Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65901) Zeze94


Zeze94
tag

Sziasztok!

Lehet csatlakozni a PH! Crewba? Régóta játszogatom a GTA V-vel, és az Online-nal is, de sose "vittem sokra" benne, mivel sose volt igazán kivel játszani, úgy meg hamar elmegy a kedve az embernek tőle. Bevallom sose értettem hozzá igazán, mit s hogyan is kellene az Onlineban csinálni, el vagyok benne veszve az az igazság... :) A Heistekig jutottam, plusz néha versenyzem egy kicsit, meg kerülök egyet az autóimmal csak olyan örömautózás címen.
Ha már így belemerültem a bemutatkozásba, akkor amúgy Seagal vagyok, felvidéki származású, Révkomáromban tanuló 23 éves férfiú. :) A PH!-n évek óta jelen vagyok, ám hozzászólni ritkán szoktam, inkább amolyan csendes megfigyelő vagyok csupán. Háziállatok terén vannak otthon halaim, a bátyám(már, amikor otthon van), meg házisárkánynak néha a muter :) Pozitív embernek tartom magam, nagyon rosszalkodni nem szoktam az Onlineban sem, inkább az élni és élni hagyni elvet követem. Rendszerességet nem tudnék mondani arra vonatkozólag, hogy milyen gyakran játszom, mivel társak híján csak néha felnéztem, de hamar elegem lett mindig a sok vérpistikéből...
Ha beférek közétek, akkor remélem építő tagja lehetek a közösségnek és remélem tanulhatok tőletek ezt-azt. :)

Köszi!
Üdv,
Seagal.

[ Szerkesztve ]

(#65902) WolandR válasza #81556480 (#65899) üzenetére


WolandR
csendes tag

bojler.... :DDD
Nekem ha jól rémlik egy 500, majd 2x 250 meg a végén egy 100as... de már nagyon untam a csajt, pedig közben ment a játék és még a konyhába is járkáltam... :D

(#65903) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Nekem meg bejelentkezéskor adtak 100.000 dolcsit, nem tudtam belépni, vissza kampányba, újra online, levontak tőlem 100.000 dolcsit...

Seagal: nézd át az első hozzászólásban az összefoglalókat, szabályzatot.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#65904) Plata


Plata
félisten

Próbáltam ma este promó küldiket tolni klubban,hátha végre egyszer kapok röplap szórást.
De azért sem.
De két új celeb küldit is kifogtam.
Az egyikben azt a csajt kellett lenyúlni a zsaruktól aki olyan mint lindzi de nagyon lohan.
Elfelejtettem a játékbeli nevét.
Az mókás volt,üldöztek minket a zsaruk hogy vernyákolt már. :D
Utána kaptam egy másik celebest,ott meg valami Miranda nevű csajt kellett felvenni,nem szívatós küldi volt hogy elküld 2 kamu címre és utána az igazira,egyből jó címre kellett menni,felvettem a csajt,erre üldözni kezdtek minket paparazzik és le kellett őket rázni,majd elmenni a város másik felére felvenni még egy csajt.
Akár hogy próbálom nekem sosem ad röplapos küldit.

(#65905) HussarF

Hacsekivel és Dahkteromar-ral teszteltük a speedo custom armort eladás közben. Érdekes mód az Oppressor és az RPG és ugyanolyan erősen hat rá, holott elvileg az utóbbi más esetekben kb. másfélszer erősebb. Lehet, hogy azért van így, mert eladás közben az eladás járműveket szerencsére nem fogja be a homing.

4 tesztet végeztünk a Speedo custommel, mindegyik esetben 1 egységnyi terméket eladva:

1: Oppressor rakéta vs 0-s armor
2: Oppressor rakéta vs 2-es armor
3: Oppressor rakéta vs 3-as armor
4: RPG vs 2-es armor

Eredmények:

1: 1. rakétára robbant
2: 3. rakétára robbant
3: 4. rakétára robbant
4: 3. rakétára robbant

Konklúzió:
-A Speedo az armor szintjének megfelelő számú rakétát bír ki (1->1, 2->2, 3->3).
-Nincs különbség kis- és nagyerejű rakéta között ebben az esetben.

További kutatási irányok lehetnek:
-Egyéb robbanóanyagoknak való ellenállás (explosive sniper, sticky, tank ágyú stb.)
-Pounder armor teszt (bár ez költséges mutatvány lehet)

[ Szerkesztve ]

(#65906) Reaper válasza HussarF (#65905) üzenetére


Reaper
őstag

Itt tesztelték a Mulet, az is ugyanannyi lett, 100 és 200 ládával is, mint a Speedo: YT

(#65907) hegyipapa válasza Zeze94 (#65901) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#65908) Kiskokó válasza Plata (#65904) üzenetére


Kiskokó
veterán

Már online is mondtam, hogy nem tudom mit vársz annyira a röplap szóráson :D Mész helivel E betű kis cetlik esnek. Ebből 8 hely mint egy Helis MC- eladás.

