Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102501) makoss válasza csakany2001 (#102500) üzenetére


makoss
addikt

Ok.
Akkor elég ezt beírni a "vásárlói megjegyzések résznél." hogy Global dev ROM-mal kérem?
De fel is lehet őket hívni telón nem?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#102502) V8TommY


V8TommY
tag

Sziasztok,

Telefon vásárlás előtt állok. Egy iPhone 5C-t váltok (céges telefon tehát csak használom, nem én vettem.)

A leendő telefon vásárlásánál a főbb kritériumok:
- Dual Sim támogatás. Olyan amely aktívan képes egyszerre két Sim kártya használatára, tehát a német és magyar sim kártyát is képes egyidőben kezelni. Ami azt illet még nincs tapasztalatom dual SIM-es telefonokkkal, kérlek szóljatok ha irreális az elvárásom..
- Jó mikrofon
- Tartós konstrukció (IT területen dolgozom de nem különösebben vigyázok a telefonjaimra.)

Messenger és navigáció amire használom fogom a telefont. Nem játszok és nem is tervezem.
Szép lenne, ha nem kéne naponta 2szer tölteni és erős fényben is olvasható lenne a kijelző.
Kb 2 évig szeretném megtartani a telefont.

Kiszemeltjeim:
- Huawei P9 Lite vagy P8 Lite
- Meizu m3 note
és bár régi, de nagyon tetszik:
- HTC M8

A fenti kritériumok figyelembevételvel Ti melyiket ajánljátok illetve tudnátok valamilyen másikat ajánlani?

A segítséget előre is köszönöm!

üdv,
Tomi

[ Szerkesztve ]

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#102503) #72487936


#72487936
törölt tag

Tisztelt fórumtársak,

Segítséget szeretnék kérni a következő két telefon kiválasztásában:

Doogee X5

Vernee Thor

Ami fontos lenne:

1. Telefonálás. :DD
2. Stabil GPS jel plusz különböző térképes appok használata.Sokat túrázom ezért fontos.
3.Stabil vétel.
4.Google Play áruházból tudjak letölteni.
5. Stabil Wi-Fi kapcsolat.
6. Dupla katt.
7. Erős akksi. Tudom, hogy ez sokszor vágyálom a Nokia 225-ös után.
8. Dual SIM

Ami nem számít:

1. Kamera. Fényképet nem rontunk el ezzel a fejjel. :))
2. Játék. Egyáltalán nem fontos.

Szóval megéri-e majdnem dupla annyiért a Vernee Thor vagy inkább várjam meg az árcsökkenést vagy a Dugi is jó a felsoroltakhoz?

Tisztelettel: firecrest

P.S. Még nem volt okostelefonom.

[ Szerkesztve ]

(#102504) Kellee


Kellee
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném telefon vásárlásban.
Igyekeztem olvasgatni a korábbi beszélgetéseiteket, de már nincs annyi időm, mint régen és nem is nagyon akarom tudni a dolgokat :)
Új, kártyafüggetlen telefont szeretnék venni, mindegy, hogy honnan, max 70-80 bruttóért.
Hosszabb távra tervezném.
Elsősorban telefonálni szeretnék :) ... olvasgattam, hogy nem mindegy az adatkommunikáció sem, vidéki vagyok és használni szeretném a mobilnetet, GPS-t.
Munkahelyen a férfiak trónját elfoglalva a játékokat sem vetem meg :).
Nem lenne baj, ha jó képeket is készítene.
A korábbi beszélgetésből, keresgélésből az alábbi telefonok maradtak meg:
Google Nexus 5X
Lenovo ZUK Z1
Huawei P9 lite
Asus Zenfone 2
Természetesen más is szóba jöhet, tényleg semmi elkötelezettség.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Kellee

(#102505) ghiottone válasza V8TommY (#102502) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kell- e a B20? P9 lite-nal 2 sim mellett marad 10,xx gb szabad helyed. Anyi elég lesz? P8 lite-ot már inkább ne. A p9 life minden tekintetben jobb. még a honor verzióján a 7 lite-ot is idevenném, mert az fémházas, tartósabb lehet. Meizu jó minőségű telefonokat gyártó, csak nem támogatja a B20-at. Ha kevés a fenti tárhely akkor 2 sim+ sd konstrukciót is kellene nézni - Moto G4/ G4 Plus. Ezek, mint úgy általánosságban dual standy telefonok - mindkettő fenn van a hálózaton, de beérkező hívásnál a másik kártya bekapcsolódik.
Ami tényleg dual aktív telefon - egyszeres mindkettő elérhető még ha telefonálást is - az az Asus Zenfone 2, mert ott 2 antenna van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102506) csakany2001 válasza makoss (#102501) üzenetére


csakany2001
senior tag

Itt az MA-n is írhatsz nekik PÜ-t,de fel is lehet őket hívni.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#102507) V8TommY válasza ghiottone (#102505) üzenetére


V8TommY
tag

Köszönöm, hogy válaszoltál.

