Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66751) Plata válasza vrob938 (#66750) üzenetére


Plata
félisten

Vagyis ha jól értelmezem,Sky megtámadott egy vadidegent,aki nem volt CEO-ban Ph-sal akkor még.
De utána ez az idegen meg a tahó haverjai rá szálltak és mindenkire lőttek ész nélkül.
Akkor miért is hibás Sky,
Mert lelőtt egy ismeretlen játékost?
Na és?
Valaki már egyszer felvetette hogy kéne egy fekete lista a kerülendő játékosokról,én ezt a hármat egyből felírnám erre a listára,mert ezekkel nem szívesen kerülnék egy sessionba.
Vagy ha már ott vannak jobb tudni hogy mifélék,esetleg egy orbitallal megkérni őket hogy takarodjanak a bánatos fenébe.
Ha jól értelmezem amit leírtál,akkor Sky nem csinált semmi rosszat,egy magányos madarat lelőtt,de mint kiderült ott van neki pár elmebeteg haverja és ebből lett egy kis lövöldözés.
Ha rosszul értelmeztem akkor javítsatok ki.

(#66752) bluuzia válasza vrob938 (#66750) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Így konkrétan leírva "kicsit' tisztább a történet.
Köszi Robi.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66753) Kiskokó válasza Plata (#66751) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na ja, vártam mikor kerül elő ez az "apró" részlet a történetben, ezért is maradtam eddig csöndben a témával kapcsolatban.
"Igen, Sky lőtt először egy ZeeDee nevű Crew nélküli egyénre. Akkor még nem voltak ceoba. Mi épp nekem csináltunk eladásokat."

Sky amúgy is kicsit hiperaktív ilyen téren. :D Normál idegennek tűnt akire támadt.
end

Az hogy ebből mi kerekedet... az már megint más dolog.
Azt mindenki elbaszta szerintem. Meg valaki nem nézte a chatet az is tuti :U

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66754) Lorell71 válasza vrob938 (#66750) üzenetére


Lorell71
tag

Ami az első képen látható szöveget illeti, több lövés lezajlott előtte. Szóból ért a magyar elvileg, nyugodtan írhatott volna többször, nem tette meg. Nekem is megsemmisítették az árumat ami nem tetszett, de nem etikus Sky viselkedése.

(#66755) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Srácok, 300 hozzászólás óta azon megy a vita, hogy ki fasszopógecizett először és ki hálálta meg ezt agresszívabb viselkedéssel. :U

Skynet is real. It's called Google.

(#66756) HussarF válasza FehérHolló (#66755) üzenetére

Thank you, captain!

(#66757) Plata válasza Kiskokó (#66753) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este voltál fent?
Én kb 8 körül értem fel jó sokáig vártam hogy fel gyere és segítsek eladni,de nem jöttél.
A többiektől kérdeztem voltál-e fent,de azt mondták nem láttak.

(#66758) szTotyy válasza Plata (#66757) üzenetére


szTotyy
őstag

Na és ha nem volt fent? Attól még eladhattad volna a cuccait! Ne keress kifogásokat! :DDD

(#66759) Plata válasza szTotyy (#66758) üzenetére


Plata
félisten

Még is hogy?
Talán törjek be a bunkerébe?
😰

(#66760) Kiskokó válasza Plata (#66757) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja végül nem tudtam felmenni mert virágokat segítettem faternak átültetni. Aztán már csak a szokásos 10 után voltam egy PP-nyit , Francis-al és Schuhartal de most CEO ba voltak velem :D

De amúgy igaza van Totttosnak! Mért nem adtad el nélkülem ? ;]
Nem vagyunk haverok, hagyjál! :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66761) Plata válasza Kiskokó (#66760) üzenetére


Plata
félisten

Na csak gyere fel,úgy megcsaplak. :P
PP-ről jut eszembe,ki kell próbálnom az új autómat,nem is tudom be lehet-e tenni Aavengerbe.
De ha igen lebombázom vele a hajód.
Ha most sikerült eltalálni. :U
Az insurgenttel nem sikerült. :B
De ha már új kocsi,nem kéne egy jó kis versenyt rendezni terepen az új járgánnyal?
Megnézni mit tud.
No persze ha megvettétek már.
Nekem bejön,aranyos kis gép.

[ Szerkesztve ]

(#66762) Kiskokó válasza Plata (#66761) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mehet felőlem rég volt off road! Ha beragadsz a sárba majd megtollak hátulról ;] RPG vel :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66763) HussarF

Offroad jöhet, Kamacho-val megyek. Mióta behozták a játékba, kedvenc terepjáróm.

