Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101251) Postas99 válasza venomka1 (#101237) üzenetére


Postas99
senior tag

A Zuk1-nek jobb a SOT ideje. Majd 2x annyi mint a Droid turbonak.

Droid SOT-ja kb 4 óra de 2 napot bővel el van a készülék
Dorid: Stock android, míg a ZUK Vibe UI.

A Droid 5.1 hivatalosan persze ígéret van MM-re de Brazil verzió már megkapta, de hogy mikor fog megjelenni az Droidra az csak a Verizontól függ.
Termézetesen van rá más ROM is de ahhoz BL-t kell nyitni. Ha a készülék már a májusi frissítést is megkapta akkor esélyed sincs BL-t nyitni és marad a stock 5.1
A bloatwareeket el lehet lehet távolítani, debloaterrel.
A képernyő viszont alacsony fényerejű nincs 400 nit.

Gondold végig mi jelent neked többet.

Ha Ebay-ről vásárolsz MINDIG MEGFIZETED A VÁMOT USA vásárlás esetén telefonnál. DHL hozza és már vásárláskor kifizeted a VÁMOT.

[ Szerkesztve ]

(#101252) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Ezeket néztétek:
Doogee F7 pro 250euro
LeEco Le2 pro 260euro

Úgy látom a Le2 Pro-ból most éppen csak arany szín van mindenhol, de a Doogee is ígéretesen néz ki. Tapasztalat nincsen ezekkel?

Egyébként kezd nagy vonalakban körvonalazódni az igényem:
3-4GB RAM, közepes vagy erős SOC, 5,5-5,7" kijelző

Úgy látom a Snapi 820 főleg 2K felbontású kijelzőkhöz, és durva játékokhoz használatos. Erre nekem nem feltétlenül van szükségem.
Az viszont jó lenne, ha a kamera megütné a Lumia 640 XL szintjét (ahogy látom a Xiaomi Redmi note 3 pro-nál, vagy a Apollo Lite-nál ez nincs meg).

(#101253) Ájvé válasza cuko (#101250) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi 4i-t ne vegyél, indiába készült elég mostoha készülék, S615 is gyengus FHD alatt, Mi 4c ugyan ennyi (vagy szerintem olcsóbb is) és sokkal jobb, 4c-re hamarosan MM is lesz.
Áfát kell fizetned alapvetően, vám költség nem sok csak az áfa.
Note 3 Pro jó készülék, azt vennék én is.

(#101254) WOT-H-A-C válasza Postas99 (#101251) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Zuk Z1 Vibe Ui-val?? :Y

Semmi köze a kettőnek egymáshoz, ha belpiacos Zuk z1 et veszel , akkor van esély, hogy ZUI -al kapod, de az nem egyenlő a VibeUI-al! :N Az esetek többségében még közvetlen kínából is CyanogenOS-el kapod 5.1.1 es verzióval.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101255) venomka1 válasza Postas99 (#101251) üzenetére


venomka1
aktív tag

Mit jelent a SOT ido? Es sokan mondjak hogy rosz a zuk kameraja:(

(#101256) atike válasza venomka1 (#101255) üzenetére


atike
nagyúr

Screen On Time. Jó szintmérője a tényleges akksiidőnek. Persze erősen használatfüggő azért... :)

(#101257) venomka1 válasza atike (#101256) üzenetére


venomka1
aktív tag

Koszi. Hat akkor valoszinu ezt a telefont veszem meg, jo aksi ido, a fenykepezotol felek kicsit, azzal itt a topic ban sem voltak tul kibekulve. Lg g2 tol jobb a kamera vagy roszabb? Nekem mese szep kepeket csinal a g2

(#101258) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Érdemes várni a(z új) Redmi Pro-ra ? Papíron nagy rendben van. Mikor lehet majd megvásárolni Európában ?

(#101259) RealHUN


RealHUN
újonc

Sziasztok 65-85 körül milyen telefont ajánlotok?Ami fontos a jó üzemidő,a fényképezés,5"-5,5" ,legyen rá jó szervíz,illetve a játékok jól fussanak.
Amik között vacilálok:
-Xiaomi Redmi Note 3 Pro
-Vernee Apollo Lite
-Lenovo zuk z1
Ezek közül melyiket és miért ajánlanátok?

