Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102801) sfefe válasza meszike91 (#102797) üzenetére


sfefe
őstag

MI a gond vele? Cegnel lumiat hasznalok semmi bajom vele nem fagyogat, akad stb...
( pedig ez a gyengebb kiadas, 520 )
Egyetlen bajom a lumiaval, hogy nem megy rajta az Igo csak ezert gondolkodom droidban semmi masert.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#102802) Sayuar válasza sfefe (#102801) üzenetére


Sayuar
őstag

pl. hogy nem megy rajta a messenger voice....csak szöveg...
pl, hogy egy-egy aplikációnak híre-hamva sincs wp-re
pl. ha voipolni akarsz, akkor finarea appokat nem tudsz letölteni, én annak idején csak zoipert találtam....
inkább nem sorolom

(#102803) Postas99 válasza #20221952 (#102799) üzenetére


Postas99
senior tag

"Presell" erre jön a szállítási költség + ÁFA.

Reméljük nem lesz semmi baj vele.

Várj 1-2 hónapot , mert minden kínai készülék leírásban annyira ígéretes aztán meg jönnek a bajok vele.
Nézzük meg mi lesz a visszhang a készülékkel kapcsolatban.

Papíron jónak tűnik.

[Ez occóbb]

[ Szerkesztve ]

(#102804) Gibo válasza #20221952 (#102799) üzenetére


Gibo
senior tag

HomTommal várnék én is,esetleg olvass bele vmilyik homtom topikjába,hogy milyenek a márkával a tapasztalatok. A Zenfone olcsóbb,és szintén 5,5",4GB RAM,ugyan a háttértár csak 16GB,és processzorosan sem olyan erős,de mindennapi használatra tökéletes..

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102805) PAPSZIMax válasza cenzor (#102800) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Miért pont 6p? Én azt azért ejtettem kiert a kezdőképernyőbe beleégették a google keresőt :D
A mate 8 ugyan az csak 6"
Ha meg nem a méret a lényeg a p9 jobb szerintem

(#102806) cenzor válasza PAPSZIMax (#102805) üzenetére


cenzor
tag

A 6 coltól kicsit félek, hogy túl nagy :) A P9-ről még nem sok mindent olvastam, úgyhogy az valahogy kiesett a látószögemből. Az S7E-ről meg csupa jókat írnak, az árkülönbözet nem olyan nagy, úgyhogy az tűnt kézenfekvőnek. Mindenesetre utánanézek a P9-nek is, hogy miben jobb / rosszabb.

(#102807) diegho válasza PAPSZIMax (#102805) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez most komoly? Nova launcher és nincs ott a Google kereső.

(#102808) Djmarko


Djmarko
tag

Sziasztok!
Kijelző méret lényegtelen de minimum HD felbontás.
Ár: Max 30.000Ft.
Használt.
Min 2 giga ram.
Op rendszer mindegy.
Facebook messenger youtube viber kis játékra lenne használva.
Most jelenleg egy Blackberry Z10-em van azt szeretném lecserélni.

Köszi előre!

[ Szerkesztve ]

(#102809) ghiottone válasza Djmarko (#102808) üzenetére


ghiottone
nagyúr

1 genes Moto X az aprón.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102810) Djmarko válasza ghiottone (#102809) üzenetére


Djmarko
tag

Más nincs?:)
Mert elég ritka mobil aprón is.

(#102811) Ájvé válasza Djmarko (#102810) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Mi3, talán Honor 6.

(#102812) #20221952 válasza Postas99 (#102803) üzenetére


#20221952
törölt tag

Na, ezért kérdeztem, mert a leírás jó, de nem a leírást fogom a mindennapokban használni...

(#102813) Djmarko válasza Ájvé (#102811) üzenetére


Djmarko
tag

Köszi mindkettőtöknek!

(#102814) blountex


blountex
senior tag

Sziasztok!

