Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) Midway válasza álarc (#48050) üzenetére


Midway
senior tag

(#48052) Azharel


Azharel
aktív tag

A telefonom ki van rootolva, ennek ellenére felment a v20h OTA. Egy bloatware sem volt kitörölve, csak letiltva. És most megmaradt a download módom is... csodák még léteznek.

(#48053) Laca0


Laca0
addikt

Regisztráltam az LG Cloud szolgáltatásra. Hogyan lehet ez a telón használni?
A felhő szolgáltatások alatt csak Dropbox és Box van...

Más:
Midway, head1shot!
Már van 20h ROM is?!?!? Mikor jelent meg? :Y
Eddig mindig az elsők között kaptam meg mindent, most nincs frissítésem...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#48054) Azharel válasza Laca0 (#48053) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ma jött meg, de dátumra oct 21 v20h írt. ioroot továbbra is működik.

(#48055) Laca0 válasza Azharel (#48054) üzenetére


Laca0
addikt

Tényleg, nálam is megjelent! :) Beállok én is a tesztelők sorába! :D
Balga kérdés: tudja valaki, hogy mi változik?!? :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#48056) Midway válasza Laca0 (#48055) üzenetére


Midway
senior tag

Én kénytelen voltam frissíteni , mert nem volt download mód. Az lg pc suite csinálta. ;]

(#48057) iceQ! válasza Laca0 (#48055) üzenetére


iceQ!
addikt

Mindjárt kiderül hogy Lollipop :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48059) felali


felali
tag

Sziaszok.Nekem 20f van fent de nem ajánl fel frissitést.

(#48060) tomatos


tomatos
aktív tag

Sziasztok! Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnék jobb hangot rögzíteni video alatt discoban, koncerten? Torzít mint állat. LG beépített photo progit használok? Más progi esetleg? Root van, tehát sok mindent meg tudok csinálni. Köszi

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#48061) Real_Necro válasza tomatos (#48060) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megkéred a dj-t vagy a hangosítót, hogy húzza lejjebb a potmétert, akkor nem fog annyira bömbölni a zene és az érzékeny mikrofon sem lesz túlvezérelve. ;) :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48062) tomatos válasza Real_Necro (#48061) üzenetére


tomatos
aktív tag

:DD :DD :C Köszi :) Sajnos ez nem megy, kb 5-10 ezer ember miatt 1 kedvéért nem halkítja le.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#48063) Real_Necro válasza tomatos (#48062) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez esetben elrakod zsebre, egyik kezedben fogsz egy sört, másikban ölelsz egy bögyöset és tombolsz a többiekkel. ;)

Ha a mikrofon érzékenységét nem tudod állítani, akkor sajnos ez van, esetleg húzol egy gumit a teló aljára, bár az meg elég gázul fog kinézni, meg még palack hangja is lesz.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48064) tomatos válasza Real_Necro (#48063) üzenetére


tomatos
aktív tag

Tudnám állítani gondolom. Biztos van valami app / tweak vagy valami amivel lehet, erre szeretnék ötleteket kapni. Biztos más is foglalkozott már ezzel a problémával.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#48065) iceQ! válasza tomatos (#48064) üzenetére


iceQ!
addikt

stweaks-ben lehet állítani a sound résznél :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48066) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Aki még nem tudta annak szánom..Készenléti állapotban ,ha folyamatosan nyomjátok a hangerő fel gombot a quick memo jön elő.Ha a le gombot folyamatosan nyomva tartod a fényképezőgép fog előjönni így vehetjük őket dedikált gomboknak !!!A SONY meg bekaphatja :) !

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#48067) TayRol válasza VOLTCRAFT(1) (#48066) üzenetére


TayRol
veterán

nekem új volt, köszönet! :)

(#48068) Doky586 válasza Doky586 (#47776) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Senki sem használja XP-vel a telefont ?
Senkinek nincs csatlakozási problémája ?
Senki nem tud segíteni?

(#48069) tomatos válasza iceQ! (#48065) üzenetére


tomatos
aktív tag

Köszi az infot! Akkor már csak kernel csere kell, mert a Cloudyba lévő nem támogatott :) :(

OFF: Láttam az aláírásodban, hogy OptimusG3-at és Dorimanx 8.6 kernel használsz. Bevállt? Jól működik, van battery drain? A 8.6-os kernel jól működik? Nem tapasztaltál semmi furcsát? Köszi az infokat

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#48070) iceQ! válasza tomatos (#48069) üzenetére


iceQ!
addikt

Jaja. Dorimanx 8.6 elég jó. Ajánlani tudom csak :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48071) tomatos válasza iceQ! (#48070) üzenetére


tomatos
aktív tag

Állítottál valamit a beállításokon valami progival? Freqi, IO scheduler, stb. ?

