Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53306) morneo.it


morneo.it
senior tag

Nah, feltettem a CM12-es LP-t. Majd sokkot kaptam, hogy nincs TWRP, sem root. Majd a megoldás: fejlesztő mód bekapcsolása: Beállítások > Rendszer > A telefonról > Build-szám felirat kattingatása. Az elkezd visszafele számolni), majd utána a Beállítások > Rendszer > Fejlesztői lehetőségek > Advanced reboot-ot kell bekapcsolni. S voala, a power gomb hosszú nyomása utáni felbukkanó ablakban lesz Reboot, benne Recovery. S bejön így a TWRP. Sőt, így a Beállítások > Rendszer > Fejlesztői lehetőségekben találhattok majd egy Root access menüt is, amelyben ha az Apps and ADB-t bekapcsoljátok, lesz root jogotok is. Lehet, ez már le volt írva, de gondoltam, megosztom Veletek. :-) Azért kellett, mert nem tetszett hogy a WIFI kapcsolat 72 MBit/s-ről leesett 4-5 MBit/s-re 1-2 perc alatt. De 2-3 reboot helyére tette.
Más.
Ti is tapasztaljátok LP alatt, hogy a nevek sorrendje a telefonkönyvben tökéletes, de a Tárcsázóban már vesszővel vannak? S abban hiába jó a beállítás, nem úgy listázódik ki. Ez valami ismert bug? :-)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.