Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) Puma K válasza Mike (#66299) üzenetére


Puma K
veterán

A GTA-nak 2013-tól kezdve épült fel a játékosbázisa az online részben. Nem fog egyik napról a másikra meghalni a GTA Online. Főleg úgy hogy nem kevés embernek nem szíve csücske a western.

Remélem legalább egy PS4 Pro-t szereztél be, amiben erősebb a hardver az alap PS 4-hez képest.

1. Jelenleg nincs semmi konkrét az online-multiplayer részével kapcsolatban, lehet olyan lesz mint 2013-ban az Xbox360/PS3-mas időkben a GTA Online volt, hogy nem valami sok tartalom lesz benne és fokozatosan fog kiegészülni. Van aki már akkor ráment a játékra és említette, hogy 1.5 év után lett olyan tartalom benne ami miatt igazán megérte vele játszani, mert volt mit csinálni.

2. Mivel ez egy PC-s topik így nem túl sokan fognak szerintem párhuzamosan üzemeltetni 2 játékosplatformot. Én is gondolkodóba estem már többször egy PS vételén, de nincs rá úgy igazán okom, hogy meglépjem.

3. Nincs ezzel kapcsolatban sem információ. Nagy eséllyel nem lesz crossplatform.

Jobb lenne ha ilyen kérdéseket inkább a RDR2 topikjában tennél fel mert ott úgy is azok a tagok lesznek jelen akik azzal a játékkal fognak játszani adott platformon.

Ha meg a barátlistádon valaki játszani fog a RDR2-vel, azt úgy is látod majd RSC-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66302) HussarF válasza Puma K (#66301) üzenetére

Szépen összefoglaltad. Még annyival kiegészíteném, hogy aki látta, hogy Mike anno milyen hisztit csinált abból, hogy a PHHU megújult és nem automatikusan lett átvéve (ahogy senki más sem) meg hogy mennyire nem tud úgy játszani a játékkal, hogy jövedelme is legyen belőle és jusson 1-ről a 2-re - hiába magyaráztuk el, hogy hogy kéne - az tudhatja, hogy az ő kommentjei azért nem nostradamusi jóslatok és nem biztos, hogy nagy relevanciával bírnak :)

[ Szerkesztve ]

(#66303) Mike válasza Puma K (#66301) üzenetére


Mike
veterán

jaj, félreértetted :)
részemről ennyi, jó eséllyel.
a god of war illetve megvettem mellé a last guardiant, októbertől meg jön a read dead

ps4, slim, 1 teras,
mivel csak fullHD-s tv-m van, és nem is szándékozom 4k-s venni, azt olvastam, hogy ebben az esetben nem sokat számít, plusz a pro hangosabb, jobban fűt (310 vs 165 W)

A PC mellé simán elfér. A god of war csomagot vettem 110-ért. Egy mai normális videókártya 150 körül indul.
Plusz ugye vannak olyan címek, amik pc-re nem jelennek meg

okés, felteszem ott is :)

(#66302) HussarF
remélem nagy megelégedettséggel töltött el, hogy ezt leírtad :)
nézd a jó oldalát, egy hisztis hülyével kevesebb :)

[ Szerkesztve ]

(#66304) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Én mondjuk mindenkepp megveszem az rdr2-ot remelem lesz benne coop vagy online mert az lenne a cel, hogy ismerosokkel is tudjak egyutt jatszani, nagyon tetszik a jatek meg amit eddig lattunk rola, es ha lesz valamilyen online resze, akiket erdekel lehetne ott is jatszani csapatban akar. Szerintem a pc es ps siman megfer egymas mellett en is szoktam mindket platformon jatszani. :)

=^-^=

(#66305) Mike válasza HussarF (#66302) üzenetére


Mike
veterán

közben rájöttem, hogy az egész valszeg ennek szólt:
"szerintem a gta5-nek annyi."
miért lenne annyi, úgy általában? teljesen logikátlan hülyeség.
90 óta tolom pc-n, 40+ vagyok, ekkora marhaságot nem is gondolok :)

(#66306) HussarF válasza Mike (#66303) üzenetére

Jó, ha a kijelentésed arra vonatkozott, hogy neked van vége a gta5-nek, úgy más fénybe helyeződik az a kommented. De elsőre egyáltalán nem úgy hangzott.

