Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102651) istnag válasza Zufo (#102648) üzenetére


istnag
addikt

Azért elég optimista ember vagy.. :U

(#102652) czola


czola
csendes tag

Sziasztok. Tinydealről rendeltem 1 telót (Leagoo M5) DPDvel.
Telefonra valóban nem kell vámot fizetni, csak ÁFÁt?

(#102653) Sayuar válasza czola (#102652) üzenetére


Sayuar
őstag

150 USD fölött van vám

(#102654) zserbox


zserbox
őstag

sziasztok!

keresek használt telót de egyelőre nem tudom mi lenne a befutó.
egy htc one m7-et váltana.

követelmények:

max 5.15"
fullHD
USB 3
min 3Gb RAM
ujjlenyomatolvasó

ez mind szép és jó, de 80 körül meg szeretnék állni.

Mi4s-ről tapasztalatok?

(#102655) Sayuar


Sayuar
őstag

eléggé nagy dilemmában vagyok: 2 telefont rendeltem (különböző helyről), és döntésképtelen vagyok.
Az egyiket vissza kellene ma mondjam: nexus 5x vs. moto G4
Ez kellene: 2/3GB, 5ˇ, IPS, stock droid

Nagyon örülnék, ha olyan személytől érkezne tanács, aki mind a kettőt használta.
De bármilyen észrevételt szívesen meghallgatok. :K

Igazából azért vennék dual simes telefont, mert munkahelyváltás előtt állok, és ki tudja...lehet lenne céges telefonszámom...akkor pedig futkoshatnék 2 telefonnal.....

(#102656) F-ECT$ válasza Sayuar (#102655) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is lett céges sim a saját mellé, de annyit csináltam, hogy az egyiket átirányítottam a másikra. Nem tökéletes megoldás (pl az sms nem átirányítható), de mindkét számon elérhető vagyok, és sokkal kényelmesebb, mint 2 telefont hurcolni. (Sajnos egy csomó jó telefon dual simes változata csak szürkén elérhető nálunk, pedig tuti lenne rájuk igény a normál csatornákon is.)

Dive ever, work never.

(#102657) ghiottone válasza Sayuar (#102655) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt csak a dual sim miatt, de szerintem tartsd meg a G4-et. A 617-es Snapdragon proci teljesítményben elmarad a 808-astól, de ezzel is szépen, folyamatosan működik a rendszer, jól optimalizálták. 2 kártyával az aksiidő is rndben van. A Nexushoz nem tudok mit mondani, mert csak tabletek voltak nálam (7 (2012, 2013), 9 Lte).
Én sem szaladgálok már 1 éve 2 telefonnal - pedig anno még a Droid Mini és az 1. genes X-nél jó volt, de aztán meguntam 2 telefonra figyelni, tölteni, stb. és vettem egy 2. genes G-t, mert még nem volt komolyabb dualos Moto akkor.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102658) zso73 válasza ghiottone (#102657) üzenetére


zso73
veterán

Hauwei P8 lite vélemény ? Szerinted ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#102659) cappa72 válasza F-ECT$ (#102656) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos egy csomó jó telefon dual simes változata csak szürkén elérhető nálunk, pedig tuti lenne rájuk igény a normál csatornákon is.
Legutóbbi ajánlatos telefonáláskor megpendítettem ezt az ajánlattevő ügyintésőnek, hogy ugyanmár adjanak dual sim telefont. A válasz kiábrándító: "a másik két szolgáltató sem csinál ilyet".... illetve "nincs rá igazából igény"...
- Próbálták már? - kérdem én.
- Már biztosan próbálták - erre az ő válasza.

Ilyen hozzáállással...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#102660) ghiottone válasza zso73 (#102658) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még nem használtam - de 3 hónapja pont egy ilyet ajánlottam az egyik ismerősömnek, mert hitelre keresett normál telót 60-ig. A Huawei-el inkább tablet frontom van tapasztalatom és a Honor 5C esetén. Kamerában pl. a P8 Lite nekem jobbnak tűnt, mint az 5c - ugyanazzal a kamera modullal. Az Emui pl. eléggé agresszívan zárja be a programokat a háttérben (jó, cserébe általában jó a készenléti ideje + ezt lehet szoftveresen is állítani, hogy mit zárjon, mit ne zárjon be) - ezt nem szeretem. Honor 5C-nél egy kicsit torz volt a másik fél hangja hívások közben. Ja és a Huawei frissítési hozzáállása se tetszik, mert dög lassú - a P8 Lite-hoz sincs még kint MM, a Mediapad M2 tablethez sincs kint MM... pedig ezek jó készülékek, jó eladási számokkal.

