Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) szTotyy válasza CactuS (#66800) üzenetére


szTotyy
őstag

Köszi, tudtam, hogy van ilyen mission, ahol fixen dél van, csak a nevét nem jegyeztem meg soha. Bár legutóbb pont azt csináltam, hogy elindítottam egy versenyt, ahol a napszakot is kiválaszthatom.

(#66802) gyugyo79 válasza bluuzia (#66798) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudom ezt, hogy van ezért írtam, hogy tipp csak.
De nálad a linkelt oldallal megegyező a nap és az idő a játékba ?
Mert nekem csak a lokális idő stimmel a játékba nálam péntek 20:30 van amikor az oldalon Szombat 12:50 (most amikor megnéztem)

De pld. a sesson váltásokra nekem is az rémlik, hogy marad az idő meg a nap ezért bármi lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#66803) mikesum


mikesum
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap este meghalt a videokártyám (antik HD7850 2GB), nem tudom mikor-hogy tudok utánpótlást beszerezni, így a GTA egy időre felfüggesztve :((
Körbenézek hardveraprón, esetleg ha vkinek van elfekvőben eladó, érdekelne.

(#66804) Mr.Csizmás válasza mikesum (#66803) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66805) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#66804) üzenetére


szTotyy
őstag

A videokari első link valóban annyival jobb, mint a másik, amennyivel többe kerül?
Ezek a nyavalyás bányászok jól keresztbe tesznek a játékipar fejlődésének is. Arra gondolok, hogy a hardverfejlesztők csak akkor lépnek tovább a fejlesztésben, ha az éppen piacon lévő árujukból már minden (relatíve) pénzt kisajtoltak. Mivel drágább minden, lassabb a technikai fejlődés. A játékfejlesztők meg a hardverhez butítják a játékokat. Lehet, a bányászok nélkül már most (vagy nem is olyan sokára) teljesen fotorealisztikus látványú játékok lennének? Még szebb lehetne a GTA. Vagy rosszul képzelem? :U

(#66806) Dahkteromar válasza bluuzia (#66798) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Ezek a timerek csak segítséget nyújtanak, ha rájuk kattintasz egyesével tudod restelni, illetve a jobb oldaliakat indítani, hogy mérni tudd magadnak az eltelt időt. Ez nem tükrözi a sessiönökben lévő időt.

Szerintem full random, mert én már csatlakoztam nappaliból éjjelibe, meg vissza.

[ Szerkesztve ]

(#66807) HussarF válasza Dahkteromar (#66806) üzenetére

Szerintem a bal felső sarokra gondolt, ami elvileg az univerzális idő a játékban.
Én is észrevettem, hogy hasonló idő van más sessionökben is, de sztem van benne random faktor is. Ez lehet a magyarázat.

(#66808) JulianSinulf válasza szTotyy (#66805) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Sajnos már nem a bányászok miatt magas a kártyák ára. Egyszerűen ott tartják, mert megtehetik.
Ez sem mai, Kínában
De az EU-ban is gond nélkül beszerezhető.
Arról nem is beszélve, ha túl gyorsan haladnának, akkor hamar elérnék a korlátok végét. Az egyenlő lenne a piac halálával. Így viszont rengeteget ki tudnak sajtolni a felhasználókból.

(#66809) Plata válasza HussarF (#66807) üzenetére


Plata
félisten

Session váltásnál néha teljesen más időbe kerülsz.
Tegnap esős éjszakai sessionból át mentem ködös nappali sessionba.Ott sok ph-s volt,de jó nagy köd is volt,mondtam is nekik hogy nem kéne annyi babot enni. :P

(#66810) szTotyy válasza Plata (#66809) üzenetére


szTotyy
őstag

Plata, te ebben az esetben nem vagy mérvadó. Veled mindig hihetetlen és megmagyarázhatatlan dolgok történnek. :DDD

(#66811) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

udv.
az otthoni(kulfold) gepemre fel van telpitve a gta 5, de most magyarorszagon vagyok anyameknal. a jatekot asszem a konzolvilagbol vettem vettem anno, szal pl az aktivalo kodot nem tudom most megnezni ha kellhet.
le tudom tolteni valahonnan ill jatszani a jatekot ha csak a jatekosnevemmel es a jeszoval tudnak belepni? vagy kellene majd a kod is hozza
ill honnan tudom letolteni?

thx
pls dont kick in me :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66812) Plata válasza BÁ Nutrition (#66811) üzenetére


Plata
félisten

Persze,belépsz a socialclubba és onnan letöltöd.

(#66810) szTotyy
Te neszólj semmit,szerintem te voltál aki teli rakta babgázzal a sessiont. :P
Attú vót köd.

