Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65601) pendre54 válasza Plata (#65600) üzenetére


pendre54
addikt

Ok, de akkor most már csak szeretnék választ kapni arra, hogy hogy a rákba tudom aktiválni, mivel tudom előhívni, mert eddig semmivel sem sikerült, mintha nem is lenne rajta, pedig a kamion végén ott csücsülnek a vetőcsövek. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#65602) Plata válasza pendre54 (#65601) üzenetére


Plata
félisten

Az akna vető.Ha jólemlékszem.Vagy gránátvető.
Te a kamion elején lévő fegyvert kezeled.
A hátsóval nem te foglalkozol.
Rakj rá elsődleges fegyvert is.
Amit a vezető kezel az a fülke tetején van.
Attól függ mit raksz oda.Nekem asszem raketavető.

[ Szerkesztve ]

(#65603) h3lios


h3lios
addikt

Tegnapi Repostja, hogy ne vesszen el !

Eljött ez a pillanat is, megtisztítottam a barátlistámat a(z) cancertől IGN tagoktól.
Így tehát amennyiben ez lehetséges szeretnék csatlakozni a phhu-s Crew-ba.

Rövid tudnivaló rólam: 24 éves srác vagyok, az egyik hazai mobil szolgáltatónál melózom és rengeteg szabadidőm van azokon a napokon amikor nem dolgozom. Ezt mostanában Delivery Guy Simula... khm izé, GTA Online-al szoktam elütni.

Márciusban kezdtem az online pályafutásom és azóta majdnem 450 óra szaladt bele a játékba. (ebből 420 online). Első sorban Solo Session-ökben farmoltam I/E eladással és bunkerrel, viszont ez mostanára kicsit monoton lett és jó lenne hasonló geek arcokkal együtt játszani.

Nem jelent akadályt, ha segíteni kell másoknak eladásokban, szivesem vezetek kukás autótól kezdve Avengerig mindent.

PVP-zni egyáltalán nem szoktam, kivéve ha 1 tryhard nekem esik free lobby-ban Hydrával vagy Deluxoval mindenféle figyelmeztetés nélül. Nyilván ilyen esetekben visszadom a kölcsönt méghozzá kamatostól. A kedvenc megtorlásaim közé tartozik, az Avenger-es Kamikaze, mivel ebben az esetben általában a másik fél húzza a rövidebbet. :))

Amennyiben megfelelek a követelményeknek: LordH3lios néven vagyok fent social clubon. iFruit-os nénis profilképpel. :)

Invite-ot várjam az accomra, vagy requesteljem clubon ?

Overview.

B-tag: H3lios#2825

(#65604) Plata válasza h3lios (#65603) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem neked kell kérni és majd a boss eldönti.

(#65605) CactuS válasza h3lios (#65603) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Részemről oké, ha jelentkeztél RSCn, akkor elfogadom, ha asztali gép elé kerülök.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#65606) h3lios válasza CactuS (#65605) üzenetére


h3lios
addikt

Ment a request akkor.
[link]

Ha jól tudom a kék lesz az. :D

B-tag: H3lios#2825

(#65607) pendre54 válasza Plata (#65602) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, akkor majd átnézném újra, hogy mi, hova lett véve, csak itt jön a következő kérdés, hogy jutok be a kamion fejlesztési menüjébe? Tegnap este amikor megvettem, megjött az SMS, majd ott volt a garázsba a cucc, beleültem, és rögtön feljöttek a fejlesztési lehetőségek. Ezeken elvileg végig mentem, majd a végén kiléptem. Most viszont már ha beleülök, nem adja fel újra ezt a lehetőséget, és azon a garázsszinten lévő fejlesztő részlegeknél se látok ilyen opciót, ha oda megyek.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#65608) Plata válasza pendre54 (#65607) üzenetére


Plata
félisten

Ülj bele és nyomd meg az E gombot.

(#65609) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Meanwhile at PH session :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65610) hegyipapa válasza h3lios (#65606) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jól tudod, jelentkezz.

(#65611) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Dizsbe próbáltátok a Dress Code EDM beállítást, frankó színes ruciban tombol a tömeg :)

Szeretnénk mindenit invitálni egy bulira, szombaton este 9 órákkor. Csinálunk egy white party-t mindenki jöjjön fehér ruciba :) Így legalább kitűntök a tömegből. A táncos lányok már fehérben rázzák :)

[ Szerkesztve ]

(#65612) h3lios válasza hegyipapa (#65610) üzenetére


h3lios
addikt

Megtörtént, várom az accept-et. :) És köszi majd a lehetőséget.

B-tag: H3lios#2825

(#65613) hegyipapa válasza h3lios (#65612) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Mods crew-ban lévő barátodtól szabadulj meg, ilyeneket nem kérünk.

