Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66051) Anulu79 válasza szTotyy (#66044) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi megjegyzem! Egy kollégámat próbálom rábeszélni a kokógyárra mert nincs még semmilye. Viszont költekezni akarna csak így gyár nélkül lassan gyűlik a dodóbneki. :D Csak egy ceo meg egy ház van a birtokában.

(#66052) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Trevor Hunting terepruháján kívül van még olyan unlockolható ruha, amit _valóban_ lehet is unlockolni a játék vége előtt, nem csak a leírás szerint?

(#66053) Puma K válasza L-e-f-i-e (#66040) üzenetére


Puma K
veterán

Ha a Nigthclub-ba nem hoz valamelyik gyár termelést akkor az azért van mert nincs technikus odaküldve?
Vagy ez mitől lehet?

A forgery nevetséges összeget hoz... azt lehet le is lövöm vagy nem tudom mit csinálok vele, mert a 126k eladásnál nevetséges fizetség. A weed legalább 252k-t fizet... meg jó nézni a növénykéket *-*

Hangáram az van, de annyira nem vonz a ládázás.

Az NC egybeli eladása igazán nem kihívás, mert más a szerveren nem szokott lenni rajtunk kívül. Vagy ha van akkor figyeljük mit csinál-merre mozog aztán ha problémásnak tűnik akkor vagy szólunk neki esetleg lelépünk, vagy rámegyünk és daráljuk míg meg nem unja.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66054) L-e-f-i-e válasza Puma K (#66053) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A hangárnak vagy ceos raktárnak csak a megléte elegendő nem kell uzemeltetni, és az sok pénzt hoz az NC-nek.

Ezért írtam, hogy az aprópénzes fű és doku hamisító tok felesleges, kevés pénzt hoz és sok időre köti le az embereid...

Az idő alatt osszeszednek csomo koko, meth, pénz hamisitos, vagy bunkeres hangáros cuccot. :)

És igen, amire el van küldve az embered csak olyan cuccot tudnak hozni (BB-ből tudsz esetleg olyan cuccot is lopni amilyen gyárad pl egyáltalán nincs is. Nekem pl 2 füves collectionom is kijott mar pedig fu gyaram soha nem is volt es nem is tervezem megnyitni emiatt, de ha ez a collectionos cucc ne lenne akkor se lenne ertelme annak a 2 biznisznek (szerintem).

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#66055) Laraxior


Laraxior
titán

"...rossz fát hugyoztál le pajtás.." :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#66056) VikMorroHun válasza Anulu79 (#66042) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Egyedül kokó (meg bármilyen) gyárat akkor tudsz kényelmesen eladni, ha kamionba rakják az árut. Azt egyedül is el lehet vinni, max. a támadókat kell kilőni útközben.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66057) szTotyy válasza Laraxior (#66055) üzenetére


szTotyy
őstag

:C A jó öreg Al, akinek a munkásságához szerintem legalább annyit tett hozzá Végvári Tamás szinkronszínész.

Az egyedüli MC eladáshoz csak egy közepesen elsajátított Opressor kezelés kell, és a postáson kívül mindenre marad idő.

[ Szerkesztve ]

(#66058) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Én megvettem a legolcsóbb fű- és dokugyárat, amikor akciós volt - csak az NC miatt.
Megcsináltam hozzájuk a prep küldiket, aztán azóta rájuk sem néztem. Nincs benne se fejlesztés, se security, se munkaerő, semmi.
Így nem volt olyan oltári nagy befektetés + foglalkozni sem kell velük.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66059) Mr.Csizmás válasza Puma K (#66053) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

abszolút nem kihívás, a tetőgéppuskával egy buzzard is elkergethető, még akkoris ha kétemberesként jön (pilóta + fegyveroperátor), múltkor kipróbáltam direkt egy szemetes sessionben, hogy vki kikezdjen velem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66060) Plata


