Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) audi100td válasza Tim82 (#15243) üzenetére


audi100td
nagyúr

"Ott látod feltüntetve, hogy kétségbe vontam az értelmi képességeit?"

Igen: "És többet nem tesz fel hülye kérdéseket"

Mi ez, ha nem ertelmi kepessegre utalo kritika? Aki nem hulye ugyebar nem tesz fel hulye kerdeseket...

"Ha már magamba akarok nézni, akkor itt teszem: [link] [link] [link]"

En is nem egyszer segitettem ide tevedoknek, csak egy ido utan meguntam...

"A lustaságot igenis mindig kritizálni fogom, a félreértésből fakadó tévedést nem."

Az ugye nem lustasag, hogy ahhoz nem veszi a faradtsagot, hogy beirja a qurv@ keresobe, hogy ThinkPad?!

(#15252) Tim82 válasza kingabo (#15249) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az remek, de engem annyira nem zavar, hogy a kérdezők értelmi képességeit kezdjem el firtatni. A topik címadása volt a mai napig szerencsétlen, meg nem tölti mindenki a fél életét a fórumon, hogy rutinosan használja a keresőt, illetve pontosan tudja, melyik topikot kell használnia.

audi100td: "nem tesz fel hülye kérdéseket" =! "hülye", míg a "nem tud olvasni" ~ "hülye". Amúgy meg nem fogom még egyszer kifejteni, hogy a lustaságot egy régi tag esetében miért is tartom súlyosabbnak egy újonc által elkövetett félreértésnél.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15253) audi100td válasza Tim82 (#15252) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nem csak ujoncoknal fordul elo, regebbi tapasztaltalbb tagoknal is volt ra nem egyszer pelda...

(#15254) TayRol


TayRol
veterán

A lenyeg, hogy at lett irva a topic cime, remeljuk konnyebben ertheto lesz mindenki szamara.

(#15255) dabgergo válasza Napfénysüti (#15250) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi! Akkor a napokban megpróbálom ott...

(#15256) Tim82 válasza audi100td (#15253) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor kifejezetten vicces, hogy a korábbi, "tapasztaltabb tagok" ide nem való kérdései miatt érzett frusztrációt egy újoncon "vered le".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15257) audi100td válasza Tim82 (#15256) üzenetére


audi100td
nagyúr

Egyaltalan nem errol van szo, eleinte en is probaltam toleralni, fuggetlenul attol, hogy milyen rangal rendelkezik az illeto, csak mar kicsit sok volt es unalmas, ferditesz, meg persze midnenbol kimagyarazod magad...

(#15258) Napfénysüti

Srácok szerintem ezt hanyagoljuk. Emberek vagyunk, mindenki hibázik meg lehet akárkinek rossz napja. Ha folytatni akarjátok akkor szerintem priviben tegyétek. Peace. :R

audi100td: bár személyesen nem ismerem Tim-et de amit itt a fórumon láttam tőle nekem elég korrekt embernek tűnik. Nem hinném hogy ferdíteni akarna. Lehet akkor rossz napja volt neki is mint fent említettem. Megeshet. De ne legyen már ez egy ilyen vádolós topik. Én azért szeretem mert mikor még új voltam akkor is jöhettem ide kérdéseimmel. És itt mindig meg lehet találni a válaszokat, meg szerintem a légkör is jó. Ne rontsuk el. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#15259) Tim82 válasza audi100td (#15257) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te éppúgy, sőt, összemosol dolgokat, de elég keményen, csak hogy úgy tűnjön, hogy igazad van. Van még valami?

szerk.: nem, nem "láttam be". Számomra teljesen egyértelmű a különbség, számodra nem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15260) audi100td válasza Tim82 (#15259) üzenetére


audi100td
nagyúr

Koszonom, hogy vegre belattad, ennyi...

mod: de, ezzel belattad: "Te éppúgy"

Most mar tenyleg ne ferdits tovabb, mara eleg lesz...

