Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

A trónörökös a Oneplus helyére.

https://utdetailing.hu/

(#2) ollie válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A MIUI miatt felejtős.

Na meg a Xiaomi telefonokra sosem lesz olyan garancia nálunk, mint a OnePlus-okra.

[ Szerkesztve ]

***

(#3) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nnna...
Tetszik.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) #16820480 válasza ollie (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem lesz, de olcsóbbak is. Meg ugye ott a Treble, elvileg lehet rá normális ROM-ot csinálni MIUI helyett, mert amíg csak az van, addig bottal sem piszkálnám meg.

(#5) nbg válasza ollie (#2) üzenetére


nbg
senior tag

Egy ideje aruljak par modelljuket nehagy europai orszag Amazonjan, normalis garival. Jo esellyel ez is jonni fog kisvartatva...

A MIUI speciel nekem sem szimpi, minimum egy launcher cseret muszaly eszkozolni...

(#4) sheratan: a normalis ROM-oknak sajnos eleg jol keresztbetett a google - a nem hitelesitett keszulekeket es a custom romokat szepen bekorlatoztak, nem tudod a gmail fiokoddal hasznalni - workaround van, de csak limitalt mennyisegben egy google fiokhoz... :(((

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#6) batai15


batai15
félisten

Huh nagyon jó. Nekem a miui is eléggé bevált.
Ha nem lenne s8 akkor ez lenne a következő. Akkuba nem valami combos így nem hiszem hogy jobb lenne sokkal mint az s8, aminek egyedüli nyugje az akku kapacitás csak.

(#7) ollie válasza nbg (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a MIUI launcherével van alapvetően baj, hanem hogy nagyon agresszívan zár be mindent a memóriában, azon meg nem segít launcher. E miatt teljesen felesleges 3GB-nél több memória a Xiaomi telefonokba, mert úgysem tudod kihasználni. Persze lehet állítgatni ezt azt a developer menüben, de az nem az igazi, meg akkor sem feltétlen úgy fog működni, ahogy szeretnéd.

***

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Milyen érdekes, notch nélkül is lehet "nagyot" alkotni. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) Braavos


Braavos
tag

Miért trend mostanában az, hogy az alsó káva mindig vastagabb, mint a felső?
Nem lenne logikusabb fordítva?

Fordítva talán még kényelmesebben is ellehetne érni a teljes kijelzőt, és segítené az egykezes használatot.

(#10) Luck Dragon

Notch nélkül szép, ellenben , még mindig nem tetszik az alsó megoldás. Inkább akkor felezték volna meg a kávákat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) vacs


vacs
veterán

Szuper telefon, csak a túl bonyolított miui helyett Android One kéne rá ... :))

Használtam már miui-t és Android One-t is , szóval saját tapasztalatból mondom ezt!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#12) tibcsi0407 válasza Braavos (#9) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bizonyára mérnöki okai vannak. Alul van a töltéselektronika, a hangszóró, így a kijelzőnek ott nehezebb lenne helyet kialakítani.

(#11) vacs

Van Project Treble, biztos lesz rá kismillió alternatíva.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#13) hajbel válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


hajbel
addikt

+1 sokkal ízlésesebb az arányos káva, ráadásul úgy az előlapi kameri is kerülhetett volna normális helyre.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#14) HardRic


HardRic
addikt

A legeredetibb telefonjukat elrontják egy iPhone copy kamerával. GG.

(#15) Multi13 válasza Polarstar (#8) üzenetére


Multi13
tag

Ígéretes és kinézetre is tetszetős, de ismét egy sóderlapátolásra is alkalmas készülék. :DDD
A Mi A1 is akkor hasalt el nálam, mikor a kezembe vettem (pedig nem hobit falváról származom).
Szerintem az elviselhető maximális határ a 70-71 szélesség lenne, ami már ez felett van, az már macera.
Kár érte, mert épp készülék vásárlás előtt állok, de a fenti okok miatt nem fogok rá várni. :(

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21

(#16) betyarr


betyarr
veterán

szép telefon,de úgy látszik még messze járunk a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasótól (amit ugye "ígértek").a miui-val nincs bajom.kicsit hiányzik is így a1 mellett.
jó lett volna egy valós fotó szemből a telóról,mert így nem nagyon látom,hogy mennyire vastag a káva az oldalán a mix 2-höz képest.

(#17) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Frankó, alig tudok belekötni. Vállveregetés a nocccs hiányáért, bár ahogy hallom, a Mi7-nek lesz... nem baj, az úgyis másik topik.

