Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48351) borshow válasza Ahanoiaid87 (#48348) üzenetére


borshow
csendes tag

Értem, valami más módszer valakinél?

[ Szerkesztve ]

(#48352) fery02 válasza batai15 (#48337) üzenetére


fery02
addikt

Persze, LG stock alapú ROM-okban többnyire mindben marad minimum a távirányító meg a rádió is.
Pl a mostani CloudyG3 ROM-omban is benne van mind a kettő.
Sőt, AOSP, CM11 Rom-okra is lehet külsőleg telepíteni távirányítót, meg a rádióra is van elvileg megoldás Play-en (az app nevét most nem tudom, meg a megbízhatóságát sem).

Nightman1 (#48336):
Szívesen!
Az örök licensz az szó szerint örök, nyugodtan cserélhetsz alatta ROM-ot, meg akár telefont is. Google fiókodhoz kötődik.
Rádiós témára fentebb reagáltam.
Stabil, mostanság divatos ROM-ok: CloudyG3, OptimusG3, SlimKat, Mahdi, CM11, MIUI (lg stock féle).

Hivatalos Lollipop frissítésnél meg előtte 2 HR között kdz-vel újra kell flash-elned majd a telódat és javallott egyúttal már akkor majd az épp aktuslis Lollipop kdz-jét használni és akkor frissítened sem kell egy darabig.

borshow (#48342):
Ugyanazt, mint akik pl törött kijelzővel viszik szervizelni a telót.
Kb 35k-ból kicserélik gondolom a kijelződet, de nyugodtan vedd fel a Váci úti szervizzel a kapcsolatot, konkrétat csak ők tudnak mondani (előre egyeztetés amúgy is ajánlott, mert ha szerencséd van még aznap mehetsz is a telóért).

(#48353) batai15 válasza fery02 (#48352) üzenetére


batai15
félisten

miui alatt is esetleg? van távirányító:? no mivel a verda meg adta magát (suzuki! snicc:( ) napolom meginn a telcsit...

(#48354) Quqesz válasza rayoliviero (#48350) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És milyen? Nagy különbség van a kettő közôtt?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48355) pyron25


pyron25
aktív tag

Üdv! Lenne egy kicsit együgyű kérdésem. Megéri e venni újonnan G2-t? Mondjuk azt nézve hogy egy volt zászlóshajó ami már elfogatható árban van és még mindig többet nyújt a középkategóriánál vagy esetlegesen vannak hátulütői ami miatt nem érdemes mondjuk terméktámogatás szoftver téren?

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#48356) Fail3D! válasza Quqesz (#48354) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ez nem kerdes, ugy hogy meg i6ot nem fogtam a kezemben...:) Aki ismeri azt a rendszert es megteheti, hogy kifizet erte annyit annak biztos bejon, foleg, hogy mar nagyobb is a kijelzo..:)

(#48357) batai15 válasza pyron25 (#48355) üzenetére


batai15
félisten

Hát hogyne érné meg... nem sok fhd snapi 800 -as telefon van , vagy ami ettől erősebbb...
mostanra lett a telefonra érvényes ahogy bog mondta "affordable flagship " avagy elérhető zászlós hajó...

(#48358) Quqesz válasza Fail3D! (#48356) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát én fogtam......nem kellene,pedig zsé simán lenne rá(kettőre is),de fogásra nem nyert meg,az elődök kinézete elegánsabb volt,az ios is szerintem nem volt pörgősebb mint a droid,nen volt akkora különbség, hogy huha..szóval nein.plussz aksi sem hiszem hogy többet tudna...(azon rötyögtem magamban,hogy volt mellette egy P7 huawei ès az jobban tetszett)...na majd 2 hét múlva meglessük a kiállításon mi a felhozatal.

pyron25
Simán!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48359) rayoliviero válasza Quqesz (#48354) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkuidőben jobb a G2-től, külsőleg is sokkal jobban tetszik. Billentyűzettel iPhone-on nagyon gyorsan tudok írni, akadni sem szokott. Jailbreak után ezen is meg lehet csinálni nagyon sok mindent. Telefonálás alatti hangminőség jobb. El tudok menteni egy kattintással mindent a gépemre és iCloudyba is. Itt ROM-olni és eltávolítani nem kell semmit, mert jó úgy minden, ahogy van.

(#48360) spuros


spuros
őstag

Sziasztok

Holnap megy gariba kijelzőcserére a telefon (sárgaláza van). Holnap megy és még aznap kész lesz (beszéltem velük telefonon).

