Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66651) Kiskokó válasza Triathlete (#66648) üzenetére


Kiskokó
veterán

A pendriveról indítható memtestet keresd. (Talán memtest64 ? )

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66652) Met válasza Kiskokó (#66651) üzenetére


Met
nagyúr

Ha ram gond lenne akkor a másik gépen nem lett volna ilyen hiba szerintem.
Persze ártani nem árt egy teszt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#66653) Triathlete válasza Met (#66652) üzenetére


Triathlete
senior tag

A hibakódra (0xe0464645) találtam egy bejegyzést amit megoldottnak címeztek.

Kipróbálom illetve nézek egy másik hűtőt a kártyára ami be is fér ebbe a pici házba.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66654) Kiskokó válasza Met (#66652) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én még a húzásra gondolnék de ugye írta hogy minden gyári alap.

Autós topicban ilyenkor kérdeznék meg hogy "mennyi üzemanyag van benne?" ;]

Szívd le, öntsd rá, gyújtsd meg. :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66655) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Valaki nagyon szereti a Warstock-os járműveket....
[link]

(#66656) HussarF válasza Gawamatsu (#66655) üzenetére

De egy lentebbi kommentjéből kiderül, hogy tematikusan rendezi a járműveit a garázsban, ez tetszik. Én is így csinálom, nem úgy, mint sokan, hogy egymásra hajigálja őket, ahogy épp éri.

(#66657) Gawamatsu válasza HussarF (#66656) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

De ha tematikus, akkor váltogatni kell a garázsok közt ha csak úgy mókázásra szánnád magad.

Az utazás közben meg elmegy a kedv.

Nálam az aktuális favoritok vannak a spawn helyen,
2 super, páncélos, sport és rakat muscle és s.classic.

[ Szerkesztve ]

(#66658) HussarF válasza Gawamatsu (#66657) üzenetére

Nem halok bele, ha a mechanicot felhívva még 3-mal többször kell megnyomnom a billentyűt, hogy a megfelelő garázsra navigáljak. A spawn helyem meg mindig más, attól függően, hogy hol akarok kezdeni legközelebb. NC, vmelyik apartman, bunker, yacht, ceo iroda...

Az én garázsaim így néznek ki:
Weazel Plaza: Sportautók kb., de ez a legvegyesebb
Wild Oats drive: Izomautók
Office garage: (csak egy 20as szint van meg, de a 3 emeleten is külön van tematizálva) alul a szuper sportkocsik, középen a ferrarik és lamborghinik (Grotti és Pegassi), felül meg a klasszik, 60-as 70-es évekbeliek
La Mesa clubhouse: nyilván motorok
Van egy kiszervezett 10-es garázsom, aminek nem jut eszembe a neve. Régen itt voltak a páncélozott és katonaibb járművek. Az NC óta azonban a Lada van itt meg a Kamacho, szóval ilyen redneck/olcsó autó témája lett.
Facility: katonai járművek egy része
NC 1. szint: páncélozott járművek és terepjárók.
NC 2. szint: Katonai járművek másik része és más, fegyverzettel rendelkező járművek.

[ Szerkesztve ]

(#66659) ucli válasza Triathlete (#66653) üzenetére


ucli
senior tag

Msi-re másik hűtőt? Biztos? Szerintem kell még neked a gari. :)

(#66660) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A biztosító hívását nem akarják átgondolni? Kicsit zavaró amikor 2-3 autód megvan semmisülve és mind más más garázsban van. 3x kell felhívni hogy visszahozzam a járműveim, mert nem lehet egyszerre mindet csak ha egy garázson belül vannak.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#66661) Lorell71 válasza ProgenXL (#66660) üzenetére


Lorell71
tag

Ez legyen a legnagyobb probléma.

(#66662) ProgenXL válasza Lorell71 (#66661) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kinek mi :)

Gunner for life

(#66663) p0ty


p0ty
aktív tag

Most láttam hogy van valami six figure temps ballons vagy mi a játékban ami ad 200ezret
valaki tudja hogy meglehet e ezt csinálni? és ha igen hogy?
tudom nem nagy összeg 200k
csak most láttam yt-n és nem láttam még olyan vidit ahol sikerült pedig már 20at megnéztem kb

(#66664) Plata


Plata
félisten

Ez az új kocsi ami egy kicsit Insurgent klónnak néz ki mennyire jó?
Nézegettem ma de nem tudom megéri-e megvenni vagy sem.
Akinek megvan már esetleg írna róla pár dolgot?