Tényleg, szépségversenyben már volt Kamacho? Ha nem, akkor jelentkezni fogok, ha lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66764) Plata válasza Kiskokó (#66762) üzenetére


Plata
félisten

Adok én neked RPG-t,az orrodba. :D
De egy jó kis off road már rég volt.
A szépségversenyt is tök el hanyagoljátok,senki nem rendezi már a szépségversenyt. :U
Régen jó móka volt sok ökörködéssel,de most nincs is meg rendezve.

(#66763) HussarF
Igen azt hiszem volt Kamacho egyszer,de ha tévedek javítsatok ki.

[ Szerkesztve ]

(#66765) Kiskokó válasza Plata (#66764) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát a nyári időszakban kevesebben voltunk, nekem is egyéb elfoglaltságaim vannak és lesznek is bőven ha még emberi időben elakarok költözni itthonról :D

De szerintem ha jönnek a rosszabb idők próbálok többet lenni. Sajnos vasárnapi talin se voltam már hetek óta.
Illetve a szépségversenyre lassan elfogynak az autók.
Totty versenyzős cucca se rossz csak az a baj ott a magamfajtáknak esélye sincs igy viszont nincs benne élvezet faktor.
Gondolkozok majd valami új csapatépítő közösségi programon aztán majd meglátjuk.

Volt már a kamacho a versenyen.

Husi majd megmutatom a 2 off road útvonalam, bár kicsit gyengébb SUV-okkal + Joyal nem billel a legélvezetesebb terepezni mert nem csak zúzol tőgázon és lesz ami lesz.

szerk :

Illetve más téma :

Az újoncoknak erősen ajánlanám, hogy jelenjenek meg mondjuk a hétvégi autós talikon.
Nagyon sok új tagunk van megint akik nagy része szinte nem is ismerősöm.
Pár hete is majdnem lelőttem reflexből egy új tagot mert mapon idegen volt,a neve is idegen volt, aztán ilyenkor ha épp Oppressoron ülök nem mindig nyomok rá az Y-ra hogy na most akkor ő vajon PH-s -e pláne ha nem magyaros a neve.

Én az újoncok helyében minél több régi tagot jelölnék be, hogy megismerjék őket.
(ehhez kapcsolódóan naprakészre kéne dobni a PHHU játékos listát.)

De talira vissza térve szerintem alapból is szervezhetnénk talikat valamikor , de erre majd kitalálok valami témát.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66766) Plata válasza Kiskokó (#66765) üzenetére


Plata
félisten

Off roadra az új insu klónnal jövök,ha meg mersz előzni majd jól le minigunozlak. :D

[ Szerkesztve ]

(#66767) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#66765) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vudu nem volt még :)) ja meg remixelni elő lehetne venni random autókat, vagy mondjuk adott témára, x színre (és árnyalataira), vagy 200k$ alatt kihozni valami jót.

pl. primary color: kék variánsok, többi szabadon választott.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66768) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#66767) üzenetére


Kiskokó
veterán

Persze van még benne talán potenciál csak ki kell találni. Például Talihoz is lehetne választani autót és abból csinálni szépségversenyt.
Egyszer egy Luxory / Gentleman talit / versenyt mindenképp akarok rendezni majd.
valami ilyesmi stlyeban [link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66769) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#66768) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

majd helikopterrel jövök, mint rogántóni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66770) Ideg válasza Kiskokó (#66768) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ez a luxury ötlet nekem is bejön. Erre talán még fel is néznék újra a játékba. :D

(#66771) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kérlek olvassátok el figyelmesen, amit írok.

Először is külön szeretnék gratulálni mindkét félnek, hogy ezt sikerült összehozni, igazi vihar a biliben, jó hosszan keverve, beleértve a vétlenek lekaszabolását és a már-már művészi szinten űzött vulgáris megnyilvánulásokat is.Az alap szituáció elég egyszerű a két fél elmondása alapján: az egyik fél behozott pár ismerőst egy PH sessionbe, akikről valamiért nem tudott egy PHs és lelőtte. Nem tudta kihez tartozik és nem PH-s volt. Utána sikerült a helyzetet rendkívül jól, felnőttként kezelni és elkezdődött a "chatelés" és a körültekintés nélküli lövöldözés.

Nem akarom nyújtani a dolgot: egyik kolléga sem lesz kirakva.

