Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) Indiant válasza ESP23 (#48497) üzenetére


Indiant
addikt

Én is G2-n gondolkodom. Téged nem riaszt a javíthatatlan sárgásodás? :Y

[ Szerkesztve ]

(#48502) ESP23 válasza Indiant (#48501) üzenetére


ESP23
senior tag

Én arról nem is tudtam hogy van, így már aggaszt a dolog.

(#48503) ESP23 válasza álarc (#48498) üzenetére


ESP23
senior tag

A G2 120.000 Ft lenne, a Z3c pedig 136.000 Ft.

(#48504) Indiant válasza ESP23 (#48502) üzenetére


Indiant
addikt

Akkor elég jól utánaolvastál :B
..ha közül néztél volna, akkor tudnád, h. G3-at nem szabad venni.
Mert nem bírja a vas a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#48505) ESP23 válasza Indiant (#48504) üzenetére


ESP23
senior tag

Közel 50 ezer hozzászólást nem fogok elolvasni. :D
Ez [link] is tetszik, de szerintem durván el van árazva.

(#48506) ESP23 válasza Indiant (#48504) üzenetére


ESP23
senior tag

Tudom hogy a G3-ban lévő vas nem nagyon bírja a QUAD HD felbontásű kijelzőt, én viszont a G3 S-t linkeltem be. ;)

(#48507) DroiDMester válasza Indiant (#48501) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Az évszázad hülyeségét sikerült leírnod! :W :W :W

Mi az hogy JAVÍTHATATLAN? :F

Legalább ne írkál ekkora marha nagy baromságot! Főleg úgy ne, hogy életedbe nem volt g2 a kezedbe! :W

Nekem már elmúlt több mint 1éves a telóm és kutya baja nem sárgásodik, pedig elég rendesen kap, van hogy 2x töltöm 1.nap alatt! :K

És azt is vedd figyelembe hogy azok az emberek járnak ide, akinek valami gondja van(és ezek is általában 80% ban csak user error)! A többi tulaj csak élvezi és használja a telóját, és jókat kacag az ilyen buta embereken mint te! :C

Az hogy 1000.db eladott g2.ből 5.db besárgul megesik, más telónál meg van más hasonló széria hiba!

Amúgy is minek a garancia? Kicsélik és minden heppy, aztsem tudom honnét veszitek hogy akinek kicserélték annak ujra besárgult!

[ Szerkesztve ]

(#48508) Indiant válasza DroiDMester (#48507) üzenetére


Indiant
addikt

Igazad van, nem volt a kezemben ilyen vas.
..de
Ha valakinek besárgul (ami lehet gyári hiba, más telónál is megesik) és kicserélik
majd nagyon hamar megint besárgul az számomra azt jelenti, hogy az LG nem tudja javítani a hibát.

Piszkosul sokan panaszkodnak (külföldön is) a sárgulásra.
Garancia van, de meddig?! Hamar lejár a 2 év.
Én nem szeretném félévente szervizbe hordani a telómat, az esetleges képernyő védőt (9H) nem számítva.

[ Szerkesztve ]

(#48509) spuros válasza Indiant (#48501) üzenetére


spuros
őstag

"Javíthatatlan sárgásodás"? javítható.. Nekem tegnap javította a szerviz kb egy óra alatt gariba. :U

Olyat is hallottam, hogy amiket beszerelnek kijelzők azok már nem sárgásodnak (ennek érdemes utánajárni).

