Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) Kiskokó válasza negyven2 (#65098) üzenetére


Kiskokó
veterán

mammoth patriot strech!!!!!!!!!!! :Y :Y :Y

Nekem már ennyiért is megérné az új DLC :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65102) Makola válasza Plata (#65100) üzenetére


Makola
kezdő

az 1.250 milkás járgány

(#65103) Anulu79 válasza Plata (#65100) üzenetére


Anulu79
addikt

Kinek mi a drága. Nekem az. :D Ha jól emlékszem 1.2 M környékén van.

(#65104) Plata válasza Kiskokó (#65101) üzenetére


Plata
félisten

Az remélem a Limó lesz,amit hazavihetek és végre szénné tuningolhatom.

(#65105) negyven2 válasza Plata (#65100) üzenetére


negyven2
veterán

Hivatalosnak természetesen nem hivatalos. Viszont nála eddig elég pontos volt a szivárogtatás. Ezek is elvileg hamarabb kiszivárgott információk (a töltőképernyőn lévő szövegek). És mivel ezek szerint holnap olyan járművekhez érkeznek extrák, amik nincsenek a játékban így ezért mondják, hogy 17-én jön.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#65106) Dahkteromar válasza Plata (#65100) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Hát nekem nagyon furcsának tűnik, hogy egy sokkal korábbi DLC-ből adni akarnak egy nem is olcsó kocsit ingyen. Ennyi erővel akinek megvan, annak meg adják vissza a pénzt :))

(#65107) negyven2 válasza Dahkteromar (#65106) üzenetére


negyven2
veterán

Itt lényegében egy kupont kapsz, mint anno a Hemres-nél. Illetve az érkező, még nem a játékban lévő dolgokhoz is egy kupon lesz ez (mint pl. az ajándék fegyver az RDR2-ben.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#65108) Mr.Csizmás válasza Plata (#65104) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rózsaszínre :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65109) Plata válasza Mr.Csizmás (#65108) üzenetére


Plata
félisten

Rózsaszínre? :Y
Mikor láttál te nálam rózsaszín kocsit?
Crew színre akartam,mert crew autós talikra kellene.

(#65110) Plata válasza Plata (#65109) üzenetére


Plata
félisten

Hiába vettem meg a turreted limo-t és a pegazus limo-t,egyiket sem lehet testre szabni.
Sem MOC-ban sem máshol.Pedig reménykedtem benne.
Ezért vártam már hogy jöjjön olyan Limo amit haza lehet vinni a garázsba és lehet tuningolni festeni.
Kéne még egy kempingezős DLC is amiben van lakókocsi. ;)
Szeretnék már rég egy lakókocsit,Pegazus van is de az szart sem ér.

(#65111) Mike


Mike
veterán

bunker eladás:
érdemes minél nagyobb tételt egyszerre eladni, vagy mehet 25-ösével is egyedül, a bevétel szempontjából nincs jelentősége?

meg tudja valaki mondani, hogy alap bunkernél mennyi a profit 25 tételnél, ha veszem a supplyt?

(#65112) Kiskokó válasza Mike (#65111) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mindenképp fejleszd mert amúgy lófaszt se termel.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65113) Mike válasza Kiskokó (#65112) üzenetére


Mike
veterán

figy, termelje ki a fejlesztést, így is ráköltöttem másfél milliót, maradt 300 ezrem
és nagyon remélem ez nem olyan kidobott pénz lesz mint a MC vagy a meth gyár

(#65114) Plata válasza Mike (#65113) üzenetére


Plata
félisten

Nem a bunker teljesen más.