Kérdésem, hogy cakkumpakk kell vinni mindent? Töltő, füles, töltő.. Vagy elég csak a papírok és a doboz a telefonnal?

[ Szerkesztve ]

(#48361) rayoliviero válasza spuros (#48360) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam is hasonló a helyzet, nekem is sárgul és így eladni sem tudom. Te az LG szervizbe adod le és ott lesz kész egy nap alatt?

[ Szerkesztve ]

(#48362) spuros válasza rayoliviero (#48361) üzenetére


spuros
őstag

Igen, a központi LG szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#48363) akooos válasza spuros (#48360) üzenetére


akooos
veterán

Hi, én csak telefont+garipapírt vittem, elfogadták.

Mesélte bent a nő, hogy volt valaki aki a headsetre panaszkodott, de azon kívül minden nála volt.. :)

De elégnek kell lennie a telefon+papír.

(#48364) vadászcsiga válasza rayoliviero (#48359) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mirol beszélsz, nem kell romolni a G2-t, nekem csak root van es boldog vagyok vele, hátam közepére nem hiányzik az iPhone soha többe nem akarok. Az hogy a G2-det szénné buheráltad a te döntésed volt

(#48365) rayoliviero válasza vadászcsiga (#48364) üzenetére


rayoliviero
veterán

Gyári szoftverrel nálam nagyon rossz hangminőség volt és a rendszer is akadozott. Ezek miatt kezdtem a romolást.

spuros: Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#48366) Fail3D! válasza Quqesz (#48358) üzenetére


Fail3D!
addikt

Hat minden evben novelem a keretet telora, de 100k nal meghuztam a hatart es inkabb hasznaltan veszek... Kiprobalnam mostmar az iphont is a nagyobb kijelzo miatt, de ennyit nem er meg a proba.. megutaltam a g2 t kicsit, mert stock rom alatt sok anomaliam volt... de tegnap felraktam a h-t es ujra nagy a boldogsag... Valoszinuleg az f valhogy nem volt komptabilis a telommal... de most ujra jo akksi ido, keves rocoges, nincs olyan hogy a kijelzo, billentyuzet megbolondul.. Egyenlore ugyerzem evek ota az elso telom lesz amivel az 1 ev hasznalatot atlepem vegre:) Az a baj a g3 szerintem nagyon vastag bumszli lett... samu meg nem alternativa s2 ota. Sony draga ahoz kepest mit tud... szep, de nagy /kava, kijelzo viszonyitas szerint/ 4 ik lg telom, menetkozben kirpobaltam a tobbit is, de ar ertekben az lgt azota is csak ajanlani tudom, es mostmar egyre jobb minoseget kepvisel szerintem minden szempontbol.

(#48367) vadászcsiga válasza rayoliviero (#48365) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kifogtál egy rossz példányt viszont fele annyiba kerül mint egy iPhone. Valamit valamiert. Nekem a második keszulekem a mostanim, még 2 naposan cseréltettem es tökéletesen működik lassan 1 éve. Imádom, annyi képet lőttem vele mint a 2 iPhone-ommal összesen sem.

(#48368) Quqesz válasza rayoliviero (#48365) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem sem volt eddig semmi bajom a G2-vel,pedig csak gyári romot használok.De kinek mi jön be. Ettől függetlenül is használd egészséggel az új telód. :);)

Fail3D
Nekem most kína az érdekes: Huawei Mate7,Lenovo Vibe Z2, O+O, Xiaomi MI4,Oppo.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48369) rayoliviero válasza Quqesz (#48368) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi. :)

(#48370) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Sziasztok.
Van olyan g2 ami nem tud LTE-t? Csak mert most jutottam egy kártyafüggetlen példányhoz de sehogy nem tudom bekapcsolni rajta az LTE-t.

