Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65451) HussarF válasza h3lios (#65449) üzenetére

Meg mondjuk elmondta egy csomószor Tony is, meg a pénzmosást is.

(#65452) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Üdv!

Pénzszerzés szempontjából nagyon nem éri meg ez a DLC. Legalábbis annak aki nem gyárazik, mint pl. én. Mivel az autólopással, ládázással és HH-val 20 percenként +100K a bevétel, ezzel meg a legoptimálisabb esetben is kevesebb mint 42K óránként. Ha csak üresen pörögnek a gyárak akkor is kell fenntartási költséget fizetni, ami csak a bunkernél 9500$. Tehát így nagyon nem éri meg. Persze aki alapból gyárazik, annak egy kis extra bevétel lehet.

Egyedül a Cargo and Shipmentsre érdemes egy embert rárakni, mert azoknak a raktáraknak nincs fenntartási költségük. De ez is csak zsebpénz kb.

Nekem most az a tervem, hogy mindig csak egy gyáram lesz aktív és ha a NC klub raktára megtelt átrakom egy másikra. Így teljesen feltöltöm majd a klub raktárát és ha dupla event lesz eladom.

Ha feleannyit összeget termelne a gyár, de semmi teendő nem lenne vele, csak az összevont eladás, akkor lenne értelme ennek a rendszernek. Így felejtős!

Ez saját vélemény, ha valaki hibát lát benne nyugodtan jelezzen! Nem sértődöm meg ha megindokolja! :)

(#65453) HussarF válasza WhiteHawk24 (#65452) üzenetére

A hiba ott van, hogy ha üresen pörögnek a gyárak, nincs fenntartási költség.

(#65454) WhiteHawk24 válasza HussarF (#65453) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Biztos? Bunkernek van, az 100%!
(Csak termelésre állítva, minden ki van fejlesztve!)

[ Szerkesztve ]

(#65455) HussarF válasza WhiteHawk24 (#65454) üzenetére

Bunkernek sincs sztem, bár abban nem vagyok 100%-ig, csak 99%-ig biztos, mert a bunkert mindig járatom. De az MC business-t volt, hogy otthagytam fél évre. Azt hittem shutdown-olva van. Mikor ujra akartam indítani, akkor jöttem rá, hogy ez megy, csak üres. Soha nem vont le rá semmit. Elég biztos vagyok abban, hogy a bunker sem vonna.

(#65456) L-e-f-i-e válasza doktordevil (#65418) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Igazabol szarazfoldon se, a Stromberg az egyik legjobb counter az opressorra :)

=^-^=

(#65457) Reaper válasza Mr.Csizmás (#65446) üzenetére


Reaper
őstag

Na ez nekem is új infó. Én is meg voltam lepődve, hogy nem ott spawnolok.

Dahkteromar: Ez frankón összefoglalja, akkor vehetek én is füvet meg doc forgeryt, hogy tudjak bónuszban eladni. Mondjuk nagy szemétség, hogy nincs minden bizniszre technikus, hanem összesen kettővel kevesebb csak, ha jól láttam.

Én örültem volna, ha vannak komolyabb missiönök is, a repülő követés az jópofa volt, de egy Heist szerűt azért vártam volna, lehetőleg szólózhatót. De legalább sima küldit, ez így kicsit kevés.

Az új opressor mocsok drága lesz és gusztustalanul op, és a sok moddolt meg shark cardolt nyomoroncnak nem lesz gond megvenni mindent hozzá, csak nekünk, rendes farmereknek. Ha mellé megcsinálnák mondjuk a Ruiner 2000-et fully loaded szintre (mondjuk MK2ként) akkor azt mondanám, hogy oké, van "ellenszer". Még élvezném is.