Az edzés a sporttársak hátbatámadása!

(#18) South Velen válasza HardRic (#14) üzenetére


South Velen
addikt

+1

(#19) xmaas


xmaas
őstag

Nem rossz készülék mondjuk azt díjaznám ha rá lehetne rakni egy sima "gyári" google rendszert semmi extra hókuszpókusz nélkül .A laptop is elég jó darabnak ígérkezik a specifikációk alapján

(#20) forgonati válasza tibcsi0407 (#12) üzenetére


forgonati
őstag

Szerintem az is lehet hogy amikor felül matatsz akkor a tenyered kevésbé érjen bele a kijelzőbe.

A jack hiánya miatt meg fúj.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#21) kiliman


kiliman
tag

Az iphone X nél legalább van mérnöki oka az elforgatott duplakamerának. (az előlapi szenzorsziget miatt nem fért volna el máshogy). Viszont itt ennek semmi ilyen oka nincs, így pedig tényleg gáz.

(#22) hyperspace


hyperspace
őstag

Kár a kijelzőért, egy AMOLED jobb lenne. Jó az IPS + HDR, de akkor is jobb :U

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#23) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Szép szép... de miért olyan nehéz nem jobbra vagy balra tenni azt az előlapi kamerát, hanem középre? Elrontja az egészet a két kamera, egyiknek a szenzorsziger alakja, mérete... A másiknak az elhelyezése. De amúgy korrekt cucc. Nekem tetszett eddig is és most még meggyőzőbb.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#24) joey04


joey04
titán

Ez is copy lett sajna.

A 1060-as laptop viszont nem rossz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Probert75 válasza Braavos (#9) üzenetére


Probert75
addikt

Mert ott a szelfi kamera is!

(#26) Quqesz válasza HardRic (#14) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Ha már elől el tudták felejteni, hátul minek kellett....
Jó telefon ez, azért a kamera képességeire kíváncsi leszek.

(#27) HUTCHDB válasza batai15 (#6) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kb. 2x annyit bir az akkuja, mint az s8-nak!
A miui igen takarekos, es nekem pl. etalon rendszer.
Mas telefonokra is szivesen tettem fel.
Nagyon jo telefon, a tudasahoz, minosegehez, es tamogatottsagahoz kepest fel aron!

A kamera elso kiadasanak tesztje.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#28) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

Összességében tetszik, szép kis teló. Sajnálom, hogy nem a jobb felső selfiekamerás megoldás lett végül, úgy instant get lett volna a 3+ éves Sony-m után. Így nem biztos, és ellenérv az iPhone copy camera design,nem szeretem, ha az asztalra teszem a telefont, és billeg. A legjobb az lenne, ha a hátlap síkjából ki se lógna.
A sd kártyás bővítés is szomorú, és bár Bluetooth fülest használok, de legalább a választási lehetőség meg lett volna. A notch (hiánya) miatt jár az egyetlen pirospont, bá szerintem ez lehetne az alap.
Mondhatják, hogy 128 Gb-hoz minek Micro SD, de ennyi erővel egy 2 terrás laptopba minek kártyaolvasó, vagy usb meghajtó... (Mondjuk ilyet is láttunk már, Apple logika...)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#29) batai15 válasza HUTCHDB (#27) üzenetére


batai15
félisten

Nem bír annyit az akkuja. Többet bír ez tuti de nem 2x annyit.
Eleve snapi proci kijelző méret felbontas kapcsán. Nem note 4 szint ahol szerény hw bika akkuval párosul
Kameraban tuti gyengébb egyébként így nem érdemes váltani.

[ Szerkesztve ]

(#30) judas13 válasza HardRic (#14) üzenetére


judas13
addikt

"A legeredetibb telefonjukat elrontják egy iPhone copy kamerával. GG."
...........
Nem baj legalább mindig billegni fog ha lerakod rá....Ez nagy csalódás, és vártam a kijelző mögé újlenyomatolvasót, rebesgetett OLED panelt, 3.5 mm jacket.....ja az nincs.
Hány gyártónak is van már amúgy kijelző mögé tolt megoldása? Van már azért pár.

Az,h nincs noccs szinte kötelező alap nálam.
De alapból többet- mást vártam😟😐

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#31) oszi666


oszi666
őstag

Miért szidja itt mindenki a miuit?
Elgondolkoztam hogy xiaomi vagy huawei lesz a kövi telóm, azért kérdezem.
A xiaominak tényleg olyan rossz a garanciáztatása nálunk?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#32) HUTCHDB válasza batai15 (#29) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De neked van ilyen telefonod, vagy csak ugy irod azt, amit gondolsz?

