Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66551) HussarF válasza Kiskokó (#66550) üzenetére

Azokat ki kell rugni a crewból és törölni mindenkinek a friend listről

(#66552) FehérHolló válasza Kiskokó (#66548) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én az eredeti hozzászólásból, amire reagáltam, a hisztit + a túlreagálást érzem ki, és nem a kulturált szórakozás éljenzését.
És igen, egy PP alatti jacht támadáson kiakadni is enyhén túlzó. Főleg ha 57M+ pénzzel járkál az ember.

Az egyetlen dolog, amit nem értek, hogy miért éri meg valakinek 2000$ reményében egy szállítmányt megtámadni, és 10-20 percet elcseszni rá, hogy másnak többszázezres kárt okozzon.
Egy yacht-os 30k bőven nem ez a kategória. Főleg úgy, hogy idle-ben indítja általában az ember, amikor elmegy kajálni. Nem játszol, és nem kapsz pénzt? Hűha... (Tudom, hogy a példában szemléltetett esetben elkezdted védeni.)

Ahhoz pedig sok siker kívánok, hogy mind a 150 tagnál "azonnal" töröltessétek a három deviáns embert a barát listáról.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#66553) Segal válasza Kiskokó (#66550) üzenetére


Segal
veterán

Azért a 30k is mert ezzel sem kell dolgoznod :DDD
Kb 1 hete felnéztem mert heistezni hívtak és az poén volt de valahogy még mindig nem érzem azt hogy ez nekem napi szinten hiányozna :(
Persze a társaság ok de ez a farmoljak hogy vegyek belőle valamit ami később csak porosodni fog... :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#66554) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Különálló játékom van közvetlen a Rockstartól, de betettem a Steambe is, és tegnap játszottam Steamből indítva, hogy menjen az fps mutató ne kelljen fraps-ozni.
2 alkalommal is behalt, előtte piszkáltam kicsit a gpu magfeszt (undervolt) meg órajelet (+5% alapfeszen), de a második befagyásnál minden alapon volt, az egész kép piros lett és a hang is befagyott, egy hangos búgást hallottam.
Lehet ennek köze a steam overlay-hez, vagy inkább a gpu piszkáláshoz? De mondom, másodjára minden alapon volt.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#66555) freeknight válasza FehérHolló (#66552) üzenetére


freeknight
őstag

Tudod van a crew-nak egy olyan kis dolga, amit úgy hívnak, szabályzat. Ebbe nem fér bele más pp-jének, vagy egyéb vip workjének a betámadása.

Ennyi, ezen szerintem nincsen mit ragozni.

(#66556) Heller2 válasza freeknight (#66555) üzenetére


Heller2
aktív tag

+

Saabe-nak ez is a farmolás része !
Nincs annyi ideje, hogy el tudjon adni, így kicsit afk, indít előtte egy PP-t.
Naivan, crew session-ben bízva ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66557) VikMorroHun válasza Kiskokó (#66550) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ákos tegnap jelentkezett a crewba, Schuchart 18 napja tag, FrancisH meg IGN tag, tőle szerintem egyértelmű, hogy meg kellene szabadulni a jövőben. Nem egyértelmű, hogy az előző kettő is részt vett ebben a támadásban?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66558) #14121216


#14121216
törölt tag

Köszi a Crew-ba befogadást :) Még csak ebben a hónapban kezdtem a GTA Online-t (kezdő nem vagyok Online játékokban, WOT-ban évek óta, Division-ban is 1400 óra felett vagyok panasz nélkül), szóval még nem igazodok ki teljesen mindenen, de majd lassacskán :) Addig is farmolás farmolás hátán :)
Ha láttok fent, nyugodtan hívjatok küldizni, biztos hogy megyek :)

[ Szerkesztve ]

(#66559) FehérHolló válasza freeknight (#66555) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez pedig a játék topicja, nem a crew-jé. Már számtalan hozzászólás van arról, hogy XY milyen rossz arc, hogy megszegte a szabályt. Legalább annyi adasson meg nekünk, halandó embereknek, hogy elmondjuk erről a véleményünk, ha már felhoztátok.

Arról nem is beszélve, hogy a kolléga azt írta, hogy élvezte hogy megtámadták, mert épp kedve volt lövöldözni. Utána pedig név szerint bemószerolja a támadókat, mert megszegték a szabályzatot. Ezzel szerény véleményem szerint többet ártva a PH-s közösségnek, mint maguk a szabályzatszegők.
Nekik például lehet, hogy ez volt az első és egyetlen lehetőségük, hogy kipróbálják a yacht támadást, és éltek vele.

