Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66851) #81556480 válasza VikMorroHun (#66840) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem most duplazzak a shark card vásárlásokat. Vannak ilyen akciók mostanság.

Az éven rengeteg ingyen pénzt osztott a rockstar ha rèsen voltál.

[ Szerkesztve ]

(#66852) Franklin


Franklin
addikt

Van még valaki rajtam kívül, akinek bugos a Nightclub termelése?

Tegnap éjszaka beültem tévézni üres NC raktárral, reggelre az 5 bizniszből 3 termelt csak :(

Pedig be van állítva technikus a kokóhoz és a fűhöz is:

(#66853) szTotyy válasza Franklin (#66852) üzenetére


szTotyy
őstag

Többen is jelezték már ezt a hibát.
Valaki írta, hogy az emberek cserélgetésével rendbe jön.

[ Szerkesztve ]

(#66854) WolandR válasza szTotyy (#66853) üzenetére


WolandR
csendes tag

nekem is volt, cseréltem technikust meg ami volt szajré, eladtam és úgy már megint termelt..
meg volt olyan is, hogy nem tudtam kivenni a széfből hosszabb ideig a pénzt, de azt már nem tudom, hogy mi oldotta meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66855) HussarF

Sztem èn nem is cserèltem technikust, csak levettem a termelésről és visszatettem

(#66856) Franklin


Franklin
addikt

Köszi a tippeket, próbálkozok majd.

(#66857) leviske


leviske
veterán

Ezt mennyire látjátok reálisnak? Mármint, hogy egy teljesen jól funkcionáló Windows teljesítményénél jobban fut friss driverekkel, DXVK-n a GTA5. Van itt olyan, aki RX480-on játszik 1440P-ben és meg tudja erősíteni, hogy ezek tényleg ütősebb eredmények?

szerk: 4:00-nál kezd a benchmark

[ Szerkesztve ]

(#66858) Franklin válasza Franklin (#66856) üzenetére


Franklin
addikt

Megvettem az equipment upgrade-t és megjavult, most már termel mind szépen.

Hogy ez most bug vagy feature nem tudom, de ha az utóbbi, akkor jelezhetné valahol a játék...

(#66859) Zoll33


Zoll33
újonc

Sziasztok!Két dolgot szeretnék a tudomásotokra hozni.
Az egyik,akit hozunk(tok) a phhus sessionokbe, bizonyos szintig felelőséget kellene vállalni!
Két nap alatt háromszor lőttek ki a"vendég" játékosok nincs ezzel semmi baj,csak egy bocs elférne.
DE, senki ne jöjjön azzal ,hogy nem lőhetem ki "mert nekem adunk el", bocs ujj még,stb.
Csak jelzem egy 130-as szintű játékos nem látta, hogy az avengerben a tenger felett 2 phs ül és lebeg,
hydrával kilőtt bennünket, azt hitte npc-k vagyunk és azt kapta küldetésnek!(Ugyanmár)
Gondolkozás nélkül kilövöm (ha tudom), ha van cucc nálla ha nincs.
Ha felhozzátok a phhus sessionba világosítsátok fel mi a szokás,és semmi gond nincs.
A második Adam. Mc eladásra készültünk, de valakit várni kellett, kimentem az mc elé.
Kint volt Adam egy comettal, elütött kétszer fel sem tudtam kelni.Erre írom neki:
"ha még egyszer elütsz kilövöm alóllad" naná hogy elütött, kilőttem.
Utánna elkezd gránátokat dobálni(lehet hogy gl. volt), de mivel egy mc-ben voltunk így nem haltam meg.
Viszont felrobbantott,két helit,és Béla motorját.Indult az eládás jön ki a Béla, motor sehol,
"ki robbantotta fel?" erre szemrebbenésnélkül írta Adam:zoll . Utánna jött a szokásos csevej,
14 vagyok stb. Nem azért írtam,hogy ezért szankció legyen belölle mert ez egy semmiség.
Csak szemtelen volt és nincs tisztában a szokásokkal.Lesz még ilyen a részéről!
Csak akik régen olvasták:
2, Alapvetően békés és kulturált tagokból áll a Ph crew! Trágár, sértő beszédet és a provokálást igyekszünk kerülni!
Ez az értékrendet látszódik játékunkon, a chat és fórum (fb,ph!) hozzászólásainkon is.
Tagok által lakott public session-ben nincs PHHU tag ölés, nincs lövöldözés (és poénkodás) a másik kárára!
Nem PHHUCrew tagot lehet gyilkolni, és a PH-s tagokat védeni, sőt értékeljük :).

