Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65051) Anulu79 válasza Kiskokó (#65050) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha nem wifi páros lesz belőletek akkor én egyet értek veled. :DDD

(#65052) Kiskokó válasza Anulu79 (#65051) üzenetére


Kiskokó
veterán

Picsába lebuktam :DDD
Úgy megtetszett nekem is ez a szivatgatás, úgyis no life,meg nincs jobb dolgom megkeserítem már mások életét :DD ;]

Ja :
Amúgy, online már mondtam de szeretném itt is leszögezni,hogy attól mert a Veterans saját crewomban vagyok és az újban nem, én teljes mértékben a crew szabályai szerint játszom, a csapat része voltam és vagyok úgy gondolom ez nem okozhat problémát. Ezért is lett PHHU a 4 betű. Nekem is leginkább szín miatt van a crew több mint 1 éve.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65053) Carlytoo válasza Kiskokó (#65050) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

:R

Aki akar addoljon: Bojtargenyo2

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#65054) Anulu79 válasza Kiskokó (#65052) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi értelme amúgy ennek a szín dolognak? Ad valami extra színt?

(#65055) Feherfy válasza Anulu79 (#65054) üzenetére


Feherfy
tag

Olyan színeket/árnyalatokat is be tudsz állítani crew színként - és így mondjuk kocsi festésként is - ami alapból nem elérhető a játékban.

(#65056) zolcsika0801


zolcsika0801
újonc

Üdv nektek!

Én nagyon szépen köszönöm a felvételt Szívesen segítek bárkinek bármiben

[ Szerkesztve ]

(#65057) Anulu79 válasza Feherfy (#65055) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Akkor lehet, hogy én is kreálok magamnak valami crew-t. :D Amúgy ezt lehet is módosítani idővel?

(#65058) Feherfy válasza Anulu79 (#65057) üzenetére


Feherfy
tag

Tudod módosítani. Viszont csak az elsődlegesnek beállított crew színét tudod használni. Ha PHHU session-ban tartózkodsz, akkor ajánlatos annak lennie az elsődlegesnek is. (Minden más félreértésre adhat okot :D)

(#65059) Anulu79 válasza Feherfy (#65058) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt gondoltam, hogy így van. :) Amúgy akkor is 25k a szín használata?

(#65060) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

A jelentkezésem függőben van. Ha valóban úgy gondolja a közösség, hogy nem kívánja a személyemet a banda közt tudni, akkor kérnék egy elutasítást. amennyiben viszont igen ,akkor kérném azt elfogadni.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#65061) bluuzia válasza Carlytoo (#65060) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Akkor a véleményem:
légyszives kicsit vedd vissza a követelőző tempódat.
Ha megfelelsz biztos lehetsz benne, hogy felvétel nyersz, hiszen eddig mindenki bekerült hozzánk - lehet, hogy volt kivétel, nem emlékszem.
Valóban gondold át, mi lehet az oka annak, hogy aki utánad jelentkezett, már együtt játszik velünk. Nekem speciel nagyon nem tetszik a stílusod - de az Én véleményem csak egy a sok PHs tagé közül, bár ahogy visszaolvastam, ezzel nem egyedül vagyok.

Mivel leírtad a játék stílusodat, már tudjuk, hogy játszol, tehát van lövésünk, milyen vagy a játékban.

Ráadásul a nicked sem túl bizalomgerjesztő. Gondolom nem véletlenül választottad ezt.
A 2-es szám jelentését már tudni sem akarom.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#65062) Carlytoo válasza bluuzia (#65061) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Tudod, hogy-hogy játszom? Honnan? Azért, mert írtam pár sort? Előítélet. Akkor már mondhatod, ha pár órát már töltöttünk egy sessionben és látod. A nickem minden játékban ez. A PH-s lolos közösségben is fent vagyok és még panasz nem volt rám, úgy hogy ott sem válogatom meg, hogy kivel játszom.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#65063) bluuzia válasza Carlytoo (#65062) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nekem alapból semmiféle előítéletem nincs, de ide a GTA V. fórumra te a semmiből berobbanva olyan látszatot keltve írogattál, mint aki napi kontaktban van mindenkivel. (Igen, látom, már 837 napja PH tag vagy).
Ez nem valami szimpatikus indítás.

Visszaolvasva már értem a kettes szám jelentését, emiatt bocs.

.. és most téged idézve:
"Amiben én gusztustalan vagyok: Ha valaki azt a pici b*aszogatást, amit én elkövetek nem bírja elviselni és pampog, akkor viszont beindult a gépezet. Akkor romba döntöm a játékélményét. Viszont tényleg minimális, csupán ugratásnak minősülő, amit én csinálok. A kedvencem amúgy, segíteni random CEO-nak leadni a cuccot. Mindenki azt hiszi, hogy a nagy mordállyal szétküldeni jöttem a cuccot, pedig csak védeni."

Szerintem ez alapján tudom, hogy játszol. Nekem ennyi elég is.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#65064) Anulu79


Anulu79
addikt

Account vásárlása esetén hogyan kell eljárni? Egyik kollégám egy másik kollégától tervezi megvenni a nem használt játékát ezért érdeklődöm. Az eladónak mit kell tennie, hogy a vevő tudja használni a játékot?

(#65065) Courage_7 válasza Anulu79 (#65064) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Megadja a social clubos belépési emailt és jelszót, az új tulaj meg megváltoztatja ízlés szerint. Igazából ennyi.