Keresnék egy olyan telefont, ami a következő paraméterekkel rendelkezik:
- FHD (1920x1080p)
- Ha lehet akkor 5 colos (ma már egyre kevesebb van), de 5,5 is belefér.
- Legalább 3GB ram, úgy tudom az android szereti a ramot.
- Hosszú akkuidő: 3500-5000mAh
- NFC támogatás
- Dual Sim kártya fogadás
- Proci nem lényeges, úgy is már ilyen 8 magos csodákat árulnak.
- Ár: 100e alatt, körül

Sok fajta telefont megnéztem, de kb. mindegyik valamelyiknél elvérzik. Ha a hardver jó akkor NFC nincs benne, és fordítva.

A legjobb ilyen telefon lenne az Elephone P5000, de ilyet már a gyártó sem árul és nem lehet használtan sem venni sehol. Továbbá a Elephone Vowney több sebből vérzik hiába minden adott, ahogy az Asus Zenfone 2nek a kijelző fénye gyenge.
A most nemrég jött Xiaomi Redmi Pro nagyon ígéretes lett volna ha lenne benne NFC.

Ha tudtok ajánlani valamit ide, vagy privátba várom (ha van valakinek eladó P5000-se), köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#102815) #20221952 válasza Gibo (#102804) üzenetére


#20221952
törölt tag

Tesztet olvastam róla, ott csak az nfc hiányát hozták fel hátrányként (nekem ez nem hátrány).
Az Asus ZenFone 2 (ZE551ML) ebben a színben nagyon tetszik, de ez egy százas és így inkább a Motorola Moto X 2nd telefon, mert a sebessége azonos, csak a memória és a tárhely kisebb benne.

(#102816) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!
Szeptember hónapban szeretnék új telefont venni, egy "öreg" Xperia SP-t váltana.
Indok: az SP lassú csiga :D Illetve felmondta a szolgálatot a digitalizere.

Ár: max 70k
Vétel: lehet használt is, vagy Telekom függő vagy független. Előfizetés nem játszik.
Használat: átlag felhasználás, plusz a multimédia fontos lenne
OS: friss Android, custom ROM-ok és rootolás lehetősége fontos
Kijelző méret: örülnék ha 5" vagy az alatti lenne. HD-vel megelégszem.
Dizájn: Az SP-t számtalanszor ejtettem le, apró kopásokkal kibírta. Szeretném ha az utódja is hasonlóan masszív lenne.
Akku: bírjon legalább 4-5 óra kijelző időt.

[ Szerkesztve ]

(#102817) ghiottone válasza #20221952 (#102815) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A smartshoppal óvatosan - menj be hozzájuk és kérdez rá hány X-ük van, meg tudna-e mutatni egyet. Ha csak 1 akkor tünés, + ha azt mondják az újra leragasztott dobozra, hogy a Motorola fel szokta bontani, na akkor is ott kell őket hagyni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#102818) Dojt


Dojt
csendes tag

Sziasztok!

Új, független telefont szeretnék vásárolni 2 év gyári garanciával, hosszú távra tervezek.
Az alábbi 2-3 GB RAM-mal szerelt jelöltjeim vannak:

2 GB RAM:

- Huawei P9 Lite Dual
- Samsung Galaxy A5 (2016)
- Honor 7 Lite

3 GB RAM:

- Lenovo Vibe S1
- Lenovo Vibe Shot Z90
- Honor 7

Továbbá, használtan 40 ezerért megbízható forrásból tudnék venni 1 éves Honor 6-ot még 1 év gyári garanciával.

Hosszútávra melyik legjobb ár/érték aránnyal rendelkező telefont ajánlanátok?

Köszi a segítséget!

(#102819) #20221952 válasza ghiottone (#102817) üzenetére


#20221952
törölt tag

Köszönöm, hogy szóltál, akkor nekem már sohasem lesz telefonom... :O

(#102820) aha.e válasza Dojt (#102818) üzenetére


aha.e
tag

Lenovok vagy a Honor 7 közül valasztanék!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#102821) Dojt válasza aha.e (#102820) üzenetére


Dojt
csendes tag

Köszi!