(#66860) MezzAnine


MezzAnine
csendes tag

Sziasztok, még megjelenéskor megvettem a GTA V -t aztán nem voltam valami aktív, mindig volt valami más amivel el lehetett égetni az időt. A régi Ph crewban benne voltam, de most tapasztalom, hogy az bezárt és sóval be is lett hintve. Voltam már pár új PH sessionbe Mezz4nine néven, lenne rá esély, hogy az új crew ba bekerülhessek? Semi active vagyok olyan heti 2-3 nap aktivitással.

(#66861) szTotyy válasza MezzAnine (#66860) üzenetére


szTotyy
őstag

Szia. Ha felfrissíted az emlékeidet a kibővített szabályzattal és elfogadod, akkor szerintem semmi akadálya, hogy ismét tag légy. Jelentkezni az új crew-ba itt tudsz.
Ja, és ha a másik topikról nem tudnál, nézz be ide is!

[ Szerkesztve ]

(#66862) MezzAnine válasza szTotyy (#66861) üzenetére


MezzAnine
csendes tag

Köszi Átolvastam, nyilvánossá tettem, elfogadom, jelentkeztem
azthiszem a sorrend is jó :)

(#66863) hegyipapa válasza MezzAnine (#66862) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam.

(#66864) MezzAnine válasza hegyipapa (#66863) üzenetére


MezzAnine
csendes tag

Nagyonszépen köszönöm srácok remélem hasznos tagja leszek a bandának :D

(#66865) Heller2 válasza MezzAnine (#66864) üzenetére


Heller2
aktív tag

Mindenki így kezdi... :P :P :D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66866) #81556480


#81556480
törölt tag

Végigpörgettem a barátlistát, aktív ign-es nincs közöttük. De 110 barátom van, nem tudom amugy van e tag, csak éppen nem aktív. Így lehet jelentkezni az új crew.be ?

(#66867) Spazzz válasza #81556480 (#66866) üzenetére


Spazzz
tag

Hali,van olyan modszer ami passivan termeli a penzt? ha jol tudom akkor a mc cocain az ilyen talan csak felugyelni kell vagy mi ezen kivul van mas vagy ebbol tobbet is lehet? nem tolom tul sokat a gamet ugy kepzeltem,hogy napi egy the pacific standard job lenyomok utanna kicsi marhulas es kozbe termel valami,nem szeretek grindelni sokat es a dobozos meg a import export is ilyen :D

(#66868) Segal válasza Spazzz (#66867) üzenetére


Segal
veterán

5 mc bizniszed is lehet ami egyszerre is tud termelni akár passzívban is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#66869) Spazzz válasza Segal (#66868) üzenetére


Spazzz
tag

hmmm az mar erdekes bevetelt termelhet csak odaig elkell jutnom :D jelenleg 1.1 misivel vagyok,van eclipse 3. aparmanom meg az a 1 millas mazebankom amit akciosan fel misiert vettem meg a tegnap(nem tudom minek) kuruma es par atalagos auto/motor a garazsban szoval van hova fejlodjek.

(#66870) Plata válasza Spazzz (#66869) üzenetére


Plata
félisten

Öt MC gyárad lehet de csak 3 éri meg,hamispénz,meth,kokain gyár az ami megéri és jól termel passzívan.
Ha van Nightclub-od akkor oda is termelnek a gyárak.Nightclubban nem kell semmit csinálni csak technikust rakni a gyárra és termeli neked a pénzt.
A bunker szintén passzívan termel,a Bunker eladása 1.07 milliót hoz,ami akár 1.3 milla is lehet ha fullos sessionban adod el.
Kokó meth és hamispénzgyár eladása is jó pénz.
Kokain 500k feletti,pontosan nem emlékszem,de high demand bónusszal az is sok.
Ha van Nightclub-od öt technikus melózhat benne,legjobb szerintem ha meth,kokó,hamispénz,bunker és hangárra teszed őket.Mariska gyár meg az irathamisító fölösleges és lófing hasznot termel,már ha termel.

