Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101451) MittuDomain_ válasza skristof (#101449) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Árkategóriában legjobb kamera: Lumia 1020 - de ez használt.
50e-ért jó fényképezős új telefont nem kapsz sajnos.

Esetleg használható képeket csinálót, de jót azt nem.
Valami Xiaomi, ha nem kell B20, de lehet jobban jász egy Vernee Thorral, aminél a hw is gyors. Megbízható forrás: eustock

Szerk:
A lumia (win) bolondbiztos, anyukabarát, csak nem új már...

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#101452) oba


oba
addikt

100e Ft -ig mi most a best buy vétel android vonalon? Használt és/vagy új piacon. Note4 és LG G4 kivételével, azokat nemrég cseréltem le. Gyors, fluid legyen, nem kell 2k kijelző, és ne melegedjen :) Tudtok ajánlani valamit? Méret 5-5,5" között.

(#101453) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Sziasztok. Ma megint megnyomkodtam a p9 lite-ot a plazaban. Nem tudom hogy az igenyeket adtam lejjebb vagy csak en lassultam be de nagyon jonak tunt a telefon. Aki 100k-ert jo kamera helyett inkabb gyors rendszersebesseggel rendelkezo telefont szeretne az teljesen nyugodtan vehet p9 lite-ot. Én azert megvarom a honor 8at a vasarlassal.

[ Szerkesztve ]

(#101454) Lespaulka001 válasza Lespaulka001 (#101447) üzenetére


Lespaulka001
csendes tag

Egyébként mennyire jó a Vernee apollo light kamerája? A Thorról olvastam tesztet, illetve a hasonló árban lévő kínaiak kb ugyanazon a szinten vannak...

(#101455) Sungoo válasza dokee78 (#101419) üzenetére


Sungoo
addikt

A P8 Lite nagyon élhető kis telefon, én is azt nyüstölök, és ezt ajánlom a 3 közül.

(#101456) dokee78 válasza dokee78 (#101419) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a P8 Lite ajánlatokat,Galaxy J5 lett végül. :R

Nem akart olyat,mint az anyámé és tetszett neki a 3000-es akku.

#101430 csaba1203
#101455 Sungoo

(#101457) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Egyik ismerős keres magának valami Androidos okostelefont. Az alább keresési paraméterek vannak érvényben nála.
- 80-100e Huf környékén van a rászánt összeg teteje, de nem feltétlenül szeretné kihasználni.
- Csak újonnan, itthoni forrásból való beszerzés jöhet számításba.
- Általános használatra kellene, de hosszabb távra (2-3 évre minimum).

Ezek alapján jelenleg Galaxy A3-at nézett ki magának. Ti mit ajánlanátok?

(#101458) w333 válasza BigBlackDog (#101457) üzenetére


w333
félisten

Szerintem egy Redmi 3 Pro -al sokkal jobban járna ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#101459) LámaZ


LámaZ
addikt

Fogózkodjatok amibe tudtok!

„The smartphone apocalypse is coming. The four Chinese horsemen are bringing it, and nobody can stop them. I'm looking forward to it, actually.” - írja Jason Perlow a http://www.zdnet.com-on közzétett cikkében, melynek címe: Made in China: Four horsemen of the iPhone apocalypse (Kínában gyártva: az iPhone-apokalipszis négy lovasa*).

___________________
* A négy apokaliptikus lovas a szerző szerint a Meizu, a Huawei, a ZTE és a Xiaomi, de van egy ötödik is a talonban, az Oppo (amely szerinte Kínában már lenyomta a Xiaomit).

Legyen minden jó!

