Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48801) kiskacz


kiskacz
senior tag

Bár keveset írtam - inkább olvastam - de azt rendszeresen :K -

Elköszönök.

Legújabb telefonom egyben a legrégebbi is :DD több mint egy hetet tud full üzemben és még kamera sincs rajta... :)) az újdonság meg körvonalazódik...

Elment a G2, aki jön, azzal majd találkozom valamelyik két kártyás topicban...

Üdv!

Huawei Mate 8

(#48802) gmatyi88


gmatyi88
tag

Tudom,hogy pont rossz helyen kérdezem ,de... Lenne lehetőségem L930 ra váltani. Szerintetek?? Nagyon szeretem a G2t nem is kérdés. Viszont vonz a 930 is. Hardverben kb ugyan az a kettő.. Viszont hát a droid meg azért tart mert milliárd féle rogram van mindenre ami működik is... stb. Eladhatóságban a 930 sokkal jobb. Pro -kontra válaszokat várok. Köszi

(#48803) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Gondolkodom G2 vásárlásban, mit kell tudnom róla? Mik a hibái? Jelenleg 4.4 van rá? Érkezik az 5.0?

Ramot hogy kezeli? (multitasking érdekelne)
GPS? Rom bugok? :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#48804) Azharel


Azharel
aktív tag

Akiknek van nekeda tok azoktól kérdezném, hamisítják őket ? itt 1400~ amúgy meg átlagosan 2000-2400ft.

(#48805) batai15 válasza sagit (#48803) üzenetére


batai15
félisten

jobban csak a kijelző sárgulás.
igen lollopop is lesz .
a többit nekem is csak írták mert még várom g2 érkezését .
ram kb 600 mega van szabadon , dönsd el hogy elég e.
custom romok rengeteg van , van pl lg g3 rom is amit sokan nagyon jónak tartanak.
szóval érdemes szerintem váltani rá .

(#48806) sagit válasza batai15 (#48805) üzenetére


sagit
addikt

úúú '"csak" 600 mb szabad a 2 gb-ból
nem hangzik túl soknak

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#48807) batai15 válasza sagit (#48806) üzenetére


batai15
félisten

hát ha ezt nézed qlside meg elég sok minden fut akkor annyira nem rossz.
nyílván cm alatt jobb a multi tasking ,de a tagok nem panaszkodtak eddig rá hogy kevés lenne.

(#48808) sagit válasza batai15 (#48807) üzenetére


sagit
addikt

Úgy őszintén nincs sok kedvem Romolni 1 év WP használat után, ott megszoktam a kényelmet, csak ott meg fosok az áruházban lévő szoftverek :/

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#48809) mouzrr válasza sagit (#48806) üzenetére


mouzrr
őstag

Kár, hogy nem számít itt mennyi ramod van szabadon. Semmi lagg nincs a készülék szoftverében, minden ugrik amint rányomsz. Feladatkezelőben törlés után 800 körül szokott lenni, gyári szoftverem van, a sok szemét ami gyárilag rajta van le vannak tiltva beállítások alatt, nincs root sem. Ne aggódj a ram miatt. :C

(#48810) sagit válasza mouzrr (#48809) üzenetére


sagit
addikt

Na ez már jobban hangzik, arra lenne csak szükségem hogy a böngésző 3-4 lappal ne töltsön újra, a fb és messenger is maradjon a ramban, illetve a telefon/üzenetek/kapcsolatok hármas is maradjon villámgyors.

Ez menni fog? Üzemidőre mit produkál?
Egy kis gyári szoftver gyomlálástól nem riadok vissza, csak cserélgetni nem akarok teljes romot

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#48811) fery02


fery02
addikt

Olyannal találkoztatok már, hogy egyes töltőkábelekkel nem akar tölteni a telefon, csak ha kicsit hátrabillentjük a csatlakozó végét, ami megy a telefonba?
Egy Samsung Galaxy Tab 3 töltőjével van most így. Alapállapotban nem tölt, picit hátrabillentem, akkor jelzi, hogy lassú töltés. Ha erősebben billentem, akkor gyorsan tölti. :D

Nem a telefonommal, meg nem is a kábellel van baj, mert az a töltő tökéletesen működik egyéb (több féle márkájú) készülékekkel, bár egy LG 4X HD szintén így reagál vele, mint a G2-m.
A telefonom is normálisan működik más féle töltőkkel.