Plata
félisten

Ma este olyan poén promó küldit kaptam hogy el sem hiszitek.
Felmentem Ph-s sessionban megcsináltam a hülye baltás küldit,meg a kihívást ami nem volt kihívás.
Utána mivel Tony folyton cseszegetett hogy a club hírneve szar haza mentem a clubba.
De nem tudom mit rinyált tony,majdnem maxon volt a club.De mivel sessionban másnak volt plakátragasztás bevállaltam egy promó küldit,hátha végre nekem is plakát vagy szórólap jön,francot.Celeb.
De milyen nehéz küldivel,menjek 269 méterre lévő szállodába a celebért,jó elmentem felvettem valami Tyler Dixon (?) nevű gyökeret,rázzam le a paparazzikat,elcsaptam őket kész a lerázás.
Menjek 1.03 kilóméterre és vegyem fel az asszisztensét. :D
Felvettem irány vissza a klubba ami 1 kilóméterre sem volt. :U
Ilyen idiótán könnyű promó küldit.
Tovább tartott cseten elmesélni hogy kit viszek a klubba mint a küldi.
Utána még egy promót bevállaltam egy eladás után,erre törjek össze 4 kocsit,Hunterrel voltam az első kocsit lebombáztam,erre kiírta vigyázat túl sok develeoper-t nyírtam ki.Elbukhatom a küldit.

[ Szerkesztve ]

(#66061) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Vettem egy fullos GTX 1070-et, erre ez a mocsok játék laggol extramegaszuper beállítások mellett. :D
Gondolom a CPU bottleneck neki az open-world miatt... meh. Tudnátok javasolni, hogy milyen specifikus beállításokat vigyek lejjebb, amik terhelik a CPU-t? Az is lehet, hogy valami eszi a háttérben, csak eddig nem vettem észre 960 mellett Medium-High beállításoknál

*laggol = 50-60 fps között ugrál, ami megtöri a folytonosságot.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#66062) Anulu79 válasza Darko_addict (#66061) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem 1080 mellett is képes laggolni a játék. :DDD Bár gondolom, hogy ez szerver oldali gond miatt is lehet. Diginet 1000 van mellette.

(#66063) Dr. Akula válasza Anulu79 (#66062) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

FullHD-ban nem lagol 1080-al max beállításon. 4k-ban igen, oda SLI kell belőle.

(#66064) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Az elozo heti eltunt oppressor story happy enddel zárult, hosszas levelezés utan a supporttal, nem kaptam vissza az oppressort, de jóváírtak 3.6milliot. :R :C

(#66065) Laraxior


Laraxior
titán

Ennek a megvehető léggömbnek van valami haszna? Ha már kiadtam érte 1 gurigát :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#66066) Plata válasza Laraxior (#66065) üzenetére


Plata
félisten

Van,fel tudsz vele robbanni. :D

(#66067) VikMorroHun válasza bluuzia (#66058) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Azt mondod, érdemes lenne visszakapcsolni a fű gyáramat, és ráállítani a klubban egy technikust?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66068) vrob938


vrob938
újonc

Sziasztok!

Nagyjából 5 hónapja kezdtem a GTA online-val játszani. az első 3 hónapban 2-3 barátommal játszottunk csak, de nagyon noob módon. MC-vel próbáltunk, azzal a küldinként 20-30 ezer dollárral kezdeni valamit, majd egyik ismerőssel beszélve hallottam a PHHU crew-ról. Nagyon PVE és "mindenkitől távol" stílusban friends only sessionben küldizgettünk, hogy gyarapodjon a kis vagyonunk és emberi környezetben tudjunk szórakozni. Hatalmas változás volt számunkra amikor megtudtuk, hogyan lehet friss public session-t csinálni és, hogy van ez a Crew.

Ha időm engedi napi 1-4 órát játszok(heti 3-5 nap).

Mint ahogy az előbbiekből is kiderülhetett, nem a PVP és a fejvadászat nyújt örömöt számomra ebben a játékban.
Azért szeretnék a Crew tagja lenni, hogy a már tapasztalt, emberi közegben tudjam csinálni a kis bussinesseimt.
Szívesen segítek másoknak is eladásokban, heistekben.

Barátlistámon 5-8 közeli ismerős van(akiknek szintén nem több száz fős barátlistájuk van).

Remélem olvassátok és tagja lehetek a csoportnak.
Köszönettel!

V.Robert
In Game Name: Vrobert938

(#66069) Heller2 válasza VikMorroHun (#66067) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én ezt csinálom most, amik megteltek azokat átcsoportosítottam a dokumentum hamisítóra és a fűre (clubban).
Várom, hogy az összeset tele rakja.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66070) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#66065) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

helipótló :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66071) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#66070) üzenetére


szTotyy
őstag

Vajon a léghajó is lecsúszik a Volatol hátáról max sebességnél?