Give them nothing but take from them everything

(#48371) Quqesz válasza Krissz1983 (#48370) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak olyan rom...tegyél fel egy európai romot és lesz lte(kdz a barátod 1hszben)...mi a szoft verziód/milyen kód van a teló dobozán?(3betū,pl 6HU a magyar független)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48372) HUTCHDB válasza vadászcsiga (#48367) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem akarok vitaindítót, de pontosan azt a negatív képességét emelted ki a g2-nek, ami engem cserére inspirált, nevezetesen a kamera.
Már első pillanattól kezdve "belekötöttem" az iszonyatosan körülményesen használható, (pl. éjszaka nincs fókuszálás előtt segédfény) nagyon lassan exponáló, homályosodásra nagyon hajlamos kamerába.
Nem vagyok elfogult egyik készülékkel szemben sem, tudom melyik mit tud, melyik miben jó, vagy rossz, de hidd el ez nem rossz példány kifogása miatt volt....használtam is vagy 8-10 G2-őt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48373) Fail3D! válasza Quqesz (#48368) üzenetére


Fail3D!
addikt

Kancsigatok a kinai vonalra en is... de ameg dragabban tudom lecserelni a g2-m egy kinaira addig annyira azert nem izgat... majd jovore nyilvan mar jobban megerheti, de egyenlore a nagyobb felbontas, nagyobb proci nem vonz. Stabil mukodest akarok, ennel is simabb mukodessel, jobb fenykepezot, zenebol roszabbat nem, es a teljes keszulek hazhoz kepest (g2) nagyobb se legyen az uj telefon. Meretben elertem egy hatart ugyerzem, amit mar nemtudnek 1 kezzel hasznalni rendesen. Eddig 0 alternativa van amire cserelni tudnam. Jovore azert mar biztos lesz masik telefon, vagy elobb, ha osszetorom...:)

(#48374) vadászcsiga válasza HUTCHDB (#48372) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerencsére a G2 elott már volt fogalmam a fotozásrol, pl sosem akartam éjszaka fotózni.
Nézd meg az aláírásomban levő linkek valamelyikét, az összes képet azzal lottem. Utazásokon a Nikon dslr-em sajnos azota pihen, olyan képeket viszont nem mutatok mert szemelyesek

[ Szerkesztve ]

(#48375) Real_Necro válasza HUTCHDB (#48372) üzenetére


Real_Necro
veterán

Érdekes dolog, nekem csak 1 G2-őm van, de éjszaka felnyomja fényt, fókuszál szépen, majd még erősebb fény és exponál. Korom sötétben is megfelelő kép. Szóval ez vagy valami korábbi szoftveres gond, vagy tényleg rossz példány. Minden esetre romolás nélküli telómon tökéletesen működik. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48376) HUTCHDB válasza vadászcsiga (#48374) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én nem igazán a fotózásról beszéltem.
Olvasd át ismét mit írtam!
Ha ilyen nagy fotós vagy, és elégedett vagy a g2 fotós teljesítményével....szóval nekem más a véleményem.

(#48375) Real_Necro !
Ezt azért ellenőrizd, hogy tényleg így készíti-e a képeket, mert nekem valahogy nem ez rémlik.

NEM AKAROM a g2-őt szidni, távol álljon tőlem, de vannak olyan tulajdonságai, amelyek nem sikerültek túl jól, és ezek közé ÉN a kamerát belesorolom.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48377) vadászcsiga válasza HUTCHDB (#48376) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Átolvastam, pedig arról írtál.
Az enyémben tökéletesen sikerült a kamera. A legfontosabb közhely a fotózással kapcsolatban hogy jó képhez fény kell.

[ Szerkesztve ]

(#48378) Real_Necro válasza HUTCHDB (#48376) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem poénból írtam, tényleg így működik. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48379) vadászcsiga válasza Real_Necro (#48378) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hiába volt 8-10 G2-je :DDD

(#48380) HUTCHDB válasza vadászcsiga (#48377) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

(#48377) vadászcsiga és (#48378) Real_Necro!

Ok. fiúk, mindketten meggyőztetek! :C

(#48379) vadászcsiga!
1.) Miből gondolod, hogy hazudok? A pejoratív megjegyzésedre azért nem számítottam....
2.) Nézd már meg akkor a te tökéletes g2-ődön, hogy éjszaka vakus fényképezés esetén a fókuszálás előtt bocsát-e ki segédfényt! :U

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48381) vadászcsiga válasza HUTCHDB (#48380) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De nem akarok éjszaka fotózni miért próbáljak ki ilyen marhaságot? Ez nem negatívum. Ha ilyen hobbim lenne beruháznék egy vakuba a nikonomhoz.
Igazad van, nem akarok negatív lenni, kedvedért kipróbáltam es igen bocsát ki segedfényt

[ Szerkesztve ]

(#48382) SztiviVander válasza HUTCHDB (#48380) üzenetére


SztiviVander
őstag

igen, van led. csak te arra gondolsz hogy tapicskolós fókuszáláshoz nem kapcsolja be a ledet (ez mondjuk tényleg ilyen lg hülyeség), Real_necro pedig arra hogy megnyomja az expo gombot, akkor beindul a led, fókuszál kis fénnyel, majd nagyobb fénnyel lő. az más kérdés hogy sötétbe nem látod hova kellene majd fókuszálnia (bár ehez a 2mp-es fókuszáláskori led se lenne nagy segítség), de camera fv-5 vagy procapture segít ezen.

