Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40101) chros válasza Dreimus (#40096) üzenetére


chros
őstag

Lehet rogton rendelek belole egyet! :D

(#40102) alaves válasza Fisha (#40095) üzenetére


alaves
addikt

Így nem lehet tesztelni. 45.42-nél kezdi üldözni a farkas a rénszarvas-borjút, 48-nál már nincs semmi ilyen. Pontosíts, hogy hol és mit kellene nézni!!!

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#40103) julius75 válasza chros (#40101) üzenetére


julius75
aktív tag

Csak üzletünkben..... :C :C :C

(#40104) Fisha válasza alaves (#40102) üzenetére


Fisha
őstag

Hát két különböző release-zel lehet hogy nincs sok értelme, bár az is érdekes lehet, hogy mennyire release-függő a dolog. Gyakorlatilag az a rész végig, ahol üldözi fentről, aránylag messziről nézve, azon a nagyon textúrás talajon. A B9 interpolációja teljesen elvérzik, már 2-es dejuderrel is hol ott van a borjú egyik fele, hogy nincs, hol ott van a másik, hol nincs.

(#40105) julius75 válasza daneel_hu (#40097) üzenetére


julius75
aktív tag

"Viszont némileg lehetne hallgatni olyanokra is akiknek már legalább 3 éve van oledjük és az egyik be is égett.".....nem értelek. Egy percig nem cáfoltam, hogy ilyen létezik.
De ahogy a plazmára is vigyázunk, erre is fogunk.

Hallgatok rád, ha azt mondod a wx annyival jobb lesz....elvileg olcsóbban is kezd. Csak nagyon sokára lesz az még szinte kifutó, vagy legalábbis nem új termék..... :U

(#40106) Jakesz


Jakesz
őstag

Emagon elég jól leárazták az LG B9-et és az E9-et. Előbbi 333 ezer, utóbbi 404 ezer forint.

(#40107) daneel_hu válasza julius75 (#40105) üzenetére


daneel_hu
addikt

Az egyik kedvencem a W-széria. Olyan kéne, de csak 65E8-ra futotta, csóróság van. :P
Illetve ez csere lett 55E6V-ről.

Nekem csak az oled-mozgással van bajom. Illetve általában a sample and hold kijelzők mozgásával. Sajna plazmáról jövök, az az etalon mozgásban.
Nyilván be lehet állítani megfelelőre is az oledet, és tartalomfüggő, de nem olyan jó mint egy impulzusos megjelenítő. A 24p összes nyűgjét-baját látod rajta.

Ha lesz még egy oledem az vagy GX lesz vagy WX, de a cél a 77 col.
Csak méretnövelés esetén váltok.

nem tudom mennyire lesz jobb a WX mint a W9.
De 120-as BFI lesz benne, kérdés, hogy ez tényleg egy jó BFI lesz vagy némileg ez is vibrálni fog mint a 60-as.

[ Szerkesztve ]

(#40108) Calogero válasza Fisha (#40104) üzenetére


Calogero
addikt

Én max hétvégén tudom megnézni neked.... úgy emlékszem nekem is a te változatod van meg.
Megnézem a másik kiadást is...

Nekem E8-van.

(#40109) Fisha válasza Calogero (#40108) üzenetére


Fisha
őstag

A legjobb ugyanazzal a kiadással. E8 is nagyon érdekes lehet, előre is köszi.

(#40110) daneel_hu válasza Fisha (#40109) üzenetére


daneel_hu
addikt

65E8PLA
PE II - farkas üldözi a kisgidát...

Dejudder 2
Néhány apró artifacttól eltekintve szerintem nem nagyon téved az interpoláló rutin.
Az elmosódott lábaknál látni, hogy nem teljesen olyan mintha plazmán néznéd 0 interpolációval, de szerintem több mint elégséges az eredmény.
Minél magasabbra van állítva a DeJudder, annál több lesz a képi hiba.

