Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66151) STC Speed válasza Plata (#66143) üzenetére


STC Speed
őstag

Ebbe voltam.[link]

(#66152) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#66150) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

előtte is simán fejbelőttem véletlen, amikor medencéztünk.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66153) HussarF válasza STC Speed (#66151) üzenetére

Igen, ez volt az eredeti, de mikor csináltunk egy új, PC-s crew-t, az megmaradt konzolosnak.

(#66154) hacseki30 válasza HussarF (#66146) üzenetére


hacseki30
tag

A viginek is olyan befordulós.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#66155) Lorell71 válasza Kiskokó (#66136) üzenetére


Lorell71
tag

Wadu hack-et említett, de az nem GTA-ra való tudtommal

(#66156) negyven2 válasza hegyipapa (#66145) üzenetére


negyven2
veterán

Plusz ingyenes a Nightshark és a Revolter

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66157) HussarF válasza negyven2 (#66156) üzenetére

Ingyenes??
Ingyen még a szar is jó :DDD

(#66158) szTotyy válasza negyven2 (#66156) üzenetére


szTotyy
őstag

Ingyenes???
Egy ideje már várom, hogy akciós legyen, de erre nem számítottam! :DDD
Vagy meg kell valamilyen feltételnek felelni, hogy megkapjuk ingyen? Vagy csak úgy indok nélkül ingyenessé vált, mint anno az Elegy?

(#66160) figure85 : Ok, köszi

Gyárakra van esetleg valami boost, vagy akció?

[ Szerkesztve ]

(#66159) Plata válasza negyven2 (#66156) üzenetére


Plata
félisten

Ok,ez jó hír veszek belőlük 20-20 darabot hogy feltöltsem a klub meg ceo garázst. ;)

(#66160) negyven2 válasza szTotyy (#66158) üzenetére


negyven2
veterán

Része a heti Guest Listnek. Amúgy úgy ingyenes mint anno a Hermes. Csak egy példány.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66161) Mr.Csizmás válasza Plata (#66159) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eladni nem fogod tudni úgyse :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66162) Plata válasza Mr.Csizmás (#66161) üzenetére


Plata
félisten

Tudom.
De van vagy 40-50 fölösleges garázshelyem. :D

(#66163) Plata


Plata
félisten

Valaki beszervezte már esetleg az új DJ-t?
Milyen a küldi?

(#66164) MrTomo11 válasza Plata (#66163) üzenetére


MrTomo11
csendes újonc

Én már igen!
El kell menni a Richman hotelhez, majd üldöznöd kell egy motorost le kell lökni a motorról majd megölni, a táskát amit elejtett vissza kell vinni a Richman hotelhez, felvenni a DJ-t és English Dave-et, majd oda kell vinni a klubbodhoz ./(SP)

[ Szerkesztve ]

(#66165) negyven2 válasza negyven2 (#66160) üzenetére


negyven2
veterán

Nos, úgy tűnik mégsincs limit. Bármennyi Nightsharkot/Revolvert lehet megvenni ingyen.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66166) Plata válasza MrTomo11 (#66164) üzenetére


Plata
félisten

Közben nekem is volt kis időm így felugrottam,vettem autókat tuningoltam nightsharkot és megcsináltam a küldit,de én egyszerűen fejbe lőttem az ürgét AP stukkerrel.

(#66165) figure85
Miután megvettem a Nightsharkot lehet újra venni másikat ingyen.
De csak egyet vettem.