Megtennétek kérlek, hogy a megfelelő helyen ([link]) létre hoztok egy dedikált a topicot a PHHU-nak, ahol az ilyen eseteket és az adminisztratív dolgokat (tagfelvétel, szabálymódosulás, szabályszegés, stb) tudjátok megbeszélni?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#66560) szTotyy válasza akos1307 (#66540) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezt olvasd el !!! Ha ezeket elfogadod, akkor jelentkezz a crew-ba.

akos1307 még nem tagja a crew-nak, a szabályzatot sem hiszem, hogy olvasta, hiszem még nem hívtuk fel rá a figyelmét.
Viszont ismerve Szabit, nem gondolom, hogy a tegnapi esetet szó nélkül végig nézte volna, és ne hívta volna fel a többiek figyelmét, hogy ez itt és most nem a legjobb ötlet, és a PH-s tagság feltételei ellen mennek.
Szerintem lehet erős lenne emiatt rögtön kirúgni őket, de ez csak az én véleményem. :B Mindenesetre én emlékeztetőül megírtam nekik SC-n a tagság feltételeit.

A PH crew-nak természetesen nem kötelező tagja lenni. De aki már benne van, az csakis úgy válhatott tagjává, ha elfogadta a közös szabályainkat.

(#66561) szTotyy válasza FehérHolló (#66559) üzenetére


szTotyy
őstag

Azt, hogy itt tárgyaljuk meg a crew dolgait, bajait, eddig még senki nem nehezményezte!
A topik 99.9%-ának hozzászólásai a crew tagok megjegyzései.
Ha csinálnánk egy másik topikot, és átvonulna mindenki oda, ez a topik halott lenne egy nap alatt. Akkor mi értelme lenne a kérésednek?

[ Szerkesztve ]

(#66562) FehérHolló válasza szTotyy (#66561) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az elmúlt 60 hozzászólás során 3 embert is pellengérre állítottatok/lehurrogtatok a PHHU szabályzatra mutogatva, amikor tudtátok, hogy nem tagok.
Ugyanez ment az elmúlt 2 hónapban mióta nyomon követem. Azért vannak főként csak PHHU tagok a topicban, mert mindenki mást elüldöztök.

A topic öt dologról szól jelenleg:
- ezt-azt csináltuk játék közben, és jól éreztük magunkat
- hogy lehet ezt/azt csinálni, mi kell hozzá, megéri-e?
- hú de szuper az új DLC
- Kispista megint megölt, amikor nem szabadott volna neki, közösítsük ki
- szeretnék PHHU tag lenni; oké, itt a szabályzat; köszi hogy felvettetek

Az utóbbi kettő számára hozták létre az okosok a fórum közösségi részét, nyugodtan használjátok, mint ahogy mások is így tettek már egyéb GTA V-ös crew-val is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#66563) hegyipapa válasza FehérHolló (#66562) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez majd a topicgazda eldönti hogy mi mit tárgyalunk itt. Ez itt így megy több éve, téged viszont nem nagyon láttunk itt.

(#66564) Laraxior válasza hegyipapa (#66563) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#66565) Daw93 válasza FehérHolló (#66562) üzenetére


Daw93
senior tag

Miről kéne szólnia a gta topicnak? Csillagászatról?

GTA Online: Daweee93

(#66566) Heller2


Heller2
aktív tag

Akkor én figyelem az eladásokat, ha a kérdéses emberek eladnak, akkor robbantok...hát ha már a játék azt mondja, hogy tegyem... :P :P :D :D
Remélem jól fogjuk magunkat érezni közben :DDD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66567) ProgenXL válasza FehérHolló (#66562) üzenetére


ProgenXL
őstag

Köszönjük az észrevételed de nyugi minden így megy tovább. Van topic gazda és minden a legnagyobb rendben. Soha nem volt gond ha más is írt ide. Kive ha úgy ír ahogy te most.