(#66665) Puma K válasza CactuS (#66630) üzenetére


Puma K
veterán

Én sem tudom mikor történt a törlés, mert nem nézegetem az RSC adatlapomat.

Az 1. PHHU csoportból ha átjelentkezett az ember a 2. PHHU-ba, akkor az elsőből törölték, és felvették az újba. A régiből való törlésem látszik is amit én kértem ugye az átjelentkezéssel, de a 2. PHHU-ból már nem látom, hogy mikor lettem törölve. Valaki látja? Mert ha nem akkor azt a bejegyzést törölte valaki, ami megint kérdéseket vet fel részemről.

"Ha tudtad, hogy az a szabály, hogy láthatónak kell lennie a barátlistának és direkt lezártad, akkor nem értem a problémádat."

Mint írtam a játékon belüli kellemetlen játékosok miatt állítottam át. Nem jó kedvemből. A jelentkezés után nem azonnal állítottam át hanem később, de már ezt is leírtam korábban.

A problémám még mindig onnan indul, hogy nem lett szólva törlés előtt.

Egy előre megbeszélt-eltervezett séma szerint kellene kezelni az ilyen eseteket, amiben benne van az, hogy az illetékes szól az illetőek a törlés előtt, ha már felvételt nyert a crew-ba. Ami ugye megint egy nem mellékes téma volt, hogy ki az aki csatlakozhat és ki az aki nem.

De tovább nem is folytatom mert értelmetlen.
Úgy is az lesz, hogy de miért állítottad át, és nem az számít hogy miért nem szólt valaki törlés előtt... mint ahogy az sikerült legutóbb ilyen esetben.

(#66632) Kiskokó

Annál többször voltam fent PHHU szerveren.

Köszöngetni meg annyira nem tartottam fontosnak minden esetben, mivel nem ritkán tömött volt a szerver és a 4 soros chat meg elég kacsú ennyi emberre akik pörgetik a chatet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66666) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Hali!

Szeretném a Skyblade el lenne távolítva a crew-ból. Történetesen egy PHHU-s session-ön szerettünk volna CEO work-t csinálni és minden előzmény nélkül ránk támadt és meg is hiúsított egy autós melót. Mikor megkérdeztük a válasz újabb támadás volt. Természetesen gyáván, különböző harci járművekből. Mivel a PH-s session alapvetően PVE beállítottságú, ezért ő szabály szegett.

Köszönöm.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#66667) szTotyy válasza Carlytoo (#66666) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez nem szép tőle. De azért szerintem írja le a másik fél is a nézőpontját! Nem a te szavaidban kételkedve, csak furcsa ez, hogy betámad minden ok nélkül. :U
Egyébként ki volt veled a melóban? Ő is PH-s?

[ Szerkesztve ]

(#66668) Carlytoo válasza szTotyy (#66667) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem. Ők nem PH-ok voltak, de normálisan beköszöntek és írtam nekik, hogy velem fognak melózni. Ez sem ok a támadásra.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#66669) szTotyy válasza Carlytoo (#66668) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem ok. De nem is azért kérdeztem, hanem mert akkor talán őket is meg lehetett volna kérdezni. Mert elég furcsa, hogy se szó se beszéd, tönkretette a melótokat. Biztos volt valami oka, csak nem úgy ébredt fel reggel, hogy "nah, ma megszívatok egy crew társat". Az az érzésem, megint az fog kiderülni, hogy valaki nem olvasta, vagy nem figyelt a csetre és ebből lett a galiba.

