Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102201) SyMbioTe válasza megint én (#102200) üzenetére

Nexus 5X? Az van fehérben. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#102202) Ájvé válasza megint én (#102200) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha ennyiért kapsz Huawei P9-et akkor ne habozz, vedd meg gyorsan. Gondolom Huawei P9 Lite-ot akartál inkább írni, az se rossz vétel.
Azt mondjuk nem értem miért a Vernee Thort néztétek 90 ezerért, vagy utána lett a keret megduplázva?
Van ennyiért Honor 6 is. Igaz 2 éves csúcsmodellről van szó, de ma is megállja a helyét. Kamera pedig kifejezetten jó benne. Android 6 is adott.
De kicsit drágábban van már Honor 7 is, ez minden tekintetben a két említett telefon elé sorolható, gyakorlatilag minden téren. 2 év gyári garancia is adott.
Xiaomi Mi 4C is van 80-ért, itt nem bővíthető a memória viszont és ez LTE 800 Mhz-es frekvenciát sem ismeri. Műanyag házas is ez mellett, de egyébként jó készülék.
Vagy előttem írt Nexus 5X is.

[ Szerkesztve ]

(#102203) makoss válasza F-ECT$ (#102188) üzenetére


makoss
addikt

Én pld nagyon szeretnék egy Note 7-et de eléggé bunkó ára lesz! :O

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#102204) attiati


attiati
veterán

mit javasoltok?

b20 + dual sim
minimum 1 napos aksi
film+net, semmi jatek
fingerprint, radio jo ha van
max 5.5 coll
droid
100k alatt
jo szoftveres tamogatas
nem kell fem haz

vernee-n kivul mik vannak meg?

johet omlesztve az osszes tipp, aztan kimazsolazom oket.
(xiaomi, leeco, 360 kiesik)

[ Szerkesztve ]

(#102205) ghiottone válasza attiati (#102204) üzenetére


ghiottone
nagyúr

droid, mint stock droid? - akkor Moto G4 plus
ha nem teljesen stock, akkor - Huawei P9 Lite

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102206) attiati válasza ghiottone (#102205) üzenetére


attiati
veterán

bocs, androidra gondoltam

hosszabb listara szamitottam
barmi versenyzo johet, aztan utanaolvasok mindegyiknek.
van meg sok-sok tipped?

barmi kinai johet

(#102207) ghiottone válasza attiati (#102206) üzenetére


ghiottone
nagyúr

B20 miatt a Vernee Apollo lite lehetne még - itt vannak a tapasztalatok, de látom azt már megtaláltad. Én nem vennék verneet - itt bővebben leírtam.
Ott van még az Asus Zenfone 2, OnePlus 2 is "beleférhet", bár lhet csak a hardver apróról. Lg G4 dual is már 100 fölött cseppet, Huawei P8.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102208) megint én


megint én
őstag


SyMbioTe

Ájvé

Ezek majdnem mindegyike 2 GB rammal van megáldva. Szerintem ez kissé kevés. Mindenesetre fura, hogy a jóval olcsóbb Vernee 3 GB.
Ja, és igen, igazad volt, P9 lite. :S De akkor tényleg nem létezik ebben az árban ismertebb márka, csai ilyen Honorok? Nem akarok pökhendi lenni, de ahogy megfogtam - még ha jó is a hardver -, valahogy nagyon gagyi hatásuk van. A mediamarktban is voltunk, hogy legalább lássam mi tetszik neki, de kb 40 telefon tényleg annyira gagyin néz ki, hogy kukába való, és nem csak női hiszti.

Amit eddig kinéztem sok órányi keresés eredménye az valami Vernee Apollo. De csak rendelős oldalakon találtam. Pedig ár/ értékben messze túlszárnyal mindent. Csak sajnos anélkül, hogy megfognám, nem veszek semmit. Esetleg nincs valami hasonló? Vagy valahol nem lehet megnézni és megvenni készpénzre? Vagy tudtok még 110-ig ajánlani valamit? Csak mert ezek a Honorok tényleg nem bejövősek.

(#102209) Ájvé válasza megint én (#102208) üzenetére


Ájvé
veterán

Honor a Huawei brand része, szóval ők gyártják, forgalmazzák és support is tőlük van. Gagyi hatást nem tudom miben véled felfedezni, Honor 6 és 7 is elég jó minőségű.
Vernee Thor nyomában sincs a két Honornak, mellesleg Honor 6 és 7 is 3GB RAM-al szerelt, általad írt P9 Lite a 2GB-os.
Konkrétan milyen mobilokat néztetek?
Mi neked a jó egyáltalán? Mondj egyet miheztartás végett.
Vernee Apollo Lite kapható még csak, sima Apollo még meg sem jelent, egyébként 400$ lesz, szóval kicsit drágább lesz, mint a jelenlegi keret.

