Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102251) Postas99 válasza pimmi (#102229) üzenetére


Postas99
senior tag

Idézet a WEB oldalról:

Hogy érvényesíthető a garancia?

Garanciális ügyekben a számlát kiállító cég köteles eljárni. Amennyiben ez a cég külföldi, mint jelen esetünkben is, a cégnek rendelkeznie kell egy magyarországi ügyfélszolgálattal. Ezen ügyfélszolgálat tudja a hatályos jogszabályoknak megfelelően kezelni az internetes értékesítésből eredő esetleges garanciális, vagy egyéb problémákat.

Garanciális ügyek intézésére a Forgalmazó a 3rd Floor, Building 8, Zhongxing Industrial zone chuangye road, Nanshan District Shenzhen, 518057.China elektronikus elérhetőségi címen (ahol a garanciális igénybejelentéseket e-mail útján várják).

Hogy működik?

Első lépés: Tehát, azon ritka esetben, ha valamilyen garanciális probléma merülne fel, kérjük azonnal jelezd ezt nekünk e-mailben, amelynek a tárgya legyen a rendelési szám, és a leírásban a probléma, amiben segíthetünk!

Ekkor, ha szükséges mi bekérjük tőled a papírokat, képeket stb, majd továbbítjuk a problémát az eladó felé, aki elmondja a lehetőségeket.

Mindeközben, ha a probléma akár helyben is orvosolható- okostelefonok, tabletek esetében, tudunk ajánlani számodra egy szervízest is, aki telefonon ingyen segítségedre lehet, illetve alacsony díjszabás mellett, akár orvosolja is a problémádat.

Második lépés: A garancia érvényesítésének feltétele az, hogy mindenképpen az eladóhoz kell eljuttatni a terméket - azaz ugyanaz az eljárás, mintha máshol vásárolnál.

Mi mindenképpen javasoljuk, hogy ilyen esetben a garancia érvényesítése végett, az eladóhoz közvetlenül a vevő küldje el a terméket, így az esetleges cseretermék esetén a vámmentesség ügyinétézése sokkal egyszerűbbé válhat!

Harmadik lépés: Az eladó, amint megkapja a probléma leírását, de legkésőbb amikor kézbe veszi a hibás terméket jelzi nekünk a megoldási lehetőségeket, amit javasolni tud - ezt mi azonnal továbbítjuk neked, hogy tudd milyen megoldások vannak. Ekkor természetesen folyamatosan egyeztetünk a megoldási lehetőségekkel kapcsolatban.

Ugye nem akarod hogy onnan rendeljen?

(#102252) Ájvé válasza mr.3 (#102250) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát egyiket se igazán. Ha LTE 800 Mhz nem létszükséglet akkor Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t vennék.
Ha kell a B20 LG Nexus 5X, persze ha beéred 16GB ROM-al, mert sajnos nem bővíthető. 80-ért van 32GB-os is. Mindenben jobb, mint az említett készülékek (kivéve P70, mert annak jobb az akku ideje).

(#102253) megint én


megint én
őstag

Végre sikerült 2 készülékre szűkíteni:
Mate S
Honor 7
A barátnőmnek jobban tetszik a Mate S, de úgy döntöttünk, hogy holnapig ráér, főleg, hogy már zárt a bolt, és elég szúrósan néztek az eladók.
Valamiért a mobilarénás teszt lehúzta a Mate-t de szerintem csak az ára miatt. Most épp akciós 103.990.-, Míg a Honor 117.990. Nem tudom melyiket vegyem. Valami azt súgja, Honor.

Ja, és hol vegyem? A fenti árak Edigital de az árgépen van rengeteg bolt, ahol 90 alatt is van.
Pl: [mobilkereskedes.hu]

[ Szerkesztve ]

(#102254) Ájvé válasza megint én (#102253) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát igen, gyári garanciát írnak, de rajtuk keresztül érvényesíthető csak. Ez kicsit gyanús benne, de ha tényleg gyári a garancia akkor jó. Nagyrészt pozitív visszajelzés van róluk, de ha te ennek ellenére nem bízol bennük, azt is megértem. Viszont "nagyoknak" sem kell bedőlni, hallani azokról is rosszat (bontott terméket küldenek ki újként stb.), szóval elég nehéz jól megítélni.