(#101260) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van már, vagy mikor lesz Vernee Apollo Lite teszt?
Oppo F1 Plust látok, de jó volna tudni mikorra várható, jobb-e a redmi note 3 pro tól? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#101261) atike válasza makoss (#101260) üzenetére


atike
nagyúr

Erre én is nagyon kíváncsi lennék a tesztre - meg még sokan mások is... :) A kamera különösen érdekes számomra.

(#101262) kornel2000


kornel2000
csendes újonc

Üdv!
(okos)Telefonvásárlás előtt állok, és lenne egy olyan lehetőségem, hogy a szolgáltatónál maximum 100 ezer forintba kerülő telefonokat féláron el tudnám hozni. Na most az a kérdésem, hogy melyik a legjobb telefon valamelyik szolgáltatónál ami max. 100 ezer forintba kerül. Átlagos felhasználásra venném a telefont. (Facebook, Messenger, 3-4 játék, fényképezgetés stb.) Nem vagyok egyik márkának a megszállottja sem. Mindegy milyen operációs rendszer van rajta (kivéve windows... olyanom van most elég volt belőle egyszer.)
Válaszokat előre is köszönöm :) :D

[ Szerkesztve ]

(#101263) MittuDomain_ válasza kornel2000 (#101262) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Melyik szolgáltató, milyen díjcsomaggal? Ez így róka fogta csuka.
Vagy bármelyiknél, és a feltöltős árból induljunk ki?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#101264) kornel2000 válasza MittuDomain_ (#101263) üzenetére


kornel2000
csendes újonc

Hoppá tényleg... T-Mobile és előfizetés nélkül... Ami nekem eddig bejövős az a Huawei P9 Lite. Erről esetleg véleményt valaki? Ha van jobb akkor szóljatok :D

Ja és még annyi hogy apának is fennáll ez a lehetőség. Nála csak annyi a kikötés hogy kicsi (4-4,5 col) de "gyors" telefon legyen. Nála is max. 100k a keret.

[ Szerkesztve ]

(#101265) Ájvé válasza kornel2000 (#101264) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi értelme függő telefont piaci ár fölött megvenni?
Jó, most kapsz egy okosórát mellé, de függő készüléked lesz, ami inkább csak szívás.

(#101266) jano_77 válasza diegho (#101232) üzenetére


jano_77
nagyúr

A jól megszokott - wotból - diegho -s stílus, nem tudsz kibújni a bőrördből azt látom. Ennyi erővel pont be tudtad volna írni azt is, hogy igen van számla lehetőség vagy, nem nincs! Ha te ennek már úgy is utána néztél.
Nyilván megtaláltam volna, ha kutakodom kicsit, de gondoltam itt biztos van olyan, aki már utána járt és ez gyorsabb. Ezért kár volt billentyűzetet ragadnod.
Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101267) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

melyik lehetne most a legjobb telefon? Honor 6-om van, szeretem szeretem, de minél újabb a telefon, annál jobban merül az aksi, és ez engem borzasztóan idegesít

lényeg az lenne nekem, hogy 3+ óra kijelző idő 2 nap alatt meglegyen, facebook, messenger, chrome aksi zabáló appokat szeretem :D

kínait nem igazán szeretnék már, több okból is, igazából más nem fontos, de ha minden jó az se baj, S7-el szemezek már rég óta, de nem tudom megéri e azt a pénzt, mert S6 is azért ment el, mert nem érte emg a 200-at, nekem

Xbox One: bandymnc

(#101268) tixem


tixem
addikt

Sziasztok!

100 körül mi most az elérhető legjobb gép?

- Árkategória 100 ezer
- új
- Hol vennéd meg? Függetlenül, partnero, vagy akárhol. De jó állapotú aprós telefon is játszik garanciával.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Mostani telefonom 4 éves, szeretném ha a következő is bírná eddig. Nyilván ebből kiderül, hogy ennyiért az elérhető legjobb készüléket szeretném minden tekintetben lehetőleg.
- Mire használnád? Amire manapság használ az ember egy okostelefont: mail, böngésző, fb, navigáció és a kamera ha jó képeket lő az sem lenne hátrány.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? iOs ennyiért kizárva, WP halott, így marad a droid.
- Milyen kialakítású telefont keresel? Ez szerintem egyértelmű. Méret olyan 5 és 5.5" között. 5 col alá nem igen mennék, de ha a fentieknek megfelelően 5 col alatti a legjobb nem gond.

