Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56901) M_o_g_y_i válasza w333 (#56895) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Az 1,8-as B Veki brutál szép szerintem. :K
Vedd azt. :))

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#56903) M_o_g_y_i válasza Lauda (#56902) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ma lekentem én is a műanyagok nagy részét a motortérben, sokat dobott rajta. :K
Cseréltem gyertyákat, és ha már ott molyoltam, megcsináltam azt is. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#56904) lsebestyen válasza Lauda (#56902) üzenetére


lsebestyen
addikt

Én inkább a szobádban fogyasztanám. ;] :P

(#56905) Lauda válasza M_o_g_y_i (#56903) üzenetére


Lauda
félisten

En is le szoktam kenni oket, azert maradtak meg a mai napig ilyen allapotban. ;) Ma delutan csak lemostam a mocit, holnap vagy hetvegen megkapja az apoloszert. :)

-------------------------

(#56904) lsebestyen :DDD :R Gyakran sokkal nagyobb ittbent a kaosz, mint a garazsban. ;] :P

(#56906) Petyyyyy :D :D Most mondanam, hogy lefotozom a gaztuzhelyet, de ilyenkor vacsoraidoben nem szeretnem ha barkinel is elotorne az egyhetes hanyinger szezon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56906) Petyyyyy válasza lsebestyen (#56904) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egy világot törtél össze bennem. :O :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56907) M_o_g_y_i válasza lsebestyen (#56904) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nemá basszus, behányok mingyá..... :O :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#56908) trassher válasza lsebestyen (#56904) üzenetére


trassher
addikt

Ilyen topik is létezik? :DDD

Mai csináld magad rovat témája a kalaptartó zörgése. 760 forintomba és 30 percembe került a probléma megoldása. Akármilyen patent + a csap rész átmérőjéhez passzoló O gyűrű. 6-os fúróval lyukak kifúr, patent O gyűrűvel berak és örül.

Redmi Note 7

(#56909) F_Gergely válasza trassher (#56908) üzenetére


F_Gergely
őstag

Mar ahol van csavar... vectraban minden hulye patental van rogzitve, zorog az egesz verda, mar idegbajt kapok tole.... neha azon azoktam agyalni fogok egy marek facsavart es telebaxom.vele az egesz utasteret. Gyulolom hogy zorog minden, de nem tudom miert. Szetszedem, osszerakom 1 napig jo utana ugyan ugy zorog.

(#56910) trassher válasza F_Gergely (#56909) üzenetére


trassher
addikt

Itt is szinte minden patentos. Valamelyik ajtókárpit is zörög nálam csak idő kéne meg kedv, hogy szétszedjem.

Redmi Note 7

(#56911) F_Gergely válasza trassher (#56910) üzenetére


F_Gergely
őstag

Bezzeg az omegaban minden csavaros... :(((

(#56912) w333 válasza M_o_g_y_i (#56901) üzenetére


w333
félisten

Próbálok de nem nagyon bírok megbarátkozni a belső térrel ... :((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56913) aero. válasza w333 (#56912) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Omega nem játszik?

(#56914) w333 válasza aero. (#56913) üzenetére


w333
félisten

Túl nagy és rohad ... :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56915) trassher válasza F_Gergely (#56911) üzenetére


trassher
addikt

Oké de az mégis csak egy omega. Amikor új volt akkor az opel palettán nem létezett komolyabb gép. A becsben tartott darabok ma is simán ott vannak minőségben mint egy újabb autó.

w333: Pedig az az ezüst vectra nagyon finomnak tűnik. Ilyen fospisztoly 20 éves bmw-ket meg minek nézegetsz? Te is tudod hogy mire használják őket, neked meg mégis csak olyan autó kéne ami közlekedik és nem a tréler húzza-vonja.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#56916) w333 válasza trassher (#56915) üzenetére


w333
félisten

Ez is ugyan úgy rohad, a belső tér nem teszik (az a középkonzol gyalázat) nehezebb viszont jóval gyengébb mint a mostani, gondolom a váltó és kormányzás ugyan olyan pontatlan, futómű is ugyan olyan puha és imbolyog, ha pörgetem akkor pedig még az olajat is eszi, illetve a tudásához képest drága :(

B Vectra

Vezethetőség, menetkomfort

Pontatlan kormány, oldaldőlés, taposni való fék - nem éppen a dinamikus vezetők álma (na itt már kb. ki is esett). Szerencsére mozgása azért kiszámítható és biztonságos. A futómű ha nem is túl kifinomult, azért bírja a rosszabb utakat, különösen nagyobb tempónál nyeli el jól az úthibák ütéseit. Egész csendes. Hátul alulcsillapított, azaz függőlegesen sokat mozog a hátsója.