Tegnap egyébként nagyon szemét volt a játék rng. Először is betámadták a félig teli pénz gyáramat, majd mivel senki nem nagyon akart eladni velem semmit, mindenki ivott meg bulizott ezért nekiindultam eladni a 3 MCmet, mivel 14 milláról valahogy lekerültem 140ezerre :) Na kaptam egy motoros csapdás eladást, majd még egy motorosat, ekkor sessiont kellett csinálnom menet közben mert két idegen opressor is gyanúsan közeledett. Majd ezután slusszpoénként a nem is tele levő pénzgyár eladásomnak adott UPS verdákat. Mondom, 'nyád, új session, vissza a többiekhez, na akkor meg kukásautót kaptam, de azt már elvittem, de rohadjon meg, hogy egyszer se kaptam 1 teherautósat.

A Jester meg elég jópofa verda lett, óra szerint 140nel megy, tuti bugos, mert van, hogy hallani, hogy leér az alja, viszont hátsó kerekes létére úgy tapad az útra hogy az durva. Alig indul meg a hátulja. :)

(#65458) WhiteHawk24 válasza HussarF (#65455) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Az MC lehet tényleg nem von le, tegnap nem emlékszem, hogy láttam volna. De a bunker vonta le a 9500$ üresjáraton is, az biztos. Tegnap indítottam újra, nem töltöttem rá semmit és von le, pedig minden fejlesztésem megvan, tehát nem is a kutatás miatt fut a gyár.

(#65459) HussarF válasza WhiteHawk24 (#65458) üzenetére

9400 amúgy. Franc tudja, lehet von le, de látatlanban nem erre tippelnék. Majd üresen hagyom egy darabig és megnézem.

(#65460) nesh_019


nesh_019
senior tag

sziasztok, pénzszerzeshez mit ajánlotok? Ami aránylag könnyü és jól jövedelmező.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#65461) gyugyo79 válasza HussarF (#65453) üzenetére


gyugyo79
addikt

Vissza kapcsoltam a pénzhamisítót. Nem vettem bele semmit, hogy megnézzem úgy is el tudom e küldeni a munkást a club ból. Még vissza se értem a club ba már vont egy emelt összeget az így már 3 működő gyárra.
Tomának írtam is, hogy ki van ez találva. Nem véletlen, hogy a speciálisan összerakott csomagokhoz a leg rosszabban termelő gyárakat kell futtatni.
Plusz van a Clubnak is egy fenntartása amit ahogy néztem a 10k éppen fedez.

De lehet aki nem vette meg pld. a védelmet nem olyan összeget fizet mint aki igen ezért nem is olyan feltűnő.

Nekem most 22k a pénz, koko, meth. Előtte 16k volt a meth, koko. A pénzhamisítót csak vissza kapcsoltam supplyt nem rendeltem bele.

[ Szerkesztve ]

(#65462) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Igy, hogy van mindenem igazabol megeri, +50k passziv jovedelem orankent. Orankent 2 autolopas meg igy is belefer atlagosan + 2 HH, plusx az mc/bunker eladasok ha megtelnek.

Gondolom majd itt is lesz duplazas neha, par honap es visszajon.
Kitermeli a fenntartasi koltsegeket addig.

[ Szerkesztve ]

(#65463) HussarF válasza gyugyo79 (#65461) üzenetére

Akkor vagy az van, hogy bekapcsolás után egyszer levon, mert az magyarázat lenne whitehawk-ra is, mert ő is újraindítás után kapta.

Vagy az új dlc-ben megint változott a rendszer és újra üresen is levon. Nekem is vont le, de mivel én újraindítás után supply-t is vettem bele, ha már ott vagyok, így nem lepett meg a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#65464) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Pár napja kezdtem el jatszani, haver ideiglenes accountjával ami nem tudom meddig maradhat nalam.
A kerdesem az lenne, epp learazas van ra steamen, szerintetek ez eppen mennyire jo ar erte es melyik csomagot erdemes venni es miert?
(esetleg varhato-e nagy nyari learazas)

Elore is koszi!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#65465) h3lios


h3lios
addikt

Valamelyikőtök most online ? :) Jó lenne 1 üres lobby-ban farmolni NPC autók nélkül.
Ha igen dobjatok már 1 social club nevet.