Nekem elsőre G4 ugrik be ezek alapján.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#101269) gergogazd


gergogazd
csendes tag

Sziasztok!
max 55000 Ft-ért vennék új telefont

preferenciám:
- erős processzor,
- tűrhető grafikus teljesítmény (3d játékok nem érdekelnek)
- éj leple alatt olyan kép (esetleg videó) készítése, amiről viszonylag könnyen kivehető, hogy mi van rajta (nyilván nem lesz éles, csak látszódjon rendesen)
- ezen kívül legyen megbízható

mobilarénán kutatva két telefon tetszett meg, amit jelenleg ezen az áron be tudok szerezni:
Xiaomi Redmi 3, és Xiaomi Mi4

ahogy utánanéztem, a Mi4 egy drágább telefon, de most találtam akciót... megéri ennyiért? vagy tudtok jobbat?

jelenleg nincs telefonom egyáltalán, úgyhogy még a héten szeretném kézhez kapni

A brummogás az élet asztala.

(#101270) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Androidos telefonok közül, melyik most a legjobb, vagy legjobbak?
Fontos: jó kamera, megbízható support, max 5"-es kijelző, és az akkú is bírja legalább egy napot.

Köszönöm!

(#101271) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Arra gondoltam, hogy lehet megvárom a Xiaomi redmi 4 note-ot, sőt az is lehet, hogy tényleg megveszem Kínában vagy Szingapúrban November elején, ha ott járok. De minden esetre addig átgondolom, hogy mit fogok venni.

Az lenne még a kérdésem, hogy hasonlóan kínai telefonban mi ajánlott lányoknak? Feleségemnek kéne főleg fényképezés (első és hátsó kamera is fontos), levelezés, messenger, internet. Játék abszolút nem lenne viszont, szóval valami szerényebb hardver is megfelelne. Kijelzőben viszont minél kisebb, 5" alatt lenne jó (de max 5").

(#101272) ghiottone válasza Yushchenko (#101271) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Xiaomi mi4c - 5 col, Snapdragon 808 és a kamerája is jó. + Ezt a szenzort rakták a ma bemutatott Redmi Proba is. Vagyis ez az elsődleges 13 mpx-es kamera benne.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#101273) Szicskeee válasza ghiottone (#101272) üzenetére


Szicskeee
tag

Mi4c szerinted vagy P9 Lite? :D

(#101274) #70516736 válasza Szicskeee (#101273) üzenetére


#70516736
törölt tag

A kettő közül én a P9L-t venném
Kell a b20 és nem vagyok kibékülve a xiaomi romjaival
De inkább a honor7 ha belefér

(#101275) Ájvé válasza gergogazd (#101269) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi4 elég jó telefon, de csak 3G-s modell kapható leginkább (ha nem kell 4G mindegy is), ez mellett 2GB RAM-os szóval nem 3GB-os, de ezzel is bőven használható.
Redmi 3 Pro-al összevetve:
-Mi4:SoC erősebb összeségében, GPU sokkal, de CPU is jobb
-Mi4:jobb kamera
-Mi4:gyengébb akku
-Mi4:FHD és jobb minőségű kijelző
-Redmi 3 4G-s azért, igaz B20-at az se tudja
-Mi4 infrás, Redmi 3 pedig NFC-s
-Redmi 3 Pro 3/32-es és második SIM slotba mehet microSD is, Mi 4 ami még kapható 2/16-os és nem bővíthető
-Redmi 3 Pro zárt BL kicsit macerásabbá teszi a dolgokat, Mi4 nyitott jól modolható és rengeteg ROM elérhető rá, ha számít esetleg.

(#101276) Yushchenko válasza ghiottone (#101272) üzenetére


Yushchenko
őstag

Köszönöm! Akkumulátor miatt talán a Redmi 3 lenne még versenyben a mostaniak közül.

(#101277) Szicskeee válasza #70516736 (#101274) üzenetére


Szicskeee
tag

Erdelyol vagyok itt nem szamit a B20 de megnezem a Honort is :)

(#101278) Ájvé válasza Szicskeee (#101277) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs 4G?