G Astra

Vezethetőség, menetkomfort

Rugózása feszes, de azért kényelmes, gyorsulása megfelelő. Jól irányítható, pontos a kormány, jók a reakciók. A dízelek kicsit lomhák. Kényelmes ülések, jól beállítható vezetési pozíció. Magas sofőr mögött is elég a hely, öt ember is kényelmesen utazhat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56917) gyuszito


gyuszito
senior tag

Helló skacok!
93-mas A vectrával bajlódom. C20NE motor van benne, és a fedélzeti számítógép-em az óra mellett egy F betűt ír. Ez pedig hőmérséklet jeladó problémát jelez. Kérdés az lenne, hogy melyik jeladó kell neki, és hogy hol találom? Előre is köszönöm a segítséget!!!!

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#56918) w333 válasza gyuszito (#56917) üzenetére


w333
félisten

Hol ? mutass már képet :R

Nekem is 93" A Vectra van C20NE de még nem láttam ilyet ! :B

Jah nekem nincs ilyen, csak egy fos-szar analóg óra :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56919) TasiA válasza gyuszito (#56917) üzenetére


TasiA
senior tag

Első lökhárító bal sarkánál belül. Bontóban kb 1000Ft.

(#56920) TasiA válasza w333 (#56916) üzenetére


TasiA
senior tag

Ezen jót nevettem, a B Vectra futóműve szar, a G Astrájé meg fasza a merev híddal, na meg a G-ben kényelmes ülések?? Ezt valami szakbarbár írhatta, az tuti fix.

[ Szerkesztve ]

(#56921) trassher válasza w333 (#56916) üzenetére


trassher
addikt

Akkor meg keress egy jó g astrát. :) Amíg teheted told ki a cserét, addig gyűlik + pénz és máris jobb esélyekkel indulsz.

Redmi Note 7

(#56922) w333 válasza TasiA (#56920) üzenetére


w333
félisten

Az előző írás az Autonavigátor ... a mostani pedig a TotalCar -ról szedtem :(

A részletek kidolgozására ugyanis Rüsselsheimben kevéssé ügyelnek. Lötyögő, bizonytalanul kattanó bajuszkapcsolók, nyeklő-nyakló üléstávolság-állító karok, kellemetlen tapintású kormány és váltógomb, valamint a Peugeot/Citroen autókkal az utolsó helyért évek óta holtversenyben küzdő pocsék váltó rombolja a minőségbe vetett hitet - már az első métereken. Különösen ez utóbbi roppantul bosszantó, hiszen időközben például a GM-technológiát, vele pedig a váltószerkezeteket is átvevő Daewoo annyit tökéletesített a kapcsoláson, hogy autóinak váltói legalább elfogadhatónak mondhatók.

De az Opel ragaszkodik a pontatlanul megvezetett, csak a kar elmozdításának legutolsó tizedmilliméterein a fokozatba végre bekattanni - mit bekattanni, beszorulni - hajlandó váltókarhoz, amellyel bármelyik fokozatban úgy kavarhatunk, mint a sűrű bableveskondérban a fakanállal.

A helyzetet rontja a hosszan fogni kezdő, majd hirtelen összezáródó, negyedméteres pedálúttal működő kuplung és a gatyagumi-lazaságú motorfelfüggesztés. Mindennek tetejébe jön még a gázpedál lenyomására nehezen felpörgő, majd a taposás megszűnte után alapjáratra csak hosszas gondolkodás után, lépésekben visszatérő motorfordulat.

(#56921) trassher

Nem nagyon van semmi jó, 1.8i -ból pontosan 2db. látok jelenleg (700k körül) :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56923) TasiA válasza w333 (#56922) üzenetére


TasiA
senior tag

A váltó tényleg szar, ez tény, pedig nekem a bowdenes van. A többi baromság, szerintem.

(#56924) w333 válasza TasiA (#56923) üzenetére


w333
félisten

Az én Vectrám pedig bármit is csinálok vele már kapott sport kemény lengéscsillapítókat GSi Astrába való és még így is imbolyog + megérzi a rossz utat is, váltó egy pontatlan valami, kuplung szintén, kormányzás is szerintem elég pontatlan, 140km/h -nál meg kb. olyan érzésem volt mint az E34 -ben 200 -nál, persze tudom hogy ez egy 23 éves autó stb. de attól félek hogy a 15 éves is ugyan ilyen ! :(

Pug 406 -t amikor vettem 3 éves volt (motorikusan a 2.0HDi egy szarkupac volt) kb. 2 év után el is adtam, az E34 pedig 14 éves amikor vettem mégis jobban éreztem magam benne mint a 3 éves 406 -ban, ezért is félek kicsit az Astrától, tudom fiatalabb kevesebbet eszik stb. de fogom úgy érezni magam benne mint egy E36 -ban :F ez a nagy kérdés, pedig tudom hogy jó kis autók a G Astrák !