B-tag: H3lios#2825

(#65466) WhiteHawk24 válasza HussarF (#65463) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Nem biztos hogy ma, de ellenőrizni fogom a dolgot. Tegnap kb 4-5 ingame napot játszódtam (AFK-oltam) és többször is levonta a ~9000$-t a bunker után. Az MC bizniszeknek az árát összevonva egy összegben vonja le azt is ellenőrzöm, de a sok levonás között nem tűnt fel. Minden bizniszt/bunkert tegnap indítottam el újra és nem töltöttem.

(#65467) Mike válasza Lmh (#65464) üzenetére


Mike
veterán

Szerintem EZ a nyári leárazás. Ha módodban áll akkor ne a 19.79 euros csomagot vedd, hanem ezt: Grand Theft Auto V: Premium Online Edition vásárlása, 32.99-ért, itt plusz 13 euróért kapsz 10 millió értékben cuccot, üzletet

lásd leírás
https://store.steampowered.com/app/771300/Grand_Theft_Auto_V__Criminal_Enterprise_Starter_Pack/

(#65468) h3lios válasza Lmh (#65464) üzenetére


h3lios
addikt

Ennyiért teljesen vállalható, amennyiért most megy.
Egyébként csak az alap játékot vedd meg.

A további "DLC" csak és kizárólag az online részhez ad plussz cuccokat, de azok nagyon nem érik meg az árukat. Minden amit kapsz kifarmolható, csak idő kell hozzá.

Ad 1 kezdőlökést a pénz farmoláshoz, viszont mindenből a leggagyibbat kapod.
Pl. legrosszabb bunker, pár autó amit később sosem fogsz használni.

(#65460) nesh_019

Először CEO Office. A legolcsóbbat 1 milláért tudod megvenni a Dinasty 8-en.
Aztán 1 Vehicle Warhouse, szintén a legolcsóbbat érdemes venni, az 1,5 milla.

Ezzel lehet a legtöbb pénzt keresni, ha aktívan játszol. Lényegében autókat kell lopni és eladni.
Ha nincs meg a kezdőtőke, akkor VIP Mission-öket tudsz csinálni addig, ameddig össze nem gyűlik a 2,5 milla.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#65469) Mike válasza nesh_019 (#65460) üzenetére


Mike
veterán

1. CEO VIP work
2. rendes munka, és shark card vásárlása :)

(#65470) nesh_019 válasza Mike (#65469) üzenetére


nesh_019
senior tag

nem szeretnék shark cardot venni. A többi jó, amugy a discos biznisszel jol lehet keresni?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#65471) nesh_019 válasza Lmh (#65464) üzenetére


nesh_019
senior tag

ha vásárolni akarsz akkor az instang gaming oldalt ajánlom, én azt használom évek óta és bevált.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#65472) Mike válasza h3lios (#65468) üzenetére


Mike
veterán

van rossz bunker?
minden bunker tökegyforma
kap CEO-t, 1 millió kp-t, 10-es garázst a ceo + bunker alaphangon 2 millió
13 euroért milyen shark cardot kap? a nagy fehér az 15 és kap érte 1,25 milliót

Ingatlanok:
- Maze Bank West Executive Office
- Paleto Forest Gunrunning Bunker
- Senora Desert Counterfeit Cash Factory
- Great Chaparral Biker Clubhouse
- 1561 San Vitas Street Apartment
- 1337 Exceptionalists Way 10 Car Garage

Járművek:
- Dune FAV
- Maibatsu Frogger
- Enus Windsor
- Obey Omnis
- Coquette Classic
- Turismo R
- Pegassi Vortex
- Huntley S
- Western Zombie Chopper
- Banshee

ami nem tetszik neki, eladja, kicseréli

(#65470) nesh_019
azt kell eldönteni mi éri meg jobban. gályázni egy játékban, vagy a való életben
vagy g2play, de szerintem inkább vegye a steamen
jóval biztonságosabb mint bármi más
főleg hogy akciós még 31-ig

ja igen, eladhatsz még kocsikat, 48 percenként 1-et, az 17k, emlékszem a legelején abból vettem a helcsimet 1,5 millióért (akkor még nem voltam normális)