(#66072) bluuzia válasza VikMorroHun (#66067) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Hát ha van, akkor meg mindenképpen. Supplyt ne rendelj bele.
Elvegetál magában. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66073) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Én játszottam GTA-val még X360-on, majd ahogy megjelent PC-n, meg is vettem nem sokkal később. Az első pár év nagyon vad időszak volt, mindenki csalt, én magam is próbáltam egy rakás mod menu-t és sosem buktam el, aztán elkezdték komolyabban fenni odafenn és szolidabb lett minden. Na mindegy, nem untatok senkit, a lényeg, hogy betankoltam pénzből is, 1+ milliárd volt a számlámon, most még mindig van belőle 640+ millió, ezért könnyen szóróm, könnyen költöm bármire, DE...

Valami horror, hogy milyen dolgok mennyibe kerülnek. Akinek nincsenek százmillió, akik rendesen játszanak, azok mennyi időt kell farmoljanak, grindeljenek, hogy 1,5M-ért vegyenek egyetlen egy vacak autót? Nekem nagyon elszálltnak tűnik. Eddig nem volt kitől megkérdezzem, de mindig is érdekelt, hogy mennyire tartjátok korrektnek az árakat a játékban? Sokat kell szenvedni ilyen szállítmányozással, termeléssel, hogy jöjjön a pénzt? Ha a Shark Card árakat nézzük, akkor nem fair...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#66074) VikMorroHun válasza Darko_addict (#66073) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A helyzetjelentésemet lásd néhány oldallal hátrébb erről a kérdésről.

Más téma. Megpróbáltam eladni az összes cuccot a klubból. 98500 dolcsi, 1 furgon, tengeri célpontra kellett vinni; kaptam egy cargobobot a parton. Most repültem vele először, ha minden igaz. Menet közben észrevettem, hogy mintha egy picit ereszkedne, ezért próbáltam felfele kormányozni. Amikor a célterülethez értem, akkor meg azt néztem, pontosan hova rakjam a furgont - de 2 méterrel mellé ment. Vissza persze nem tudtam rakni, mert beleeresztette a tengerbe. Elveszett minden, pont, mint a kezdeti raktáros eladásoknál...

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66075) Darko_addict válasza VikMorroHun (#66074) üzenetére


Darko_addict
őstag

Segíts. Nálam 200 komment / oldal jelenik meg, pár oldalt nem lapozgatok vissza.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#66076) Mr.Csizmás válasza Darko_addict (#66073) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1,5M az egy 3 gyáras MC eladás. 5, 5:20 és 6 óra alatt telnek meg. magyarul egy ebédtől vacsoráig session, és amíg termel, addig is tudsz mást csinálni, ceo autózás, vip work, másnak besegítés, pp.

de szépen megfogalmazott vélemény a moddolás oldaláról :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66077) Plata válasza Darko_addict (#66073) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem jó,nekem semmi gondom vele,minden amit szerettem volna megvan.
Csaláshoz modhoz nem folyamodnék,az már nagyon gáz lenne,aki ilyesmiket használ azt én nem veszem ember számba max na szóval annak.
Háát csúnya szót nem akarok írni.
GTA Online-ban ha túl nehéznek találod a pénz farmolást akkor javaslom komolyabb Online játékkal ne próbálkozz.

(#66078) #81556480 válasza VikMorroHun (#66074) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az úgy van nàlam, hogy az N+1. autó már nem hoz lázba. (Piros/fekete Armored kurumaval járok vagy 5 éve) Közbe egy- két gyáram / autóeladások ezaz lassan összejött, ezek pedig hoznak annyi bevételt, hogy egy két számomra érdekes dolgot meg tudok venni. De pl a MOC vagy mi, az a nagy kamion, kidobott pénz volt mert megvettem és ki sem álltam mèg vele a high tech pincéből. Én a 3. Platformon játszok, összességében , ha mindezt 1 platformon teszem, akkor mindenem van, és kb 500as szintű lenne a karakterem. Az aktuális dupla RP mission/adversary modeokat szoktam nyomni ,azok is jók. Most az elmúlt pár hónapban szinte alig játszottam , de volt hogy be kellett jelentkezni vagy streamet nézni és pénzt kapsz. Ezzel kb 3 milliót szedtem össze. Ebből indítottam be a night clubbot.

Jó lenne még egy két dolog, de pont elő fogom rendelni a rend dead redemption2-t amiért fogok kapni egy nagyobb GTA dollár összeget, így ez pont kapóra jön.

Én 99%ban egyedül játszok. Így szerintem elég nehéz értelmes pénzt szerezni, de már annyira nem is akarok. Sokszor telefonbol indított egy randomot, majd sodródok az árral, megyek ahová megszavaztuk . Itt már nem is téma de én szeretek deathmatch, survival, race , és hasonló dolgokat nyomtatni. Szórakoztató , és ha nem erőltetett pénzt farmolok, egy este így is összejön pàr százezer.

