Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101201) ledgeri válasza Joker88 (#101200) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A frissebb hsz-ek a cikk alatt, amik árulkodóak, be is kérdezhetsz. Nincs "nagy lumia topik" így a cikkek alatt gyűlnek az infók...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#101202) Peppo válasza Yushchenko (#101199) üzenetére


Peppo
őstag

Vernee Apollo Lite. Nekem is ez a kettő volt versenyben ma délelőttig.

(#101203) mantequilla válasza beg (#101158) üzenetére


mantequilla
aktív tag

mindenki utál!!!

(#101204) mantequilla válasza Richee11 (#101185) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Mikor veszed már meg? 2 hete itt gondolkodsz a p9 lite-on meg a nexus 5x-en.
Várd meg inkább a honor 8-at azzal jobban jársz

(#101205) DS39 válasza Joker88 (#101200) üzenetére


DS39
nagyúr

Túl van árazva. Amúgy belépő szinten jó lenne.

(#101206) beg válasza mantequilla (#101203) üzenetére


beg
veterán

Legalább nem vagy egyedül :D
Másik hsz.-re: Ezt pont te mondod? Hetek óta a p9 lite vs. a5 vs. nexus vergődésedet olvasni, mikor, hol, hányszor nyomogattad meg.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101207) AngerFîsT


AngerFîsT
tag

Hali 70-80 ezer környékén mi az ajánlott ? ami fontos . jó üzemidő , ritkán fényképezés de az "szép legyen", 5" környéke. ne gagyi műanyag legyen ami hamar kopik. jó szerviz háttere legyen. és a fő bírja a karcokat. tx + B20 fontos!

Srácok mi ez a Sony Z3 utálat? van valami rejtett bakija ,hogy ilyen sokan árulják ? :D
Sony Xperia Z3 42 találat :D de a lol hogy S6 ra 142 találat o.O LG G4 54 találat *-*

[ Szerkesztve ]

I Say Anger you say FisT!

(#101208) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok.
Egyik haveromnak kellene telefon, gondoltam megkérdezem itt a nagyérdeműt, mégis csak tapasztaltabbak vannak mint én. Amik fontos szempontok és összefoglaló kérdésekre válaszok, a következőek:
- Árkategória. 60-100 körül, ÁFA-s számla fontos
- Használt vagy új - természetesen csak új
- Hol vennéd meg? Kártyafüggetlent szeretnék
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszú távra tervezek, minimum 2 évig szeretném használni is a telefont?
- Mire használnád? Navigáció, beszélgetés, line, olykor böngészés minimális mértékben és persze fénykép.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - Androidot szeretnék
- Milyen kialakítású telefont keresel? 5" előnyben, maximum az 5.5"

Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
Nem vagyok márka hű, a lényeg, hogy egy igényes és használható telefont kapjak, ami nem baj ha szép, de ez másodlagos. Fontos, hogy ne merüljön le fél nap használat után, tehát jó lenne ha minimum 1,5 napig bírná is, persze nem nyomkodom állandóan.

Én az Oukitel K6000 Pro-t javasoltam Neki, de megijedt az 5.5" méretétől, pedig összességében megfelelne számára. Van esetleg hasonló tudással, hardverral esetleg kisebb képátlójú telefon, ami árban is hasonlóan jó!? B20 lehetőleg legyen.

Köszi előre is minden javaslatot, ötletet. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101209) w.miki


w.miki
veterán

Ismerősöm Telekomtól venne új telefont, előfizetéssel.
Minél olcsóbban.
Mi az amit ajánlanátok?
Egyelőre ezt nézte ki:
Samsung Galaxy J3 (2016) + JBL GO hangszóró

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#101210) MittuDomain_ válasza jano_77 (#101208) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ilyen paraméterekkel Vernee Apollo lite, eustock.
Kérdés, mikor jön az MA-s teszt, meg hogy mikor lesz végre tényleg készleten. <katt>
2+évig nem lesz frissítve, de a Nougat-ot várhatóan megkapja, a vas pedig nem fog belassulni.

Ha nem jön be, Nexus 5X. De be fog, hidd el.

High-end "olcsó" vonalon pedig O+3, de az 125k már.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#101211) w.miki válasza w.miki (#101209) üzenetére


w.miki
veterán

esetleg a3 2016
vagy más a telekomtól?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#101212) Yushchenko válasza Peppo (#101202) üzenetére


Yushchenko
őstag

Valahol ki van állítva ez a mobil élőben?

