Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) KrAt válasza dokar (#3550) üzenetére


KrAt
veterán

Sztem az én 1.3as Kadettom is, ha jó a váltás (ugye 75le és 860 kg.. :) )

[ Szerkesztve ]

(#3552) dokar válasza KrAt (#3551) üzenetére


dokar
addikt

rövid váltó, kicsi kerék és könnyű kasztni, ezzel a legvadabb lovakat is el lehet zavarni :K

extra - SEXRay

(#3553) urban racer válasza dokar (#3550) üzenetére


urban racer
senior tag

Kivi lennék egy gyorsulásra. Mondjuk a felni tuti dob rajta picit. (ugye itt nedves út, 175ös gumi) 170nél már rázott a kormány durván, a téligumi nem erre való...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3554) urban racer válasza KrAt (#3551) üzenetére


urban racer
senior tag

300 kiló ide nekem pluszba

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3555) TasiA válasza urban racer (#3553) üzenetére


TasiA
senior tag

Az nem azért ráz, mert téli gumi, HELLÓ! Ott valami gebasz van!! Nekem 200-nál sem ráz a téli. Amúgy hány kiló az a kocsi? Enyém 1198kg, de a régi csak 1070kg volt. Dokar gépe nem csak könnyebb, de még erősebb is.

DOKAR: belekalkuláltad a szokásos +10-et amennyit az OPEL órák csalnak 100-nál?? :U :P :D

[ Szerkesztve ]

(#3556) _seth_ válasza KrAt (#3551) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem 1.3S E kadett 5 ajtós 12,3 sec volt a 0-100 művelet nyáron 175/70 r13 gumikkal :)

Kiváncsi vagyok mennyi lesz majd ha most elkészül :) Mindenesetre olyan 8 sec körülre számítok :) (köv héten készen lesz).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3557) TasiA válasza _seth_ (#3556) üzenetére


TasiA
senior tag

Ugye abban a C20NE-ben már nem gyári a HF, hanem síkolva van? Mást is mókoltak, vagy csak azt?

(#3558) _seth_ válasza TasiA (#3557) üzenetére


_seth_
veterán

Síkolva van igen, más nem tudom van-e... ami még hozhat pár lovat az a direktszűrő lesz. Olyan óriási nagy tuning nincs. A konkrét eredményre még várni kell sajnos addig minden csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3559) KrAt válasza _seth_ (#3556) üzenetére


KrAt
veterán

Jaja kadettklubbon olvasgatok ám :)

Miénket sznupival csináljuk (szétszedtük, megnéztük, megmutatta, mi mi, ő felmérte a terepet) most várunk a karra-bowdenre-házra (elvileg ma megérkezett hozzá :) ) és akkor remélhetőleg jövőhéten meglesz a cucc :) Bár most jó idő van, most nem para az indulás :) De az alapjáratot olyan kurvajól belőtte, h az vmi hihetetlen :D Nem hallom pirosnál a motort járni :D

Kérdés: azt mondták, h picit habzik az olajam. Nem a vezérműnél, hanem egy, a légszűrőnél lévő csőnél. A hűtővizet egyáltalán nem eszi. Akkor ez mitől lehet? :U :(

(#3560) TasiA válasza _seth_ (#3558) üzenetére


TasiA
senior tag

Ha össze lesz rakva, akkor légyszi mérjetek már egy kompressziót! Kíváncsi vagyok! Tudod, olyan gyertya helyére betekerős-órásra gondolok.
Amúgy egyben van a HF a blokkal, vagy te fogod rátenni? Elvileg mennyi km van a mociban?

[ Szerkesztve ]

(#3561) _seth_ válasza TasiA (#3560) üzenetére


_seth_
veterán

Egyben van. Kompressziómérés majd lesz, ha elfelejteném és írok ide szólj rám :) Km: passzolom a kérdést... az előző tulaj is kadettes volt a moci vectrából származik, találgatni nem szeretnék mindenesetre fel lett újítva részben az előző tulajnál, én is cserélgetek rajta pár cuccot (mintegy 50e értékben vettem még pluszba cuccokat, az utolsó 2 darabot a szerelő vette meg: vízpumpa, hőgomba :) ).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3562) _seth_ válasza KrAt (#3559) üzenetére


_seth_
veterán

Sznupi nagyon vágja a szereléseket, kár, hogy pesten van a kklub nagyrésze :(

Alapjárat, CO, stb... ezekre magadtól is rájössz vagyis van a kklubon pár könyv ami segít elindulni.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3563) TasiA válasza _seth_ (#3561) üzenetére