[ Szerkesztve ]

(#15261) Tim82 válasza audi100td (#15260) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerinted én ferdítek, szerintem te éppúgy (ahogy én szerinted). De ezen logika szerint te szintén elismerted (hiszen megköszönted, hogy beláttam, ezzel azt is jóváhagytad, hogy te (is) ferdítettél), és ilyen szintű elismerést nem feltételezek rólad.

Van még valami, esetleg érdemi?

Mindenesetre ha az érzéseidbe gázoltam, akkor bocsánatot kérek, nem személyeddel van problémám, hanem az ultragázos attitűddel, amit ma mutattál. Abból mára szerintem is elég lesz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15262) audi100td válasza Napfénysüti (#15258) üzenetére


audi100td
nagyúr

En is szerettem ezt a topikot es Tim-mel sem volt eddig semmi gondom, de ez az alszent, kepmutato, mindenbol kiragom magam duma mar be tett, tudod mit, inkabb elhuzom a belem es mindenki elvezheti tovabb eme remek topikot...

Tovabbi jo szorakozast...

[ Szerkesztve ]

(#15263) ^Clown válasza Napfénysüti (#15258) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Take it easy, srácok :) Egyszer nálam is elgurult a gyógyszer az egyik (n+1-edik) idetévedt IdeaPad-es kérdéstől, de utólag megbántam. Most, hogy meg lett változtatva a topik címe - amit személy szerint jó döntésnek tartok, köszi :R - nem lesz annyi eltévedt fórumozó.

Tim82 valójában egy vérengző fenevad, a fórumon mutatott viselkedése csak egy álca ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15264) feelgood válasza audi100td (#15262) üzenetére


feelgood
tag

Ne már.... :F

Most ez mire volt jó? F*szért kell vitázni...

Én is unalmasnak tartom az allando Lenovo kerdeseket, az a baj, hogy már tényleg 2 naponta fordul elő, nem pedig úgy mint régen, hogy esetleg havonta 1x, de át lett írva a topic címe, így már rendben lesz minden. Ne menjen senki sehova.

A Lenovo ThinkPad NEM IBM THINKPAD, HANEM LENOVO.

(#15265) Gondwana válasza audi100td (#15262) üzenetére


Gondwana
addikt

Hol lehet topiknévváltoztatást kérni? Lassan találóbb kezd lenni a
Volt Thinkpad topik
mint a jelenlegi. :W
Még egy kicsi, és megyünk a Logout/Fáradtgőzbe?
Szerintem maradhatott volna a régi név is, egy zárójeles megtoldással, miszerint (nem IdeaPad)

Uff, én is hozzászóltam! (2007.08.01. óta TP-tulaj)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#15266) feelgood


feelgood
tag

Nem kukacoskodásból, de nem lehetne Thinkpad helyett ThinkPad ? :)

A Lenovo ThinkPad NEM IBM THINKPAD, HANEM LENOVO.

(#15267) Napfénysüti válasza feelgood (#15266) üzenetére

Te minden részletre odafigyelsz. :D

Més que un club!

(#15268) TayRol válasza feelgood (#15266) üzenetére


TayRol
veterán

:D

(#15269) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

ON:
Ha minden jol alakul akkor egy W510 fog vendegeskedni nalam egy ideig, majd jol osszehasonlitom a T500-al.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#15270) feelgood válasza Napfénysüti (#15267) üzenetére


feelgood
tag

Hát nem tom, az én gépemre így van felírva. :U :B :K

A Lenovo ThinkPad NEM IBM THINKPAD, HANEM LENOVO.

(#15271) Napfénysüti válasza feelgood (#15270) üzenetére

Csekkoltam kollégáén és valóban így van. Én bevallom erre nem emlékeztem. :B

Més que un club!