A B20 nem lényeges. A 10 gb szabad hellyel is meg tudok barátkozni.

Az tiszta, hogy két sim kártya használata esetén néhány készülékben nem bővíthető a belső tárhely, ám a dual aktív és passzív mód között lévő különbséget nem teljesen értem.

Nekem valahogy így jött át, de szerintem nem jól értettem.
Passzív: két sim kártya bent van, ha valaki a magyar számot hívja, miközben én Németországban tartózkodok, akkor azt jelzi a hívónak a rendszer, hogy akkor nem vagyok kapcsolható

Aktív: két sim kártya bent den, ha valaki a magyar számot hívja, de Németországban vagyok, akkor kapcsolható leszek a hívó számára.

Kérlek, kijavítnál? ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#102508) WOT-H-A-C válasza V8TommY (#102507) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Dual standby: 1 GSM modul van a készülékben. Vagyis... Alap állapotban mindkét SIM hálózaton van, de, ha az eggyikről hívást indítasz, vagy fogadsz, addig a másik lekapcsóldik és azon nem leszel elérhető.

Dual aktív: Két GSM modul van, mindkettő állandóan a hálózaton. Két bejövő hívást is tudsz kezelni a két kártyáról.

Lokációtól függetlenül!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102509) V8TommY válasza WOT-H-A-C (#102508) üzenetére


V8TommY
tag

Így már tiszta.
Köszönöm!

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#102510) ghiottone válasza V8TommY (#102507) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tableten bekapcsolva maradt az automata szövegjavítás :) A 2. kártya lekapcsolódik lett volna a dual standby-nál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102511) makoss válasza csakany2001 (#102506) üzenetére


makoss
addikt

Ez a ROM amit mondtál jó? Stabil?
Meg ez a MA pontosan mit takar?

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#102512) csakany2001 válasza makoss (#102511) üzenetére


csakany2001
senior tag

Nem stabil ROM hanem amelyik hetente frissül,a stabilba nincs magyar nyelv a fejlesztőibe viszont van,lényegében ez .
Ez MA a mobilarénát takarja és itt tudsz nekik írni.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#102513) makoss válasza csakany2001 (#102512) üzenetére


makoss
addikt

Olyan érdekellne ami biztos, hogy jó, működik!
De ha nincs inkább csak magyar legyen és ne frissüljön, csak jó, és stabil legyen! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#102514) tvamos válasza Gibo (#102466) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lehet, hogy a Zopo Speed 7 jobb valasztas, mint a Lenovo K5? Van 3 foglalat, 3GB RAM, 6-os droid... (Kicsit fazok a Zopotol.)

Amugy nem erdekel annyira a bovithetoseg, csak akkor meg legyen legalabb 32 GB tar.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102515) attiati válasza WOT-H-A-C (#102508) üzenetére


attiati
veterán

és a lekapcsolt kártya olyankor nem elérhetőt jelez, vagy foglaltat?

Egyébként a dual sim-es kártyáknál nem nagyobb a mobil sugárterhelése? különösen a dual active-nál?
Bár ha két telefont hordok, az sem jobb, csak ott talán nem egyszerre használom a kettőt.

(#102516) WOT-H-A-C válasza attiati (#102515) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem vagy elérhető. A sugárzásról nem tudok mit mondani sajnos.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102517) mateglaj


mateglaj
tag

Sziasztok! :)

- Árkategória. 90k a legfelső határ
- Használt vagy új: lehetőleg új
- Hol vennéd meg? mivel szolgáltatónál nem nagyon találkoztam még dual-simes telefonnal, így függetlenül venném
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?best buy, de jó lenne, ha minél több ideig bírná
- Mire használnád? fényképezés, internetezés, zenehallgatás, minimális játék
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?mindegy igazából, a nyílt is szóba jöhet végső soron
- Milyen kialakítású telefont keresel?
full hd kijelző, legalább 2gb ram, de 3 még jobb lenne, lehetőleg octa-core, ha lehet, két sim mellett férjen még micro sd, a fényképező pedig minél jobb legyen...