(#66871) Spazzz


Spazzz
tag

Valamint szeretnek jelentkezni a crewbe TabSnije neven vagyok fent(ha minden igaz mar jelentkeztem a crewbe socialon belul csak most irom a jelentkezesi szoveget)kb 2 honapja kezdtem, probalok naponta fellepni igaz csak delutanonket tudok,mert 5-ig dolgozok,nyugis player vagyok bountykra se nagyon megyek ra,szabalyzatot elolvastam valamint szeretnem egyuttal megkerdezni,hogy a batyam jelentkezhete,egyutt kezduk a jatekot csak o tobbet is jatszik es szeret grindelni(import-export,dobozos)o is viszonylag nyugis Ditnyo neven talalhato meg,o is delutanonkent tud hol 2 hol 4-ig dolgozik, atkuldom neki is a szabalyzatot meg a mai nap.Azert kerdem,hogy o csatlakozzhat-e,mert nincs phra regisztralva.

[ Szerkesztve ]

(#66872) Plata


Plata
félisten

Srácok volna egy kis problémám,a klubomban nem öt áru termelődik hanem hat.
A mariska gyáram is termel,pedig be van zárva és nincs rá rakva technikus.
Már 7 adag mariska termelődött. :F
Minden ugyanúgy működik mint eddig csak most a mariska is termel plusszban.
Szerintetek lehet ebből bajom?

(#66873) Franklin válasza Plata (#66872) üzenetére


Franklin
addikt

Na most már tudom, hogy kihez vitte a technikusom az árut :D

szerk: Egyébként nem lehet, hogy vittél be valami BB-t és az adott füvet?

[ Szerkesztve ]

(#66874) Plata válasza Franklin (#66873) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nem csináltam semmit,promó küldiket csináltam csak.
Invite only sessionban szerintem nincs is olyan event.

(#66875) Kiskokó válasza Plata (#66874) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az otthoni készletet GTA ban tárolod akkora fogyasztó vagy tuti!:D

Értem máááááááár... szóval te kávénak hívod :DDD :DDD

"Amikor PlataCÉ elmegy inni egy KV-t
[link]"
;] ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66876) #81556480 válasza #81556480 (#66866) üzenetére


#81556480
törölt tag

Manapság nem vagyok naprakész, hiába olvastam az első hsz-t, nem túl egyértelmű. Ha valaki ránézne az előzményben lévő kérdésre azt megköszönném, mert tegnap " visszatértem"

[ Szerkesztve ]

(#66877) Plata válasza Kiskokó (#66875) üzenetére


Plata
félisten

Háát ez nem talált.
Életemben sosem drogoztam,ezután sem akarom kipróbálni,a kávém sima kávé.
De a klubom valamitől akkor is eggyel több féle terméket termel.
És igenis zavar,mert nem szeretnék bug miatt bant kapni.
Az más tészta hogy tegnap egy MMo-ban fél délutánt bugolással töltöttem,az nem zavar,ott sosem bántanak,tudják hogy én vagyok a bugkirály és nem zaklatnak. :B
De egy GTA Online banntól már félek.

[ Szerkesztve ]

(#66878) CactuS válasza #81556480 (#66866) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet persze, nem vagyunk gondolazrendőrség, hogy ki lehetne IGNes. Ha megvan, hogy kb. ki kicsoda, akkor nagy gond nem lehet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66879) #81556480 válasza CactuS (#66878) üzenetére


#81556480
törölt tag

A legtöbb phhus , menetközben meg kivagok barkit, de 110 embert nincs kapacitáson kiválogatni.

Nekem a külföldi ismerősök 99%a a Max Payne 3 miatt van

Na de akkor majd este megírom a felvételi kérelmét 👿🙈

[ Szerkesztve ]

(#66880) CactuS válasza #81556480 (#66879) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Majd jön a régieknek mindent lehet, de elég ha jelentkezel RSCn és beveszlek vagy valaki, aki gépnél lesz, én csak este.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66881) Caliph


Caliph
csendes tag

Envoy féle meth eladás: bocs,levágott üresbe,vissza sem enged...

(#66882) Kiskokó válasza Plata (#66877) üzenetére


Kiskokó
veterán

csak vicc volt :DDD

Amúgy eszembe nem jutott volna ezt a következtetést levonnom, hogy te a Bantól félsz ez miatt :D

Nem gondolod túl kicsit? már megint tuti "kávéztál" ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66883) Spazzz válasza Plata (#66870) üzenetére


Spazzz
tag

Meg egy kerdes lehet azt csinalni,hogy mind a 4 koko uzemet megveszem + valami es akkor azok termelnek vagy erdemesebb ahogy irtad koko meth hamispenz bunker hangarra fokuszalni 1-1 embert lenyeg ugy lenne a legjobb ha nem kellene ugyan azt eljatszni mint a dobozosnal a ceoban...