[ Szerkesztve ]

(#48510) szabyka95 válasza Indiant (#48508) üzenetére


szabyka95
őstag

Nekem is volt sarga folt, par honapig, aztan eltunt. Semmi utojele nincs mar. Akkor jelentkezett csak, amikor toltore dugtam. Weird

(#48511) Indiant válasza spuros (#48509) üzenetére


Indiant
addikt

Csak egy példa , az ember már a 3-ik telefont tapossa...
..azt értsd meg, h. attól még, h. tegnap javították, nincs rá garancia, h. holnap nem viheted vissza megint és a garancia egyszer csak lejár.
Ha meg tényleg a ragasztó miatt lenne és az nem bírja a hőt, akkor az szerintem nem múlik el, mint a kolléga írta.
"Akkor jelentkezett csak, amikor toltore dugtam." - ilyen pedig egy okostelónál elég sűrűn van

[ Szerkesztve ]

(#48512) TomPack válasza Peet` (#48485) üzenetére


TomPack
őstag

Miért nem használsz másik tárcsázót? Ha ez ennyire fontos, akkor ne ragaszkodj a gyárihoz.

(#48513) VOLTCRAFT(1) válasza Indiant (#48496) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Pl.én nekem is az van rajta.Miért is megy a levesbe? Csere elött leveszed(mert levehető nem pillanatragasztóval van felrakva).Rárakod egy előzőleg alaposan letisztított felületre(pl.pipere tükör).Ha kész a telód visszateszed ennyi ... nem kell bénázni

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#48514) álarc válasza Indiant (#48511) üzenetére


álarc
aktív tag

Garanciában nekem újabb generációs kijelzőre cserélték! Legalábbis olyan képe van, hogy lees áll.
LG is változtat technológiát gyártás közben! Ez belefér, ha a műszaki alapadatok nem változnak.
Nekik sem érdek az állandó garanciális javítások sora!
ui. ez megijeszt valakit, akkor kerülni kell az Apple, Sony, Samsung, HTC, LG stb. márkát voltak hasonló jelzések, problémák. Legrosszabb talán a samu üvegpattanásos széria volt .

[ Szerkesztve ]

(#48515) Indiant válasza álarc (#48514) üzenetére


Indiant
addikt

Na látod ez lenne a jó hozzáállás. :C
De olvastam idei júliusi bejegyzést, ahol elhajtottál a kedves tulajt, hogy ez nem garanciális hiba. (ugyan külföldön)

VOLTCRAFT(1): azért azt szívesen megnézném, ahogy az üveglapot leveszed (és utána visszateszed egy hét múlva)

[ Szerkesztve ]

(#48516) ESP23 válasza álarc (#48514) üzenetére


ESP23
senior tag

Amikor az S3-at vettem, a bekèkülő kijelzővel riogattak, 2 év alatt ez egyszer sem fordult elő.
Nagyon szimpatikus a G2, régen eldöntenem hogy megveszem, viszont ez a kijelzős dolog picit megrendített ebben.
Hát nem tudom, lehet csak megrendelem, aztán lesz ami lesz.

(#48517) Indiant


Indiant
addikt

Garon túl:
LG G2 D802 LCD és Érintőpanel / plexi csere 39.999-ft

(#48518) firemanus82


firemanus82
senior tag

Ez a sárgásodás is elég random. Lehet, hogy bizonyos piacra szánt verzióknál jön elő? Vagy esetleg nem tudja a k€szülék a hőt megfelelően leadni egy tok vagy kijelzővédő miatt?

Én töltőn játszok vele, rendesen melegszik is, mégsem sárgulok.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#48519) Murciélago


Murciélago
csendes tag

Megszeretném kérdezni,hogy feltettem az Xdabbed Camera 3.2-őt.Amit eddig észrevettem nem működik :F a slow motion felvétel. Valamit még kell állítani vagy bug így kell elfogadni?
Még az van,hogy telepítésnél írta, video playert kérek-e ( kértem) de nem találom sehol.Csak a gyári van :K
Köszönöm,ha válaszol rá valaki.

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48520) ESP23 válasza firemanus82 (#48518) üzenetére


ESP23
senior tag

Én arra is kíváncsi lennék, hogy ez a probléma csak az első generációs modelleknél jön elő, vagy az újabbaknál is.