Előre is köszönöm!

(#102518) holozis_HUN válasza mateglaj (#102517) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dual Sim LG G4 kell neked :DDD

Jó kamera, 5.5 inch szépen lehet rajta böngészni, 3gb ram , bár jobb felbontású, mint full hd. 6 magos proci (snapdragon 808) de ne aggódj, gyors teló. Szerintem 90 körül kapható.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#102519) Tarisznyarak


Tarisznyarak
tag

Sziasztok !

Telefon vásárlás előtt állok, jelenleg Lumia 925 van. Teljesen jó lenne ha lennének alkalmazások :(((, több mint 2 éve van meg semmi baj nem volt vele. Váltani kell sajnos, kinéztem 5s-t ami elég jó árban van most. A telefonon pár alkalmazás használnám(akciókamera appok, emailek ...stb az alapok), meg telefonálásra semmi extrém. Androiddal volt pár rossz élményem.
Szerintetek megéri nekem most 5s-t venni ingyen adja a szolgáltató.
Előre is köszönöm. :)

(#102520) szaki04 válasza Tarisznyarak (#102519) üzenetére


szaki04
senior tag

"Annyi" pénzt megér az Iphone 5S...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#102521) mateglaj válasza holozis_HUN (#102518) üzenetére


mateglaj
tag

Köszi, én azért olcsóbbra gondoltam, 90 és 80 között, de akkor inkább 80 a max határ, annál csak kevesebb lenne jó.

Valami más, esetleg felkapaszkodó gyártótól, olcsóbban, ujjlenyomat olvasóval nincs?

Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#102522) #70516736 válasza mateglaj (#102521) üzenetére


#70516736
törölt tag

eustock.eu
Meizu m3 note vagy
Xiaomi redmi note 3 pro
Viszont egyik sem tudja a b20-at és 2 sim esetén nem bővithető de 32gb hátértárral vannak
Esetleg vernee apollo light

[ Szerkesztve ]

(#102523) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
60000 -ig milyen telefont érdemes venni .
átlagos használat ( net , videó , film , zene ), 2 évre venném
eddig
Samsung J 5 2016 ,
Asus ZenFone2 Laser (ZE500KL)
Alcatel Pop Up 5.0 6044D
Vagy részletre Huawei P9 Lite ( telenornál ) .
vagy még mit lehetne ?
Xiaomi Redmi 3 a b20 hiány miat nem jön szóba
ezer köszönet :R

(#102524) Sayuar


Sayuar
őstag

Üdv!

Alább a kiszemeltek, illetve a link, hogy honnan lenne megvásárolva.
Szerintetek melyiket:

p9 lite

nexus 5x

Huawei-em soha nem volt, LG-m igen, és szerettem is.
A jó kamera, és a dual sim is jó lenne, de ahogy látom, valamelyikről le kell mondanom.
Ma kell eldöntenem.
Köszi a válaszokat.

(#102525) rantottsajt


rantottsajt
tag

Sziasztok,
én is szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen telefont vegyek. :)

- Árkategória? max. 70eft
- Használt vagy új? Kínaiban csak új, márkásabb hazai telefonban oké a használt is
- Hol vennéd meg? Mindegy (csak független legyen a telefon)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszútáv!
- Mire használnád? Multitasking! Sok email, filmnézés, nyelvtanulás, fényképezés (!!!), telefonálás, zenehallgatás, és ezen tevékenységek végtelen kombinációja. Double SIM nagyon fontos!
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Andriodos legyen. (Iphone és Windows phone kizárva!)
- Milyen kialakítású legyen a telefon? Min. 4,5 inch, max. 5 inch (de ha nagyon muszáj, lehet nagyobb is, de nem éri át az ujjam...)

Már három éve van egy Nexus 4-em, tökéletes választásnak bizonyult (kivéve a fényképezőjét... :D ), de szükségem lenne egy olyan telefonra, ami double sim-es, illetve ami ennél kicsit erősebb. (Néha kifagy, beakad, az akksija is kezd haldokolni, megérett a cserére, úgy érzem.) Szívesen maradok a Nexus márkánál, ha a fenti feltételeknek valamelyik megfelel, viszony Sonyt, Samsungot nem szeretnék, akkor inkább kínait vennék. Tudnátok javasolni készülék(ek)et a fentiek ismeretében? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#102526) szkorhetz válasza Sayuar (#102524) üzenetére


szkorhetz
őstag

Én biztos a Nexust venném, bár nem innen, hanem expansystól fórumos kedvezménnyel.
Egyikkel se lőnél mellé, csak a jobb támogatás miatt és a szerintem ronda EMUI miatt egyértelműen Nexus.