[ Szerkesztve ]

(#66813) BÁ Nutrition válasza Plata (#66812) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meglett

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66814) MrTomo11


MrTomo11
csendes újonc

Sziasztok, ma elakartam indítani a GTA-t gondoltam felnézek Online-ra, de mikor elindítottam ez a kép fogadott.
Letölti mindig ezt a 80 mb-ot és nem indul el... Esetleg valakinek valami ötlet? :/

[ Szerkesztve ]

(#66815) rasotamas válasza MrTomo11 (#66814) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem 900-at szokott a win8-on, már a másik vinyón fent van win10-en azon nem csinálja. Láttam régebben vmi youtube videót de elég bonyolult megcsinálni. Ajánlottabb szerintem újratelepíteni, gondolom úgyis mentesz cloudba.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#66816) MrTomo11 válasza rasotamas (#66815) üzenetére


MrTomo11
csendes újonc

Persze bevan kapcsol a felhő, akkor majd újra telepítem.., köszi a választ! :)

(#66817) #14121216


#14121216
törölt tag

Sziasztok. Az aranyfegyveres fejlövéses 250k valamint a kőbaltás koponyacsapkodós 250k az loginonként vagy karakterenként adja a game? Vagy ezek időszakos eventek voltak, s már nincsenek? :)

[ Szerkesztve ]

(#66818) Kiskoko válasza #14121216 (#66817) üzenetére


Kiskoko
tag

Karakterenként.

(#66819) HussarF válasza Kiskoko (#66818) üzenetére

Na mi van, rosszalkodtál és elvették a profilképed? ;]

Ja, msot látom, hogy te nem is Kiskokó vagy. Imposztor! ;]

[ Szerkesztve ]

(#66820) Kiskokó válasza HussarF (#66819) üzenetére


Kiskokó
veterán

:DDDDDDDD

Husikám talált, mellé! ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66821) p0ty


p0ty
aktív tag

ha most megveszem a hamis pénz gyárat és nem veszek hozzá upgradeket ugyan úgy fog termelni nekem? mármint NC-ben használnám csak és én nem suppliznám meg szállítanám külön csak az NC használná

(#66822) Kiskoko válasza p0ty (#66821) üzenetére


Kiskoko
tag

Igen, termelne a NC-ban.

(#66823) HussarF

Amúgy azt sajnálom, meg nem is értem, hogy miért csak turbót lehet rakatni a kocsikra tuningnál, kompresszort miért nem? Főleg, hogy az USA-ban van a játék helyszíne, ahol ez sokkal jellemzőbb. Az amerikai izomautókra sokkal inkább a kompresszor passzolna. Most a Dominator GTX szépségversenyről jutott amúgy eszembe, mert az egyszerűen követeli a kompresszort és nem a turbót. Aztán nem csak a turbó lefúvató szelepének jellegzetes hangját lehetne hallani a tuningolt kocsikban, hanem a kompresszor visítását is :C

(#66824) VikMorroHun
Buzzarddal, Hydrával, mindennel fel lehet venni, ami repül. Azt hittem ez senkinek nem új információ. Csak óvatosnak kell lenni, kicsit jobban hullámzó tengernél könnyű megúsztatni a gépet, aztán jöhet a kínlódás. Én ezért szoktam Sea Sparrow-val csinálni, annál nem kell óvatoskodni.

[ Szerkesztve ]

(#66824) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Tegnap sikerült Buzzarddal felvennem a tengerről egy ládát, tehát nem szükséges a motorcsónakkal vacakolni. Hátha másnak is jól jön.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66825) Mr.Csizmás válasza VikMorroHun (#66824) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sea sparrow ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66826) szTotyy válasza VikMorroHun (#66824) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha a láda fölé repülsz a hullám tetejével egy szintbe, csak várni kell amíg a következő hullám "felrakja" a helire a dobozt. - Hullámtanulmány

[ Szerkesztve ]

(#66827) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#66826) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66828) HussarF válasza Mr.Csizmás (#66825) üzenetére

Mondjuk azzal sem lehet ész nélkül tolni. Múltkor tesóm minden finomság nélkül becsapódott a vízbe a ládára, mondván úgyis fennmarad a vízen. Hát akkora erővel csapódott be, hogy a vízben maradt :DDD

(#66829) gyugyo79 válasza Mr.Csizmás (#66827) üzenetére


gyugyo79
addikt

Alapmű.

Én mióta megvan a oppressor mk2 -vel megyek ha a tengerre küld ki a ládákért.

(#66830) HussarF válasza gyugyo79 (#66829) üzenetére

Az is addig lesz jó, amíg meg ne mjavítják a speed glitch-et.

(#66831) Plata válasza gyugyo79 (#66829) üzenetére


Plata
félisten

Opressorral vigyázz,nagyobb hullám leveri.

(#66832) gyugyo79 válasza Plata (#66831) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én még csak ha az orrát lenyomtam sikerült a vízbe beleborulni vele amikor még próbálgattam.

(#66833) Plata válasza gyugyo79 (#66832) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a sekély parton mikor jött nagy hullám akkor is sikerült. :D
Valakinek volt csónakos eladása kísértem a csónakot sekély vízben és jött nagyobb hullám azt elkapta,de mikor mentem ki a yachtomhoz akkor is sikerült elsüllyeszteni meg ládázás közben is.Ládázásnál ciki volt mert kint a büdös francban süllyedt el.

