Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66351) negyven2 válasza Plata (#66350) üzenetére


negyven2
veterán

Ha a Games*ar cikkére gondolsz, akkor ott is is írják, hogy ma érkezik (de. 11 körül).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66352) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Elérhetőek most már és van új Dj (BLACK MADONNA)

[ Szerkesztve ]

(#66353) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Hát te ki a fszm vagy? :)

(#66354) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Terrorbyte-nak külön garázsa van a Nightclub-ban :

(#66355) Kiskokó válasza olddirtyB (#66353) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ki...szott idegesítő hogy nem írja ki a neveket NC-n belül....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66356) Met válasza olddirtyB (#66353) üzenetére


Met
nagyúr

MOMO :Y

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#66357) Franklin válasza Kiskokó (#66355) üzenetére


Franklin
addikt

Y-nal se?

(#66358) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Black Madonna igen csúnya karkater plusz még dagadt is. Jó nem végig Cargobob-al kell elhozni, de elbírja a személy autó is :D :D

(#66359) hacseki30 válasza hegyipapa (#66358) üzenetére


hacseki30
tag

Ha valaki online van, megírná, hogy lehet-e supplyt venni a Terrorbyteban vagy csak lopást lehet indítani onnan.

[ Szerkesztve ]

(#66360) HussarF válasza hegyipapa (#66358) üzenetére

Micsoda nem PC beszéd ez? A feministák már a plafonon lennének ;]

Amúgy azt hittem most nem hoznak új DJ-t, ha már ennyi újdonságot behoztak. Mondjuk maradt még a következő hetekre így is. Mi van még hátra? A Menacer biztos.

(#66361) Plata válasza hacseki30 (#66359) üzenetére


Plata
félisten

Invite only sessionban a supply küldiken lakat van és azt írja hogy húzzak public-ba.
Hogy milyen lehet a küldi nem tudom,de van minden bizniszhez supply küldi.
Csak nem volt időm publicba menni.
Letoltam egy bankrablós küldit meg próbáltam lifeinvaderest de elfogyott az időm.

(#66362) Mr.Csizmás válasza Plata (#66361) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért gyíkoskodsz inviteben?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66363) negyven2 válasza hacseki30 (#66359) üzenetére


negyven2
veterán

Csak lopást lehet onnan indítani.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66364) Plata válasza Mr.Csizmás (#66362) üzenetére


Plata
félisten

Mert invite only sessionban nem lesz bajom ha afkolok.
És sokat afkoltam,mert dolgom is volt,meg kevés időm játszani.
Vettem terrorbyte-ot,de nekem a nightclubban nem volt garázs neki.
Olyat nem láttam,pedig megnéztem kétszer is.
Bár lehet nem a liftnél kellett volna.
A terrorbyte sokkal jobban vezethető mint a MOC.
De a terrorbyte fejlesztés nélkül,már ha lehet fejleszteni,totál páncélozatlan,simán belövik egy festékpisztollyal is.
Viszont vezetni sokkal jobb mint MOC-ot,inkább insurgent szerű mint MOC.
A bankrablós küldetés 32k dollárt adott,lifeinvaderest nem tudtam megcsinálni,odaértem a lifeinvaderhez,de sajnos le kellett lépnem.Ha csinálsz egy küldetést félóra cd-t kap,a többi küldi meg talán 5 percet.
Mikor letoltam a bankrablóst és bementem a terrorbilibe még 4 perc valamennyi cd volt minden küldetésen.Kivéve a bankos,azon 29 perc valamennyi.

(#66365) Heller2 válasza Mr.Csizmás (#66362) üzenetére


Heller2
aktív tag

:R ;] ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66366) hacseki30 válasza Plata (#66364) üzenetére


hacseki30
tag

Csak rápillantottam a hsz-ed 2. részére, de ha az új küldikről írsz benne, akkor tedd spoilerbe légy szíves. Ne rontsd el mindazok élményét, akik csak később jutnak gép elé, és szeretnék maguk felfedezni a küldiket!

(#66367) bluuzia válasza hacseki30 (#66366) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Na ezzel feladtad a leckét! :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66368) Franklin


Franklin
addikt

Bugos a meth laborom, vagy nem tudom mi van, de már kétszer vettem bele supply-t, és még mindig csak 2 kis csík árut termeltek.

