Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102751) vitemerius


vitemerius
tag

Fényképezős telefonra esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

(#102752) Medocsabi válasza holozis_HUN (#102750) üzenetére


Medocsabi
addikt

Köszönöm a választ!Sajnos egyetlen készüléket találtam itt használtan az lg-ből,ami elkelt...újonnan meg 100K fölött van,szóval sajnos ez kilőve... :(
A lenovo -val kapcsolatban mi a vélemény?vagy más készülék esetleg?

(#102753) zso73 válasza Medocsabi (#102748) üzenetére


zso73
veterán

Egy a lényeg Huwei P8 dual Lite-t ne vegyél, mert szar.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#102754) Medocsabi válasza zso73 (#102753) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ezt megjegyzem mindenképp :D

(#102755) ghiottone válasza Medocsabi (#102748) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én a helyedben számolnák a Moto G4 Plusal is - itt egy teszt + az expansys megbízható és rajta keresztül olcsóbb is.

vitemerius: összeg amiben gondolkodsz?

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102756) #70516736 válasza Sztojcsi (#102749) üzenetére


#70516736
törölt tag

Vernee thor igaz nem full hd
Esetleg honor 7,
redmi 3 pro ez nem tudja a B20at és szerintem nem kap MM-t sem

[ Szerkesztve ]

(#102757) Medocsabi válasza ghiottone (#102755) üzenetére


Medocsabi
addikt

Háááát...Megfontolom,de annyira műanyag az egész,majdnem 90K-ért,2gb ram,meg 16 gb...nagyon kevés.Mint alternativa nem rossz,de akkor inkább egy lenovo vibe shot z90 jobban megéri nem?

(#102758) Balipal


Balipal
újonc

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt, szeretném ebben a segítségeteket kérni.

~50 ezer Ft-os árban gondolkodom
főleg böngészésre használnám, gps az fontos, hogy jó legyen, kamera közepesen fontos, akku jó lenne ha kibírna legalább 1 napot, játékra ritkán használom, de azért jó lenne ha lenne lehetőségem kipróbálni néhány komolyabb darabot (de ez egyáltalán nem feltétel)

Telenoros M-es előfizetésem van, innen a P8 lite és P9 lite szimpatikus, azonban nem vagyok benne biztos, hogy a 2GB ram hosszabb távon kiszolgálja az igényeimet.

Elkezdtem nézegetni a gearbesten az oukitel és xiaomi a fent említett árkategóriába eső darabjait is, de ezekkel egyáltalán nincs tapasztalatom, így a tanácsotokat kérném, hogy ezek közül melyek az ajánlott típusok és egyáltalán érdemes-e ilyen helyről rendelni.

A telefonvásárlás nem sürgős, így ha azt mondjátok, hogy érdemes még 1-2 hónapot várni, azt is megfontolom.

Köszi előre is,
Bali

(#102759) ghiottone válasza Medocsabi (#102757) üzenetére


ghiottone
nagyúr

82 a fenti link alapján. Alternatívát kértél.
Én nem venném meg azt a Lenovo-t, a 615-ös régebbi chip, használtam, de a 617-es jobb + nem vagyok benne biztos, hogy kap-e 7.0-t, ellenben a Moto biztos fog kapni. Én átmeneti telefonnak vettem pár hónapra, addig ameddig ki nem adják a Moto Z Play-t (bár ha nem lesz belőle dual sim, akkor marad hosszabb távra). Az LG erősebb processzor, egy picit jobb kamera. A Moto stock, gyors a rendszer, jól optimalizálták - a 2gb ha nem játszol vele akkor mindenre elég (játékra is, de nem fog mindent bent tartani a memóriában), 16GB a tároló, de a 2 sim mellett sd kártyahely is ott figyel + a 2. sim 3G-t is tud. Bevezető ára magasan kezdet, de az ujjlenyomatszenzor + a Qualcomm QC 3-as töltő is ott figyel a dobozba.