Max 70ért, ha nem számít a méret vagy hogy honnan van beszerezve van jobb választás a Redmi Note 3 Pro/Meizu Note 3 párosnál?

[ Szerkesztve ]

(#102527) pècsimunkás válasza 78zolika (#102523) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn ( !!!) az Asust vennèm . Jó kamera , dual sim ès msd is , van èrtesìtő led , szèp kijelző .
Nem tudom hol akarod venni , de nèzd meg a notebook.hu - n is , ott nèha elèg jó akciók vannak .
Meg persze gyári gari is ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#102528) mateglaj válasza #70516736 (#102522) üzenetére


mateglaj
tag

Ezer hála! :D

A Vernee apollo-t a kamera miatt félnék megvenni... :(
Szerintem a Meizu lesz emiatt.
Te melyiket választanád közülük?

(#102529) kovybaby


kovybaby
csendes tag

Sziasztok!

Barátnőm szeretne új telefont venni, és egy kis segítségét kérnék tőletek.
Mit érdemes, mit nem, stb.
Amilyet szeretne:
4-4,5, max 4,7 "
szép kijelző
jó kamera
független
általános dolgokra használná: chat, fb, mail, böngészés, fotózás
Nekem most egy Alpha-m van, ami nagyon tetszik neki.
Milyen hasonló tudású, minőségű telefont tudnátok ajánlani?
Árat szándékosan nem írok.
Köszi a segítséget!

(#102530) Wlac


Wlac
Ármester

Sziasztok!

Öcsém szeretné lecserélni a Lumia 630-át, mert a létező összes módon rossz/cserben hagyta már. Két kiszemeltje van, Meizu M3 Note és LG K10. Ha jól láttam, a két telefon nem igazán egy kategória, legalábbis specifikációk alapján a Meizu a nyerő. Az LG azért is játszik nála, mert korábban volt már LG telefonja, amit szeretett, és nem sokat hallott még a Meizuról, és nem is ismer senkit, akinek az lenne. A webshopokban körbenézve a Meizu kicsit drágább (45 ezer vs. 60 ezer forint), de hajlandó lenne kifizetni a többletet egy jó telefonért.

A kérdésem tehát inkább arra vonatkozik, hogy támogatottságát tekintve a Meizu is rendben van? Az extreme digitalnál vennénk, ha bármi gond van vele, csak bedobjuk oda, és ők intézik a garanciális dolgokat? Mennyire megbízható egyébként a telefon? Ahogy utánaolvastam, szeretik az emberek, és nem nagyon láttam, hogy lenne szériahibája, ettől függetlenül fenntartással kezeljük a márkát, mert még nincs személyes tapasztalatunk sem vele, sem más "kínai" telefonnal.

Felhasználás tekintetében egyébként nagyrészt a netezés-szociális média-zenehallgatás kombó menne rajta, gondolom arra teljes mértékben megfelel.

Kösz előre is!

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#102531) 78zolika válasza szkorhetz (#102526) üzenetére


78zolika
senior tag

Köszönöm a választ
az extreme digital nál venék telefont .
a Huawei P9 Lite részletre (telenor )
de lehet hogy Samsung j5 2016 is telenor

[ Szerkesztve ]

(#102532) #70516736 válasza mateglaj (#102528) üzenetére


#70516736
törölt tag

A meizut

Wlac (102530): az eustock.eu-n 50k ugyan úgy egy év magyar garival vagy 60k a 3/32-es

[ Szerkesztve ]

(#102533) Seci


Seci
tag

Sziasztok!

Új Samsung Galaxy S7-t szeretnék venni szürke vagy fekete színben megbízható helyről, de olcsón! :)
Tok és fólia is érdekelne, milyet ajánlotok?
Honnan érdemes venni?
Köszi!