1 tuti tipp kellene :)
A használt Honor 6 már elavult konstrukció, az hosszú távra (1,5-3 év) nem éri meg?

(#102822) Ájvé válasza Dojt (#102821) üzenetére


Ájvé
veterán

Elvárásoktól függ, de mai mobil fejlődés világában nem lehet 2-3 évet mondani egy készülékre (esetleg újra, használtra nem nagyon). Tény jó a Honor 6, ha jól emlékszem csak alap felhasználást írtál, arra elég lesz, viszont játékra könnyen lehet, hogy nem (mondjuk ahhoz akkor a Honor 7 is kevés lesz, azonos a GPU a Honor 6-al).

(#102823) Dojt válasza Ájvé (#102822) üzenetére


Dojt
csendes tag

Így van, nem lenne játék. Viszont évente-másfél évente nem szeretnék telefont cserélgetni.
Újban 100e körül (+-20%) határban keresem a legjobb ár-érték arányú telefont 2 év gyári garanciával, de ha azt mondjátok, hogy érdemes 40 ezerért az 1 éves kitűnő állapotú Honor 6-ba belevágni akkor megteszem.

Köszi!

(#102824) PAPSZIMax válasza Dojt (#102823) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Elviekben 125e ft ba van a oneplus3 6gb 5.5" atomerőmű. Azzal talán kihúzható pár év papíron. Gyakorlatban persze senkinem mondhat biztosat...

(#102825) Dojt válasza PAPSZIMax (#102824) üzenetére


Dojt
csendes tag

Szempont még a minél kisebb méret úgyhogy az kiesik. Sajnos 5" alatt nem is találtam versenyzőt...

(#102826) Sayuar válasza PAPSZIMax (#102824) üzenetére


Sayuar
őstag

nekem a moto G4 plus 4GB is elég lenne (USÁban 300 dodo)....de nálunk csak a 2GB-os érhető el...Az pedig 2016-ban....hááát...nem túl időálló.

(#102827) tvamos válasza Dojt (#102818) üzenetére


tvamos
nagyúr

A Lenovo Vibe Shot Z90 nekem is tetszik, csak kicsit sok az a 100k HUF...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102828) IPHUN


IPHUN
csendes tag

Sziasztok melyik telót ajánlanátok ilyen feltételek mellett?
- Árkategória: Kb. 100 körül max egy picivel (10-20) több
- Használt vagy új, Inkább új
- Hol vennéd meg? Előfizetés nem jó, mert külföldre vinném
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Minél hosszabbra, főleg szoftveres szempontból (android frissíthetőség)
- Mire használnád? Böngészés, videónézés, zenehallgatás, max egy-két játék (nem annyira szempont), dokumentumkezelés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? Inkább nyílt (Android)
További dolgok:
- Aksi nem olyan fontos, hogyha naponta kell tölteni
- NFC hiánya nem számít
- Ramból jó lenne minél több
- Képernyőméret max 5,3 (nagyon-nagyon max 5,5)
- "Viszonylag strapabíró háza legyen". Sokat biciklizek, és félek, hogy a zsebemben tekerés közben meghajolna egy nagyon nagy és vékony készülék (lehet, hogy alaptalan a félelemem)
- Felbontása nem olyan fontos, nem számít, hogy minél nagyobb legyen, ilyen kis méretben értelmetlen szerintem.
- Víz- porállóság stb (álom :D )
- Márka nem számít, csak normális ügyfélszolgálatuk legyen.
- Esetleg későbbi főzött ROM-ok felrakásának lehetősége.
- Memóriabővíthetőség fontos, hogy legyen, és rádió is.