Nekem az elod van (mi mix 2) ugyanilyen akkuval, regebbi processzorral. 8 ora SOT!
Volt s8-am is kb. fel evig, boven van osszehasonlitasi alapom.

Tehat ismet leirom, kb. 2x bir tobbet, mint az s8!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#33) zolomon17


zolomon17
senior tag

Nincs indokolatlan betüremkedés: pacsi.
Nincs jack: ordas nagy saller! :W

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#34) aelod válasza betyarr (#16) üzenetére


aelod
veterán

Nem ígértek ennél a modelnél...

(#7) ollie

MIUI az egyik legjobb android rendszer amit eddig próbáltam. Az meg, hogy felesleges 3 gigánál többet belerakni mert agresszívan bezár mindent....Redmi 4x-en is be lehet állítani, hogy mit tartson a memóriában és működik..

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#35) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Nem rossz ez, ha valaki pont ilyet akar...

(#36) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

A Xiaomi wireless töltőnek van ezek szerint gyorstöltő funkciója? Biztos bennem van a hiba, de nekem nem derült ki világosan.
Köszi!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#37) batai15 válasza HUTCHDB (#32) üzenetére


batai15
félisten

Ja neked van tapasztalat. Értem.
Akkor nem kardozom.
Viszont akkun kívül mindenbe high end szóval marad ,és bár nagyon szeretem a miuit, annyit használtam hogy most egy darabig bele untam, majd 1 2 év múlva vissza nézek

[ Szerkesztve ]

(#38) Wesder válasza judas13 (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Hát arra az újlenyomatolvasóra mèg várhatsz pár èvet, ellenben kijelző alatti ujjlenyonatolvasó már van. Szèpen lassan csak el fog terjedni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) csongi


csongi
veterán

Miért nem preferálják a bekapcsológomba integrált szenzort?

(#40) tixem


tixem
addikt

IPS :O miért miért miért :(

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#41) judas13 válasza Wesder (#38) üzenetére


judas13
addikt

Vivo X21 UD és társai ha megoldották a többinek sem lehet akadály. És tuti nem évek múlva.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) szami777


szami777
addikt

Megvan a következő mobilom. :))

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#43) vigyori78 válasza ollie (#2) üzenetére


vigyori78
őstag

Bocsi, de nem vagyok jártas benne, a OnePlus-ra milyen gari van nálunk ami a Xiaomi-ra nincsen ?

(#44) tixem válasza vigyori78 (#43) üzenetére


tixem
addikt

Teljes körű háztól házig gyártói. Tény, hogy ebben a Xiaomi-nak van még hova fejlődni, bár újabban a Spemallon már lehet kérni 2év EU garival is őket.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#45) xedos


xedos
addikt

Mi Mix2 után ráncfelvarrás :-)
Én is vártam a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasót!
A fényképező részére kíváncsi leszek. Ugyanakkor volt Mi5-ön szerettem, de hiányzott néhány kényelmi funkció, amit egy Samsungnál megszoktam: pl:. kiválasztok pár képet és amikor elküldöm, akkor lehet kisebb méretben küldeni. Vagy sokáig nem tudott képet felölteni a Mi Prohardverre...

(#46) vigyori78 válasza tixem (#44) üzenetére


vigyori78
őstag

Sok helyen van már nálunk 2 év garival vagy 1 év és vásárolható +1év.
OnePlus-nál gondolom belekalkulálták az árba.

(#47) Saccco válasza vigyori78 (#43) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hozzák-viszik gari.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#48) aelod válasza judas13 (#30) üzenetére


aelod
veterán

Hány gyártónak is van már amúgy kijelző mögé tolt megoldása? Van már azért pár.

Szériagyártásban csúcshardverrel? hmm lássuk csak... :U

De alapból többet- mást vártam

Jelenleg ennyit tud a gyártó kihozni a kiforrott technikából és a piaci trendeknek megfelelően. A kijelző mögé integrált szenzor még közel sem kiforrott technológia így arra még várni kell. Messze ez a legszebb telefon ami most kijött a noccs őrületben bűvöletében. Jackért kár.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#49) funkmester


funkmester
aktív tag

ennel a markanal mennyire omlanak ossze az alkalmazasok?foleg instagramra gondolok

(#50) batai15 válasza funkmester (#49) üzenetére


batai15
félisten

Rengeteg telefonom volt már . Remélem elég ha csak annyit mondok hogy már csak samsung és xiaomi jöhet szóba .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.