Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66501) Segal válasza Mr.Csizmás (#66498) üzenetére


Segal
veterán

Segal egyelore nem tervezi lecserelni az 1080Ti-t par effektert laza 450ert...
Persze gepujitas az lesz iden (egy resze mar le is zajlott) de vga csere elhalasztva:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#66502) HussarF

Tesztelgettük még a Terrorbyte-ot Dahkteromar-ral. Elég érdekes karakterisztikája van a missile launchernek. Rajta kell tartani egy kicsit a célon ahhoz, hogy elkezdjen befogni, de utána lehet egyből tüzelni. Az egyik érdekessége, hogy ha egyszer befogja a célt, kb kátszer akkora távolságig tartja lock-olva, mnit ahonnan be tudja fogni. Szóval, ha ez egyszer befogott, onnantól térdre imára.

Ekkora távról kezd befogni, cirka 300 méter?

Két kép arról, hogy hol engedte el a célt:

És az eddigi hiedelmekkel ellentétben, földi célpontokat is befog. Randalíroztunk a városban és egyszerre fogott be 2 rendőrautót is.
Sőt mi több. Gyalogosokat is befog!

(#66503) #14121216


#14121216
törölt tag

Sziasztok. Szeretnék a Crew-be jelentkezni :)
- A játékbeli nevem: Maxxsus71
- 3 napból kettőt szoktam játszani, akkor sok-sok órát.
- Kb 2 hónapja játszom online, előtte a single szálat 2x is végig vittem, tehát nem ismeretlen a játék.
- Jelenleg 50-es vagyok, de ez napról-napra up :)
- Már van HighEnd apartmanom, motoros klubom, Kumura, stb...
- Békés farmolgatás a célom egy jó közegben :)

[ Szerkesztve ]

(#66504) PeAdam


PeAdam
tag

Srácok azért ez a Night Club 4 technikussal eléggé jól hozza a zsetont. Ma délután hallgattam a live streamet közben sexeltünk egyet barátnőmmel aztán kb másfél óra múlva ránéztem mi a helyzet és a felupgradelt bunker hozott vagy 170 ezret + a night klub kb 100 ezret meg még a sima NC széfbe is ottvolt vagy 50 ezer dollár, mindezt úgy h tényleg rá se néztem:D

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#66505) szTotyy válasza PeAdam (#66504) üzenetére


szTotyy
őstag

Ennek a hozzászólásnak a mondanivalója valójában az, hogy másfél órán át szeretkeztél a barátnőddel? :DDD ;]

(#66506) PeAdam válasza szTotyy (#66505) üzenetére


PeAdam
tag

Nem ezen volt a hangsúly, maximum annyiban kapcsolódik a sztorihoz, hogy live stream közben nem dob le a játék és akár több órára is nyugodtan ott lehet hagyni, miközben tud az ember egyéb dolgokat is csinálni, közben a haszon se rossz :C :K :K

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#66507) szTotyy válasza PeAdam (#66506) üzenetére


szTotyy
őstag

Csak irigykedtem! :DDD

(#66508) Kiskokó válasza PeAdam (#66504) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez Bruttó dicsekedés ;] Ne habizzz :D

De átérzem, tudom miről beszélsz :DDD
Én is sokszor többet vagyok AFK online mint a gép előtt. még így is hogy mostanában alig járok fel.

Totty mi az irigység tárgya ? nincs 4 technikusod mi ? :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66509) freeknight válasza PeAdam (#66506) üzenetére


freeknight
őstag

Milyen live streamről van szó?

(#66510) Segal válasza freeknight (#66509) üzenetére


Segal
veterán

a barátnővel való sexelős ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#66511) hegyipapa válasza #14121216 (#66503) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ezt olvasd el !!! Töröld az ign-es barátodat, ha ez mind meg van, akkor jelentkezz a crew-ba.