Te mennyit szeretnél költeni a telefonra és mik az elvárásaid?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102661) Orgi válasza F-ECT$ (#102656) üzenetére


Orgi
őstag

Régen ennek az átirányításnak volt vmi brutál percdíja, most már nincsen?

(#102662) zso73 válasza ghiottone (#102660) üzenetére


zso73
veterán

Szolgáltatónál venném flottára.
Samsung A3 volt a cél.Sajnos nincs még A5 sem.Samsung J3, J5, LG G5?és a Hauwei P8 Lite fér bele a pénzben..
Szerinted ? A P8 8 magos, a többi 4. Bár a sebesség nem mag szám függő.. AMOLED beégés Samsungoknál? P8 IPS.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#102663) F-ECT$ válasza Orgi (#102661) üzenetére


F-ECT$
titán

Telekomnál, ha Telekomra irányítasz, akkor se havidíj, se percdíj havidíjas csomagban.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#102664) ghiottone válasza zso73 (#102662) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha ezt a listát nézem akkor egyértelműen Lg G5 áll az első helyen J5- ha 2016-os, akkor a második, j3 az utolsó. Amoled paneles telóm volt - 1.genes X 8 és 9 hónapig, de egyik se égett be. Azóta fejlődött a technológia + már olcsóbb az előállítása is, mint az IPS-nek így egyre több telóba lehet majd ezt raknak a jövőben. Amúgy az IPS is - kvázi "be tud égni" - LG G4 és G5 esetében lehet találkozni fórumbejegyzésekkel.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102665) PAPSZIMax


PAPSZIMax
tag

Akarok venni egy mate 8-at és elgondolkodtam, hogy a 4/64 (kínai) verzió az lehet hogy hosszú távon strapabíróbb lenne hardver ügyileg. Namármost az a b20as cucc meg a szarabb garin kívül mi hátrány származik belőle ha azt venném?

(#102666) Siffredi válasza PAPSZIMax (#102665) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szia!

Láttam a korábbi hsz-ed is, sőt láttam, hogy már jóideje Te is az általam említett 2 telefon között őrlődsz...

Én vidéken élek, és volt már olyan telefonom, ami nem tudta a b20-at. Soha többet nem lesz olyanom...

Felénk nagyon sok helyen vagy 4g van, vagy edge, és az bizony semmire sem elég...

A garancia pedig nagyon nem elhanyagolható szempont, főleg, ha nagyon sok pénzt adsz ki a telefonra. Én annyit tudok neked mondani, gondold át még egyszer. Én valószínű op3-at veszek, hacsak fel nem megy az ára a rendeléses mizéria miatt...

(#102667) PAPSZIMax válasza Siffredi (#102666) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Nagyobb bajom sose legyen mint azon őrlődni hogy 2 jó teló közül melyiket vegyem :D majd meglátom. Hogy alakul a kövi 1-2 hétben az anyagi helyzetem ha nem lenne ennyire bonyolilt az OP3 vsz azt rendelném. Ha kitudod várni akkor szerintem azt vedd. Én nembiztos, hogy kitudom :D

(#102668) Sztojcsi


Sztojcsi
tag

Sziasztok,

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy az alábbi paraméterekkel milyen mobilt ajánlanátok:

- Új mobil
- Kártyafüggetlen
- 80-100 ezer Ft (esetleg ha van valami nagyon best buy 110k-ért)
- Android
- Bővíthető memória!
- 4,7"- 5,3" kijelző
- Lehetőleg minél újabb legyen a készülék, illetve minél újabb android legyen rajta, hogy ne kelljen 1-1,5 év múlva kidobnom, mert az aktuális android verziót már nem adják ki rá.
- Nem mindenképp kritérium, de jó volna szerintem legalább 3 giga ram

(#102669) TheProb válasza TheProb (#102640) üzenetére


TheProb
veterán

Valaki?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#102670) PAPSZIMax válasza TheProb (#102640) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Hangyafaxnyit a redmi erősebb amit én néztem. De annyira minimálisan hogy szerintem amelyik jobban tetszik.

