Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) tibbike01 válasza Laca0 (#48233) üzenetére


tibbike01
őstag

Azért ez a "mind kínai" tömegtermék erős volt....
Az LG G2 telefont is kínában gyártják :DDD sőt szinte már mindent ott gyártanak, és igenis vannak különbségek márkák között.
A Nillkin tok hologramos igazoló kóddal ellátott (eredetiség igazolás) rendes szép dobozban jön, amihez kis füzet is tartozik. Valamint egy jó minőségű fólia, mindenhol nillkin márkajelzés. Igényes weboldal is tartozik a márkához.

Az s-line????

Nem vitatkozni akarok, csak szemet szúrt ez a kifejezésed...

[ Szerkesztve ]

(#48252) Quqesz válasza dnelb (#48223) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hidden menüben mennyit ír?

tibbike
A G2 koreában készül......még....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48253) dnelb válasza Quqesz (#48252) üzenetére


dnelb
veterán

Ott nem ír kapacitást.

(#48254) Quqesz válasza dnelb (#48253) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jogos,csak mV van....nekem 60% aksi és 3847mV...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48255) batai15


batai15
félisten

Gyári romon milyen multi task? mert éhes a rendszer azt tudom, és a kevesebb ram mennyire befolyásolja ezt? pl chrome lapokat újra tölti , stb.
pls 3. kérdezem.

(#48256) Mike81 válasza batai15 (#48241) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Én az 1 perctől kezdve gyári romon vagyok. Még root jogom sincs a telón. De nem is érzem szükségét. Maga a gyári LG rendszer szerintem az egyik legjobban optimalizált. Sokan csak azért romolnak, mert a jóból jobbat akarnak csinálni. Vagy csak kiváncsiak😉

De látom már kaptál választ😊

[ Szerkesztve ]

(#48257) batai15 válasza Mike81 (#48256) üzenetére


batai15
félisten

nem erre gondoltam.
tehát gyári rendszer alatt a ram mennyire elegendő? mert sokat eszik aszem valami 600 van szabadon.
(#48255) azt hittem erre válaszoltál.

[ Szerkesztve ]

(#48258) #07400704 válasza batai15 (#48257) üzenetére


#07400704
törölt tag

600 vagy éppen 400, teljesen mindegy, semmi nem változik, minden gyors!

(#48259) Busterftw válasza batai15 (#48257) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha kell ram, csinal. Azert van hogy kihasznalja.

(#48260) RomiJosy válasza batai15 (#48257) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Amikor ebbe a topikba keztem járni az első kérdésem ez volt.. Itt találsz egy kis olvasnivalót ha érdekel a ram használat.

(#48261) Quqesz válasza batai15 (#48257) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tsá
Van mindég szabad ram,ne aggódj. Nekem általában 400-600 mb között van. Ha lemegy 400 alá,akkor újraindítom,ez kb 500 üzemóránál jön el,de ha a feladatkezelőben kilövöd a chrome meg névjegyzéket,akkor visszaugrik 500 fölé. Soha nem volt ram miatt akadásom,csak gyári romot használok v20D.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48262) SztiviVander válasza Laca0 (#48233) üzenetére


SztiviVander
őstag

1. én nem neveztelek bénának, hozzád se szóltam. te kezdtél el elmondani engem mindenféle ágyban heverésző semmirekellőnek, válaszul olyasmire ami nem kifejezetten neked szólt
2. még erre a paraszt válaszodra sem írtam válaszul semmi személyeskedőt vagy becsmérlőt
3. nem fikáztam egyik tokot se, ezt a szrt dobáld valaki másra
4. az offolás a te kedves és egyenesen nekem címzett beszólogatásod miatt van amit meg -bocs mindenki mástól- de nem fogok szó nélkül hagyni. senki se kérte tőled se hogy meséld el hova autózol, se azt hogy elkezd leírni hogy én mivel foglalkozok vagy mit csinálok. az meg pláne a pofátlanság csúcsa hogy ezekután még azt mondod hogy te nem jellemeztél de bezzeg én ismeretlenül becsméreltelek. nem tudom mit szedsz, de le kéne állni vele...
végül: ami nem inged azt nem kéne magadra venni és verni a hisztit