Gunner for life

(#66568) szTotyy válasza FehérHolló (#66562) üzenetére


szTotyy
őstag

Te most igazából nem nagyon mondtál ellent az én hozzászólássom azon részével, amivel vitázni szerettél volna. Az egyik felhasználó még nem tag, ez, ezért nem is vonhatjuk felelősségre. Ettől függetlenül, ha belecsöppenek egy idegen közösségbe, akkor nekem kell alkalmazkodni, betartani az Ő írott/íratlan szabályaikat, (ha a későbbiekben hozzájuk szeretnék tartozni, pláne!)
-A pellengérre állításról: mégis mit csináljunk azzal a taggal, aki az elfogadott szabályok ellen vét, adjunk neki csokit?
-Az idegenek elüldözéséről: - a csalókkal nem bánunk szépen, ez igaz! A jövőben sem fogunk...
- mindenki más viszont megkapja az esélyt, ha elolvasta a szabályt!
-A linkről: valóban egy 3 éve halott topikot linkeltél be példának?? :U

[ Szerkesztve ]

(#66569) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na egy kicsit tisztázzuk a helyzetet.

Először is amit főként FehérHollónak mondok : Releváns dolog, de itt minden esetben phhu crew sessionokről van szó! Nem sima Publicról. Ott egy szavam nem lenne ha betámadnak pláne ha nem is Crew tag.

Ezek a Crew szabályok csak egymás közt és nagyrészt PHHU crew sessionre érvényesek.

A fórum nagy része crew tag nem is értem mi a probléma, hogy ezt itt beszéljük ki.
Nem üldözünk el senkit aki nem csapat tag, csak felvilágosítjuk, hogy ha nem megfelelően viselkedik akkor ne jöjjön közénk, vagy ha igen ne neki álljon feljebb hogy rámegy egy egész csapat támadni ha csinálja a fesztivált. Ennyi.
Mint mondtam, nem a 30K a lényeg hanem az Elv. Meg amúgy is neked nem mind1. Zsidó fasz is lehetnék és a 30K is számíthatna...

Ha te mész az utcán és kiverik a 200ft-os fagyit a kezedből mert valakinek épp ahhoz volt kedve, leszarnád? Úgyis csak 200 ft volt... ?

1, Nem állítok pellengérre senkit itt, mert :
- Ákos még csak jelentkező tag és ő ért oda elsőnek a hajóra mikor Francis kijelentette, hogy támadják meg a hajót. Ákos mikor oda jött nem támadt csak miután jött Francis és Schuhart akik egyértelműen támadtak ezért viszonoztam, közben lelőhettem Ákost is ezért ezután már ő is ölt.
(de azért jó lenne ha megerősítené hogy a szabályokat elolvasta és tudomásul is veszi, ha már jelentkezett)

- Francis régóta megfordul PHHU sessionökben, régebben volt már egy kis összezörrenésünk de amúgy nincs baj vele, bár "idegen".

-Schuhart aki viszont crew Tag, pont ő foglalta be a PP-t , de még Francis is próbált neki szólni hogy ne..
Ezen kívül nem volt még vele probléma, bár én is írtam neki hogy menjen kifelé onnan.

Bár mikor mondtam, hogy pont most írtam a fórumra hogy ilyen esetben azért lehet morci lennék erre pont a Crew tagtól volt az a válasz hogy "szarok én a fórumra nem szoktam olvasni"
De ugye ez nem elvárt követelmény. De Crew sessionbe más megkárosítása alapszabály.
DE ezt az esetet most felejtsük el.

Schuhartal majd max online (ha már nem fórumozik) megkérdezem, hogy azért remélem neki ez nem alap dolog, bár mint mondtam eddig nem volt baj vele, segítőkész normális volt mindig, lehet csak elkapta tegnap a hév meg francis buzdítása
Amikor feljött a hajóra én nem akartam bántani, de már vette is elő a fegyvert.

Na hirtelen ennyi igy munkából.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66570) Met válasza hegyipapa (#66563) üzenetére


Met
nagyúr

Konkrétan négy kommentje van itt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#66571) Triathlete válasza Met (#66570) üzenetére


Triathlete
senior tag

Viszont nem teljesen üres a kosár amiről beszél...Mindkét félnek igaza van. :U

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66572) Plata


Plata
félisten

Hallottátok hogy a Rockstar pert nyert a csaló modok készítői ellen?
Lehet hogy kevesebb modder lesz?Vagy ez csak álom?
Remélem GTA 6 online-ban vagy RDR2 online-ban már értelmesebb csaló szűrés lesz.