Az indoklás röviden annyi, hogy most is sikerült pár dolgot a felszínre hozni, amiről én pl: azt hittem, hogy evidens (sebaj, bekerül ez is a szabályzatba). Egyik fél sem volt jobb vagy rosszabb a másiknál. Véleményünk szerint igazságosan csak úgy lehetett dönteni, hogy vagy mindketten mennek, vagy mindketten maradnak. Végül az a döntés született, hogy maradjanak mindketten. A döntésben az is közrejátszik, hogy Carlytoo megígérte, hogy a balhéban részt vett két barátja többet nem jön be PH sessionbe, plusz sokan Sky mellett tették le a voksukat, hogy hasznos tagja a közösségnek, még ha kicsit hiperaktív is (viszont eddig sosem szegett szabályt). Amennyiben a két fél nem képes egymás mellett normálisan megmaradni vagy egymást békében hagyni, úgy legyenek kedvesek távozni a crew-ból, nem szeretnék se én, se a többiek sem óvóbácsit játszani. Ha nem megy, nem kell erőltetni. Felnőtt emberek vagytok, viselkedjetek is úgy!

Hogy ne legyen fölöslegesen 1-1 történet irgalmatlan módon elnyújtva, némi változtatást eszközölünk. Ha valakit atrocitás ért, akkor azt privát üzenetben jelezze hegyipapánál vagy nálam. A kerek érthető történeten túl mindenképpen szükséges képeket vagy videót linkelni az esetről. Képeket tud készíteni a Steam is egyszerűen (akkor is, ha csak RSC-s a játék), videóra ott van pl: a Shadowplay. Aki ezt nem tudja prezentálni, az legyen kedves magában tartani a dolgot.

PH! rangok és a bratyizás:
Amit még szeretnék kiemelni, hogy lehetőség szerint ne keverje senki a PH-crew/RSC dolgokat a PH! fórummal. Két teljesen külön dolog, teljesen más szabályokkal, nincs köze a kettőnek egymáshoz. Szeretném eloszlatni azt a tévhitet, hogy ki-kinek a haverja és, hogy mit számít a PH rang egy-egy ítéletnél! A Ph! rang időhöz és hozzászóláshoz van kötve, ha valaki aktív tagja a PH!nak és együtt tud élni a szabályokkal, akkor idővel megéri, hogy újoncból őstag, jómunkásember stb. lesz, ha úgy ítélik a moderátorok és megvan a hajlandóság a közösségi munkára, akkor lesz TG, ármester stb. Itt nem a crew szabályokhoz kell alkalmazkodni, hanem a fórum alapelveihez, nincs átjárás a két rendszer között. Ha valaki sokáig crew tag, akkor megvan az az előnye, hogy sokan ismerik, főleg a törzstagokból, akik sokat aktívak, a szabályok viszont ugyanúgy vonatkozik rájuk is, mint az újoncokra. Nyilván ha valakiről véleményt kell kérnünk, akkor az aktívabb és idősebb tagokról több infó jön vissza, hogy milyen a jelleme. Ez nem bratyizás, hanem természetes folyamat, egy aktív közösség velejárója.

Ezt a történetet itt és most lezárjuk,a fentieket mindenki legyen kedves tudomásul venni. Mivel Carlytoo temp bant kapott a topikra, így vele privátban beszéltem korábban. A többeket arra kérném, hogy az off-hegyek elkerülése végett ne reagáljanak erre a hozzászólásra. Csak, hogy világos legyen: ha elkezdődik megint a szokásos off áradat, szurkálódás, személyeskedés, morgolódás stb. akkor törölni fogom ezeket a hozzászólásokat. Ha az sem segít, akkor megyünk a modkerbe.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66772) pokers


pokers
senior tag

Ha még nem rakta be senki az e heti akciókat:

Now for sale:

Freecrawler

Login Bonus:

"Blue and Green Camo" for the Oppressor Mark 1 only
"Blue Tartan" for the Oppressor Mark 2 only
"Paradise" Clublogo T-Shirt

Double Money:

Trading Places
Nightclub safe (still only holds 70k)

Discounts:

Dinka Jester Classic ($553,000; 30% off)
Overflöd Entity XXR ($1,613,500; 30% off)
Grotti X80 Proto ($1,620,000; 40% off)
Oppressor MkI ($1,590,000; 40% off)
Pounder Custom ($168,700-224,371; 30% off)
FH-1 Hunter ($1,860,000-2,473,800; 30% off)
Hydra (2.1m; 30% off)
Mammoth Patriot Stretch ($322,000; 30% off)

Infrastructure

Bunkers (40% off)
Hangars (40% off)
MC clubhouses (50% off)
CEO offices (50% off)

forrás

(#66773) pokers válasza Kiskokó (#66768) üzenetére


pokers
senior tag

Ha ilyen talit szeretnél szervezni, az ÖNFEGYELMET keményen követeld meg :K

Az off road túrádra még talán én is felnéznék, bár mostanában eltelik úgy hét, hogy nem is indítom el gta-t :U