(#66670) Carlytoo válasza szTotyy (#66669) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem csináltunk semmit. Elindultunk egy autoért. Ahogy a társak beléptek és beköszöntek, ő helikopterrel kilőtte az egyiküket. Írta neki először normálisan, hogy fejezze be, mert ő nem harcolni jött. Utána azonnal kilőtte még egyszer, illetve mikor hozta el a kocsit akkor is a kocsival együtt. Majd valamelyik haverja beírta, hogy csak viccelt. Akkor már nekünk is elszakadt a cérna. Arra fogták a támadást, hogy nem köszöntünk. Ezt többiek is megcáfolták, hiszen beköszönve mentünk be. Utána már nem írtak semmit és mentek ceozni. Azért a biztonság kedvéért még egyszer megölte az egyikünket egy helivel. Utána a két haver már nem nézte, hogy ki kicsoda és lőttek mindenkit. Őt többször, illetve a klántársait is. Sikerült tönkretenniük egy eladást is, ami nyilván nem volt szép dolog. Utána még én lettem kérdőre vonva, illetve betámadva, hogy miért csesztük szét az eladásukat, miközben ők nem csináltak semmit. Tényleg nem, csupán megtámadtak és minden ok nélkül szétcseszték a mi küldetésünket is. Összességében, mivel skyblade kezdte az egészet a kitiltást rá kérem.

Illetve nagyon tudnék örülni, ha valamilyen korhatárt fel lehetne állítani, mert senkinek sincs szüksége ezekre a 13-14 éves kis gyerekekre.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#66671) CactuS válasza Puma K (#66665) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem vet fel további kérdéseket, fölösleges verni a port a semmi körül. Írtam, hogy kaptál privát üzenet, amikor kiraktak a crewból, ezt elegánsan átugrottad most is.

Én azt látom, hogy túl sokat gondolkodsz bele ebbe az esetbe annak ellenére, hogy kívülállóként tekintesz a crewra és nem is akarsz igazán a tagja lenni.

A folyamatokra vonatkozó építő kritikát köszönjük szépen, a crew vezetősége olvassa vagy olvasni fogja és beszélünk róla. A témát pedig úgy gondolom, hogy most már kimaxoltad.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66672) Plata válasza Puma K (#66665) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ez a köszönés dolog nem így szokott működni.
Akár hány ph-s van bent köszönni mindig szokott a társaság nagy része.
Én is szoktam mindig köszönni ha nem vagyok afk.
Vagy nem repülök valaki más repülőjével,ha sajátom lezuhan na bumm,de másét nem töröm össze. :D
Ha full is a session és valaki jön vagy megy mindig szoktunk köszönni neki.
Ha látod hogy valaki elköszön ahhoz nem kell csetet pörgetni hogy köszönj neki.

(#66673) TiberiusX


TiberiusX
tag

Sziasztok!

Nem értem miért akadozik a játék.

i5 6600K
8gb ram
gtx 1080
1080P-ben futattva DX10

Grapichban minden maxra van téve.
Advanced grapichban pedig a Frame Scalling mode on kivűl minden ON és felhúzva.

Üdv.

(#66674) VikMorroHun válasza TiberiusX (#66673) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

"Grapichban minden maxra van téve." Lehet, ezért. Próbálj meg kikapcsolni/lejjebb venni ezt-azt. Kezdetnek az élsimítást mondjuk. Hátha kiderül, mivel van baja. Nálam egyébként a Tom Clancy's Wildlands akadozott legutóbb, annak ellenére, hogy 70-90 FPS-t produkált (nem volt maxra állítva). Viszonylag gyors HDD-ről áttettem SSD-re, és megszűnt az akadozás.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#66675) Bjørgersson válasza TiberiusX (#66673) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért DX10?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#66676) Makola


Makola
kezdő

srácok egy ideig nem leszek ugyanis pénteken megjelent a naruto to boruto shinobi striker és jobban el vagyok vele jelenleg mint a monoton farmolásal :)

(#66677) TiberiusX válasza Bjørgersson (#66675) üzenetére


TiberiusX
tag

Azért DX10 mert 11-ben érdekes módon az fps lemegy 20-30 ra :S
Nem is értem.

(#66678) Bjørgersson válasza TiberiusX (#66677) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GTX 1080-nal DX11-ben 1080p-s felbontáson lemegy az fps 20-30-ra. Nem jártál volna jobban egy konzollal? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#66679) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Ismét van vmi új fos modmenü.. ma már másodjára raknak ki a sessionból error szöveggel, amikor visszatöltöm az online-t akkor oda az összes járművem.. Csak a játék restart oldja meg..
Mikor fog már a rockstar kezdeni ezekkel valamit? Mert a report sem ér szart sem..

