Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48301) álarc válasza dejvid8 (#48298) üzenetére


álarc
aktív tag

G3 nál is van minden! Kijelző elválás, ház repedés, melegedés stb. Mind átéltem sajnos. A G2 isten!

(#48302) EczkE


EczkE
addikt

Hali!

Gondolom volt mar tema de most sajnos nincs idom visszaolvasni. Varhato 5.0 a telefonra?

Asszem mindenféleképpen!

(#48303) Danny365 válasza EczkE (#48302) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, hamarosan. Ennél pontosabb infót még nem adott ki az LG. De legalább lesz.

(#48304) mrcutter válasza EczkE (#48302) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Hello!

Asszem mindenféleképpen válaszoltál is a kérdésedre! :D

(#48305) EczkE


EczkE
addikt

Koszontem az uraknak a gyors valaszokat! :D :R

Asszem mindenféleképpen!

(#48306) cardenas válasza RomiJosy (#48291) üzenetére


cardenas
csendes tag

Köszi, úgy néz ki, működik... :C

(#48307) fery02 válasza batai15 (#48248) üzenetére


fery02
addikt

A többiekkel ellentétben én vágom, hogy mit szeretnél pontosan kérdezni, de "sajnos" én már fél éve nem láttam gyári ROM-ot, így nem igazán tudok segíteni.

Viszont annyit tudok, hogy most CloudyG3 2.0 ROM-on nem vagyok elájulva a multitaszktól.
Pont ma történt, hogy Asphalt Overdrive játék közben megmutattam valakinek itthon egy videót a galériából és visszalépve a játékba, meglepetésemre újratöltötte az egész játékot.
Böngészőnél is (UC Browser) láttam már ezen a rendszeren újratöltéseket, de ezek azért jellemzően akkor szoktak lenni, mikor jó ideje nem használom a telefont és/vagy más alkalmazásokat futtatok.

Galaxy Nexus volt nekem is az előd. :)
Azt végig stock ROM-mal használtam egész 4.3-ig, mire aztán leváltottam G2-re. GNex-nél (szegény 512 megás RAM-jával) azért jobb a multitaszk természetesen. :)

totyika66 (#48249):
Fogalmam sincs.

Nightman1 (#48268):
Első kérdésed még megválaszolatlan maradt.

Első alkalommal is elég úgy használni az akkut, mint sokadjára. Ezek az akksik nem igényelnek semmi formázást sem, ezek nem a régi időkből valóak.
Használod, ahogy gondolod. Neten olvasni mindenfélét a megfelelő használatról, ember nem hámozza ki, hogy mi igaz és mi nem. :)

GPS progira meg én a Sygic-re esküszöm.
Igaz, nem is próbáltam mást, de prémium program az biztos (nem véletlenül fizetős) és elég gyakran elérhető olcsósítva leárazások alkalmával, mint ahogy most is meg lehet venni az örök licenszet -50%-os akcióban.

MikitoLac (#48276):
Nekem is csinálja nagy ritkán, bár nekem magát a kijelzőt nem kapcsolgatja le-fel.
Én nem tulajdonítok neki nagy ügyet, mert tényleg ritkán csinálja és olyankor gyorsan helyre rakom fizikai gombos képernyő lezárással majd képernyő feloldással.

cardenas (#48281):
Mielőtt még nyomsz egy HR-t, nézzél szét először, hogy nem-e elrejtőzött valahol a telefonod belső memóriájában bizonyos ".nomedia" nevű fájl valami gyökérmappában (ez a fájl a felelős azért, hogy zene-video lejátszók elől elrejtse a multimédiás fájlokat)!
Legbiztosabban PC-ről tudod megnézni, telót rádugva, rejtett mappa megjelenítés mellett.

De lehet ezzel a válasszal már elkéstem. :)

[ Szerkesztve ]

(#48308) centi17 válasza RomiJosy (#48296) üzenetére


centi17
csendes tag

Általános felhasználás, de azt hosszú távon, mindenből 1 kicsit, elég sokat van a kezemben a teló nap közben. Ez aképernyő sárgulás kicsit zavart mondjuk, de ahogy olvasgatok sokaknál nem jelentkezik és régebbi daraboknál volt ez főleg probléma.

De nagyjából kielégítő volt a válasz, köszönöm! :C

(#48309) álarc válasza centi17 (#48308) üzenetére


álarc
aktív tag

Normális garral veszed, lg szervíz pl. G3 at még aznap javította! Reggel 8ra be 5 kor kihoztam!