(#66774) CactuS válasza pokers (#66772) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Freecrawler-t tudja valaki, hogy mit bír? Csak +1 darab vagy tud valami különlegeset?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66775) Plata válasza pokers (#66772) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a jó nénikéjét.
Még egy off road páncélozott taliga.
Akkor megint melózni kell hogy legyen rá pénz. :W
Vajon erre mehet olyan Livery mint az Insu Pick up-ra?
Asszem ez a neve.
Ceo garázs első emeletén már 4 páncélozott egyforma camo festéssel megáldott szépség van.
Sajna sima Insu-ra nem lehet olyat tenni.

[ Szerkesztve ]

(#66776) Triathlete válasza Kiskokó (#66768) üzenetére


Triathlete
senior tag

A szabályzatukon minden talink fél perc alatt elvérezne :D

Tetszik az ötlet, hogy a szépségversenyeket egy adott témában legyen meghatározva ezzel szélesítve a lehetőségeket. Továbbá az is tudna még újdonságot adni a dolognak, hogy a kép készítésébe bevonni a karaktert is, és akkor nem csak az autó lenne értékelve, hanem az egész kompletten.

Ja várjál gentleman taliból én, Plata, Free' és még páran akkor ki is estünk mi? :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66777) Mr.Csizmás válasza Triathlete (#66776) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

white party sensation mintájára mud party röcsöge ;] minél sárosabb kari és autó :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66778) Triathlete válasza Mr.Csizmás (#66777) üzenetére


Triathlete
senior tag

Mondjuk rally vagy offroad témában megint rengeteg lehetőség lenne. :)
Nagyon kiváncsi lennék egy Vice City tematikájú hétvégére is. Vagy egy amolyan retro Goodwoodra...

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66779) CactuS válasza Triathlete (#66776) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

hogy a kép készítésébe bevonni a karaktert is

Már látom a védőbeszédeket a lelki szemeim előtt, hogy én nem akartam megölni, csak szerettem volna a nevezésre vele egy közös fotót a motorháztetőn. ;]

Kiskokó: 028nál a kezeslábasban az Plata? :DDD

Egyébként tényleg jó ötlet, hogy nem autó, hanem téma szerint bandázna a nép, jóval nagyobb szabadságot adna 1-1 ilyen, mint a sima nevezés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66780) Plata válasza CactuS (#66779) üzenetére


Plata
félisten

Kezeslábas?
Biztos nem én,sőt ezen a videón rajta sem vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#66781) Triathlete válasza CactuS (#66779) üzenetére


Triathlete
senior tag

Pont ott és akkor EWO-zott kérem, én semmit sem tudok az egészről :D :B

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66782) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hát az biztos, hogy tali szabályzatot is csinálni kellene ha komolyabban akarnánk csinálni.
(Sőt az se lenne rossz dolog ha valaki aki ért hozzá és lenne kedve rockstar editorral cisnálna is valami videót hogy legyen emlék :D)

Na Plata én az új verdával megyek off road de csak ha eladtuk a cuccaim :D:D
Aza baj én 8-10 között sose tudok fent lenni. előtte meg utána leszek ma.
Ha mégse akkor Simsezek :DDD :DDD

Pokiii : Én is sokkal kevesebbet járok fel, tudom te szereted a mókázást pláne offroadozni.

Megmutatom már az újaknak azt a kapatót ahol nehéz felmenni. (jó persze nem stuntos kocsival azok irreálisan erősek élvezetes terepezéshez, csak megy és csá.)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66783) Plata válasza Kiskokó (#66782) üzenetére


Plata
félisten

Háát az új kocsit én is megakarom venni,de kell rá lóvé.
És a másikat is ki kéne próbálni.

(#66784) HussarF válasza pokers (#66772) üzenetére

Double money:
Tranding places

Mi az a trading places?

(#66785) CactuS válasza HussarF (#66784) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Adversary Mode.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66786) VikMorroHun válasza Plata (#66759) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Méghozzá Vanguard Warshippel. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66787) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Lépkedjetek fel mindennap, mától 10.-ig. Első nap 250.000$ utána mindennap további 150.000$ ami összesen max 1.150.000$ lesz a végére. Úgy mint legutóbb. :)

Szeptember 17.ig mindenki megkapja a teljes összeget.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#66788) Plata válasza ProgenXL (#66787) üzenetére


Plata
félisten

Klassz.
Lesz miből venni kocsit.

