Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102351) Ryoo válasza Louro (#102348) üzenetére


Ryoo
senior tag

Budapesten majdnem mindenhol lesz 4G-d. Sokkal jobb a hálózata a két T-nek, mint a Vodának, nagyon nyomatja a Vodafone a 99%-os 3G lefedettségét, mégis Budapesten a budai oldalon amerre járni szoktam nemhogy Edge hálózat sincs...

(#102349): Ha ingyen megkapod a Moto-t, akkor szerintem nem érdemes venni helyette másikat. Azon stock droid van, aminek elég a 2 giga ram általános felhasználásra, mivel a nexus 5x is csak annyival rendelkezik és azért még 1 év támogatás kötelező rá, így nem hiszem bármi gond adódna vele. A xiaominak kell a 3 giga ram a MIUI miatt, erőforrásigényesebb sokkal az a rendszer, illetve a teljes LTE frekvencia paletta is a Moto mellett szól. Én amellett maradnék.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#102352) #70516736 válasza Louro (#102348) üzenetére


#70516736
törölt tag

Pesten a b3-at használja a telenor

(#102353) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Többszörösen leszűkített körben, úgy néz ki végleges a keret.
Samsung J5 (2016) 64k-ért
vagy
LG K8 40k-ért
2 évre fogom megvenni, az a ~15k lehet megérné nekem a samut.

Még egy kérdés, hogy a boltban ahol veszem, meg több más webshopban is 5.1-es rendszert írnak (samu), a monilarénás teszten meg 6.0-t. Ezt a típust csak az utóbbival árulják és csak elírások vannak?

(#102354) Szaboocs válasza Ryoo (#102351) üzenetére


Szaboocs
csendes tag

Köszi, az időtállóság miatt aggódom de akkor felesleges lenne az a +1 giga ram mert ott a rendszer ha jól értelmezem alapból többet felemészt. Am nem ingyen volt 26 volt a difi a közel 2 éves telefonom és a moto között. Bár így is örülök mert ennyiért is jó vétel, elnézve még kínai telók is30 nál kezdődnek (gari nélkül). Erre meg megvan még márciusig a gari és 6 ezerért további 2 évet vehetek rá. :C

(#102355) Ájvé válasza _stick_ (#102353) üzenetére


Ájvé
veterán

6.0-val jelent meg, jól nézd meg honnan veszed, nehogy tavalyi modell legyen (és ezért 5.1-es).

(#102356) Petike168


Petike168
aktív tag

Sziasztok!

Egy Nokia E52-t cserélnénk le. Ami fontos, hogy strapa bíró, illetve hosszú üzemidejű legyen. A többi részleteket lent írom. Nem hozzáértőként egyelőre Samsung Galaxy J5-t nézegettük.

- Árkategória
Max 50-70e Ft.
- Használt vagy új
Új
- Hol vennéd meg?
Telenor, meglévő előfizetőként(MyTariffa M csomag) telefoncsere kedvezményt kihasználva. Jó ár esetén független is szóba jöhet.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Hosszú
- Mire használnád?
- e-mailezés, hosszabb szövegek begépelése, munka
- telefonálás és sms
- erős igénybevétel
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Lehetőleg Android.
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)
Mindegy

Előre is köszönöm!

(#102357) csakany2001 válasza Szaboocs (#102349) üzenetére


csakany2001
senior tag

Egy Moto G4-t hülyeség lecserélni egy Xiaomi Redmi 3 Pro-ra,hiába a 3GB RAM,a G4-n Stock Android van,jó software-es támogatással.1-2 évet valószínűleg kibír.Arra amiket leírtál bőven jó és van benne B20 is.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#102358) csakany2001 válasza Petike168 (#102356) üzenetére


csakany2001
senior tag

Honor 7 Lite

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#102359) Lizard0828


Lizard0828
tag

Üdv all.

Hosszas gondolkodás tesztolvasás illetve a ti tanácsaitok alapján megszületett a végleges döntés az új telómról, ami nem más mint a Oneplus 2 lesz.
Abban kérném még a segiktségeket, hogy honnan érdemes megrendelnem?