Visszasírom az E34 -s időket és az ilyen pontos váltót + reakcióidőt :O

Nem azt mondom hogy versenyautót keresek, hanem azt hogy ha oda kell neki lépnem akár egy előzés miatt akkor legyen már benne erő és szedje a lábát rendesen, a mostani C20NE pedig nekem harmatgyenge pedig 2600 -tól már megjön a 170Nm, ettől mindenképp valami erősebb gép kell ! :K

Vagy keressek valami disznó TDi dieselt ? tanácstalan vagyok ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56925) _seth_ válasza TasiA (#56923) üzenetére


_seth_
veterán

Valton is lehet javitani, biciklibelsot kell huzni a gumigombre a valtokar vegen kopottsagtol fuggoen egy vagy ket retegben es maris jo lesz, egesz pontos.
A tobbi tenyleg hulyeseg, a g astras hasonlat pedig vicc minden teren.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#56926) F_Gergely válasza w333 (#56922) üzenetére


F_Gergely
őstag

Baromsag az egesz, es a cikk megjelenese utan tobben is irtak levelet, egyet le is hozott a totalcar.
G astrat en forma miatt nem.szeretem, de a B vectra kenyelmes, nem imbolyog (pedig volt amikor total szar volt a ket elso lengescsillapitom), palyan 140el is van visszajelzes a kormanynal nem olyan mint a mai fos elektromos szervo. Nezz meg par vectrat vagy ulj bele baromsag amit osszehordanak. Kuplungot en imadom, mert vajpuha mint egy francia auton, hosszabb az utja amit en imadok mert gyonyoruen lehet csusztatni, en utalom ha 2 cm a kuplung utja es ennyi. Valtokulisszam ki van kopva de meg igy is ket ujjal rakom a valtot mindenfele erolkodes nelkul, vajpuhan csusszan pedig a rudazatnal is be van rohadva az egyik csuklo.

(#56927) TasiA válasza w333 (#56924) üzenetére


TasiA
senior tag

őőő, most várjál egy picit. Erőt keresel, vagy minőséget? Nem tudom milyen motor volt az E36-odban, de ha erőt keresel, akkor miért B Vectra 1.8-as motorral? Ha meg minőséget, akkor megint nem értem, mert ha az E36 minőség, akkor egy B2-es felszerelt, megkímélt példány maga lesz a LUXURIUS. :DDD
Nem jó helyen keresed, amit vársz! Ha erő kell meg stabilitás, vegyél OPC-t, vagy minimum 2,2-eset, és inkább G Astrát, az könnyeb, kisebb. Ha meg olcsón kell, vedd meg az enyémet Vectra B Se nem imbolyog, se nem gyenge.(max nekem, én többre vágyom, nekem hiányzik a nyomaték alul)

Nem tudom milyen Vectrád van, de hogy 140-nél imbolyog, az nem gyári tartozék. Nekem az A Vectrám sem imbolyog, pedig 22-éves, 6X körbejárta a bolygót, és olcsó gumik vannak rajta. Na mind1. Ha erőt keresel, nagy motorral nézz valamit, ha meg minőséget, akkor ne 15 éves Opelt. ;)

(#56928) AMD Power válasza gban (#56862) üzenetére


AMD Power
titán

Vagy maximum csak úgy ,hogy ahogy nekünk van ,hogy xxx/70. Mert egy vékonyabb gumin az a felni gyorsan szarr* megy. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#56929) haddent válasza lsebestyen (#56904) üzenetére


haddent
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#56930) Lauda válasza haddent (#56929) üzenetére


Lauda
félisten

:D :D

(#56931) F_Gergely válasza TasiA (#56927) üzenetére


F_Gergely
őstag

azért egy 3 ezres omega se rossz abban van erő meg minőség is, de ugyan igy egy 2.5 V6 passat is erős meg van benne minőség is. Saab-ok is nagyon jók turbós volvók is lealáznak elég sokat, szóval van választék bőven. E36 nekem inkább stílustalan tucatautó.