(#48383) HUTCHDB válasza vadászcsiga (#48381) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De kedves fórumtárs, NEM ERRŐL VOLT SZÓ!
Azzal támadsz, hogy mivel (a szóhasználatod hangneméből adódóan) hazudok, és nem is használtam ennyi g2-őt, így valótlanul állítom, hogy nincs fókuszálás előtt segédfény!
Te pedig ahelyett, hogy ezt megnéznéd, hogy ez az állításom alapos, vagy alaptalan -e előjössz egy olyan dologgal, hogy nem kell éjszaka fotózni, de ha mégis, akkor vegyünk külön vakut!
Egy mobil fényképező kamerája legyen alkalmas (valamilyen szinten) a minden napi élethelyzetekben a pillanatok rögzítésére a lehető legjobb minőségben. A kamera lassú, éjszaka nem bocsát ki segédfényt a fókuszálás előtt, és nagyon nagy részt fátyolos képet készít... pont.

(#48382) SztiviVander!
De én nem beszéltem a ledről... :U
Egyértelműen leírtam, hogy milyen helyzetben (amire te is rávilágítottál) nincs jól megoldva az éjszakai fotózás.

(#48381) vadászcsiga!
Látom szerkesztetted a hozzászólásodat:

"Igazad van, nem akarok negatív lenni, kedvedért kipróbáltam es igen bocsát ki segedfényt"

Na szevasztok srácok! :(((

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48384) vadászcsiga válasza HUTCHDB (#48383) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig a hiba nálad van ha a 10 G2-ből egyikben sem láttad a segédfényt éjszaka.

(#48385) Quqesz válasza HUTCHDB (#48383) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kicsit keveritek a dolgot,de minkettőtöknek igaza van. Mikkor fotózol először fókuszpontot keres a kamera és arra akar élesíteni ekkor nincsen led megvilágítás, de mikor megnyomja az ember az exponáló gombot,akkor bocsát ki fényt és úgy fókuszál +folyamatosan fénymennyiséget mér,ez viszont kicsit belassítja. Ettől még lehet jó képeket lőni nem folyamatosan mozgó dolgokról,de szerinten is nem ilyennel akarnék éjszaka fotózni. Párom sony z1c-je is így műxik,csak ott van dedikált gomb és mikor félig lenyomod,akkor leddel fókuszál. De azzal sem jobb a képek minősége....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#48386) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Eladnám telefonomat!
LG G2 Fehér. Kártyafüggetlen. 32Gb!!
GSM boltos. Februárig garanciás. Pöpec állapot. Mindig fólia és tokok védték. Még mindig rendesen bírja a strapát. Mintha új lenne.
Jelentkezni privátban lehet!
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#48387) xSide válasza Krissz1983 (#48370) üzenetére


xSide
őstag

Nos valszeg voda karit használsz és még nem frissítettél új 20H ROM-ra.
Lehet elég az Frissítési központban az LTEConfig-ot frissíteni.
Dettó független telekom karival LTE jelen van.
Frissítés után a voda karimmal is választható opció lett.
Régió szempontjából sem mindegy milyen, ha nem LTE képes országba szánt, fel kell rakni egy hu-s ROM-ot.

(#48388) Krissz1983 válasza xSide (#48387) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszi srácok a válaszokat. Hát hogy nem hu-s szoftver van rajta az biztos mert olyan kriksz kraksz nyelven beszélt velem első alkalommal hogy azt én meg nem értettem :) de akkor felteszek rá egy magyar szoftvert.

Give them nothing but take from them everything

(#48389) Midway válasza xSide (#48387) üzenetére


Midway
senior tag

LTE hálózatnál milyen ikon van a térerőnél?
Nálam most csak H betű van.