Már gamestar is rinyál opressor mk2 miatt.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#66167) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

Reddit:
7/8/2018 Weekly GTA Online Bonuses

New Content:

Nightclub DJ: Dixon

B-11 Strikeforce ($3,800,000)

Guest List Bonuses

Technologie + The Palace T shirts

Free Ubermacht Revolter

Free HVY Nightshark
(ezek úgy tűnik limit nélkül ingyenesek, mint az Elegy)

Double GTA$ and RP activities:

Nothing (FFS it's been 3 weeks and not even 2X$ for robbing stores)

Discounted Content:

Nagasaki Buzzard Attack Helicopter ($1,312,500, 25% discount)

Sea Sparrow ($1,361,250, 25% discount)

Havok ($1,297,500, 25% discount)

CEO Offices + Renovations (25% Discount)

CEO Office Garages + Renovations (25% Discount)

Hangars (25% discount)

MC Clubhouses (25% Discount)

Bunkers (25% Discount)

[ Szerkesztve ]

(#66168) Kiskokó válasza negyven2 (#66165) üzenetére


Kiskokó
veterán

Gondolom akinek meg megvan az meg bassza+.... úgy mint a Hermeses cuccnál is mikor bugos volt és levont a pénzt... azóta se kaptam vissza..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66169) Plata válasza Dahkteromar (#66167) üzenetére


Plata
félisten

Ez az új DJ nem túl jó.Elég uncsi a zenéje.

(#66170) gyugyo79 válasza Kiskokó (#66168) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem volt és nem is tudok ingyenesen "venni" most is 1,245,000 -ért van a Nightshark ...

(#66171) Reaper válasza HussarF (#66148) üzenetére


Reaper
őstag

Én nem reménykednék annyira, van amiben jó, pl páncélzat, de az ágyúra nagyon kéne buff. YT Link
Majd ha lesz féláron, akkor megveszem :D

[ Szerkesztve ]

(#66172) Dahkteromar válasza Kiskokó (#66168) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Próbáltam eladni a régi Nightsharkomat, gondolván hogy egy újat feltuningolni olcsóbb mint a 880k amit kapok érte, így nyereségesen jövök ki. Természetesen nem akar működni az eladás. Egy érdekes hibaüzenettel tesz ki a tunning shopp elé.

[ Szerkesztve ]

(#66173) Lorell71 válasza Dahkteromar (#66172) üzenetére


Lorell71
tag

Mert a mostani árát nézi, ami 0.

(#66174) HussarF válasza Lorell71 (#66173) üzenetére

Hát az akkori árát kéne néznie. Akkor, ha vettél egy autót és el akarod adni, és az pont akciós, akkor nem tudod eladni? Dehogynem, a vételi ár fele jár vissza. Vagy ha akciósan vetted és már nem az, akkor is az akciós ár felét adja vissza.

(#66172) Dahkteromar
Írj a supportnak

[ Szerkesztve ]

(#66175) szTotyy válasza HussarF (#66174) üzenetére


szTotyy
őstag

Plusz, hogy még a tuning dolgok árának a felét is számolnia kellene!

Dahkte: egyébként próbáltad már újraindítás után?

[ Szerkesztve ]

(#66176) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

rockstar igazán felb*sz a hülyeségeivel 3 év után is:

- reptér mögött a tengeren lekérem a gépemet, hova rakja: a hangár melletti 30x20 méteres dróthálós tyúkudvarba :W
- felhív a kis agyagedény, hogy új DJ van, nem lehet letenni, public sessionban fight közepén. grat :W :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66177) Lorell71 válasza HussarF (#66174) üzenetére


Lorell71
tag

A kéne, meg ami van az 2 dolog. Amikor visszaáll az eredeti árra, akkor tudja csak eladni. Én is jártam már így. Ez a R*, megtanulhattad volna :)

(#66178) gyugyo79 válasza Mr.Csizmás (#66176) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az egész hangáros repülőgép kezelés és az, hogy nem kezeli külön a kocsikat és a repülőket, helikoptereket külön idegesítő.
Milyen kicsinyes az is, hogy CEO buzardot kell kérni, hogy elmenjek a hangárból lekért helikopterért. Mert ha CEO -sat azt mellém tudja tenni akkor másikat is oda tudná.