(#66512) rup1u5 válasza Segal (#66510) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#66513) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

Tehát ha Live Streamen közvetíted, ahogy dugsz, azért GTA dollár jár? :C

(#66514) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Régebben megvettem, ezt a Ruinner 2000-es rakétás autót, de már hosszabb ideje elő se veszem a garázsból. Van esetleg valami okosság, hogy el tudjam adni, és így némi pénzt kiszedjek belőle? :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#66515) JulianSinulf válasza pendre54 (#66514) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Az eladásban nem tudok segíteni.
De szerintem nem rossz gép.
Pont tegnap vettem nagy hasznát, mert felrobbantottam a Buzzard-om és nagyon gyorsan le tudtam hívni, a cél után menni és rakétával kilőni.
A gyors lehívás miatt én szeretem. Viszont az útról lemenni nem jó vele, könnyen fennakad egy árokban is.

Amúgy LSC-be víve nem ajánlja fel az eladás lehetőségét? Szerintem ott kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

(#66516) Daw93 válasza pendre54 (#66514) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem lehet eladni.

GTA Online: Daweee93

(#66517) proof88


proof88
addikt

Nekem 3 problémám van.

Az egyik, hogy tök jó hogy van végre Avengerem, de szomorú hogy csak másodpilóta tudja kezelni a chaff-ot vagy a flare-t. Ez nagyon gáz, miközben én egyedül is tudok bombázni, na mindegy. Felszállok Avengerrel, gyakorlatilag nem tudok mit tenni ha megtámadnak rakétával. Sőt a fedélzeti gépfegyvert sem tudom kezelni, szóval ha pl egy helikoptert le akarok szedni akkor jobb híján utolérem és szimplán nekimegyek, ledarálom. Szóval úgy látom az Avenger masszívan többfelhasználós jármű.

A másik probléma, hogy mostanában valamiért érzékenyebbek a többi ismeretlen emberek a szervereken. Elindítanak valamilyen küldetést, ilyenkor nekem nyilván szól a játék hogy lopjam el tőle a kocsit vagy semmisítsem meg a cuccát. Ha megteszem, akkor utána nagyon mérgesek, akár 1 órán keresztül is üldöznek. :D

A harmadik probléma, amit nem tapasztaltam régen: jelzi a játék ha valakin bounty van. Van hogy odamegyek és kinyírom ezért. Volt aki megkérdezte miért csináltam. Leírtam neki hogy bounty miatt. Ekkor azt mondta hogy nem ölhetem meg, először meg kell kérdezzem tőle megtehetem-e. Hát ezen behaltam. :F :C

(#66518) Heller2 válasza proof88 (#66517) üzenetére


Heller2
aktív tag

Az első nem probléma, második kettő, ott Te magad vagy a probléma... :D
Az IGN szeretettel várja az ilyen embereket :P

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66519) p0ty


p0ty
aktív tag

Még anno elkezdtem egy pacificet a haverommal és most vettem rá magam hogy befejezzem olyan kérdésem lenne hogy már csak motorral lehet megcsinálni ? nincs helikopter vagy kuruma vagy akármi? mert yt-n nem láttam semmit vagy 2 hónapos dolgot amire azt írják hogy patchelve
és még egy lehet igen buta kérdés de doomsday heistet hol lehet indítani kell hozzá valami amiből lehet indítani?

(#66520) Kiskokó válasza proof88 (#66517) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom, hogy tag vagy e de köszi hogy szóltál. Mi a Social neved?
Téged akkor lehet ölni. ;)

szerk : Ha tag vagy akkor elsunnyogtad a szabály olvasást.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66521) szTotyy válasza proof88 (#66517) üzenetére


szTotyy
őstag

A második problémádnál mi más reakciót vártál? :F
Nem költői a kérdés, tényleg kíváncsi vagyok, mire számítottál?
A harmadik problémádnál ha egy PH-s tagot ölhettél meg, akkor érthető a másik fél kérdése (nem ölünk crew társakat).