(#101460) Vencso


Vencso
csendes újonc

Ha a telefonban a-gps van akkor kell internet az igo8, sygic hez? Vagy mukodik internet nelkul.is az a-gps? Motorola droid turbo 2 rol van szo

(#101461) Kolty válasza j.bravo (#101438) üzenetére


Kolty
aktív tag

No ezzel kár volt ide fáradnod. :)
Itt olcsóbb készülékekben szinte csak a kínai a használható.
Egyébként tuti működő bármelyik alap dolgokra.
Aztán, hogy mondjak valamit.
Én vettem egy Lenovo A536.ost. Hááát nem sokkal jobb egy régi Alcatel 995.ösnél, kamerája konkrétan gyengébb. Vissza is vittem 14.napon belül :)
Ezt csak azért írtam, h sajnos sokat nem fejlődnek az alsó kategória készülékei.

Én is kérdeznék ha nem gond:

Bevállaljam, h boltból rendelem a doogee X5 pro. T és ha gáz van vele fizetem a garancia futárt? Vagy megvegyem tescoba a gyengébbet olcsóbban (sima X5. öt) és ha véletlenül gond van vele csak bedobom tescoba majd ők elrendezik a garit? Nincs igényem játékra.
Vagy célszerü a pro, mert gyengül idővel e teló?

(#101462) Ájvé válasza LámaZ (#101459) üzenetére


Ájvé
veterán

Huawei már vagy 2-3 éve a 3. legnagyobb mobilgyártó a világon, Xiaomi volt 5. most talán 6-7 körül van és igen Oppo beelőzte (globális szinten is), de nem saját eladásokkal szerintem, hanem mert a legnagyobb bérgyártó Kínában.
Meizu kicsit le van maradva, valahogy nem jön nekik össze, 10-be sincs benne globális szinten, mondjuk valaki azt írta a kínai kormány pénzeli, nem tudom mennyire igaz, tény hogy elég jók ők is, A brand.
Lenovot is említik, hát igen megvette a Motorolát, remélhetőleg nem rontják el, hanem hagyják, hogy tovább tolja a szekerét amit a Google lökött meg nekik, mert nagyon jó úton vannak, kicsit mondjuk drágák, de nagyon jók.
Yulong-ot nem említi, pedig már nálunk is megjelentek, Coolpad néven ismertek és ők is top 5-ben vannak már valahol.
Elég időben felébredt a cikk írója, Xiaomi 6 év alatt ért az élvonalba, minden évben (kivéve a legutóbbi pénzügyi évet) legalább duplázták az eladásokat és hivatalosan még nincsenek a nyugati piacon. Microsofttal most kötöttek licenc szerződést, úgyhogy lehet hamarosan itt is megjelennek (voltak eddig is jelek a nyugati nyitásról).
Iphonet annyira szerintem nem fenyegetik, ők azért brutálisan uralják a piacot, iszonyat sokat keres a mobilokon, hiszen többszörös áron adja el őket, de a fő bevételi forrás így is az applikációkban van.
Samsung viszont inkább félhet, nagyot kell domborítaniuk, S6-al új irányt vettek, de ez szerintem kevés lesz a jövőben. Persze Samsung is sok lábon áll.

(#101463) basaja válasza Keil Walker (#101350) üzenetére


basaja
senior tag

Korrekt eladó, csak ajánlani tudom👍

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#101464) Krisz79


Krisz79
őstag

Üdv Mindenkinek!

Elégedett S6 tulajként megvásárolnák a készülékem, mivel megszerettem, minimum ilyen szintű váltást szeretnék eszközölni.
Mit ajánlanátok csereként?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#101465) Bigemperor válasza Krisz79 (#101464) üzenetére


Bigemperor
senior tag

OP3, S7

[ Szerkesztve ]

(#101466) WOT-H-A-C válasza Krisz79 (#101464) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

+1 a 1+3-ra.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101467) Vencso


Vencso
csendes újonc

kinek van tapasztalata a glonass gps el, es a sima a-gps el? melyik jobb szerintetek?
milyennek tartjatok a motorola droid turbo 2-t?

(#101468) F-ECT$ válasza Krisz79 (#101464) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha elégedett vagy, akkor miért adod el? Vagy ennyire jó árat kínálnak érte?

Az S7 persze jobb, de hogy megér-e +50-60e Ft-ot (kb tipp) az már más kérdés.