De ez a jelenet E6V-n úgy nézett ki, hogy a két apró mozgó állat végig villogott a képernyőn. :D :DD Ugyanez volt tetten érhető a new-yorki solymos-jelenetnél. Ott is hatalmas svenkelt részek váltakoztak az apró, követett témával. (sólyom)

Ha engem kérdeztek, akkor azt mondom a svenkelés szaggatása zavaróbb dejudder 2-esen mint a kisgida vagy a farkas esetében némi artifact. De a svenkelés azért szaggat mert gyors az oled megjelenítése.

Nem tudom B8 vagy B9-nél mi lesz a szitu, E8-ban Alpha 9-es CPU van már.

[ Szerkesztve ]

(#40111) Fisha válasza daneel_hu (#40110) üzenetére


Fisha
őstag

Akkor lehet hogy itt tetten lehet érni, hogy valóban jobb ezeknek az interpolációja, mint a B szériának. Nem vagyok annyira boldog a dologgal, pláne, hogy ma olcsóbban vehetnék C9-et, mint 3 hónapja vettem a B-t. És ez a hiányosság engem sajnos zavar, nagyon.... :(

[ Szerkesztve ]

(#40112) daneel_hu válasza Fisha (#40111) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nálad milyen ez a jelenetsor? Mi az ami szerinted nem jó?
Illetve "jó" sosem lesz, maga az interpoláció gáz. (szerintem) :D

(#40113) hunspikey válasza daneel_hu (#40098) üzenetére


hunspikey
őstag

Hányszor?? Ez komoly?

Minden retkes éjszakai jelenetben pl - ennyiszer.

Én tegnap azt hittem hogy lefosom a bokám olyan fekete paca lett a TV bal harmadának alsó kétharmadában. Egy konkrét fekete négyzet alakult ki a kép legaljától a felső harmadig. Kb 25-30 centi széles volt (65")

Ez úgy tűnt fel, hogy nézem a Vajákot, 8-epizód, kb 4.perc, egy éjszakai jelenet, erdőben jönnek valami szumátrai patkány majmok világító szemekkel oszt megy a bunyó.

Itt svenkel szépen a kamera és ahogy a szemed ösztönösen követi a fákat egyszer csak láttam a "lyukat" a képi tartalomban. Annyira nagy volt és annyira sötét, hogy elsőre azt gondoltam magamban, hogy mekkora looser FC ez a brigád, hogy kibás anyagot tettek ki a netflixre. :Y

De aztán persze minden jeleneten ott volt (a sötét jeleneteken belül persze) szóval jött a gyanú jéghideg mancsának szorítása, ezért beindítottam a mélytengeri epizódot az Our Planetből.

Persze ott volt mindenhol amikor a búvárgömbbel merülnek - azt hittem elsírom magam. Zsír új TV és kuka...

Youtube 5% teszt videó: Bámmm bele a pofámba, egy kb 1%-os fekete paca a körbe-körbe 5%-os szürkén belül, ami egy durván 25 x 50 centis téglatest volt... Ennek ennyi mondtam magamban.

Aztán ittam egy whisky-t, beállítottam a pixel mosást, mint utolsó lehetőséget és lefeküdtem vérig sértve aludni. Rohadjon meg az LG, talán ez volt az utolsó gondolatom...

Reggel első dolgom persze az 5% teszt video volt és mit látok? Na mit?

Makulátlan homogén képet! :C

Szóval ennyit erről - ez javítható és nem a világ vége. Kiderült aztán, hogy a párom aznap egész nap hajtotta a TV-t, reggel 7-től kb ment 12 órát és szerintem még annyira új a panel, hogy ilyenkor újra kell magát tanulnia - és erre nagyon jó a pixel mosás.

Szóval nó para uraim, nem volt egy fokkal jobb se meg rosszabb se a helyzet a plazmával.

Itt valaki említette, hogy ő odafigyel egy másik tulaj véleményére aki megjárta a VA LCD, plazma, OLED tábort, no, jelentem én is ilyen lennék: volt G20, VT50, VT60, aztán JU7100 VA paneles Samu, most meg OLED.