(#66179) HussarF válasza gyugyo79 (#66178) üzenetére

Meg az, hogy ha másik kocsit akarsz lekérni, akkor el kell menned egy bizonyos távolságra az előzőtől. Vagy ha le van kérve egy hangáros jármű, akkor másikat nem tudsz, még ha az a map másik végén is van, mert már van lent egy olyanod. Faszság az egész. MC-ben azonnal vissza lehet küldeni járművet, meg motort lekérni egyből. Így működne normálisan.
Nem is azt mondom, hogy menüből, de ha felhívom a mechanicot, hogy kell egy kocsi, akkor hozza azonnal, le van szarva, hogy ott van mellettem egy másik. Akkor az meg tűnjön el.

(#66180) Puma K


Puma K
veterán

Van aki ilyen térképet szeretne:

Lent: Los Santos
Jobb oldalt: Las Venturas
Fent: San Fierro

Részemről nem bánnám. Még ha az utak-küldetések némely esetben igencsak hosszú ideig tartanának...

Egy ekkora méretű térképnél jobban eltudnám képzelni avagy fokozottabban bele tudnám élni magamat, hogy egy birodalmat építek és irányítok, mint sem _egy_ nagy fővárosban és több kisebben... jóóóval kisebben gengszterkedek sokad magammal. De persze így is el van az ember.

Ezt meg aztán maga lenne a maximális extázis:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66181) szTotyy válasza Puma K (#66180) üzenetére


szTotyy
őstag

Részemről egy ilyen térképbővítésnek sokkal, de sokkal jobban örülnék, mint egy 6.résznek.
Ha fizetőssé válna a térkép kiegészítés, azt se bánnám, kaptunk elég dlc-t ingyen!
Az alsó térkép után nekem már nem kellene semmilyen más számítógépes játék, ellennék vele életem végéig! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66182) ucli válasza Dahkteromar (#66172) üzenetére


ucli
senior tag

Próbáld meg a következő héten, az akciós autókat nem engedi eladni.

(#66183) Puma K válasza szTotyy (#66181) üzenetére


Puma K
veterán

Én is úgy vagyok vele hogy ha a meglévő pályát kiegészítenék DLC keretén belül ami fizetős lenne, simán kiadnék érte pénzt :K

Aki nem venné meg a DLC-t az kapná az 5 csillagos körözést amit nem tudna leszedni sehogyan ameddig az új területen van ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66184) Dahkteromar válasza szTotyy (#66175) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Még nem, de majd megnézem.

(#66185) HussarF válasza Dahkteromar (#66184) üzenetére

Vagy vedd emg msot az ingyenest, tuningold fel, amikor meg visszaáll az ára, eladod a régit. Csak azt tedd ki külön garázsba, hogy tudd melyik-melyik.

(#66186) Plata válasza Puma K (#66180) üzenetére


Plata
félisten

Az első tetszik,simán fizetnék érte.
De a másik nem.Az már túl van tolva hülyeségekkel.

(#66187) laceszgamer válasza Puma K (#66180) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kérdés tartalommal mennyire tudnák megtölteni. Oké, online nyilván azért, de például pont nemrég estem neki újra a single résznek és ott tűnt fel igazán, hogy tulajdonképp a vidéki területek jó részében lenne bőven potenciál, de alig-alig küldött oda küldetés vagy bármi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#66188) Puma K válasza laceszgamer (#66187) üzenetére


Puma K
veterán

Ez már több éve a széria kezdete óta GTA-Rockstar sajátosság, hogy a játékban a nyitottságából adódóan annyi lehetőség lenne... de sok-sok kézenfekvő lehetőség nincs kiaknázva...

Amit a retorzió nélküli modolhatóság enyhített némileg ha a régebbi részeket veszem alapul. De az lenne az igazi ha a játék készítők tennék maguk bele az adott tartalmat az adott verziónak megfelelő minőségben...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66189) szTotyy válasza laceszgamer (#66187) üzenetére


szTotyy
őstag

A lehetőség végtelen. Csak a készítők akaratán és kreativitásán múlik az egész.... mint ahogy a térképexpanzió is.

