Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65751) Plata


Plata
félisten

Vagyis ha jól értem,akkor ha csaj karival játszok,az buzis.
[kép]
De ha pasi karit csinálok,akkor az nem?
[kép]
Csak a kedvetekért vándoroltam el risa-ra,ugyanis ilyen ruhákban nem lehet öltöztetni a karit,csak ezen az üdülőbolygón.Egyébként mind a ketten klingon elite honor guard egyenruhát hordanak.

(#65752) HussarF
Nekem Al Bundy Dodge talicskája kellene,ha bent van akkor bocs,de melyik az akkor?

[ Szerkesztve ]

(#65752) HussarF

Amúgy autók közül még lenne vagy 2-3, amit szívesen látnék a játékban, mint nagy öreg autóbuzi.

Az első a Bugatti EB110, mint legendás Bugatti sportkocsi. Elneveznék mondjuk Truffade ET101-nek :DDD Ezért nagyon oda lennék.

Ugyanígy szívesen látnám még az Italdesign Schigera-t. Ez mehetne a Lampadati alá (Maserati-Alfa Romeo rokonság) vagy akár Overflöd-höz is.

Még a Ford GT90-et sem bánnám. Vagy a Ferrari F50-et, bár Ferrarit már sokat kaptunk.

Hiába na, látszik, hogy a '90-es években voltam gyerek :D

[ Szerkesztve ]

(#65753) szTotyy


szTotyy
őstag

Egy picit fentebbi téma: ha már játszok valamivel, megpróbálom én is egy kicsit beleélni magam a játékba. A GTA-nak meg pont ez a fő erénye és a sikerének a titka, hogy a legjobban beleélhető játék, egyszerűen csak azért mert a legjobban hasonlít a valóságra a játszótér. Egy olyan játszótérre, ahol bármit megtehetsz. Száguldozhatsz egy Bugattival Hollywoodban, beverheted az első járókelő arcát, vagy épp egy háborút robbanthatsz ki. Emlékszem még volt egy játék, a Saints Row, amire mondogatták, hogy a legjobban hasonlít a GTA-ra, meg, hogy majd egyszer átveheti a helyét. Aztán, ahogy ez a sorozat kezdett elrugaszkodni a valóságtól, úgy tűnt el a süllyesztőben.
Persze fontos, hogy tudja az ember, hol a valóság és a játék közti elég széles határ. Ha valaki beleéli magát, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy a valóságról már megfeledkezett.

Az asszonyt én is megcsináltam a játékban, csak, hogy megmutassam neki. Vettem neki egy Wranglert, ami a kedvenc kocsija. Csak ennyi volt a válasza: klassz. Bezzeg később, amikor rákukkantott a monitorra és épp Zsadnook meg Plata állt mellettem lenge öltözetben, akkor rögtön érdekelni kezdte, hogy az meg.., az meg.. kicsoda ott és mit beszélgettek?? :N :D

(#65754) Plata válasza szTotyy (#65753) üzenetére


Plata
félisten

És elmondtad neki hogy arról beszélgetünk hogy hányszor kell rókázni a rókázó öcsiért? :D
Még mindig nincs meg a gold róka öcsi. :DD

[ Szerkesztve ]

(#65755) szTotyy válasza Plata (#65754) üzenetére


szTotyy
őstag

Cifrábbakkal hülyítettem ;] .

Tegnap felfedeztem a klub irodaasztalán az ököl szobor mellett lett egy másik, táncoló szobor is. Gondolom éles ésszel, azt a tánc után lehet kapni. Róka szobor is kellene! :D

[ Szerkesztve ]

(#65756) HussarF válasza szTotyy (#65755) üzenetére

Sikerült új pózokra rávenni az asszonyt a hülyítéssel? ;]

Amúgy ilyen szobor szerűeket a CEO irodába is berakott, sztem ott az eladások száma után. Az NC-ben én is felfigyeltem már az ökölre, de nem esett még le. Azt mire adta?

(#65757) Plata
ja, hogy a business battle-re? Úgy érthető, mert én nyomtam már abban nagy pvp-ket :D

[ Szerkesztve ]

(#65757) Plata válasza szTotyy (#65755) üzenetére


Plata
félisten

Az durva lenne. :D

(#65756) HussarF
Az eventekre.
Ha van ládás event hogy gyűjtsd be.
Ph-s mondta hogy arra jár az ököl.
Nem én találtam ki.
Múltkor Ph-s sessionban mondták,hogy van az ez event hogy gyűjts be ládákat,ha abból x-et beszedsz kapsz ököl szobrot.