(#101279) gergogazd válasza Ájvé (#101275) üzenetére


gergogazd
csendes tag

hogyhogy csak 2GB? mindenhol 3-at olvasni, a hivatalos oldalon, és a bolt oldalán is
és amúgy a 3G nagyságrendileg milyen sávszélt jelent? nem vagyok otthon a témában

A brummogás az élet asztala.

(#101280) Sayuar válasza Ájvé (#101278) üzenetére


Sayuar
őstag

ha digi ügyfél, akkor ott a 4G a B38-on megy....azt meg tudják a kínai telefonok.

(#101281) Szicskeee válasza Ájvé (#101278) üzenetére


Szicskeee
tag

2600 MHz TDD 38-as csatora, csak ahogy nezem a Honor 7 pont nem tudja :O

[ Szerkesztve ]

(#101282) #70516736 válasza gergogazd (#101279) üzenetére


#70516736
törölt tag

Nem a sávszélességgel van a baj hanem a két T-nél elég sok helyen nincs 3g csak lte800 alias b20 ha vodás vagy akkor ott elég jó a 3g viszont szerintem jobban meríti az aksit mint a 4g

(#101283) LattilaX


LattilaX
tag

Lenovo zuk z1 ről szeretnék kerdezni :megbizható? Hosszútavra ajánljatok kb 2 év?
eustock.hu-ról rendelhetem? Van tőle jobb telefon hasonló áron 65 max 80 ezer ft-ért?

(#101284) Ájvé válasza gergogazd (#101279) üzenetére


Ájvé
veterán

Csak árúkeresőn írják, hogy 3GB-os. Nézd meg a leírást és a kommenteket. Mall-on volt 3GB-os, de ott jelenleg nem elérhető.
Itt leírják nagyjából milyen a 3G, szerintem gyakorlatilag mindenre elég. Viszont csak Vodafonenak van jól kiépített hálózata 3G-n (98%), másik két szolgáltató lefedettsége jóval kisebb, ők 4G-re vártak és közösen építik ki, év végére 98%-ot ígérnek.

(#101283) LattilaX:
Szerintem sok érte, ennyiért Redmi Note 3 Pro-t is kapsz már.

[ Szerkesztve ]

(#101285) keszo válasza gergogazd (#101279) üzenetére


keszo
őstag

Nagyon leegyszerűsítve, és csak a kérdésre válaszolva
3G HSPA+ DL: 42 Mbps UL: 11.5 Mbps
4G LTE DL: 326 Mbps UL: 86 Mbps

[ Szerkesztve ]

Attila

(#101286) Ájvé válasza keszo (#101285) üzenetére


Ájvé
veterán

Ezek a maximumok, illetve 42Mbit nem mindenhol elérhető, sőt inkább csak kevés helyen, úgyhogy maradjon inkább a reálisabb 7,2 vagy 14,4.

(#101287) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

Sziasztok!

A ZUK Z1 és a Redmi Note 3 Pro közül melyik lenne jobb választás?

Szerk: Alapvetően a kamera minősége lenne a döntő, mert minden másban nagyjából egyformának tűnnek :)

Üdv

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#101288) gergogazd válasza Ájvé (#101284) üzenetére


gergogazd
csendes tag

én innen rendeltem, 3GB-ot írnak
mobilaréna cikk, itt is 3 giga
hivatalos(?) oldal, szintén 3 gigával

amúgy mielőtt bárki szólna, a gyanúsan nagyvonalú akció miatt, és mert azt írták, hogy ez az utolsó darab (ami akár egy kiváló reklámfogás is lehet), utánaolvastam a mall.hu-nak, és nagyon óvatos leszek velük...

nekem a budapesti lefedettség is megteszi, a sebesség meg bőven elég

A brummogás az élet asztala.

(#101289) Ájvé válasza Biznisz Elek (#101287) üzenetére


Ájvé
veterán

Pedig sokkal nagyobb a különbség köztük. RN3P-ba újabb és erősebb SoC van, memória bővíthető benne a 2. SIM rovására, van benne rádió. Z1-ről is mondjak pozitívat, USB 3-at támogatja, RN3P csak USB 2-őt.
Kamerát én nem tudnám eldönteni, mindkettőről van teszt nézd meg őket.