(#66079) Darko_addict válasza Plata (#66077) üzenetére


Darko_addict
őstag

Haha, most mondtam, hogy van még 640 millióm, és 300+ millió áll autókban, épületekben, repülőkben stb., szóval legkevésbé se érdekel a magam szempontjából, hogy mennyire nehéz pénzt szerezni. Az érdeklődésem objektív volt.

Hadd bosszantsalak még azzal, hogy megvettem a Luxor Deluxe-t 10.000.000-ért és egyszer nem használtam. Nem tudom, kettőnk közül kinek az accával játszanának szívesebben mások.

Nem kérek további kommentet, az elsőd is teljesen felesleges volt, nem kérkedni jöttem ide. ;)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#66080) #81556480 válasza Darko_addict (#66079) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem kell vele foglalkozni. Sokan ignoràljuk a hsz-eit.

(#66081) Darko_addict válasza #81556480 (#66080) üzenetére


Darko_addict
őstag

Gondolom a többség itt benne van a PHHU Crew-ban, szóval hadd mondjam el, hogy szeretem a közösséget. Tok nyugisak a főképp PHHU tagokkal teli session-ök. Lehet barátkozni, nyugodtan furikázni, küliket csinálni, nem bántjuk egymást, nem öldökölnek értelmetlenül. A K/D arányom nevetségesen rossz, mert sosem ölök meg random senkit, én viszont nem tudok úgy játszani 5 percet, hogy helivel, rakétával, sniperrel ki ne szednének. Nem tudom, sokaknak miért létfontosságú az, hogy bárkit látnak, megöljék. Alig van kooperáció, állandóan ellenséges a közeg. Időm nagy részét passzívban játszom, de nyilván tudjátok, hogy CEO-ként ezt nem lehet... Szóval igen, végre egy magyar játékos közösség, ami tetszik. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#66082) szTotyy válasza Darko_addict (#66079) üzenetére


szTotyy
őstag

Szerintem a kocsik és a harci járgányok túlságosan olcsóak. Csökkentik a fényüket, hogy pár óra "melóval" egy közepesen jó kocsit meg tudsz venni. A legjobb kocsit, vagy harci járgányt meg egy nap alatt össze lehet farmolni (kezdőként meg pár nap alatt).

[ Szerkesztve ]

(#66083) bluuzia válasza Darko_addict (#66079) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Pedig pont kérkedsz a csalással megszerzett dolgaiddal.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66084) Darko_addict válasza bluuzia (#66083) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem tudok mást mondani, csak hogy ne irigykedj.

Köszi, nem kell leírni, hogy "nem irigykedem". :D

Képtelenek vagytok ignorálni a kommentemet? Azért írtam, hogy bosszantsam, de látom, téged is sikerült.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#66085) bluuzia válasza Darko_addict (#66084) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Mire kellene irigykednem?
Egy szaros aranyszínű repülőre?
Vagy arra, hogy a leírásod alapján semmi értelme játszanod a GTA-val, hiszen számodra már nincs kihívás ebben a játékban?

Tényleg nem irigykedem, elhiheted.

Egyedül a megnyílvánulásod bosszant, de most az is csak a meleg miatt.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66086) szTotyy válasza Darko_addict (#66084) üzenetére


szTotyy
őstag

A kérdésed feltevése nem indokolta, hogy elmondd mekkora csaló vagy! Emiatt nehéz ignorálni a kommented, és még maga a tény miatt, hogy csaló vagy. :( "Nem igazán szeretjük a csalókat errefelé!"

A te aláírásod viszont jópofa! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66087) Darko_addict válasza bluuzia (#66085) üzenetére


Darko_addict
őstag

2 éve játszok "kihívások nélkül", hiszen kb. két éve lett ennyim. Hidd el, nem olyan rossz csak szórakozásból játszani, anélkül, hogy kényszerből kellene olyan küliket csináljak, amihez semmi kedvem, hogy hajtsam a lóvét. :)

Még valami? :)

Szotyi meg mondja el, hogy miért zavarja az ő szemét, ha nekem 100 autóm van a garázsban úgy, hogy nem kellett érte 50 órát farmoljak? Egyszerűen nincs oka annak, hogy így tekintsetek arra, hogy tele van az in-game számlám pénzzel. Nem játszok god mode-ban, nem vagyok láthatatlan, nem robbantok fel senkit. :D Én tudom a választ.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#66088) Daw93 válasza Darko_addict (#66087) üzenetére