Nekem meg feszt azt adja vagy 3-4 szer már tuti.

Viszont celeb még egy se.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65909) HussarF válasza Reaper (#65906) üzenetére

Köszi, ezt délután megnézem, hogy mennyire hasznos.

(#65908) Kiskokó
Én sem értem :D
Sztem is a celebesek a legjobbak. A Lacey Jonas-os már volt nekem. Azóta beadott még egyet, a névre nem emlékszem, de Hummer limóval kellett volna értemenni. Csak betámadtak ketten, a limót szétlőtték, így az meghiúsult, mielőtt felvehettem volna. Azt sajnáltam nagyon. Kempeltem is a két köcsögöt sokáig miatta ;]

(#65910) VikMorroHun válasza Plata (#65904) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Örülj neki, marha unalmas volt 8 helyet végiglátogatni a városban, hogy kiragasszak egy-egy röplapot. Adtak hozzá helikoptert, de kocsival gyorsabb. Ja, ez plakát ragasztás, neked röplap szórás kell. Mindegy, akkor is unalmas volt. :)

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#65911) Triathlete


Triathlete
senior tag

Dobozos verzió birtokában valahogy ki lehet kerülni a lemezekkel való p*cs*lést és netről lehúzni az egészet úgy ahogy van?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#65912) Mr.Csizmás válasza Triathlete (#65911) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, az RSC appból telepíted bejelentkezés után.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65913) Triathlete válasza Mr.Csizmás (#65912) üzenetére


Triathlete
senior tag

:R

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#65914) Logitech válasza Puma K (#65891) üzenetére


Logitech
aktív tag

(#65915) HussarF válasza Logitech (#65914) üzenetére

Ez a west vinewood NC?

(#65916) Zeze94 válasza hegyipapa (#65907) üzenetére


Zeze94
tag

Már elolvastam, és teljességgel egyetértek vele. Megvárom, míg az egyik barátom kilép az IGN Crewból, utána jelentkezem is. HUN-Zeze a nickem a GTAO-ban.

(#65917) Puma K válasza Logitech (#65914) üzenetére


Puma K
veterán

GJ! ;]

(#65915) HussarF

Igen, az.

Viszont baromira zavar a felette lévő reklám:

Elsőre nem is tudtam, hogy az van a tetején... ez így egy meleg bár is lehetne :DDD
Kinek is van még meg ugyan ez a klub...? ;] ;] ;]

Az épület is eléggé a "ledózerolnám a p*csába" kategóriába esik nálam a kinézete miatt... egyedül az elhelyezkedése miatt esett erre a választásom... és hogy lehetőség szerint ebből se azt vegyem ami már meg van ismerős-ismerősöknek, hogy kevésbé legyen monoton a játék.

A másik meg a "That’s whatever. What pisses me off the most is the weird alien noises coming from the building opposite the street" - [link]

Meleg élien klub :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65918) freeknight válasza Puma K (#65917) üzenetére


freeknight
őstag

"és hogy lehetőség szerint ebből se azt vegyem ami már meg van ismerős-ismerősöknek, hogy kevésbé legyen monoton a játék."
Az emberek 90%-a a legdrágábbat veszi bármiből, úgyhogy valóban egyedit akarsz, akkor ne a legdrágábbat válaszd, és kész ;]
Egyébként ez tetszik a rockstartól, hogy ezt tudják, és erre rá is játszanak. Nagy poén pl az avenger belső dekornál, (amik ráadásul még egy árban is vannak), hogy a listában utolsó dekor leírása ennyi: "úgyis tudjuk, hogy ezt fogod venni" :D . Vagy a legdrágább yacht: egyrészt az a legkönnyebben betámadható, tehát az egyik legrosszabb választás, másrészt a leírása megint csak ennyi: "Ez. Nyilván" :D

Szerintem itt a klubnál is szándékos, hogy a legdrágább van a leggagyibb épületben, és emellett minden belépésnél a képedbe bámul egy nagy f*sz :DDD

(#65919) HussarF válasza Puma K (#65917) üzenetére

Tele van ilyen reklámokkal a város (mármint nem pont iylenekkel, de ugyanilyen poén reklámokkal) csak az ember nem szokta figyelni. Persze, ha beköltözik alá, akkor észreveszi, de nem kell vele törődni, máshol is ilyenek vannak. Az alien hang is ott volt mindenkor, csak eddig senki nem figyelte, max azt hitte cseng a füle, mikor elszáguldott mellette.