(#65115) Kiskokó válasza Plata (#65114) üzenetére


Kiskokó
veterán

MIben más ? :D
Ugyanúgy lopd vagy veszed bele a cuccot. Várni kell atermelésre (2 kokónyi idő viszont kicsittöbb pénz mint 2 kokó áru) aztán el kell adni.
Homályosíts fel miben más :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65116) Plata válasza Kiskokó (#65115) üzenetére


Plata
félisten

Sokkal jobb az eladása.
És a meth egy rakás szar.
Utálom én is.
Bunker nem csak egy sima biznisz,van benne több lehetőség.
Az enyémben van lakás is,meg MOc,na meg lőtér satubbi.
Meth laborban nem nagyon csinálhatsz semmit,de bunker az más.
Bunker eladás meg jó móka,főleg ha felrobbantjuk egymást buggy-val. :P
Mellesleg bunkerbe lehet lopni is supply-t,mert néha érdekes a lopás.Mc gyárakba meg lopja a büdös franc.

[ Szerkesztve ]

(#65117) freeknight válasza Mike (#65111) üzenetére


freeknight
őstag

Ebben minden infót megtalálsz.

A bunkernél nem számít mikor adod el, nem jár bónusz a nagyobb tételű eladásért, mint pl a raktárnál.

A fejlesztések kellenek rá, úgy kellett volna félretenned a pénzt rá, hogy azokat egyből megvehesd, azok nélkül kb feleannyi az óránkénti profit.
Autót se úgy veszel, hogy van 1 milliód, és azt mind a kocsira költöd, hanem beleszámítod a kötelező papírmunkát meg adókat, meg egy olaj és vezérléscsere díját. Itt is, a bunkerhez, mc-hez kötelező megvásárolni már kezdéskor az upgrade-eket.

(#65118) Mike válasza freeknight (#65117) üzenetére


Mike
veterán

Eddig is költöttem már különféle hülyeségekre pár milliót, úgy hogy több milliós bukta lett belőle. Szóval én azt gondolom, hogy lehet fejleszteni, igen, de termelje ki azt a pénzt, ami a fejlesztésre kell. Ha nem termeli ki akkor nem jó üzlet, de a veszteség is kevesebb. A való életben is így gondolom.

Azért vettem meg a bunkert, mert Szabee (Kiskokó) azt mondta, meg amúgy is volt már CEO autó import/exportom, és gondoltam kocsik lopása közben akár termelhetne a bunker is. De a fejlesztéseket termelje ki maga, én nem etetem.
A linket köszi, elolvasom.

Plata
ugyan van MC gyáram, de nem működik. Én nem dolgozom egy játékban sem. Ha már munka, akkor inkább dolgozom rendesen, kicsit jobb hatásfokkal mint a GTA5-ben, ugyanis nem hiszem, hogy a játékban 2-3 óra alatt meg tudnék keresni 8 milliót. Az más kérdés, hogy fizikai fájdalmat okozna a játék eredeti árán játékpénzt venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#65119) hNp88 válasza Mike (#65118) üzenetére


hNp88
aktív tag

"inkább dolgozom rendesen, kicsit jobb hatásfokkal mint a GTA5-ben, ugyanis nem hiszem, hogy a játékban 2-3 óra alatt meg tudnék keresni 8 milliót."

miért, IRL megkeresel 2-3 óra alatt 8 millát?

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#65120) Mike válasza hNp88 (#65119) üzenetére


Mike
veterán

igen. 6-10k/óra és egy megalodon shark 17-18k
persze mivel saját cég, így csak akkor, ha van megrendelés, és nem a saját szoftverünkön dolgozom, mert akkor kb babszemért :)

[ Szerkesztve ]

(#65121) Lorell71 válasza Mike (#65118) üzenetére


Lorell71
tag

Nem tudom mi Neked a kidobott pénz. Most csak kokó, pénz és meth megy, a bunki fejlesztésre állítva 3 hete. Van 15 misim tartalékban ami szépen lassan gyarapodik, pedig veszek ezt-azt. Szeretek segíteni, de a nagy része ebből jött be. Nem lehet veszteséges pedig én veszem bele a suplyt, nem lopom. A fűbe lopom mikor időm engedi, duplánál adom el. Az lassan térül meg. Autókat nem adok el, uncsi.

A való életet ne keverjük már bele. Ez szórakozás kikapcsolódás.

