Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85046) Skynet258 válasza amargo (#85041) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi, de csak úgy vállalnám be, ha valaki meg is tudja csinálni, mert én még sosem használtam, és lehet feltalálom magam, de elkúrni sem akarok semmit. Mégiscsak komolyabb mint romokat flashelni telefonra. :DDD

legelek: kulcsházat én ilyet vettem, patent minőség, logóval mindennel. Elektronikát meg azt amit linkeltél (kulcsházzal együtt adják de az nekem nem fog kellenni csak a bele), én 2 gombost vettem inkább, előnyét úgysem látom, ha csak a csomagtérajtót külön tudom nyitni. Ceed-nél úgy van, de szerintem egyszer ha megnyomtam, azt is csak próbából... :)
Amúgy találtam most egy helyet, kulccsal együtt elintézik 38 ezerből (gyári kulcs+programozás), hozott kulcs programozása 12k. Szerintem ez alatt nem fogom megúszni végül, de már ez is egész jó. Főleg a márkaszerviz árakhoz képest. :U

Még valami :DDD A menüben nem találtam a holttérfigyelő bekapcsolását, ez ugye egy agyonextrázott Zafira Tourer, sávtartótól kezdve táblafigyelőn át minden szar van benne, de ez nincs. Fura. :F Meg még a parkolóasszisztenst akarom tesztelni, az lehet benne lesz (hosszan kell nyomni a parkolóradar gombot és 30km/h alatt elvileg elkezd navigálni, hogy merre forgassam a kormányt.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.