(#66522) Puma K válasza proof88 (#66517) üzenetére


Puma K
veterán

Ha azonos klában lévő emberre mész rá bounty miatt, akkor még jó hogy meg kell kérdezni előtte, hogy leszedheted-e vagy sem...

Személyes ismerősöm-ismerőseim is kérdezte már meg játékban az +1000 óra alatt, hogy leszedheti-e... mondom nem. De egy ilyen visszautasítás ellenére mégis megölt, aztán kapta tőlem az ívet míg nem bocsánatot nem kért és többé eszébe sem jutott, hogy erre rákérdezzen.

Amúgy meg nem egy olyan nagy összeg, hogy megérje... szóval csak cukkolásra jó, de ugye alapból az online egy része erre épít ha jössz-mész a pályán és több játékos is megtalálható rajtad kívül.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66523) Plata válasza p0ty (#66519) üzenetére


Plata
félisten

Doomsday heist-hez Facility kell.
Ha veszel lesz benne heist room.Onnan indul.
Pacific heisten van heli,de nem tudom hogyan kell csinálni.
Évek óta nem heistelek.Múltkor is csak mókából mentem segíteni Ph-snak letolni Trevor heistjeit.Poén volt mivel tudtam vinni rá a minigunos insurgentemet.
Kuruma már vagy két éve javítva.De helit lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#66524) Segal válasza p0ty (#66519) üzenetére


Segal
veterán

Helikopterrel is meg lehet csinálni de sok előkészülettel jár az egész nem ér annyit. A kurumás játék már nem játszik.
Viszont csak kikapod az első rendőrt a rendőrautóból és akkor mehetsz kocsival is. Ha páncélozott autóval mennél akkor meg le kell lőni valakit a bankba és kijön a swat. A motorig kicsit keményebb a buli de cserébe jobb a kocsi utána.
Ha valaki gyengébb a csapatban az sem baj mert bent maradhat a bankban (a pénzes embernek célszerű is és lehetőleg 1 pakolja a pénzt elfér az összes 1 táskában is) és aki(k) kiment(ek) a bankból az az első körben halljon meg a motoroknál (robbantsa őket) és akkor restart után az egész banda a motoroktól indul. Ott az egyik kimegy kilövi az első rendőrt mindenki beszáll a rendőrautóba és ki kell menni a bal oldali autópályára ott el lehet menni kényelmesen majdnem a folyóig csak az út végén kell lekanyarodni az autópályáról. Apró hátrány hogy így maradnak a rendőrök a csónaknál de még mindig sokkal kényelmesebb ez az útvonal mint az eredeti plusz ugye ott az ernyőzés is ami plusz kockázat alapesetben főleg ha olyan is van a csapatban aki még nem csinálta.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#66525) nesh_019


nesh_019
senior tag

[Black Madonna Fullliveset]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#66526) p0ty


p0ty
aktív tag

Köszönöm a válaszokat/segítséget! :DD

(#66527) #14121216 válasza hegyipapa (#66511) üzenetére


#14121216
törölt tag

Nem is figyeltem hogy IGN-es :/ Nem ismerem amúgy, csak segített Heist-et megcsinálni, meg utána még pár küldit, s a végén bejelölt barátnak. Csak most, hogy írod, látom hogy IGN-es... Töröltem :)
Amúgy mi baj velük?