TasiA
senior tag

csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire vállas a henger, de akkor passz. Majd a mérés megmondja mennyire jó a moci. Nekem sajna lassan teker az önindítóm, ezért nem tudok reálisat mérni. A régi 1.8-ban 350-ezernél még 11,8 volt az átlag, 3 órával mérve, mert ugye azok sem egyformák. ;)

(#3564) urban racer válasza TasiA (#3555) üzenetére


urban racer
senior tag

nem ráz, csak vibrál :DDD Ebből már nem mászok ki aszem :B Meg nem is autópályán mentem, csak sima főúton. Nincs szervó meg semmi, a kormányon érezni lehet mindent
A tiedénél könnyebb, klíma sincs. (viszont van bazi nagy mélyláda) :U Kb mint a régid, 1070-1100 körül...
Az opel órák nem csalnak 10et. kb 5-6. Tesztelve!

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3565) Mr X válasza urban racer (#3564) üzenetére


Mr X
veterán

100km/h-nál csal a régi óra 10km/h-t is. Szintén tesztelve... :)

[ Szerkesztve ]

(#3566) urban racer


urban racer
senior tag

Bocsi, ezt nem hagyhattam ki

Szopós horoszkóp

Tudományos értekezés a felláció és az asztrológia kapcsolatáról, avagy
"hogyan szopnak a lányok, csillagjegyeik szerint"?

KOS
Annak a biztos tudatában szopja a farkad, hogy az utolsó cseppet is
ki fogja belőled csavarni. És milyen igaza van. Olyan, mint egy
fegyelmezett, de mégis játékos, érzéki szexakció. Használja a kezét.
Lenyeli. Ja, dugás nélkül hamar feszültté válik.

BIKA
"Szopni született". Érzékibb, mint bárki más. Puha a szája, és
mindent tud a farkadról. Úgy szívja, mint egy folyondár. Alap, hogy
lenyeli. Még a sejtjeidet is birtokolni akarja. Imád szopni,
nyugodt életed lesz mellette.

IKREK
Változó. Érdemes kikapcsolni a tévét előtte, különben azt fogja nézni
közben. Elég ügyes tud lenni, ha éppen olyanja van. Amúgy kurvára
dekoncentrált. Időnként változtat a fogáson, mert utál unatkozni
szopás közben.

RÁK
Utoljára anyád volt hozzád olyan gyöngéd, mint ő, csak máshogy.
Elalszol közben, még a nyál is kifolyik a szádból. A lelkedet is
leszopja. Olyan, mintha hazatérnél. Lenyeli, mert szeret.

OROSZLÁN
Lángra lobbantja a farkad, mintha egész életében erre a percre várt
volna. Játékos és szenvedélyes. Fűti valami mély tűz. Nyelni
méltóságán aluli, de ha nagyon felhúztad, megtesz bármit. Muszáj
megdugnod cserébe, de hát ilyen az élet. ))

SZŰZ
Változó. Elküld tusolni előtte, rendet rak, beágyaz, kitakarít. Az
első félórában csak tisztogatja a bránert. Nagyon érzéki tud lenni,
ha jó napja van. Ha lenyeli, nagyon szeret. Néhány év után rá lehet
venni. Első alkalommal valószínűleg rókázni fog.

MÉRLEG
Ahogy szopik, az csak neked szól. Nem sima szexélmény.
Testével-lelkével adja a gyönyört, "megszólít". Azért él, hogy jó
legyen neked. Jó esély van rá, hogy tudja a neved, nem úgy, mint a
többi.

SKORPIÓ
Úgy leszop, hogy belehalsz. Mindent tud, amit lehet, amit mégsem,
az valószínűleg nem is létezik. Soha többé nem akarod majd más száját.
/Hát persze... / Nyilvánvaló, hogy lenyeli. Ha nem, az viszont a vég
kezdete lehet.

NYILAS
Csak azért csinálja, hogy jól megdugd.

BAK
Azok nem szopnak.

VÍZÖNTŐ
Mindent elkövet, hogy ne unatkozzatok. Inkább nem csinálja, ha nincs
valami ötlete. Perverz állat, hálistennek. Mindent kipróbált már.
Ha peched van, feldug a seggedbe egy műfaszt.

HALAK
Úgy szopik, mint egy álom. Gyakran elábrándozik közben. Megáll
vele az idő. Rádpakolja a fél hűtőt, főleg a tejszínhabot. Azt
hiszi, Isten lakik a farkadban. Te meg persze ráhagyod, te állat.