(#102255) erikke17 válasza Gibo (#102129) üzenetére


erikke17
őstag

Tetszik az OnePlus 3 is de az a cirka 7 hét elveszi az ember kedvét mire kézhez kapja :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#102256) Ákkk válasza Gibo (#102221) üzenetére


Ákkk
addikt

Nekem se az s6 ami 1 év 3 hónapos most és az s7 ami az 5 hónapja van meg nem halt be.
Jó készülékek ezek és a garancia is jó.☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#102257) moma


moma
őstag

Sziasztok!
Egy olyan teló kellene, amin már lehet netezni épphogy, de olcsó és nem gond, ha valami történik vele, használtan is tökéletes és minél olcsóbban. Fesztiválokon meg hasonló helyeken használnám csak.Köszi. Még a tartósabb aksi jöhet jól, pont mert nehézkes ilyenkor tölteni.

we all deserve a bit of luck.

(#102258) cappa72 válasza moma (#102257) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha használt, és fontos az akku, akkor talán
Lenovo P780, 4Ah
Jiayu G4 valamely változata (g4, g4s, g4c) - jó képeket készít! 3Ah - olyan 15k-25k között változattól függően.

Ha az akku nem fontos, csak óccó legyen, akkor akár Lenovo a2010, vagy egyéb kínai (általában dual-sim) telefon is jó lehet, főleg ilyen használatra - akár 10k vagy alatta is megvehető. Érdemes a hardveraprón szétnézni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#102259) moma válasza cappa72 (#102258) üzenetére


moma
őstag

Köszi!
A lenovo 17-ért van csak ahogy nézem.
esetleg ez?
http://hardverapro.hu/apro/op3n_dott_elado

we all deserve a bit of luck.

(#102260) cappa72 válasza moma (#102259) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az akkuidő nem lesz acélos, de szerintem vállalható. Elég takarékos benne a SoC (MT6582). - szerk.: Láttam egy pécsi hirdetőnél 10k-ért.
Ha kisebb kellene, akkor Jiayu G2F (4,3", 2,2Ah-s akku).

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#102261) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Elvesztettem a regi telefonomat. Tudom, nagyon gaz... de gondolom massal is elofordult mar. Venni kell egy ujat.
- Max. 60k HUF (2000 SEK.)
- Ujra gondoltam, mert surgos lenne....
- Fuggetlen. Bolt, vagy EU webshop
- Rovid, de nem baj az sem, ha kitart sokaig
- Nem jatszok, bongeszek, pdf-et olvasok rajta. Jegyzetelek.
- Android
- Max. 5" (egy ev Sony Z5 utan tudom, kisebb kell. ZTE V5 meg elmegy... )
- B20 kell, meg dual sim, min. 32GB flash (16GB + kombinalt sim/sd foglalatok kizartak, de ha van 32GB belso memoria, akkor persze nem ragaszkodom a bovithetoseghez.)
A Lenovo K5-ot nezegettem, eddig, meg a ZTE V6 / S6-ot.
Legyszi ne ajanljatok ilyan Xiaomi/Miezukat, amiben nincs B20!
Koszonom a segitseget! Udv, Tomi

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102262) suhamer


suhamer
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek a Honor 6 vagy Xiaomi Redmi 3 Pro közül melyik a jobb választás?
Xiaomi: [link]
Honor: [link]

(#102263) moma válasza cappa72 (#102260) üzenetére


moma
őstag

Köszi ezekbe az irányokba keresgélek akkor :R

we all deserve a bit of luck.

(#102264) andrisbandi válasza moma (#102257) üzenetére


andrisbandi
őstag

"fesztivál teló... tartós aksival"

Ha találsz olyan telót amit butatelefon módba lehet kapcsolni, amivel sokszorosára nő a készenléti idő, azzal kiválthatod a nagy aksit.
Csak ötletként mondom, ha nem találnál nagy aksisat.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102265) moma válasza andrisbandi (#102264) üzenetére


moma
őstag

hmm erről nem hallottam köszi. tudsz egy ilyen telót mondani példának, hogy mire gondoljak?

we all deserve a bit of luck.