(#66680) TiberiusX válasza Bjørgersson (#66678) üzenetére


TiberiusX
tag

Lehet, de most DX11 be tettem, minden maxon kivéve a Frame Scalling mode.
Most 58-63 fps (persze Vsync el) anélkül 70+
Nem tudom mi történt vagy mit állítgattam eddig rosszul, de most szépen fut.

Üdv.

(#66681) Bjørgersson válasza TiberiusX (#66680) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk ha töltenél fel pár screenshotot a grafikai beállításokról, az sokat segítene nekünk, hogy tudjunk neked segíteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#66682) Dahkteromar válasza Carlytoo (#66670) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

A korábbiakhoz nem szólok, mert nem tudom mi miatt volt de ez:

"Utána a két haver már nem nézte, hogy ki kicsoda és lőttek mindenkit. Őt többször, illetve a klántársait is. Sikerült tönkretenniük egy eladást is, ami nyilván nem volt szép dolog. Utána még én lettem kérdőre vonva, illetve betámadva, hogy miért csesztük szét az eladásukat, miközben ők nem csináltak semmit."

Ez semmilyen formában nem elfogadható egy PH sessiönben, hogy teljesen ártatlanok eladása szét van cseszve, mert egy másik valaki, akinek PHHU van a neve mögött, megölte őket.

(#66683) Triathlete válasza Dahkteromar (#66682) üzenetére


Triathlete
senior tag

Aztán nekem volt egy négy autós eladásom, amiben éppen Carlytoo hozta az egyiket. Mielőtt beértem volna a célterületre még megvolt mind a négy, aztán mikor az animáció utána visszaadta a képet akkor láttam hiányzik az egyik.
Mikor kérdeztem mi volt azt mondta valaki kilőtte, de a nevét megmondani nem tudta, pedig ezt kiírja játék. Ebben a pillanatban már nem voltak a "riválisai" a sesseionben, de Carlytoo is lelépett, miután bocsánatot kért. (?)
Nem a 80k mert telibefosom, és megesik az, hogy elbasszuk más cuccát véletlen, de nagy kula így a péhá session.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66684) Kiskokó válasza Triathlete (#66683) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt már rég akartam mondani, csak ugye már annyiszor megfogadtam, hogy nem írok ide mert kapom hogy "osztom az észt" meg mind1 mit írok úgyis belém áll valaki.
DE
Én se nézem jó szemmel, hogy PH sessionbe pár phs (nem tudok neveket tényleg) nyugodtan hívogatja be az ismeretlen "haverjait." (én tényleg csak akkor engednék idegent a sessionbe ha az tagnak való életben haverja)

1-2 hete volt hogy joinolt egy gyerek a sessionbe, 4-5 Ph-s volt meg jött ő... névről semmi. Eltelt vagy 5 perc mondom az xy kick. Erre megszólal az egyik PH-s hogy ne rajuk már ki mert ismeri... mondom :
1. akkor ha magyar és ismerős is, köszönjön be.
2. ha te hívod szólalj már meg hogy jön egy haverom xy.

Aztán észhez tért a csávó is és elkezdte szidni a PHHU-t, hogy ezért vagyunk mi csicska klán, mert ok nélkül kirakjuk a játékosokat stb stb.
Mire mondtam neki, hogy ez mesterséges Crew session és azt csinálunk amit akarunk... erre jön a válasz, hogy akkor is fa...opók vagyunk mert miért kell a másik magyart kirakni meg stb és Left-elt.

Ekkor mondtam a PH-s tagnak aki hívta, hogy talán ha beköszönt volna rájövünk hogy magyar, de azért remélem megbocsájt hogy nem szop.m ki a ki.f.szomból ránézésre ki magyar ki nem. :DDD :DDD
Erre azt a választ kaptam "ja köszönhetett volna"

The End

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66685) Carlytoo válasza Triathlete (#66683) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Az érdekes volt. Igen elvileg kiírja a nevét, de most nem történt semmi ilyesmi. Egyszerűen felrobbantam a kocsival együtt. Meg is kérdeztem, hogy ez ki volt most, de senki nem vállalta. A kocsi magától nem szokott felrobbanni. Való életben is haverok?? Az egyik az öcsém (ZeeDee), a másik meg az egyik legjobb barátom( Lofaszbicikli).