(#101213) Peppo válasza Yushchenko (#101212) üzenetére


Peppo
őstag

Ahhoz ez még túl új. Rendelni már lehet, ill. itt olvashatsz is róla tulajdonostól:

http://prohardver.hu/tema/re_erodemonstracio_vernee_apollo_lite/hsz_1-200.html

(#101214) Richee11 válasza mantequilla (#101204) üzenetére


Richee11
senior tag

Majd ha lesz rá pénzem. Nem gondoltam, hogy már az is baj, ha az ember kérdez egy olyan topicban, amelynek az a lényege.

Lehet én csinálom hülyén, de inkább 3 kört futok, mintsem hogy elhamarkodott döntést hozzak. Én csak azt nem értem, hogy ha nem a kérdésemre válaszolsz, akkor egyáltalán miért akarsz belefolyni.

(u.i.: erre NEM muszáj válaszolni, mert ennek a fórumnak nem ez a lényege)

Üdvözlet!

(#101215) ledgeri válasza Richee11 (#101214) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha te 3-at én 9-et... szóval van nálad rosszabb...

És hiába próbálnám, nem menne másképp :((( most pl egy másfél éve kinézett típuson vacilálok.... kitartás :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#101216) atike


atike
nagyúr

Hali!

Bruttó 100 körül milyen androidos teló javasolt ha a fényképezés lényeges és maximum 6 colban van megállapítva a mérethatár? Tartalomfogyasztásra is kell, azaz előny a nagyobb kijelző. Forrás mindegy - normál áfás számla kell, ennyi.

G4 egyeduralkodó vagy van alternatíva...?

(#101217) okata


okata
újonc

Kukk!

Másodlagos telefont keresek a Nokia Lumia 820-am mellé, remélem tudtok ajánlani valamit :)

- Árkategória: egyszerre maximum 100.000-ret tudok rászánni, illetve ha kamatmentes részletre van lehetőség, akkor 150.000 (de persze minél kevesebb pénzből megúszom, annál jobb :)) )
- Mindenképpen új telefont szeretnék
- Független kereskedőtől vagy a Telekomtól vásárolnék
- Hosszú távra (min. 2 év) szeretném, a L820-am már 3 éve van meg, és nagyon jól tartja magát
- Mire használnám? Olyan applikációkat használnék, amiket Windows Phone-ra nem írnak meg (nem titok, az utolsó csepp abban a bizonyos pohárban a Pokémon Go volt). A fényképezője nem igazán érdekel, a zenehallgatás/filmnézés sem prioritás, autóban sem ez lenne a navi és nem ezt használnám telefonálásra. Híreket, kisebb könyveket olvasgatnék rajta, játszanék, közösségi oldalakat böngésznék, illetve van egy Chromecastem, még azt irányítanám vele.
- Fáj ezt mondani, de most sajnos nem játszik a WP platform. Egyébként mindegy (bár iPhone-t ennyiért nem nagyon lehet kapni).

Ami tetszik, az az LG Nexus 5x, ajánlották a játékokhoz a Vernee Thort (tudom-tudom, nem egy kategória), a Telekomos kínálatból nagyjából mindegy. Szeptember közepén fogok díjcsomagot váltani (Next S Aranytárskártya), nem tudom, hogy milyen új telefonok várhatók még addig, de ha valami nagyon pöpec, ár-érték arányban verhetetlen, akkor még azt be tudom várni :)

Köszi előre is!

(#101218) mantequilla válasza beg (#101206) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Én legalább tesztelek :DDD

(#101219) lezuvius válasza okata (#101217) üzenetére


lezuvius
őstag

Oneplus 2? Jatekra igencsak alkalmas.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#101220) Egzee


Egzee
őstag

Sziasztok!

Telefont szeretnék 70-85 között. Androidos, bővíthető memóriájú érdekel csak, min 16gb rommal 5,2"-ig. Játék, filmezés korlátlan mobilnetezésnek lesz kitéve.

Független, új, min 2 év garanciálisak jönnek csak szóba.
Köszi.

Komolynak tűnik ez a verned apolló lite, de csak párszor hallottam róla... ha erről az eustock ról rendelem akkor hogy lehet gazoztatni ha valami baja van?

[ Szerkesztve ]

(#101221) Wapi


Wapi
csendes tag

Sziasztok!