(#56932) w333 válasza TasiA (#56927) üzenetére


w333
félisten

Kombi ... :(

Nem azt mondom hogy 140km/h imbolyog hanem csak úgy általánosságban, kanyarban rosszabb úton érzem hogy dobja a farát :D

A 140km/h -ra pedig azt mondtam hogy k*rvára érződik már benne a sebesség, míg az E34 -nél kb. 200 -nál éreztem ezt a sebességet :))

A 2.2 benzines egy hulladék ...
OPC -re nincs pénzem ... a 2.5 V6 meg olyan ritka mint a fehér holló :)

Miért adod el ? és mi lesz a következő autód ? :R

(#56931) F_Gergely

Van benne erő, csak nem olyan amilyen nekem kell ... olyan mint egy nagy hajó és k*rva nehezen indul meg hiába 3.0 V6 ráadásul irreálisan sokat eszik ! :o

E36 nekem inkább stílustalan tucatautó.

Ezt a motort ismerem, ezért említettem ezt ... a többi meg nem ilyen megbízható :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56933) Declare válasza Petyyyyy (#56879) üzenetére


Declare
őstag

Hat ez valahogy tenyleg furan fest :F valami kepet linkeltel, az total ugy nezett ki, ahogy kell, meg nekem sem tünik ilyen sarganak, az enyem :F

Mondjuk azt irtam, hogy ugye ez nem kek... de nem is ilyen sarga :)

Bocs, ha felrevezetö volt amit irtam, ez fura :B

(#56934) F_Gergely válasza w333 (#56932) üzenetére


F_Gergely
őstag

jó hát a fogyasztást nem említetted mint szempont :P
Egyébként bármennyire is nagy dög, nagyon gyorsan kapar bár hozzáteszem nem vezettem E34-es bömöst igy viszonyítási alapom nincsen.
Havernak van egy régi volvója, az wazzeg oké hogy pörgetve de simán lealáz mindent, pedig csak 1.8 szivó se turbó se semmi, de még az én dizelem is tuti porrá veri, és se tuning se semmi egy szakadt, törött munkásautó. Vegyél egy faja calibrát, az nekem is álomautó marad :))

(#56935) w333 válasza F_Gergely (#56934) üzenetére


w333
félisten

Ha van majd rá lehetőséged mindenképp próbálj ki egyet ... nem fintorog, nem nyöszörög, ha odalépsz neki akkor azonnal teszi a dolgát, váltás nagyon gyors és nagyon pontos, futómű valami zseniális, soha semmi baja nem volt Motor check lámpát 3 év alatt 1X sem láttam, a Pug 406 kb. 160km/h -nál már jött a szélzaj, míg az E34 -nél még 200 -nál sem, a mostani A Vectránál meg 120km/h fölött már jön is a szélzaj, Calibra öreg és már rohad, ráadásul nincs jó darab :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56936) gyuszito válasza TasiA (#56919) üzenetére


gyuszito
senior tag

Köszönöm szépen!
Kérdés az, hogy hogyan tudnám életre kelteni.. Egyenlőre ott az F betű, és nem mutat semmit, csak az órát, azt is úgy, hogy nem tudom beállítani... Ja és ott a nagy F betű.. A problémám az, hogy nem rég vettem az autót, és nem tudom, hogy gyári, vagy bele mókolt.. Valószínűleg végig fogom járni a mók útját, és így gyorsan kiderül, hogy mi nincs a helyén.. Megjegyzem így most van 2db BC-m, mert vettem felesbe egy másikat... Olvastam már eprom írásról is.. Na ha az így lenne akkor totál meg vagyok lőve..

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#56937) F_Gergely válasza w333 (#56935) üzenetére


F_Gergely
őstag

szélzaja sajnos a b vectrának is van, kb 110-120ig normális, utána már zavar. Egyszer ültem egy A8-ban na ott semmi, 240-nél olyan csend volt mint egy süketszobában, imádtam. De még az omega is jó szélzaj szempontjából, de elég csak az ajtókat megnézni egyből szembetűnő a különbség. Következő autó én sem tudom mi lenne ha lenne, mert legyen csendes, legyen turbós, kombi, dizel, és minőségi beltér. Saab nagyon szimpatikus, csak marha drága szervizelni :O

(#56938) gyuszito válasza gyuszito (#56936) üzenetére


gyuszito
senior tag

Így néz ki most a BC

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#56939) AMD Power válasza w333 (#56922) üzenetére


AMD Power
titán

TC azt hagyjuk.... egy 10Ft-s szar oldal. Opelt úgy szidják ott mint a bokrot állandóan.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#56940) w333 válasza F_Gergely (#56937) üzenetére


w333
félisten

Igen tudom ... E34 -nek is volt legalább 6 gumikéder az ajtó körül, ezért ilyen csendesek ezek, ráadásul nagyon durván le vannak szigetelve :K

Nagyon sokszor még lehúzott ablaknál sem hallotta a 2.0 sor 6 hengerek hangját valami eszméletlen csendes, alapjáratot néztem legalább 1-2 hónapig míg megszoktam mert folyton azt gondoltam hogy leállt az autó közben csak ilyen csendes az alapjárat !