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#48072) laverdadb


laverdadb
tag

Valaki tud linket adni a Magyar független 20H frissítéshez? :))

(#48073) tomatos válasza laverdadb (#48072) üzenetére


tomatos
aktív tag

Itt vannak firmware letöltések, sajna a H nincs benne. Link: [link]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#48074) laverdadb válasza tomatos (#48073) üzenetére


laverdadb
tag

Már benne van, rögtön az elején is. Csak nekem ezek a linkek nem működnek :(

(#48075) tomatos válasza laverdadb (#48074) üzenetére


tomatos
aktív tag

Tényleg nem megy :(

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#48076) laverdadb válasza tomatos (#48075) üzenetére


laverdadb
tag

Ha magyar verziójú telefonja van valakinek akkor a H rom ezen a linken elérhető az IMEI szám beírása után:

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=SAJÁTIMEISZÁMOTÍRD IDE

A linket ér utána megosztani :) :R

(#48077) álarc válasza laverdadb (#48076) üzenetére


álarc
aktív tag

+1
Az én kis chugwai modellemhez :D
Toljátok! A link már imei független lesz nyugi!

sz: igaz lehet csak nyelvi csomag javítás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48078) Azharel


Azharel
aktív tag

[v20H]
<suffix>A6HUBK</suffix>

[ Szerkesztve ]

(#48079) laverdadb válasza Azharel (#48078) üzenetére


laverdadb
tag

Köszönjük :) :C

(#48080) álarc válasza Azharel (#48078) üzenetére


álarc
aktív tag

Hű tenx !
Ezt hogy? úgy?
:R :R :R

(#48081) snorbi82 válasza Azharel (#48078) üzenetére


snorbi82
senior tag

Én jobban örülnék egy 30A-nak! :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#48082) Azharel válasza álarc (#48080) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ez a sajátom, már reggel meg akartam osztani csak gondoltam minek az lg fw-s oldalon kint volt láttam, azt nem tudtam hogy ott nem jó a link.

(#48083) laverdadb válasza Azharel (#48082) üzenetére


laverdadb
tag

Az LG FW oldal hosszú idők óta nem működik, legalábbis a letöltés része...

(#48084) Azharel válasza laverdadb (#48083) üzenetére


Azharel
aktív tag

Akkor ma is okosabb lettem, ezt nem tudtam. Ha lesz még új rom majd linkelem automatikusan.

(#48081) snorbi82
Én annyira nem örülnék, ahogy elnézem g3 tulajok sz*pnak valami wifi buggal, ami magában az új rendszerben alapból jelen van.

(#48085) laverdadb válasza Azharel (#48084) üzenetére


laverdadb
tag

Igen, elméletileg Január-Februárban már G2-re is elérhető lesz addig legalább van idő javítgatni.

(#48086) Harcsai


Harcsai
senior tag

v20H-ból még nincs twrp-s zip?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#48087) tibbike01


tibbike01
őstag

Na végre megjött ma a Nillkin frosted tokom is. :C Itt is sikerült a lekaparós számot azonosítanom így tuti eredeti.
Nagyon pöpec, szépen fogja a telót és minőségi hatást kelt. Imádom ezeket a Nillkin termékeket. :)
+ még egy fóliát is kaptam hozzá, ami nem ilyen pár száz forintosnak néz ki.


[ Szerkesztve ]

(#48088) Danny365 válasza tibbike01 (#48087) üzenetére


Danny365
őstag

Na a rendes hátlap itt kezdődik, nem annál a vacak 1 dolláros kacatnál. Amúgy egy pillanatra azt hittem, az enyém nem eredeti, mert nem volt hozzá kaparós sorsjegy, de most látom, hogy a hátulján van egy arany matrica, és azt lehet lekaparni. Sose jutott volna eszembe.

(#48089) tibbike01


tibbike01
őstag

Ez a fránya fórum lerontja a képek minőségét :((

ITT és ITT meg lehet nézni a képeket. :R

Amúgy rendeltem még Imak tokot és az szerintem jövőhéten jön meg, az egy hajszállal jobb lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#48090) Real_Necro válasza tibbike01 (#48087) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem a napokban a Nekeda tok jött meg. Én is nagyon szeretem. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48091) batai15 válasza tibbike01 (#48087) üzenetére


batai15
félisten

jól néz ki, a nillkin meg amugy is jó tok gyártó. Kb minden telómra ez volt.
lehet majd benevezek majd rá. csak előbb teló legyen .