(#15272) ^Clown válasza Rez_Grof (#15269) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ritkán lehet olvasni itt W szériás gépekről, úgyhogy kíváncsian várom :R

A topik ThinkPad-re történő átnevezését támogatom :)

(#15273) audi100td


audi100td
nagyúr

Szeretnek mindenkitol elnezest kerni a rengeteg off miatt es a felesleges, indulatokkal telitett, ovodas szinten zajlo vitaert. Tim-mel megbeszeltuk privatban a dolgokat, ha minden igaz szent a beke. :)

mas: A"Kattintható kódok és arcocskák" csak nalam nem mukodnek (Opera) vagy valami az oldallal nem oke? De csak a Prohardver-rol irok, pl. itcafe-n nincs ilyen problema.

Es hogy on is legyek, feltunt, hogy a gep bal oldalan osszecsukva, kozepen van egy kisebb res a fedel alatt, ezek szerint meg van hajolva? Ha megforditom a gepet es a fedelen fekszik, kicsit billeg.

Jobb kepet nem tudtam csinalni: [link]

#15266 +1 :)

[ Szerkesztve ]

(#15274) audi100td válasza audi100td (#15273) üzenetére


audi100td
nagyúr

Meg valami, T400 bill. jo T61-be is, nem? Ha ilyenre cserelnem ugrana a gari, pl. nem T61-es FRU miatt?

[ Szerkesztve ]

(#15275) Tim82 válasza audi100td (#15273) üzenetére


Tim82
nagyúr

:K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15276) Rez_Grof válasza ^Clown (#15272) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Majd csinalok performance tesztet.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#15277) adorjant válasza audi100td (#15273) üzenetére


adorjant
senior tag

Nekem az X41 billentyűzetén,az Acces IBM gomb környékén úgy tűnik,mintha kidudorodna,ha vízszintesen nézem,akkor látszik,hogy tökéletesen sík...Pedig nem nem vagyok részeg :DDD

(#15278) yanna


yanna
őstag

Topik cím :C

Világbéke :C :C :C

(#15279) paramedic


paramedic
aktív tag

T60 & T61 :)

[ Szerkesztve ]

(#15280) TayRol


TayRol
veterán

akku kerdes: t60 akku, 60%-nál hirtelen lemerul.
miutan ujrainditom a gepet, a windows sajat energiaellatas ikonja piros X-et jelez, ellenben a Power Manager szerint az akku 100%-os. 2006-os gyartasu, 80 toltesi ciklus van benne.
van valakinek valami otlete, hogy mit lehetne tenni? rossz az akku es kesz? ennyit birna?

(#15281) adorjant válasza TayRol (#15280) üzenetére


adorjant
senior tag

Elképzelhető,hogy tönkrement,nekem is volt ilyenben részem...

(#15282) TayRol válasza adorjant (#15281) üzenetére


TayRol
veterán

koszi. akksit hol erdemes venni?

(#15283) adorjant válasza TayRol (#15282) üzenetére


adorjant
senior tag

Apróban gyakran lehet találni gyári újat,ebayen olcsón vannak utángyártottak,sőt olyanokat is forgalmaznak már,amit a PM eredetinek lát,így nem visít miatta.

(#15284) TayRol válasza adorjant (#15283) üzenetére


TayRol
veterán

es mire kell figyelnem akksi vasarlasnal hogy a kesobbiekben a PM ne szoljon?

(#15285) Pisztillus válasza paramedic (#15279) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmmm, nem rosszak így egymás mellett... :) (Ha jól látom, akkor a T60-on épp az MSE ügyködik valamit?)

Ma az egyik ismertető a patikában megjelent egy x200-as géppel - hát nagyon megtetszett, azt kell, hogy mondjam. Most tombolnak bennem a hormonok, hogy kell egy gép... :)

Ha már asszimiláció, akkor engem vajon sikerülne? (Lásd adatlap) :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15286) jochen


jochen
csendes tag

Sziasztok.egy x 31-es gépben szeretnék memóriát bőviteni. azt mondták, 2gb a max. nekem elég 1gb, milyet kell vennem? ddr1, azt tudom, de mi az, hogy so-dimm? és melyik a legjobb, kingston, kingmax, ? előre is kösz.