Bármikor csukott szemmel csak az OLED.

A plazma is ghostolt, bandingelt, feszültség esett amikor fényes pont volt, ez sávot húzott, vibrált, fals kontúrozott, rainbow effektezett, és még a jó ég tudja hány hibája volt.

A samum olyan felhős, olyan szar, hogy konkrétan nem is akarok róla beszélni. Egy vicc az egész.

Ez a szaros oled legalább meggyógyítja magát :D és amúgy meg döbbenet szép a képe - össze sem hasonlítható semmi mással.

Szóval szerintem fogadjuk el, hogy van egy über szép megjelenítő amit persze ugyan úgy atomjaira lehet a hülye tesztekkel szedni mint minden mást, cserébe ha nem ezt teszed, kicsit tudsz figyelni a tartalomra, befejezed a pixel geekinget, akkor amúgy a TV-zés legmagasabb elérhető élményét adja és emellett ne menjünk el szó nélkül! :R

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#40114) Fisha válasza daneel_hu (#40112) üzenetére


Fisha
őstag

Ahogy írtam feljebb is: a gida gyakorlatilag hol ott van, hol nincs. Jellemzően átlagban a fele nincs is ott. A sólymos valóban még borzalmasabb volt, csak azt már (szerencsére) el is felejtettem.
Ha valakiben esetleg felmerülne a kérdés, hogy most tényleg két jelenet hisztizek-e? Sajnos nem. Folyamatosan tele van hibával az interpoláció. Nagy dinamikájú kontúrok szélein gyakran inkonzisztens a határvonal. Pedig ilyen rengeteget van hangsúlyos helyen a jelenetekben. Pl. Emberek, fejek körvonalai. Az érdekel leginkább, hogy valóban gyengébb-e ebben a B, mint a tobbi. Ha igen, az nekem valahol öröm is és üröm is. Az "ürömöt" már kifejetettem, de öröm, hogy talán lehet rá megoldást találni, csak kérdés, hogy mikor leszek hajlandó emiatt tv-t cserélni. :)

(#40115) daneel_hu válasza Fisha (#40114) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez a 2160p/HDR-es vérpistikés :D verzió?
Gyakorlatilag B9-en villog a téma?

Meg tudja valaki nézni esetleg B7-esen?

(#40116) rothfb válasza Fisha (#40114) üzenetére


rothfb
veterán

"a gida gyakorlatilag hol ott van, hol nincs."

Ez azért durva. Én is megnéztem a Panákon a jelenetet, de én semmi ilyesmit nem látok. Folyamatos. Nem mondom, hogy nem hibázik...
Persze mindenkinek más az ingerküszöbe.

(#40117) daneel_hu válasza rothfb (#40116) üzenetére


daneel_hu
addikt

E6V-n is villogott. Tényleg.
A solymos jelenet is. És tényleg durva.

Szerintem a C8 és E8 és ami azóta megjelent az már nem ilyen. E8-ason elég jó az interpoláció, pedig extra érézkeny vagyok a témára. :)
Viszont ha a B9-esen is villog, akkor az Alpha 7 (gen2) sem túl jó... és ez azt jelenti, hogy az Alpha 7 gen2-nél sajnos még az Alpha 9 gen1 is sokkal jobb.

(#40118) labeda válasza Dreimus (#40096) üzenetére


labeda
aktív tag

Telekomnál rendeltem tegnap, 22 x 28110 Ft, kamatmentesen. (618.420 Ft) Így az 55-ös C8 is megmarad, megy a fiamhoz.

(#40119) daneel_hu válasza hunspikey (#40113) üzenetére


daneel_hu
addikt

Legyen ez a végszó. Beégésre. :D
Lehet túltolom én is ezt a témát, de vérlázító amikor valami új tag kvázi user-errornak titulálja az olednek ezt a hibáját. Ilyenkor teljesen fel tud b***ni a téma.

