Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) pappkarcsi válasza SztiviVander (#48546) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Nekem Wide HT 40 (20+20 MHz) van kiválasztva a routeren. (ddwrt 062314).
telefonon 20ast ír nekem is.. Sajna 65Mbps a plafon, ez van :|
mod: speedtest 37 / 39nél jobb nem jött ki
mod2: torrent kliensben is 3.7MB/s volt a max.. ~8 helyett.. elég szomorú :)

Érdekesség csak... Sony Z tabbal mértünk Szegeden 110+ Mbps-et egyébként. LTE-n, nem wifin.

@Midway Vélhetően nem megfelelő mobilinternet csomag van előfizetve, ezért nem használhatod a hálózat azon részét. Drágább csomag -> nagyobb sebesség.

@Doky586: Szerencse, hogy nem neked kell eldöntened, mire és mire nincs szükségünk.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#48552) SztiviVander válasza Doky586 (#48547) üzenetére


SztiviVander
őstag

mert az LTE az ősidők óta alapvető része egy telefonnak mi? az nem a kinek nagyobb játék ugye? annak a sebességére biztos oltári nagy szükséged van. azért majd jusson eszedbe ez az okoskodásod amikor kérdezel valamit valamiről ami neked fontos, és értelmes válasz helyett ilyen stílusú ostoba kioktatást fogsz kapni. már most borítékolom hogy az bezzeg nem fog tetszeni.

(#48553) SztiviVander válasza Quqesz (#48550) üzenetére


SztiviVander
őstag

az asus mellé oda lehet még tenni az sgs4-et meg még az ősrégi defy-t is. sony-n nem is lepődök meg, de a samu tab az meglepett hogy az se tudja. ahogy látom a neten, jópár embernek feltűnt ez, de válasz rá sehol. gondolom a főzött romokkal sem jobb a helyzet, és ha a baseband ugyanaz mindben (passz, ennek nem néztem utána) akkor akár az is lehet a bűnös. vagy ami a szégyenletesebb lenne, hogy a hw eleve képtelen rá.

(#48554) Quqesz válasza SztiviVander (#48553) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Látod ez jó kérdés! Nem értem én sem miért nagyobb az asus...amúgy oprendszer a sorrend szerint(mind stock):
4.2.2
4.4.2
4.4.4
4.2.2
Tehát mintha ez sem lenne mérvadó..nem toom mi a titok...router dlink 635

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48555) Quqesz válasza Quqesz (#48554) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem úgy van az....a 65Mbps a router meg a teló között van,amit pl dlna esetén tudunk kihasználni,DE hiába tud ennyit a wifi-telefon ha pl nálunk 5Mbps a net sebessége! Tized annyi. Minek több,hacsak nem belső rendszert akarunk használni. Lehet direkt ennyit oszt csak ki energiatakarékosság miatt

Más
Ha vki a Here navival barátkozik,akkor ajánlott! Ma kipróbáltam és úgy,hogy be volt dugva töltőre sem melegedett 33 fok fölé a teló. Nagyon jól navigál,gyors, pontos(alagútból kijőve kb 1-2 sec volt pozicionálni) és ingyenes offline,egyedül a speedcam nem volt benne...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48556) gmatyi88 válasza DroiDMester (#48541) üzenetére


gmatyi88
tag

User error? Biztos,hogy nem. I5c ugyan itt. 40 Mbit. Routerrel kell kezdenem valamit???

[ Szerkesztve ]

(#48557) SztiviVander válasza Quqesz (#48555) üzenetére


SztiviVander
őstag

hát ez az hogy pont a belső rendszerhez kellene a sebesség. mobilon netezni nem is látom értelmét akár wifin akár LTE-n 100-150Mbit-es sebességgel (esetleg néha valami torrenthez). de így 2014 végén, a 150Mbit-es LTE meg a 1.5Gbit-es AC wifik korában szeretném már elfelejteni azt a módszert hogy noti bekapcs, telefon USB-n rádug majd film/twrp mentés/egyéb nagy fájl notin keresztül rámásol telefonra a NAS-ról, vagy fordítva. azért a ~3,5MByte/sec-es elérhető max sebesség (mármint ezzel, a többivel 8 körül van) az még a 4-5 évvel ezelőtti színvonal.
-
here: na meg a magyar nyelv is hiányozhat sokaknak :) de amugy tényleg jó, nokián is nagyon szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#48558) pappkarcsi válasza Quqesz (#48555) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Nálatok 5Mbps, de nálam pl 100Mbps és örülnék, ha a torrent gyorsabban jönne le, mint 3.7 MB/s.. : (