[ Szerkesztve ]

(#65473) nesh_019 válasza Mike (#65472) üzenetére


nesh_019
senior tag

inkább hackeljen x) Nekem vannak olyan játékostársaim akiknek milliárdjaik vannak és még mindig nem kapták el őket :DD :DD :DD Sőt már nem is fogják.

instant gamingen már vettem vagy 20-30 játékot, eddig még nem volt problémám, pedig a supporttal elején még veszekedtem is mert nehézkes volt a regisztrálás :D

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#65474) HussarF válasza nesh_019 (#65473) üzenetére

Te PHHU-s vagy? Mert az ilyen megnyilvánulások instaban-t érhetnek :))

(#65475) nesh_019 válasza HussarF (#65474) üzenetére


nesh_019
senior tag

csak vicceltem, nem tudom mi az a PHHU.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#65476) Plata válasza HussarF (#65474) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem tuti nem.Inkább panda vagy Ign.Esetleg Thcc vagy hocc. :)

(#65475) nesh_019
Szerintem a legjobb magyar GTA crew,de csalókat nem nagyon tűrik meg.
Részemről aki modolva szerezte a pénzét vagy moddertől könyörögte ki az nem is ember csak egy.
Szóval az. :DDD

(#65477) Mr.Csizmás
Igen tudom,de nem foglalkoztam vele,akkor épp asszem pia verseny volt.
De láttam hogy valakivel veszekszik a cseten,meg volt lövöldözés is.

[ Szerkesztve ]

(#65477) Mr.Csizmás válasza Plata (#65476) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegnap valamelyik utóbbiból volt vendégünk. erőltetett káromkodások, arcoskodás a chaten, látszik hogy iskolaszünet van...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65478) Mike válasza HussarF (#65474) üzenetére


Mike
veterán

szerettük a zenéjét

Mr.Csizmás
nem korfüggő az arcoskodás
van normális 12 éves meg faszfej 40 éves is

[ Szerkesztve ]

(#65479) L-e-f-i-e válasza Mike (#65472) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez a kezdoszett egy újoncnak teljesen jo, már annyi tartalom van a játékban, hogy ezekkel is ellesz jo ideig es nem kell órákig bujja mi mire való, lesz egy kis alaptőkéje amibol el tud indulni es nem mese penzes vip workokkal kell szorakozni hetekig :)

=^-^=

(#65480) nesh_019 válasza Plata (#65476) üzenetére


nesh_019
senior tag

Én azért megtudom érteni azokat ismerösöket, tele van csaloval a játék, többször ellopták az accountjukat, utána újra megvették és felhuztak a karijukat arra a szintre amin voltak és persze elég sok prémiun pénzt adtak maguknak :) csalodtak a rendszerben amit a rstar az onlineban képvisel, de mégis játszani akarnak.

Amúgy nekem is 2x ellopták már az accountom de nem tudom hogy történt vagyis sejtem de mindegy, pedig nem olyan nagy szám amiket akkor megszereztem, de mindkétszer a support vissza adta mert irtam nekik egy hosszú levelet és fényképekkel igazoltam hogy az enyém az account. Elvileg elöszőr egy Orosz utána meg Ukrán lopta el, vagyis arra régióra állitották át az accountom, az ukránnál honapokig nem vettem észre és felhuzott nekem egy 128as karit 100 milliával, de utána pedig vissza szereztem a supporta, azota boldogan használom egy új karival.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#65481) Mike válasza L-e-f-i-e (#65479) üzenetére


Mike
veterán

azon gondolkodom, hogy ezt más is megveheti? 20 euro
mit csinál a játék ha 2 CEO irodád van, vagy már pont az a CEO és bunker van meg mint amit pluszba adnak? akkor buktad azt?