Dive ever, work never.

(#101469) LámaZ válasza Bigemperor (#101465) üzenetére


LámaZ
addikt

Az OP3-at nagyon ajnározzák itt is.
Ha valamikor megint rászánom magam, hogy 100 dollárnál drágább okostelót vegyek, szerintem ezt fogom megvenni.

#101462) Ájvé-nek meg köszönöm a reakciót, értékelem a jártasságát.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#101470) PainKiller13 válasza LámaZ (#101469) üzenetére


PainKiller13
őstag

A OnePlus 3 is unibody vagy cserélhető az aksi? Sajnos nálam szinte minden telefonnál az aksi hal be 1-2 év után, vagy még előbb (S4-nél csak fél év volt) és ha unibody akkor kuka a telefon utána (s6,s7re gondolok mert úgy összeragasszák őket, hogy a gyári szervíz sem vállalja az aksicserét).

(#101471) koxx válasza PainKiller13 (#101470) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Unibody az OP3.

(#101472) Krisz79 válasza F-ECT$ (#101468) üzenetére


Krisz79
őstag

bocsi. privátba ment...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#101473) KisSarkany


KisSarkany
csendes tag

Sziasztok!

Most mit ajanlanatok az alabbi feltetelekre:
60ezer +-20ezer HUF,
Min. 3gb ram, (pl. A lenovo p70 nekem keves volt)
Kepernyomeret max. 5.5
Megbizhato - ne kelljen vele szervizbe futkosni,
Kivalo gps,
Wifi, bluethooth megbizhato,
Kamera mindegy,
Gyari rommal is normalisan mukodjon, se idom se tudasom mokolni,
"Itthon" "azonnal" meg tudjam venni, tobbhetes utazas nem johet szoba.
Legalabb angolul beszeljen,
Amire hasznalnam: telefonalas, navigacio, web, youtube, skype, viber, szotar, tanulas, email, titkarno...
Es hosszutavra szeretnem!

Koszonom!

Ui: b20 is kene ra :D

[ Szerkesztve ]

(#101474) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok, telefont keresek

- Árkategória :150000(+-50000 nem számít)
- Használt vagy új: 180k-s telefont lehet hogy használtan venném, viszont első körben a Telekomnál keresek
- Hol vennéd meg? Telekomnál újonnan, viszont használtan lehetne független is
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Leginkább hosszú távra, 1,5-2 évre
- Mire használnád? általános felhasználás, facebook,chrome,messenger, zenehallgatás, fényképezés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Leginkább csak android érdekel

Más:
Jó lenne egy 2 napos aksi, 3+ óra kijelzőidővel
Stabil jól pörgő rendszert szeretem
Most honor 6-om van, de ahogy jönnek rá az újabbnál újabb rendszerek, vagy lassabb lesz, vagy jobban zabálja az aksit
Kínait már lehet nem vennék, főleg hogy a jó kínaik már ott vannak árba mint a nagyobb márkák
Nem kifejezetten fontos, de jó lenne SAmoled kijelző, mert szeretem ezt a túlszaturált vackot :D
Képernyőre nem szeretem a nagy telefont, tehát 5" környéke,a mostani honormonak jó a mérete nekem
Szeretem az újdonságokat, pl ujjlenyomat olvasó, vez nélküli töltés

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#101475) #70516736 válasza bandi0000 (#101474) üzenetére


#70516736
törölt tag

Samsung S7

[ Szerkesztve ]

(#101476) Vencso


Vencso
csendes újonc

Vacilalok.2 telefon kozott meg pedig a lenovo zuk z1 es.motorola.droid turbo . Szerintettek melyik.jobb es miert?

