Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57501) w333 válasza diablo1984 (#57499) üzenetére


w333
félisten

g astra 1,4-1,6-al mi a baj? vagy strítfájtolni kell?

Gyenge ... az 1.8i -el már szépen szalad ha kell nyomni a gázt ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#57502) Vesztor87 válasza w333 (#57483) üzenetére


Vesztor87
senior tag

1m körül kapni szerintem jó g-t. H-t annyiért nem, ill.mivel az nehezebb gondolom nagyobb motorral kell azt már venni.

Az 1,8-as az mennyi, 125 le? Az se lehet nagy szám gondolom. Ezek nem versenyzésre való gépek:-) 125 ló 12 mázsához... Megy mint az 1,3-as stift:-)

[ Szerkesztve ]

(#57503) trassher válasza Vesztor87 (#57502) üzenetére


trassher
addikt

116 ló a sima 1.8, a későbbiek pedig már 125-ösök.

Redmi Note 7

(#57504) diablo1984 válasza haddent (#57500) üzenetére


diablo1984
veterán

hidd el, az enyémben is volt annyi km, de visszarakták 247re és szívtam. előttem ugyanúgy nem költött rá senki, mint a barátnődére, egy olyat ha megvennék a gatyámat is ráverném. amúgy ezek ilyenek, a volt főnökömnek 330nál kellett egy turbót cserélni, mert lomha volt, utána úgy ment mint az állat, persze a futóműve beteg, a sok lengőkarban a szilentek ha elfáradnak, akkor 100gurigába fáj az összes szilent cseréje, ha csak 1-2 van cserélve az taknyolás.....

(#57505) w333 válasza Vesztor87 (#57502) üzenetére


w333
félisten

Ha úgy megy mint az én 2.0i Vectrám akkor már nagyjából jó ... :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#57506) Vesztor87 válasza w333 (#57505) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Hát ha igaz amit találtam a tc-n, akkor ott a 136 lovas A veki lép 100-ig 11s alatt, ez nagyjából az 1,6-os G szintje (11,5-magyarán ha a Tiéd pl 116 lovas akkor az 1,6-os G elveri....), az 1,4-es pedig ettől elmarad (13,6) de nem annyira gáz ahhoz képest egyátalán. Persze nyomatékgörbe, fordulatszámok nélkül nehéz megítélni, gondolom a nagyobb motor miatt kényelmesebb, de na.
Troll leszek, az 1,3-as gombóc Swift 10,9-et lép 100-ra :DD

[ Szerkesztve ]

(#57507) HoaryFox


HoaryFox
Topikgazda

Srácok!

Szabad még B Vekit venni vagy mondjak le szépen róla, és vegyen szépen egy G Astrát? :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#57508) F_Gergely válasza HoaryFox (#57507) üzenetére


F_Gergely
őstag

lehet venni, de csak B2-t vegyél a lehet 2001 vagy az utánit (utolsó széria).
Én most is azt ajánlom bárkinek, mert jó autó, könnyen szerelhető, és olcsó hozzá az alkatrész.

(#57509) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
aposom keres a astrajara fejtamlara opel logos huzatot valaki tudja honnan lehetne szerezni, normalisat es jo aron?
udv
b.

(#57510) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Tegnap országútón haladtam amikor kb 5 másodpercig világított a sárga check lámpám. Nem tapasztaltam semmilyen problémát sem hangban sem teljesítményben. Ez milyen hibára utalhat?

(#57511) Lauda válasza Zsolt!! (#57510) üzenetére


Lauda
félisten

Amig nem jon elo gyakran nem kell vele foglalkozni.

Nalam 1-2 evvel ezelott kezdte el, hogy neha kivillan a kulcsos lampa, majd elalszik. 1 het mulva kivillant kis idore , majd kialudt. Tavaly aprilisban meg kifingott a motorvezerlo. Szerintem mar regebben is ez csinalta a fesztivalt.

[ Szerkesztve ]

(#57512) HoaryFox válasza F_Gergely (#57508) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Meg nem mellesleg szerintem iszonyúan jól néz ki még a mai autók között is :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#57513) Zsolt!! válasza Lauda (#57511) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Remélem nem lesz baj majd figyelem jön-e újra. A hónap végén lesz egy németországi utam kicsit azért nyugtalanit a dolog.Nálad a csere óta elmúlt a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#57514) F_Gergely válasza HoaryFox (#57512) üzenetére


F_Gergely
őstag

legszebb :K

(#57515) Markizmark válasza Zsolt!! (#57510) üzenetére


Markizmark
addikt

Olvastasd ki, vagy ha tudod olvasd ki otthon.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#57516) trassher válasza HoaryFox (#57507) üzenetére


trassher
addikt

Van fent pár szép eladó kései darab. Szerintem simán vállalható és pofás autó a mai napig. :)
G astrát meg ahogy nézegettem kintről érdemesebb venni. Sok jól felszerelt van a mobile.de-n most is.