(#66834) HussarF válasza Plata (#66833) üzenetére

Olyankor magad mellé kell kérni a hajót. Nem vagyok benne biztos, hogy hogy, mert nekem nincs, de vagy az van, hogy lekéred a pegazustól és melléd teszi vagy az, hogy ha olyat veszel, ami CEO vehicle, akkor utána ingyen kéred le és azt biztos, hogy melléd teszi.
Ha nincs hajód, akkor meg felhívod a Merryweathert és kérsz boat pickup-ot.

(#66835) Kiskoko


Kiskoko
tag

Vagy "Kill yourself" és jetski-re rak vissza.

(#66836) Plata válasza HussarF (#66834) üzenetére


Plata
félisten

Régen ez nem volt gond átöltöztem búvárruhába és kiúsztam,de már vízben nem lehet átöltözni hogy rohadnának meg.
Ráadásul segítséget sem kérhettem mert egyedül voltam,ugyanis volt egy jó kis sessionom ahova nem tudott bejönni senki én meg nyugisan CEO-ztam.
Hajó meg eszembe sem jutott.Így úsztam egy nagyot. :P

(#66837) #14121216


#14121216
törölt tag

Sziasztok. Most léptem be pár perce a kiskarimmal a GTA Online-ba (előtte 2 napja voltam vele). S ez a szöveg fogadott:
"We have applied a rebate of 1250000 to your account as part of your recent Shark Card."

S a számlámon tényleg 1.250.000 dollárral több van... Mi lenne ez? Venni nem vettem Shark Card-ot, csak vagy 2 hónapja, mikor elkezdtem játszani vele. Az akkor rendesen meg is érkezett, el is költöttem. De azóta nem vásároltam igazi pénzen semmit (nem is akarok). Véletlen sem vehettem, hisz akkor a Steam számlámra csak annyit töltöttem, amennyi akkor volt a Shark Card... Nem értem :/

(#66838) highness válasza #14121216 (#66837) üzenetére


highness
tag

Szai!
Van néha olyan akció, hogy a megvásárolt Shark Card értékének bizonyos százalékát, vagy akár a teljes értékét pluszba megkapod a Maze Bank számládra. Ennek a jóváírása nem azonnali. Van hogy több nappal később írják jóvá. Belépéskor a töltő képernyőn érdemes nézni az akciókat. ;)

(#66839) simon105 válasza HussarF (#66830) üzenetére


simon105
tag

Azt illetően nem vagyok bizakodó, hogy a glitchet javítják-e majd, viszont a földközeli sebesség szerintem nem az. Ha megnézed, ott a két kis szárnyacska behúzódik a 'motoron', és 180 helyett csak 140-et mutat a sebességmérő, ezekből gondolom. Ha a levegőben száguldást javítják is, annyival nem lesz lassabb, hogy vissza kelljen térni ládázás közben a Buzzardra.

[ Szerkesztve ]

(#66840) VikMorroHun válasza #14121216 (#66837) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szoktak olyat csinálni, hogy adnak ajándékot a Shark Card vásárlás után, de ha 2 hónapja nem vettél, akkor ez tuti hiba. Szerintem szólj a supportnak.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66841) #14121216 válasza VikMorroHun (#66840) üzenetére


#14121216
törölt tag

Most néztem a Steam vásárlási előzményt: augusztus 19-én vettem egy 1.250.000 összegű Shark Card-ot, nem 2 hónapja. Csak annyi minden történt azóta a játékban, h már 2 hónapnak tűnik (kb 2 hónapja játszom Online-t) :DD

Akkor lehet bónuszként megduplázták ma az összeget a Maze Bank számlára? :)

[ Szerkesztve ]

(#66842) Spazzz


Spazzz
tag

Hali,perma bant tudnak oldani?roviden az tortent,hogy az egyik ismerosom amig kulfoldon dolgozott addig oda adta valamelyik haverjanak,hogy a masik haverjaval tudjanak jatszani viszont valami tortent vagy csaltak vagy egy modder becsalt neki penzt es bant kapott,en es a haver nem reg vettuk meg es o is szeretett volna jonni,de amikor ramegy az onlinera mar irja is ki,hogy perma ban bla bla irtunk a supportnak mingyart egy hete,hogy mi a helyzet,de semmi valasz idaig jott egy automatikus valasz egybol miutan irtunk,de azota semmi.Gondolom mar nincs miert remenykedni,jobb ha megveszi urja?

(#66843) Franklin válasza Spazzz (#66842) üzenetére


Franklin
addikt

Vegye meg újra és válogassa meg jobban a barátait....

(#66844) CactuS válasza Spazzz (#66842) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Röviden: kb. esélytelen, hogy feloldják a ban-t, főleg, hogy azt se tudni, hogy mi történt. Amúgy is nagyon ritka, hogy módosítanak a büntetésen, főleg, hogy a ticketet valószínűleg automatikusan zárták.

Legjobb tipp: normális esetben a haver haverja vesz egy másik accountot kárpótlásul.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66845) Spazzz


Spazzz
tag

Jogos,koszonom szepen a valaszokat majd megoldjuk valahogy :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.