Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91175) Synthwave válasza Marci112233 (#91170) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Értem amit írsz, nagyon is, és tudom hogy jót akarsz, de manapság ami amúgy mi ami nincs túlárazva?"

Például azok a Duckyk aprón. :))Vagy ha már num pad, akkor nála a K13 Pro.

De mostanában csomó Q szériás Keychron barebone is szotyiért megy boltban, 50-60 között ~100 rongy értékű motyót össze lehet legózni. Persze csak itthon. Illetve a K/V szériás Keychronok is korrekt árakon mennek.

Manapság a 100-150 dollár közti szegmens dugig van tömve fullos kis cuccokkal, amik évekkel ezelőtt két-háromszor annyiba kerültek volna (már ha egyáltalán léteztek volna). Kb. Kánaán van a szegmensben, és relatíve kis pénzből igényes cuccokat lehet venni, csak erről a Cougarnak (meg a legnagyobb mainstream 'gaymer' gyártóknak) nem szólt senki. :))

"Sajna ilyen világot élünk, de az X3 így is féláron a Ducky-val szemben"

Nem, egy csomagküldés árával drágább, a Shine 7 esetében meg egy családi pizza árával. Mivel terméket veszel, és két kategóriányi különbség negatív irányban nem hiszem, hogy megéri a bolti fóliát egy elavult konstrukción. Legalábbis nekem biztosan nem, ezen az árszinten meg pláne.

"Főleg ha sokat is adok érte"

Ez a pénz egy jó billért egyáltalán nem sok. A nem e-hulladékokat tömörítő halmaz belépőszintje a 25k. Amiért ha nem apróról vásárol az ember, akkor inkább hozzátesz még egy 10-est, és vesz valami K szériás Keychront.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.