Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66401) Lorell71


Lorell71
tag

Amikor kiszállok a Terrorbyte belsejéből, áttesz az út túloldalára, ez bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#66402) HussarF válasza Lorell71 (#66401) üzenetére

Akkor a vezetőfülkébe menj ki és onnan szállj ki.

(#66403) Lorell71 válasza HussarF (#66402) üzenetére


Lorell71
tag

Nehogy egyszerű legyen :-)

(#66404) Franklin válasza HussarF (#66400) üzenetére


Franklin
addikt

Nem tudom, de irigylem a problémáidat :D

First world problem ;]

(#66405) HussarF válasza Franklin (#66404) üzenetére

A GTA-val kapcsolatos minden probléma 1st world problem ;) ;]

(#66406) Met válasza Lorell71 (#66401) üzenetére


Met
nagyúr

Ha az út közepére tenne jobb lenne? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#66407) Daw93


Daw93
senior tag

Ezzel a Terrorbyte-tal kapcsolatban olyan érzésem van, mintha vettem volna 6 vipworkot 3+ milláért..

GTA Online: Daweee93

(#66408) Mike válasza HussarF (#66400) üzenetére


Mike
veterán

ha már felnőtt program, lehetne benne skinny dip is :)

(#66409) szTotyy válasza Daw93 (#66407) üzenetére


szTotyy
őstag

kb. igen. Pluszban még arra jó, hogy feltehess az új opressorra egy homingot. :U

A "leghasznosabb" dolog a terrorbyte-ban a rakétavetője. Semmilyen dolgot nem lehet becélozni, ami a földön vagy kicsivel a föld felett leselkedik rád. Csak légi célpontok ellen érne valamit, viszont nem túl gyorsan fordul. Pláne, hogy nem hőkövető a rakéta.
Így inkább egy búcsús céllövölde, amivel az alsó sor pálcás játékokat nem lőheted. :(
Ha majd a későbbiekben bárki ezzel mentette meg a játékon belül az életét, vagy bármikor a hasznára vált, az írja le!

(#66410) HussarF : ja, mégis homing? Akkor egy picit hasznosabb. De, ha valaki megtámad, én tuti mással próbálom megvédeni magam. Inkább elbújok. :D

[ Szerkesztve ]

(#66410) HussarF válasza szTotyy (#66409) üzenetére

Meg supply meg source indítható onnan meg drónok stb. Elég jó az, többet ér, mint sok más drágább dolog...

A rakétát még én nem tudtam kitapasztalni teljesen, a Chernobog-éra emlékeztet. Nekem befogott már rendőrautót földön is, de egyértelműen légi célok ellen a legjobb. Csak azokon még nem tudtam kipróbálni.

(#66411) Daw93 válasza szTotyy (#66409) üzenetére


Daw93
senior tag

Ja, igen, de nekem nem kell az új opressor, a régi sincs meg :D De hát van itt pénz, 500k/db áron 6 vip work :D
Amúgy, ha mondjuk valami játékos üldöz, mert ki akar nyírni, én meg beszállok ebbe a csodába, (vagy adott esetben a MOC-ba) akkor amíg leülök a rakétás számítógép elé (ami egy fél nap amennyit tölt), nem tudja felrobbantani az egész kócerájt? vagy ha bent van az ember a jármű "hasában" akkor addig kívülről nem tudnak felrobbantani?
Mert nekem eléggé alkalmatlannak tűnik önvédelemre vagy pvp-re a MOC is meg a Terrorbyte is.
A drónos cucc jópofa, de szart nem ér az sem, olyan lassú.
A yacht után szerintem ez az egyik legnagyobb pénzlehúzás.

GTA Online: Daweee93

(#66412) Plata válasza Daw93 (#66411) üzenetére


Plata
félisten

Vígan szétlőnek amíg te eléred a számítógépet.
Terrorbyte egyébként nem rossz,érdekesek a küldik,Opressor egy nagy nulla de közlekedésre jó.
Ezzel nem halok meg minden felszállás után. ;)
A yacht-ot ne szidd,én szeretem akkor is ha semmi értelme. :R
Tudod te hány száz heistet toltam le érte? :B
Sokat.De nem bántam meg soha.

(#66413) HussarF válasza Daw93 (#66411) üzenetére

Sztem akkor ne vedd meg és elégedetten dőlhetsz hátra, hogy nem költötted olyanra a pénzed, ami szted nem éri meg :)

(#66414) Daw93 válasza HussarF (#66413) üzenetére


Daw93
senior tag

De ha nem veszem meg, honnan tudjam hogy jó-e vagy szar? :D
Nem mondom hogy teljesen értelmetlen az összes cucc amit beraknak - ennyi erővel a sok új autó is értelmetlen lenne - de az értékükhöz képest az áraik nagyon el vannak szállva.