Ehhez szóljon valaki valami okosat! :)

(#48812) adyz. válasza sagit (#48810) üzenetére


adyz.
aktív tag

gyári rendszer gyomlálva, induláskor 1,2gb szabad ram.

gyári widgetes ram tisztítóval, ~1gb mindig szabad, semmi lagg, lassulás, nálam a sárgásodás sem jelentkezett, pedig nyüstölöm rendesen, napi több órát jászok vele 100% fényerőn, facebook, messenger, youtube, böngészés. gyári v20d (vodafone) rom. nap végére, ha reggel veszem le a töltőről, 50-70% között mozog, két nap szűkösen megvan vele, ha csak telefonálok, sms, facebook, akkor röhögve 2 nap. (8órát dolgozom, akkor használom inkább)

(#48813) iceQ! válasza adyz. (#48812) üzenetére


iceQ!
addikt

Én a Lolit várom már G2-re + a G3 UI-t :DDD

Az szerintem nagyot fog dobni a telón. Igaz sok embernek nem tetszik hogy kijön a loli és semmi eredetiség nincs benne, de hát most sincs. Saját UI-t használ LG :K

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48814) adyz. válasza iceQ! (#48813) üzenetére


adyz.
aktív tag

megmondom őszintén, teljesen elégedett vagyok a mostani rendszerrel is, annyira nem várom/vágyom az új droidra/ui-ra, szeptember óta alaposan belaktam, még csak eszembe sem jutott romolgatni, rootolni, annyira jó az alap rom.

(#48815) sagit válasza adyz. (#48812) üzenetére


sagit
addikt

Akkor szerintem rendelem, meglátjuk mit tud, jó árban van itt.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#48816) Mike81 válasza sagit (#48803) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Ajánlom a keresőt. Szerintem dob ki rá választ. Mert minden nap valaki meg kérdezi ezeket.

(#48817) batai15


batai15
félisten

remélem nekem is meg érkezik végre holnap !

(#48818) batai15 válasza adyz. (#48812) üzenetére


batai15
félisten

és adnál egy listát mit gyomláltál?

(#48819) akooos válasza sagit (#48810) üzenetére


akooos
veterán

WP-ről váltottam tavaly novemberben, ha lehet ilyet mondani közel olyan sima a G2 gyári ROM-ja, mint az :) nem fogod megbánni. Üzemidő változó, attól függ mennyit használod, épp nemrég írtam valakinek ugyan ilyen kérdésére, hogy nem mindegy, hogy készenléti idő vagy aktív használatot kérdezel. Nekem aktív használat (kijelzőidő) mondjuk 16 óra alatt 4,5-5 óra (ha kevésbé izzasztó appokat használok akkor még több is) szokott lenni.

5.0 egyszer tuti jön rá, bár már vannak 5.0-s custom ROM-ok.

GPS: sygiccel navigálok, hibátlannak mondanám. Volt egy idő amikor nem volt jó, de garis alaplapcsere megoldotta. Van rá (Nokia) Here is (ugye droidra) és az is jól fut rajta.

Gyári ROM-ot ha rootolod és kipucolod semmi baj nem lesz, amit említettél azt hibátlanul fogja tudni :)
Nyilván kicsit fog gondolkodni mondjuk Chromeból Messengerbe váltáskor, de mi nem? :) Nem kell állandóan pucolgatni a RAM-ot aztán szuper lesz :P

(#48820) #07400704 válasza fery02 (#48811) üzenetére


#07400704
törölt tag

Használd a saját töltőkábelét és nem kell billegtetni :DDD :DD

(#48821) kiezTe90 válasza iceQ! (#48813) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Tegnap megkérdeztem az LG-t mikor jön az Android lollipop, meg a G3 UI a mi telefonunkra, de fingjuk se volt. Azt mondták még Nekik se mondtak semmi konkrét információt erről, annyit tudnak a G3 frissülni fog hamarosan... Tehát nem lettem előrébb.

Marad a remény az xda-sokban. :)

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#48822) MikaVejneGI válasza neo_xperia (#48798) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

+1 nekem is olyan van , fekete telóra , fehér tok..