Egy-két hónappal ezelőtti írásaitok alapján, a Honor 7-tel és a Nexus 5x-szel szemezek, de zavar a Nexus-nál a bővíthetetlen memória és a rádió hiánya.
Viszont nem tudom, hogy érdemes-e megvárni a Honor 8-at esetleg az új Nexus-t? Vajon az is ilyen árkategóriába esne? Vagy álmodik a nyomor? :D
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Üdv.:
IPHUN

[ Szerkesztve ]

(#102829) w333 válasza IPHUN (#102828) üzenetére


w333
félisten

Honor széria szvsz. a papírvékony nagyon gyenge telefon ! :(

N5X sem egy rossz telefon, de a készülékház a nagyon olcsóságot súg-alja !

Új Nexus telefonok szerintem jóval drágábbak lesznek (főleg itthon)

Redmi Note 3 Pro szerintem :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102830) Postas99 válasza IPHUN (#102828) üzenetére


Postas99
senior tag

Esetleg Moto G4 plus? Vagy újonnan one+3 ? Van benne erő az os-t még csiszolják egy kicsit. Mindkettőnek még van az out of the box élménye.

Ha lehet használt is akkor O+2 mert az IPS kijelző ha összetöröd 10e huf hozzá egy másik. Amoled-es panelnél mint O+3 már drága játék cserélni. Használtban több jó ajánlat is van

[ Szerkesztve ]

(#102831) IPHUN válasza IPHUN (#102828) üzenetére


IPHUN
csendes tag

Sziasztok melyik telót ajánlanátok ilyen feltételek mellett?
- Árkategória: Kb. 100 körül max egy picivel (10-20) több
- Használt vagy új, Inkább új
- Hol vennéd meg? Előfizetés nem jó, mert külföldre vinném
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Minél hosszabbra, főleg szoftveres szempontból (android frissíthetőség)
- Mire használnád? Böngészés, videónézés, zenehallgatás, max egy-két játék (nem annyira szempont), dokumentumkezelés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? Inkább nyílt (Android)
További dolgok:
- Aksi nem olyan fontos, hogyha naponta kell tölteni
- NFC hiánya nem számít
- Ramból jó lenne minél több
- Képernyőméret max 5,3 (nagyon-nagyon max 5,5)
- "Viszonylag strapabíró háza legyen". Sokat biciklizek, és félek, hogy a zsebemben tekerés közben meghajolna egy nagyon nagy és vékony készülék (lehet, hogy alaptalan a félelemem)
- Felbontása nem olyan fontos, nem számít, hogy minél nagyobb legyen, ilyen kis méretben értelmetlen szerintem.
- Víz- porállóság stb (álom :D )
- Márka nem számít, csak normális ügyfélszolgálatuk legyen.
- Esetleg későbbi főzött ROM-ok felrakásának lehetősége.
- Memóriabővíthetőség fontos, hogy legyen, és rádió is.

Egy-két hónappal ezelőtti írásaitok alapján, a Honor 7-tel és a Nexus 5x-szel szemezek, de zavar a Nexus-nál a bővíthetetlen memória és a rádió hiánya.
Viszont nem tudom, hogy érdemes-e megvárni a Honor 8-at esetleg az új Nexus-t? Vajon az is ilyen árkategóriába esne? Vagy álmodik a nyomor? :D
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Hmm, úgy érzem kicsit pontosabban kéne fogalmazzak.
Szóval külföld alatt, Dániát értem (idekint is vennék, de a 27% áfa még rosszabb mint otthon)
Biciklizés alatt meg azt, hogy egyelőre munkámból kifolyólag rengeteget bicajozok, de ez kb. max 1-2 év lesz, viszont utána is fogok majd csak talán nem ennyire rendszeresen.

w333: Most olvasgatom a tesztet róla, nem rossz, de nekem lehet, hogy túl nagy ez. Élőben megtapogattam a Honor 7-t és az még úgy-ahogy elment.
Postas99: Lehet akár használt is, de inkább újat szeretnék. Bár már volt szerencsém, kijelzőt cserélni, szóval megfontolom a dolgot :) A Moto G4 nem rossz, de nekem túl nagynak tűnik. Lehet, hogy én vagyok maradi :D

(#102832) Asrach


Asrach
tag

Sziasztok

Egy olyan telefont keresek ami 4,5 és 5 inch között van, megbízható nem fagy stb... az ár egyelőre nem fontos, lehet android vagy windows phone.