(#65482) h3lios válasza Mike (#65472) üzenetére


h3lios
addikt

Tudom mi van benne, mert én megvettem. :D

Az autókat / ingatlanokat nem lehet eladni. Annyit veszel belőlük amennyit akarsz, mert ingyen vannak, de így eladni sem lehet őket.

Ugyan ez a helyzet az irodával / bunkerrel. Ha váltassz 1 jobbra, akkor nincs trade in price, amit visszakapsz. Igaz később, ha akarsz ingyen vissza tudod váltani.

Bunkerek közül pedig hogy a fenébe ne lenne jobb-rosszabb ?
Paleto Bay-t adja a kieg alapból, ami hulladék minden szempontból.

A map legtetején van, ahonnan még 1 gyors autóval is 2-3 perc beérni a városba. 1 Vannal, vagy teherautóval ez simán lehet 10-15 perc is.
A belső az természetesen egyezik, de amikor a Buggy-val kell leérni LS-ba az fizikai fájdalommal jár.

2 dolog miatt érheti megi a dolog, ez pedig az 1 milla cash és a legolcsóbb Office.
Utóbbiból tényleg felesleges nagyobbra váltani, mert jó helyen is van és a kilátás is jó. A cash-hez meg csak 500k-t kell hozzá pakolni és meg is van a Warehouse. Én is csak emiatt vettem meg, mert rendesen le lehet jönni az életről, mire 2,5 millát összekaparsz VIP mission-ből.

(#65481) Mike

Semmi nem történik. Ha már van másik Office-od és Bunkered, akkor felkerül a térképre a kettő másik, ami a kiegben van. Tudsz rájuk ingyen váltani, de az upgrade-ek ugyan úgy elvesznek. Meg nyilván, ha ezeknél már van jobbad, akkor totál felesleges megvenni a DLC-t.
MR.FaggotFTW tesztelte, ez az 1 videója valós tartalommal bírt.... :DDD

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#65483) Mike válasza h3lios (#65482) üzenetére


Mike
veterán

Én is azt vettem meg. Önszántamból. (tudom, hülye vagyok, de szeretem az északi részt egyébként is) Helikopterrel szoktam járni

(#65484) h3lios válasza Mike (#65483) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem most sok-sok farmolás után végre összejött 1 épkézláb felállás, ami az ingatlanokat és a járműveket illeti. Átlag akkor vettem újabb cuccokat, a mikor volt rájuk Sale, így viszonylag olcsón megúsztam a fejlesztéseket is. Bunkerből nálam a Smoke Tree a favorit, 1 köpésre van a Facility (reptérnél), ott van a highway mellett, valamint nincsenek sokan, mert mindenki a Farm House-ra hajtott, amikor le volt árazva.

Irodából nem rég költöztem a Maze Bank towerbe, ami csak és kizárólag arra volt jó, hogy elverjek rá 4 millát.. :D (ezt kivételesen nem sale-en vettem).

Visszatérve a kezdő pack-ra. Az Supercar egész jó 1 kezdő játékosnak, viszonylag gyors (nem versenyre, mert ott lealáznak vele), valamint jól irányítható. Nagyon sokáig használtam a játék elején daily drivernek, egészen addig ameddig meg nem lett a Vagner.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#65485) HussarF válasza h3lios (#65482) üzenetére

De miért VIP missionokből akarsz annyi pénzt összeszedni? Én mikor kezdőbb voltam, mindig a duplás adversary-kat toltam. Egész jól szórakoztatott, meg a pénzt is hozta rendesen. Ha duplás az MC business vagy a bunker, akkor MC-ben eladva segítőként is nagyot kaszálsz. Ezek mellett tolhatod persze a VIP work-ot, meg egyéb missionoket, autóversenyeket, stb., amik jobban hoznak.
Van lehetőség bőven és így nem fullad unalomba.