Amúgy egyetértek freeknight-tal. Ezt vetted, hogy egyedi legyen? WTF, az emberek 90%-ának ez van :C

(#65920) szTotyy
Igaz, az is népszerű. De sok mást is választanak emberek :D Nekem a Vespucci Canals-nál van a klubom és ott is sokszor látok másokat is random sessionökben. Meg pl Hacsekinek Downton Vinewoodja van, meg mást is láttam már ott. A város központban lévő klubot is láttam már tulajdonolni. Akkor vmelyik PH-snak, talán BossAkos-nak ott a kikötőben, a legolcsóbb van meg (Elysian Island).

Amit még nem láttam, hogy vettek volna, az a La Mesa NC, a Cypress flats NC és a LSIA NC.

Pedig a La Mesa-n sokat gondolkoztam, az valahogy tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#65920) szTotyy válasza freeknight (#65918) üzenetére


szTotyy
őstag

Ahogy elnéztem a legtöbben ez és a del perroi klub (a Maze Bank alatti) közül választottak. Mást nem is láttam talán. Van egyáltalán valaki, aki nem e kettő közül vásárolt dizsit magának?

[ Szerkesztve ]

(#65921) Mr.Csizmás válasza freeknight (#65918) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fogyasztói társadalom kifigurázása kimaxolva :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65922) Puma K válasza freeknight (#65918) üzenetére


Puma K
veterán

Nana! ;]
Takarva van az a bré nem ám csak úgy a semmibe lóg mint valami gyümölcs :DDD

Igyekszünk nem úgy vásárolni, hogy mindenből a legdrágábbat. Nézzük a környezetet, elsődleges házunk elhelyezkedését stb... de még mindig nem kínál annyi lehetőséget az RS mint adott lenne játékon belül :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65923) HussarF válasza Reaper (#65906) üzenetére

Na, megnéztem ezt a videót, tényleg hasznos. Ami kiderül belőle a tegnapi tesztünkkel kapcsolatban:

- Lvl3 armorral (max armor) a Mule is ugyanannyit bír elviselni rakétákból, mint a Speedo. Ebből én levonnám azt a következtetést, hogy valószínűleg a Pounder is ennyit bír. Tehát nincs különbség a járművek ellenálló képességében, az csak a páncéltól függ.

-Nem függ az ellenálló képesség a rakomány méretétől.

+ info: a videó alapján a Mule minden szempontból egy rakás sz.r. Nem érdemes megvenni, csak a Speedo-t és a Pounder-t.

Ez így a tegnapival együtt már egész sok hasznos infó, lehet, hogy mehetne az összefoglalóba is az After Hours leírásába.

[ Szerkesztve ]

(#65924) Puma K válasza freeknight (#65918) üzenetére


Puma K
veterán

Mivel másokkal -személyes ismerősökön kívül- nem játszok, így nincs viszonyítási alapom és elsődlegesen az ismerősök a meghatározó tényezők aki függvényében vásárolok.

(#65919) HussarF

"Ezt vetted, hogy egyedi legyen?"

He?
Hol írtam ilyet?

Azért vettem ezt, hogy ne ugyan az legyen mint az ismerőseimnek...

:F

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65925) Plata válasza Kiskokó (#65908) üzenetére


Plata
félisten

Bakker mennyit írtatok míg nem voltam gép közelben.
Nézd én csak szeretném kipróbálni ennyi,de nekem mindig celeb jön. :W

(#65926) pokers válasza Puma K (#65917) üzenetére


pokers
senior tag

Én ezt nézem mikor dizsibe megyek. Mégis csak jobb két széket nézni, mint egy üveg parfümöt egy alsógatyába :DDD

(#65927) Logitech válasza HussarF (#65915) üzenetére


Logitech
aktív tag

igen

(#65928) Heller2 válasza pokers (#65926) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én is ezt választottam, nagyon jól megközelíthető.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#65929) HussarF válasza pokers (#65926) üzenetére

Pedig sok jó plakát van :D

(#65930) L-e-f-i-e válasza HussarF (#65929) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Még ezeknél cifrábbak is :)

=^-^=

(#65931) Puma K válasza pokers (#65926) üzenetére


Puma K
veterán

Cserélünk...? ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65932) hacseki30


hacseki30
tag

MC-ben dodós eladásnál egyszer megpróbáltam hydrával tolni a dodót. Nem vált be tökéketesen... De vajon Volatol háton körbe lehet-e furikázni a dodót? Nem próbálta még ezt valamelyikőtök esetleg? :D

[ Szerkesztve ]

(#65933) Plata válasza hacseki30 (#65932) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem Avengerre is felfér.

(#65934) hacseki30 válasza Plata (#65933) üzenetére


hacseki30
tag

Igen, lehet, hogy az is jó lenne. De igazából az érdekelne, hogy a dodóból ki lehet-e dobni úgy az árut a CP-ken, hogy közben egy másik repcsi hátán ül.