(#66528) proof88


proof88
addikt

Srácok, én nem vagyok se PH-s crew, se más crew tagja a játékban. Nyilván csapattársat nem lövök le. Nem nagyon ismerek senkit a játékban, full ismeretlen emberekkel szoktam egy szerveren lenni. Van 1-2 ember a barát listámon, de ők sem személyes ismerőseim, csak volt közös ügyünk a játékban és akkor bejelöltük egymást. Őket sem szoktam lelőni. Szóval bounty-t is csak úgy gyűjtök, hogy ismeretlen. Amúgy meg most mit tegyek, ha ezt felajánlja a játék. :D Így szocializálódtam, engem is mindig kinyírtak ha fejpénz volt rajtam. Mikor először beléptem online-ba, hirtelen nem is értettem azt a sok szöveget amit kiírt nekem a játék, mire felfogtam ezt az egész bounty-zást, már évek óta elavult feature volt, de engem is mindig kinyírtak egyből ha volt rajtam. Sokáig noob voltam, nem tudom mi hogy megy, talán még mindig az vagyok. Főleg versenyezni szeretek egyébként, pl a nascar-os cucc kifejezetten tetszett, abba rengeteg órát beleöltem. Ott mindig a fair játék híve voltam, ok nélkül nem köcsögösködök, de free módban még mondja is a játék hogy robbantsam fel vagy lopjam el ... mittudomén hogy ő milyen mission-t csinál az éppen aktuális DLC-ből. :D

(#66529) HoldChore válasza proof88 (#66528) üzenetére


HoldChore
tag

Menj a repülőtérre és repülj el, ahogy jöttél.
Többé nem kapsz munkát ebben a városban.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#66530) Dahkteromar válasza proof88 (#66528) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Azért írja ki a játék, hogy robbantsd fel őket, mert a Rockstar logika alapján, ha erre ösztönöz és sikerrel jársz, akkor az adott playernek kevesebb lesz a pénze ergo könnyebben ráfanyalodik a Shark Card vásárlásra.

Ettől függetlenül tudd, hogy senki nem szereti, ha megölik pláne azt nem, hogy a nehezen összekuporgatott kis motyóját szétk*rják.

Idegenekkel random sessionben azt csinálsz amit akarsz, de PH-sokkal ezt csinálni a legnagyobb bűn. A crew pont ennek a kiküszöbölésére jött létre. Erre vonatkozóan zéró tolerancia van.

(#66531) #14121216 válasza HoldChore (#66529) üzenetére


#14121216
törölt tag

Szóval egyszerű a szabály: saját teamből soha senkit. Ha meg nem vagy team tag, azt csinálsz, amit akarsz. Legfeljebb nem is leszel már team tag :)
A Division-ban (a másik amit nyomok párhuzamosan) még egyszerűbb: magyarokat sohasem, csak megállapodás alapján, bármi mást lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#66532) RandyMoss


RandyMoss
csendes tag

Sziasztok,

vettem egy MC épületet, és abban megvettem alamo-nál a kokain gyárat.
Jelenleg csak a staff van feljavítva, viszont az lenne a problémán ,hogy nem termel a gyár semmit, nem fogy a készlet hiába dolgoznak.

Tud valaki erre valami megoldást?
Újraindítottam már az üzletet, semmi változás.

Köszi

(#66533) L-e-f-i-e válasza RandyMoss (#66532) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Amíg nem lesz upgradelve a az equipment is addig lassan dolgoznak, tuti nem ez a gond? meg online is kell lenned csak akkor termel.

=^-^=

(#66534) RandyMoss válasza L-e-f-i-e (#66533) üzenetére


RandyMoss
csendes tag

2-3 óra online után sincs semmi változás, termék 0 , készlet 100%
az asztalnál meg dolgoznak :(

(#66535) L-e-f-i-e válasza RandyMoss (#66534) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hát az fura, business shut down, után helyre kellett volna jöjjön, így tippem sincs mi lehet a baja...

=^-^=

(#66536) HoldChore válasza #14121216 (#66531) üzenetére


HoldChore
tag

Mi a második neved? Nukuhumor??

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#66537) #14121216 válasza HoldChore (#66536) üzenetére


#14121216
törölt tag

Ezt most mire írtad?

(#66538) csadi0011


csadi0011
őstag

Insurgent-tel óvatosan toljátok a postáskocsit, ha már leadási ponton van. :DDD

Vagyis inkább ott ne toljátok. Sajnos ugrott 2 csomag emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#66539) Segal


Segal
veterán

Jöhet az új Nero a játékba (szintén 5 millióért ;] :P )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#66540) akos1307


akos1307
újonc

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a Crew-hoz!
Játékbeli nevem: akos1307
Sokat szoktam játszani , vannak már barátaim és most is sokat szoktam játszani a Crewtagokkal de még nem volt időm jelentkezni.
Jelenleg 51-es Szintű vagyok , van Highen Apartmentem , Ceo-s házam , Bunker , Facility , Nightclub , Vehicle Cargo , Pénzes biznisz stb stb.
Előre is köszönöm a választ!