(#40120) chros válasza Fisha (#40114) üzenetére


chros
őstag

Mirol jatszod le? Real Cinema opcio mire van allitva?

(#40121) Fisha válasza chros (#40120) üzenetére


Fisha
őstag

Jogos kérdés: belső lejátszó, hogy csökkentsük az ismeretlenek számát.
Real cinema-t szerintem nem lehet bizgetni, ha be van nyomva a true motion.

(#40122) daneel_hu válasza Fisha (#40121) üzenetére


daneel_hu
addikt

Belső lejátszóról nem lehet, ez tuti.
Automatikusan be van kapcsolódva.

Mindenesetre ha ez ekkora különbséget hoz, akkor megdőlni látszik az a korábbi hit, hogy a B és C-kategória (vagy feljebb) között nincsen látványos különbség képileg. Mert ezek szerint van.

(#40123) Fisha válasza daneel_hu (#40122) üzenetére


Fisha
őstag

Furcsa módon, amúgy nem bekapcsolva van, hanem abban az állapotban ahogy hagytad. Ez eléggé bugnak tűnik, mert gondolom kikapcsolja ilyenkor, hiszen nem értelmezhető a kettő egyszerre.

(#40124) Anonymus20


Anonymus20
csendes tag

Sziasztok,

Akit érdekel OLED65C9PLA: https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_lg-outlet-oled65c9pla-smart-oled-telev%C3%ADzi%C3%B3-165-cm-4k-ultra-hd-hdr-webos-thinq-ai-1317384.html#specifik_C3_A1ci_C3_B3

500ért jó lehet, de több infó nincs róla, minthogy kipróbált és üzembe helyezett. Gondolkodtam rajta erősen, de nem látom rá hogy lehetne kiterjesztett garit venni, és amúgy szerintem májusig simán lesz még ennyiért, időm meg van addig.

Ügyfélszolgálat se tudott többet mondani..

[ Szerkesztve ]

(#40125) Fisha válasza Fisha (#40123) üzenetére


Fisha
őstag

Nem egyszerű felvenni mobillal a TV-n történteteket, de talán a lényeg látható. A gida popója folyamatosan villog, hol megvan, hol nincs, hol jó helyen van, hol nincs.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#40126) rothfb válasza Fisha (#40125) üzenetére


rothfb
veterán

Atyaég... Próbáltál más mozgásbeállításokat? Lehet, hülye kérdés...

(#40127) julius75 válasza Anonymus20 (#40124) üzenetére


julius75
aktív tag

Mert szerintem nem is lehet rá kieg.garit venni......
Lehet, hogy lesz még, a kérdés jut-e belőle....?

(#40128) Anonymus20 válasza julius75 (#40127) üzenetére


Anonymus20
csendes tag

Kiderül, bízom a FociEB-ben és az akciókban, lehet a vírus miatt mindenkinek TV-n kell majd néznie :D

Amúgy ügyfélszolgálaton a kieggarit nem is kérdeztem meg, mert azt ott elfelejtettem.
Készleten ez az 1 van medaimarkt szinten elvileg..

[ Szerkesztve ]

(#40129) rothfb válasza Anonymus20 (#40128) üzenetére


rothfb
veterán

A vírus miatt akár tv hiány is kialakulhat. A szállítás akadozhat, illetve a termelés is az alkatrészhiány miatt. Ha sokan akarnak majd tv-t venni és tényleg hiány lesz, az felverheti az árakat, nem le. De ez egyelőre csak elmélet. Mint ahogy sokáig az is elmélet volt, hogy egy egész európai országot karanténba helyeznek és láss csodát, megtörtént.

(#40130) julius75 válasza Anonymus20 (#40128) üzenetére


julius75
aktív tag

" lehet a vírus miatt mindenkinek TV-n kell majd néznie ".... ez rajtunk nem segít....