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#48559) homeless09 válasza ESP23 (#48520) üzenetére


homeless09
őstag

1év 1 hónapja vettem a G2-őm, még gyári visszaállítás sem volt rajta, gyorsabb mint új korában, a kijelző pedig tökéletes. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#48560) pappkarcsi válasza ESP23 (#48520) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Nem tudom, hogy meg lehet-e valahol nézni, hogy mikor gyártották a telefonomat, de ha jól tudom, márpedig jól tudom, akkor az enyém a talán legelsők egyike volt, amit lehetett a T-nél kapni. Közel 1 évet állás után, nem rég hoztam el. Azóta használom intenzíven, de sárgulásnak nyoma sehol.

mod:
(#48557) SztiviVander Wifi File Transfer Pro-val sikerült kipréselnem 4.5MB/s-et egy 200MB-os fájl átvitelének erejéig! :DDD :O

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#48561) Quqesz válasza pappkarcsi (#48558) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+SztiviVander
Hát srácok jogos! Akkor itt vmi nagyon el van kurrantva.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48562) Nightman1 válasza Doky586 (#48547) üzenetére


Nightman1
tag

Ezzel mélységesen egyetértek!
Persze általánosságban,de azt azért megnézném hogy akik mindíg a legújabb-legjobb-legdrágább-ra törekszenek,mennyiben használják ki a ketyeréjüket.
Az jut erről eszembe miikor 2 éve megvettem első led tvm..
32''-os volt,nekem bőven elég,amennyit tvzek..
Na jöttek is a nagyzolások hogy ''az enyém 40''-os..''
Mondom igen,de nekem a f@rkam rendben,így azt nem kell kompenzálnom semmivel..
Kb ebben benne volt a véleményem.. :D

(#48563) batai15


batai15
félisten

89 edigibe a g2 ! persze hogy lemaradok róla :(

(#48564) MikitoLac


MikitoLac
tag

Srácok visszatérve a tegnapi kamera üveg témára: Örömhír lekezeltem az üveget xerapol plastic polish krémmel és voálá csillog villog sehol egy karc.. És alig kellett pár percig dörzsölni. Gondolom leszedte ezt a felső ujjlenyomat taszító polár vagy miféle réteget ami engem cseppet nem zavar mert amúgy is q..ára karcolódott. Most akárhogy törölgetem nem karcolódik gondolom ez már a "zafír" üveg felület. Nagyon szép képeket csinál úgy hogy ajánlott ha másoknak is már nagyon hajszálkarcos szebb képeket csinál mint azelőtt!!

[ Szerkesztve ]

(#48565) noxon válasza MikitoLac (#48564) üzenetére


noxon
őstag

Köszi ez jó hír. Hol lehet ilyen krémet venni pesten? Nekem is tiszta karc már :( De ahogy nézem valóban valami réteg van rajta és az karcolódik.

We live in a simulated world...

(#48566) MikitoLac válasza noxon (#48565) üzenetére


MikitoLac
tag

Conrad-ban, az oktogonnál van a boltjuk VI. kerület Talán lehet rendelni is tőlük. Az enyém is elég karcos volt tegnap próbáltam lekaparni róla attól meg olyan szinten karcos lett még jobban hogy kezdtem megijedni de aztán ezzel a polír krémmel mintha új lenne. A sarkoknál picit nehezebb lehozni ezt a felső réteget de az legyen a legkevesebb picit több dörzsöléssel onnan is lejön és utána marad a szép üveg :DD

[ Szerkesztve ]