Redmi Note 7

(#57518) bazsimano válasza F_Gergely (#57517) üzenetére


bazsimano
őstag

fejtamla huzatot nem tudsz ? akar Mo-n? :)

(#57519) F_Gergely válasza bazsimano (#57518) üzenetére


F_Gergely
őstag

irtam privátot.

(#57520) fiesta14


fiesta14
tag

Üdv! opel astra 2001 es 1.6-os biztositék tába leirás vagy kiosztás kellene sehol nem találok és nincs kézikönyvem sem hozzá. tud valaki linket? lehetőleg magyarul.
a fő gondom az hogy 95 foknál nem kapcsol a hűtőventim. a légkondi inditásánál pedig a légkondi ventije sem indul. . az autóban minden biztositék jó! (épségben van) nem tudom relé okozhat-e hibát itt? ha igen melyik az hol keressem? vagy mi lehet a gond?

(#57521) F_Gergely válasza fiesta14 (#57520) üzenetére


F_Gergely
őstag

szia,
valószínűleg nálad a venti ellenállása ment ki (tipushiba) többféle verzió van mikor ez tönkre megy az egyik az hogy nem kapcsol be a venti. Ki kéne mérni, de kg 90% hogy ez lesz a hibád, mert több körös védelem van, ha a klímát benyomod be kell induljon a venti. Nem tudom neked 1 vagy 2 venti van a kocsiban.

(#57522) Calogero válasza bazsimano (#57518) üzenetére


Calogero
addikt

(#57523) fiesta14 válasza F_Gergely (#57521) üzenetére


fiesta14
tag

a nagy hűtőn 1 nagy belül. éa légkondin egy kisebb kivül egyik sem kapcsol sem hidegen sem melegen.
hol keressem a hibát?
hol az az ellenállás?

(#57524) bazsimano válasza Calogero (#57522) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom szepen a tippet!

(#57525) F_Gergely válasza fiesta14 (#57523) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ha két ventid van akkor kb úgy lehet mint vectránál, mivel több körös a védelem (különböző adatok alapján kapcsolj a ventiket különböző fordulatszáma a tényezők figyelembevételével.)
első körben nézd meg egyáltalán kap-e áramot a venti, bár az nagyon ritka ha egyiksem kapcsol be, az ellenállás a ventin van rajta (ezért szoktak inkább komplett ventillátort cserélni mert egyszerűbb), de szerintem nálad más lesz ha egyik sem kapcsol, mert nagyon sok tényező befolyásolja.
Néz első körben feszt egyáltalán eljut-e a ventiig. Ha klimát kapcsolsz kell, hogy kapcsoljon a venti - feltéve ha a kompresszorod indul mivel az kapcsolja, tehát ha nem indul a kompresszor a venti se fog - persze ha elkezd forrni a motorod bekapcsol, mert többkörös a védelem)

Vízhőfokod jó?

(#57526) fiesta14 válasza F_Gergely (#57525) üzenetére


fiesta14
tag

ok azthiszem ez szerelő lesz mert semmi nem történik.
enne reléje nincs?

(#57527) F_Gergely válasza fiesta14 (#57526) üzenetére


F_Gergely
őstag

azt nem tudom de lehúzod a venti csatiját, benyomod a klímát, és megnézed jön-e bármelyik ágon 12V próbalámpával vagy multival. Ha áram van a venti a rossz, ha nincsen áram lehet nézni tovább miért nincsen.

(#57528) fiesta14 válasza F_Gergely (#57527) üzenetére


fiesta14
tag

ok

(#57529) M_o_g_y_i válasza F_Gergely (#57508) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ami nemrég volt linkelve a topicban, az az ezüst B, na az patent volt! :K
Nem mondom, hogy jobban kellene a mostaninál, de az tényleg szép volt. :))

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#57530) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak!
G Astrába valami komolyabb csomagtértálca kellene! Honnan?
Esetleg bevált forrás is érdekel!

(#57531) Calogero válasza zolikaDB (#57530) üzenetére


Calogero
addikt

Én innen rendeltem a H-ba és a Volvóba is.
[link]

[link], [link],

Innen rendeltem a méretpontos gumiszőnyegeket is [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#57532) F_Gergely válasza zolikaDB (#57530) üzenetére


F_Gergely
őstag

én őket tudom ajánlani.
[link]

(#57533) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
ilyet valaki betenne az autojaba?

vagy csak a baj lenne vele?