GTA Online: Daweee93

(#66415) Puma K válasza Daw93 (#66407) üzenetére


Puma K
veterán

Nem kellett volna megvennem... teljesen feleslegesnek érzem.

2015. óta ez az első olyan vásárlásom amit értelmetlennek-feleslegesnek látok... a drón meg egy hulladék úgy ahogy van.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66416) HussarF válasza Daw93 (#66414) üzenetére

Nézel róla videókat a neten. Van egy millió. Amúgy ja, kb. minden értelmetlen meg túlárazott ilyen erővel. Felesleges ezen pörögni.

(#66417) Mr.Csizmás válasza HussarF (#66416) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

NC nekem már 1,5M körül termelt, ergo jó vétel volt. TB-vel milyen ütemben lehet termelni? (a yacht is relatíve jó, mert piszka nélkül adja a 30k-t)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66418) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kicsit off, steamen ingyenes most egy GTAO paródia :D

BROKE PROTOCOL: Online City RPG

Become the Most Successful (or Most Wanted) man in the city. Broke Protocol is like a low-poly GTA Online with a strong focus on roleplaying features. You define your own goals and identity in a persistent, interactive, and reactive online sandbox.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66419) Plata válasza Mr.Csizmás (#66418) üzenetére


Plata
félisten

Na neee,ez még viccnek is rossz,Minecraft és GTA klón?
Azon csodálkozom eddig hogy nemvolt ez ingyenes? :Y

(#66420) h3lios


h3lios
addikt

Úgy isten igazából rohadjon meg a R*-nál , aki kitalálta ezeket a cargo bobos I/E küldiket. Hosszú is mint a bűn + kb. instant lelőnek, amint megpróbálod a tengerről felszedni az autókat.

Gyakorlatilag kimondatlanul azért kerültek be, hogy nerfeljék a bevételt.

B-tag: H3lios#2825

(#66421) gyugyo79 válasza h3lios (#66420) üzenetére


gyugyo79
addikt

Lekéred a Buzzardot és azzal mész. Lelövöd a Cargo körüli őröket és mész tovább van 3 platform ahova tovább küldhet szerintem ezt mindenki tudja fejből. Letisztítod a Buzzard-al a platformokat. Lehet nyugodtan rakétázni nem sérül a kocsi még ha felgyullad a platform akkor se. Vissza repülsz a Cargoért és felszeded vele a kocsit emelkedsz csak amíg meg nem jelennek a támadók. Akkor elindulsz és simán beviszed a raktárba. Biztos nem mindbe lehet sérülés nélkül mert ami messzebb van annál nem lehet végig menni mert nem elég az emelkedés a támadásig. De simán bevihető minimális sérüléssel...
Nekem a Murietta H. van abba 2 helyről 100% 0 találattal viszem vissza 1ről meg olyan max 2-3 találat van ritkán. Mondjuk kontrollerrel könnyebb mert lehet úgy is előre menni, hogy nem veszít a magasságból annyit.

[ Szerkesztve ]

(#66422) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

pénzes fb stream vinnyogó luvnyával

rózsaszín ledes villogó gamer szék oda*sz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66423) h3lios válasza Mr.Csizmás (#66422) üzenetére


h3lios
addikt

Szerencsétlen csajt szétgriefelik. Ezek a streamek legalább arra jók, hogy ha valaki el akarja kezdeni a játékot, kap 1 kis ízelítőt, mire számíthat a későbbiekben.

Ettől függetlenül én átlag élek a lehetőséggel, hogy 1 kis plussz pénzt szerezzek. Az új cuccok nagy része, ezekből jött össze. Sajnos az utóbbi időben csak a kötelező minimumot droppolta a stream.

B-tag: H3lios#2825

(#66424) Ideg válasza Mr.Csizmás (#66422) üzenetére


Ideg
aktív tag

Fú de idegesítő... Nem csinál semmit, látszik, hogy tök céltalanul bolyong, azt se tudja mi fán terem ez a játék. :D Ennyit nem ér meg az a pár koszos dollár amit droppolnak, hogy ezen szenvedjek. :D

(#66425) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

Érdekes info a Terrorbyte-ról (magam nem teszteltem, csak olvastam valahol):
- Ha a garázsban ülünk bele és így vezetjük ki az NC-ből akkor csak 4 RPG-t vagy 4 Homingot bír
- M menüböl lehívva viszont akár 34 rakétát is elvisel

(#66426) Kiskoko válasza h3lios (#66420) üzenetére


Kiskoko
tag

Én a cargobob-bal leszállok a felszedendő autó környékén, és kilövöm az őröket távcsövessel.
Onnantól már sima ügy felszedni a kocsit.