(#102671) Áfogat válasza pro.polisz (#102626) üzenetére


Áfogat
csendes tag

Köszi a figyelmeztetést, akkor átnyálazom a topikját.
Bevallom teljesen megörültem magam is az asszony találatának. Én is rengeteget kerestem dual simes, kisméretű, de mégis használható telót (most is egy 5" van, de nekem nagy), A3-ban meg lett volna dual simes is.....

(#102672) TheProb válasza PAPSZIMax (#102670) üzenetére


TheProb
veterán

És egyéb tényezők? Minőség, összeszereltség, optimalizáltság, etc.?
Mert mind2 mobilarénás tesztben dicsérik amúgy mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#102673) szkorhetz válasza TheProb (#102672) üzenetére


szkorhetz
őstag

Egyikkel se lősz mellé, a Xiaomi erősebb, de SZVSZ a Meizu kívül-belül szebb.

Valsz 6.0át nem kap egyik sem.

[ Szerkesztve ]

(#102674) PAPSZIMax válasza TheProb (#102672) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Én is csak tesztet olvastam de mintha a meizunak lenne itt szervíze ami szerintem eléggé mérlegbillentő...de gyakorlati tapasztalatom sajnos nincs

(#102675) w333 válasza PAPSZIMax (#102670) üzenetére


w333
félisten

Azért ezzel vitába szállnék ... mert nem igaz ! :W

CPU -ban kb. 40% -al erősebb, míg a GPU legalább 300% -al gyorsabb :U

Akkuban is gyengébb a Miezu mivel a P10 nem egy takarékos SOC !

(#102672) TheProb

Szvsz. a Redmi Note 3 Pro sokkal jobb választás (mindenben) :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102676) TheProb válasza szkorhetz (#102673) üzenetére


TheProb
veterán

És ezektől a MediaTek SoC-októl nem kell félni a gyakorlatban? Anno havernak volt egy Szarszung klónja amiben ez volt és csak a baj volt vele, rootolni is csak valami böszme komplikált módon lehetett...
Bár ez mér régebben volt, meg nyílván valami ratyi klóntól azért kevesebbet kell várni.

(#102674) PAPSZIMax: Ja, nem utolsó szempont.

(#102675) w333: Valahogy nekem is szimpatikusabb volt eddig Xiaomi, a gond már csak az, hogy nincs raktáron eustock-ok... Arról se látok infót, hogy mikor lesz megint. :/

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#102677) szkorhetz válasza TheProb (#102676) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ez a Mediatek már nem az a Mediatek. Persze erősebb a Xiaomi, de az én ízlésemhez közelebb áll a Flyme.

(#102678) w333 válasza TheProb (#102676) üzenetére


w333
félisten

Biztosan lesz ... illetve egyik kolléga árulja még a HW aprón amin alapból MiUi 8 (Dev.) rendszer van magyar nyelvel és jönnek hozzá a frissítések is ! :)

Szóval csak használni kell, nem kell rávarázsolni a magyar nyelvet stb. :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102679) TheProb válasza w333 (#102678) üzenetére


TheProb
veterán

Mondjuk nekem megfelel az angol rendszer is. Asszem azzal nem kell mókerolni és OTA is megy rajta.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#102680) w333 válasza TheProb (#102679) üzenetére


w333
félisten

Pontosan 3 lehetőséged van ...

1. Stabil MiUi 7 + Magyar nyelv =nem frissül OTA -n (mókolt rendszer) !

2. Fejlesztői MiUi 8 (alapból Magyar nyelv) = Frissül OTA -n (gyári rendszer) !

3. Stabil MiUi 7 (nincs Magyar nyelv) = Frissül OTA -n (gyári rendszer) és kb. 2 hét múlva jön hozzá a MiUi 8 Stabil rendszer amiben már lesz Magyar nyelv !

Én ezek közül mindenképp a 2 vagy 3 -ik lehetőséget választanám amit csak bekapcsolsz és használni kell + jönnek hozzá a frissítések ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102681) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Hosszú távra melyik mobilt vegyem meg?
- Apple Iphone 6 plus
- Apple Iphone 6S
- Microsoft Lumia 950
- Samsung Galaxy S6

(#102682) zso73 válasza ghiottone (#102664) üzenetére


zso73
veterán

Köszi a választ.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#102683) #70516736 válasza ghiottone (#102660) üzenetére


#70516736
törölt tag

A p8 lite-hoz május eleje óta kint van az mm

(#102684) TheProb válasza w333 (#102680) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor nem mondtam hülyeséget, ezek közül a 3ik a legjobb számomra.
Már csak legyen raktáron, vagy körbenézek vmi EU-s webshop-ban.