(#65483) Mike
Miért nem a Raton canyon-ban lévőt? Az is északon van és az tényleg elég egyedi, nem nagyon láttam olyat, akinek ott van bunkere

[ Szerkesztve ]

(#65486) Mike válasza HussarF (#65485) üzenetére


Mike
veterán

mert pl a vip work mindenkinek ugyanannyit hoz, nem pedig babszemért vagy melós

(#65487) HussarF válasza Mike (#65486) üzenetére

Megint nem tudod, hogy mit beszélsz. Egy Headhunterrel, ha gyors vagy városban, akkor kb 3 perc alatt kapsz 20ezret. Ez a legjobb kereset, de utána várhatsz egy jó darabig, mire tudsz újra HH-zni.Ezen kívül a yacht ad 10 perc alatt 30ezret, de gondolom yachtod amúgy sincs.
Eladásnál MC-ben kapsz 30ezret és az sem biztos, hogy sokkal tovább tart, mint 5 perc, de cserébe nincs cd, ha jársz eladásról eladásra, folyton kapod. Ha duplás, akkor meg 60ezret. Akkor melyikben is dolgozol babért?

(#65488) h3lios válasza HussarF (#65485) üzenetére


h3lios
addikt

Én főként solo-ban tolom, mert nem birom elviselni a sok idiótát free lobbykban.
Amikor én kezdtem a játékot kb. fél éve, akkor úgy nézett ki a dolog, hogy ahogy spawnoltam valaki lőtt helikopterről, vagy csak simán rakétával.

Más kérdés, hogy azóta meg modderből van rengeteg. Nem 1x fordult elő, hogy bepróbálkoztam 1 free lobby-ban és 4 percen belül ketrecet dobtak rám, vagy épp óriás kerekeket spawolntak elém, miközben vezettem...

Kb. élvezhetetlen volt a cucc, így átálltam solo-ra, ott meg nincsen lehetőség a fent említett dolgokra.
Aztán volt 1 srác, aki megmutatta a CEO-s cuccokat és segítettem neki eladásokkal, így el tudtam indulni + letoltunk 1 pár heist-et.

Ha van 1 olyan session, ahol pl. fórumozókkal tudtok játszani, akkor teljesen rendben van a te megoldásod is, sőt sokkal szórakoztatóbb hosszú távon is.

Én kb. 70 millát solo-ban farmoltam ki, abból vettem meg az összes cuccot, amivel most jelenleg rendelkezem. Most kezdek átállni free lobbyzásra, ezért lenne jó pár fórum társsal együtt játszani. :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#65489) HussarF válasza h3lios (#65488) üzenetére

Az adversary meg a versenyek nem free lobby-k. Azért ennyire nem rossz a cheater helyzet mostanában. Én sokat szoktam random sessionben is lenni.

De amúgy ja, belépsz a PHHU-ba és akkor adott lesz neked is a lehetőség, hogy PHHU sessionben nymulj és lesz társaság meg lehetőség a csoportos dolgokra is.

(#65490) Met


Met
nagyúr

Valahol van magyar cikk hogy a klubban mi mire jó?
Tegnap csak megvettem és átfutottam a beállításokat.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#65491) h3lios válasza Met (#65490) üzenetére


h3lios
addikt

Nem igazán vannak róla még részletes leírások. Egyelőre még mindenki próbálkozik.

B-tag: H3lios#2825

(#65492) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Bekerült egy gyors fordítás az összefoglalóba. Nem nagy kaland, de most ennyi fér bele. Frissítem, ha lesz bővebb infó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#65493) freeknight válasza h3lios (#65491) üzenetére


freeknight
őstag

freeknight1991 a nevem, most fent vagyok üresben, ha még kell ;)

(#65494) gyugyo79 válasza HussarF (#65463) üzenetére


gyugyo79
addikt

Fixen vonja GTA naponként és elég ha üzemel, nem kell supply. Legalábbis nálam. Megtaláltam azt is is, hogy mi alapján és mennyit :
Itt még össze van szedve jó pár költség

Biker Businesses are a money pit, it goes as follows:

Cocaine Lockup:

o Standard facility maintenance is $4,500.

o Fully upgraded facility maintenance is $9,000, calculated as follows:

Standard facility is $4,500.

Equipment upgrade is $1,500.