(#102266) Gibo válasza megint én (#102253) üzenetére


Gibo
senior tag

Én a Honor 7et mondanám...Nagyobb aksi,megegyező processzor, ráadásul olcsóbb, anyaghasználat megegyezik, összeszerelés/felület dettó. Ami negatív lehet az a fele akkora tárhely (mSD jártyával helyettesíthető...)
Én mindenképp a hivatalos oldalról rendelném, ott most 299€ + ha új regisztráló vagy kapsz vmi kupont is, amivel még olcsóbb lesz a telefon.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102267) Gibo válasza tvamos (#102261) üzenetére


Gibo
senior tag

Az ár / háttértár behatárol rendesen...LG Nexus 5x, Motot X lenne 80k körül, valamivel lejjebb Lenovo Vibe S.
16GB-os háttértárral egyszerűbb lenne...
A K5 szintén 16gigás amit linkeltél.....Ha az jó, akkor ott a P8lite, S5 mini vagy Honor 5c..

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102268) F-ECT$ válasza moma (#102265) üzenetére


F-ECT$
titán

Már sokszor az elég, ha átrakod 2G-re, meg esetleg kikapcsolod az adatkapcsolatot. Emellett az új telefonokban van valamilyen takarékossági funkció az akkumulátor beállításoknál is. Persze, ilyenkor nem vagy (teljesen) online, de egy fesztiválon bőven elég ha naponta 1-2x ránézel az online dolgokra, utána meg váltasz telefon módra.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#102269) diegho


diegho
nagyúr

Expansys-tól melyik telefonokra vállalja itthon a gyártó a hivatalos 24 hónapos garanciát? Ha jól emlékszem vagy a HTC, vagy a Huawei, na de melyik?

(#102270) moma válasza F-ECT$ (#102268) üzenetére


moma
őstag

Egy új doogee x5 ről mit gondoltok 15k ért? tehát nem a pro, hanem csak a 1giga ram/ 8 tárhely

we all deserve a bit of luck.

(#102271) tvamos válasza Gibo (#102267) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jo a 16GB, ha van egyszerre foglalat, meg 2 sim. Az S5 mini ezert esett ki azonnal, meg az A3 duos is.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102272) andrisbandi válasza moma (#102265) üzenetére


andrisbandi
őstag

"butatelefon módba ..amivel sokszorosára nő a készenléti idő"
Samsung, Sony telókon láttam ilyet.
De a kínaiakon is biztos van. Ahogy a kolléga mondja, az aksinál lehet aktiválni úgy rémlik.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102273) ghiottone válasza diegho (#102269) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg HTC - legalábbis nekem ma jön onnan egy "majdnem új" nexus 9 tablet és arra azt mondták, hogy lesz itthoni garancia.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102274) Shingen válasza megint én (#102208) üzenetére


Shingen
addikt

Nem akarok pökhendi lenni, de ahogy megfogtam - még ha jó is a hardver -, valahogy nagyon gagyi hatásuk van
Mi benne a gagyi? :F :Y
Honor 7 alu házában pl? Vagy a Honor 6 üveg hátlapjában?

風林火山

(#102275) Shingen válasza suhamer (#102262) üzenetére


Shingen
addikt

Honor 6

風林火山

(#102276) Gibo válasza tvamos (#102271) üzenetére


Gibo
senior tag

Ami ilyen dual sim + sd slotos, és egyből beugrik a Vernee Thor...De nagyos sok tapasztalat még nincs a márkával, lévén, hogy kb fél évesek... Ami megfelelne a te feltételeidnek minden szempontból az a Bluuboo Xtouch, az összetétel annyira szép, hogy már szinte hihetetlen, viszont ami tesztet csak találtam róla...Nyugodt szívvel nem ajánlanám. Szép telefon, de nagyon gyenge kijelzővel szerelik ellenőrzés nélkül->több vásárló pixelhibákra panaszkodott, illetve nem megfelelően működő kijelzőre.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102277) Gibo válasza dWan (#102183) üzenetére


Gibo
senior tag

Honor 7 illetve Moto X Force.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102278) Delírium


Delírium
csendes tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok és a segítségeteket szeretném kérni, hogy mit válasszak 35-45e forint körül árkategóriában.
Eddig 3 telefont néztem ki magamnak.