Itt aprón kb annyiért árulják mint amennyiért megvehetném újonnan...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#102685) w333 válasza TheProb (#102684) üzenetére


w333
félisten

Mindenképp a 3/32 verziót vedd azért az időtállóbb ! :K

Tény hogy az EUstock -nál a legolcsóbb és garancia is van hozzá ! :))

Nem csodálom hogy elfogyott, viszik mint a cukrot főleg úgy hogy ennyi pénzért nagyon jó telefon még a Snapi 808 -tól is erősebb ez a S650 SOC :D

De biztosan kapható lesz újra hamarosan ... pár napon belül !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102686) ghiottone válasza #70516736 (#102683) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mea culpa.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102687) TheProb válasza w333 (#102685) üzenetére


TheProb
veterán

Időtállóság annyira nem szempont, ideiglenes telónak kell amivel leválthatom az M7-et és amivel olcsón kihúzom addig amíg a budge-m találkozik a HTC 10 csökkenő árával ;] .
Ettől ftlen én is az jobb verziót akarom.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#102688) w333 válasza TheProb (#102687) üzenetére


w333
félisten

HTC 10 ára szvsz. hamarább fog kifutni mintsem hogy olcsóbb legyen :(

Nem egy népszerű telefon, főleg az itthoni ára miatt és 1 szolgáltatónál sincs !

Sufni GSM garanciával meg mindig ott a para hogy ha elromlik akkor kuka !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102689) Anders90


Anders90
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Eljött az ideje, hogy a régi Sony-Ericsson Xperia Mini mobilomat lecseréljem. Két típust néztem ki. Lenovo P70, és a Sony Xperia E5.

Igazából 70-75e szánok a telefonra. Játszani nagyon ritkán szoktam telefonon, de azért megesik. Inkább amire használnám face, messenger, net, navi, fényképezés. Fontos az is számomra hogy hosszabb időtartamra kb. 3 évre keresek telefont (az xperia Minim is 5 éves lesz, és különösebb baja nincs)

Az E5-ről magyar nyelvű tesztet nem találtam, ahogy nézegettem, kutakodtam elég új konstrukció.
Nem igazán vagyok otthon a telefonok terén, de a műszaki adatokat nézve azért a P70 jobbnak tűnik.

Ami a Lenovo mellett szól: az akkumulátor kapacitása, árban egy kicsit jobb, illetve ahogy néztem a Sonyhoz csak töltőt adnak, a P70-hez meg ott a kijelzővédő fólia, füles, tok... (még ha esetleg gagyi minőségű akkor is szép gesztus).

Ami az E5 mellett szól talán a jobb kamera, illetve hogy fehérben is kapható, és úgy egy picit jobban tetszik mint a P70.
Android terén ahogy olvasgattam a P70 az 4.4-el lehet megvásárolni és lehet frissíteni 5.1-re amire sokan azt írták hogy nem az igazi, viszont a E5 már 6.0-val van ami úgy gondolom naprakész. Ha tévedek nyugodtan javítsatok ki. Tehát ha jól gondolom a P70-en a 4.4 rövidebb határidőn belül elavul...

Véleményetek szerint melyik telefon lenne jobb választás? Kérlek ha tudtok írjatok érveket ellenérveket. Illetve nyugodtan ajánlhattok más típust is.

Köszönöm hogy elolvastátok, és a segítségeteket előre is köszönöm! :) :)

(#102690) w333 válasza Anders90 (#102689) üzenetére


w333
félisten

Redmi 3 Pro inkább !

Sokkal erősebb, időtállóbb, jobb kamera, jobb akku, jobb kijelző stb. :)

(#102691) SZN

Ugyan csak Redmi 3 Pro (ár/érték arányban nem nagyon van jobb) !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102691) SZN


SZN
tag

Üdv!
Szeretnék egy kis segítséget kérni! 40 max 50 ezer-ig kellene egy jó ár-érték arányú okostelefon. Márka annyira nem számít, sőt ha szerintetek van jó kínai mint a Meizu vagy Xiaomi akkor az is jó lenne.
A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#102692) lezuvius válasza timelord1987 (#102681) üzenetére


lezuvius
őstag

iPhone 6s-t szerintem. 2-3 év alsohangon van benne.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#102693) Viharlord


Viharlord
csendes tag

Sziasztok!
Magamnak keresek telefont, ehhez kérném a segítségeteket!