(#66789) VikMorroHun válasza ProgenXL (#66787) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én ma voltam fent, de nem írt nekem ilyet. Honnan van az infó?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66790) Segal válasza VikMorroHun (#66789) üzenetére


Segal
veterán

Szövegértelmezés :P
Csak lépkedj fel minden nap és majd egybe megkapod az összeget később :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#66791) ProgenXL válasza VikMorroHun (#66789) üzenetére


ProgenXL
őstag

Rockstar oldaláról.

Gunner for life

(#66792) Plata válasza Kiskokó (#66782) üzenetére


Plata
félisten

Az új verda megvan,nem rossz,de nem is nagy szám.
Túl könnyű és túl magas,könnyen megborul.
De gyors és jól mászik hegyet.Csak ha gyorsan mész ne hajts rá kőre vagy ilyesmire mert fejre áll.
Könnyű és papír.

(#66793) p0ty


p0ty
aktív tag

Végre sikerült megvennem a Night Clubot, olyan kérdésem lenne hogy can CEO, COCAINE és METH amit csinál a NC mit lenne érdemes még megvenni a maradék 2 helyre? ami sokat termelne és mennyi ideig tart kb a termelés? és ha elakarom adni a cuccokat csak 1 nagy kamion kell egyedül elvinnem? mert eddig ahol láttam videót csak 1 nagy kamiont vitt 1 ember és semmi olyan hogy 3 repülő vagy kukás kocsi akármi csak 1 nagy kamion

[ Szerkesztve ]

(#66794) Plata válasza p0ty (#66793) üzenetére


Plata
félisten

Bunker,hangár vagy CEO ládás raktár és hamis pénz.
Nekem ezek termelnek a legtöbbet.
Jelenleg is hangár bunker és a hamis pénzgyár termel leginkább.
Nekem 5 ember dolgozik,ebből 1 kokógyár,1 hamismanigyár,1meth gyár,1 bunker,1 pedig CEO láda/Hangár.
Van még mariskagyáram is,de azt inkább bezártam.

(#66795) bluuzia


bluuzia
aktív tag

"Napi" érdekesség, ami nem Plata. :D

Nálam a délelőtt a Daily-ké.
8:10-kor spawnoltam le a garázsomban, amikor is a játékban 9:00 volt - innentől a játék órájáról beszélek.
Csináltam egy Parachute túlélős ugrást, aminél a mozi elé érkeztem, mert az volt a következő feladatom. 10:20-kor bementem, majd ki is jöttem a moziból.
Maradt egy Land race-em, amit a szokásos Criminal Records pályán nyomtam le - ez általában töltéssel együtt is valós max 2 perc, de most lehet hogy 4 is volt, mert nézegettem milyen SUVval toljam le azt az 1 kört.
Miután végeztem, az itthoni órán 8:25 volt, tehát mindennel együtt 15 percig tartott a Daily.
Viszont a játékban 01:06 volt az idő.
Szerintetek hogy lehetséges, hogy 16 óra telt el vagy 8 óra pörgött vissza?
Sajnos nem néztem milyen napot ír a telefon.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66796) HussarF válasza bluuzia (#66795) üzenetére

Amikor egy másik sessionbe mentél azáltal, hogy race-t csináltál, akkor, miután visszarakott, már lehet, hogy egy más idővel rendelkező sessionbe kerültél.

(#66797) gyugyo79 válasza bluuzia (#66795) üzenetére


gyugyo79
addikt

Tipp csak.:
Másik sessonbe kerültél egyszer amikor a Criminal Records csináltad meg egyszer amikor onnan kirakott.
Missonokbl sok biztos fix napszakkal indul ami független sessontól amiből indítod.
A sessonokbe nem egyforma az aktuális játék idő.

(#66798) bluuzia válasza gyugyo79 (#66797) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szerintem a Session-ökben egyforma az idő!

Mission-okban és versenyekben nem, azt tudom.
De Én nem a versenyben néztem az órát, hanem előtte és utána.
Az tűnt fel, hogy sötétségben spawnoltam miután befejeztem.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66799) szTotyy válasza gyugyo79 (#66797) üzenetére


szTotyy
őstag

Amikor a szépségversenyre csinálok fotókat, mindig a nappalt várom. Volt sokszor, hogy éjszaka dobott be a játékba, és én is azt gondolván, hogy a sessionök nem egy napszakban vannak, folyton újba csatlakoztam. Volt, hogy több mint tízbe mentem át, de mind a idő, mind az időjárás ugyanaz volt.

[ Szerkesztve ]

(#66800) CactuS válasza szTotyy (#66799) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Time to get away és még néhány mission fixen 12:00 órára állítja az időt, így nem kell várni, plusz szabadon hívhatsz le autót is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.