(#48567) Real_Necro válasza batai15 (#48563) üzenetére


Real_Necro
veterán

Miért maradsz le? Van még belőle...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48568) stul87


stul87
tag

Szeretném néhány leendő vásárlónak megkönnyíteni a döntését egy rövid „hibasor jellemzéssel”. Nagyon nem vagyok megelégedve a készülékkel, ezért az eladását fontolgatom. Milyen dolog az, hogy lassan fél éve nálam a teló, de még egyszer sem tudott lefagyni? Milyen dolog az, hogy 30%-os fényerőn használom, mégis gyönyörű a kijelző, napon is tökéletesen olvasható, sőt általában a szobában is lehúzom a redőnyt és napszemüveget veszek fel, hogy visszaidézhessem az előző telóimat, amikhez már hozzá szoktam. Felháborít az is, hogy a GPS és Wifi vevők azonnal találnak jelet, és soha többé nem eresztik. Na és amit még nagyon utálok benne, hogy gyönyörű a formaterve (még gagyi tokokban is), és az üzem idő. Egyszerűen felbosszant, hogy leveszem reggel a töltőről, és mikor este ránézek bőven van még benne szufla. Tényleg bánom már, hogy megvettem. Felesleges nekem ilyen készülék, ebben az országban ahol semmi nem működik, egy hibátlan teló?! Amióta megvan még egyszer sem idegeskedtem miatta, pedig már annyira hozzá szoktam az andoidos múltamból az akadásokhoz, fagyásokhoz, millió apró bughoz, hogy ezzel a telóval lehetetlen együtt élni. És végezetül legszívesebben beperelném az LG-t,hogy a legutolsó frissítés kijavította a 6 órakkor magától visszahangosodó bug-ot, így mindig elfelejtem magam visszaállítani, ezért sokszor csak délben veszem észre, hogy többen hívtak már :’(

"csak a pubg!" by Sz

(#48569) csiziktomi válasza stul87 (#48568) üzenetére


csiziktomi
senior tag

+1 :)

(#48570) pappkarcsi válasza Real_Necro (#48567) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Talán mér nem lehet belépni az oldalra :)

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#48571) Real_Necro válasza pappkarcsi (#48570) üzenetére


Real_Necro
veterán

Be lehet, csak atomlassú meg sokszor szétfagy. Én 1 órája próbálom véglegesíteni a kosár tartalmát.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48572) tibbike01


tibbike01
őstag

Ugy emlékszem régebben volt téma a kamera lencse karcolódása. Most átnéztem a Nillkin 9H fóliához tartozó elmeket, és volt közte 2db kamera lencse fólia :) felraktam gyorsan. Király!

(#48573) iceQ!


iceQ!
addikt

Az létezik hogy OptimusG3 1.4.1ben 200mb szabad ramom van? Hova lett a többi?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48574) batai15 válasza Real_Necro (#48567) üzenetére


batai15
félisten

szerinted? kp...
még hiányzik mellé..

(#48575) Superhun válasza batai15 (#48574) üzenetére


Superhun
addikt

Nem maradtál le semmiről, mert szinte lehetetlen végigvinni egy rendelést, annyira le van terhelve az oldal. :N

(#48576) batai15 válasza Superhun (#48575) üzenetére


batai15
félisten

Na majd karácsonykor akkor! tovább nehezen tudok várni.
amúgy ha tprw-t akarok majd felrakni a későbbi custom romok és az akkori rom mentése miatt, ahoz kell bl nyitás? nyitáskor meg formázza telefont? azért kérdezem mert akkor majd elsőnek meg csinálom és ha custom romot akarok felrakni ami esetleg nem tetszik akkor nem veszlik el a belakott rendszerem.

[ Szerkesztve ]

(#48577) Grecky


Grecky
senior tag

Használ valaki Google Keep-et?
Ha igen, van akinek működik a legújabb verzióban (jelzéskor) lezárt képernyőn az értesítési LED?
Nálam július óta egyikben sem megy, de állítólag S3-on, meg Nexus 4-en hiba nélkül működik.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#48578) Real_Necro válasza batai15 (#48574) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet számodra ez természetes, de akár 50 okot fel lehetett volna sorolni... Biztosan nem a kp jutott volna nekem sem elsőre eszembe... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48579) batai15 válasza Real_Necro (#48578) üzenetére