[ Szerkesztve ]

(#65122) Kiskokó válasza Mike (#65118) üzenetére


Kiskokó
veterán

Saabe mondta... aj aj ez már rosszul kezdődik... :D

Amúgy megéri de csak akkor ha rajta a fejlesztés. Értem én a gondolat menetet de ha előbb még a fejlesztés kitermelésére vársz akkor úgy meglassítod a folyamatot. Lopj meg adj el pár kocsit és a Staff upgradet legalább vedd meg!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65123) Mike válasza Lorell71 (#65121) üzenetére


Mike
veterán

még nem nagyon adtam el autót, csak megvettem hozzá a garázst
a CEO-t is csak megvettem, alig dobozoltam
az MC dettó, sajnos meth gyárat vettem full felfejlesztve, de mást sem csináltam egész nap mint hordtam a supplyt, terítettem a cuccot, védtem a gyárat, egész napos furikázás, a kurumából szinte ki sem szállva
ez nekem nem jött be.
Szabee azt mondta a bunker elvan maga, Youtube-on megnéztem mi a bunker kiszállítás, nem vészes, így megvettem ezt is. egyedül plusz védelmet vettem meg, hogy ne kelljen ott is állandóan mennem védeni mint a ládánál vagy a gyárnál (persze lehet csak kidobott pénz volt, nem tudom)
Jelenleg a bunker 1,5 millióban van, ezt szeretném viszontlátni, és akkor azt majd elköltöm fejlesztésre.

Szabee, miért amúgy nem éri meg?
majd várok :)

[ Szerkesztve ]

(#65124) Kiskokó válasza Mike (#65123) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom fejlesztés nélkül pontosan mennyit ad, de biztos úgy is megéri valamennyire de sokkal kevésbé.
Fejlesztve is kb 5-6 óra termelés kell neki mire teli lesz. Amúgy még lassabb és kevesebb zsét is ad.

A security pont fölösleges volt sajna. Nekem MC gyárakt is kb 2-3 havonta egyszer támadják. Bunkerem meg kezdetek óta meg van eddig összesen volt 3 támadás a sztem már több mint fél év alatt. (igaz nekme is van security)

Én amondó vagyok lopj pár kocsit (kurva irritáló lesz) de az viszonylag gyors instant pénz és amint tudod a bunkerre vedd meg a fejlesztést.
Akkor a bunker teli messzire eladva 1,050.000 millió

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65125) Puma K válasza Mike (#65123) üzenetére


Puma K
veterán

A megvétel után ajánlottabb első körben az equip és a staff részt fejleszteni, ahol lehetőség van játékon belül.

A security-nek nem láttam sok értelmét régen és most sem.
Bár biztos van valami gyakorlati haszna... én inkább az MC-ből a munkák befejezése után azonnal kilépek míg egyik gyártól a másikig megyek... bár általában saját szerveren üzzük a témát.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65126) Plata válasza Kiskokó (#65124) üzenetére


Plata
félisten

Nekem még sosem támadták meg a bunkerem.
Egyébként a bunker eladva fullos sessionban nem 1.05 milla.
Fullos sessionban jön rá széép nagy High demand bónusz is.

(#65127) Mike
Kb 4-5 supply vétel kell bele.
Fejből ennyi rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#65127) Mike válasza Kiskokó (#65124) üzenetére


Mike
veterán

nekem security nélkül állandóan támadták a meth gyárat, de volt hogy a rendőrség jött és kiürítették az egészet
a CEO doboz raktárat is szinte naponta kellett bevédenem, ha aktívan dobozoltam

hány resupply kell egy fullhoz?
mert ugye egy dolog a 1055k, de ez csak árbevétel, mennyi ehhez a költség?
na jó majd utánanézek ennek

(#65128) Puma K válasza Mike (#65127) üzenetére


Puma K
veterán

Olyan pénzszerzési forrásokba ölöd az idődet amik nem hoznak sokat. Aztán nem csoda, hogy fillére pontosan számolod mire mennyit költesz.