(#65758) szTotyy
Jah arra az eventre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#65758) szTotyy válasza HussarF (#65756) üzenetére


szTotyy
őstag

Az öklöt a Business Battle után adogatja. Ja, már látom megbeszéltétek.
Lefie mondta tegnap megszerezte belőle az ezüstöt. Ami talán 10 vagy 20 után jár.. Inkább 20 után, mert annyit tuti elcsent az orrom elől. ;]

[ Szerkesztve ]

(#65759) Mike válasza szTotyy (#65753) üzenetére


Mike
veterán

én nem szoktam azonosulni a játékbeli karakterekkel, inkább csak megszeretem és kötődök hozzájuk

(#65760) Caliph


Caliph
csendes tag

No a hétvégén én is klub tulaj lettem: business battle-nél mi a crewban elfogadott viselkedési norma? Aki hamarabb felveszi,az viszi,és teljesen tiltva a fegyverhasználat felvétel előtt és után is?

(#65761) Heller2 válasza szTotyy (#65758) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ja, Lefie mindig lenyúlja előlem a ládákat :P
Na jó, néha én előzöm meg, de ha kettőt ad, akkor megosztozunk! ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#65762) Mr.Csizmás válasza Caliph (#65760) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha crewbeli viszi, akkor hagyjuk. (vagy osztozunk)

idegent passz :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65763) Plata válasza Caliph (#65760) üzenetére


Plata
félisten

Hát Ph-sok egymást nem lövik.
Az fix.Aki odaér előbb az viszi,vagyis aki kapja marja. :DDD
Én ritkán foglalkozom vele,mikor pont elém rakta akkor persze elvittem.
De múltkor például pont alám rakta,Blimp-et vittem vissza LSIA hangárba erre mikor kiszállok valami gyökerek lőnek,kiderült pont oda tette a cuccot a játék,lelőttem az NPC-ket és felkaptam az egyik zsákot.
Mivel volt több is mondtam a többieknek hogy vigye akinek kell,én azért a vacakért nem jövök vissza ide még egyszer.Csak csúnyább szóval illettem a táskát. :DDD
Hogy a maradékot ki vitte el,vagy elvitte-e nem tudom.Én haza mentem azzal az eggyel,de a franc se ment vissza a maradékért.

[ Szerkesztve ]

(#65764) Ideg


Ideg
aktív tag

És mennyit/mit ad egy ilyen cucc ha beviszed NC-be?

(#65765) L-e-f-i-e válasza Ideg (#65764) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

2 warehouse stock-ot legtöbbször egy darabban néha 2 darabban :)

=^-^=

(#65766) L-e-f-i-e válasza HussarF (#65669) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Igen, van kicsit ma utana olvastam a dolgoknak , szoval 120 lada utan kerni fog nagyobb jarmuvet, alapesetben 239 ladaig a Mule-t, a folott pedig a Poundert.

Igazabol nincs ertelme megvarni a fullos rakter keszletet mert nagyobb hasznonnal lehet eladogatni a collectionokat (igaz nem szamottevoleg).

Viszont a 3 jarmu kozul egyertelmuen a legjobb, leggyorsabb a Speedo. A Collectionok legnagyobb reszenel ez boven elegendo is. Meglepo (?) modon viszont a Pounder sokkal mobilisabb, gyorsabb mint a Mule, igy aki eddig nem vett Mulet, talan a legjobb ha ezutan se vesz, mert a rendszer nem ad lehetoseg arra, hogy valassz kozuluk, automatikusan a Mulet fogja beadni (239 ladaig).......az viszont tokeletesen mukodik, hogy ha nagyobb az eladando mennyiseged mint amit a Speedo el tud vinni, es nincs Mule-od akkor a Pounderrel azt el fogod tudni adni :)

=^-^=

(#65767) szTotyy válasza L-e-f-i-e (#65766) üzenetére


szTotyy
őstag

Szóval, ha nincs meg a saját középső teherautó, de megvan a legnagyobb, akkor egy közepes eladásnál a saját nagy teherautó a prioritás a "stock"(nem meglévő, "kölcsönzött") közepessel szemben?! Ami ezek szerint sokkal jobban vezethető, és akkor tök fölösleges a középső Mule...