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#48823) iceQ! válasza kiezTe90 (#48821) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez vicc!

G3-nál már elkezdődött a frissítés Lengyelországban. Ide fog érni G2-re szerintem február környékén.

Nyomják azok nem kell aggódni :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48824) mouzrr válasza adyz. (#48812) üzenetére


mouzrr
őstag

A gyomlálós listát én is szívesen látnám! :) :C

(#48825) lacko6


lacko6
senior tag

Mozis tok ha valakit érdekel
[link]

(#48826) fery02 válasza #07400704 (#48820) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm a szakmai választ! :)

(#48827) mouzrr


mouzrr
őstag

A böngészőhasználat kinél min alapul? Én a Chrome-ban bízok viszont néha idegesítő, ritkán előfordul hogy valami nem működik egy-egy oldalon, és olyankor elő kell venni a gyárit. A többi mennyire állja a sarat a mindennapokban ehhez képest?

(#48828) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Aki használja a CM 12 féle lollipop romot Tőlük kérdezném.

A menübe belépve még mindig az a pocsék fehér háttér van, vagy lehet valahol állítani csak én balf*szoskodok?
Valamint az ikonok oszlopainak száma változtadható? (Azthiszem most 4 oszlop)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#48829) Danny365 válasza kiezTe90 (#48828) üzenetére


Danny365
őstag

Cserélj launchert azt' minden gondod meg van oldva.

(#48830) #07400704 válasza fery02 (#48826) üzenetére


#07400704
törölt tag

Végülis elég okosat mondtam,nem? :D :C

(#48831) Quqesz válasza fery02 (#48811) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem nem volt ilyen gondom,sony samu lg usb kábel is jól illeszkedett....lehet a csatid kitágult...viszont tény a samus sokkal könnyebben belemegy/lazább...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48832) firemanus82 válasza iceQ! (#48823) üzenetére


firemanus82
senior tag

AZ lg optimus black, 2x, 4,x frissítési stratégiája bizonyítja, hogy bizony lehet aggódni! :( sajna az lg akár 1 évet képes késni ilyenekkel...

És ha kijön bug-os. De ne legyen igazam

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#48833) samir válasza lacko6 (#48825) üzenetére


samir
tag

Hát szerintem ez elég csúnya!De hát ízlések és pofonok!

A Privát előny.

(#48834) Mike81 válasza mouzrr (#48827) üzenetére


Mike81
senior tag

Én a gyárit használtam majd utána a Dolphint. Csak az nekem nagyon gáz lett az egyik frissítés után. Így maradtam a gyárin. Én szeretem. 👍

(#48835) Mike81 válasza firemanus82 (#48832) üzenetére


Mike81
senior tag

Azokra tényleg elég gáz volt a frissítés/vagy nem is volt. De itt azért már más a szitu. Ha jól emlékszem akkor a G2-nél nem volt nagyon lemaradva az LG az update-el.

(#48836) Real_Necro válasza Azharel (#48804) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én innen rendeltem. Elég gyorsan megjött, talán azért mert nem Kína. A tok meg szuper.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48837) Quqesz válasza firemanus82 (#48832) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így volt,de azóta az eldzsí sokat fejlődöt és a g3 terén látszik,talán lesz itt változás....reméljük ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48838) kocsij válasza kiezTe90 (#48821) üzenetére


kocsij
tag

Január Február környékén lesz a Lollipop G2-re, Decemberben a G3 kapja meg ezt a Holland, Belga és a Németországi LG is megerősitette.
Egyébként meg a google a barátod, ott rengeteg infó van a megjelenésről.

Galaxy S23 Ultra

(#48839) neo_xperia válasza mouzrr (#48827) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

CM Browser

(#48840) fery02 válasza Quqesz (#48831) üzenetére


fery02
addikt

Nincs baj a csatimmal, mert csak ezzel az egy töltőkábellel van ez a jelenség. De a kábel is jó, mert más telókkal (kivéve az említett másik LG-t) nagyon jól működik.