Az újoncok pampogását nem tudom elfogadni. Bocsi

Mindegy is. Ezt a PH seisson-ben meg lehet tenni. Hol van a skyblade nevű gyerek? Ide miért nem reagál. A való életben is gondolom ilyen. Egy 30 kilós 150 centis skeleton, akinek ennyi öröme van az életében. Több tényleg ne legyen. A fröcsögésért pedig bocsi, de szerintem ez elfogadhatatlan.

Nem pusztítottunk volna, illetve nem lett volna semmi probléma, ha nem ölnek meg minket zsinórban 10x. Arról nem tehettünk, hogy ugyanabban a CEO-ban voltak az említett klántársak.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#66686) HussarF válasza Carlytoo (#66685) üzenetére

Lehet a végén téged is ki kell rakni, ahogy így kezd tisztulni az ügy :) ;]

(#66687) Plata válasza Carlytoo (#66685) üzenetére


Plata
félisten

Ha nem írja ki a nevet akkor valszeg modder volt.
Sky tegnap fent volt Ph-s sessionban beszéltem is vele.
De ha akar majd ír,vagy nem,bár szerintem azok alapján amit írt nem fog.
Ha jól emlékszem kicsit másképp írta le a dolgokat.
Mivel én nem voltam ott így véleményem sincs.
Bár Sky nem szokott bajt csinálni.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#66688) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Én azt nem értem, hogy miért olyan nehéz 2018-ban egy képernyőmentést készíteni, ahol látszik a kiírás, hogy ki kit ölt meg stb. Steam F12, de van millió egy app rá, pl: greenshot. Többször kértük már, hogy legyenek képernyő mentések, mert leegyszerűsítik a dolgot és nem kell komplett tanúkihallgatás rendezni, hogy ki látott és az alapján összerakni a képet, már ha sikerül. Most is sikerült egy oltári katyvaszt összehozni, remek sztorikkal, amiből nekem az jött le, hogy a végén gyakorlatilag elszabadult a pokol és mindenki lőtt mindenkit, akit ért. Aztán meg elkezdődött itt a történet...

Személyes véleményem az, hogy gondolkozzatok már egy kicsit reálisan: Ha beléd kötnek a való életben és erre te úgy reagálsz, hogy végigvered a fél kocsmát (és néhány ártatlan iszogatót is, plusz a pultost), akkor utána nem mész be a rendőrségre feljelentést tenni, hogy valaki pofán vert és te önvédelemből szétverted a kocsmát.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66689) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdvözlet.

A hétvégén összegyűlt pár kérdés.

A nightclubnak mi értelme van? Folyamatosan üres sessionben játszom, a popularity állandóan minimális, akármennyit népszerűsitem a clubbot.
Mi a gond?

Megéri minden gyàrra ráállitani a clubban egy embert ?

(#66690) Triathlete válasza Plata (#66687) üzenetére


Triathlete
senior tag

Skyra is volt már panasz úgy emlékszem.

Nem akarok senki felett pálcát törni, és senki pártjára állni. Mire becsöppentem a sessionba láttam, megy a qrvaanyázás, meg is jegyeztem viccesen, hogy még nyáriszünet van ezek szerint. Zöldek nyírták a narancsokat és fordítva, az egyik oldal pedig nehezményezte a másik oldal által elkövetett "közeledést".
Érdekelne engem is a másik oldal véleménye, mert lassan tényleg olyan lesz a PH mint a pandások meg a thcc-sek :D

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66691) HussarF válasza #81556480 (#66689) üzenetére

Egy promo mission kb fél csíkot emel a popularity-n. Nagyobb popularity több zsét hoz. De az igazi pénzt az hozza, ha minden gyárra állítasz egy technikust, akik hozzák a cuccot. Gyakorlatilag passzív jövedelem.

(#66692) Triathlete
Még mindig több, mint ha csak leírja a történetet.