Ládázás helyett: coke, meth, bunker és autózással éri meg foglalkozni.

Van olyan ismerősöm aki coke, bunker és autózással hizlalta a számláját úgy hogy jelenleg is közel 60 milliója van és 40 alá sosem viszi.

Én meg most, hogy nyár eleje óta alig játszom... 20 millióval rohangálok... ez az összeg meg semmi a játékban eltöltött időhöz képest... és félő, hogy kevés is lesz az új kiegészítőhöz :D

Vagy még ott a heist lehetősége azon belül is a PS ismétlése... azzal anno mikor még nem voltak MC-k 1.5 max 2 nap alatt 1 milliót kerestem semmi erőlködés nélkül, mert néztem kivel megyek heist-re aztán ha suta volt léptem ki.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65129) Puma K válasza Puma K (#65128) üzenetére


Puma K
veterán

2015-12-30 02:21:59: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65130) Mr.Csizmás válasza Puma K (#65129) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és a singleplayer hogy áll? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65131) Puma K válasza Mr.Csizmás (#65130) üzenetére


Puma K
veterán

Amíg meg nem építem a gépet-ki nem jön olyan CPU és GPU, amin 4k-ban fog futni minimum 50 FPS-sel (az erdős részt leszámítva...? :DDD ) addig ugyan úgy ahogy hagytam :)

Meg persze a 4k képes 55-70"-os tévé sem fog ártani emellé :D

LoL most jöttem rá, hogy tényleg egyedül a GTA maradt számomra olyan cím ami miatt képes vagyok gépet fejleszteni... mint ahogy 2014-ben is a nulláról építettem gépet, vettem tévét és vezeték nélküli kontrollert, hogy majd tudjam játszani a 2015-ben megjelenő V. részt... ez maradt egyedüli húzócímnek számomra... :( :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65132) JulianSinulf válasza Mike (#65127) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ha sokat tudsz vele játszani, akkor jól jön a pénz. Csak arra kell figyelni, hogy mindig legyen supply és amikor szól, hogy el kéne adni - tele van, akkor lehetőleg add el.
Napi pár óra játékkal lassan fog megtérülni a befektetett összeg.
Amíg megy a termelés, addig segíthetsz másoknak, élvezheted a játékot másképp, vagy mehetsz kocsit lopni.
2 kocsieladás közé simán belefér 2 kocsi ellopása vagy 1 kocsilopás + 1 vip work. 1 ilyen körben megvan a 100k. Kocsieladás 5 perc, vip work 5-10 perc. Amikor meg eladod a tele gyáraidat, akkor nagyon fogsz örülni.

MC-nél a helyszínen belépsz, majd miután végeztél a dolgoddal, helyszínen kilépsz. Supply vásárlás. Eladás után előfordul a betámadás. Biztonsági rendszerrel sokkal ritkábban. CEO raktáramat még nem támadták be, de 12-nél több csomag sosem volt benne. Másét már kellett bevédenem.
Gyáraimat ritkán támadják be, bár nemrég egymásután megvolt mind a három. Meghívásos session-ben. Tök egyedül. Amúgy hónapokig semmi.

(#65133) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Nem rég volt téma a Chernobog bugról, milyen nagyokat lehet "repülni" :D Képes topicba, még talán Szabi is rakott fel képeket erről.

Itt egy kis videó.

[ Szerkesztve ]

(#65134) Plata válasza hegyipapa (#65133) üzenetére


Plata
félisten

Lehetett azzal sokkal nagyobbat is repülni.
A páncélozatlan kocsi fel is robbant velünk.Úgyemlékszem a tetejére álltunk.
De az rég volt.Amikor kijött és valaki kihozta chumash bunker elé.

(#65135) Plata válasza JulianSinulf (#65132) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most 5 CEO raktáram van,egy tele volt kettő meg majdnem teli és betámadták.
De nagyon bénák voltak.Mondjuk railgun-os tankkal mentem oda.