(#48390) Real_Necro válasza SztiviVander (#48382) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, így van. Bevallom azzal nem próbálkoztam, hogy korom sötétben még fókuszpontot is válasszak, hagytam középen, de nem igazán szoktam korom sötétben fotózni, még DSLR-el sem. ;)

Egyébként túl van lihegve ez a dolog. Használható a kamerája mégsem olyan mint 10 évvel ezelőtt... ;)

Nyilván aki meg minőséget akar, nem telefonnal meg borsónyi lencsével fog fotózni/videózni. Szerintem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48391) xSide válasza Midway (#48389) üzenetére


xSide
őstag

Nincs LTE hálózat Vodkánál még Miskolcon. Opcio már megjent az adatkapcsolatnál hálózat terén.
Ehhez kellett egy kiadott LG G2 frissítés. 20h-t döngetem...

[ Szerkesztve ]

(#48392) Doky586 válasza Midway (#48389) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

LTE de ilyen csak Tk és Tn esetén fordulhat elő megfelelő szerződéssel..
Voda esetén talán jövő évben várható..

[ Szerkesztve ]

(#48393) Majkel27


Majkel27
csendes tag

Sziasztok!

Most már én is G2-tulaj lettem. Olvasgatok sok mindent sokféle fórumon, xda-n is fent vagyok, viszont nem találtam egyértelmű választ arra, hogyha rootolom a telenoros G2-met akkor minden probléma nélkül vissza tudom-e majd állítani gyárira, hogy a garancia megmaradjon. Verizon-tól a t-mobilig midnen féle gyári szoftvert megtaláltam, csak telenorost nem. Frissítettem 4.4.2-re pc-suiten keresztül, most d80220g-216-01 a szoftver verzió, ilyet se találok sehol. Rootolni szeretnék mindenképpen, 1-2 dolog zavaró a gyári szoftverben. Előtte samsungjaim voltak, rootoltam meg romoltam többször is már, de az LG számomra még új. Tudna nekem valaki ebben segíteni?

Köszönöm előre is! :R

(#48394) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

Cloudy G3 alatt ,hogy lehet eletre kelteni a flash lejatszast ?

"LG G2 White & Moto G Black"

(#48395) Zedroxine


Zedroxine
tag

Sziasztok, ma leszek G2 tulaj. Telefonszervizben MEO-sként dolgozom szóval tudom hogy milyen a teló, és hogy mik lehetnek a hibái. Plusz van/volt időm letesztelni :D. Ezért csak annyit kérdeznék hogy ki milyen fóliát ajánl hozzá? A tok már megvan Nillkin quick window, ehhez csak annyi a kérdés hogy itthon megéri venni? vagy E-bay és társai jobb megoldás?

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#48396) Majkel27 válasza Zedroxine (#48395) üzenetére


Majkel27
csendes tag

Most rendeltem 2db Xpro ultra cleart és eddig nagyon teszi a dolgát! 1500/stück, 2db nál ingyen posta.
Előtte már befürödte pár nonémes sz*ral, ezt csak ajánlani tudom!
[link]

(#48397) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Hozzászolnék én is a fotó készítéshez.
A jó fényképhez fény kell közhely,de igaz. A vakuval,főleg ha se diffúzor,se falra irányítós és onnan visszatükröződős elforgatás,megölöd a képet. A vonások (arc) eltünnek és ragyogó világos színben tükröződik mindenki feje. Kedvencem a focipályán villogó vakuk látványa. Jó pár hónapja kifejtettem ezeket a dolgokat itt és utánna fotókat is mitattam

Szerintem a vita onnan ered,hogy mindenkinek más az igénye. Valakit kielégít a gyengébb képminőség,valaki meg studió minőséghez közeli képet szeretne. A nokiák némelyike a fotóra van kihegyezve,jobb képet lő mint az lg,na bumm..akkor se kéne helyette nokia. Ha szép képeket szeretnél,vegyél fényképezőt meg egy nagy fényerejű obit (tegnap vettem 50 1.8ast,nem dicsekszem de olyan jó leírni) :DD

[ Szerkesztve ]

(#48398) vadászcsiga válasza RomiJosy (#48397) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én stúdió minőséghez közeli képet szeretnék, és azt is kapok :D
Bizonyíték az aláírásomban.

(#48399) any11 válasza balazs.b9311 (#48394) üzenetére


any11
csendes tag

Legegyszerübben úgy, hogy a Dolphin Browsert használod...

(#48400) tibbike01 válasza Zedroxine (#48395) üzenetére


tibbike01
őstag

Az eddigi legjobb üvegfólia ami itt a fórumon terjeng az a Nillkin 9H.
Nekem is ilyen van, csak ajánlani tudom, nagyon minőség. :K
Ja és még olvashatod EZT is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.