[ Szerkesztve ]

(#66692) Triathlete válasza CactuS (#66688) üzenetére


Triathlete
senior tag

Mit érsz azzal ha csinálsz egy képet? Mi van ha én lépek fel támadólag majd arról csinálok scrnshotot, hogy engem lőttek le már hatodjára, és 1-6 az állás majd fölrakom ide, hogy mennyire agresszív a másik és nem száll le rólam.

Nagyon kevés egy kép önmagában.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66693) CactuS válasza Triathlete (#66692) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jogos, vágjuk ki inkább az embereket bemondásra... :U

Amúgy miért egy kép? Sok helyet foglal? Amikor 0-1 az állás a másik fél simán tud készíteni képet. Egyébként nem kötelező másikon 6x revansot venni, ez nem a ludas Matyi.

A lenti történet kikerekítése után gyakorlatilag az egész csapattól búcsúzhatunk, akik részt vettek benne. Az úgy jó lenne?

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy egyértelműnek kell lennie a történetnek ahhoz, hogy valaki kirakásra kerüljön. Ezt mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi az, aztán meg az illetékesek mérlegelnek. Azok akik "szétverik a kocsmát egy pofon után", benne mindenkivel, attól függetlenül, hogy a banda fele ártatlan volt pedig legyenek kedvesek nem elmesélni a történetet, mert a szabályok rájuk is vonatkoznak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#66694) szTotyy


szTotyy
őstag

Még tegnap kérdeztem Sky-tól SC-n, hogy szerinte mi történt. Egyelőre nem érkezett válasz. Addig meg hiányos a sztori és egyoldalú.
A hasonló esetekben azért elég ritka, hogy csak az egyik fél a ludas, a másik meg teljesen ártatlan.
Számomra még mindig az a legnagyobb talány, hogy két értelmes felnőtt ember hogy nem képes egy ilyen dolgot megbeszélni?! :U Nem az asszonyával hancúrozott a másik, nem a házát, kocsiját, életét vette el, ez csak egy játék! Ha még az elején egy picit minkét fél tudatosan visszavesz az önbecsüléséből, ez az egész nem alakult volna ki.
Megint csak jól felfújtuk ezt az esetet. :U

[ Szerkesztve ]

(#66695) Carlytoo válasza HussarF (#66686) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem hat meg. Eddig sem volt túl nagy előnyöm a tagságból, persze néhány esetet kivéve. Volt egy pár PH-s akikkel nagyon jót tudtuk játszani, de arra nem gondoltam volna, hogy pont egy PH-s seisson-ben egy elmebeteg bully nem bír magával.

Print screen? Mit ér az? Mit bizonyít? Szerintem semmit. Akármikor össze photoshop-olok, olyan képet, amiből még az is kiderül, hogy skyblade modder. A session-ön lévők látták, hogy mi történt. Történetesen engem ez a kocsmai "végigverés" nem érint, hiszen én mást nem bántottam, csak azt aki rám lőtt. Az, hogy az öcsém és a haverom begurultak, szerintem teljesen érhető. Az már nyilván nem helyes, hogy válogatás nélkül öltek le mindenkit. Ahogy már írtam. Nem kell provokálni, vagy ha megöl valaki és szépen megkérem, hogy most erre nem vagyok vevő, akkor tudni kellene befejezni.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#66696) Kiskokó válasza szTotyy (#66694) üzenetére


Kiskokó
veterán

+++

Pedig én is jól kirakattam volna Schuhartot ;] Mert hát a szabály az szabály :P
De hát ez csak egy játék, még ha vannak is szabályaink, hogy helyben miért nem lehet ez megbeszélni sose értettem. Illetve amit Cactus is mond, egy szocos kép sokat tud segíteni még ha becsapós is lehet, de feltételezem senki se akkora ge..i itt, hogy másra kenné a balhét amit elkövetett egy jól lőtt printscreenel. :U

Szerk:
Pláne nem photoshopol össze ...

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66697) Triathlete válasza CactuS (#66693) üzenetére


Triathlete
senior tag

Jogos, vágjuk ki inkább az embereket bemondásra...
Senki sem ítélkezett a bemondás után, én ezt külön ki is emeltem.