(#66305) Mike
Világos most már. De látod, nem csak én értettem úgy.

[ Szerkesztve ]

(#66307) freeknight válasza Mike (#66303) üzenetére


freeknight
őstag

Grat a ps4-hez, én már februárban megléptem a váltást. Új vga-t kellett volna vennem, aztán az árának a feléből vettem egy konzolt inkább :) Ajánlom kipróbálásra még a detroitot is, hihetetlen élmény. Meg red dead előtt még jönni fog az új pókember játék is, amire kíváncsi leszek.

Én is fel akartam már dobni a témát, hogy ki jön majd át megnézni a red dead online-t közülünk, bár egy kissé ez még korai. Részemről már vagy 1 hónapja elő van rendelve az ultimate edition ps4-re :)

Puma K: meglepődnél szerintem, mennyi embernek van itt konzolja (is) :)

[ Szerkesztve ]

(#66308) Reaper válasza freeknight (#66307) üzenetére


Reaper
őstag

Én pont a Detroit miatt gondolkoztam el rajta, hogy veszek én is. De majd csak valami black friday alatt szerintem :) addig simán elvagyok pcn.

(#66309) #81556480 válasza freeknight (#66307) üzenetére


#81556480
törölt tag

Oszt mégis ki lettek rakva a konzolosok innen 😁( mondjuk már némileg mérséklődött a helyzet )
Ha nem varezolsz akkor a kérdésekre való válaszokban nincs különbség. Mivel a játékmenet 💯% ugyan az.

(#66310) negyven2


negyven2
veterán

Elvileg jövöhéten kedden érkezik a Terrorbyte és az Oppressor MK II. Elérhetővé válik a The Black Madonna valamint a Terrorbyte-al együtt érkezik jó pár új küldetés is.

Igen tudom ez nem official infó, hanem a Twitteröl van, de eddig a srác aki ezeket kirakta az nem tévedett

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66311) #81556480 válasza negyven2 (#66310) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szèp nevek 😁 "terrorbyte" :D

(#66312) Heller2 válasza negyven2 (#66310) üzenetére


Heller2
aktív tag

Oppressort nagyon várom! Jó kis verda lesz. Könnyen fordul, nem esel le róla, lebeg, meg a többi jóság ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66313) negyven2 válasza #81556480 (#66311) üzenetére


negyven2
veterán

Indítsunk egy petíciót, hogy a inkább Sanyi legyen a neve??? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66314) #81556480 válasza negyven2 (#66313) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lehetőleg online petíció legyen mert azok mindig sikeresek👿

(#66315) satee76


satee76
aktív tag

Sziasztok !

Szeretném ezúton is megosztani veletek, hogy miért k....a jó ez a crew. Kedden, az új DLC-s járművek elszabadulása idején én is felléptem a játékba. Miután még kicsi vagyok, én csak csorgatom a nyálamat egy
B-11-re. Ahogy elmentem a pénz gyáramba, ott parkolt egy. Gondoltam egy fórumtársé, de muszáj volt bele ülnöm. Nem repültem vele, csak beleültem, de amint jött a tulaja egyből ki is szálltam. Tudjátok erre hogy reagált? Vigyed. Elnézést kértem, visszaadtam, elmondtam hogy nekem sose lesz talán, muszáj volt beleülnöm. Erre felajánlotta, hogy elmehetek a hangárjába, és bármit kipróbálhatok. Respect. Nem ismerjük egymást, csak ugyanabba a crew-ba tartozunk. Persze nem éltem vele, de nagyon jól esett és köszönöm még1x. Nevet nem írok, gondolom magára ismer.

(#66316) Mr.Csizmás válasza satee76 (#66315) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én voltam :D

kár hogy nem lehet több hangáram, mert így az állomány fele storage-ben van :(

de sztem az egész GTA-ban így van, mivel a biztosítás visszarakja úgyis, ha valaki összehajtogatja a járművet :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66317) Daw93 válasza satee76 (#66315) üzenetére


Daw93
senior tag

Szia

Így megy ez nálunk. Autókat, repülőket, akármit odaadunk kipróbálni egymásnak (asszonyt nem :D ). Én tegnap kérdeztem, hogy a Flash GT jó-e. Azonnal jött is a felajánlás Attila.Winter úrtól, hogy lekéri nekem próbáljam ki.

