Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40026) FollowTheORI válasza daneel_hu (#40024) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem elbeszélünk egymás mellett úgynézki... :)

Én nem azt mondtam (meg szerintem senki se tagadja), hogy ha valami állandóan mindig folyamatosan! ottvan az nem ég be... de itt nem is erről van szó.

Én arra célzok amit a kolléga is mondott, hogy ha a statikus képhez képest arányaiban (időben) sokkal sokkal sokkal! több a vegyes, akkor a "beégés" (eltérés) nem fog előjönni, mert arányaiban pici (az eltérés 1 deci vs 2 deci lesz 100 literben szemléletes példáddal élve, észrevehetetlen)... vagy jóval jóval később csak (vs mintha csak mindig ugyanaz lenne rajta semmi más)... érted? :)

Vagy úgyis mondhatnám, ha igazad lenne mindenkinek már rég beégett volna a tévéje... oszt mégse. :D
Pedig mindenkinél szinte biztos vagyok vannak statikus dolgok gyakran, igaz arányaiban rövid időre... pl maga a TV smart menürendszere. Miért nem ég be? :D Nem működne a technológia, eladhatatlan lenne. Ez csak úgy lehet, hogy a vegyes tartalom "egybemossa", ha maradunk ennél a konyhanyelvi fogalomnál.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.