(#66569) Kiskokó
Én már ezerszer meg ígértem neked hogy betámadom a hajód,de mindig csak poénból.
Egyszer meg próbáltalak lebombázni,de az autóm a hajód mellé zuhant,így az sem jött össze,nem valami pontosan számoltam ki az ugrást. :D

(#66563) hegyipapa
Két dolgot tudok elképzelni.
1.Talán szimplán troll és keresett egy topic-ot ahol beszólogathat és pont ide esett be,lehet még játékkal sem játszott.
Akkor meg felesleges vele foglalkozni mert ha eteted a trollt elszaporodik, :K
2.Lehet hogy játszik a játékkal és betévedt PH sessionban ahol megpróbált valakit megölni de elverték és ezért jött ide beszólogatni.

(#66565) Daw93
Akkor már inkább pecázásról. ;)

[ Szerkesztve ]

(#66573) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok!

Bocs, ma már nincs agyam, de holnap válaszolok mindenkinek itt a topikban a felvetett kérdésekre, addig kis türelmet és ne marjátok egymást. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66574) Anulu79


Anulu79
addikt

Most akkor kell valakit törölni a friend listről vagy sem? Csak mert egy ideje nem léptem már be a játékba csak a fórumot olvasgatom. Beszippantott a Diablo 3. :D

(#66575) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok!

Szóval figyelek ám, mentek a privátok ezerrel, illetve beszéltem a moderátorokkal is a felvetett ötletek miatt. Annyit kérnék, hogy bármennyire is kicsit talán erősen kezdett FehérHolló kolléga a topikban, maradjunk kulturált mederben a beszélgetéssel és tartsuk be a Ph! alapelveit. Én nem hiszem, hogy a külsősökkel bunkó vagy kirekesztő módon bánna a csapat, hacsak nem ad rá erős okot valaki.

Lényeg a lényeg: a felvetés alapvetően jogos volt, mivel van klánok, ligák rész, ahol direkt erre ad felületet a Ph!, hogy a belső ügyeket lehessen megbeszélni. Azonban, mint a példa is mutatta a kezdeti nagy tömeg már nincsen meg és így is eléggé szét van morzsolva a közösség, hiszem van PC és konzol topik, van GTA V Offtopik (elhalt), Milyen vasat a GTA V alá (valaki mindig megtalálja, de alapvetően nem pörög már), ott van a Syd féle lokál topik. A nagy forgalommal járó dolgokat, mint a szépségverseny és a time trial már kiszerveztük a topikból, hogy ne legyen zavaró a betévedőknek, ezért én úgy ítélem meg, hogy nincs szükség még egy 6. topik nyitására.

Miért? Részben azért, mert szerintem oltári kavarodás lenne abból, hogy ki hova írt, mert van, hogy egy képekkel illusztrált sztori ide kerül vagy a képes topikba, de ha meg crew-t érint, akkor meg oda és akkor végül az lesz, hogy mi hol is van? Részben azért, mert szétmorzsolná a közösséget a sok topik, részben pedig azért, mert ha a tényleges jelentkezéseket nézzük, akkor az emberenként maximum 1-2 hozzászólás (jelentkezés > elolvastad? > Igen > felvéve) jelent, amit akár megtoldhatok azzal, hogy offba teszem, ha lezárult a felvételi. Amit lehet, hogy egy kicsit rövidebbre kell majd fogni a jövőben az a sokak által "lelkizésnek" vagy sírásnak titulált dolgok, amik a crew-t érintik. Ez egyébként nem választható el szigorúan a játéktól, hiszen a legtöbb történés, esemény, amiről szó van bár "Ph sessionben" történik, mégis a játék része, azt mindenki ismeri és átéli, így még csak nem is off az én értelmezésemben.

Lezárásként ide tenném emlékeztetőként azt, amit korábban kiemeltek a nagybetűsök is: A GTA Online egy sandbox játék, mindenki úgy játszik, ahogy neki tetszik. A Ph! crew viszont egy zárt közösség a játékon belül, saját szabályokkal. Akinek nem tetszik, annak nem kell benne lennie, ahogy a Ph-s public sessionben sem. Kritizálni viszont nem kell ezért őket, mert inkább PvE beállítottságúak, aki agresszívebben akar játszani, az rengeteg egyéb sessiont és játékmódot talál magának.

Köszönöm a figyelmet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66576) Kiskokó válasza CactuS (#66575) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem figyeltem, ne köszönd :DDD ;] :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66577) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Crew tagok !!

Megnéztünk a barátlistákat, találtunk pár dolog ezzel kapcsolatban írtam pár játékosnak.
Ittheus és ricsa79 nevű játékososnak nem látható a barátlistája, írtam nekik sc-n, de ha látjátok őket játékban, akkor szóljatok nekik !!!!!