(#65614) h3lios válasza hegyipapa (#65613) üzenetére


h3lios
addikt

Megtörtént és köszi az invite-ot. :)

B-tag: H3lios#2825

(#65615) Flexio


Flexio
csendes tag

A ma esti Beach Party részletei :D



(#65616) Plata válasza hegyipapa (#65611) üzenetére


Plata
félisten

Én már össze is állítottam a ruhámat a bulira,full fehér.
Még fehér maszkot is vettem a parton. :D
Lehet csinálok egy másik fehér ruhát is bulira,a többiek szerint kicsit merész amit elsőre kreáltam.

Egyébként tele a hócipőm a steam-el.
Ma sem csinált nekem képet,Sztotyi kiváncsi volt rá milyen ha celeb jön a klubba,mondtam neki ha lesz nálam megint megmutatom neki.Kaptam is celebet,erre a többiek leléptek mert modder jött a sessionba.
Még a klub felé tartott a celeb mikor elmentek.
Bent a klubban ahogy a celeb meg az a gyökér lazlow buliztak le fényképeztem,azért sem mentette el ez a szemét. :U
Azt bezzeg amit a számítógépnél csináltam elmentette.

Ma este megint kaptam pénzt fellépésnél.
[kép]
Nem tudom más is kapott-e.

[ Szerkesztve ]

(#65617) Plata


Plata
félisten

Humble bundle-n akciós a GTA V,van több féle változat,alap GTA V +Criminal Mastermind Pack és még shark cardok is akciósak.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#65618) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez a festival busz egy kicsit érdekes.. Egyrészt ahhoz hogy zene szóljon járni kell a motornak. De ahhoz hogy járjon a motor benne kell ülni. Persze van trükk hogy lőni kell egyet és beszállni majd ki és akkor jár a motor de erre kéne lenni más módnak is... Rendesen táncolni nem lehet közbe. Ennek nem pegazus járműnek kéne lenni szerintem...
Ami viszont jó lenne ha az npc-k odajönnének táncolni a zenére. :D

Ha esetleg valamit rosszul tudok írjátok. :)

Youtube-on van fent videó hogy az új DJ-ket is majd küldetéssel oldhatjuk fel.

Plata azt a pénzt én tegnap megkaptam.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#65619) szTotyy válasza ProgenXL (#65618) üzenetére


szTotyy
őstag

A party busz motorját nem lehet távirányítóval elindítani?

Jah más, én is bevásároltam fehér ruhákból! Biztos leiszom majd vörös borral! :DD

[ Szerkesztve ]

(#65620) gyugyo79 válasza szTotyy (#65619) üzenetére


gyugyo79
addikt

A Benny's kocsiknál M -menüből lehet a kocsit elindítani az ajtókat kinyitni és motort/zenét indítani váltani.
https://www.youtube.com/watch?v=UXZhDMFkxpQ

Az tudja valaki, hogy a 150k s pezsgő az mit tud? Van különleges hatása vagy valami ?

[ Szerkesztve ]

(#65621) Heller2 válasza gyugyo79 (#65620) üzenetére


Heller2
aktív tag

Semmi extra, jól néz ki a palack. Szétlocsolod , iszol egyet , kicsit kába vagy . Kész is.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#65622) ProgenXL válasza Heller2 (#65621) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jah nincs különösebb hatása pont tegnap néztem róla videót.

Ez a busz pegazusos így nincs távirányítója. Sőt az vezeti aki akarja mert zárni sem lehet.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#65623) freeknight


freeknight
őstag

Egy kis gameplay az új Opressorral.

Azért kicsit megnyugodtam, először is, vagy rakétája van, vagy cannonja, a kettőt egyszerre nem lehet rajta felszerelni. Másodszor, a cannon messze nem olyan erős, mint a hydrán (kb lézerágyú szint), hanem kb fele a tűzgyorsasága, vagy még annál is gyengébb. Nem lesz ez sokkal erősebb összességében egy deluxonál.

Úgy néz ki, hogy a Terrorbyte-ból lehet indítani bármilyen resupply, cargo, vehicle source küldit, ez elég szimpatikus. Sajnos olyan opciót nem látni, hogy supply vásárlás, pedig úgy ütött volna nagyot :(((

Reddit szerint nem csak nálam nem működik az Akula célkövetős rakétája, hanem senkinek sem. Egy csomó
más bug is jött most az update-el. Pl Stormberg felrobban egy rakétától, vagy random meghalsz a tenger felett (ez eléggé wtf). Nézzétek át, van egy rakattal

[ Szerkesztve ]

(#65624) Plata válasza freeknight (#65623) üzenetére


Plata
félisten

Én is tudok neked mondani egyet.
Pounder custom feltudja robbantani saját magát.