batai15
félisten

nem baj:D várok még kicsit :D

(#48580) ESP23


ESP23
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítségét, de úgy néz ki hogy mégsem lesz G2-sem. :O
Ma felhívtam a szolgáltatómat, hogy leadjam a rendelésemet rá.
Meglévő ügyfélként hosszabbítani akartam, GO+ tarifával+készülék díjjal(9990 Ft), de amikor az ügyintéző elmondta nekem hogy a hosszabbítást követően elkérnek tőlem 58 napnak megfelelő díjat(19.034 Ft) akkor először kaptam egy kis sokkot, aztán inkább letettem róla.
Azzal nyugtatott meg, hogy még így is elég kedvezményesen kapnám meg a készüléket :F , és hogy az ezt követő számlám már be állna 9990 forintra.
Nagyon tetszik ez a készülék, de sajnos nem tudnám a hosszabbítást követő első számlámat(19.034.- ) kifizetni, így inkább lemondok róla.
Most ott tartok hogy próbálok valami kedvezőbb ajánlatot keresni, így elsőre a G2 mini tetszik még, de attól tartok hogy az az 1GB RAM kevés lesz, illetve a kijelző sem valami acélos.
Ugyan ebben a kategóriában van még a Lumia 735, az Ascend G6, vagy ha belefizetek egy 20-ast, akkor az Ascend G7-es is.
Nem tudom melyiket vegyem meg. :(((
Tudom hogy ez egy G2-es fórum, de szerintetek melyiket vegyem meg?

(#48581) akooos válasza Superhun (#48575) üzenetére


akooos
veterán

Kezd egy kicsit már felszabadulni az edigital.hu, van még 16-os G2 89-ért. Szerintem nagyon megéri az 1 év garival most!

(#48582) gretzky77 válasza ESP23 (#48580) üzenetére


gretzky77
veterán

Bocs de ha G7 esetén belefér a 20-as akkor G2 esetén miért gond a 19? Csak kérdezem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#48583) Superhun válasza akooos (#48581) üzenetére


Superhun
addikt

Nincs nekem erre időm. :N Melózni kell még fél 7-ig. Talán este megnézem újra.

(#48584) Real_Necro válasza akooos (#48581) üzenetére


Real_Necro
veterán

Felszabadulni? Belépni eddig is be tudtam, csak fizetni nem lehet...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48585) ESP23 válasza gretzky77 (#48582) üzenetére


ESP23
senior tag

Azért, mert amikor a húgom a tavasszal leballagott, vettem neki ajándékba egy Lumia 625-öst GO+ csomaggal, és még annak a havidíja is rámenne erre, ami már ebben az esetben 24.933 forint lenne.

(#48586) guenbaba


guenbaba
csendes tag

hiho! Pár (2) napja vagyok g2 tulaj. Eddig meg vagyok elégedve a készülékkel, viszont folyamatosan piszkál hogy frissítsek a V20b-re ha jól emlékszem. Ez most az amire az alábbi hibák jellemzőek?
4.4 KitKat-nál sistereg és recseg a füles:
V20A illetve V20B verziószámú szoftvernél, a fülesen a bal oldali hangszóró 50% feletti hangerőn, sistereg és recseg. Ez a bug minden g2 modellben jelen van. Sajnos szoftveres gond, amit remélünk javítanak majd.

- 4.4 KitKat-nál Bluetooth hiba:
V20A illetve V20B szoftveren az akku statisztikában jelzi, hogy megy a Bluetooth, de nem okoz akku draint és wakelock sincs miatta.

Vagy ezek már ki lettek küszöbölve?

motorola defy+ mb525, piros kamera, android 2.3.6/SE Xperia X8 android 2.1

(#48587) Meggyi001 válasza ESP23 (#48585) üzenetére

Hát most itt rohadj@k meg ha nem adok neked 6 rugót.....nehogy már ne legyen G2-öd!!!! Héllóó! Ki ne hagyd ! :D :D :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#48588) kocsij


kocsij
tag

Sziasztok!