Most ha még háromszor kell vennem, hogy full product legyen, az már 375e dollár, szóval veszteséges lesz? :F

Staff upgrade megvan, equipment nincs. De a többi biznisznél sincs, és azok szépen termelnek, ahogy kell.

Valaki azt a tippet adta, hogy függesszem fel és indítsam újra, meg is tettem, de így se javult meg, egyéb ötlet?

(#66369) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Letoltam 5 küldetést és nagyon jók. Javaslom mindenkinek. Ráadásul kevesebb mint 1 óra alatt megvan tehát MKII vétel előtt az majdnem még 1 milliót is jelent (kedvezményes ár miatt). 10 perc alatt megcsinálhatók az egyszemélyesek (elsőre is) és 1 kivételével 30k felett fizetnek.

[ Szerkesztve ]

(#66370) Logitech válasza Franklin (#66368) üzenetére


Logitech
aktív tag

Add el ami benne van, hátha azután helyrejön.

(#66371) Tomzi78 válasza hacseki30 (#66359) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Egy igazi Bölény az új Dj.Hegyipapa alig birta el a cargo :) Teljesen igazad van

(#66372) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#66369) üzenetére


gyugyo79
addikt

Viszont gyémánt boltba miután 3-djára se küldött új helyszínre kipróbáltam, hogy beállok elé és úgy nem is engedte elindítani a küldetést. Ebből arra következtettek nincs is csak egy helyszín. Ami kicsit elkeserítő.
Bankból 3 különbözőt biztos össze hoztak mert az legalább még nem ismétlődött még ha a feladat ugyan az is. :)

[ Szerkesztve ]

(#66373) HussarF

Örülök, hogy mindenki használja a spoilert....

(#66374) HussarF

Most akkor mi a helyzet az Opi MKII-vel? Tényleg nem jó PvP-re? Eddig arról volt szó, hogy az MKI-nél is nagyobb griefer gép lesz, erre azt hallom, hogy pvp-ben nem is igazán jó

(#66375) Heller2 válasza HussarF (#66374) üzenetére


Heller2
aktív tag

Lassú. Kb a Thruster sebessgével tud menni. Ha megállsz, vagy nem nyomod a gázt, akkor töltödik a booster. Ami kevesebb ideig dolgozik, mint az MKI-nél. Nem is ad akkora lökést.
Amit még nem találtam meg, az az ereszkedés álló helyzetben. Gondolok itt arra, hogy megérkezek valahova és leereszkednék a ház elé..
A boostot is keresnem kellett (X).
De lehet vele víz fölé menni, elég melós leesni is róla de nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#66376) HussarF válasza Heller2 (#66375) üzenetére

Pedig eldöntöttem ,hogy ha már Opi MKI-em nincs is, ezt nem hagyom ki, ekkora pvp hátrányba már nem akarok kerülni. Aztán lehet mégsem lesz ez túl jó semmire sem?
Mindenki itt sírt, hogy vége a public sessionöknek, ezzel mindenki szét lesz griefelve, erre tessék... Bíztam én a cockstarban ;]

(#66377) L-e-f-i-e válasza HussarF (#66376) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez általában azért így szokott lenni.. :)

Azért amint lehet kipróbálom majd városban repkedni/közlekedni vele mennyire praktikus :)

=^-^=

(#66378) HussarF válasza L-e-f-i-e (#66377) üzenetére

Mondjuk én is azt hittem, hogy valami brutálabbat hoznak, mint az MKI. Azzal azért elég nagyokat lehet g.ciskedni. De most úgy tűnik nem egészen ez a helyzet.

(#66379) hegyipapa válasza L-e-f-i-e (#66377) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Városba nem rossz, annyit repülsz vele amennyit akarsz. Gyorsan megáll. Szerintem nem olyan lassú tuningal persze amihez kell a terrorbyte, én gyorsabbnak érzem mint a Thrustert de össze kéne hasonlítani.