(#65625) negyven2 válasza freeknight (#65623) üzenetére


negyven2
veterán

Akulára az a megoldás, hogy ha a tuningolt gépágyút lecseréled az alapra. Ezután újra működik a Homing.

Viszont kiegészítésként még egy két információ amit az adatbányás/szivárogtató kollégáktól:

-A Terrorbyte képes lesz a játékosok szkennelésére akár vezetés közben is. Szkennelés után kiírja az adott játékos nevét, szintjét, hány játékost ölt meg és mennyitől halt meg, a lövési pontosságát, eddig mennyi pénzt kereset GTA Onlineba, mi a kedvenc fegyvere, rádióadója, járműve, valamint mennyi prostit szedet fel és hány öltáncot vett igénybe.

-A Terrotbyte képes lesz mini drónokat is kiküldeni amit a játékos irányíthat majd. Ezeknek kettő fő támadó opciója lesz. Egy sokkoló opció meg egy önmegsemmisítés. A drónok nagyon aprók lesznek (kb mint egy játékbeli C4, de inkább gránát)

-Különböző Freemodos Co-Op küldetések is indíthatóak lesznek innen amik a sikeres teljesítés után 30K-t adnak majd.

-A Stone Hatchet szintén egy RDR2-es event-hez fog érkezni
Maude-nak kell 5 fejvadász küldetést megcsinálni (ezekből 20db lesz). Ezek teljesítése után kapjuk meg ezt a jutalmat. Ha ezek után 25 ölést végzünk a Stone Hatchet-el (ami gondolom az előző ilyen event után lehet akár NPC is) akkor a jutalmunk 250 000GTA$ lesz. Valamint ez a fegyver is elérhetővé válik majd RDR2-ben (Social Club Accounthoz fog kapcsolódni, vagyis bárhová is veszed meg majd a RDR2-t megkapod majd).
Ezek mellet a Stone Hatchetnek van rampage képessége is.

Viszont azt is rebesgetik, hogy a Rockstarnak ez az idei utolsó tartalmai frissítése is, mivel tartalmazza a majd később jövő updetek nagy részét is. Ugyanis ebben az update-ben benne van az új Halloweeni és a karácsonyi tartalmak nagy része is.
Illetve a Terrorbyte, Opressor MK2, Scarmjet, etc. dolgok csak majd egy decemberi (jelenleg Hacking néven futó) küldetéssorozatban fog csak elérhetővé válni. Addig az ideig, elvileg új Adversary módokkal akarják az időt kitölteni.
Én szerintem viszont ezen utóbbi bekezdésemben leírt dolgok eléggé hitetlenül hangzik, bár van benne ráció, hiszen letöltései méretre elég nagy lett az update, Illetve tényleg csak a felét kaptuk meg az újdonságoknak (és itt nem elsősorban a járművekre gondolok , hanem a lehetőségekre).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#65626) MikeWazowski válasza HussarF (#65595) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#65627) Gawamatsu válasza negyven2 (#65625) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Az Akulásat kipróbálom délután.
Tegnap is idegesítő volt a Homingnem működése.

(#65628) szTotyy válasza freeknight (#65623) üzenetére


szTotyy
őstag

Én ma reggel meghaltam a tenger felett egy dodós eladás közben. Egyedül voltam a sessionben. Nem igazán értettem a dolgot. Így már választ kaptam rá.
Tegnap meg C is ugyanígy járt, akkor csalót kiáltva továbbálltunk.

[ Szerkesztve ]

(#65629) Ideg válasza ProgenXL (#65618) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nálam tökéletesen működött a party busz. Megálltam, kiválasztottam a rádió adót, felkapcsoltam a party fényeket (E betü), kiszálltam és szólt belőle a zene, járt a motor. Nem kellett vele semmi extrát művelni. Ha lekapcsolod a rádiót és úgy szállsz ki akkor nem szól a zene és sztem a motor is leáll.

(#65630) Dahkteromar válasza negyven2 (#65625) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Köszi, a gépágyú lecserélése tényleg működik.

(#65631) Gawamatsu válasza Dahkteromar (#65630) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Csak az egy $500.000-re móka.
Dual gun az 395k, a standardra vissza 100k.

(#65632) INMOTEP válasza hegyipapa (#65501) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez mikortól lesz elérhető ?

(#65633) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az esti buli biztos jó móka lesz csak ha kint rendeződik valahol fesztivál busszal akkor ne legyen lövöldözés. Szinte mindig van valaki akinek feltűnési viszketegsége van és elkezd lőni ami ugye rendőröket von maga után...