Balipal: Xiaomi Redmi 3 Pro innen, vagy kuponnal 2év EU garit vlasztva EU Shippinggel innen. - Mindkét hely megbízható, mindkét helyről rendeltem már.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102760) andrisbandi válasza Balipal (#102758) üzenetére


andrisbandi
őstag

Kb fél éve vettem egy félárban 100 dolcsis Doggee telót az EU Gearbestről.
- Eleve használhatatlant küldtek, semmi nem működött rajta.
- Részleges refund-ra lettek volna hajlandóak, ami elfogadhatatlan opció volt.
- Csak a Paypallal sikerült visszaszerezni a teljes vételárat.

Azóta csak itthon veszek telót. Nekem nem éri meg a hónapokig tartó ügyintézést.

Itt le van írva részletesen;
Kínai garanciáztatás

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102761) Balipal válasza ghiottone (#102759) üzenetére


Balipal
újonc

köszönöm!

(#102762) vitemerius válasza ghiottone (#102755) üzenetére


vitemerius
tag

_ghiottone: olcsóbb típust keresnék, mint az LG G4, azaz 100 alatt, minél közelebb az 50-hez.

[ Szerkesztve ]

(#102763) Sayuar válasza vitemerius (#102762) üzenetére


Sayuar
őstag

nekem tegnap volt a kezemben a moto G4: nagyon jó telefon. Egy bajom van vele: 2GB RAM....ha elérhető lenne 3-as (vagy netán 4-es) azonnal venném...

(#102764) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.LG g2 -ről szeretnék váltani Windows telóra.elsősorban Nokia Lumia szériára.használtan venném,45-50 000Ft között.Voda ill független jöhetne szóba.Lényeges lenne a valamivel jobb kamera mint a G2 ben lévő,méretben 5 col körüli be gondolkodom a 6 col már nagy nem akarok tepsit.És 2gb ram sem ártana.Eddig a 930 ,és 1020-at nézegettem.Ezek közül van jobb választás 50-ig?

[ Szerkesztve ]

(#102765) Trava válasza kromatika (#102764) üzenetére


Trava
tag

Ne tedd! :)

(#102766) kromatika válasza Trava (#102765) üzenetére


kromatika
veterán

De.Szeretném ki próbálni. :K

(#102767) Trava


Trava
tag

Kérj kölcsön valakitől egyet egy hétre, két nap után örömmel fogod visszaadni.

(van lumia 630-am és g2-m is)

(#102768) ghiottone válasza vitemerius (#102762) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Xiaomi Mi4C - jó a kamerája, spemallon 2év Eu garival 159 dollár a 2/16-os, a 3/32-es már 225. 13 dolcsis kuponnal már csak 5 dollár lesz az EU express, ami garantáltan áfamentes.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102769) SyMbioTe válasza kromatika (#102766) üzenetére

Én sem javaslom. Ideiglenesen egy 630-at használok. Egyedül az üzemidő ami jó benne, mert semmi akkuzabáló dolgot nem lehet rajta csinálni. :D
Appok nincsenek rá jók, ami meg van abból egy csomó csak béta verziós és kb. az is marad.
Nexus 4-et használtam eddig, azután 2 nap alatt sikerült megutálnom ezt a telefont. :DD

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#102770) Balipal válasza ghiottone (#102759) üzenetére


Balipal
újonc

Nagyon tetszik a Redmi 3 Pro, egyedül annyi kérdésem maradt, hogy a két ajánlott hely közül garanciáztatás szempontjából melyik ajánlottabb?
SPEmall-ról mit lehet tudni ilyen szempontból? Magyarországi szervizük van? Vagy hiba esetén csak valamelyik eu-s országban javítják? Ezesetben nem túl macerás a telefon garanciáztatása?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#102771) ghiottone válasza Balipal (#102770) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2 közül EUstock biztosabb (szervízt is megoldják Magyarországon) amikor lesz készleten - ők nagyon korrektek és ha megnézem a szállítással együtt 4000 ft a különbség, ha 280 ft-os árfolyamon számolom és a szürke/fekete változatot nézem, az arany és a fehér/ezüstnél már jobb. A spemallnál Spanyolhonba kell küldeni ott nem tudom pontosan.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102772) andrisbandi válasza Balipal (#102770) üzenetére


andrisbandi
őstag

http://eustock.eu/
100% magyar gari.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#102773) Postas99 válasza kromatika (#102766) üzenetére


Postas99
senior tag

Használtan akkor inkább L640, mert olcsóbb akár egy 20-asért is megkaphatod.
Ha mindenképp L930-at szeretnél vegyél azt, ott már több hiba is előjöhet ilyen korban. Esetleg ha száp telefont szeretnél akkor L650.