Mit tudnátok nekem ajánlani esetleg?

(#102833) w333 válasza IPHUN (#102831) üzenetére


w333
félisten

Ebben az esetben én a Mi4 -t ajánlom ... igaz hogy már nem nagyon lehet kapni de sebességben a Nexus 6 telefonommal is felveszi a versenyt, támogatás még sokáig lesz hozzá, van benne FM rádió is ami még füles nélkül is működik, kijelző gyönyörű, akku nagyon erős 6-7 óra SOT anyaghasználat pedig nagyon prémium és erős (ez nem fog elhajolni a zsebedben) :)

Vagy Redmi 3 Pro, de hiába újabb szvsz. mindenben gyengébb ! :D

Tessék ! de hamarosan ki fog futni Link, pedig a mai napig egy brutál jó telefon !

Itt van róla a teszt ! :))

Szerk.

Esetleg kicsivel drágábban S6, de a Radiót és főzött romokat felejtsd el ! :)

Vagy ha megtudsz barátkozni a N5X anyaghasználatával akkor azt !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#102834) Dojt válasza Dojt (#102823) üzenetére


Dojt
csendes tag

Valaki(k) valami okosat erre?:
#102823

Köszi!

(#102835) Medocsabi válasza Medocsabi (#102757) üzenetére


Medocsabi
addikt

Most nézem,hogy elvileg van sony z3+ dual sim telefon kb 80K-ért.
Egész jó specifikációkkal,8 mag cpu,vállalható gpu 3 gb ram 32gb tárhely...Erről van vélemény,használ valaki ilyet?most "sima" z3-am van,így tök jó lenne ha ugyanazzal (vagy erősebbel) hardverrel csak dual simes formában nugyanazt a telefont tudnám használni. :)

(#102836) szkorhetz válasza Dojt (#102834) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nexus 5X, Redmi Note 3 Pro, esetleg Oneplus 2, vagy kicsit drágábban a 3.

(#102837) holozis_HUN válasza Medocsabi (#102835) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Snapi 810, melegszik. Félő, hogy leolvad a háta.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#102838) Medocsabi válasza holozis_HUN (#102837) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azt olvastam h melegedési probléma van ezzel cpu-val.De annyira hogy az a gyakorlatban is okoz problémát?melegedhet annyira a telefon h megfőjön? :Y

(#102839) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok,

Iphone 6 vagy Iphone SE ?

Válaszotokat előre is köszönöm!:)

(#102840) szkorhetz válasza holozis_HUN (#102837) üzenetére


szkorhetz
őstag

Azért ez erőteljes túlzás. Hamarabb kapcsolja le magát a telefon, minthogy ilyen problémák legyenek..

Melegszik a 810, de barokkosan el van túlozva azért a probléma mérete.

(#102841) Gibo válasza w333 (#102833) üzenetére


Gibo
senior tag

Azért ha a Honor 7 elhajlik a zsebedben....Elég masszív telefon,és még csak vékonynak sem nevezném...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102842) Gibo válasza IPHUN (#102831) üzenetére


Gibo
senior tag

Esetleg ha ráérsz vele kicsit még,a OnePlus nemsokára biztos kijön az X utódjával, esetleg azt érdemes lehet megvárni...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#102843) meszike91 válasza sfefe (#102801) üzenetére


meszike91
senior tag

A wp10-el érte el a használható szintet, de már nem maradt felhasználói bázis. Csak a nokia név tartotta életben az egész platformot, a nokia névvel együtt a felhasználók zöme is távozott. A microsoft életben fogja tartani, de népszerű sosem lesz.