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#65634) Plata válasza ProgenXL (#65633) üzenetére


Plata
félisten

Buli holnap lesz nem?
Ma biztos nem érek haza csak 9 után.

(#65635) Kiskokó válasza ProgenXL (#65633) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az a baj sokan nincsenek tisztába azzal hogy a sima Flare gun is körözést ad... meg a tüzijáték is.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65636) UnConnecteD válasza Kiskokó (#65635) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

az meg rendben is volna, de ha valaki latja, hogy megjelenik a csillag a jobb felso sarokban, annyira rohadt nehez neki felhivni Lester-t, hogy levegye onnan? ezt a taliknal sem ertettem soha :(

(#65637) VikMorroHun válasza hegyipapa (#65611) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ebből sajnos kimaradok, mert leghamarabb kb vasárnap du leszek gép közelben.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#65638) Plata


Plata
félisten

Ha már lesz buli és kötelező a fehér ruha,akkor miért nem talál ki valamelyik Crew vezető egy ruha szettet amit ide belinkelne és abban kellene mindenkinek meg jelennie,

Mint Crew egyenruha vagy csak Crew buliruha.
Na persze férfi és női változatban is.

[ Szerkesztve ]

(#65639) Heller2 válasza Plata (#65638) üzenetére


Heller2
aktív tag

....és hol marad a szabad akarat ? :P
A szabadságot akarod keretekbe zárni ? :P
Fehér, aztán válogassunk kedvünkre.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#65640) Plata válasza Heller2 (#65639) üzenetére


Plata
félisten

Én csak gondoltam esetleg lenne egy egységes Crew ruha,amiben megjelenhetnénk,ezzel is mutatva hogy mi egy összetartó bagázs vagyunk. ;)

(#65641) Met
Frászt.ha kávéztam volna akkor kötekednék és trollkodnék. :D
Azt estére tartogatom.
Ez csak eszembe jutott.
Van olyan játék amiben lehet megadni közös egyenruhát.
Flotta egyenruha például.
Van ahol kötelező is a viselete,nálunk pont nem mert a flotta vezető pont le tojja az ilyen szabályokat. :P

[ Szerkesztve ]

(#65641) Met válasza Plata (#65640) üzenetére


Met
nagyúr

Nem a ruha teszi az embert. Meg egy crew session-ben olyan sok idegen van aki látná...
Amúgy meg túl sok a kávé már megint ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#65642) Heller2 válasza Plata (#65640) üzenetére


Heller2
aktív tag

Voltak ilyen szervezetek...70 éve...tudod,a kis bajszos :DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#65643) szTotyy válasza Plata (#65640) üzenetére


szTotyy
őstag

Ne idegesítsé' fel ilyen ötletekkel! :DDD
Ma délelőtt többet voltam emiatt a gta-s ruhaboltokban, mint a való életben összesen! :D
El is szégyelltem magam, meg is néztem, minden a helyén van-e a lábaim közt! Minden rendben

(#65644) Plata válasza szTotyy (#65643) üzenetére


Plata
félisten

Érdekes nem?
GTA-ban tudok boltba menni ruhát venni,a való életben meg 5 perc egy ruha üzletbe már nekem totál kínzás.
Nem tudom hogy a jó életbe tudnak a nők félórákat el vacakolni egy ruha üzletbe.
Én be megyek ez meg ez jó lesz oszt cső.
Mondjuk ritka finnyás vagyok,csak is a sima farmert szeretem,ami már csicsás vagy fényes vagy koptatott,az nekem buzis és nem kell,általában kerek perec meg is mondom. :D
Mondjuk vicces ha ruhát kell menni venni a frász ki ver,de egy könyvesboltban lazán eltökölök fél napot. :D
Az antikváriumokat meg kimondottan szeretem. :B

[ Szerkesztve ]

(#65645) Dahkteromar válasza Gawamatsu (#65631) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

A pénz nekem nem gond a múltkori duplás raktár óta.
Meg amúgy is ki ül bele az Akula gépágyújába bármikor is? :D Én vissza sem fogom vásárolni. Az Akula egy solo helikopter marad mindig is.

(#65646) Mr.Csizmás válasza Heller2 (#65642) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65647) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Mi a bánat jelent meg a játékhoz? 5,5 gigát tölt...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#65648) Plata válasza MikeWazowski (#65647) üzenetére


Plata
félisten

Új DLC.

(#65649) MikeWazowski válasza Plata (#65648) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mit tartalmaz, van valami leírás?
Én most kezdtem csak el játszani, egyelőre SP-vel.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#65650) Mr.Csizmás válasza MikeWazowski (#65649) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak multiban fogod látni. singleben max pár autó. új üzletet hoz be meg egyéb dolgokat.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.