[ Szerkesztve ]

(#65768) Kiskokó válasza szTotyy (#65767) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen pontosan, tudsz olvasni :P ;] !

A többieknek aki nőivel nyomják egy régi közmondással élnék.
"Ne csodálkozzon, hogy megba....ák azt, aki ku..nak áll :Y ;] ;] "

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65769) L-e-f-i-e válasza szTotyy (#65767) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pontosan ez a lenyeg :)

=^-^=

(#65770) szTotyy válasza Kiskokó (#65768) üzenetére


szTotyy
őstag

Kabbe! :P :DDD
Valamelyik nap beszéltük ingame, hogy ha nincs meg valamelyik kocsi (pl. középső), akkor beadja a nem birtokolt stock változatát, ami ugyebár gyenge páncéllal rendelkezik, nehezebb védeni. Hiába van meg a nagyobb páncélozott. Ezek szerint rosszul gondoltuk/tudtuk.

[ Szerkesztve ]

(#65771) L-e-f-i-e válasza szTotyy (#65770) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Raadasul, ha csak a Speedo van meg es nincs semmi mas de nagyobb eladasod lenne, nem ad be semmi alapot csak kiirja hogy kell nagyobb jarmu. Buy buy buy :P

=^-^=

(#65772) Plata válasza szTotyy (#65767) üzenetére


Plata
félisten

A nagy teherautó tök gáááz.Szerintem.
A kicsi nagyon jól vezethető még olyan kamikaze sofőrnek is mint én.
A nagy nekem nem jött be,ok vannak rajta fegyverek meg van az oldalán szép nagy drótkerítés,ami nagyon jó bizonyos célokra. :DDD
De egyébként nekem rém rossz vezetni.Legalább is nekem.

(#65773) Lorell71


Lorell71
tag

Sziasztok! Nyaralás végén vagyok, lassan visszatérek játszani, de lenne 1 kérdésem. NC-ben muszáj táncolni, zenélni? Ez a stílus messze áll tőlem, ha lehet kihagynám. Köszi a választ előre is.

(#65774) Plata válasza Lorell71 (#65773) üzenetére


Plata
félisten

Miért kellene?
Nem kell se táncolni se semmi,csak egy újabb épület amiben ezt azt csinálhatsz.Mondjuk bevágod Saabe-t a liftaknába,meg ilyenek. ;]
De garázsnak is jó,vagy lakásnak.
Bár az irodában az a homár Tóni is ott téblábol néha.
De a földalatti részek hangulatosak,főleg ha már egy rakás cucc van benne.

[ Szerkesztve ]

(#65775) Lorell71 válasza Plata (#65774) üzenetére


Lorell71
tag

Akkor nekem mindig nullán áll a hírnevem vagy mim, nem tartok bulit

(#65776) gyugyo79 válasza L-e-f-i-e (#65766) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az én eddigi tapasztalataim:
Valószínűleg változik egy kicsit a feladat is bár nem tudom biztosra. Mule -val én már kaptam Cargob -ost is. Amikor le kell menni a tengerpartra és be kell rakni a hajóra sőt kb én a Speedo -Mule eladásokba teljesen egyformákat láttam még csak. Pounder -el legalább volt változatosság (mondjuk csak 1 eladást csináltam ezzel). Már ha ez valakinek számít. + ahogy írod is a Mule lassabb rosszabban irányítható mint a Pounder.

A speciálisokat szerintem nem éri meg hajtani mert menet közbe is változik, hogy mi kell hozzá és nekem simán volt, hogy 1,2 milliónál jártam már fullon volt 3 termék és a többiből is volt rendesen mégis 3 olyan kombinációt adott be amivel 1db 50k -sat tudtam volna eladni. Kíváncsi voltam be ad e valami nagyobb értékűt amit el is tudok adni de csak olyan 200-300k közti kombinációk voltak max amikbe megvolt mindenem ....
Ilyet meg kb. simán beadhat akkor is amikor az 5 legjövedelmezőbbet gyűjtetjük .
Ugye láttam olyat ami jól fizetett volna pld. Sporting Goods -ból 78 kellet volna bele ami majdnem 400k magába de ahoz, hogy ez meglegyen meg már lett volna emberem aki nem dolgozik mert a több mint 3 meg tele lett volna ...