(#40131) pomo-sapiens válasza Anonymus20 (#40124) üzenetére


pomo-sapiens
csendes tag

Amikor mi vettük,akkor is volt egy darab visszacsomagolt.Kérdeztem az eladót,ez miért van.Mondta,hogy minden nagy értékű tv-t beüzemelnek vásárlás előtt,hogy működik e.És aki azt szerette volna megvenni,fizetéskor derült ki,hogy a kártyáján a vásárlási limittel volt gond,így otthagyta....Ez is ilyen lehet szerintem.

(#40132) julius75 válasza pomo-sapiens (#40131) üzenetére


julius75
aktív tag

Ez kamu.
Ha ezt valaki(k) minden másnap megcsinálják akkor mi a sz@rt kezdenek ennyi "újracsomagolt", értékcsökkent tv-vel?

(#40133) pomo-sapiens válasza julius75 (#40132) üzenetére


pomo-sapiens
csendes tag

Nem tudom...ha ő hazudott,akkor én is...mindenesetre én (is) szívesebben veszem az origi dolgokat.

(#40134) djpundro


djpundro
aktív tag

Van egy 65oled754 esem es azt vettem eszre par nemet SKY adonal is hogy hullamok jelentek meg .Ez a tipukus hullam vonalak az olednel egy betegseg ?Vagy megis mik a tipikus kephibak az olednel?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#40135) jookomak válasza djpundro (#40134) üzenetére


jookomak
őstag

Próbáld ki más forrással, yt, netflix, belső lejátszó, ha így is jelen van, akkor tv hiba, gari. Gyanítom egyébként, hogy tv adás, vagy kábel, vagy valami vételi hiba, ilyen jellegű hibáról én még nem olvastam.

(#40136) daneel_hu válasza rothfb (#40126) üzenetére


daneel_hu
addikt

Majd levideózom ha hazaérek.
E8-ason szerintem nem ilyen, messze nem.
E6V. Na azon ilyen vót'. :D

(#40137) Jorgi Kormi válasza rothfb (#40129) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Kínában kezd alakulni a helyzet , ott már csökkenö tendenciát mutat a új megbetegedések száma , az oled panelok gyártásával szerintem nem lesz gond ,( Kína nyomni akarja a GDP-jét) itt inkább már az európai gazdaságra gyakorolt hatása lesz kérdéses a vírnyust tekintve.Az esetleges gazdasági problémák amelyek érzékenyen érinthetik az európai fogyasztói társadalmakat , ahhoz is vezethetnek , hogy csökkeni fog a fogyasztás és az emberek elhalasztják az effektíve nagyobb értékű termékek vásárlását pl.: személygépkocsi vagy értékesebb műszaki berendezés( tv kb.2000 euróért) .Az olaj és ebből kifolyólag a benzin ára is lejtmenetben van a tőzsdékkel szinkronban .( ez speciel Kína miatt van)Sok gazdasági elemző a 2008-as válságot vízionálja , hogy megismétlődik .Akkor viszont ahhoz , hogy a kereslet megélénküljön és a gazdaságok ismét fellendüljenek a termékek árát csökkenteni kell vagy (és) baromi jó hitelkonstrukciókat kell ajánlani az emberek számára . A jelenlegi "kapitalista világegyetemet" + Kínát a fogyasztás tartja életben.Szerintem a vírnyusnak még lehetnek pozitív hatásai is a drágább tévék árára , konkrétan az oledekre .(hiszen ez egy oled topic és nem gazdasági fórum :D )u.i.: Most lehet megkövezni eme eszmefuttatásom miatt .Remélem még a vírnyus nem végez velem mielőtt egy oled" büszke és boldog "tulajdonosának tudhatnám magam .(c9 vagy gz950)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#40138) rothfb válasza Jorgi Kormi (#40137) üzenetére


rothfb
veterán

Nem vagyok gazdasági szakember, ezért elfogadom, hogy az is lehet, ami te vázoltál fel.
A benzin árát viszont főként nem a vírus befolyásolja, hanem pár ország pénzügyi és gazdasági csatározása. Termeljünk, ne termeljünk annyi olajat, kinek, mennyiért adjuk el... Stb.
De nem offolok tovább, max a tv árakra levetített hatásokkal kapcsolatban írtam.