1. Verne Thor: Ezt már megtudnám venni 35 ezerért, 3 GB RAM, az ára és ram elég kecsegtető de miután utána olvasgattam nem túl pozitívak a visszajelzések róla.
2. Meizu m2 note
3. Xiaomi Redmi Note 2: Ennek a legerősebb Processzorja de ez is csak 2 GB RAM-mal rendelkezik

(#102279) aha.e válasza Delírium (#102278) üzenetére


aha.e
tag

Én ezek közül mindenképpen a Vernee-t valasztanám! Hibája mindnek van.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#102280) ghiottone válasza tvamos (#102271) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ami belefér még 60-ig - igaz használtan - az egy Moto X Play dual sim. Az expansys-on is szokott lenni a "nearly new" szekcióban, de ott most nem látom. ( hónapig használtam és csak az ujjlenyomatolvasó és ujabb chip miatt adtam el, most G4 Plus-om van, ami szintén 2 sim + sd csak az drágább.

Delírium: Meizu-ban cseppett jobban bizok mint a vernee-ben, de abban nincs 800mHz-es lte sáv.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102281) tvamos válasza ghiottone (#102280) üzenetére


tvamos
nagyúr

+ Gibo
Mert amugy a Lenovo K5-tel mi a gond? Az nem jo?

(#102276) Gibo válasza tvamos (#102271) üzenetére
Hat, ez azert eleg erdekes egy gyarto... szokni kell meg a nevet.

Jobban biznek az Expansys-ban.

Ez jo lehet akkor? Motorola Moto G4 (16GB, Dual SIM, Black) (Origin EU) Lehet, hogy belefer, ha a Lenovo annyira nem jo.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102282) diegho válasza ghiottone (#102273) üzenetére


diegho
nagyúr

És ez valóban 24 hó? Lehet írok a HTC-nek, hogy mi az igazság. Én az M8, M9 párost nézegetem, mert nem játszok, sokat netezek és megy youtube is, ahhoz tökéletes lenne egy boomsound-os telefon. Az M8 ráadásul nagyon olcsó is.

(#102283) ghiottone válasza tvamos (#102281) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Semmi baj nincs vele. Hardveraprón van egy kollega - ha Magyarországra kell, akkor ő még tudja olcsóbban is hozni az expansysról. (Nekem már 4-5 cuccom van rajta keresztül)

diegho: nekem is bazsc20one írta, hogy lehet úgy rendelni, hogy a htc- nél éljen a gari.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102284) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Telefont keresek max 40k környékén. Általános felhasználásra (böngészés, csevegőprogramok, facebook).
B20 kell mindenképpen 4g képes legyen a készülék, Vernee Thorrol nem sok jót olvastam, uh azt nem szeretném. max 5 col de inkább 4,5 col körül legyen.
A szép folyamatos gond nélküli működés a fő szempont.

Segítséget előre is köszönöm!

(#102285) tvamos válasza ghiottone (#102283) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszonom!
Nem, ez Stockholm. Akkor ez lesz, mert olcsobb, es mar volt 3 Lenovom. (Nem voltam teljesen elegedett, de lattam a fejlodest.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102286) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Előszöris a hurrogást pls hanyagoljátok e üzenet után, ha nagy marhaságot kérdezek.

Létezik olyan telefon, ami
20-30k között mozog.
Használt is lehet.
Android OS
Mostanában kezdem megkedvelni a Xiaomi-t, de nem vagyok márkafüggő.
Kevés app. Mindig figyeltem rá. (4-5. Ebből 2-3 játék, hogy ne unatkozzak, ha rámjön. 1 költésfigyelő app, 1 Instragram és egy VLC. Spotify-ról le tudok mondani akár.)
Játék se a legújabb, leghightechebb. Szóval grafikus chip lehet low end is.
Tárhely SD kártyával bővíthető -e se szempont. Legyen szabad 3-5 GB. Néha sorozatokat is nézek telefonról.

Ami viszont nagyon-nagoyn kellene. Jó kamera. Lustaság nagy úr. Inkább fotózok telefonnal, mint fényképezővel és elég sokat kattingatok. Nem csak nappal, este is.