[ Szerkesztve ]

(#65777) Mr.Csizmás válasza Lorell71 (#65775) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

garázs felől mész be, elkerülöd a tömeget, rögtön az irodába érkezel. btw. onnan is csak a promo küldetéseket kell indítani - helyi supply/defend -, oszt ennyi, néha eladni a passzívban termelő cuccot.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65778) Plata válasza Lorell71 (#65775) üzenetére


Plata
félisten

Ahogy a macsek is mondta csinálj promo küldit és kész.
Promo küldi az irodában indítható laptopról.

(#65779) Lorell71 válasza Mr.Csizmás (#65777) üzenetére


Lorell71
tag

Köszöntem, akkor veszek klubbot. Jobban örültem volna, ha a zenei stílust is lehetne változtatni. :)

(#65780) Mr.Csizmás válasza Lorell71 (#65779) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

később jönnek még DJ-k, Black Madonnát várom :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65781) szTotyy válasza gyugyo79 (#65776) üzenetére


szTotyy
őstag

Akkor egy másik kérdés a NC-hoz kapcsolatosan, nem csak neked Gyugyo.
Nekem csak 4 gyáram van amihez rendelni tudok technikusokat az 5 helyett. De nem is akarok új gyárat venni emiatt.
A kérdés erre irányul, hogy lassabban gyűlik-e a raktár 4 működő gyárral, mint 5-tel? Vagy ennek csak a speckó áruknál van jelentősége?

[ Szerkesztve ]

(#65782) gyugyo79 válasza szTotyy (#65781) üzenetére


gyugyo79
addikt

Semmi jelentősége, kb a hiányzó gyár utáni termelést nem tudod realizálni. De lassabban vagy gyorsabban nem dolgoznak a többiek ezért mert csak 4-en vannak.
Az is egy jó matek lenne, hogy az 5. ember ára + gyár ára mikorra térülne meg ha megvennéd őket. Viszont lett már linkelve itt egy YT videó ahol szépen ki van számolva melyik gyár után mennyi gyűjthető itt. Max ezt számold ki és dönts, hogy valamikor megveszed e a legolcsóbbat a hiányzóból csak ezért (semmi fejlesztés nem kell bele csak be kell kapcsolni)

A speciálisokat eladni csak abból a szempontból éri meg, hogy a az értük kapott 10% kompenzálja a levonás 10% -át.

Viszont 5 felett csak ezért gyárat venni, hogy speciálisokat jobban beadja olyannak aki más hasznosra tudja költeni még a GTA $ -okat nagyon megfontolandó én jelenleg biztos lebeszélném róla.

Főleg, hogy ha átváltunk az 5 legjobban jövedelmezőről már is csökken ez miatt az amit a 10% -al nyerhetünk :)

[ Szerkesztve ]

(#65783) HussarF válasza HussarF (#65731) üzenetére

Akkor el is kezdtem, amit délelőtt mondtam. Annyiban módosítanék, hogy elég egy kép, de az egy gardróbból legyen a kameraszög miatt. De ezt leírtam a képes topikban: Itt lehet megtekinteni és folytatni a sort.

(#65784) Plata


Plata
félisten

Solomun GTA V klipje.
Vidió

(#65785) HussarF válasza Plata (#65784) üzenetére

Ez kurva jó :D

(#65786) szTotyy válasza HussarF (#65783) üzenetére


szTotyy
őstag

Eszembe jutott, ha ezt a ruhamutogatást a jó öreg divatdiktátor Segal látná és követné! Biztos, hogy a gardróbjától minden sztájliszt szemébe könny szökne, heteroszexuálissá válna és feladná a hivatását! Az összes modern monitor képcsövet növesztene, majd a képernyője rögtön pókhálósra repedezne! :DDD
Segal, ha ezt látod és ez sem nem ad okot, hogy elindítsd a GTAV.exe-t, nincs lelked! :DDD

(#65787) Kiskokó válasza szTotyy (#65786) üzenetére


Kiskokó
veterán

mindig lógatta a zacsit a kis gatyáiban.. :U :DDD meg az unikornis fej ... dzsízzz'ssz ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65788) Mike válasza szTotyy (#65786) üzenetére


Mike
veterán

ki ez a Segal?