(#48263) dejvid8


dejvid8
őstag

Üdv.
A G2 meg tudna normálisan hajtani egy AKG k518 típusú fejhallgatót?
Jelenleg sima G-m van(G1 :) ), és nem szól valami hangosan vele a fejhallgató. Körülbelül fele annyira szól ,mint amit elvárnék.
Mivel a G2-nek Wolfson DAC-ja van,gondolom jobban szólna(jó lenne ha legalább annyira szólna mint a laptopom realtek HD audio "hangkártyájával"...)
Esetleg van valakinek valami tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#48264) Danny365 válasza dejvid8 (#48263) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem egy ilyen Skullcandy Casette fejhallgatóm van, nem tudom mennyire egy kategória a te AKG füleseddel, én úgy nyertem az egyém, szóval nem néztem utána semennyire.

Az én esetemben szól hangosan, 75% felett szerintem rendesen károsítaná a hallást, nem is próbáltam még hangosabban, 50% felett is kellemetlenül hangos már.

Persze lehet, az AKG-val másképp viselkedik, szerintem ezt így nem lehet megmondani, hacsak nincs másnak is olyan.

(#48265) Mett válasza dejvid8 (#48263) üzenetére


Mett
senior tag

persze. szól úgy mint egy alaplapi, kb a minősége is olyan lehet.
különféle modokkal nagy, torzításmentes hangerő érhető el.

(#48266) Quqesz válasza dejvid8 (#48263) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hány ohm-os a füles? Nekem egy Sennheiser HD407 van és szépen szól vele és nekem a hangerő is megfelel,de nem használom utcán. A hangminőség rendben van(eq off), de hangerő lehet vakakinek kevés. Sztem vidd magaddal a fejhallgatót és próbáld ki vele. Az is számít milyen zenei formátumot hallgatsz és milyen minőségű a felvétel.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48267) Mike81 válasza batai15 (#48257) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen kb annyi a szabad ram. De bőven elég. Azért van hogy használatban legyen nem? Most ha nézegeted hogy mennyire szép az hogy mennyi szabad ramod van az mire jó:-)) Amúgy nekem volt hogy elég sokat volt egyfolytában bekapcsolva a teló,és lement kb 250-300-ra már a szabad ram menyiség és észre sem lehetett venni. Szóval emiatt nem kell aggódni ;-)

(#48268) Nightman1


Nightman1
tag

Üdv!
2 kérdés gyűlt össze nálam a telóról,mert mint egy előttem szóló írta,nézegettem sok romot,de egyikből ez hiányzik,másikból az,szóval maradt a gyári.
Akku! Első alkalommal kellett volna jópár órát töltőn lógnia?
Mert én újan 80%os töltöttséggel kaptam,és azóta nem hagytam nagyon lemerülni csontra,csak használtam,rátöltöttem..ez baj?
A másik vonal a kamera.
Valójában 16:9-es formátummal 10Mpixeles az elkészült kép,13 Mpixelen csak 4:3as formátum van..
Egyéb,más kamera appokkal lehet ezen segíteni hogy max felbontáson 16:9es legyen a képarány,vagy ehhez más rom kell pl?
Választ köszöntem! ;)

[ Szerkesztve ]

(#48269) xSide


xSide
őstag

Rom, rom , rom...
Már unom-nom-nom.
Ott a mélyvíz!!
Kezdte volna minden rom(b)oló sok évvel ezelőtt 512-vel egy magon, nem szidna semmit és talán nem próbálkozna semmivel...
Egy kérdés csak, a pc/laptop többet tudhat vagy fogyaszthat és azt is mahinálja minden rom(b)oló?