Mai napon bevittem az LG szervízbe a telót sárgásodás miatt és mondtam nekik a hátlap meg kopott egy kicsit hogy gariba ki lehetne-e cserélni. 3 óra alatt kicserélték a komplett kijelzőt és a hátlapot is, most megint olyan a teló mintha a boltból hoztam volna ki.Elég korrektek az LG-nél és marha gyorsak is. Én tökéletesen megvagyok velük és a telefonnal is elégedve. remélem a sárgásodás többet már nem jön elő.
Itt kérdezném meg azokat akiknek volt már sárgásodás miatt szervízelve hogy nekik azóta jelentkezett sárásodás vagy teljsen megszünt?

Galaxy S23 Ultra

(#48589) akooos válasza kocsij (#48588) üzenetére


akooos
veterán

Szeptemberben cserélték az enyémet, azóta semmi.

(#48590) Azharel válasza guenbaba (#48586) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szia!

Ezek a hibák mind érvényesek a v20B-re, de valószínűleg azért csak a v20B-t ajánlotta fel neked mert OTA-n végig kell menni sorba a frissítésekkel. Későbbi szoftverekben már kijavították (V20C/D/G/H). Ha meg akarod úszni a sok OTA frissítést akkor használj lg support tool-t az egyből a legfrissebb elérhető szoftvert fogja feltenni.

(#48591) Ahanoiaid87 válasza ESP23 (#48585) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Összedobjuk no para. Ez az első telóm ami több mint fél éves és nem látom értelmét/okát lecserélni. Hosszútávú és időtálló befektetés. Jobb mint a Magyar állampapír :D

(#48592) pit450 válasza MikitoLac (#48566) üzenetére


pit450
aktív tag

Mennyibe kerül?

(#48593) #07400704 válasza Meggyi001 (#48587) üzenetére


#07400704
törölt tag

:)) :)) :))

(#48594) SztiviVander válasza batai15 (#48576) üzenetére


SztiviVander
őstag

nem kell hozzá BL nyitás, leginkább azért mert nem is lehet nyitni. nem formáz semmit, felrakod autorec-et (keress rá a mélyvíz fórumban DM 2.8.0.2 TWRP-t tartalmazó autorec telepítőjére) és máris le tudod menteni a komplett gyári romot utána meg tudsz felrakni amit szeretnél.

(#48595) Mike81 válasza ESP23 (#48580) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Az ismerőseim között van 2 embernek is G2 minije. Egyik sem panaszkodik arra hogy akadna vagy lassú lenne. Meg vannak vele elégedve. Nekem G2 után rögtön 1 kicsit furcsa volt a kijelzője. De az sem rossz hozzá teszem.

Szerintem az Ascend sorozat hardverei nem valami combosak ha komolyabb játékra kell. De ezzel nincs tapasztalatom.

(#48596) ESP23 válasza Mike81 (#48595) üzenetére


ESP23
senior tag

Az Ascend G6-ban és a G7-ben ugyan az a hardver van mint a G2 miniben, de a G7 esetében 2GB RAM társaságában.
Ami megriaszt az a Huawei támogatása, ebben nem erősek.
Lehet hogy a P7-et frissítik 5.0-ra, de a fentebb említett két készüléket, kizárt.
Nem tudom, átgondolom a dolgot, mert nem akarok egy olyan készüléket venni, amire nem kapok majd frissítést, a G2 szerintem nem fog így járni még egy darabig.

(#48597) Tamás34


Tamás34
senior tag

Na, engem is elért a sárga veszedelem 1 év használat után :) Egy cseresznye magnyi területen besárgult a kijelző, de leginkább akkor lehet látni amikor bemelegszik a kijelző! Jövőhéten LG szerviz!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#48598) batai15 válasza Meggyi001 (#48587) üzenetére


batai15
félisten

nekem is adhatsz :D

(#48599) batai15 válasza ESP23 (#48596) üzenetére


batai15
félisten

a g2-re ha más nem de custom rom formába akkor is lesz támogatás amikor már az említett telókra senki se fog emlékezni. gondolkodtam még honor 6-ba de nem tágítok a g2 mellől.

(#48600) ESP23 válasza batai15 (#48599) üzenetére


ESP23
senior tag

Én sem tágítanék mellőle hogy ha mondjuk a Vodafone olyan konstrukcióban adná mint pl a Telekom vagy a Telenor, minden gond nélkül megvenném.
De a Voda horror áron adja, és ők ezt kedvezményes árnak mondják. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.