(#65783) HussarF
Hogy van neked 17 mentésed? mintha csak 8-10 hely lenne, nem? vagy azóta ezen változtattak?

[ Szerkesztve ]

(#65789) Plata válasza Mike (#65788) üzenetére


Plata
félisten

Régen 10 ruhát lehetett,de már 20 ruhát lehet elmenteni.
Nekem nincsenek elnevezve a ruhák csak simán 0-tól 19-ig vannak számozva gyárilag.

[ Szerkesztve ]

(#65790) Plata válasza HussarF (#65785) üzenetére


Plata
félisten

Kíváncsi leszek a többi DJ is csinál-e majd ilyen vidiót.
Ez marha jó lett.

(#65791) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

(#65792) HussarF

Felmerült egy kérdés, a neten nem igazán találtam választ. A Speedo-ra és a Pounder-re is a közepes armor-t raktam. Nem tetszik a hóekés változat, főleg, hogy nem is hajítja szét az autókat. Mennyivel bírnak vajon így kevesebb gyepálást az eladásnál?
Gondolom, hogy itt sem kapom meg instant a választ, de ha esetleg valaki látott ilyesmit, vagy ezután lát majd és eszébe jut, hogy itt felmerült kérdésként, az bedobhatná a választ :D Esetleg Lefie megtalálja ezt is :D

Ja és amúgy a Pounderre felraktam a Missile battery-t, és mindenhol átfértem vele, nem akadt fel sehol. Meg nem is tudtam vele magam lelőni. Plata nem tudom mit csinált, de én nem azt tapasztaltam :D

[ Szerkesztve ]

(#65793) kinghabi


kinghabi
csendes tag

Sziasztok,
Body armour problémába ütköztem. Elmegyek gun shopba, szeretnék venni body armourt, de azt írja, hogy fullon van minden. Inventory, body armour, mindenből 0-t jelez, kivéve a leggyengébbet, azt tudom aktiválni
level 53
Mi lehet a probléma?

PS5: kinghabi89

(#65794) Plata válasza HussarF (#65792) üzenetére


Plata
félisten

Akkor mázlid van,de egyébként vicces amikor beakad,mert kb úgy megdob mint a Khanjali csöve.
Én max armort raktam mindenre,de free módban felesleges kipróbálni.
Ha nem vagy küldiben a kamionnal akkor úgysem bír ki semmit.

(#65793) kinghabi
Használd el a meglévő armorokat.
Menj el valami melóra,vagy küldire és használd el a meglévő armorokat,ha light armorból van nálad 10 nem vehetsz a többiből.
Néha a rockstar is ad egy rakás ingyen armort.Olyankor az összes armor tipusból megdobnak 10 darabbal.

[ Szerkesztve ]

(#65795) HussarF válasza kinghabi (#65793) üzenetére

Valszeg fel vagy töltve leggyengébből, ami foglalja a helyet a többitől. Azt nyomd fel mindet magadra és utána csak a legmagasabb elérhető armort vedd.

(#65796) CactuS válasza Puma K (#65728) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az elejétől megvolt, kb. néhány hónapja áthelyeztem a gyárakat vidékre és utána nem tettem ismét aktívvá, mert nem volt időm annyi eladásra. Most indítottam újra az új helyen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#65797) HussarF válasza CactuS (#65796) üzenetére

Mi értelme a gyárak vidékre helyezésének? Úgy visszakapsz belőle pénzt?

(#65798) Heller2 válasza HussarF (#65792) üzenetére


Heller2
aktív tag

Van a Yt-on video, kevesebb lövést bír (motorba, fegyverrel) armorral, mint nélküle.
Még nem próbáltam, hogy valóban így van-e--
itt

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#65799) Plata válasza HussarF (#65797) üzenetére


Plata
félisten

Hát elvileg a gyár árának a felét meg kapja,akkor szerintem nem jár vele jól.
Én inkább a meth gyáramat is a városba helyezném,de az drága móka lenne és buknám a mostani gyár készletét.

(#65800) Mr.Csizmás válasza HussarF (#65797) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aki nem lusta, és nem akar kibxszni az eladási inasokkal, az vidékre teszi. adott a két zóna, helyben vagy távolságira eladni, nézd meg hogy melyiknél mennyit kell talicskázni. városi gyárnál a távolsági értelemszerűen a vidék, mindenki szeret paleto-ba menni: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.