[ Szerkesztve ]

(#48270) álarc válasza dejvid8 (#48263) üzenetére


álarc
aktív tag

A hangerő érzetet, és a minőséget külön kell kezelni. A minősége rendben van. Felbontás, tér ábrázolás amennyire egy fülessel lehetséges igen rendben van! Kellemes analógos hangot tud varázsolni, némi jelenlét érzettel. Ezért is váltottam vissza GS 5 ről. Persze ez függ a lejátszott anyag minőségétől nyilván. Elektronikus zenéken nem biztos, hogy remekel. Ott jobb egy kicsit agresszívebb hangzás, azt egyből hangosabbnak is érezni. Szerintem az egyik legjobb hangú teló! De ez csak szvsz.
Hasonlítási alap: LG4xHD, SG Mega, LG g pro, SGS4, Note3, SGS5, iPhone 4S 5,

[ Szerkesztve ]

(#48271) Danny365 válasza Nightman1 (#48268) üzenetére


Danny365
őstag

Mivel a szenzor 4:3 arányú, ezért fizikailag képtelenség 13MP-es képet csinálni 16:9 kép-aránnyal...

Az a 10MP-es 16:9-es kép lényegében egy croppolt 13MP-es kép, alul-felül megvágva.

Ez nem bug, nem hiba, egyszerűen így működnek a fényképezők.

@xSide
Az utolsó 100+ hsz.-ben szó se volt ROM-okról, miről beszélsz egyáltalán... :F

[ Szerkesztve ]

(#48272) álarc válasza xSide (#48269) üzenetére


álarc
aktív tag

Igen! A pct is kell ba.ztatni, ez alap! Ott a fogyasztás mellékes, ha van sertés orr a közelben :-D... De, hogy témánál legyünk, ez a h rom nekem nagyon szedi a lábát. Marad pár napig stockli, azt meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#48273) Nightman1 válasza Danny365 (#48271) üzenetére


Nightman1
tag

Kösz a választ! :)
Gps progik? Ki mire esküszik? Ilyen felbontásban is lehet találni?

[ Szerkesztve ]

(#48274) batai15


batai15
félisten

Jo csak nem mindegy hogy pl a Chrome mikor tölti be ujra a lapokat stb.

(#48275) Mike81 válasza batai15 (#48274) üzenetére


Mike81
senior tag

Befogja ne paráz ;-))

(#48276) MikitoLac


MikitoLac
tag

Nektek volt mar olyan hogy a kijelző magától életre kell kijelöl zoom ol stb ilyenkor nem lehet kezelni sem. Föl le kapcsolja a kijelzőt. Aztan néha jó. Valoszínű vihetem az lg hez. Nem tudom mi lehet ez, valami érintő panel hiba.

(#48277) álarc válasza MikitoLac (#48276) üzenetére


álarc
aktív tag

Ellenkezője volt.
XDA, vagy valahol van téma erről. Ismert probléma. Vagy töltő hiba, ha töltés közben csinálja, vagy touch panel firmware frissítés szerviz menüből. Legvége szerviz.

(#48278) MikitoLac válasza álarc (#48277) üzenetére


MikitoLac
tag

Köszi, össze vissza jön elő ez a hiba, most tegnap este ota jo.

(#48279) hubabuba76 válasza Nightman1 (#48273) üzenetére


hubabuba76
csendes tag

Nekem a Sygic! Nekem nem kell jobb! Mindent tud, ami számomra fontos!

üdv.: Joe

(#48280) Meggyi001 válasza Nightman1 (#48273) üzenetére

N@vigon sem rossz...

https://gamergep.hu/

(#48281) cardenas


cardenas
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre van szükségem, nem tudom találkozott-e valaki hasonlóval...
Néhány napja újraindítottam a telefont, és a bekapcsolás után sem a képeimet, sem a zenéimet, sem a videóimat, sem pedig a diktafonnal felvett hangjaimat nem látja a készülék. Bent, a fájlkezelőben a "minden fájlban" látja, el tudom indítani, meg tudom nézni, stb... A hétvégén letöröltem róla a képeimet, zenéimet, majd visszaraktam, de ezután sem látott semmit, csak a fájlkezelőben látszik... Van-e esetleg ötletetek, hogy ez miért van, és mit tegyek, hogy újra lásson mindent a teló...