[ Szerkesztve ]

(#66190) Dahkteromar válasza HussarF (#66185) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Mivel végtelen mennyiségűt lehet venni, szerintem ez a 2 kocsi már végleg ingyenes marad. Gondolom egyfajta segítség is kezdőknek, hogy tudnak rögtön menni az egyik legjobban páncélozott járművel, így nem lövi ki őket minden sarkon egy tryhard ;]

(#66191) INMOTEP válasza Dahkteromar (#66190) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nos a páncélozása nem sokat ér egy kurumáéhoz képest annyi szent .Fullra feltuningoltam ,az ablakra is raktam cuccot direkt .De simán kilőttek fél perc alatt :)

(#66192) Dahkteromar válasza INMOTEP (#66191) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Valóban nem az ablakban rejlik az ereje. De pl 26 homing rakéta kell bele (ha ül benne vki), tehát egy Opressor full tárral sem képes felrobbantani. Menekülésre, vagy eljutni A-ból B-be kicsit kerülve a playereket, tökéletes.

(#66193) Kiskokó válasza Puma K (#66188) üzenetére


Kiskokó
veterán

Rossz szemszögből nézitek.
Ne azt nézzétek mennyi mindent nem tettek bele, hanem azt hogy mennyi minden van ígyis benne a játékban.
Azért maradjunk annyiban, hogy ígyis az egyik legkomplexebb játék szinte.
Szerintem

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66194) laceszgamer válasza Kiskokó (#66193) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát nem tudom, most ami például eszembe jutott, miért nem kerültek bele rendőrségi, mentős, tűzoltós küldetések. Taxi az van mondjuk, de ezek sem olyasmik amik olyan nagy munka lett volna betenni de mégis hiányzik. Vagy egy adag verseny például, abból sincs sok, afkor hajós, autós iskola, vagy úgy poén szinten a vonatos küldetések mint az SA-ban voltak. Sok iylen kis aprósággal azért fel elhetne tölteni még.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#66195) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Vegre en is elhoztam Dixont, egybol tancoltam is vele nagyon jo zeneket tol, amiota jobban megismertem a zeneit Ot vartam a legjobban. :B

Az uj conent meg tok jo meglepett hogy a Revolter is ingyenes csak a Nightsarkrol tudtam, de ez kellemes meglepetes :)

=^-^=

(#66196) Puma K


Puma K
veterán

Nem érdemes most próbálkozni felmenni: GTA Online Server Status

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66197) pokers


pokers
senior tag

Nem tudom ki mennyire tolja még az autólopós bizniszt, de ugye sokaknak már korábban is feltűnt, hogy nincs cargobobos lopás.
Nos, jelentem, nem szedték ki, vagy újra berakták, mert hosszú idő után tegnap beadott egyet :U

A másik, ami megszívatott, hogy mc-be maradtam a klubban afk-zni, erre a zsaruk kipakolták mind a két mc gyáram :W :W :W
Eddig afk közben sose jött defend, mindig valami eladás-, vagy supply után közvetlen támadták be :W :W :W

(#66198) bluuzia válasza pokers (#66197) üzenetére


bluuzia
aktív tag

A múlt heti frissítéssel jött vissza a Cargobobos lopás.
Fel is robbantottam a francba.
Azzal sosem fogok többet kínlódni. Főleg, hogy még jobban bekeményítették az NPC támadásokat.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66199) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok. Jelenleg 2 technikus dolgozik a night klubbomban, de szeretnék egy harmadikat is. Kevés utánajárás után megállapítottam h a kokó hozna a legtöbb passzív keresetet a klubba, mennyibe kerülne egy motoros klub + egy alap kokógyár nulla fejlesztéssel? Magát a gyárat nem működtetném, csak a NC-ben menne belőle passzívan a termelés.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#66200) Plata válasza PeAdam (#66199) üzenetére


Plata
félisten

Fent az összefoglalóban ott vannak az árak.
De a legolcsóbb Mc klubház 200 ezer a legolcsóbb kokó meg 975 ezer.
Jah most ebből lejön 25% asszem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.