(#66541) #81556480


#81556480
törölt tag

A night clubban 2 embert ráállítottam valami tevékenységre. Egyik Sporting goods, a másik meg South american imports. Tudom hogy valami más bizniszeimhez van köze, de konkrétan melyikhez, és mit csinálnak ?

(#66542) freeknight válasza #81556480 (#66541) üzenetére


freeknight
őstag

Sporting a bunker, south american meg a kokó.
Teljesen ingyen, passzívan hozzák a nightclubba a lóvét, dolgod nincs vele, eladod, ha beteltek.

(#66543) #81556480 válasza freeknight (#66542) üzenetére


#81556480
törölt tag

A night clubból kellesz eladni ezt a kettőt ? semmi teendő nincs vele ?

(#66544) L-e-f-i-e válasza #81556480 (#66543) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Semmi teendő, magától gyűlik, es barmikor eladható, egyedül bármekkora érték, nem kell hozza csapat. :)

=^-^=

(#66545) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

"Dikk" egy angyal :D :DDD

(#66546) nanarni


nanarni
csendes tag

Hali, jelentkezni szeretnék a Crew-ba, de csak abban az esetben, ha nálatok nem kötelező a mikrofon használata, mivel nálam az necces oldható meg, hallgatózni tudok, ha szükséges, de beszélni nem nagyon :/
- A játékbeli nevem: NP_Nani
- Az, hogy mennyit játszok változó, van mikor több időm van játékra van, hogy kevesebb, általában minden nap belépek játékba, vannak persze kivételek mikor elutazom és ilyenkor nincs PC-m
- Hozzávetőlegesen olyan másfél - két hónapja kezdtem játékot és jelenleg 98-as szintű vagyok
- Többnyire farmolgatok, viszont szeretnék heisteket is véghezvinni, mert eddig nem volt szerencsém mindent kipróbálni :/ (próbálgattam random emberkékkel, de hát nah, inkább nem mondok semmit )

További kellemes estét mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#66547) FehérHolló válasza Dahkteromar (#66530) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem veszed te egy kicsit túl komolyan?
Főben járó bűn, meg ez ellen jött létre a crew, Rockstar érdeke? Biztos, hogy élvezed a játékod, nem csak farmolod? :U

Skynet is real. It's called Google.

(#66548) Kiskokó válasza olddirtyB (#66545) üzenetére


Kiskokó
veterán

egy kukán.... :U ;]

FehérHolló :

Ne kezd el, mellesleg én is morci lennék ha egy PP-met befoglalná valaki mert azt írja neki a játék. (pláne ha tag, ha meg nem akkor ne panaszkodjon ha rámegy a fél crew :) )
Elvi kérdés nem komolyság meg farmolás orientáltság.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66549) VikMorroHun válasza FehérHolló (#66547) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha nem hiszed, olvasd el a szabályzatunkat.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66550) Kiskokó válasza Kiskokó (#66548) üzenetére


Kiskokó
veterán

Erre nem bevonzom... :D ?? :Y

A mapon lévő 3 úriember.

Poénra vettem mert volt kedvem lövöldözni, de azért örültem volna ha crew tag nem húzza be a PPt.

De maradjunk annyiban, hogy jó kedvembe vagyok. ;)

Illetve ajánlom a fórum használatot mivel 2en is kijelentették, hogy nem érdekli őket amivel semmi baj nincs de úgy néz ki lehet a szabályzatot se olvasták.
Nincs ezzel baj csak tudjuk hol a határ. Nem a 30k , az Elv.
Na jóéjt

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.