Előre is köszi a segítséget,
Üdv.: T.

(#48282) beta válasza cardenas (#48281) üzenetére


beta
aktív tag

Tippelni tudok, lehet, hogy van egy fajlod ami valamiert nem tetszik neki, es ez megakasztja a hatterben a mediaadatbazis felepiteset. Nalam ez egy flac fajllal tortent meg, mondjuk sulyosabb kovetkezmenyekkel jart, pin kod bekero kepernyo utan 5 masodperccel csontra fagyott a rendszer ha az a belso taroloban volt. Tobbszori hard reset utan jottem ra melyik fajlt nem szabad felraknom a telora. :((( Azt tudom javasolni probald meg egyesevel felmasolni a mediafajlokat, hatha igy kiderul melyik okozza a problemat. De lehet, hogy nalad vmi mas gond van, szoval ez csak tipp.

(#48283) RomiJosy válasza cardenas (#48281) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Pár hete volt ez téma vagy itt,vagy a mélyvízben. Egy fájlt rak a mappába,hogy lássa az adott progi (vmi ilyesmi van) egy az egybe mindent visszamásoltál vagy elképzelhető,hogy vmi lemaradt?
Szerintem csinálj egy fotót,ha nincs fájl gondolom létrehozza,talán utánna látni fogja a fotókat. Ha jön profi megmondja.

(#48284) Quqesz válasza cardenas (#48281) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Többeknek előjött bug,csinálj egy hr-t ès jó lesz

Nightman1
Miazhogy!
Sygic,Mapfactor Navigator(ingyenes),Here(ingyenes),Navigon,Waze....és ezek offline navik

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48285) batai15 válasza Meggyi001 (#48280) üzenetére


batai15
félisten

+1 A létező legjobb navi!

(#48286) Quqesz válasza batai15 (#48285) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos már nem,a térképfrissítés elég gyatra lett(pl M3 még mindég Nyíregyházáig megy...náluk),minden másban rendben van.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48287) snow2014 válasza batai15 (#48285) üzenetére


snow2014
aktív tag

en meg sajnos nem telepitettem fel semmilyen navigaciot de azt sem tudom melyiket telepitsem fel :( mar annyi van.......elozo telefonokon a 3 betus navigacio volt fent

Mindég legyetek rosszak ;)

(#48288) tibbike01


tibbike01
őstag

Szerintem az a 3 betűs navigáció a legjobb!! Próbáljátok ki és meglátjátok.

(#48289) cardenas válasza Quqesz (#48284) üzenetére


cardenas
csendes tag

Köszi a segítséget, de mi az a "hr"? :)

(#48290) batai15 válasza cardenas (#48289) üzenetére


batai15
félisten

hard reset.
gyári beállítások vissza állítása abban az esetben ha szoftversen(telefon menüből) nem lehetséges , billentyűzet kombinációval.

(#48291) RomiJosy válasza cardenas (#48289) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Csinálj előtte lg beckupot. Azt hiszem az első hszben benne van. (Mobil nézetben nem látod az első hszt)

Bocsi. Nincs benne.
A telefonod appjai közt megtalálod az lg beckup nevű progit. Azzal ments el mindent,dugd a gépre utánna,másold a gépre az lgbeckup mappa tartalmát. Hr után gépredugod,a mappába visszarakod amit kimásoltál,gépről lehúz,beckup indít majd visszaállítás. Mindent visszatölt..