(#40139) krx21 válasza hunspikey (#40113) üzenetére


krx21
nagyúr

Biztos, hogy a pixel frissítés oldotta meg a problémádat? Csak mert az üzemi hőmérséklet is közre játszik. Tehát a bekapcsolása pillanatában más lehet mint a folyamatos üzem után, a nap végén...

(#40140) hunspikey válasza krx21 (#40139) üzenetére


hunspikey
őstag

Erre hamarosan választ kapunk, a drágám azóta is vallatja a cuccost :D

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#40141) EasyLife válasza krx21 (#40139) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Szerintem a whisky oldotta meg, egyértelmű :DDD :DDD :DDD

(#40142) hunspikey


hunspikey
őstag

Azt tudja valaki hogy szerviz távirányító nélkül hogy lehet megtudni hány óra van a panelben, hány auto compenzáiót (5 perces) csinált és hány manuális (1 órás ment le)?

Vagy netán szerviz menübe jutás?

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#40143) szuszinho válasza hunspikey (#40142) üzenetére


szuszinho
őstag

Infrás telefonnal.

(#40144) alaves válasza Fisha (#40114) üzenetére


alaves
addikt

Philips 55OLED754: farkas üldözi a borjút: legkisebb interpolációs lehetőség (perfect natural motion: minimum /de-judder:~5-7/): látszik artifact, de a borjú folyamatosan látszik, mikor nagyon távolról látjuk akkor is egyértelmű a képe. Perfect Natural motion ki + perfect clear motion maximum, interpoláció nélkül artifact mentes, a svenkelés miatti darabosságot csökkenti a perfect clear motion maximum (de-blur), a szememnek olyan mintha lenne 1-2 de-judder.
Sony-t kellene megnézned, ha azon sem jó, akkor sajnos még itt tart az interpoláció minősége.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#40145) alaves válasza djpundro (#40134) üzenetére


alaves
addikt

Hullámok? Az hogy néz ki?

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#40146) alaves válasza hunspikey (#40142) üzenetére


alaves
addikt

Philips: saját távirányító: 123654 ok és már látjuk is az üzemidőt és a kompenzációs ciklusok számát.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#40147) FollowTheORI válasza hunspikey (#40113) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az elején még lehetnek ilyenek... de idővel stabilizálódik majd a kép és nem lesznek ilyenek.

Igen valami ilyesmi van, hogy az elején jobban IR-re hajlamos még a tévé valami oknál fogva... de utána már nem lesz jellemző... és igen a pixel refresh kiveszi ezeket. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#40148) daneel_hu válasza alaves (#40144) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez egy 24 (25?) fps-s film.
A kamera folyamatosan követi a farkast és a borjút, a lábaik viszont elég kicsik és gyorsak a képen ahhoz, hogy ne legyenek folyamatosan szétkenve. Illetve két "állás" van logikusan amikor nagyjából láthatóak a lábak, első és hátsó pozícióban. :)
Na ezt kell a közbenső frame-ekre kitalálni a CPU-nak, hogy mi lenne ha fel lett volna véve. :)
Lehetetlen.

De mondjuk villognia és hatalmas pacákat kiraknia nem kéne, mert a farkas és a borjú teste is nagyjából azonos méret, és az nincs szétmosva.

(#40149) alaves válasza daneel_hu (#40148) üzenetére


alaves
addikt

Hát igen, ez nehéz eset az interpolációnak. A vérpistikés UHD HDR verzió: 25 fps
Jó lenne ha Joshi vagy valaki Sony-s megnézné, hátha jobb a helyzet.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#40150) daneel_hu válasza alaves (#40149) üzenetére


daneel_hu
addikt

65E8-ason teljesen jó ez a jelenet. Nem tökéletes, de jó.
Messze nem ilyen mint B9-esen.
A linkelt video kb olyan mint E6V-n sajnos. :( De az ugye egy 2016-os modell vót'.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.