(#65136) Logitech válasza Plata (#65134) üzenetére


Logitech
aktív tag

Repültünk ennél nagyobbat mi is, meg múltkor Saabeval is, de itt pont ebből indult ki a dolog, hogy Lefie felugratott a mólóra a mellette lévő ugratóról, különböző járművekkel próbálkoztunk mi is, de csak így jött össze :)

(#65137) Mr.Csizmás válasza Puma K (#65131) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hja, anno a 4 miatt építettem Q6600 + 4830 gépet...aztán 4890 upgrade :D :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65138) Puma K válasza Mr.Csizmás (#65137) üzenetére


Puma K
veterán

:K

E8400 -> i5 750
2GB DDR2 800Mhz -> 4GB DDR3 1333Mhz
HD 4850 512MB -> GTX 275 896 MB

Én a meglévőt fejlesztettem, hogy jobban fusson.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65139) debrecenikri


debrecenikri
tag

Egy ember loyalty és all in order challenge-re lenne? Ha nem halunk meg a criminal mastermind is összejön vele

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#65140) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Szép estét!

Nem voltam pár napig miről maradtam le? :B

Gunner for life

(#65141) Segal válasza ProgenXL (#65140) üzenetére


Segal
veterán

Platáról ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#65142) JulianSinulf válasza Plata (#65135) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Épp ezt írom, hogy nekem sosem volt egyik sem tele és 12-nél sem volt több bennük. De a 12-t azonnal el is adtam. Van egy kicsi és egy közepes raktáram.
Szerintem jelenleg üresek is.
Már rég jártam online. 2 hete csak erősen adatkorlátos mobilnetem van, amit a win pillanatok alatt megenne. A játék még nem is lenne olyan vészes, bár azért azzal is mennek a megák. A nagyobb gond a háttérben futó egyéb vackok és a W10. 4G-vel pillanatok alatt elmegy pár száz mega.
De remélem a héten, de legkésőbb a hónap végéig megcsinálják már a netet.

(#65143) negyven2 válasza negyven2 (#65098) üzenetére


negyven2
veterán

Nos úgy néz ki, hogy ma se jött se Jester se update se a beígért bónusz jutalmak (csak 100k plusz kék wireframe bodysuit. Elvileg a linkelt guest listben lévő cuccok egy héttel el lettek választva és az update jövő héten jön, vagy nem).

Ezek vannak most akcióban

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#65144) hurka434


hurka434
újonc

Sziasztok! Nem tudjátok véletlen, hogy az új nightclub dlc mikor jön be GTA-ba?

Rózsavölgyi Kevin

(#65145) negyven2 válasza hurka434 (#65144) üzenetére


negyven2
veterán

Az adatelemző szivárogtatók (itt alapvetően nem a Mr.ClikBaitFTW félékre kell gondolni) szerint jövő héten kedden (24).

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#65146) L-e-f-i-e válasza negyven2 (#65145) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Logikus is a 24, sokkal clubbosabb datum mint a 17 :K

=^-^=

(#65147) negyven2 válasza L-e-f-i-e (#65146) üzenetére


negyven2
veterán

Pontosan :DDD

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#65148) Plata válasza negyven2 (#65147) üzenetére


Plata
félisten

Ez hivatalos kép vagy te csináltad?

(#65149) negyven2 válasza Plata (#65148) üzenetére


negyven2
veterán

Twitter... De mivel most azt mondják akkor jön, ezért valaki csinált egy ilyet. Plusz ez poén hozzászólás. Ezért is off :)

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#65150) Plata


Plata
félisten

Srácok,Májki mióta nem Ph-s?
Ma este láttam hogy nem Ph-s,meg akartam nézni a profilját de privát,így gondolom végleg ki lépett a Ph-ból.
Akkor múltkor csak azért lépett be hogy feljelentsen egy Ph-st mert lelőtte?
Már nem emlékszem kit jelentett fel lövöldözésért,de ez így nagyon úgy néz ki csak azért lépett be hogy feljelentse.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.