du, du hast, du hast mich

(#102844) lezuvius válasza fabri07 (#102839) üzenetére


lezuvius
őstag

Tartossag szempontjabol az SE jobb vetel. 6-t csak akkor vedd, ha fontos a nagy kijelzo.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#102845) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok, sok ido telt el, miota nem kovetem mar a mobilos vilagot, ugyhogy szeretnek ajanlatot kapni az igenyeimnek megfelelo keszulekekre.
Ismerosom most vett oneplus3at es nagyon tetszik, viszont nekem tul nagy a phablet, ugyhogy ez a kiindulasi alap.

Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
120 ezer forint korul. Fontos, hogy usaban vennem, vagy ha ott jobb, szept kozepetol angliaban.

- Használt vagy új
Uj.

- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
Fuggetlenul, ujonnan, gyartotol garanciaval. Nemzetkozi garancia lenne a legjobb.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Best buy, de igazabol mindegy. Ami ebbol az arbol kijon, es megfelel az igenyeimnek.

- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
Bongeszes, im, pokemon go.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
6 ev symbian, 4,5 ev android utan hasznalok tobb mint fel eve iost, es szeretnek visszaterni androidra, mert a tokom tele van az ios-szel. Nem vagyok fanboy, de nekem az apple fele megoldasok nagyon nem nyertek el tetszesem es az android a kisebbik rossz lenne. Windows kizart.

- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)
A lenyeg hogy ne legyen phablet, maximum lg optimus g meretek, tehat a 4,7 col az amit megceloznek, de meg az is sok. Az iphone 5 kenyelmes valamennyire, de ami androidban szoba jonne utolso informacioim szerint az az xperia z compact szeria es a sonytol kicsit tartok, mert nem hallottam tul jokat roluk. Igaz hogy a felhasznalasom nem annyira kivan meg bika hardvert, de ami kijon ebbol, legyen eros, mert androidnal sosem eleg a vas tapasztalataim szerint... Valamint Az hogy esoben is hasznalhassam az pluszban jol jonne.

Tehat ami az arbol kijon, android + bika hardver + kompaktabb meret (<5") + cseppallosag + nemzetkozi gari a lenyeg. Elore is koszi. Ha 120bol nincs ez meg, valamennyit meg rakoltenek termeszetesen, ha ezeknek megfelel, csak fogalmam sincs milyen modellek vannak most, milyen arban.

(#102846) holozis_HUN válasza geckowize (#102845) üzenetére


holozis_HUN
veterán

OnePlus X viszonylag kicsi, amúgy Xperia Z5 Compact, bár szvsz műanyag, nem jön be nekem. Sajna ekkora méretben nem igazán vannak telefonok. 5-5.5 imch, aminél vannak a jó telók.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#102847) lezuvius válasza geckowize (#102845) üzenetére


lezuvius
őstag

5col alatt Sony Z5 compact a legjobb valasztas jelenleg droid fronton.
Lehet hallani a OnePlus X utodjarol manapsag, azt megerheti megvarnod akar.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#102848) TheProb


TheProb
veterán

Redmi N 3 Pro vs Vernee Apollo között ki melyiket választaná és miért?
Megéri utóbbi a 10es felárat szerintetek?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#102849) AeSDé Team válasza AeSDé Team (#102816) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Kopkop, erre valaki? :)
A Redmi 3-at és 3 Pro-t nézegettem, egyedül az Adreno 405 nem jön be bennük, ahogy néztem nem lenne előrelépés. De ha ettől eltekintek akkor nagyon korrket telefonok.
Van még valami best buy a kategóriában?

(#102850) TheProb válasza AeSDé Team (#102849) üzenetére


TheProb
veterán

Meizu m3 Note talán. Bár picit gyengébb, mint a Redmi Note.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.