- Árkategória:80-90 ezer
- Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Legalább 2 évre tervezek
- Mire használnád? Dual SIM, egyiken főként netezés, másikon telefonálás. Fotózás, navi, gyengébb játékok.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy
- Milyen kialakítású telefont keresel? Viszonylag kisebbet, lehetőség szerint 5 col alattit

+infók: aksi fontos, minimális használat mellett (napi 1 óra telefonállás, fél óra netezés, nem folyamatos adatkapcsolat) bírja legalább 4 napig, Felbontás nem igazán érdekel.

Köszönöm a segítséget előre is!

(#102694) mb702 válasza mb702 (#102540) üzenetére


mb702
tag

Erre valaki?
Esetleg személyes tapasztalat?

(#102695) kerxy válasza timelord1987 (#102681) üzenetére


kerxy
senior tag

Mindenképp a két iPhone hosszabb távra! Lumia szerintem rendszer miatt felejtős. Samsung vonalon pedig a s7, note 7 amit hosszabb távra lehet javasolni.

(#102696) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Tesómnak telefonra van szüksége egy új T-Mobil előfizetéshez. Nem valami nagy IT guru, így valószínüleg hamarabb szemeteli tele a rendszert mint az átlag.
-minél nagyobb üzemidő, de minél jobb kijelző és kamera kell
-maximum 5"-os telefont szeretne, de jobb neki egy 4-4,7" közötti modell
-jó összerakottság
-legyen Google Drive App
-GPS nem lenne rossz ha net nélkül is működne (Hogy van ez jelenleg Androidon és IOS-en?)
-nagy, vagy bővíthető felhasználható tárterület,

Ezek a legszimpatikusabbak elérhető áron:
iPhone 5S
iPhone SE
Galaxy A3 2016
Galaxy A5 2016

Jelenleg nekem az Apple vonal a szimpatikusabb, bár ő nem nagyon akar Apple terméket, fél az inkompatibilitástól. Én pedig az Androidtól féltem őt. Elég hanyag felhasználó, nekem rossz érzéseim vannak az Androiddal kapcsolatban, legalábbis az ő felhasználói magatartását figyelembe véve.

Jelenleg Windows Phone-t használok, de ezt sem ajánlanám neki, félek hogy hiányozna neki valami App.

Ezeket néztem még de nem tudom ezek közül mennyire lenne neki való:
Huawei P8 (jelenleg nem kapható), Mate 8, Honor 7, Galaxy S6 (jelenleg nem kapható)

Szerintetek mi a legjobb az ő feltételeinek? Árkategória: 50-100k

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#102697) w333 válasza mb702 (#102694) üzenetére


w333
félisten

Vernee Thor :K

(#102696) Redneck

Egyértelmű hogy iPhone SE ... de 50-100k -ért biztosan nem kapsz ! :N

(#102698) kerxy

IOS alatt is ugyan úgy van Offline navigáció (Here, IGO stb.)

A3 helyett 1000X inkább i5S -t vennék ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102698) kerxy válasza Redneck (#102696) üzenetére


kerxy
senior tag

iPhone SE szerintem nem illik bele az árkategóriába. 8 ezres havi előfizuval is 100 Ft lenne a 16 gigás, az meg kinek elég... 64-es már mindjárt 30-al fölötte van.
Androidnál egyébként offline navigáció megoldott, akár gyári térkép (wifin előre letöltve) vagy más külön app (here).
P8-at annyira már nem ajánlom, meg ugye nincs is raktáron, Mate 8 jóval nagyobb 5"nál. Honor 7 illetve A5 ezek közül, ha méretben belefér, de egyébként A3-al se lősz nagyon mellé.

(#102699) Redneck válasza kerxy (#102698) üzenetére


Redneck
veterán

Az SE kilőve marad az 5S és az A3/A5. Ezek elérhető áron vannak.
Az 5S-en van offline navigáció és megy a Google Drive?

Szerk:
Az IOS hülyebiztosabbnak tűnik mint az Android, szerintem neki jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#102700) w333 válasza Redneck (#102699) üzenetére


w333
félisten

Az 5S-en van offline navigáció és megy a Google Drive?

Persze :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.