(#102774) diegho


diegho
nagyúr

Most voltam MM-ban, megnéztem a P9 lite, H7 lite párost, de egyik sem jött be. Vodafone-ban Platinumot is néztem, az se tetszett. A G5 viszont kellemes volt.

(#102775) Danex


Danex
addikt

Üdv, az 50-70ezres kategóriából milyen lehetőleg 5"-os, minimum 2GB ram-mal és "hackelhető" telefont ajánlotok?

Előre is kösz! :U

(#102776) ghiottone válasza Danex (#102775) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Xiaomi Redmi 3 Pro.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102777) vitemerius válasza ghiottone (#102768) üzenetére


vitemerius
tag

Köszi, megnéztem vele készült képeket, valóban nem rossz ahhoz képest, hogy fele annyiért is kihozható.

(#102778) tdanos


tdanos
csendes újonc

Sziasztok.

új telefont keresek, régen nagyon követtem a piacot, modelleket, de ma már elvesztem :))

2015ben vásárolt honor 4x-em darabokra tört, most p9 lite-ot gyűrök átmenetileg.

nincsenek nagy igények, net, játék.
preferálnám, ha fém házas lenne és nagyjából akadálymentes futás jó üzemidő.

keret: 80-140 ezer forint.

(#102779) ghiottone válasza tdanos (#102778) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hát ha akarsz mókolni akkpr One Plus 3 125, de most nem elérhető pár hétig oneplus.net-en.
Honor- ban nem gondolkodsz? honor 7?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102780) tdanos válasza ghiottone (#102779) üzenetére


tdanos
csendes újonc

egy kék honor 8ast megvárok akkor inkább talán becsúszik árba :D
mókolni nem fogok egyikkel sem. :N :N

(#102781) ghiottone válasza tdanos (#102780) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Először arra gondoltam én is, de annak üveg hátlapja lesz.de jól néz ki + 400 dolcsi, ami gondolom 400 euró lesz minimum.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102782) lalyoska


lalyoska
tag

Sziasztok!
Már amikor megjelent beleszerettem, és most 120k-ért rendelhető a Lumia 950 XL, egykártyás LTE verzió. Ennyiért szerintetek jó vétel? A kamerás képességei azért egy amatőr hobbifotózás szintre elegendőek?
Köszi az infókat!

[ Szerkesztve ]

(#102783) lalyoska


lalyoska
tag

Ja és értem én, hogy minden telefonnak esik az ára...na de a felére? Valami támogatás megszűnt? Vagy miért kerül feleannyiba, mint fél éve?
Nem tudjátok esetleg?

(#102784) Danex válasza ghiottone (#102776) üzenetére


Danex
addikt

és a Redmi Note 3 megéri a plusz 10ezret amennyiben megbarátkozom az 5,5"-lal?

(#102785) kerxy válasza lalyoska (#102783) üzenetére


kerxy
senior tag

Fotóban jó, de nem véletlenül esik az ára... Halott a Windows rendszer kb.

(#102786) ghiottone válasza Danex (#102784) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olvass utána. Neked kell tudni. Tartalom fogyasztásra jobb az 5,5 col, de az 1 kezes kezelés már nehézségekbe ütközhet. A Snapdragon 650 erősebb benne. A Meizu nem jött be ( ők szerintem minőségibb készülékeket készítenek)? M3 Note is van az eustockon, az kb a Redmi 3 proval van pariban, bár a mókolása az már más kérdés... + 5,5 col.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102787) Gibo válasza zso73 (#102740) üzenetére