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3567) urban racer válasza Mr X (#3565) üzenetére


urban racer
senior tag

nekem 100nál 95 :(
mod: bárha belegondolok a hőfok is 10 fokot csal a régi órában, simán lehet... A benzinből is 10et csal?

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3568) TasiA válasza urban racer (#3567) üzenetére


TasiA
senior tag

Van sebességkalkulátorom, majd elküldöm! Az segít a valós sebesség meghatározásában, ha a fordulatszámmérőd pontos, illetve tudod milyen váltód van. pl az enyém 6-ot csal felfelé, de 196/60R15-ös a gumi. HA erre raknék a szokásos univerzális tuning méret 195/50-et, na az mán szép lenne, az kapásból még 8Km/h. :U A fordulatszámmérőm meg 100-120-at csal lefelé. A régi 91-es masinám 15-öt csalt és 195/50R15 volt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#3569) urban racer válasza TasiA (#3568) üzenetére


urban racer
senior tag

ok jöhet mailban :R
A GPS mennyire pontos?
jah igen: nincs fordulatszámmérő (az az igazi), de még a váltóval sem vagyok tisztában. A tiltásokat tudom kb 50 85 125 körül. A többi meg mindegy úgyse gyorsul :O

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3570) Calogero válasza urban racer (#3569) üzenetére


Calogero
addikt

A H Astrám órája is csal.

Kilóméteróra: 100
GPS: 96
Fedélzeti Computer (Test Mode): 96
195/65/R15 Téli gumival, majd megnézem a nyári Structure kerekekkel is.

(#3571) Mr X


Mr X
veterán

Tele van a hócipőm a Vekivel. Megint elkezdett nem indulni. Tegnap be sem tudtam menni melózni.

Eddig azt hittem, a hideg miatt nem indul, de tegnap jó idő volt, mégse... Szereztem másik kocsit, behúztuk, 5 méter után beröffent... :( Most megint indulni fog pár napig.

Még egy esélyt kap. Megnézetem a gyújtását, ha utána is idétlenkedik, bezúzatom. Kapott tegnap új gyertyákat, mert még azok voltak benne, amivel vettem. Kiszedés közben az egyik régi gyertya egyszerűen kettétört. :Y Pedig szedtem már ki, nem látszott rajta repedés.

(#3572) deicide válasza TasiA (#3519) üzenetére


deicide
veterán

jöttél volna Sukoróra, mi most vettünk asszonnyal 2 szint + tetőteres 150nm-es házat, 600nm kerttel, 16 millióért, és még közelebb is vagyok Budához, mint eddig Fehérváron.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3573) deicide válasza dokar (#3522) üzenetére


deicide
veterán

sztem inkább a 195/50, nekem semmi bajt nem okozott, és a 195/50/r15 az inkább tucatáru, mint a /55.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3574) KrAt válasza deicide (#3572) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor ez azt jelenti, hogy gyakrabban tudsz moziba jönni, stb? :)

(#3575) deicide válasza KrAt (#3574) üzenetére


deicide
veterán

azt még nem tudni, egyelőre elkezdődnek a felújitások, elmegy még kb 3 millió a bútorokra, konyhára, stb, addig visszafogom magam, megyek a kamion mögé is vissza, hogy jól fogyasszon az autó...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3576) marsu válasza deicide (#3575) üzenetére


marsu
addikt

Szia deicide!

Csak óvatosan ott a kamion mögött ... Vigyázni kell a féktávolsággal! A kamion kemény... nem is kicsit. Nagyon!

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#3577) marsu válasza deicide (#3572) üzenetére


marsu
addikt

Akkor nyáron a kerti grillezést már nálad tartjuk? Közel van a Velencei-tó?

Sukoró jó hely! Nincs valami olcsóbb?

Gratula a házhoz!

:C

Press any key to continue ...

(#3578) TasiA válasza deicide (#3572) üzenetére


TasiA
senior tag

Én 9,9 milláért vettem+ rájön szintén a bútorok. Ami megvan az konyha, háló, fürdő WC. A többi majd ezután.