(#101288) gergogazd:
Ezt írtam, hogy mall-on 3GB-os volt (mert most nincs náluk se). Az nem releváns, hogy mobilarena tesztben melyiket tesztelték, mert van 2GB RAM-al is Mi4, sőt van amelyik LTE-t is tudja, de az nem amiről szó van.
Itt 2GB-os van, lent a kommenteknél még rá is kérdeznek és írják, hogy "csak" 2GB-os. Szóval van ilyen is meg olyan is. Mall-on 3GB-os verzió van.

[ Szerkesztve ]

(#101290) gergogazd válasza Ájvé (#101284) üzenetére


gergogazd
csendes tag

Ja most nézem, hogy említetted a mall-t. Valószínűleg én voltam az utolsó rendelő akinek jutott az akcióból. :D
Valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban? Elég sok negatív véleményt olvastam róluk, olyanokat, hogy aki jót akar magának, nem vesz tőlük semmit... Az is furcsa, hogy év közben csak úgy ennyire leáraznak valamit. Azt is hallottam, hogy gyári gari nincs, a boltival meg csak a baj van.

A brummogás az élet asztala.

(#101291) Ájvé válasza gergogazd (#101290) üzenetére


Ájvé
veterán

Nekem volt, ismerősnek rendeltem Miezu MX3-at ami hamar (1 hónap talán) beadta a kulcsot.
Visszaküldtük, pár napon belül írták, hogy nem javítható, kérhetek egy másik készüléket (nem volt ami tetszett volna a csajnak) vagy visszafizetik, úgyhogy visszafizetést kértük, néhány napon belül már utalták is át az összeget, szóval meg se várták a hivatalos 30 napot ami rendelkezésükre állt volna egyébként. Ez mellett ingyenes garancia furát volt, jeleztem a problémát ők meg küldték a futárt, aki kétszer is jött, mivel elsőre nem sikerült neki átadni. Bolti garancia van mall-nál, én pozitívat tudok róluk írni viszont, majd meglátod hogy alakul.
Kifutó készülékeket szoktak így kiárulni, gondolom ne maradjon nekik raktáron.
Bármelyik boltról olvashatsz jót és rosszat is, azért vannak nehéz esetek a vásárlók közt is, de persze boltok se korrektek mindig. Nekem pl repedt kijelzős a Mi3-am és nem vagyok benne biztos, hogy nem így is jött esetleg (extremedigital) csak sajnos nem néztem meg tüzetesen mikor megjött, te nézd minden négyzetmilliméterét!

(#101292) gergogazd válasza Ájvé (#101291) üzenetére


gergogazd
csendes tag

köszi a választ

azért fura, hogy egyből belefutottam valakibe, aki kapott tőlük egy hibás terméket :D
árukeresőn leginkább csak azok írtak pozitív véleményt, akik cipőt, vagy egyéb nem elektronikus dolgot vettek :D

na de ez mindent visz... várom a jelentkezését valakinek, aki vett ott telefont, ami nem ment tönkre, mert kezdek komolyan aggódni. hiába a garancia, tudjátok kinek van kedve ehhez

A brummogás az élet asztala.

(#101293) Ájvé válasza gergogazd (#101292) üzenetére


Ájvé
veterán

Működött, 1 hónapot ment kb. Alaplap hibás lett, nagyon melegedett, mondta is a tulaj, akartam ROM-ot frissíteni, de nagyon macerás volt, inkább hagytam mivel nem az enyém volt. Korrektek voltak minden szempontból, kommunikáció is rendben volt, gyorsan válaszoltak.
Áfás számla hülyeség, csak akkor van így ha cég nevére kéred (mondjuk általában azért kérik így :D), egyébként igaz, de ez minden más cég esetén is igaz, szóval elállás joga csak természetes személyt illeti meg, törvénybe vagyon írva, ez van.
Itt olvashatsz még véleményeket.

(#101294) gergogazd válasza Ájvé (#101293) üzenetére


gergogazd
csendes tag

nem arra gondoltam, hanem erre:
"Vettem egy táblagépet (Lenovo) egy turmixgépet (Philips) egy szendvicssütőt (no name) egy elektromos fogkefét (Braun) és egy tablet tokot. Nem tudom, hogyan és hol tárolják a dolgaikat, hogy kezelik a termékeket a raktárban, de kapaszkodj meg! Minden elromlott 3-4 hónap alatt a tablet tokon kívül!"

persze az is tök abszurd, hogy csak hibás termékeket árulnak:D

A brummogás az élet asztala.