"All The Best And Fuck The Rest"

(#102360) ghiottone válasza Szaboocs (#102354) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem G4 plusom van. Előtte volt Redmi Note 3 Prom és Honor 5c-m. Ezzel a telóval egy ideig nem lesz gondod a stock droid miatt - úgyhogy nyugi ;) gps pontos és remekül müködik még úgy is, hogy nincs benne iránytű. A múltkor Miskolcról Veszprémbe leugrottam és 3 órán keresztül folyamatosan ment a google maps - remekül navigált és "csak" 58%-ot használt az aksiból. Most 2,5 nap után kicsivel több mint 5 óra kijelzőidőm volt 47 perc telefonálas mellett - szóval az aksija is okés 2 simmel is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102361) basaja válasza Szaboocs (#102354) üzenetére


basaja
senior tag

Csak megerősíteni tudom_ghiottone szavait,a G4 Plus szinte ugyanaz ès semmi gond nincs vele.Bőven elèg a 2 giga RAM,akku bika,GPS gyors ès pontos,hangminősèg kiváló... ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#102362) mata-hari


mata-hari
csendes tag

Sziasztok! Tanácsot kérnék a hozzáértőktől. Jelenlegi, régi kis Sony Ericsson-omnál egyre gyakrabban fordul elő, hogy a házon belül (vastag, kőfalú vidéki) nem veszi a jelet, a "csak segélyhívás" jelenik meg. Semmi rendszer nincs benne, hogy mikor és hol fordul ez elő.... gondolom a térerő probléma mellett készülék öregecske volta is gond. Vennék már újat, na de milyet?
Ez lenne fontos: kicsi, jól zsebrevágható, gyűrődést bíró darab legyen (akar összecsukható is lehet). Érintőképernyős, nem gombos, amin jó nagyok a betűk, számok. Csak telefonálásra és sms-re kell, semmi más nem érdekel, a legfontosabb a fentebb említett jó vételi képesség. Nem tudom, hogy ez milyen paramétertől függ? Létezik olyan, ami keveset tud, de az alapfunkciót (térerő használat) nagyon jól hozza? Az ár nem a fő szempont, mivel hosszútávra kell, egyébként is utálom az olcsó gagyit, de semmilyen pluszfunkció nem érdekel, (arra van ipadom, canon fényképezőm, stb.) úgyhogy nem a százezres kategóriákban gondolkozom. Előre is köszönom, ha valaki vette a fáradságot, végigolvasta, netán még tippet is ad.
üdv.

(#102363) Gibo válasza WOT-H-A-C (#102337) üzenetére


Gibo
senior tag

Már megbocsáss,de a Zuk Z2 hivatalosan jön több nyelven. Kérlek nézz utána mielőtt nekiesel másnak ;)
(Vagy hazudnak a saját,hivatalos oldalukon.Arról viszont nem én tehetek..)

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102364) Gibo válasza Lizard0828 (#102359) üzenetére


Gibo
senior tag

Szerintem mindenképpen a hivatalos oldalról rendeld.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102365) lezuvius válasza Lizard0828 (#102359) üzenetére


lezuvius
őstag

Innen :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#102366) WOT-H-A-C válasza Gibo (#102363) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez egy júliusi poszt...

Azóta a Zuk kb. 3x csinált pixxát a szájából! Egyébként meg... Nem nekem kell informálódni a témában, én már április óta követem a fejleményeket.. ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102367) andrisbandi válasza mata-hari (#102362) üzenetére


andrisbandi
őstag

Milyen hagyományos (nem okos) mobiltelefont vegyek?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102368) ghiottone válasza andrisbandi (#102367) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Neki nem hagyományos kel...

mata-hari: rádiójel erősségben szerintem a Motorola a legjobb, elég sok tapasztalatuk van már korábbról és az elmúlt 5 évben vételi erősségben még nem csalódtam a telóikban. Egy 3. generációs G-t ajánlanák az IP67-es strapabírósága miatt is. Igaz csak "közel új"-ként, mert most éppen nincs fent + lehet már nem is rendelhet, de nem kell aggódni, mert nekem most jött onnan egy ilyen "közel új" Nexus 9 LTE tablet kolléga segítségével még olcsóbban is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102369) Ájvé válasza mata-hari (#102362) üzenetére