Staff upgrade is $2,250.

Security upgrade is $750.

Counterfeit Cash Factory:

o Standard facility maintenance is $3,000.

o Fully upgraded facility maintenance is $6,000, calculated as follows:

Standard facility is $3,000.

Equipment upgrade is $1,000.

Staff upgrade is $1,500.

Security upgrade is $500.

Document Forgery Office:

o Standard facility maintenance is $1,500.

o Fully upgraded facility maintenance is $3,000, calculated as follows:

Standard facility is $1,500.

Equipment upgrade is $500.

Staff upgrade is $750.

Security upgrade is $250.

Methamphetamine Lab:

Standard facility is $3,600.

Equipment upgrade is $1,200.

Staff upgrade is $1,800.

Security upgrade is $600.

Weed Farm:

o Standard facility maintenance is $2,400.

o Fully upgraded facility maintenance is $4,800, calculated as follows:

Standard facility is $2,400.

Equipment upgrade is $800.

Staff upgrade is $1,200.

Security upgrade is $400.

(#65495) nesh_019 válasza gyugyo79 (#65494) üzenetére


nesh_019
senior tag

itt van magyarul egy része:
[link]

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#65496) HussarF válasza gyugyo79 (#65494) üzenetére

Nekem nem vont le, az MC bizniszekre pénzt, ha nincs benne supply de működik. Ez már májusban is téma volt. Ha csak azóta nem változtattak az új DLC-ben ezen.
Bár olyat is hallottam, hogy MC-be lépve von csak le. És tény, hogy amíg én nem foglalkoztam az MC businesekkel, MC-be sem nagyon léptem be. Max eladásnál, de ott sem tűnt fel, hogy vonja a pénzt, ahogy President leszek. Esetleg ezt érdemes még kipróbálni.
Mert ez azt is magyarázná, hogy a bunker miért vonja üresen is a pénzt. Ott Mc meg Ceo is lehetsz. És aki nem MC-zik, az is gyakran ceo-zik, így tud a bunker vonni.
Nem triviális kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#65497) gyugyo79 válasza nesh_019 (#65495) üzenetére


gyugyo79
addikt

Cactus majd törli ha így van de szerintem ezt nem szedte össze. Ezek a karbantartási költségei az egyes gyáraknak annak függvényében, hogy milyen fejlesztés van megvéve.

Ezek után pld. az is látszik, hogy ha valaki most csak ezért venne valami MC gyárat nagyon fontolja meg, hogy vesz e bele bármit :)

(#65498) Dahkteromar válasza gyugyo79 (#65494) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

1 GTA nap 48 perc. Tehát például a kokain 60/48 * 9000 = 11250 dolcsi-t visz el. Míg a technician 10k-t 60 perc alatt termel?
Úgy tűnik üresen futtatni nem éri meg a businesseket. (amennyiben tényleg van levonás, ha üres)

[ Szerkesztve ]

(#65499) gyugyo79 válasza HussarF (#65496) üzenetére


gyugyo79
addikt

GTA naponként von le és csak ha az adott nap MC -be lépsz. HA supply is van a gyárba meg eladható termék is de nem lépsz be az MC be akkor sem von le semmit viszont ahogy belépsz és az adott GTA napon még nem vont akkor vonja. Nem vonja le azokat a napokat se utólag amikor nem léptünk MC -be ha üzemelt addig is a gyár ....

Tehát jelenleg is ha valaki bekapcsolja gyárakat üresen és rá állítja az embereket és soha többet nem lép be MC-be annak egy fillérébe se fog kerülni.
Viszont ha a Koko gyárat üzemeltetné akkor ki kell fizetni a karbantartási díjat az összesre. Azokra a napokra amit a Koko eladása közbe MC -be tölt.
Legalábbis annak aki nem olyan szerencsés mint te meg azok akiknek nem vonja a játék .

[ Szerkesztve ]

(#65500) hegyipapa válasza gyugyo79 (#65499) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Küldetem invet az új crew-ba ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.