(#66427) HussarF válasza Dahkteromar (#66425) üzenetére

Akkor az már MOC/Avenger tűrőképesség lenne. Inkább még erősebb. És megdőlne itt a fentebbi lesajnálás oka, hogy PvP-re nem is jó. Én próbáltam A-10-el szétlőni néhányat a múltkor. Igaz nem próbálkoztam túl sokáig, de nem robbantak fel. Sztem azok menüből lehívottak voltak.

(#66420) h3lios
Ha Cargobob-ost kapsz, akkor bepattansz Hydrába, odarepülsz, szétlövöd a cargobob-ot, és repülsz vissza indítani a következő missiont. Vagy helyben lehívod a haszontalan Terrorbyte-ot és indítod onnan.

[ Szerkesztve ]

(#66428) h3lios


h3lios
addikt

Ha valóban így működik a Terrrobyte akkor csak bugos.

Valszeg olyan erős akart lenni, mint az MOC & Avenger páros, csak elszaródott valamiért a garázsból lehívós verzió.
Hasonló feladatokat lát el, mint az előző kettő, ráadásul lassabb is, mint az MOC, szóval logikus lenne a magas ellenálló képesség.

B-tag: H3lios#2825

(#66429) HussarF

Az Akulával mi van most akkor? Ha dual gépágyú van fent neki, akkor nem megy a homing?

Most akartam ticketet írni, de látom, nem én lettem volna az első: Akula Mounted Homing Missiles Not Locking On in GTA Online

[ Szerkesztve ]

(#66430) HussarF válasza Dahkteromar (#66425) üzenetére

Na, ez vagy így van, vagy nem, de ha már úgyis rávettem magam, hogy ticketet írok és az Akulásat már nem kellett megírni, megírtam ezt ;] :C

(#66431) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Már egy ideje megakarom kérdezni, a Buzzard homingja csak nálam lett egy rakás fo...ltos kiskutya?
közelről, szemben álló, alig mozgó célpont és 5ből 5 nem talál...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66432) HussarF válasza Kiskokó (#66431) üzenetére

Már elég régóta iylenek a hagyományos homingok. Sztem mióta az első agilis homingot behozták, talán a Ruiner 2000-el. Ha gyorsan haladó földi járműre lövöd ki, akkor mögötte csapódik be, ha helikopterre, akkor meg ha nem egyenesen rá lövöd, akkor elmegy mellette. Nem sokat korrigál, alig jobb, mint ha homing nélküli rakétával akarnád kilőni. De nem csak a buzzardra igaz sztem, hanem a kézi homingra, meg más buzzard típusú homingokra (pl repülőkön, csak ugye azt ritkán használod, mert hydra cannon vagy mást nyomsz inkább)

(#66433) Plata válasza Kiskokó (#66431) üzenetére


Plata
félisten

Frászt,nekem is vér gáz.
Klubos küldiben az autópályán előttem haladó kamiont alig bírtam lelőni,pedig nem ment gyorsan.
CEO ládázásnál valkűrt nem tudtam leszedni vele,az meg szét lőtt a francba,minigunnal szedtem le.

(#66432) HussarF
Buzzardot CEO ládázás miatt vettem meg,de így semmi értelme,rálőttem valkűrre CEO küldiben erre balettozni kezdtek a rakéták körülötte.Vagy két három kört letoltak körülötte de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#66434) HussarF válasza Plata (#66433) üzenetére

Nem olyan vészes, csak tudni kell használni. PvP-ben homing nélkül lőttem mindig a gyalogosokat. Ilyen gyakorlat után igazából nem jelent problémát bármilyen helit leszedni hominggal, csak ne maz van, mnit eddig, hogy elereszted a vakvilágba és úgyis megtalálja, hanem kicsit oda kell rá célozni.

(#66435) Kiskokó válasza HussarF (#66434) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én ezt értem, meg nem is vagyok tök Noob... de ez eddig nem ilyen volt kb 1-2 hónapja ilyen nekem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66436) HussarF válasza Kiskokó (#66435) üzenetére

Sztem már jóval régebb óta, csak lehet nem használtad annyit, hogy feltűnjön.