(#102210) SpaceKombajn válasza andrisbandi (#102186) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Jött S7 duos Európába hivatalosan? Sima S7-ből nincsen silver (csak ígérték május-júniusra), de duos-ból van, ezért én is néztem. Csak annyi a különbség, hogy 2 simet tud fogadni vagy van valami más eltérés is?

spacetime

(#102211) Ákkk válasza SpaceKombajn (#102210) üzenetére


Ákkk
addikt

Hivatalosan nem kapható.Itthon még az 1 éves garit is el fogják utasítani mert ezt a tipust itt nem forgalmazzák.
Ugyanazt tudja de pld az alaplap más típusú.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#102212) megint én válasza Ájvé (#102209) üzenetére


megint én
őstag

Igen, ezeket a lite-okat néztem be. P9 tesztjét olvastam, de az Edigiben Lite aminek jó az ára. :S
A Honorokat még egyszer megnézzük, lehet jobban fog tetszeni 2. ránézésre.
Igen, amiket néztem, az Apollo Lite, de már annak is jobb a specifikációja, mint amiket néztem eddig telefonokat.

(#102213) megint én válasza Ájvé (#102209) üzenetére


megint én
őstag

Ja, és frissít android 6-ra? Mert azt írja a Honorokra, hogy android 5 van rajta.

Illetve sehol sem lehet azt az Vernee Apolli Lite-t megtaperolni?

[ Szerkesztve ]

(#102214) pimmi


pimmi
senior tag

kicsit off, de nem tudom ezt mire véljem, ma bementem egy nagy használt teló boltba campona, és láttam egy telót ami nagyon hasonlított a meizu mx5 re, 1 eladó volt, megkérdeztem megnézhetem e azt, mondom az egy mx5? erre ő az mi?, mondom az egy meizu mx5, megnézhetem, azt mondja nem tudja mi az , de az nem az, mondom nem ismered, nem erről hogy meizu még nem hallott, talán mizut akartam mondani, most akkor ez mi? én azt hittem ez egy jó márka és ismerik azért.., ja és kb kiröhögtek egy vevő is volt bent.

[ Szerkesztve ]

(#102215) andrisbandi válasza SpaceKombajn (#102210) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Nem illik" a gyártói garancia helyett a boltit ajánlani. Főleg ebben a topikban. Pillanatok alatt szétkapják az embert. Így én is csak és kizárólag a hivatalosan forgalmazott, gyártói garisat ajánlom.
.... ja, hogy olyan meg nincs dual simesben... :-)

Komolyra fordatva a szót, volt szerencsém a Telemaxhoz.
Többet soha. Inkább másfajta telót veszek, ha azzal elkerülhetem őket.
Egy kivétel van, ha GSM bolt háztól házig szolgáltatás keretében ott javíttat. Ők más pozícióból tudnak intézkedni.

Én olyan garisat keresek majd, h a bolt küldi az ingyen futárt a melóhelyemre és ők intéznek mindent, pár napon belül. Nem akarok utazgatni, vagy postázgati, 30 napot várni, vitázni a szerelőkkel, stb.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102216) fabri07 válasza Ájvé (#102198) üzenetére


fabri07
aktív tag

Nem úgy gondoltam, nem fog a play storeba olyan fogadni, hogy az ön készüléke nem kompatibilis, ezért nem lehet letölteni?

(#102217) Gibo válasza koxx (#102179) üzenetére


Gibo
senior tag

Én is :DDD

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102218) pavicevic válasza pimmi (#102214) üzenetére


pavicevic
tag

jo sztori :DD es milyen markaju volt a telo vegul az elado szerint?

(#102219) SpaceKombajn válasza andrisbandi (#102215) üzenetére


SpaceKombajn
tag

A garit elfelejtettem írni, a simára 2 év, a duos-ra 1 év, ez a bolt hivatalos samsung szerviz is egyben.
Jöhetne akkor már hivatalos úton a sima S7 ezüst, 2 év samsung garanciával, na ilyen kellene nekem.

spacetime

(#102220) pimmi válasza pavicevic (#102218) üzenetére


pimmi
senior tag

nem jutottam el addig...

(#102221) Gibo válasza F-ECT$ (#102182) üzenetére


Gibo
senior tag

Kívánpm,hogy beváljon...Remélem az S6nál jobb lesz. Két ismerősömnek 3 S6osa halt be vásárlástl számított 5 hónapon belül.... :(

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102222) Kolty válasza Hugó55 (#102157) üzenetére


Kolty
aktív tag

Hááát ha azt nézzük, h árukeresőn jobbak a értékelései mint bármelyik doogeenak.

(#102223) megint én


megint én
őstag

Sziasztok! Itt vagyunk az Edigitalban, és végre van egy telefon ami tetszik az asszonynak. Mi a véleményetek a Huawei Mate S-ről?