(#101295) Andrew.f79


Andrew.f79
csendes tag

Sziasztok !

Szeretnék egy telefont venni hosszú távra, jó ideje nem követtem a felhozatalt nincs konkrét elképzelés. Játszani nem fogok vele, fotózásra van rendes DSLR gépem így az sem a leges legfontosabb. Átlagos használatra lesz A minél jobb GPS + hosszú akkumlátor idő jól jönne, örülnék ha víz vagy cseppálló lenne mert a mostani telefonom a tegnapi viharban rongyáázott és kuka lesz belőle mondjuk amúgy is 1000 éves volt már. Árban 100 körül, esetleg egy jobb pillanatomban ha megbeszélem magammal elmehetek max 150-ig. Nem cserélgetni veszem, és nem kütyüzni.

- Android
- új kártyafüggetlen készülék 2-3 év magyar garanciával
- teljesen probléma és akadás mentes rendszer ne akadjon ne fagyjon ne gondolkodjon
- minél hosszabb támogatás
- 5 - 5.2 col minél kompaktabb méret keskeny kávák
- B20 fontos
- akksi bírhatna minél többet, legyen energiatakarékos jól optimalizált
- víz / cseppálló de nem kizáró ok ha nem az

[ Szerkesztve ]

(#101296) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm megkért, hogy nézzek neki 40 körül telefont, és hát ez az a szint, aminél rengeteg gyenge nevesebb telefon, illetve kínai, ismeretlen márkájú, de nem olyan rossz hardverű telefon található. Kicsit tanácstalan vagyok, tudnátok párat mondani, amivel nem fogja nagyon tépni a haját az ember? Sajna a Xiaomi Redmi 3 már túl drágának tűnik, a Redmi 2 Pro pedig hiába lenne nagyon jó árban a webshopban, gondolom kifuttatták. Túl nagy igények nincsenek, lehetőleg 5 coll körüli kijelző, menjen rajta a Swype (emiatt WP nem lehet). Az illető legalább 8 megapixeles kamerát szeretne. Magyarországi vételről lenne szó, Kínából rendelés nem opció.

Nagyon örülnék neki, ha tudna valaki segíteni és előre is köszönöm!

(#101297) Ájvé válasza Abysmal (#101296) üzenetére


Ájvé
veterán

Vernee Thor, teszt, topikja is a teszt fórumban van.

(#101298) Abysmal válasza Ájvé (#101297) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Wow, nagyon komoly, hogy ennyiért már ilyet kapni. Köszönöm a segítséget! Ha esetleg hasonlóan jó képességű telefonokat tudsz/tudtok még ennyiért, akkor azoknak a megosztásáért is hálás lennék.

(#101299) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

Hosszas tépelődés után két készülékre szűkítettem a kört: S7 és HTC 10.

Férfiasan bevallom, a bend (hajlítás) tesztek nálam nagyon leszűkítették a kört, mivel a 100 kilómmal zsebben hordom a telefont plusz műanyag tokban és fóliával kulcsok, meg apró között, és nincs ott az eszem, hogy vigyázzak rá. Fontos az akadásmentes működés, stabil wifi, hotspot, legalább 3GBRAM, időtállóság, jó üzemidő, túlmelegedés nélküli üzem, elfogadható fotók lövése, legalább 120 fps video ( :) ), és méretben az egykezes használhatóság (kb 5"), ezért is esett ki pl az Oneplus 3. (Kis játék, net, youtube, levelezés, (esetleg VR kipróbálása :) ) stb.)
Mindenképpen hosszú távra gondolkodom. Mivel a két készülék kb egy árban van, passzolok, valamilyen megerősítésfélét kérek szépen tőletek valamelyik irányba, ma kell megrendelnem.

Köszi előre is: Zsolt

(#101300) istnag válasza Bozso68 (#101299) üzenetére


istnag
addikt

Én a HTC -t venném (nem meglepő módon):
-UI
-Anyaghasználat
-Frissítés
-Hangzás
-Előlapi kamera
Meg szerintem szebb is, mint az S7, ha az S7E-vel hasonlítom, akkor már nem annyira egyértelmű, hogy szebb.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.