[ Szerkesztve ]

(#48292) centi17


centi17
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkodok jelenleg új teló vásárlásán. Az egyik teló, ami képben van az a G2. magentáéktól vásárolnám új előfizuval. Kérdésem az lenne, h itt 1-2 gondolatban összefoglalva az előttem lévő 40-50K kommentet, mire számítsak a teló kapcsán? Milyen típushibák vannak? Mennyire lett javítva mondjuk a 600MB használható RAM a 2GB-ból, vagy a kamera mögötti progi frissült-e? Milyen a teló ahhoz képest, amilyennek itt a tesztben le van írva?
Előre is köszi. :B

Gábor

(#48293) Sterilzona válasza tibbike01 (#48087) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Nekem.
Is van ilyen,azt nem tudom eredeti-e. Viszont,az en kezembe piszkosul csuszott :( Ugyhogy most imak case van rajta.

(#48294) tibbike01 válasza Sterilzona (#48293) üzenetére


tibbike01
őstag

Igen, kicsit csuszkal nekem is a kezemben, pont azért mert ilyen hideg műanyag. Rendeltem én is Imakot, elvileg a héten megkapom, nagyon várom már.

(#48295) snow2014


snow2014
aktív tag

lollipop 5.1 :)

lollipop

Mindég legyetek rosszak ;)

(#48296) RomiJosy válasza centi17 (#48292) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

A 600 mega használható ram megtévesztő kifejezés. 600mega szabad ram. Kb 1 napja volt téma utoljára és gyakran felmerül. Nem okoz problémát ha "csak" 600 mega marad,ha nem azt nézegeted mennyi van szabadon,nem fog idegesíteni. Ha többet szeretnél a cm11 kb 1 gigát hagy szabadon de sok hasznos dolog nincs benne ami az lg sajátjába benne van. A fényképező mögötti softver sokat frissült a cikk írása óta. Ha fénykép,annak fény kell,benne van a nevében. Az biztos,hogy nem erre van kihegyezve a masina,sötétben mahinál kicsit de jó fények mellett szép képek készülnek.
A készülék rövid összefoglalójába kb a -nagy,szép kijelző,bika aksi és nagyon jó használhatóság fér bele. Mit vársz a telefontól? Talán tudunk segíteni,hogy az elvárásaidnak meg fog e felelni.

(#48297) andrys83


andrys83
aktív tag

Valaki!Még mindig nem tudom a kdz fájlokat letölteni azt irja nem elérhető!Hiába írom át /-re.Valaki tud adni linket vagy valami???

(#48298) dejvid8 válasza Quqesz (#48266) üzenetére


dejvid8
őstag

Kösz mindenkinek a választ.
32 ohm-os az enyém is, szerintem jobban meg tudná hajtani mint a G-m.
És mondjuk nem ez az elsődleges, mert az biztos hogy a mobilok között nagyon jónak számít a G2 DAC-ja.
Valószínűleg ígyis-úgyis a G2-t veszem , múltkor kipróbáltam a G3-at és a G2-t is. a G3-tól annyira nem voltam elragadtatva,a sebesség tényleg nem az igazi... Meg az 5,5" kijelző nekem már túl nagy lenne.
Szóval minden a G2 mellett szól. Olcsó, jobb akku, könnyebb kezelhetőség, még mindig jó proci, és a kamerája is jó. :K
Egyedül ettől a képernyő sárgulástól tartok egy kicsit. Milyen gyakran fordul az elő, és mikor általában?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#48299) Quqesz válasza dejvid8 (#48298) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Április óta semmi sárgulás,pedig nyáron napsütésben navigáltam vele olaszba....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48300) RomiJosy válasza dejvid8 (#48298) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én kb egy hete este a radiátorra raktam le pihenni,másnap az egész tel tűz forró volt (~65c fok) nincs sárgulás,nem is volt. Sorozatot nézek rajta sokat,gyerek játszik,youtube stb..
Nekem pl hatalmas előny a vendég üzemmód. Csak a játék meg a youtube van benne,se telefon,se menü vagy beállítás,semmi. Értesítési sávot sem lehet lehúzni. 2.5 éves a gyerek,bátran a kezébe adom..persze csak az ágyon..

Jaa mégvalami,használtan vettem az olxről kb egy éve mikor még jellemző volt a sárgulás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.