A mértéktartás abból áll,hogyha valamiből elegem van, abbahagyom.

(#15287) feelgood válasza Pisztillus (#15285) üzenetére


feelgood
tag

Nagyon tudom ajánlani az X200as szériát. :)

Én sok rosszat nem hallottam róluk, és nem is tapasztaltam semmit sem.

A Lenovo ThinkPad NEM IBM THINKPAD, HANEM LENOVO.

(#15288) Pisztillus válasza feelgood (#15287) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Rosszat én sem hallottam róluk, meg tetszett is nagyon a gép - de csak a szemem kívánja. Az asszony vele együtt hajítana ki, mondván van elég gép... :)

Mindenesetre megnyugtattam a kolleginát, hogy az x200 (ami céges) jobban fogja bírni a strapát, mint a sajátja (az valamilyen Acer volt).

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15289) audi100td válasza TayRol (#15280) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ujrakalibralast probaltad esetleg? Lehet csak az elektronika buggyant meg vagy ilyesmi.

(#15290) audi100td válasza jochen (#15286) üzenetére


audi100td
nagyúr

Kingston-t vagy Kingmax-ot vennek bele (333MHz minimum, de 400-as is jo), mind a kettovel jok a tapasztalataim T42-ben, CSX-et lehetoleg ne, azzal nalam neha kifagyott, pedig memtest nem talalt hibat, prime is futott rendesen. SO-DIMM annyit jelent, hogy laptopba valo ram, mas a foglalat mint az asztali gepeken, rovidebb.

Pisztillus: minek neked ennyi gep? :D

[ Szerkesztve ]

(#15291) Pisztillus válasza audi100td (#15290) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A gyűjtőszenvedély átka. Időnként elgondolkodom, hogy valamelyiket el kellene adni, de nem visz rá a lélek... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15292) audi100td válasza Pisztillus (#15291) üzenetére


audi100td
nagyúr

Igen, ismeros erzes, de remelem most mar maradok a T61-nel. :)

(#15293) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

W510 tapasztalatok eddig:
-135W-os tappal megy, elindul 90W-al is, de akkor nagyon erdekes dolgokat csinal, meg boven nem megy teljes gozzel.
-Van benne ero rendesen, csak gyors teszelesere volt eddig ido. Proci 7,3 win7 szerint.
-Aida64ben hozza az hasonlo asztali konfigok eredmenyet.
-Rendsen ossze van rakva, 4 DIMM foglalat ketto alulro erheto el, ketto a bill alatt.
-Talan egy kicsit szebb a kepe mint a T500nak.

Este lesz komolyabb teszteles.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#15294) TayRol válasza audi100td (#15289) üzenetére


TayRol
veterán

azt pontosan hogyan kell?

(#15295) Magnum_ válasza Pisztillus (#15288) üzenetére


Magnum_
nagyúr

patikalátogató volt az x200-al? mert anyám patikalátogato az egyik legnagyobb cégnél, mégse x200at kapott

I humbly and respectfully decline™

(#15296) kraftxld válasza Rez_Grof (#15293) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szimpinek tűnik, 4x4GB rammal elég jól nyomná a vmware workstation-t egy jófajta ssd-vel :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15297) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

A Lenovo ThinPad X200-asokban milyen a kijelző típusa? Elképzelhető, hogy még van olyan amiben CCFL van?

Üdv,
Cold5

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15298) feelgood válasza Cold5 (#15297) üzenetére


feelgood
tag

Csak olyan van bennük.

A Lenovo ThinkPad NEM IBM THINKPAD, HANEM LENOVO.

(#15299) yanna válasza TayRol (#15280) üzenetére


yanna
őstag

(#15300) Cold5 válasza feelgood (#15298) üzenetére


Cold5
senior tag

Én láttam olyan leírást, ahol LED-esnek van feltüntetve. Sőt, tesztet is olvastam. Akkor az elírás?

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.