(#48521) SztiviVander válasza Indiant (#48517) üzenetére


SztiviVander
őstag

oké köszi, de ezt itt mi mind tudjuk. többi telefonnál is drága a garon túli típushibák javítása. vagy most valójában magadat győzködöd hogy mégse kellene ilyet venni? akkor ne vegyél. keress egy szép nokia 6310-est, meglátod semmi ilyesmi gondod nem lesz vele :)

(#48522) #07400704 válasza SztiviVander (#48521) üzenetére


#07400704
törölt tag

:C :DD

(#48523) xSide válasza Murciélago (#48519) üzenetére


xSide
őstag

Gyári video app lesz az kibővítve lassított lejátszási lehetőséggel.
Nálam menne rendesen, ha emiatt használnám xdabbed módosítását:)

[ Szerkesztve ]

(#48524) Indiant válasza SztiviVander (#48521) üzenetére


Indiant
addikt

..pont ezért kérdezek itt.

(#48525) Real_Necro válasza Indiant (#48511) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha már külföldről hozol példát tedd mellé az eladott példányok számát is, de ne csak Magyarországon. Nyilván az fog reklamálni meg írni róla többet, akinek problémája van vele. Ez soha nincs egyensúlyban a jó darabokkal. Szóval most kiragadsz mondjuk ezer darab közül egyet és azon lovagolsz... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48526) Nightman1


Nightman1
tag

Az mért van hogy Telenornál az elérhető hálózatok közül ott az LTE,de valamiért nem csatlakozik rá a telefon..
Ahhoz külön előfizu kell?

[ Szerkesztve ]

(#48527) neo_xperia válasza SztiviVander (#48521) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

:K

Nightman1: Ingyé' nem adják :) Ha megfelelő mobilnet csomagod van, akkor elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#48528) SztiviVander


SztiviVander
őstag

ha már a hibáknál tartunk. az feltűnt már valakinek hogy drága telefonunk 1 csatornán és csak 20mhz-es csatornaszélességgel tud csatlakozni az N-es wifi-khez (2.4 és 5Ghz detto)? és nem, nem router/egyéb beállítási hiba. ez a gyakorlatban azt jelenti hogy 2.4Ghz-en 75Mbit a max portsebesség, 5Ghz-en pedig 150. ahoz képest hogy egy olcsó kínai telefon (és többek közt az újan 35e Ft-os asus tabletem is, szintén egy antenával) is tud 40Mhz széles csatornát használni -azaz dupla sebességet- ez elég szégyenletes. írták páran xda-n hogy a dorinmax kernel megoldás rá. tegnap felraktam a legújabb 8.9-et de az semmit nem változtat ezen. esetleg akik optimusoznak/clodyznak/cmeznek megnézhetnék hogy nekik mennyi az annyi, bár gyanítom hogy azokon sem jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#48529) pappkarcsi válasza SztiviVander (#48528) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

2.4Ghz-en nálam csak 65Mbit a max, többet sehogy nem sikerült kisajtolnom, hiába tettem rá a telefont. pedig egy 1043ND van itthon. 5ghz-ről tapasztalat így nincs. (optimusG3 v1.4)

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#48530) Mike81 válasza Indiant (#48508) üzenetére


Mike81
senior tag

Hali!

Igaz, hogy vannak olyan telók amik besárgulnak. De nem tudni hogy kinek, vagy mitől. Mivel van olyan akinek 6 hónap után sárgul, és van olyan akinek 1 év után sem. Nekem is sokat megy a kijelző van hogy melegedik is a kamera körül de az én kijelzőm még nem sárgult. Pedig 70%-on autón használom a kijelzőt. Van akinek a csere kijelzője is sárgult és nem hajtotta a vasat annyira. Van aki meg egész nap maxon pörgeti a kijelzőt meg úgy fel forrósítja a vasat hogy tojást lehetne sütni rajta, és mégsem sárgult be. Na ezek alapján döntsd el, hogy széria hiba vagy alapból sz@r konstrukció. Vegyél amoledes telefont, az csak beég és sokkal zavaróbb. Vagy G3 ami törik vagy elválik a kijelzője :B