GTA Online: Daweee93

(#66318) Logitech


Logitech
aktív tag

Megvolt nekem is az első NightClub defend. CEO-ban voltam, épp a számítógép előtt álltam a klubban, már készültem leülni, egyszer csak fekete kép, elkezd tölteni, kirakott az utcára. Kb 1 mp múlva már lőttek is rám, mire kiírja hogy defend. Jöttek FIB SUV-val, parkoló tele volt zsaruval.

(#66319) L-e-f-i-e válasza satee76 (#66315) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez tok termeszetes nalunk, ha valaki ki szeretne probali valamit midnig talal a crewban olyat akinek megvan a cucc es szivesen kolcson is adja. :)

Btw nekem is meglett az uj B11 repcsi es egesz szupi, kellemes vele repülni. :K

=^-^=

(#66320) Mr.Csizmás válasza L-e-f-i-e (#66319) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lassú! :D

buzzardot alig értem utol eladásban, hogy védjem :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66321) HussarF válasza Mr.Csizmás (#66320) üzenetére

Lassúnak lassú, de egyébként imádom. Kurva sokat pvp-zek vele. És msot jöttem rá, hogy még egyszer sem használtam a homingját :D A Barrage meg a Brrrrt annyira adja magát, hogy ezzel a kettővel szedek szét folyton mindenkit. Kedvenc repülő lett.

(#66322) L-e-f-i-e válasza Mr.Csizmás (#66320) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egyértelmuen nem versenygep, de a repules fun vele, es harcra is jo, gyorsasagra persze van nala gyorsabb (lassabb is :D ).

=^-^=

(#66323) Mr.Csizmás válasza L-e-f-i-e (#66322) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. majdnem helyből felszáll :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66324) Reaper válasza HussarF (#66321) üzenetére


Reaper
őstag

Azt láttam valahol, hogy alacsony magasságban lassú, ha magasabbra mész, kicsit begyorsul és ezt látni, ahogy a követő kamera szöge is megváltozik.
Nekem még nincs ilyenem, nem tudom tesztelni, de próbáld ki, hátha :)

(#66325) Dahkteromar válasza VikMorroHun (#66223) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

De ez a partnál lévő Maze Bank. Nem ez a kihívás :DD

Hanem a másik, a város közepén. A legmagasabb épület, kör alakú. Az is Maze Bank. Sok sikert :C

[ Szerkesztve ]

(#66326) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

(#66327) szTotyy válasza Dahkteromar (#66326) üzenetére


szTotyy
őstag

Érdekes. Akinek már a sima opressor is túlzás volt a GTA világban, annak ez már katasztrófa lesz.

A sima opressort meg kell tanulni kezelni, el kell sajátítani a gyors közlekedést vele. Van benne egy kis izgalom, ha megy vele az ember, nem nagyon lankadhat a figyelme, mert placcs lesz a vége. Jó vele vitorlázni, előre kinézni a helyet, ahol egy pillanatra érinti a földet..
Erre az MKII-re meg csak felül az ember, azt' megy. Semmi izgalom, semmi kihívás. :(

[ Szerkesztve ]

(#66328) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Találkozott-e már valamelyikőtök azzal a jelenséggel, hogy ha fut a GTA V és ki ALT+Tab-olok még mindig tök gyors a gép, hiszen 16 giga ram van, amiből sok Chrome ablakkal is alig több mint 8 van használatban, de a billentyűzetből nagyon lassan jönnek a karakterek. Most is itt. Beírok 1-2 mondatot, és kb. 500ms-ként írja a betűket. És mindegy hogy notepad, start menü keresője, chrome címsáv vagy ez a szövegdoboz.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#66329) L-e-f-i-e válasza szTotyy (#66327) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Viszont a boost csak akkor toltodik ha megállsz vele...

=^-^=

(#66330) freeknight válasza rasotamas (#66328) üzenetére


freeknight
őstag

Tapasztaltam már én is, szerintem ez ilyen

(#66331) Kiskokó válasza rasotamas (#66328) üzenetére


Kiskokó
veterán

Win7 alatt sokszor csinálta. Volt hogy vagy 8-10x alt taboltam oda vissza hogy jó legyen.