Annak örülnék, ha lenne közületek valaki, aki ki tudná próbálni szintén egy Samsung Galaxy Tab 3 töltőjével a saját telefonját. Ugyanazon Tab Lite verziójának a töltője gond nélkül tölt. :)

Munkahelyen fontos amúgy ez, de max szerzek majd oda egy másik LG töltőt akkor. :)

[ Szerkesztve ]

(#48841) fery02 válasza neo_xperia (#48839) üzenetére


fery02
addikt

Amikor régebben először szóba került ez a CM Browser, akkor még erősen akksi szívó böngészőnek számított
Egyik leginkább rá hasonlító, az UC browser meg (amit a mai napig használok) a leg akksi barátibb böngészők között van tapasztalataim szerint.

Nem tudom mennyire ismered ezt az UC-t, de ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor szívesen meghallgatnám a vélemenyedet, leginkább az akksi fogyasztás összehasonlítása rész érdekelne. :)

[ Szerkesztve ]

(#48842) Levi941127


Levi941127
senior tag

Hahó, valaki! Rootolt G2-t lehet frissíteni? és ha igen, melyik módszerrel?

(#48843) felali


felali
tag

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy a gyári böngészöt nem lehet valahogy flash lejátszásra birni?

(#48844) neo_xperia válasza fery02 (#48841) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Köszi, megnéztem,de nekem hiányzik a magyar nyelv,ill.a könyvjelzők importálásának lehetősége,úgyhogy máris töröltem: )
Így igazán összehasonlítani nem tudom,nálam a CM 5-8% között zabál, de én elég sokat netezek mobilon.

(#48845) RomiJosy válasza Levi941127 (#48842) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Automata (ota) frissítéssel nem. Ha van rajta TWRP akkor kigondolod melyik kell pl 20h és megkérsz vmi öreg rókát,linkelje be neked honnan lehet lehúzni,segíteni fognak.

(#48846) fery02 válasza Levi941127 (#48842) üzenetére


fery02
addikt

Olvastad a korábbi válaszomat?
Root-olt telefont nem frissítünk.

(#48847) tibucsopper


tibucsopper
csendes tag

Ne haragudjatok a fárasztásért, de így jobbak az esélyeim:
Sziasztok! Augusztusban vettem a G2-met, amit nem sokáig volt lehetőségem kihasználni, mert sajnálatos módon egy hónap után vízbe került ( kb 2 percet volt 1 méter mélyen ), így kakukk lett neki, pedig még ki sincs fizetve ((. Egy barátom a Samunál szervizes és "jóban " van-volt egy LG szervizessel, aki azt mondta, hogy javítható, így szeptemberben oda is adtam cimbimnek, aki továbbította az illetékes elvtársnak. Tegnap kaptam a "jó" hírt, hogy nincs rá kapacitása, szal b..szhatom. Mondanom sem kell mennyire örültem két hónap után a hírnek. Viszont már az elején azt mondta, hogy ha cserélni kell, akkor a kijelző, az alap-panel 23 ropiból kijön, a többi "filléres" dolog - ezt így mondta. Ezek szerint egy "hozzáértő" szervíz-közelben, nyilván haveri alapon van esélye újraéleszteni, újraöltöztetni a G-pet. Olyan embert keresek, akiben a hozzáértés és a jóindulat elegye, olyan további pozitív emberi tulajdonsággal párosul, mint a kíméletesség - erre a pénztárcám miatt van szükség.
Nagyon régóta fájt már a fogam erre a gépre és gyorsan megszerettem. Sajnálatos tragédiáját a biztosító sem volt hajlandó megérteni, így csak a B-verziós javítás maradt.
Ha valaki tud nekem ebben segíteni, a tibucsopper@gmail.com -on várom megkeresését.
Előre is köszönök minden segítséget!
Tibor

(#48848) tomiii007 válasza tibucsopper (#48847) üzenetére


tomiii007
senior tag

Fagyalllo kollega itt hardverapron , sok helyen dicserik

(#48849) tibucsopper válasza tomiii007 (#48848) üzenetére


tibucsopper
csendes tag

Köszi! keresem

(#48850) MikitoLac


MikitoLac
tag

Nem tudjátok melyik a legeslegvékonyabb tok amit lehet kapni Mo. -n a telefonhoz? Most Nillkin van és ez szuper csak jo lenne néha valami ennél vékonyabb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.