Envoy köszi a gyors reagálást és intézkedést !
VikMorro köszi a segítséget !

[ Szerkesztve ]

(#66578) Puma K válasza hegyipapa (#66577) üzenetére


Puma K
veterán

"Korrekt", hogy adott embereknek írtok adottaknak meg nem hogy látszik-nem látszik a barát lista?

Hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66579) Courage_7


Courage_7
aktív tag

Heti cuccok, akciók: [link]

(#66580) HussarF válasza Puma K (#66578) üzenetére

Ha nem lenne egyértelmű, azoknak írt, akiknek nem látszik...

(#66581) Puma K válasza HussarF (#66580) üzenetére


Puma K
veterán

Hogyne lenne egyértelmű.
Hisz fentebb írta, hogy adott tagoknak név szerint említve, nem látszik a barátlistája.

Valaki valami alapján dönt, hogy kinek ír törlés előtt és kinek nem.

Már a GTA IV-nél (2008.) tagja voltam a PH!-s GTA csapatnak. A GTA IV-gyes itteni fórumot is gyakran használó lányokkal-fiúkkal játszottunk együtt az akkori online-ban.

Jött a GTA V és megalakult a PHHU.

Jelentkeztem és tagja lettem. Aztán jöttek a csalók és ment a tanakodás itt a fórumon és ingame mit kéne csinálni. Jött a szavazás ahol -szavaztam én is-, majd később megalakult az új PHHU. Tagja voltam, majd bármiféle:

- RSC privát
- PH! fórum privát
- PH! fórum hozzászólás

jelzés nélkül törölve lettem. Mert valóban nálam sem volt látható a barátlista, amit pár hónappal az új PHHU megalakulása után állítottam át személyes okokból.

Most akkor hogy is van ez? Kérdem újból hátha válaszol valamilyen módon az illetékes.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66582) HussarF válasza Puma K (#66581) üzenetére

Na, te is kezded, amit Mike...

Itt most senki nem rak ki senkit, csak akiknél nem teljesül a feltétel, hogy nyílt legyen a barátlista, azoknak most szólva lett.

Te most egy full másik dolgot kevertél ide. A régi crew, amikor el lett határozva, hogy újat csinálnuk, mert afelett nincs elegendő ellenőrzés, akkor onnan ki lett rakva mindenki és át kellett lépnie ide. Ezt itt hosszas tanakodás előzte meg és mindenki tisztában volt azzal, hogy mi történik, aki rábagózott néha a játékra.

(#66583) Franklin válasza hegyipapa (#66577) üzenetére


Franklin
addikt

Beállítottam (ricsa79).

(#66584) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló!

Sc nevem : Saabe60
Új tag vagyok a PHHU- crewban, minden kritériummal egyetértek és megfelelek.
Páran már szerintem ismertek :B
Remélem így már mindenki megnyugszik hogy ha a crewwal kapcsoaltban szólalok meg (és semmiképp nem az észt osztom :U :DDD )
[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66585) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#66584) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egybeér a szemöldököd, kizáró ok :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66586) Met válasza Mr.Csizmás (#66585) üzenetére


Met
nagyúr

És még a talpa is szőrös szerintem ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#66587) Kelecar válasza Kiskokó (#66584) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Sosem láttalak még.

(#66588) szTotyy válasza Met (#66586) üzenetére


szTotyy
őstag

De 60 éves, tapasztalt, rutinos. És ha nemsokára nyugdíjas lesz, legalább folyton online lehet, tudunk mindig pp-zni. Pláne, ha harcolsz vele, már nincs olyan reflexe, hogy esélye legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#66589) Dahkteromar válasza Puma K (#66581) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Tehát tudtál a szabályról, hogy kötelező nyilvánossá tenni a barát listát, ennek ellenére privátra állítottad. Ennek értelmében jogos, ha ki lettél téve.

Arra vonatkozó szabály nincs hogy kell-e szólni vagy sem, mielőtt kitennének, így a figyelmeztetés teljesen opcionális.

Viszont annak sem látom akadályát, hogy újra jelentkezz, ha szeretnél a közösség tagja lenni és immáron követve a szabályokat köztünk játssz.

(#66590) p0ty


p0ty
aktív tag

mit jelent ez a targeted sales a heti updateben?

(#66591) HussarF

Bombushkát buffolták már, vagy ugyanúgy egy rakéta leszedi? Igazából az avenger mellett, ami kb ugyanígy rendelkezik nagy erejű ágyúkkal, nem is értem mi értelme a Bombushkának, ha még a gyepálást sem bírja.