Jelenleg egy Coolpad F1-esem van. Nem rossz, csak az akksija rakoncátlankodik és ha van minőségben jobb ettől, akkor elgondolkodnék a váltáson.

Köszönöm, ha eddig eljutottál, kedves olvasó.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#102287) Gibo válasza tvamos (#102281) üzenetére


Gibo
senior tag

K5-ben kicsit gyenge a processzor a hasonló áron kínált telefonokhoz képest (Honor 5c,Honor 6 stb),viszont azok nem tudják a 2 sim + sd-t...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102288) cappa72 válasza Louro (#102286) üzenetére


cappa72
nagyúr

Olcsón jó kamerás mobil a Jiayu G4 sorozat. Legyen az g4c (MT6582), g4s (MT6592) , vagy sima g4 (MT6589). Ugyanaz a kameramodul.
3Ah-s akku.
Nekem ez van másfél éve, és már akkor használtan vettem.
Vigyázz, ebben a g4-ben gps csak a specifikációban létezik, illetve hekkelt antennával már lehet valamennyire navigálni.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#102289) pimmi válasza Postas99 (#102251) üzenetére


pimmi
senior tag

ok, akkor ezt benéztem

(#102290) Louro válasza cappa72 (#102288) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm. Még megvárom, hátha jön még ajánlat. (Sajnos) a meglévő kicsit erősebb szinte mindenben és talán kamerában ugyanazt a szintet hozza. Az akksival tudok még együtt élni, max sűrűbben van töltőn.

Ha nagyon nem megy, majd meglesem, hogy 30-ig érdemes e feltornázni az árat. 40 már nálam sok egy telefonért. Úgyis két éven belül csere sajnos. Annyit meg nem profitálok belőle.

Mess with the best / Die like the rest

(#102291) Gibo válasza tvamos (#102281) üzenetére


Gibo
senior tag

Igen,ez a Motorola nem tűnik rossz ajánlatnak..erősebb mint a K5

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102292) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

ismerősöm kért tanácsot T-Mobile vállalati árlistából készülék választáshoz. Elég jó lenne a dual sim, de egyiknél sem látom feltüntetve (még a konkrétan egyik esélyes P9 Lite-nél sem, ami tutira 2 sim-es), ezt úgy kell érteni, hogy ezeknél a szolgáltatói telóknál le van ez a rész tiltva?

(#102293) btudos válasza Orgi (#102292) üzenetére


btudos
veterán

A P9 Lite szolgáltatói kínálatban nem képes két SIM kártya kezelésére.

Honor 7, Huawei Mate 8, Coolpad Modena amik ténylegesen dual SIM-esek a Telekom kínálatában.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#102294) Orgi válasza btudos (#102293) üzenetére


Orgi
őstag

Ezt nagyon szépen köszi, mert egyelőre bár nem tudom az összeghatárt, de a Honor 7 volt a 2. választásom :R Akkor ebbe tutira megy mindkét sim? Igazából mindkettő Telekomos, csak az egyik a hivatali, a másik a privátja...

(#102295) btudos válasza Orgi (#102294) üzenetére


btudos
veterán

Tuti.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#102296) ghiottone válasza Louro (#102286) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hardveraprón 1. genes Moto X - ha rendben van az amoled panelja akkor nem rossz választás lehetne. Kamerája elfogadható. A telefon is jó, remek proci, 2 gb ram, stb.Itt van egy. Esetleg talán még 2. generációs Moto G is van fenn, az is elfogadható készülék pár hónapig használtam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102297) Louro válasza ghiottone (#102296) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm, megnézem ezeket is.

Mess with the best / Die like the rest

(#102298) cappa72 válasza Louro (#102290) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát 25k±2k körül kiváncsi vagyok, hogy a g4s-nél (8mag, -1.7GHz | 2GB RAM/16GB ROM) találsz-e jobb kamerás telefont.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#102299) F-ECT$ válasza Orgi (#102294) üzenetére


F-ECT$
titán

Csodálkozok, hogy ennyi is van, mert rohadtul nem érdeke egyik szolgáltatónak sem dual simet engedni, még akkor se ha mindkettő szolgáltató lockos.

Dive ever, work never.

(#102300) Orgi


Orgi
őstag

Nagyon szépen köszi a választ mindenkinek :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.