Gibo
senior tag

Ez így ebben a formábában azért nem igaz..Honor 7em van,és habár a hátlap fémborítása nekem sem igazán jött be (fogtam már jobbat is) illetve az éleket fedő műanyag gagyi,de hardweresen és szoftveresen elég jól muzsikál. A nyolc mag fullra nem hat meg sehol, elméleti szinten viszont a 4+4es felállás takarékosabb. Ha a P8 litedod akad,az azért lehet mert egyszerre sok alkalmazást hagysz megnyitva,vagy vmi a háttérben teleírja a memóriát. Általában ha beleolvasol a topicba független készüléket ajánl mindenki (csak külön kérésre szoktak hálózattfüggöt beírni),nem véletlenül. 55e Ft-ért függetlenül nem rossz ajánlat a P8 lite sem,de minden preferencia függvénye. Ha olyan telefont akarsz ami nem akad,igyekezz minél magasabb RAM-al rendelkező készüléket vásárolni.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102788) Gibo válasza andrisbandi (#102760) üzenetére


Gibo
senior tag

Komoly...hála az Égnek GearBesttel még.nem volt garanciális problémám,csak Geekvida,nak jellet egy ZTE-t visszaküldeni,ök viszont egy hét múlva már tolták is vissza a pénzt :)

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102789) Danex válasza ghiottone (#102786) üzenetére


Danex
addikt

Épp most haldoklik be a kijelzője a Meizumnak, van még kb 1 hét garanciám rá. Az nem tetszett a Meizu-nál, hogy a FlymeOS-nél az értesítésekkel csak a baj volt, rendszeres frissítés meg csak a kínai programokkal telepakolt verziókra jöttek a rendszerhez.

Majd meglátom még, azért kösz! :R

(#102790) ghiottone válasza Danex (#102789) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezért veszek én stock droidos Moto-t. Müködik, teszi amire kitalálták, minősége ok, frissítés rendben van. + ha esetlegesen mókolni támadna kedvem (amire nincs szükség) akkor irány az xda és romok garmadája.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102791) sfefe válasza kerxy (#102785) üzenetére


sfefe
őstag

Sajnos ugy nezki....
Lesz mostanaban vmi uj wp-s telo? Nagy a csond...

(eleinte nekem sem jott be a ceges telo ami wp-s de mostmar inkabb azt valasztanam mint mast... )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#102792) holozis_HUN válasza sfefe (#102791) üzenetére


holozis_HUN
veterán

HP-nak jött ki WP-s telója, elvileg jó.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#102793) kromatika válasza Postas99 (#102773) üzenetére


kromatika
veterán

:R

(#102794) #20221952


#20221952
törölt tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezt a telefont meg merjem-e venni? :F
A leírás alapján nem rossz, de nem tudom, hogy mennyire hihetek a leírásnak, illetve még sohasem rendeltem külföldről, ettől is tartok egy kicsit.

(#102795) Postas99 válasza #20221952 (#102794) üzenetére


Postas99
senior tag

Tényleg hangzatos. Mennyit kérnek érte?
Úgy olvastam hogy még meg sem jelent.

(#102796) hroberto válasza kerxy (#102785) üzenetére


hroberto
veterán

A halott rendszerre épp a napokban jött ki az Évfordulós frissítés... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#102797) meszike91 válasza hroberto (#102796) üzenetére


meszike91
senior tag

halottnak a csók (egy lumia 640 tulaj)

du, du hast, du hast mich

(#102798) kerxy válasza hroberto (#102796) üzenetére


kerxy
senior tag

(#102799) #20221952 válasza Postas99 (#102795) üzenetére


#20221952
törölt tag

Itt, ennyibe kerül, ami nem olyan rossz ár.

(#102800) cenzor


cenzor
tag

GSM boltból vásárolva Nexus 6P és Galaxy S7E között gondolkozok. Garancia tekintetében melyikkel járnék jobban? Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a Huawei minden európai régiós készüléket javít, függetlenül attól, hogy hol vettem. Emiatt kicsit a Nexus felé hajlok, ugyanakkor arról meg azt olvastam, hogy nagyon könnyen elhajlik :) Samsungnál GSM bolt esetén (B-tel) teljesen felejtős a gyári garancia?

Miért van minden telefonnak valami hülye hibája? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.