(#66884) Plata válasza Spazzz (#66883) üzenetére


Plata
félisten

Csak 1 kokó üzemed lehet.
Ha másikat veszel a régit eladja a játék és beszámolja az árát,féláron.

[ Szerkesztve ]

(#66885) Kiskokó válasza Kiskokó (#66882) üzenetére


Kiskokó
veterán

Plata win! Finish "him"! :DDD

God modozgat a pali cöcöc ;] :DDD :DD

Értem én, de azthittem csak simán feljött magától 1-2x nem azt hogy fegyverváltáskor. :D

Ja és hazudtam, nincs a halálodról screenshot. Sajna elfelejtettem, pedig olyan szépen lerobbantál a jetskiről :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66886) Plata válasza Kiskokó (#66885) üzenetére


Plata
félisten

Te dinnye,mikor mondtad hogy vegyem a kezembe a Stickyt,de én mondtam hogy nem megy mert szivat a játék,ezt az ablakot nyomta állandóan a képembe.

Nem tudtam fegyót sem elővenni mert felugrott folyton.
Jah ez meg a fura hajó amit láttam.
[kép]
Ezután nyomtalanul eltűnt csak a füstje maradt.

[ Szerkesztve ]

(#66887) Anulu79


Anulu79
addikt

Ekkora pangás volt este (22 óra után) vagy csak nekem kicsi a barátlistám, hogy csak ember volt fent? Gondoltam benézek hátha lesz valami jó játék de nem nagyon sikerült. :)

(#66888) Plata válasza Anulu79 (#66887) üzenetére


Plata
félisten

Én akkor léptem le amikor a képet felraktam,előtte 2 perccel,voltak fent páran,igaz nem olyan sokan.
De volt Ph-s session is.

(#66889) Anulu79 válasza Plata (#66888) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor ezek szerint az én barátlistám lehet az oka. Vagy lekerültem már pár embertől. :D

(#66890) Flexio válasza Caliph (#66881) üzenetére


Flexio
csendes tag

nem baj tegnap nagyon nem ment 3. szorra sikerült a methet is eladni mindig jött valami b*zi és szétlőtte.

(#66891) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

Sziasztok.Valki tud pár infót milyen akciók lesznek a héten? Az biztos a NC safe pénz dupla maradt meg kaptunk pár alap kocsit ami eddig nem volt megvásárolható.Egyedül a Merga ér valamit de az is 60k volt.

[ Szerkesztve ]

(#66892) Anulu79 válasza Tomzi78 (#66891) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi ez a NC safe? A Nightclub eladás?

(#66893) Kiskoko válasza Anulu79 (#66892) üzenetére


Kiskoko
tag

Night Club széf.
Attól függően szaporodik hogy mennyi a vendég a clubban.

(#66894) Anulu79 válasza Kiskoko (#66893) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Akkor este kell vennem egy klubbot. :D Nem akciós most véletlenül? Tegnap este néztem de akkor nem volt az.

(#66895) highness válasza Anulu79 (#66894) üzenetére


highness
tag

De akciós minden Nightclub, és a berendezések is! Még dolgozom, de Youtube-on már van pár video a heti akciókról. A Tezeract Pl 2 millió alatt megvehető! :)

[ Szerkesztve ]

(#66896) HussarF válasza Tomzi78 (#66891) üzenetére

Redditen még mindig nem látom.
Egy special cargo bonusnak örülnék, mert tele mindkét nagyraktáram.

[ Szerkesztve ]

(#66897) Plata válasza highness (#66895) üzenetére


Plata
félisten

Ha leárazzák 200 ezerre megveszem. :D

(#66898) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Pár autó bekerült amik az utcán is vannak, most már megveheteők (Southern San Andreas Super Autos : BEEJAY XL, FQ2, SERRANO, & HABANERO)

[ Szerkesztve ]

(#66899) Plata válasza hegyipapa (#66898) üzenetére


Plata
félisten

Bekerülhetne az a lakókocsi amit nem lehet megvenni és hazavinni sem.

(#66900) csadi0011 válasza Plata (#66899) üzenetére


csadi0011
őstag

Engem a modositott, mexikoi, gitaros voodoo erdekelne. Story mode-ban eltunt a garazsbol. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.