(#65935) Mr.Csizmás válasza hacseki30 (#65932) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megpróbálhatjuk :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65936) szTotyy válasza Plata (#65933) üzenetére


szTotyy
őstag

Az Avenger meg elfér egy Bombushka hátán, az meg egy Volatol szárnyán. És kész is a GTA-s matrjoska baba :DDD Szép látvány lehet. Hacsi, szép kihívás, képet róla!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65937) HussarF válasza hacseki30 (#65932) üzenetére

Azért ezek az ügyeskedések már több macerával járnának, mint az original módon eladni az árut :D

(#65938) freeknight válasza hacseki30 (#65932) üzenetére


freeknight
őstag

Szép elképzelés. :D

Én a dodós eladásokat még a postásnál is jobban utálom, olyan lassúak azok a dögök.
És végre a Volatolnak is találnánk valami funkciót :D

(#65939) hacseki30 válasza HussarF (#65937) üzenetére


hacseki30
tag

Hát az biztos :) Viszont mennyivel stílusosabb :D

(#65940) Plata válasza freeknight (#65938) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem lecsúszik róla.
Régebben a Hydra hátuljáról is lecsúszott a Buzzard.

(#65941) HussarF válasza Plata (#65940) üzenetére

Azért ezen a fajta viselkedésen (ti. hogy jármű platón nem működik úgy a súrlódási erő, mint a talajon) már sokat javítottak. Múltkor a Dump puttonyára szálltam le helikopterrel és bármerre mentem, szépen fennmaradt. Egy éles kanyarnál esett csak le, de teljesen reális volt a dolog, ott tényleg le kellett esnie.

(#65942) Reaper válasza hacseki30 (#65932) üzenetére


Reaper
őstag

Az ugye megvan, hogy mindkettővel elég alacsonyan kell akkor repülni? :)

(#65943) INMOTEP válasza HussarF (#65941) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én a Volatol szárnyára raktam egy kocsit .Bizonyos magasságig stabilan fent maradt ,de amikor magasabbra repültem már legurult ,szóval a fizika egész tűrhető ezen a téren

GTA V Live stram 1.100.000 ezret kapartam össze ,szinte a legtöbben is pont ennyit .

[ Szerkesztve ]

(#65944) HussarF válasza INMOTEP (#65943) üzenetére

Mondjuk a fizika nem biztos, hogy akkor jó, ha egy repülő szárnyán megmarad egy kocsi :D

Egy platón meg kell maradnia, de egy szárnyon... Azért az más tészta
(Ráadásul elrontja a légáramlást a szárnyon, ami így elveszti a felhajtóerejét, stb. stb. ;] )

(#65945) INMOTEP válasza HussarF (#65944) üzenetére


INMOTEP
őstag

Arra irtam hogy ahogy emelkedtem ,a szél sebessége lenyomta róla ......Minél jobban emelkedsz vele annál jobban levisz róla mindent .Egy autó önsúlya behúzott kézifékkel ((már ha van ilyen egy játékban )) egy darabig pár másodpercig ott kell tartson egy nagyobb autót .közel mondhatni sik felületen ,szerintem " Pláne ha nem menetiránnyal szemben állsz rajta hanem keresztbe :D Szóval az lenne a fura ha végig rajta maradna mozdulatlanul

[ Szerkesztve ]

(#65946) freeknight válasza HussarF (#65944) üzenetére


freeknight
őstag

Én érzem, hogy a dodo így meg fog maradni rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#65947) Mr.Csizmás válasza freeknight (#65946) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Kerbal Space-ben csináltam már Mistel elrendezésű gépet földkörüli mérésekhez :D mondjuk ott ~30-50k pénz volt minden repülés a megsemmisülő hordozógép miatt :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65948) Plata


Plata
félisten

Srácok a Blimp elég nagy arra nem fér rá a dodó? :DDD
Amilyen marha lassú mondjuk lehet hogy tolni kell valamivel.
Múltkor én leszálltam a Blimp tetején,bár fordulásnál le esett a járgányom,de én tök lazán elvoltam rajta amíg Saabe le nem lőtte.
Vicc hogy a robbanásba meg a zuhanásba nem haltam bele,de aztán rám esett a kiégett blimp roncsa és meghaltam. :Y

(#65949) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Milyen időközönként van ez a live stream? Sajnos lemaradtam róla, de ha otthon vagyok, szívesen csekkolnám. :)
Aki képben van, benyomhatná mindig az aktuális linket.

Még egy kérdés: ha telefonon nézem és a SC-ba bejelentkezem, akkor is megkaphatom amit dob? Mert akkor képes lennék feltenni a facebookot a telefonomra.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#65950) negyven2 válasza bluuzia (#65949) üzenetére


negyven2
veterán

Holnap hajnali 3-kor és 15:30-kor lesz.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.