(#102224) Gibo válasza lazatibor10 (#102184) üzenetére


Gibo
senior tag

Ha megteheted mindenképp Honor7. Erősebb több memóriával.Én a helyedben a vmall.eu-ról venném (hivatalos Honor bolt),nem pedig gsm boltból, mot már úgyis 300€. Nekem bevált...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102225) Postas99 válasza Hugó55 (#102131) üzenetére


Postas99
senior tag

Idős embernek. Lumiát vegyél. Mint a faék olyan a betűméret pedig jól olvasható. Lumia 640 olcsón itt a HA-n is találsz. A kezelése egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#102226) czola


czola
csendes tag

sziasztok.
ezt vehetem?
LEAGOO M5 MTK6580 Quad-core 5.0" HD
Android 6.0 3G Phone 8MP CAM 2GB RAM 16GB
ROM Touch ID OTG Smart Wake
Gorilla glass
18e+áfa

(#102227) Postas99 válasza czola (#102226) üzenetére


Postas99
senior tag

Senki nem tiltja meg neked hogy megvedd.
DE Támogatást ne várj ennyi pénzért. D brand.

[ Szerkesztve ]

(#102228) Lizard0828


Lizard0828
tag

sziasztok.
az alábbi okosok közül ti melyiket választanátok, főleg game-lésre kellene.
1. Oneplus 2
2. Xiaomi Mi4 s
3. Honor 7

"All The Best And Fuck The Rest"

(#102229) pimmi válasza czola (#102226) üzenetére


pimmi
senior tag

inkább itt, ha behal gari itt van [link]

(#102230) Gibo válasza megint én (#102223) üzenetére


Gibo
senior tag

Jó telefon,csak kicsit kicsi az aksija, de ha nem nagy játékos,az egy nap meglesz üzemidőre,illetve a Huawei fém hátlapja nekem kicsit gagyi (Honoron is ugyanolyan van),meg a felső alsó műanyag sem a jobb fajta,szal egyből vegyetek rá tokot ha az lesz...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102231) fabri07 válasza ghiottone (#102207) üzenetére


fabri07
aktív tag

Szia,

Szerinted huawei p8 light vagy Vernee thor vagy Xiaomi redmi 3 pro?

Válaszodat előre is köszi!:)

(#102232) F-ECT$ válasza Gibo (#102221) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha behal, akkor ott a 2 év garancia.

Dive ever, work never.

(#102233) Postas99 válasza Lizard0828 (#102228) üzenetére


Postas99
senior tag

1-es opció.

(#102234) Ájvé válasza megint én (#102213) üzenetére


Ájvé
veterán

Apollo Liteot nem tudom hol lehet megnézni.

Guglival nem vagytok túl jó barátok:
Huawei Honor 7
"Android OS, v5.0 (Lollipop), upgradable to v6.0 (Marshmallow)
Android OS, v6.0 (Marshmallow) - Enhanced Edition"
Huawei Honor 6
"Android OS, v4.4.2 (KitKat), v5.1.1 (Lollipop), planned upgrade to v6.0 (Marshmallow)"
P9 és P9 Lite gyakorlatilag ég és föld, azért van a nevében Lite! Ha P9 Lite-ot nézel megvételre akkor annak a tesztjét olvasd.

"Nem úgy gondoltam, nem fog a play storeba olyan fogadni, hogy az ön készüléke nem kompatibilis, ezért nem lehet letölteni?"
Nem fog ilyeneket kiírni, vagyis ha nem specifikus az app (pl. MTK SoC-hoz készült program vagy hasonlók) akkor biztosan nem. 99,9%-ban mindent vinni fog. Honor 7 pedig keményebb játékokkal is megbirkózik.

Van még 75-ért Zuk Z1 is, sokat dicsérik, minőségi darab, tudásra is ott van, Type-C USB-t is tudja, ha jól néztem minden leírt pontnak megfelel. LTE 800 Mhz-et nem tudja viszont.

(#102228) Lizard0828:
Egyiket se, inkább ezt venném:
Xiaomi Redmi Note 3 Pro innen.