(#48310) RomiJosy válasza centi17 (#48308) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nekem az elején (gondolom mindenkinek) gyorsan merült mert szanaszét nyomkodtam de utánna,mikor beállt az,ahogy kb az előzőt használtam,oda voltam az aksitól. Ha bontatlant vaszel,frissíts szoftvert ha kéri. Utánna Hr és belakhatod. Lesz 2db videó rajta gyárilag,megnézheted a szineket,besz@rás.. szerintem azon még az amoled kijelzősök is elcsodálkoznak ;)

(#48311) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Sziasztok , tudom 100x ki lett dumálva , de most én is megkérdezem , szeretnék egy szilikon tokot ... mit ajánlotok ?

(#48312) Real_Necro válasza ToomyC (#48311) üzenetére


Real_Necro
veterán

Keresőt

Utoljára meg S-Line-t ajánlották itt páran.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48313) álarc válasza ToomyC (#48311) üzenetére


álarc
aktív tag

Ezt lécci neeee! 😬

(#48314) akooos válasza ToomyC (#48311) üzenetére


akooos
veterán

Miből gondolod, hogy neked mást fog bárki ajánlani, mint az előző 100 embernek? :)

(#48315) ToomyC válasza akooos (#48314) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Tapasztalatokat keresek , mert nem szilikon tokot használok de sorry ... tényleg én is unom a témát ....

(#48316) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Sziasztok!

Ma lettem boldog tulajdonosa egy G2-nek. Az első tapasztalataim nagyon pozitívak, bár az akkuidő csak készenlétben tűnik kiemelkedőnek, egyéb esetben még 20%-os fényerőnél is merül rendesen :U

(#48317) Real_Necro válasza Rav3n02 (#48316) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem fog az még javulni, bár használatfüggő. Én most pl 82 órája vettem le töltőről telót és 28%-on van. Mai napot még ki fogja bírni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48318) RomiJosy válasza Rav3n02 (#48316) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Üdv a clubban.
Nyugi. Meglátod,este a töltőre dugod,reggel leveszed,délben 50% felett lesz!!
Új seprűt akkor is használjuk mikor nem is kell,be fog az állni.. Két hét múlva örömmel írod nekünk,hogy az aku kiemelkedő! Melyik szoftver van rajta? 20d?

(#48319) Rav3n02 válasza RomiJosy (#48318) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nem új telefon, fél éves, mókolatlan 20d :)

Mondjuk egy rossz szavam nem lehet, mert a Lumia 925-nél már így is jobb az akksija és tény, hogy azért kap rendesen. De inkább az a fura, hogy csak sima böngészésnél is láthatóan merül. Kíváncsi leszek meddig bírom, hogy ne rakjak fel rá egy Miui-t :U

(#48320) RomiJosy válasza Rav3n02 (#48319) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

2 hét? :D
Muit még nem próbáltam, g3 optimus 1.4.1 bánik a leg jobban az akuval.

(#48321) DroiDMester válasza RomiJosy (#48320) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Leginkább a benne lévő optimus kernel az, aminek köszönhető a jó aksi idő!

(#48322) kisgergely80 válasza álarc (#48313) üzenetére


kisgergely80
tag

Szerintem a milyen telefont vegyek kérdés 50x idegesítőbb. Az ilyet egyből bannolnám a komplett netről. :-D

(#48323) álarc válasza RomiJosy (#48320) üzenetére


álarc
aktív tag

Van vele LTE?

(#48324) RomiJosy válasza DroiDMester (#48321) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Jaja. Gondolom. Nekem most az általad készített tvrp-s 20g van fent,az is remekel.

Álarc. Nem tom,nekem 3g van előfizetve vodafos.. gondolom van rajta,nem olvastam panaszt.

[ Szerkesztve ]

(#48325) randras válasza ToomyC (#48315) üzenetére


randras
veterán

A szilikon igénytelen szar.

(#48326) Murciélago


Murciélago
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni ! Megcsináltam az első hsz-ben leírt "A kamera videó hangjának javítása csak 4.4 KitKat rendszeren:" javítást ! Az a bajom,hogy újra indítás után az LG logó nem tűnik el :F !! Nem tudom,hogy most mit csináljak? Egyébként minden rendben zajlott.

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48327) rayoliviero válasza Murciélago (#48326) üzenetére


rayoliviero
veterán

Remélhetőleg van recoveryd, akkor vissza tudsz tenni egy mentést.

Szerk: Az a legnagyobb hiba, ha valaki recovery nélkül módosítgat rendszerfájlokat. Valakinek pont ezzel a kamerás módszerrel már siekrült téglásítania a telóját.

Bele kellene írni az első hozzászólásba, hogy recovery nélkül senki ne módosítgasson a rendszeren.

Download mód van?

[ Szerkesztve ]

(#48328) Murciélago válasza rayoliviero (#48327) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Sajnos nincs :(((

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48329) Murciélago válasza rayoliviero (#48327) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Pórábáltam nagy nehezen egy hard resetet ua.helyzet.Be akar bootolni de csak az LG logon fut a fény körbe,semmi megnézem a downloadot hátha van.