(#3579) deicide válasza marsu (#3576) üzenetére


deicide
veterán

amig nincs rossz tapasztalatom velük, addig bevállalom :)
a kerti grill mehet, a tó meg kb 5 perc autóval, és köszönöm, bár az asszony érdeme, én "csak" a pénzt adtam.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3580) deicide válasza TasiA (#3578) üzenetére


deicide
veterán

akkor Te is mélyen a zsebedbe nyúlhatsz...mondjuk a 3 millióból nekem is csak 2.25 van meg, a többit február végére össze kell szednem.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3581) AMD Power


AMD Power
titán

1.2-s 1990 környéki kis Corsákról mi a vélemény?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3582) marsu válasza AMD Power (#3581) üzenetére


marsu
addikt

Nekem 1994-es évjáratú "B" Corsám volt, de 1.4Si ... Nagyon fürge kis autó volt és nem is fogyasztott sokat. Három ajtós változat, kívülről nem tűnik nagynak, de van benne hely elég. A csomagtartó viszont picike ...

Press any key to continue ...

(#3583) AMD Power válasza marsu (#3582) üzenetére


AMD Power
titán

Az már a "gömb" Corsa ugye?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3584) marsu válasza AMD Power (#3583) üzenetére


marsu
addikt

Igen, a kerekített, gömbölyített változat ...

Press any key to continue ...

(#3585) AMD Power válasza marsu (#3584) üzenetére


AMD Power
titán

Én az annál egyel régebbit néztem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3586) Boxer001 válasza AMD Power (#3585) üzenetére


Boxer001
veterán

Azt "A" corsának nevezik, én itt a ph-n Vigneau fórumtárstól érdeklődnék ezügyben, azt hiszem neki még mindig van ilyen, meg egy C is.

(#3587) Zin válasza dokar (#3552) üzenetére


Zin
senior tag

dokar:rövid váltó, kicsi kerék és könnyű kasztni, ezzel a legvadabb lovakat is el lehet zavarni :K

Oks!Gyere utannam 240-el es zavarj el4Koszi.
elobb gondolkodni kene, h 1,3 meg 1,4-es motor nem erre van kitalalva

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#3588) KrAt válasza Zin (#3587) üzenetére


KrAt
veterán

Milyen verdád van? :)

(#3589) Zin válasza KrAt (#3588) üzenetére


Zin
senior tag

Vad :)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#3590) KrAt válasza Zin (#3589) üzenetére


KrAt
veterán

Ha olyan vad verdád van, akkor miért hasonlítgatod egy 2x éves 1.3as vagy egy 1x éves 1.4-es verdához? ;) kategóriájukban asszem mindkét autó megállja a helyét ;)

(#3591) t1 válasza Zin (#3589) üzenetére


t1
addikt

eléggé vad ahoz hogy befogja a 250LE-s CRXC-et ami könnyü és pici kerék is van rajta? ;] jah és csak 1.6...de nem erre találták ki ;]

(#3592) urban racer válasza Mr X (#3571) üzenetére


urban racer
senior tag

baszki, nem vagy egyedül :( Nekem a háccsó fék ment tönkre Fékpedál puha, mint a pöcsöm, ha nyomkodom a pedált, hátul hallokk valami kattogást. A fékfolyadék fele van meg :O

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3593) urban racer válasza Zin (#3587) üzenetére


urban racer
senior tag

Ezzel a dumával menj a .... vasútállomásra a vad verdáddal együtt.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3594) gpetee


gpetee
csendes tag

Valaki nem tud Diesel kadetthoz kapcsolási rajzott?

(#3595) _seth_ válasza gpetee (#3594) üzenetére


_seth_
veterán

A kérdést tedd fel itt: kadettklub.hu, biztos tudnak adni :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3596) KrAt válasza gpetee (#3594) üzenetére


KrAt
veterán

Kadettklub.hu -> fórum, ott valószínüleg tudnak adni neked :)

_seth_: :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3597) Zin válasza t1 (#3591) üzenetére


Zin
senior tag

crx 250 le gyarilag?nem.akkor meg?nem tudom mire menozol!

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#3598) Mr X válasza urban racer (#3592) üzenetére


Mr X
veterán

Hát nem tudom... Imádom ezt a tragacsot, de egyre jobben fel tud idegesíteni a hülyeségeivel.

(#3599) _seth_ válasza Zin (#3597) üzenetére


_seth_
veterán

Neked mid van ami 240-el megy?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3600) urban racer válasza Mr X (#3598) üzenetére


urban racer
senior tag

Lelke van nekije. Taposd ki egy kövér padlógázzal :D
Hány km van benne? Nekem gyűlnek a kmek, múltkor elnéztem, 170 km van benne... Vagy nem az 'öregsége' lehet a gondja? Törve volt az eleje?

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.