(#66592) rasotamas


rasotamas
veterán

Ha jelentkeznék ebbe a ph-s GTA V csoportba van megkötés, mennyit kell fentlenni? Heti pár órát játszok csak.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#66593) szTotyy válasza rasotamas (#66592) üzenetére


szTotyy
őstag

(#66594) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a crewbe.A szabályokat elolvastam és elfogadtam. Az összes volt SC-s barátomat kitöröltem.Jelentkezést is küldtem a ProhardverGTA5-ös klánba
Sc név:Sn0o0wy
U.I. Nagyon szeretnék klán tag lenni

[ Szerkesztve ]

(#66595) szTotyy válasza Peter_06 (#66594) üzenetére


szTotyy
őstag

Kedves Sn0o0wy, a profilod kérlek tedd láthatóvá! Köszi
Ide jelentkeztél?

(#66596) Plata válasza szTotyy (#66595) üzenetére


Plata
félisten

Jesszus,te komolyan vetted?
Olvass vissza,szerintem ő az aki állandóan jelentkezik valami zizzent néven. :D
Heistre is keresett társakat mindenféle néven. :DDD
legalább is úgy emlékszem ö szokott mindenféle néven írni. ;)

(#66597) Met
Bocs épp nem nagyon érek rá visszanézni fórumot,mert mást csinálok,oda kéne figyelnem,de nem ő az aki trolologuy meg mittomén mi néven írt ide?Nekem úgy rémlik hogy vagy 2-3 sc nevet is írt már ide.

[ Szerkesztve ]

(#66597) Met válasza Plata (#66596) üzenetére


Met
nagyúr

Ezaz, kössenek bele még ebbe is.
Akinek komolytalan a neve és újjonc nem vesszük komolyan.

;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#66598) szTotyy válasza Plata (#66596) üzenetére


szTotyy
őstag

:U Semelyik név nem rémlett.
Olyan meg már előfordult, hogy valaki a régibe jelentkezett, aztán azon hisztizett, hogy nem kap választ.

Szerk: a trolologuy már rémlik. És valóban ő az! :W

[ Szerkesztve ]

(#66599) Plata válasza szTotyy (#66598) üzenetére


Plata
félisten

Mikor újra alakult a crew akkoriban írt ide valaki,jó pár néven kért felvételt a crew-be de csak szórakozott,nekem valamiért az ő neve jutott eszembe egyből ahogy láttam a hsz-ét,lehet hogy tévedek de nekem egyből ő jutott eszembe,vissza keresni meg most nem tudom,max este.

(#66600) Triathlete


Triathlete
senior tag

Valaki találkozott már ilyen problémával?

Teljesen váratlanul kifagy a játék (van hogy fél óra, máskor három óra múlva), csak újraindítani tudom, ahol vagy lesz kép vagy nem. Ha van akkor eljutok a Win10-ig ott 640x480 felbontás, fekete-fehér kép. Eszközkezelőben a VGA le van tiltva. Ismételt újraindítást követően minden a régi, mintha mi sem történt volna.
Más játéknál (FC5, TR) nincs ilyen. Régi konfigomon is volt ilyen, és sajnos az újon is.

Hibaüzenet amit kiszedtem a rendszerből:
Napló neve: Application
Forrás: Application Hang
Dátum: 2018. 08. 27. 22:32:48
Eseményazonosító:1002
Feladatkategória:(101)
Szint: Hiba
Kulcsszavak: Klasszikus
Felhasználó: n.a.
Számítógép: DESKTOP-7T57BK3
Leírás:
A(z) GTA5.exe program (verzió: 1.0.1493.0) kommunikációja a Windows rendszerrel megszakadt, ezért a program leállt. A hibával kapcsolatos további információkért ellenőrizze a probléma előzményeit a Biztonság és karbantartás vezérlőpulton.
Folyamatazonosító: 1f28
Kezdés: 01d43e436da252bb
Befejezés: 4294967295
Alkalmazás elérési útja: C:\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
Jelentés azonosítója: a92e60da-fc11-4a48-ae0e-3b8c9847f6c4
A hibát okozó csomag teljes neve:
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:

Ha valaki már egyszer járt így és megoldotta, ne tartsa vissza magát. Számottevő túlmelegedés nincs, WIN10 friss de virágbolti, VGA driver frissítve.

Köszi előre is!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.