[ Szerkesztve ]

(#102235) Gibo válasza Lizard0828 (#102228) üzenetére


Gibo
senior tag

A 4g-s net mennyire fontos?Mert a Lenovo ZUK Z1 , vagy Xiaomi Mi4 a legjobb games hardwert hozza,de egyikben sincs b20, ezeket követi a Honor. OP2 kezd a legerösebben,de ha komolyabb játékot játszol könnyű bemelegíteni, és akkor esik a teljesítmény (ez volt a halála a snapdragon 810nek...).
Általánosságban én egyébként a OP2-t venném, mert minségben (anyaghasználat, összeszerelés) nagyon ott vannak.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102236) Atka89


Atka89
csendes tag

Sziasztok!
Telefont vennék kb 40 000 Ft körüli áron. (max 50)
Vodás vagyok.
Amire kellene: 4G, GPS, Fotó, néhány app. Nem nagyon játszok.
A Vodafone Smart Prime 7-et néztem ki, aztán láttam a Vernee Thor-t ami meg is tetszett, de aztán olvastam egy pár negatív véleményt róla ezért elbizonytalanodtam.
Van 40 ezer környékén valami más alternatíva?
Lehet, hogy túl nagy elvárás, de fontos lenne, hogy legyen frissítés, de ha nincs, akkor legalább 6-os droid legyen rajta.

[ Szerkesztve ]

Ámítógép

(#102237) Lizard0828 válasza Gibo (#102235) üzenetére


Lizard0828
tag

Igazából megvagyok a 4g nélkül, nem fő szempont nálam.
Nagyon tetszetős ez a Lenovo is.
Amúgy azt olvastam hogy az OP2-ben már a javitott 810-es van, ami már nem olyan forró fejű, ez mennyire marketing és mennyire helytálló?:)

"All The Best And Fuck The Rest"

(#102238) ghiottone válasza fabri07 (#102231) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kamerában a Huawei a jó, aksiban + erőben a redmi, stock droidban pedig a vernee. A verneet nem ajánlom, igaz, hogy erősebb, mint a p8 lite, de nem ugyanaz a minőség. Ha nem szükséges a b20-as lte frekvencia, vagyis nem jelent gondot a hiánya akkor jó választás lehet a redmi 3 pro.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102239) Ájvé válasza Lizard0828 (#102237) üzenetére


Ájvé
veterán

Csökkentették az órajelét, ezért gyengébb, mint a sima S810, cserébe nem melegszik annyira.

(#102240) psg5


psg5
veterán

Bárki intézett már mobilkereskedes.hu-n vagy bármelyik gsm boltnál garanciát? Ha igen akkor működött a dolog vagy ezért occso?

F.K.T.

(#102241) Lizard0828 válasza Ájvé (#102239) üzenetére


Lizard0828
tag

hm....tudtam hogy nem lesz egyszerű a döntés :D

"All The Best And Fuck The Rest"

(#102242) fabri07 válasza ghiottone (#102238) üzenetére


fabri07
aktív tag

Ha mondjuk 40ért kéne teló akkor meg, gondolom a vernee a legjobb, nem?

Xiaominál , nem fog a play storeba olyan fogadni, hogy az ön készüléke nem kompatibilis, ezért nem lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#102243) koxx válasza psg5 (#102240) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Néhány komolyabb teló topikjában keress rá, pár komment elolvasása után nekem elment a kedvem attól, hogy náluk vásároljak... Inkább kifizetek +5-10e ft-ot, de akkor legalább oda tudok menni személyesen is ha gond van.

(#102244) psg5 válasza koxx (#102243) üzenetére


psg5
veterán

Olvasgattam, pont azért kérdem...de nem is konkrétan ők hanem akar az 5-10k val többért értékesítő gsm-ek gari intézése erdekel

F.K.T.

(#102245) Ájvé válasza fabri07 (#102242) üzenetére


Ájvé
veterán

"az ön készüléke nem kompatibilis, ezért nem lehet letölteni"
Egy darabig még biztos nem.

(#102246) ghiottone válasza fabri07 (#102242) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha 40-ed van rá akkor a vernee. Hátha szerencséd lesz. Azért olvass bele a topicjába.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102247) andrisbandi válasza psg5 (#102244) üzenetére


andrisbandi
őstag

http://turbado.hu/
Ez egy európai hálózat, korrekt garanciát adnak. Plusz garit is lehet venni.

Vásároltam tőlük és Samu A3 duos készüléket, de visszaküldtem 10 nap után mert nem tetszett, akadozott.
Másnapra a számlámon volt a teljes vételár, plusz elnézést kértek, h csalódnom kellett.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102248) fabri07 válasza Ájvé (#102245) üzenetére


fabri07
aktív tag

Pontosan erre gondoltam :)

Köszi! :)

_ghiottone: Neked is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#102249) Lizard0828


Lizard0828
tag

Amúgy most néztem a Nexus 5x h791-et. Elég bivaly gépezet, arról mik a vélemények?

"All The Best And Fuck The Rest"

(#102250) mr.3


mr.3
újonc

Sziasztok, segítsetek nekem pls: Ki melyiket venné a helyemben? 1-1 indokkal, ha lehetne! :)

1. Lenovo Vibe S1 Lite
2. Huawei P8 Lite
3. Lenovo P70

Köszi szépen előre is! -Mr.3- :) :B

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.