Lumia 820-am cseréjét fontolgatom, utóbbi időben kezd az üzemidő szempontjából cserben hagyni, amin az új aksi sem segített. Nehéz szívvel válnék meg tőle, nagyon hozzám nőtt. Ami általánosságban fontos szempont számomra, az az üzemidő, az nagyon max 5"-os méret és a strapabíróság.

- Árkategória: nem szeretnék túlárazott készüléket; ár/érték arányban legyen rendben, akkor meggyőzhető vagyok magasabb ár kifizetésére is
- Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Lehetőleg függetlenül, vagy t-mobil.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Mindenképpen hosszú. Nincs kedvem 3 hét múlva lecserélni.
- Mire használnád? - normál felhasználás, csak telefonálás,sms, messenger, e-mail, facebook, böngészés, navigáció (fontos), kevés fényképezés. Nem játszom, zenét hallgatni, videót nézni sem igazán van időm és lehetőségem.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem. A lényeg, hogy stabil, megbízható készülék és op rendszer legyen.

Előre is köszönök minden segítséget, hozzászólást!

"A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

(#101222) hans989 válasza w.miki (#101211) üzenetére


hans989
tag

Az A3-mal (2016) jobban jár.

(#101223) venomka1


venomka1
aktív tag

Sziasztok telefont szeretnek venni, remelem tudtok segiteni, man par kovetelesem a telefonnal szemben:
tarhely:64Gb vagy tobb
Memoria 3-4GB ram
kamera: 12-23MP jo minosegu
Android
Aksi:4000Mah vagy tobb
Meret:5 - 5.5 inches

Evjarat: 2015-2016
Tudtok ehez merten telefont ajanlani?

[ Szerkesztve ]

(#101224) hans989 válasza venomka1 (#101223) üzenetére


hans989
tag

Első körben ránézhetnél a OnePlus 3-ra, aminek nagyon jó az ár-érték/teljesítmény aránya.
Ennek csak 3000 mAh-s az akksija, de az AMOLED kijelző és a Doze mód némileg enyhíti a kis kapacitást.

Teszt róla:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#101225) Bozso68 válasza venomka1 (#101223) üzenetére


Bozso68
senior tag

Meizu M3 note

(#101226) cuko


cuko
aktív tag

Sziasztok!

Xiaomi Redmi 2 Pro leváltásán gondolkozom:
- 50-60 ezres árkategóriában;
- elsősorban használt piacot nézve (ha még van rá gari az előny persze);
- főleg HA-n nézelődtem, de bolt sincs kizárva, sajnos készülékvásárlásra kedvezményem nincs (Vodánál);

A következő kb 1 évet legalább szeretném, ha kihúzná még mellettem.
Szeretném, hogyha a kamera - GPS/4G - általános gyorsaság hármason javítana (legalább kettőn).
Méretben 5"-5,5" alatt szeretnék maradni (de inkább <5").

Van ezek alapján bármi, amire szerintetek megérné lecserélni?
(A csere ötlete amúgy úgy jött, hogy az én telefonomat, amivel alapjáraton nincsen semmi baj, továbbadnám öcsémnek, aki most törte ripityára az övét.)

Amiket (fórum és net böngészések alapján) néztem:
- Vernee Thor: +: olcsó, szuper hardver -: időtállósság?, illetve a kamera
- iPhone 5S: +: OS gördülékenysége, kamera talán jobb -: nem volt még Apple-em, csak olcsóbb használt fér bele a keretbe, öregecske
- Nexus 5: +: jobb kamera és support/gördülékenység -: öregecske
- Redmi 3 (Pro): +: újabb modell - jobb kamera és support? -: nem egyértelműen jobb/gyorsabb a 2-nél a topicját olvasgatva
- G3: jobb kamera -: öregecske

Érdemes egyáltalán ebben a kategóriában (illetve 2GB RAM-os telefonok közt) upgraden gondolkodni? Ha kitolom 70-80k-ra a keretet, a Nexus 5X / G4 / Apollo Lite sokkal jobban megéri? :F

[ Szerkesztve ]

(#101227) Tothgera30 válasza cuko (#101226) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Redmi 3 Pro.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#101228) Postas99 válasza cuko (#101226) üzenetére


Postas99
senior tag

Szia!