Win10 óta nem nagyon csinálta még.

Gépem az adataimnál.

Volt már szó erről, játék meg gép függő meg Kedv hogy mikor csinálja vagy nem :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66332) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

facebook moneydrop ismét

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66333) h3lios válasza Mr.Csizmás (#66332) üzenetére


h3lios
addikt

Egyértelműen visszavették a droppokat.
Most 1x 100k 2x 50k eddig.

Az elején csak úgy dobálta az 500k-t. Most csak stream végén adja be.

B-tag: H3lios#2825

(#66334) freeknight válasza h3lios (#66333) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem eddig 2*50k. Ez nem éri meg már (ráadásul rohadtul idegesítő ahogy artikulátlanaul pofázik a gyerek)

(#66335) h3lios válasza freeknight (#66334) üzenetére


h3lios
addikt

Elmehet a rákba a R* 3x 50, 1x 100...

Ennél az is jobban megéri, ha autókat adsz el 20 percenként.

B-tag: H3lios#2825

(#66336) TBc001


TBc001
csendes tag

Én 750k-nál tartok, de tényleg nem éri meg ezért nézni ennyi ideig az ilyen idiótákat. Nem tudom hogy az eddigiek milyenek voltak, de ez a srác marha idegesítő.

(#66337) VikMorroHun válasza Puma K (#66301) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Mondok két okot az eddigieken kívül: The Last of Us és Horizon: Zero Dawn. A legkiválóbb játékok közé tartoznak, amiket valaha láttam.

Ma éjjeli klub küldetés: verjek szét 4 autót baseball ütővel (szerencsére gépkarabély is jó, mert sokszor csak a levegőt suhintottam a kocsik mellett). Nem tudom, ettől miért nő a klub népszerűsége, de sebaj. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66338) Lorell71 válasza VikMorroHun (#66337) üzenetére


Lorell71
tag

Én lövök egyet pisztollyal, elfutnak az emberek, aztán oppressorral vagy stickyvel felrobbantom.

(#66339) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ma délelőtt raktáros eladás után leszálltam Titannal az útra, és megtámadott egy izompacsirta. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66340) Kiskokó válasza VikMorroHun (#66339) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezért az öltözetért én is ütnék... :DDD Mi az a gatya egy zakóhoz?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66341) VikMorroHun válasza Kiskokó (#66340) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ja, azt hittem, passzolnak. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66342) Franklin


Franklin
addikt

Valakinek nem sikerült a kokó eladás, bukta a bizniszt :Y [link]

(#66344) Mr.Csizmás válasza Franklin (#66342) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mc defend failed :DDD

(#66345) Met ahogy mondja, sokat afk-olt :DDDD

(#66343) hegyipapa jönnek új melók :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66345) Met válasza Mr.Csizmás (#66344) üzenetére


Met
nagyúr

Ezé' lépek én ki mindig MC-ből :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#66346) Kiskokó válasza Met (#66345) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vicces vicces , de közben mégse...
Durva hogy mi minden folyik a világban a tudtunk nélkül...
Tor - Dark web...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66347) HussarF válasza hegyipapa (#66343) üzenetére

Paige’s app can network into all your already owned businesses, allowing you to launch Steal and Resupply runs from anywhere. Keep your Gunrunning Supplies, Air-Freight Cargo, Special Cargo, Vehicle Cargo and Biker Supplies fully stocked and running like a well-oiled machine.

Oh, fuck yeah, hát mégis lesz!

(#66348) szTotyy válasza HussarF (#66347) üzenetére


szTotyy
őstag

Na végre, a leghasznosabb dolog!

A kokós srácok nem olvasták az MC business tippek, trükköket. De legalább, ha lekérik a börihez a terrorbyte-ot, tudnak rendelni supplyt onnan is. :D

(#66349) freeknight válasza HussarF (#66347) üzenetére


freeknight
őstag

Jah, hát mondjuk venni pont nem lehet majd benne supply-t... erre azért gondoltak. :(((

(#66350) Plata válasza freeknight (#66349) üzenetére


Plata
félisten

És már be kerültek a játékba?
Mert az előbb olvastam hogy állítólag már bent van a terrorbyte és az opressor mk2.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.