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48330) Meggyi001 válasza Murciélago (#48328) üzenetére

Se download mód se recovery?

https://gamergep.hu/

(#48331) Murciélago válasza rayoliviero (#48327) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Van download mód :DD

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48332) Murciélago válasza Murciélago (#48331) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Csináljak egy firmware updatet ? :F

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48333) rayoliviero válasza Murciélago (#48332) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát, más lehetőséged nem maradt.

Szerk: Máskor tegyél fel recovery-t is, ha módosítgatsz a telón és rögtön mentéssel kezdj.

[ Szerkesztve ]

(#48334) Murciélago válasza Murciélago (#48332) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Megcsináltam a frissítést úgy nézem jó lett :C Mindeninek köszönöm a segítséget :R " Nem kicsit nagyon... " megijedtem!

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48335) Murciélago válasza rayoliviero (#48333) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Megfogadom a tanácsot ! :R Csak a leírásban kétféle megoldás szerepel,egy recoveryis és a nélküli. :K

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#48336) Nightman1 válasza fery02 (#48307) üzenetére


Nightman1
tag

Kösz a választ!
Az örök liszensz vonatkozni tud akkor is,ha épp más rommal használom -majdan- a telót,vagy pár hónap,év múlva más telefonnal is?
Jut eszembe,más rom.
A cyanogenmoddal szemezek,de jól láttam pár youtube videóban hogy nincs benne rádió?
Tudsz mondani stabil romot amiben van?
És mi van akkor ha rootolva,más rommal használom a telefont,de jön a gyárira az 5.0-ás droid,amit azért kipróbálnék?
Biztonsági mentéssel vissza gyárira hogy aztán tudjon frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#48337) batai15 válasza fery02 (#48307) üzenetére


batai15
félisten

pontosan erre gondoltam.
valahogy erre számítottam.
custom rom alatt lehetséges a távirányító használata? bár mivel nincs driver a rádióra sem, ezt kétlem , viszont ez az a funkció ami miatt is meg venném a telefont,bár majd kiderült mennyit használnám.

(#48338) Quarell


Quarell
tag

Sziasztok!

S3-ról valtottam, néhány napja használom csupán de nagyon tetszik. Egyetlen "problémám" ,hogy az értesítés hangja maximum hangerőn is halk. Nincs erre valami trükk?

[ Szerkesztve ]

(#48339) david_97


david_97
senior tag

Hangszóróm eléggé elkezdett recsegni :(
Gariban csinálják?

(#48340) RomiJosy válasza Nightman1 (#48336) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Rootolt telót nem frissítünk otan. Előbb jön ki twrpről rakható 5.0 mint hogy a Magyar szolgáltatók küldenék az otat.
Az első hszben benne van hogy lehet visszaállítani a rootot,utánna mehez az ota frissítés akár.

(#48341) vadászcsiga válasza rayoliviero (#48333) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Néha nem tudom melyik topikot olvasom amikor meglatlak :DDD Most G2-d es IPhone-od is van egyszerre?

[ Szerkesztve ]

(#48342) borshow


borshow
csendes tag

Sziasztok!
Kezd felválni a kijelzőm és garim sajnos már nincs, mit tudok vele csinálni?

(#48343) #07400704


#07400704
törölt tag

Tulajdonképpen a mélyvíz topik miben különbözik ettől? mert szerintem nem kis átfedések vannak :D

(#48344) rayoliviero válasza vadászcsiga (#48341) üzenetére


rayoliviero
veterán

Már iPhone 6-om van, a G2-t hirdetem. Csak még segítek itt pár embernek a topikban, ha éppen szükség van rá.

[ Szerkesztve ]

(#48345) RomiJosy válasza rayoliviero (#48344) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

+1
Maradj csak. Sok a kérdés.
Várok egy hetet és megkérdem milyen tokot javasolsz :D

(#48346) SUPREME7 válasza rayoliviero (#48344) üzenetére


SUPREME7
őstag

És még nem bánod a váltást? :)

(#48347) tibbike01 válasza RomiJosy (#48345) üzenetére


tibbike01
őstag

Egy jó tok már nekem is kellene.... :Y

(#48348) Ahanoiaid87 válasza borshow (#48342) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Én kicsit brutális voltam. Körömmel picit aláfeszítettem elővettem egy varrótűt és a hegyére épp egy kicsi pillanatragasztót tettem bekentem alá. Azóta nem akar tovább jönni a jobb sarka ez kb 4 hónapja volt.

[ Szerkesztve ]

(#48349) Meggyi001 válasza Ahanoiaid87 (#48348) üzenetére

Júj, durva :) :)

https://gamergep.hu/

(#48350) rayoliviero válasza RomiJosy (#48345) üzenetére


rayoliviero
veterán

Maradok, de tokokhoz nem értek semmit. :D

supreme7: Nem bántam, tudtam előre már, mire számíthatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.