Nem akarok hittéritő lenni, de ha a használt is tökéletes számodra akkor javasolnám a Motorola Droid Turbo-t. A HA-n is kapsz már de ebayen jelenleg 110-140 dodo között mozognak az árak+ szállítás+ vám kb 45-50 max amit fizetned kell érte összesen.

Hogy mit kapsz ezért?

Snapi 805, Amoled, 3Gb RAM , 32Gb Tárolókapacitás esetleg ha jó akciót fogsz ki akkor 64Gb-ost is vehetsz ennyiért. 21Mpix kamera, teszek fel képeket hogy lásd tényleg érdemes ezt választani, 3900Mha akksi, egyedi hátlap, ballistic nylon. Az összes Moto feature.
Nano repellent technológia (fröccsenő vízálló) egy szakadó esőben nyugodtan lehet telefonálni.

A hátrányok: -b20, nincs magyar nyelv

[ Szerkesztve ]

(#101229) Over567


Over567
aktív tag

Sziasztok.

Telefonokat nézek olyan maximum 60ezres kategóriában. Néztem a Lenovo A7000-t ami egészen tetszik. Annyi lenne a kérdésem hogy mi lenne ebben a kategóriában ajánlott vagy ennél jobb?

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#101230) jano_77 válasza MittuDomain_ (#101210) üzenetére


jano_77
nagyúr

Eustockról ha rendelünk, tudnak adni rendes számlát, amivel aztán le tudjuk írni a telefont (cég esetén)?
Mik a tapasztalatok ilyen és garancia szempontból az Eustock-al kapcsolatban?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101231) Handball94 válasza cuko (#101226) üzenetére


Handball94
aktív tag

Felvenném a listádra még a Samsung Galaxy S5-öt, használtan ekörül mozog az ára.

(#101232) diegho válasza jano_77 (#101230) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha jártál az eustock.eu oldalon, akkor az első kérdésre tudod a választ. Garancia a wayteq szervizén keresztül megy, elég korrektek.

(#101233) Yushchenko válasza Peppo (#101213) üzenetére


Yushchenko
őstag

Kösz megnézem.
A MTK Helio X20 MT6797 SOC menyik Snapdragonnal van mondjuk párban?

(#101234) beg válasza Yushchenko (#101233) üzenetére


beg
veterán

Snapi 820 kb.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101235) Yushchenko válasza beg (#101234) üzenetére


Yushchenko
őstag

Kösz, tehát gyakorlatilag csúcsprocesszor.

(#101236) Ájvé válasza beg (#101234) üzenetére


Ájvé
veterán

Jó lesz az Snapdragon 650/652-nek is, S820 azért mindenben agyonveri, szóval nem konkurencia.

(#101237) venomka1


venomka1
aktív tag

Szerintetek melyik telefon a jobb, es miert?
Motorola Droid Turbo vagy Lenovo zuk z1

(#101238) beg válasza Ájvé (#101236) üzenetére


beg
veterán

Tééényleeeeg?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101239) #06658560 válasza beg (#101238) üzenetére


#06658560
törölt tag

És GPU oldalon? Ami szintén nem elhanyagolható.

(#101240) istnag válasza beg (#101238) üzenetére


istnag
addikt

Segít a google? :DDD Amúgy akkor már legyünk tényszerűek és linkeljük az antutu-t is? vagy ne? :U Sehol nincs az X20 a S820 -hoz képest, csak sokan szeretnék, hogy legyen.

(#101241) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Még mindig csak az iPhone 6/6s ill. plus-ok és az S7/EDGE tudják a 240-es slowmot? Van bármilyen újabb készülék, ami még tudja ezt? :R

(#101242) atike válasza istnag (#101240) üzenetére


atike
nagyúr

Csak az Antutu-t ne... :DDD :(((

(#101243) Ájvé válasza beg (#101238) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez mást mutat, igen multiscore-ba egy 10 magos el tud verni egy 4 magost (illetve Zopo Speed 8 nem veri el, abba van 6797, Meizu Pro 6-ban már 6797T van, de mindegy, Zopo nem A brand ezért ne nézzük inkább), de felső kategóriába nem csak a CPU számít, GPU is, ahol felét se hozza az S820-nak. Jó az X20, de azért itt még eléggé le van maradva (pedig csak annyi kellett volna, hogy Mali 880mp12-öt dob bele, mint tette azt a Samsung az Exynos-al, csak gondolom akkor meggyulladna már terhelés alatt, ezért maradtak az mp4-nél).