(#66380) olddirtyB válasza Kiskokó (#66355) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Nem hívtam be, magától jött. Amikor kimentem kétszer robbantotta fel a hydrámat deluxoval úgy, hogy a radaron nem látszott, pedig se ghost, se off radar nem volt. Egy majom modder :)

(#66381) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Rockstar infó

BF Dune FAV – 30% off (Buy it Now & Trade Prices)
HVY APC – 30% off (Buy it Now & Trade Prices)
Pfister Neon – 30% off
Annis RE-7B – 30% off
Armor Plating (Speedo Custom, Mule Custom & Pounder Custom) – 30% off
Countermeasures – 30% off
Bombs – 30% off
Liveries – 30% off
Engines – 30% off
Aircraft & Land Vehicle Weapons – 30% off

Hangars – 25% off
Hangar Renovations – 25% off
Hangar Workshop – 25% off
Executive Offices – 25% off
Executive Office Renovations – 25% off
Executive Office Garages – 25% off
Executive Office Garage Renovations – 25% off
Custom Auto Shop – 25% off
Special Cargo Warehouses – 25% off
Biker Clubhouses – 25% off
Biker Clubhouse Renovations – 25% off
Custom Bike Shop – 25% off
Biker Businesses – 25% off
Bunkers – 25% off
Bunker Renovations – 25% off

(#66382) VikMorroHun válasza HussarF (#66373) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Most akkor nem szabadna leírni, hogy miről szól az új tartalom a játékban?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66383) HussarF válasza hegyipapa (#66381) üzenetére

Na, akkor most kell megjavítani az Akula homing-ját, mert ugy látom nem nagyon akaják patchelni. Most olcsóbb a fegyverváltás elvileg.

(#66384) h3lios


h3lios
addikt

Hát srácok a héten nem nagyon kell streamet nézni... :D

2 alkalommal lesz egyáltalán nézhető időpont az EU-s játékosoknak. Holnap este 11-kor, utána meg 10-kor. A többi mind hajnal 2-3 körül van.

B-tag: H3lios#2825

(#66385) PeAdam


PeAdam
tag

Na most ennek az új centernek így semmi értelme nincs. Már megörültem h végre lehet 1 helyről intézni a supply vételt erre csak küldetést lehet belőle indítani, ahogy olvasom. Komolyan van olyan aki küldetésekkel supplizgatja a bunkert pl? Szerintem kb mindenki veszi, passzív jövedelem, még ha kevesebb is a haszon. Nemértem miért nem lehet akkor ebből a centerből megrendelni, meg nyomon követni h mikor fogy ki.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#66386) HussarF válasza PeAdam (#66385) üzenetére

Hogyne lenne értelme. Így is több, mint elsőre tűnt.
Ládázásnál kimondottan előnyös, most pl. 2 nagyraktárt töltök. Berakom a Terrorbyte-ot a kettő közé és sokkal gyorsabban tudom indítani a következő missiont.
Meg amúgy a bunkerbe szoktam supply-ozgatni, nem mindig veszem.
Túl kényelmesek vagytok már :(

[ Szerkesztve ]

(#66387) HussarF

Amúgy első csalódottságom ellenére már most azt mondom, hogy ez messze az eddigi legjobb DLC. Ez a Terrorbyte is nagy feeling. A client job-ok meg vip work-hoz hasonlóak, csak érdekesebbek. A LifeInvaderes nagyon tetszett :D

(#66388) pendre54 válasza HussarF (#66387) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Elég rövid ideig voltam bent most, csak annyi időre, hogy megvegyem ezt a terrorbyte akármit, meg egy kicsit szétnéztem, viszont arra még nem jöttem rá, hogy ezeket honnan lehet majd indítani?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#66389) p0ty


p0ty
aktív tag

Sziasztok!
Fél év után újra elkezdtem a játékot és látom hogy igen sok újdonság van, ami nagyon érdekelne hogy ez a nightclub hogy működik? láttam hogy embereket tudok felvenni és az érdekelne hogy mondjuk felveszem az embert hogy csinálja a ceo-t és a special vehicle cargot
akkor ott nekem semmi dolgom csinálják helyettem? és én csak a pénzt kapom? vagyis addig akár elmehetek stunt racere vagy közben nekem is kell ott valamit csinálnom?
Előre is köszi a válaszokat! :)

(#66390) PeAdam válasza p0ty (#66389) üzenetére


PeAdam
tag

Szia! Igen, rengeteg tartalom került a játékba mostanra, én olyannyira ráfüggtem egyébként, hogy mostanra mással nem is játszom, annyira tartalmas, összetett és szórakoztató az Online :D Témával kapcsolatban:

Vegyünk engem példának : Rendelkezem Ceo irodával, hozzá tartozó warehouse-zal, illetve bunkerrel, így nálam 2 technikus dolgozik a klubb raktárában, ők a meglévő vállalkozásaiddal kapcsolatban állnak, így a bunker illetve a warehouse is passzívan árut termel neked a klubba. Annyi a különbség, hogy ezzel semmi dolgod nincs, ugyanis elég aktívnak lennie a vállalkozásoknak és a technikusok már tudnak is dolgozni, így teljesen passzív az ebből származó jövedelem, neked csak el kell majd adnod az árút. A bunkert meg például ugyanúgy supplizod és eladod mint eddig.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#66391) doktordevil válasza pendre54 (#66388) üzenetére


doktordevil
tag

Ezt asszem akkor írja ki ha a nightclubban vagy. Állj ki a garázsból a Terrorbyte-tal.

(#66392) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tbyte kérdés: a missziók elérhetőek a jármű megvásárlásával, vagy kell renovate is?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66393) HussarF válasza Mr.Csizmás (#66392) üzenetére

Elérhetők, a touch screen alap felszereltség. A drone station, a missile launcher, a weapon workshop meg az Opi tuning rész a feláras.

Mondjuk van olyan Client job, amihez drone kell. Ebben nem vagyok biztos, de lehet, hogy azt nem tudod indítani, ha nincs drone station-öd.

[ Szerkesztve ]

(#66394) Kiskokó válasza HussarF (#66393) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Mondjuk van olyan Client job, amihez drone kell."

Spoiler gombot használhatnád Husika ... :U :F

:P ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66395) HussarF válasza Kiskokó (#66394) üzenetére

Ne legyél gyökér, Saabe, még ha nehezet is kérek ;]

Eltelt már egy nap a frissítés óta, aki akarta, az már láthatta a tartalmakat. Azért ez nem ugyanaz, mint mikor már délben be vannak irkálva, hogy mi hogy lesz, amikor a legtöbben még dolgoznak és maguk akarják estefelé felfedezni, amikor géphez kerülnek. Ráadásul én nem is csak elkezdtem beírni magamtól, hanem volt egy kérdés, amire válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#66396) Logitech válasza HussarF (#66395) üzenetére


Logitech
aktív tag

És akik maguk akarják hétvégén felfedezni, amikor géphez kerülnek?

(#66397) HussarF válasza Logitech (#66396) üzenetére

És akik 2 év múlva akarják felfedezni, amikor megveszik a játékot?
Sztem az, hogy ne legyen előre ellőve minden legalább egy pár órán keresztül, még elvárható. Aki meg napokig nem fog még a játék közelébe kerülni, az meg számítson rá, hogy találkozik spoileres részekkel.
Nem értem mi olyan nehéz ennek megértésében...

(#66398) freeknight válasza HussarF (#66397) üzenetére


freeknight
őstag

Azért picit vicces, hogy a legnagyobb spoiler megszállottak csak addig spoiler megszállottak, amíg ők maguk nem látták a spoileres témát. Utána már hirtelen nembaj, ha spoiler van, meg számítson rá a másik :DDD

(#66399) p0ty válasza PeAdam (#66390) üzenetére


p0ty
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget! Így szerintem akkor én is megveszem a nightclubbot :)

(#66400) HussarF válasza freeknight (#66398) üzenetére

Akkor jóvanakkor ;]

Na legyen valami releváns kérdés is. Van a ruhaboltokban a rövidgatyák között pár olyan, aminek a nevében benne van a swimsuit. Csináltam egy olyan outfitet, amihez ilyen rövidgatyát raktam és működik az, hogy mikor a yacht medencéjébe megyek ebben, akkor ledob minden ruhát, de ez a short marad rajta. Van viszont egy másik fürdőnadrág is, szintén benne van a nevében a swimsuit szó. Azt az outfitnél úgy állítottam be, hogy csak ez van a karakteren, szóval direkt fürdőgatyának vettem. Viszont ha azzal megyek be a medencébe, átvált erre a random neonzöld gatyára. Tudja valaki hogy működnek ezek? Mitől függ, hogy valami jó-e fürdőruhának vagy nem? Vagy még fontosabb lenne: Be lehet valahol, pl. M menüben állítani, hogy mi legyen a fürdőgatya?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.