(#57534) realmadrid válasza bazsimano (#57533) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Hali, ez engem is érdekelne :)

A sas nem vadászik legyekre

(#57535) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Calogero, F_Gergely: koszonom!
Aki kereste: LIDL-BEN VAN AKKSITÖLTŐ!

(#57536) beg


beg
veterán

Négyturbós hathengerest készített a BMW

Most tényleg az lesz a cél, hogy minden hengere jusson egy turbó? Utána majd licitál rá a másik, hengerenkénti biturbóval?

Eszetlenkedés és megalománia a köbön.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57537) F_Gergely válasza bazsimano (#57533) üzenetére


F_Gergely
őstag

Attol fugg mire kell... usb es pendriveot ezek max 16-32 gigaig kezelnek tehat kulso hdd nagyobbmeretu pendrive kiesik. Egy rca par bolhafing, meg a leggagyibbakon is 2 par van. Kerdes mi van a belsejeben mert konnyen lehet felraksz egy navit es hasznalhatatlan lesz mert nincs teljesitmenye...

(#57535) zolikaDB
Ez nem csak valami keszletbol maradt? Ujsagban nincs benne, tegnap voltam de nem lattam :(

[ Szerkesztve ]

(#57538) zolikaDB válasza F_Gergely (#57537) üzenetére


zolikaDB
veterán

Menj el, nezd meg! Mondjuk, en is 1-2 darabot lattam...

(#57539) Lauda válasza Zsolt!! (#57513) üzenetére


Lauda
félisten

Miutan fel lett ujitva szazhuszezere'', azota tokeletes. :DDD

(#57540) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Szerintem ez így meg van véve

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#57541) beg válasza Petyyyyy (#57540) üzenetére


beg
veterán

Szép darab. Kolléga rokona most vett pont ugyan ennnyiért 1.4 twinport classic G-t :DD
"Mer' 34e km vót benne."
Ez az amikor az ész hiánya lelkes hozzá nem értéssel párosul.

Elküldtem neki szívélyes üdvözletemet, de ezt a hirdetést is átadom neki.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57542) haddent válasza Petyyyyy (#57540) üzenetére


haddent
addikt

Húde szép darab, jónak tűnik, bár gyanúsan olcsó nekem :DDD

(#57543) Petyyyyy válasza beg (#57541) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Gyááá, az igen. Egészségére, no. :D

haddent - So-so. Annak idején az 1.7 dízelek mentek ennyibe, mikor nézegettem kb. egy évvel ezelőtt. Fene tudja. Egy vizitet megérne, hogy eloszlassa a gyanút, mert a km nem hat meg. Pont egy sweetspot - kellően bitang motor, szövet bőr ülések is jók, a zongoralakk középkonzol annyira már nem. De kombájn is, xenon is, szép is. :D

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#57544) trassher válasza Petyyyyy (#57540) üzenetére


trassher
addikt

Ezt így én is vinném. Kár hogy az 1.8-as benzines nagyrészt csak gtc-ben van meg caravan-ban.

Redmi Note 7

(#57545) tboy93


tboy93
nagyúr

Sracok! 1.2 twinport c corsa jol tudom, hogy lancos?

(#57546) diegho


diegho
nagyúr

Megvolt az olajcsere az autón. 9800km ment bele kb. Mobil Super 3000XE-vel, most Shell Helix Ultra ECT C3 ment bele, gyári GM szűrővel és Mann légszűrővel, szerintem halkabb lett a motor. Jövőre jövök a tapasztalatokkal.

(#57547) bazsimano válasza F_Gergely (#57537) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi szepen!
igazandibol max egy tolatokamera lesz rakotve essemmi extra...navigacio ha kell...ennyi...semmi extra.

(#57548) Borokafa válasza beg (#57536) üzenetére


Borokafa
őstag

Én vagyok a kis BMW hengerfejének folyamatmérnöke :) De van egy másik helyes hengerfejem is az az új V6-os Audi 3,2-es és 320-340KW , a harmadik az Audi V10 a maga kis 660 lovacskájával, ebben a verzióban ez is egy új termék

(#57549) trassher válasza tboy93 (#57545) üzenetére


trassher
addikt

Tudtommal igen.

Redmi Note 7

(#57550) tboy93 válasza trassher (#57549) üzenetére


tboy93
nagyúr

En is igy tudtam :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.