(#48092) iceQ!


iceQ!
addikt

Akciós volt egy hónapja ez... 1000 Ft volt csak!

Megérte vajon?

FÓLIA

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48093) redbiro válasza tibbike01 (#48087) üzenetére


redbiro
őstag

tényleg jó dizájn, csak alul felül semmit nem véd.
egy pont ilyen nillkin tokban gatyáztam le anno a 3 hetes xperiámat.

szóval nem leszólni akarom, csak tapasztalat, hogy egy telefon 80%-ban fejre vagy talpra esik, ezen ott meg nincs semmi.

it never gets easier, you just go faster

(#48094) Real_Necro válasza redbiro (#48093) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezért tetszik nekem is a Nekeda. Kicsit vaskosabb lett a telefon, de nagyobb biztonságban is érzem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48095) Quqesz válasza VOLTCRAFT(1) (#48066) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha pedig bekapcsolod a kijelzőt és a záró képernyőn a dátumtól lefele húzod az ujjad,akkor eltűnik a dátum és balra app, jobbra húzva pedig a kamera indul el. De a gombos dolog nekem is új volt! Köszi (sony dedikált gomb meg szeva)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48096) #07400704


#07400704
törölt tag

Érdekes ez a tok mizéria, persze, nagyon jó a nilkin, és a többi hasonló nagyobb márka is, nekem is volt nilkinem még a G1-re,(eredeti), és láss csodát, magától szét foszlott, egyszerűen eltöredezett és elemeire hullott, talán már volt aki hasonlóan járt, na de mindegy is..., a lényeg, ez a híres nilkin azért a telefon tetejét és az alját mégsem védi, az meg azért lássuk be, hogy az meglehetősen ritka, hogy ha esik a telefon az pont a hátlapjára essen :K
Én pl. bementem az első utamba kerülő mobiltelefon üzletbe és mondtam, hogy kellene egy tok, kitettek vagy 5 félét, azonnal láttam is melyik lesz a befutó, és most kapaszkodjon meg minden márkavadász, nagy neveket kereső user, ami most a telefont védi olyan névtelen, hogy hozzá képest az amazóniai esőerdő közepén egy tökéletesen ismeretlen törzsben született újszülött hozzá képest a világ minden táján ünnepelt híresség, de ennél tökéletesebben rápasszoló, mindenhol védő tokot ritkán látni, félkemény szilikon, fekete, az oldalán ahol telefonálás közben fogjuk a telt. ott érdesített, a kijelzőtől kb. 1.1.5mm perem van, úgyhogy pofára is eshet, (persze ettől még ha valami kiálló tárgyra esik akkor még törhet a kijelző), alul. felől, oldalt, szóval körbe védi a telefon éleit, kitűnő a tapintása, tökéletesen illeszkedik, és 1500huf volt az ára.
Ezt csak azért tartottam fontosnak elmondani, mert napok óta olvasom a nyűglődést, hogy milyen tokot rendeljek? honnan? mennyiért? mikorra érkezik meg? biztos jó lesz? stb. gyerekek!! be kell menni 1-2 üzletbe, felpróbálni és amelyik jó azt megvenni, miért kell a faéket túlbonyolítani? abból sosem lesz integrált áramkör :D

(#48097) Quqesz válasza #07400704 (#48096) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Nekem is ilyen van,azt se tudom milyen márka. Mikor átvettem a vodánál és nem volt nekik tok az 1 szintel lejjebb levő gsm boltban 2 kérdésem volt:tok,fólia....azóta fent van mind2....és esett az élére párszor a teló,semmi baja....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48098) lacko6


lacko6
senior tag

Heló.

Ebbe a CloudyG3-ban.Hol lehet bekapcsolni az NFC-t és a rádiót sem találom?
Vagy esetleg valami külső app kell?

(#48099) SztiviVander válasza VOLTCRAFT(1) (#48066) üzenetére


SztiviVander
őstag

nekem a hangerő fel a ledet kapcsolja be :D tweaksboxban át lehet állítani a quick memo-nál valami hasznosabbra is ;)
-
tapaizo :C

[ Szerkesztve ]

(#48100) pestibenji


pestibenji
senior tag

Sziasztok,

Melyik romot ajánljátok most?

Rég romoltam, még mindig 1.1-es optimus G3-al nyomom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.