Ájvé
veterán

"Csak telefonálásra és sms-re kell"
Ez esetben teljesen felesleges érintőképernyős okostelefont venned, így csak hátrány lesz számodra (sokkal gyengébb üzemidő, gombosnál jóval törékenyebb és sokkal drágább).
Tessék ez jól bírja a strapát:
CAT B100
Ha esetleg speciálisan nagy kijelzővel bíró telefon kell (úgynevezett idős telefon), akkor arra is van lehetőség (érintő képernyős továbbra is felesleges, ha csak telefonálás és SMS a cél):
EVOLVEO Easyphone EP-500
Előttem meg linkelték is a Milyen hagyományos (nem okos) mobiltelefont vegyek? fórumot, ott érdemes érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

(#102370) Postas99 válasza andrisbandi (#102367) üzenetére


Postas99
senior tag

Ha nem akarsz sokat költeni de mégis "jó" telefont szeretnél venni akkor egy Nokia 225 jó vétel.
Még alkalmazások is vannak rá.

Ha ennél többet szeretnél rá szánni akkor Philips Xenium X1560 igaz drágább, ebay vétel

De: 100 nap készenlét

[ Szerkesztve ]

(#102371) tvamos válasza Gibo (#102291) üzenetére


tvamos
nagyúr

Sajnos, ha jol latom, ez a Moto G4 5.5"-es, az tul nagy. Akkor megis inkabb a Lenovo K5 lenne a jo. Van ennek a telefonnak valahol sajat foruma?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102372) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Üdv

Galaxy SA-t szeretnék leváltani.

Kritériumok: új, előfizetésre T-Mobilenál (Move M), céges telefont használok általában így ez jöhet hosszabb távra (2 év min), android, márka lényegtelen, fekete szín

Használat: zene, jó gps, net, pdf és szövegfájlok (film, játék, fényképezés nem lényeg)

Árkategóriában a meglévő előfizuval 80k körül

(P9 lite, Honor 6?)

(#102373) mata-hari válasza Ájvé (#102369) üzenetére


mata-hari
csendes tag

Köszöm a választ, csak azért gondoltam okostelefonra, hogy a kijelzöje jó nagy legyen, jól látható, mert egyébkent a nyomógombok elfoglalják a telefon előlapjának a felét a kijelző rovására.

(#102374) mata-hari válasza ghiottone (#102368) üzenetére


mata-hari
csendes tag

Nagyon köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet a Motorolára, igen, ilyesmire gondoltam, nézegetem, olvasok pár tesztet, aztán meglátjuk!

(#102375) Ájvé válasza mata-hari (#102373) üzenetére


Ájvé
veterán

De miért kell neked nagy kijelző? Még mindig nem értem, ha csak telefonálni és sms-t írni kell, akkor teljesen felesleges drága telefont venned.

(#102376) tvamos válasza tvamos (#102371) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azt nem tudja valaki, hogy az Expansysnal mit jelent e telefon leirasaban, hogy UK, meg EU, mert a K5 UK, es az Origin EU verzi ara kozott eleg sok a kulonbseg.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102377) Ájvé válasza tvamos (#102376) üzenetére


Ájvé
veterán

"FONTOS! Ha UK-be vásárolja, akkor megfelelő táp-átalakító is szükséges lehet"
Szerintem ennyi.

(#102378) mata-hari válasza Ájvé (#102375) üzenetére


mata-hari
csendes tag

Mert elég rosszul látok, és nincs mindig velem az olvasószemüvegem, valamint sokat vagyok szabadban és a napfényben kell a kontrasztos, jól olvasható kijelző.

(#102379) mata-hari válasza Ájvé (#102375) üzenetére


mata-hari
csendes tag

Egyébként már szemezgetek ezzel: Motorola Moto G XT1541 ... úgyis kíváncsi vagyok az androidra, kicsit elegem van az apple zártságából.

[ Szerkesztve ]

(#102380) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Most, hogy már van Vernee Apollo Lite teszt, ennek fényében most melyik ajánlottabb, ez, vagy a Xiaomi Redmi Note 3 Pro?
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#102381) Viktor0610 válasza makoss (#102380) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a B20 (4G internet miatt) fontos, akkor a Vernee, ha a minőségibb készülék (jobb kamera, nagyobb akku, stb.), akkor a Xiaomi. ;)

Samsung Galaxy A54

(#102382) ghiottone válasza mata-hari (#102379) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott a 2 gb memóriaval szerelt verziót kell inkább nézni, amelyiknek 16 gb a hattértára. Az 1 gb ram kevés.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102383) looser


looser
addikt

HTC Desire 628-at használ valaki? Nekem a név miatt szimpatikus, régebben az volt az általános vélemény, hogy pörgős rendszert kreálnak, jól használják ki a vasat a telefon alatt. Nem tudom, ez így van-e még.