(#101477) bandi0000 válasza #70516736 (#101475) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az a baj hogy akárhogy gondolkodtam, én is ennél lyukadtam ki :D

csak egy dologtól félek, mégpedig ettől a hálózati mizériától, mostani honorom sincs a toppon térerő terén, meg néha recseg a hívás, de olyan nem volt vele hogy ne értek volna el

Xbox One: bandymnc

(#101478) #70516736 válasza bandi0000 (#101477) üzenetére


#70516736
törölt tag

Nekem semmi bajom a honor 7-tel nem dobálja el a hálózatot, nem recseg
Jó aksi, dual aktív, amire nekem kell arra jó SOC, elég ram, jó képeket csinál az ára sem vészes (100k-nál van a lélektani határom) 1,5 év garival 80k volt

[ Szerkesztve ]

(#101479) bandi0000 válasza #70516736 (#101478) üzenetére


bandi0000
nagyúr

asust néztem még, csak nem tudni egyáltalán megjelenik e itt, de mindenesetre figyelemre méltó, bár kicsit nehéz

Xbox One: bandymnc

(#101480) #70516736 válasza bandi0000 (#101479) üzenetére


#70516736
törölt tag

Meg nagy 5,7”

(#101481) lezuvius válasza bandi0000 (#101477) üzenetére


lezuvius
őstag

S7-nel a halozati gondok nem abbol adodnak, hogy only 4g-re kapcsol a sok okos felhasznalo?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#101482) bandi0000 válasza #70516736 (#101480) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igen, ezt nem néztem :D de a többibe meg nem raknak samoledet

(#101481) lezuvius: lehet, nem tudom, S6-om volt, nekem nem volt veled gondom, viszont annál is mindenki panaszkodott hogy gond van vele, de aztán ott se derült ki hogy mi okozza, pláne én nem is szoktam hét/24 órába járatni a mobilnetet

Xbox One: bandymnc

(#101483) lezuvius válasza bandi0000 (#101482) üzenetére


lezuvius
őstag

Szerintem nyugodtan valaszd az S7-t. vagy mondjuk ott van meg Oneplus 3 is ujonnan. Akkuja nem egy szint az S7-tel.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#101484) Shingen válasza PainKiller13 (#101470) üzenetére


Shingen
addikt

Szinte az új telefonok mind unibody-k már.

風林火山

(#101485) bandi0000


bandi0000
nagyúr

akkor szerintem marad az S7, az ip védettség sokat dob a lattba, vezeték nélküli töltés, stb, csak még drága nekem, esetleg majd nézek ph-n

amúgy t-mobilnál nem szokott lenni random akció? hogy 20 -al olcsóbb legyen pl az s7?

Xbox One: bandymnc

(#101486) khaaos


khaaos
csendes tag

Sziasztok, körülbelül egy árban, 55-56 ezer Ft környékén vannak a következő telefonok, szerintetek melyik a legjobb vétel? (Ha van szerintetek ezeken kívül jobb alternatíva kb. ilyen áron, annak is örülnék)

Xiaomi redmi 3 Pro 3/32gb 4g eustock.eu
Xiaomi redmi note 3 pro 2/16gb 4g hardverapro (megbízhatónak tűnik, új)
Xiaomi mi 4 3/16gb, 3g mall.hu

Köszönöm a segítséget!

(#101487) Vencso


Vencso
csendes újonc

Sracok droid turbo vagy zuk z1?:)

(#101488) Cavalera


Cavalera
tag

Sziasztok, találkozott már valaki olyannal, hogy nem tudott a gépre usb kábelen keresztül csatlakozni? A gépen felugrik a kis ikon, de csak halványan és ha rákattintanék, folyton azt írja, hogy üres a meghajtó. Valami ötlet?

(#101489) skristof válasza khaaos (#101486) üzenetére


skristof
tag

a mi4 lesz még a mall-nál ilyen jó árban? :U

(#101490) khaaos válasza skristof (#101489) üzenetére


khaaos
csendes tag

bízom benne, az van kiírva, hogy csak átmenetileg nem elérhető

(#101491) chef69


chef69
tag

Sziasztok.
Szolgáltatómtól lenne lehetőségem akciós telót venni. Két lehetőségből választhatok:
Sony xperia xa 130 chf, vagy
Samsung galaxy a3 2016, 200chf-ért.
Szerintetek melyik éri meg jobban (megéri egyáltalán valamelyik is?), vagy tudtok ajánlani hasonló árban jobb vételt?
Előre is köszi a segítséget!