(#48531) Mike81 válasza Indiant (#48517) üzenetére


Mike81
senior tag

Ha leejted akkor is ennyi lesz. Mert garancia nincs rá :W

Bár úgy tudom, hogy az LG szerviz olyan 30 -35 körül cseréli. Legalább is ilyen árakat linkeltek be itt páran. De lehet hogy tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#48532) Mike81 válasza ESP23 (#48520) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Ez kiszámíthatatlan. Nekem februári a telóm és nem sárgul. Autó fényerő szabályzás, és 70% -ra állítva.

(#48533) Doky586 válasza SztiviVander (#48528) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha 75 Mbps-el (9MB/s) nem vagy megelegedve egy telefonon akkor javaslom ajandekozd oda valakinek aki egyutt tud elni ezen hibaval is... :D

(#48534) tibucsopper


tibucsopper
csendes tag

Sziasztok! Augusztusban vettem a G2-met, amit nem sokáig volt lehetőségem kihasználni, mert sajnálatos módon egy hónap után vízbe került ( kb 2 percet volt 1 méter mélyen ), így kakukk lett neki, pedig még ki sincs fizetve ((. Egy barátom a Samunál szervizes és "jóban " van-volt egy LG szervizessel, aki azt mondta, hogy javítható, így szeptemberben oda is adtam cimbimnek, aki továbbította az illetékes elvtársnak. Tegnap kaptam a "jó" hírt, hogy nincs rá kapacitása, szal b..szhatom. Mondanom sem kell mennyire örültem két hónap után a hírnek. Viszont már az elején azt mondta, hogy ha cserélni kell, akkor a kijelző, az alap-panel 23 ropiból kijön, a többi "filléres" dolog - ezt így mondta. Ezek szerint egy "hozzáértő" szervíz-közelben, nyilván haveri alapon van esélye újraéleszteni, újraöltöztetni a G-pet. Olyan embert keresek, akiben a hozzáértés és a jóindulat elegye, olyan további pozitív emberi tulajdonsággal párosul, mint a kíméletesség - erre a pénztárcám miatt van szükség.
Nagyon régóta fájt már a fogam erre a gépre és gyorsan megszerettem. Sajnálatos tragédiáját a biztosító sem volt hajlandó megérteni, így csak a B-verziós javítás maradt.
Ha valaki tud nekem ebben segíteni, a tibucsopper@gmail.com -on várom megkeresését.
Előre is köszönök minden segítséget!
Tibor

(#48535) VOLTCRAFT(1) válasza álarc (#48514) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

A sárgásodás az agyonhajszolt proci miatt van.Ha játszani használják a túlmelegedett proci sárgára hevíti az érintőképernyő es a képernyő közötti ragasztó réteget. Én nem játszok vele így nem is sárgulok.

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#48536) VOLTCRAFT(1) válasza Indiant (#48515) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Már volt lent és az elöbb említett módszerrel !Visszaraktam kutya baja nem lett!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#48537) álarc válasza VOLTCRAFT(1) (#48535) üzenetére


álarc
aktív tag

Ez nem igaz sajnos!
De már off! Túl van tárgyalva erősen!

[ Szerkesztve ]

(#48538) gmatyi88


gmatyi88
tag

Hali. Az mitől lehet ,hogy wifin nem tud többet a telefon csak 15/7 Mbs ot? 60Mbit upc fiber... kicsit idegesít

(#48539) Midway válasza Doky586 (#48392) üzenetére


Midway
senior tag

Én telenoros vagyok. Opcióként átállítottam az GSM/WCDMA/ LTE automatikus-ra ,de csak H betű van még bp-en is. :U

[ Szerkesztve ]

(#48540) Tonimcfish válasza álarc (#48537) üzenetére


Tonimcfish
tag

Ebben igazad van!!