Daw93
senior tag

Nehogy azt hidd, hogy mi itt annyira "hajtjuk a lóvét". A legtöbbeknek több tíz milliójuk van, sőt néhányaknak van mögötte még egy nulla. Csalás nélkül. Én január óta nem sokat toltam, most ahogy jött az új dlc visszajöttem, megvettem minden szart, jester classicból konkrétan 3-at is vettem, tehát kb itt az emberek 80%-a is simán megvehetné az arany repülőt 10 misiért. Tehát nem mondanám hogy nekünk olyan rossz, és nem szórakozásból játszunk.

GTA Online: Daweee93

(#66089) szTotyy válasza Darko_addict (#66087) üzenetére


szTotyy
őstag

A Szotyi szívesen elmondja :D Nem zavar a 100 autód. A kérkedés zavar egy picit. Jobban, mint a csalás. Egyszerűen nem szeretjük a csalást errefelé. Pontosan azért, amiért az élet bármely más területén sem. Mert nem tisztességes. Részemről ilyen egyszerű az egész.
De ha azt mondod, nem élsz vissza vele, nem teszel vele másnak kárt, elhiszem.
Pacsi :)

(#66090) Mike válasza Daw93 (#66088) üzenetére


Mike
veterán

szerintem ebbe ne menjünk bele, lvl 500 felett :)
úgy, hogy idén alig játszottam vele, január után mostanában léptem fel újra, így van 642 órám.
és ez nem abból jött, hogy AFK voltam napokat, hogy menjen a gyártás

na én nem keresek vele pénzt

de be is fejeztem ezt a témát, ne kezdjük újra
csak ez aranyos volt :)

(#66091) Mike válasza szTotyy (#66082) üzenetére


Mike
veterán

egy nagy lófaszt!
te mi az úristenről beszélsz?
szerinted miből vettem buzzardot? elárulom neked, terepjáró eladásból vidéken
másfél millió volt, számold már ki ez mennyi idő 48 perces fordulókkal!
vagy ott a T20 2 millióért
azt egy teljes heist sor végigjátszásából szereztem ami kb tartott egy hétig
egyik sem pár órácska volt

és eredetileg a GTA V nem egy industrial giant volt, és hogy mikromenedzselem a gyártást meg a vállalkozásaimat

(#66092) szTotyy válasza Mike (#66091) üzenetére


szTotyy
őstag

Pedig de, pénzt a játék megjelenésekor volt nehéz csinálni! Most már közel sem olyan nehéz :DDD
Képzeljétek mit találtam és ez pont ide illik! Egyrészt Plata koma mindenhol ott van, de ez igazán meg se lep! :DDD
Másik dolgot inkább idézem egy másik gta-s fórumról Mike-nak válaszként:
"Tegnap este végül én is bejutottam a Plata által emlegetett sessionba és WAOOO hát kurva istenit ott tényleg kánaán van, 50-100 ezres bonuszok az eladásoknál, ceo-mc alig lehetett alapítani mert fullon volt állandóan." SG fórum

Pénzt tudni kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#66093) Plata válasza szTotyy (#66092) üzenetére


Plata
félisten

Jah Sg-n régóta ott vagyok.
De ha sg-n jársz nézz be a Fallout 4 topicba.
Nem írtam még oda soha,de mindennap olvasom mert ott jókat lehet szórakozni,állandóan balhé van. :DD Szinte mindennap van valami cirkusz,ha jókat akarsz röhögni akkor érdemes benézni.

(#66094) Mike
Ami azt illeti sosem csaltam GTA-ban vagy modoltam,mióta kijött az új DLC nem is foglalkoztam gyárakkal CEO-val bunkerrel,csak a klubban marhulok.
Klubos promó küldiket hajtom mert jók.Mással nem is foglalkozom,esetleg többiekkel hülyéskedünk.
Igaz nincs is több száz millióm,de van még 18 milla pénzem amit játékbeli melóval szereztem.
Jelenleg már nincs semmi ami kellene,vagy megvenném.
Ami kellett vagy akartam megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#66094) Mike válasza Darko_addict (#66073) üzenetére


Mike
veterán

Mivel én vagyok hajlandó dolgozni egy játékban (csak neked mondom, a többieket már nyomasztottam ezzel eleget, kb ugyanezt gondolom én is:

"Valami horror, hogy milyen dolgok mennyibe kerülnek. Akinek nincsenek százmillió, akik rendesen játszanak, azok mennyi időt kell farmoljanak, grindeljenek, hogy 1,5M-ért vegyenek egyetlen egy vacak autót? Nekem nagyon elszálltnak tűnik"

csak nekem nincs pénzem :)

annyit hozzáfűznék hogy az 1,5 milliós autóhoz kell még plusz 1 millió tuningra
én inkább a katonai cuccokat tartom elszálltnak

(#66095) Mike válasza szTotyy (#66092) üzenetére


Mike
veterán

szerinted mikor vettem a Buzzardot? előbb volt mint Kurumám
max heistek voltak, de akkor még nem heisteztem, azt sem tudtam mi az
és én kezdő pénzt sem kaptam, mert amikor vettem, épp nem adtak egy fillért sem

és ha pl. csak missziókat csinálsz, amiről eredetileg a GTA szól, akkor nem 5 perc 1 millió összeszedése

(#66093) Plata
sosem állítottam olyat, hogy te csaltál volna

hopp, előző posthoz javítás:
Mivel én NEM vagyok hajlandó dolgozni egy játékban

[ Szerkesztve ]

(#66096) hegyipapa válasza vrob938 (#66068) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#66097) L-e-f-i-e válasza Darko_addict (#66087) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pont a játék élvezetét ölöd meg azzal, hogy csalással szereztél pénzt cuccokra, nem mindenkinek az a célja, hogy minden cuccot azonnal megvegyen, sőt sokkal élvezetesebb játszani értük :K

Rengeteg pénzt össze lehet farmolni ám, még ha nem is játszol éjjel nappal.

Szerintem itt a többség egy icipicit sem irigy rád, fura önképzavar lehet ez nálad, mondjuk csalással kérkedni egy fórumon mi más lehetne...de persze saját döntésed, csak ne csodálkozz hogy az általad oly nagyon vágyott irigykedés helyett max szánalmat kapsz.... :)

=^-^=

(#66098) Plata válasza Mike (#66095) üzenetére


Plata
félisten

Az a baj hogy nem nagyon jársz fel.
Legtöbbször Ph-s sessionban csak ökörködés megy,még az eladások is mókásak.
Bár mostanában megfogyatkoztak az eladások mert mindenki klubozik.
De én szeretek eljárni MC és CEO eladásokra is mert együtt jó móka és nem érzem munkának,inkább ökörködésnek.Én most például vacakolok a klub promó küldikkel mert szeretném kipróbálni mindet,de mindig celebet kapok vagy olyat ami már volt.Pedig szeretnék szórólapot osztogatni meg plakátot ragasztgatni.

(#66097) L-e-f-i-e
Irigy még akkor sem lennék rá ha tisztességesen szerezte volna.
De hogy tudom hogy moddolta nem vagyok rá irigy.Egy másik szó illene ide,de nem írom ide. ;)
Bosszantani meg szintén nem bosszant mert miért bosszantana?
Az hogy lenézek egy csalót nem bosszant. :B
Asszem tudja mindenki mit gondolok a modderekről,hisz a magyar moddereket élvezettel szoktam cseten csúnya szavakkal illetni.Sőőt a béna pandásokat miközben próbálkoznak élvezet szidni. :C

[ Szerkesztve ]

(#66099) Mike válasza L-e-f-i-e (#66097) üzenetére


Mike
veterán

hát igen, ha elkezdesz csalni, annak a játéknak annyi. legalábbis nálam biztosan. akkor már semminek semmi értéke. anno nagyon szerettem az olyan online eventeket amikor olyan cuccaid lehettek amiket csak úgy tudtál megszerezni (és még pénzért se másképp) - másik játékokban
A GTA nekem már nagyon elment a sci-fi irányába (meg a pénzhajhászásba - de azt nem most)

(#66100) Plata válasza Mike (#66099) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a mostani DLC mókás,és totál passzívban termel.Nem kell foglalkozni vele.
Max eladni,de az meg vicc hogy milyen könnyű.
Klubban meg lehet a többiekkel marhulni.
Szoktunk versenyezni ki bírja tovább a piálást meg hasonló.

Klub irodájában négyen tudnak egyszerre közösen iszogatni.
Általában nem egyszerre szoktunk kidőlni.
Ha nem lesz ilyen állat meleg és lesz kedvem huzamosabb ideig játszani neki állok újra a platina rókázós öcsinek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.