(#101492) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Üdv

7 éves nagy fiamnak kellene vennem egy "utolérős telefont" suliba,edzésre.Tönkre ment az eddig általa használt tartalék telefonom.
Androidos,nem túl nagy,egy-egy fényképet el tudjon lőni. Lehet t mobilos, itt az lg k4,HUAWEI Y6 láttam amit még kifizetnék.Függetlenben
Alcatel Alcatel OneTouch POP 2
Lenovo A1000
Huawei Y540
SONY Xperia E
Huawei Y625
Alcatel 7041D POP C7
Huawei Ascend G510
HTC Desire 526G
Samsung Galaxy J1 (2016)

Ezeket találtam hirtelen elfogadható árban.Ezek közül melyiket ,esetleg más ,jobb vétel ebben az ár sávban?

Köszönöm

Privire válaszolni illik.

(#101493) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok !

Tudnátok ajánlani használt vagy újonnan 50 e HUF os keretemhez egy jó rendszerrel LTE támogatással, jó minőségű hátlapi és 5mPixeles előlapi kamerával 2-3 giga rammal nagy üzemidejű nagy akkuval megáldott telót? LTE B20-ra igényt tartanék. Legyen megfelelő támogatottsága.
HD kijelző azért legyen :P

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#101494) WOT-H-A-C válasza Stonerice (#101493) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

+ Dual aktív képesség ne legyen még? :U

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101495) Deck válasza WOT-H-A-C (#101494) üzenetére


Deck
titán

Szerintem nem gondolta komolyan. Csak poénkodik :D

PS5

(#101496) WOT-H-A-C válasza Deck (#101495) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ja, értem..Arra mifelénk gyakran jönnek hasonlók, de ők komolyan is gondolják! :W

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101497) lezuvius válasza Stonerice (#101493) üzenetére


lezuvius
őstag

Xpreia Z3 compact vagy szerencsevel meg a nagy Z3-t is eltudod csipni.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#101498) #30555648


#30555648
törölt tag

Sziasztok, utazáshoz szeretnék okostelefont venni 35 ezer alatt vagy környékén. Fontos a hosszú üzemidő, a jó GPS és hogy androidos legyen. Főleg netezésre, térképezésre használnám + néhány letöltött app is futna a háttérben (főleg közösségi cuccok). Mit lenne érdemes vennem? Egyáltalán 35 környékén van elfogadható telefon?

(#101499) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok srácok!

Sajnos oda jutottam, hogy le kell cserélnem a szeretett BB Classicomat. Úgy gondolom, hogy használtan 80-100k között találok már olyan telefont, amivel legalább nem lépek visszafele. Kikötéseim a következőek lennének: 4G-n bírjon minimum 10 órát, jó képeket csináljon, ne akadjon a rendszer rajta. A következő telefonokat néztem ki: LG G3, LG G4, LG G Flex 2, Samsung Galaxy S6 Edge, Sony Xperia Z3, Z3 compact, Z5, Z5 compact. Szerintetek ezek közül melyik lehet a legalkalmasabb?

Legleginkább az S6 Edge felé húz a szívem.

Üdv.:M.

(#101500) Postas99 válasza minek?:S (#101499) üzenetére


Postas99
senior tag

Mit ne:

Semmilyen SONY-t, elég ha csak a topikokba benézel, a siránkozás megy mi ami meghalt, nem megy stb..
LG Flex 2 - jól néz ki de az LG már lemondott róla.
G2 öreg, G3 laggol

Marad: G4, Samu S6

Ami neked szimpatikus...

Nem akarlak eltántorítani semmitől sem., személyes véleményem szerint minden mást csak SAMU-t ne. Volt 2 készülékem is tőlük a végén földhöz dobtam volna őket,

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.