, soha nem játszottam még a telón, egy filmet se néztem meg, böngészni is alig,.... viberezek, facebookozok max, és fél év után elöjött a sárgulás.

a kijelzöfényerö sose volt 20%nál fentebb.. szal ez mástól függhet.........

[ Szerkesztve ]

mi 11 lite 5g

(#48541) DroiDMester válasza gmatyi88 (#48538) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

User ERROR, vagy ratyi a Rútered! :))

Nálam szépen megy!

(#48542) iceQ! válasza DroiDMester (#48541) üzenetére


iceQ!
addikt

user error a f@szt!

Toltam neki egy upgrade-et és már is minden jobb! 50/50-et simán tolja fene a piszkos k....anyát :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48543) SztiviVander válasza Doky586 (#48533) üzenetére


SztiviVander
őstag

én meg javaslom hogy ne égesd magad az ökörségeiddel.
ha neked erre e kérdésedre hogy "Sziasztok! Én is megkaptam életem első androidos készülékét. DE zavart érzek az erőben! A kiválasztható hálózatokban nincs 4G (LTE) ! csak GSM, WCDMA és Automatikus." azt válaszolták volna hogy "ha neked egy telefontól nem elég a GDM/WCDMA akkor ajándékozd el", akkor vérig lettél volna sértődve ugye? gondolkodjál már néha, még ha nehéz is.

(#48544) SztiviVander válasza pappkarcsi (#48529) üzenetére


SztiviVander
őstag

igazad van, azt elírtam. 65 a max 2.4-en. monjuk nekem a teszt menüben a wlan teszt alatt sem választható a HT40 (40Mhz-es csatorna szélesség), csak a 20. nem is fájna ez ha más telón is így lenne, de egy 4ed ennyibe kerülő telefonon is gyorsabb. sőt megnéztem ma egy s4-en az is duplát tud mint a g2 (egymás mellett ugyanarra a routerre kapcsolódva). ez azért jobban elszomorít mint az esetleg majdan kicsit besárguló kijelző.

(#48545) TayRol


TayRol
veterán

Srácok, júniusi, teljesen új állapotú, független, Lg garis 16-ost mennyiért lehet eladni? Dobozos, számlás.

(#48546) SztiviVander válasza pappkarcsi (#48529) üzenetére


SztiviVander
őstag

igazad van, azt elírtam. 65 a max 2.4-en. monjuk nekem a teszt menüben a wlan teszt alatt sem választható a HT40 (40Mhz-es csatorna szélesség), csak a 20. nem is fájna ez ha más telón is így lenne, de egy 4ed ennyibe kerülő telefonon is gyorsabb. sőt megnéztem ma egy s4-en az is duplát tud mint a g2 (egymás mellett ugyanarra a routerre kapcsolódva). ez azért jobban elszomorít mint az esetleg majdan kicsit besárguló kijelző.

(#48547) Doky586 válasza SztiviVander (#48543) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

NE próbáld elterelni a szót.. NEM 3G-4G -ről volt szó hanem wifiről, méghozzá telefonon..
Tudom nagyon divatos manapság játszani a "kinek nagyobb?" játékot és panaszkodni egy értékre aminek a harmadára sincs szükséged.. De további sok sikert hogy a tied nagyoooobb lehessen..

(#48548) Real_Necro válasza TayRol (#48545) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én felraknám 75-ért, aztán majd kiderül.. máris megválsz tőle?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48549) TayRol válasza Real_Necro (#48548) üzenetére


TayRol
veterán

Kacérkodom egy 930-as lumiával, de nem tudom... Nagyon szeretem ezt a telefont.

(#48550) Quqesz válasza SztiviVander (#48546) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hmmm most megnézte nálam mit ír a wifire:
Asus memopad hd7 135Mbps
LGG2 65Mbps
Sony Z1c 65Mbps
Samsung Tab3 lite 65Mbps
Lehet nem a telóval van gond,mert egymás mellett volt a 4 készülék....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.