(#102534) Shingen válasza Kellee (#102504) üzenetére


Shingen
addikt

Huawei P9 lite

風林火山

(#102535) andrisbandi válasza Seci (#102533) üzenetére


andrisbandi
őstag

SAMSUNG SM-G930F Galaxy S7 32GB fekete, Kártyafüggetlen, 1 év Gyártói garancia
Raktáron
162.490 Ft

- Egyik nap ezt gugliztam, ahogy keresgettem.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102536) BenHans válasza rantottsajt (#102525) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

Ha 5 ezerrel meg tudnád toldani, és el tudod fogadni az 5.5"-t (filmezéshez amúgy is jól jön) akkor az igényeidnek kb. tökéletesen megfelelő készülék lenne a Moto G4. ;)

gsmarena review

kovybaby: iPhone SE 4" vagy 6s 4.7"?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#102537) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !
Kérdezném a hozzáértőket :
Honor 4x-et néztem ki 47k körül lehetne megvenni, nem tudom érdemes- e befektetni még ilyenbe 1év körüli modell? Ezen a helyen mint Smartshop, vagy Btel ugye nem gyári garit ad érdemes vásárolni?
Gyári garival már nem biztos, hogy ezt érdemes venni, mert az plusz 20k általaban.
Magyar menu gyarilag benne van, ha a fent emlitett helyeken is veszem meg ?
Most hanyas droiddal adhatják ki jelenleg ?
Esetleg hasonló árban ami tudja a B20-at, és dual Sim-es 50k-ig tudtok valami mást ajánlani, meg tudásban sem rosszabb a Honor 4x-nél ? Köszönöm

(#102538) Sayuar válasza andrás47 (#102537) üzenetére


Sayuar
őstag

B20, dual SIM, 50 ezer

[link]

vagy

[link]

(#102539) andrás47 válasza Sayuar (#102538) üzenetére


andrás47
senior tag

Akkor most melyiket valasszam a 3 közül, játék nem lesz rajta használva fontos az üzemidő a fényképező, meg a sebesség ami lényeges, köszönöm segítségetek a konnyebb döntéshez.

(#102540) mb702


mb702
tag

Sziasztok!

Elvárások: független, új, Dual SIM, Android, max. 4,5 coll, LTE (B20 is), itthoni beszerzés, max 40 ezerig.
Játék, fényképezés nem feltétel :)
Találtam vagy 16 darabot (ez).
Melyik lenne ezek közül a legválalhatóbb (legkisebb rossz)?
Vagy egyéb ötletek?
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#102541) apollo12


apollo12
veterán

heló melyik telefon érdemes megvennem, kamera, és gyorsaság szempontból
samsung s7, vagy lg g5 ?

(#102542) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok! Szerintetek ennyiért megéri egy Mi3? [link]

Illetve van egy 16GB iPhone 5S 56.000 ft-ért használtan. Hírdetés alapján szépnek tűnt, karcmentesnek(az egyik sarkon egy apróságot kivéve) és azt írja minden működik. Nem gyanúsan olcsó?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#102543) Ájvé válasza Bkrisz9 (#102542) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincsen nekik és szerintem nem is nagyon lesz már.
Egyébként inkább akkor Mi4 már.

(#102544) tvamos válasza tvamos (#102514) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ugy nezem, hogy leginkabb a Lenovo K5 Plus (A6020) lenne a legjobb. Csak nem tudom, honnan tudom beszerezni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102545) Kellee válasza Shingen (#102534) üzenetére


Kellee
csendes tag

Köszi!

(#102546) lezuvius válasza apollo12 (#102541) üzenetére


lezuvius
őstag

S7 :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#102547) Bkrisz9 válasza Ájvé (#102543) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Azt írja, hogy rendelés alatt. Ez számomra azt jelenti lesz még.
Azta! :D És ez a bolt megbízható?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#102548) Kellee


Kellee
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi két telefon közül melyikre szavaznátok?

Huawei P9 lite
Lenovo ZUK Z1

(#102549) Gibo válasza Kellee (#102504) üzenetére


Gibo
senior tag

A legjobban talán a Nexus-al járnál, a ZUK szintén jó de abban nincs b20. A p9lite ra tovább várhato frissités,de a zenfonw sem rossz. Szal én sorrendbe úgy raknám őket ahogy felsoroltad.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102550) Gibo válasza Kellee (#102548) üzenetére


Gibo
senior tag

Mi a fontos számodra?A Zuk nagy aksival ad kiprobált hardwert de b20 (4g sáv) nélkül nagy háttértárral és 3GB RAM-al, a p9 tudja a b20at,cserébe kevesebb benne a Ram és kissebb a háttértár.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.