Itt kapható

Ez pedig a gyári oldal

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#102384) Ájvé válasza mata-hari (#102378) üzenetére


Ájvé
veterán

Nézz egy okostelefont a környezetedben. Nem azért van a nagy kijelző, mert bazi nagy betűket és számokat mutasson. Sok kis ikon és elég kicsit feliratok is vannak rajta, szóval rosszul véled, hogy jobban fogod látni.
Kijelző minősége az igaz, olcsó telefonokban általában csak TN kijelző van, nem túl erős láthatósággal.

(#102379) mata-hari:
Akkor ezek szerint még sem csak telefonálásra kell? Na mindegy, igazából nem az én dolgom, csak segíteni szeretnék.
Ha már Motorola kicsit drágábban:
Moto G4 Play, még nem elérhető, de ennyiért szerintem jó lesz, árban és ehhez mérten tudásban is.

[ Szerkesztve ]

(#102385) mata-hari válasza ghiottone (#102382) üzenetére


mata-hari
csendes tag

Igazad van persze, csak nem akarok már megint a szokásos teljesítmény-bűvölet csapdájába esni, mert akkor a határ a csillagos ég. Asztali pc csere is lassan időszerű, inkább ott engedném a gyeplőt, az sokkal fontosabb.

(#102386) Ájvé válasza mata-hari (#102385) üzenetére


Ájvé
veterán

Még sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#102387) mata-hari válasza Ájvé (#102384) üzenetére


mata-hari
csendes tag

Ááá, nem is tudom... alszom rá azért egyet, tényleg csak az kell, hogy jó térerő érzékelős legyen, meg jól olvasható legyen, hogy ki hív, jó nagy legyen az sms szöveg és ennyi, meg hogy nadrágzsebben elférjen, ha leguggolok se kelljen aggódni miatta. Nem élek nagy telefonos életet, viszont mindíg elérhetőnek kellene lennem. (inkább eggyel jobb videókártyát vennék az itt megspórolt összegen) Köszönöm mindenkinek a reagálását, mára kiszállok, üdvözlettel matahari

[ Szerkesztve ]

(#102388) -FLY->


-FLY->
őstag

Hali!

Feleségemnek keresnék telefont, android, max 4,5" képernyővel, nyúzós használatra, tehát valami noname olcsó (20-30e) készülék kellene. Ebay,stb játszik. Böngészés, messenger, telefonálás, kb ennyi, talán egy kis hc racing néha. Szerintetek?

(#102389) teszt345


teszt345
tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy S5 Neo-val érdemes még próbálkozni, vagy felejtős ezen az áron ( 76,2K-ért láttam most, gyári garanciával).

(#102390) diegho válasza teszt345 (#102389) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha Samsungot akarsz, akkor ennyiért jó választás lehet, ha bármi más is szóba jöhet, akkor már kevésbé. Ennyiért kapsz Nexus 5x-et, pár ezressel többért P9 Lite-ot és G4 Plus-t is. Ezekkel szemben nem sok keresnivalója van.

(#102391) tigipuf


tigipuf
senior tag

Hali!
Fényképezés,akkuidő,gps szempontjából melyik ajánlottabb: p8 lite v redmi 3 (pro)?
Internet nem érdekes.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#102392) HokedLee


HokedLee
csendes tag

Sziasztok!

Ismételten döntéshelyzet miatt kérném a segítségetek:)

Van 3 telefon amire szűkítettem, bővítettem az új telefonvásárlást:

Xiaomi Redmi 3 - ennek szép hosszú üzemideje van:) 5 colos, ami jó

Xiaomi Redmi 3 Pro - ennek is szép az üzemideje, 2/16 GB. tud mást a plusz árért cserébe? - 5 colos ez is, ami szintén jó

Meizu M3 Note 2/16 GB - szép nagy 5,5 colos, és jó az értékelése.