[ Szerkesztve ]

(#101244) beg válasza istnag (#101240) üzenetére


beg
veterán

Direkt nem azt linkeltem (magánvélemény és ha utánanézel megérted mire jó az antutu "teszt"), de te vegyél nyugodtan antutu alapján telefont :D

Javítom, snapi 415 simán leveri az X20-at. Vegyen mindenki tátikát, mert azon hasít 4K-n a face és a pikáccsu. A CPU számítási tesztek meg kukák, hiszen GPU-t használunk (needforracing 80fps rulez), nem pedig telefont ne adja az ég: munkára.
Ahol esetleg nem az számít ki lát meg egy pixelt a legújabb játékon, hanem pl. a BigLittle miatt kibírja-e egy napnál tovább vagy kuncsorogni kell 3 óra SOT után töltőért, mert egy sima push üzenetes ébresztés 15% fogyasztást produkál.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101245) Ájvé válasza beg (#101244) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát azért CPU-ban sem éppen ég és föld a különbség, csak multiscore-ba jobb, vagyis 10 maggal jobb, mint a 4 Kyro, szerintem ez nem olyan nagy érdem, inkább elvárás. Épp ugyan úgy hasít ez is 4 maggal.
Nem rossz az X20, de azért nem üti meg a nagyon szintjét (Snapdragon, Exynos), de ne aggódj, Kirin is pont ebben van lemaradva.

(#101246) istnag válasza beg (#101244) üzenetére


istnag
addikt

Elvből nem veszek MediaTEK -es SOC -val szerelt telefont, de nem is Antutu alapján választok. (ezért HTC-t használok)
Csak kiragadtad az első google-s találat alapján azt a táblázatot, ahol a X20 magasabb pontot kap, mint a 820, holott köszönő viszonyban sincsenek a mindennapokban.

Közben végigolvastam a hsz-t.: Játszani sem játszom :D

[ Szerkesztve ]

(#101247) beg válasza Ájvé (#101245) üzenetére


beg
veterán

Érdekes, az előbb mintha valami ilyesmit olvastam volna: "Jó lesz az Snapdragon 650/652-nek is, S820 azért mindenben agyonveri"

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#101248) atike válasza beg (#101244) üzenetére


atike
nagyúr

Nem csak te vagy így az Antutuval... :) Nem egy telefon vérzett már el a napi használatban magas Antutu pontszámmal. Hozzá kell, hogy tegyem: SAJNOS! Jó lenne egy olyan általánosan elfogadott tesztelési módszer amivel ki lehetne váltani és pontosabb képet lehetne kapni az adott proci (teló) teljesítményéről.

Mondjuk akinek a játék a lényeg, annak elég lehet ez a pontszám is.

(#101249) Ájvé válasza beg (#101247) üzenetére


Ájvé
veterán

Rendben van pontosítok:
legtöbbször elveri (singlescore), van ahol kikap 4 mag a 10 maggal szemben (multiscore), bár itt megjegyzem Zopo Speed 8 bőven kikapott itt is és van ahol agyonveri (GPU igényes alkalmazásokban).

(#101250) cuko válasza Postas99 (#101228) üzenetére


cuko
aktív tag

Köszi az ajánlást!
Egyáltalán nem zárkózom el a használttól, sőt, ha jobb az ár-érték aránya. Viszont a Droid Turbo nem tűnik nekem annyira jó vételnek.
$130-$140-ért látok most (~37-39k HUF), amire rájön még 5-6k pktg - és ha elkapják, nem a vámot kell kifizetnem rá, hanem az ÁFÁ-t, ami +27%, nem?
Így összesen legalább 53-ban állna meg számításaim szerint. A 3 giga ram és a kamera tényleg jól néz ki rajta, a támogatás viszont aggasztana, tekintve, hogy 2014-es modell. :F

@Handball94: Köszi, S5-re is ránézek, így kapásbol a 6.0 támogatás és a kamera szimpatikusnak tűnik. :R

@Tothgera30: Egyelőre én is leginkább ezzel szemezek.

Xiaomitól még a Note 3 Pro, vagy Mi 4c (esetleg 4i) hogyan viszonyul ehhez szerinted/szerintetek? Használtan hasonló árban vannak ahogy néztem (saját topikjukat át tervezem futni, hogy ott mik a tapasztalatok).

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.