Amúgy miért egy kép? Sok helyet foglal?
Igaz rossz példa volt a számlálós csak jobban szemléltetni szerettem volna a dolgot, de látom az utolsó mondatból tök fölösleges, ha nem akarod érteni, úgysem fogod.

A lenti történet kikerekítése után gyakorlatilag az egész csapattól búcsúzhatunk, akik részt vettek benne. Az úgy jó lenne?
8 ember akiből csak a fele PH-s beáldozni másik 30-40 emberért, és végre köevetkezetesnek lenni a szabályok betartásában? Igen!

:U

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#66698) Carlytoo válasza szTotyy (#66694) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ezek szerint nem értelmes emberről van szó. Ugyanis én chaten rákérdeztem, hogy mi a problémája. Nem reagált semmire. Csak pusztított. Igazából a nagy baj azzal volt, hogy egy kocsiszállítást meg is hiúsított, azzal ,hogy szétlőtte a benne tartózkodókkal együtt. Ez normális? Ahogy előttem is írták, volt már rá panasz. Akkor miért van még ő itt? Minek mérgezi a közösséget egy ilyen antiszociális ember? Ha azon múlik ,hogy ő innen kikerüljön, de vele együtt mindenki megy a tegnapi bandából, akkor vállalom.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#66699) Plata válasza #81556480 (#66689) üzenetére


Plata
félisten

Laci szerintem minden embert érdemes dolgoztatni.
Nálam meth/cc/kokó gyáron van ember és bunkeren meg ládázáson.
Nekem az a bajom hogy sosem csökken a popularity,azt hiszem Hacseki mondta,talán nem ő,de ő rémlik,hogy hagyjam lecsökkenni a popularity-t egyes csíkra akkor kapok érdekesebb promó küldit,de nekem akkor sem ment le háromnál lentebb amikor félnapig marhultam Ph-s sessionban.
De ha a popularity a gondod akkor cserélj DJ-t olyankor a popularity ugrik.10 ezer dolcsi a DJ csere de felmegy tőle a popularity.

[ Szerkesztve ]

(#66700) CactuS válasza Carlytoo (#66695) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem az volt a kérdés, hogy ki milyen jól kezeli a Photoshopot. Nekem is megy, az a munkám része, de ez hogy jön ide? Viszont akkor mondom másképp és a kép nem kép témát ezzel le is zárnám, mert fölösleges köröket futunk:

Mivel nem várható el, hogy a vezetőség mindenhol ott legyen és mindenki kezét fogja, így kénytelenek vagyunk a lehető legtöbb infót bekérni. Ez van. Ha valakinek van annyi ideje, hogy PSben hamis képeket gyárt egy játék miatt, ám legyen, előbb utóbb úgyis kibukik és repül, totál megéri.

Az, hogy az öcsém és a haverom begurultak, szerintem teljesen érhető.

Nem az. Ne haragudj, de ha egy közösségbe behozol valakit, akkor azért te vagy a felelős. Ha nem tudnak normálisan viselkedni, a közösség szabályainak megfelelően, akkor minek hozod be őket? A korábbi leírásod alapján, ha Sky megy, akkor te is, ez tény, de nem azért, mert mártír vagy, hanem azért, mert a szabályok mindenkire vonatkoznak.

Triathlete: Ha megengeded akkor megvárnám a másik felet, hogy mit reagál, mert anélkül nem hiszem, hogy lehet igazságos döntést hozni. Hacsak nem az legyen a trend, hogy a gyorsabb bejelentő nyer, bár ha azt nézzük az is elég következetes.... Értem mit akarsz mondani és te érted, hogy én miről beszélek? (költői kérdés, nem kell rá válaszolni, így is elég hosszúra nyúlt már megint a dolog).

@mindenki: már az előbb is akartam mondani, hogy próbáljatok már meg kulturáltan megnyilvánulni az alapelveknek megfelelően. Én elhiszem, hogy néhányan így beszélnek élőben, de itt akkor is a Ph! alapelvei az irányadóak. A Sky-os témát pedig szüneteltessük, fölösleges, hogy mindenki leírja a véleményét külön-külön. Ha a kolléga jelentkezik, akkor meghallgatjuk. Pont, térjünk vissza a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.