(#66437) doktordevil


doktordevil
tag

A Terrorbyte-os bug elvileg javítva

(#66438) HussarF válasza doktordevil (#66437) üzenetére

Csak mekkora lett a resistance? Remélem nem 4 rakétát bír a menu-ből lehívott is most már ;]

(#66439) Caliph válasza Plata (#66433) üzenetére


Caliph
csendes tag

Savage és gépágyú :) az tarol mindent,nem kell rakétákkal szórakozni :D

(#66440) Dahkteromar válasza HussarF (#66438) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Megnéztem garázsból kivezetve:
- Oppressor MK 2 homingból 31.-re robbant
- RPG-vel 34.-re robbant

Szóval jó erős a páncélja, sőt talán a legerősebb az egész játékban?

Szerk.:
- Avenger 27. Op Mk 2 homingra robbant

[ Szerkesztve ]

(#66441) HussarF válasza Dahkteromar (#66440) üzenetére

Van akkor idő leülni a rakéta elé, ha betámadnak PvP közben :)

(#66442) Heller2 válasza HussarF (#66410) üzenetére


Heller2
aktív tag

Még annyi a "jósága" hogy 6 célpontot bír 1xre befogni és lelőni.

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66443) HussarF válasza Heller2 (#66442) üzenetére

"Leghaszontalanabb jármű" és "Legfeleslegesebben elköltött 3 milla" :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#66444) freeknight válasza HussarF (#66443) üzenetére


freeknight
őstag

Pedig tényleg az. Semmit nem ér az az ágyú a tetején, még egy dodo is le tudja rázni a rakétáit kb. Földi célpontok ellen pedig nulla. Drónokról már ne is beszéljünk.
A terrorbyte tipikusan csak egy újabb paywall, ami kell a játék leg op-bb járművéhez. Aki akarja az opressor mk2-t az vegye meg, de elég csak az alap árat meg a tuningműhelyt beletenni.

(#66445) drkarner


drkarner
csendes tag

Hi, iamcsed néven jelentkeznék a balhéba. Általában 5 után vagyok elérhető, van mikor picit később, de azért naponta fogok tudni lenni az esti órákig. Későbbiekben változhat. Köszi :)

(#66446) hegyipapa válasza drkarner (#66445) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Helló

Te vagy iamcsed sc-n ?
Szabályzatot elolvastad ? Megértetted és részedről rendben van ?

(#66447) Syklas


Syklas
tag

Srácok.. Kérdés..Ha csináltam egy új karaktert amit természetesen el is neveztem. A játékon belül az új karakter miért a régi karakter nevén jelenik meg..? ( vagy ez a normál szabványos eljárás..) Kicsit kiábrándító hogy az új csajos karakter a régi pasis néven fut :D

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#66448) simon105 válasza Syklas (#66447) üzenetére


simon105
tag

A karakter nevét csak a karakterválasztó oldalon láthatod. A játékon belül (ha jól tudom) mindenhol a saját, Social Clubos neved jelenik meg, bármelyiket is használod a kettő közül.

(#66449) drkarner válasza hegyipapa (#66446) üzenetére


drkarner
csendes tag

Hali

Igen, iamcsed a nevem sc-n. Elolvastam, megértettem, rendben van. Majd ma mégegyszer átbújom.

(#66450) HussarF válasza freeknight (#66444) üzenetére

Van egy teherautó, amit szinte fel sem lehet robbantani, plusz lehet a belsejèből source missionöket indítani. Tegnap rekordsebessèggel csinàltam meg a special cargo missionoket. Beraktam a Terrorbyte-ot a kèt raktár közé, es ahogy vège lett az egyiknek, nagyon gyorsan tudtam indítani a következőt.
Lehet, hogy ez haszontalan azoknak, akiknek a jaték annyiból áll, h belépnek, megveszik a supplyokat, aztàn meg kaszkàd eladást csinàlnak, de van akinek ennèl több a jàték.
Az Opi mkii-t is túldimenzionàlod kicsit sztem. Hasznos, de azert leg op-bbnak nem neveznèm.

Sokszor az az érzésem, mikor itt olvasgatok, hogy sokan egy olyan dlc-nek örülnènek a legjobban, hogy beraknànak egy piros gombot a vàros közepére, amit megnyomva kap 100k $-t 1 min cd-vel, meg adnának teleportàlas képességet.

Lehet modmenü tenne csak boldoggá itt sok embert

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.