Ennyire csöndes Link :))

Saab nekem sem annyira tetszik, inkább egy S60 akkor már !

(#56939) AMD Power

Ezt nem tudtam :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56941) F_Gergely válasza AMD Power (#56939) üzenetére


F_Gergely
őstag

hozzáteszem, legtöbbször jogosan, 2003 óta nem tud az opel normális autót gyártani :U

(#56942) AMD Power válasza F_Gergely (#56941) üzenetére


AMD Power
titán

Ez azért kicsit erős így ebben a formában. Ez maradjunk annyiba ,hogy inkább a te szubjektív véleményed, semmi más. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#56943) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Meséljetek urak: ki milyen szélvédőmosó nyálat használ?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56944) Mikulásbá válasza Petyyyyy (#56943) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

MOL Evox

Ma megvolt a futómű beállítás,elvileg minden rendben a géppel-kivéve a tetőantennát,az még folyamatban van.

[ Szerkesztve ]

(#56945) Calogero válasza Petyyyyy (#56943) üzenetére


Calogero
addikt

Nyári: [link]
Téli: [link] -30-ra keverve.

(#56946) F_Gergely válasza Petyyyyy (#56943) üzenetére


F_Gergely
őstag

tesco-s/lidl-s legolcsóbb ami éppen van 5 literes kiszerelésben.
5,5 literes a tartály és a lámpamosó miatt, meg amúgy is sűrűn használom, nálam kb 2-3 hetente kifogy, úgyhogy elég sűrűn töltögetem után, ezért nem veszek drágán.

(#56942) AMD Power:
NYilván mindenki más a véleménye, mint ahogy a neked is más a véleményed meg a TC-s srácoknak is más a véleménye az opelről :K

[ Szerkesztve ]

(#56947) Declare válasza F_Gergely (#56941) üzenetére


Declare
őstag

Most nyert epp ev autoja cimet az astra az uj fejlesztesü motorral, led lumix lampaval, egyedülallo ülesevel ;)

szoval voltak hibak...plane a J astra volt egy kicsit luft, de azert jo uton jarnak most mar :K

Raadasul, ha csinalnak egy olyan insigniat, ami most koncepcioban van...akkor :C

Jah, amugy tegnap este a parkoloban belem tolattak :((( szerencsere csak a müanyag hatso lökös serült....szoval most valszeg kapok egy uj lököst, ami annyira nem is drama, mert a masik oldalan az elözö tulajtol volt egy kis karc :) szoval a kezdeti bosszankodas vege lehet hogy jo lesz :)

szerintetek otthon mennyi lenne egy ilyen müvelet? uj lökös, fenyezes, szereles?

(#56948) bazsimano válasza Declare (#56947) üzenetére


bazsimano
őstag

szia!
erre pont tudok valaszolni! mert velem ugyanez tornetn!
szepene nekem jottek es uj hatso lokharitot kaptam. mindennel egyutt 255ezer volt a biztosito fele jelentett kar...budapesti ár.
ja adott auto egy astra h caravan 2012es

[ Szerkesztve ]

(#56949) Declare válasza bazsimano (#56948) üzenetére


Declare
őstag

255 ezer? :Y nekem Nemetorszagban, itteni arakon mondtak kb 200k huf összeget

banyek, ami otthon megy azert az nagyon durva :( miert is csodalkozunk, hogy ott tartunk ahol :U

Köszönöm szepen egyebkent!! :R :R

mod. közben irt az otthoni szerelöm, azt mondta, kb 100k igy gyors saccra

körbejarom a temat azert meg, hogy lehet a legjobban megoldani a helyzetet :)

[ Szerkesztve ]

(#56950) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy mennyire kérdezek butaságot, de H Astrába mennyire esélytelen normális minőségű zenét faragni gyári fejegység megtartásával? Jelenleg sima CD30 van benne, de nyilván cserés lenne MP3 verzióra.

Kinek van bármi tapasztalat ilyen ügyben?

Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.