Kérek szépen véleményeket részetekről. :)

(#102393) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok.
Sony xperia z ultra készülékünk tönkrement. Sehol nem találok újonnan.Esetleg ha valaki tudna linkelni hol tudnám beszerezni a készüléket nagyon jó lenne.Vagy alternatív készüléket ajánlani.
Köszönöm.

Gamertag:Rob3rt75

(#102394) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#102366) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem se hit, ő most akarja venni, én meg 3 hónappal ezelőtt vettem volna meg!

(#102395) Gibo válasza WOT-H-A-C (#102366) üzenetére


Gibo
senior tag

Remélem,hogy csak forgalmazás nem lesz..GearBest szerint nem mókolt a Rom,hanem Zui 2.0...A pro-t viszont tényleg csak kínai/angollal árulják. Kár érte, pedig a Pro-ra terveztrm lecserélni a Honor 7et,ha majf lemegy az ára 400€ alá,de így..kénytelen leszek megvárni az uj kis OP-t :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102396) Viktor0610 válasza tigipuf (#102391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Redmi 3 (főleg, ha a Pro is képben van). :)

Samsung Galaxy A54

(#102397) tigipuf válasza Viktor0610 (#102396) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszi,most is remi2 pro van,szerintem elég lesz akkor a redmi3 :K . Pro csak a dupla tárhelyben erősebb mint a sima redmi3?

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#102398) WOT-H-A-C válasza Gibo (#102395) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Amit én látok a gearbest oldalán..
. Azt írja, hogy ZUI2.0 van a telón, ez még nem zárja ki, hogy a webshop heggesztette rá! :N A webshopok évek óta csinálják, hogy a stock firmware-be implementálják a külömböző nyelveket és kis appjaikat. Alapjaiba a rendszer gyári, csak belepiszkálnak. Innetől a gyári frissítéseket bukjuk.

Továbbá, bizalmatlanságra ad okot, hogy az akku kapacitást 3000-3100 mAh-ban adják meg. A sima Z2-nek 3500 mAh az akku kapacitása. Illetve egyik helyen az irjá van benne b20, alattam meg , hogy nincs. :D Szóval tipikus kínai spec. tábla! :DDD A Z2 pro-nak van 3100 mAh akkuja és az tud b20-at is.

Egyébként nem vitázni akartam, csak tisztába tenni kicsit a dolgot. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102399) Gibo válasza monti0222w (#102394) üzenetére


Gibo
senior tag

Istenemre,ha összejön az új meló rendelek egyet aztán kiderül.... :))
A leirást én is néztem, kár hogy a simába csak 850MHz van..gondoltam amjd lesz a pro,de azt ők is csak kinai/angollal írják...

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102400) Záporka


Záporka
újonc

Sziasztok!
Segítséget és tanácsot szeretnék kérni: picike telefont szeretnék. (Egy Xperia x10 mini után hagyott aprócska ám nagyon is mély űrt kell betöltenie a lelkemben. :( )

Vagyis értem ez alatt, hogy a telefon fizikai mérete legyen 135 mm alatt, ez kijelzőben 4,5 - 4,7 " körül van.

Árban 30 és 60 ezer között gondolkozom, új telefon, kártyafüggetlen (esetleg T-mobilos készülék szólóban).
Hosszú távra keresek megbízható társat.
Kritérium, hogy a kamera legalább a közepes szintet üsse meg, de inkább a jobbat, vaku, autofókusz minimum. A zenelejátszás hallgatható minőség legyen, ezeken kívül csak facebookozni szoktam. Az aksi lehetőleg bírja két napig.
Lehetőleg android, de még nem döntöttem el, mennyire vagyok nyitott új dolgokra. :)

Nagyon tetszene egy Xperia Z3 compact, de 1-2 évnél régebbi ill. használt telefon ötletét a szüleim nem támogatják, ami sajnos meghatározó esetemben, újonnan meg nem fér bele a keretbe.
Néztem a Xiaomi Redmi 2 pro-t, de per pillanat nem lehet kapni (vagy nagyon béna vagyok).

Szóval ebben szeretnék segítséget kérni, mert már nagyon elfáradtam a keresgélésben. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.