(#65066) gcsaba966 válasza Anulu79 (#65064) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

A regisztrált email címet át kell írni a vevő email címére. Aztán név és jelszó csere. (jelszó megváltoztatásához így már ugye a vevő kapja a mailt) Így szűnik meg teljesen az eladó hozzáférése. Ha az email címet nem változtatják meg a vevő email címére, akkor az eladó bármikor meg tudja változtatni a jelszót.

(#65067) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Most lett laptopom amin futna a játék. Van értelme még megvenni szerintetek? Multizni is szeretnék, csak nyilván komoly hátrányból fogok indulni.
Valamint mi az az új őrület amit mindenki imád? Azt látom, hogy szépen kreszt betartva vezetnek, meg csak beszélgetnek noname karakterekkel... buszt vezetnek stb.

Valamint, elképzelhető, hogy akciós lesz a közeljövőben, mert akkor azt megvárnám esetleg.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#65068) Plata válasza MikeWazowski (#65067) üzenetére


Plata
félisten

A játék maga iszonyat jó,amiatt megéri játszani,online-ban hatalmas hátránnyal fogsz indulni.Nulla pénz és szinttel,míg másoknak már több százmillió dollárnyi ingatlan CEO MC biznisz hangár facility egyéb szarságja van.Sima public sessionban kb 10 perc után megunod és visítva menekülsz a sok idióta vérpistike miatt.
Én mindig betartom a kreszt,nálam a KRESZ abból áll hogy félre az utamból mazsolák. :D
Mivel főleg páncélozott kurumával vagy Insrurgent-el közlekedem így nem sok gondom van a közlekedéssel. :D
Szerintem most is akciós volt a játék,de ha Online akarsz játszani és szeretnél egyből bele vetődni a sűrűjébe akkor vedd meg a Premium online editiont,vagy Criminal Starter packot.Úgy egyből lesz CEO irodád és MC klubházad meg bunkered.
Az Online része is nagyon jó,Online-hoz rengeteg DLc jött ki,rengeteg tartalommal.
Online haverokkal nyugis sessionban nagyon jó móka.Public session az szar,ott a népesség 99%-a idióta vér pistike,hacker vagy egyéb állat fajta.Ott másból sem áll a játék mint lövöldözésből.

(#65070) kondás
Végül is buszt lehet vezetni.
De ha Kreszt be kéne tartani akkor az én jogsimat az első órában elvették volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65069) Mr.Csizmás válasza MikeWazowski (#65067) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vedd meg, online-ben be kell állni grindelni egy klánhoz, akkor elég gyorsan tudsz gazdagodni :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65070) kondás válasza MikeWazowski (#65067) üzenetére


kondás
tag

Itt most a GTA5-ről van szó, busz meg kresz?
Igen azt nagyon megéri még mindig megvenni, a multi jó móka.

(#65071) Ideg válasza MikeWazowski (#65067) üzenetére


Ideg
aktív tag

Kresz meg busz vezetés, beszélgetés karakterekkel? Lehet valami roleplay szerverről néztél vidit. :D

(#65072) Mr.Csizmás válasza Ideg (#65071) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

f.szábban megírt FiveM szervereken van ám játékélmény, van ahol még menetlevelet is kell vezetni a fuvarról :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65073) Plata válasza Mr.Csizmás (#65072) üzenetére


Plata
félisten

Ó imádom az Rp szervereket. :D
San andreas multiban mókásak voltak.
Bár némelyiken túl komolyan vették.
De GTA V-ben nem találkoztam még tört multival.
Mondjuk nem is kerestem,minek ha van eredeti.

(#65074) Mr.Csizmás
Jah de én úgy értetem hogy minek ha van eredeti Online a GTA V-höz,San Andreas-hoz nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#65074) Mr.Csizmás válasza Plata (#65073) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az is eredetit kér:

Why are you asking me for login information?#
We need to do this to check if you actually own GTA V, when our automatic validation fails. This data will only be sent to the Rockstar Social Club services, and is not transmitted to us, or any other party.

akkor lesz jó buli, ha behozzák az onesync netkódot, eddig 32 helyett jóval több játékos.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65075) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#65074) üzenetére


Kiskokó
veterán

"akkor lesz jó buli, ha behozzák az onesync netkódot, eddig 32 helyett jóval több játékos."

Ezt eredeti R* szerverre érted vagy tört szerverekre?
Honnan veszed az infot?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65076) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#65075) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ott a link, RTFM, vagy ennyire be van sötétítve az audi üvege? :P

nem tört szerver, mert mint idéztem, az eredeti loginnel ellenőrzi, hogy valóban megvan-e a GTA neked, és ezenkívül csak a game assetet, textúrákat, modelleket használ, + saját dolgokat, amiket felscriptelnek C#/lua-ban. tehát nyugodtan felteheted (nálam is fentvan), nem bántja az eredeti fileokat, azokat csak olvassa, nem nyúl bele.

(#65077) Ideg nem, nem tört. teljesen független v standalone, nem SAMP, hogy lehúzod a torrentről a warez verziót, és megy. kéri a logint, hogy az RS szerókkal hitelesítsen, anélkül be se enged. de ha valakinek ez az ingere, keressen mást, mint a FiveM, biztos talál vmi scripttrasht, ami alá betehet kalózverziót.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65077) Ideg válasza Kiskokó (#65075) üzenetére


Ideg
aktív tag

Tört szerverekre gondol.

(#65078) hNp88 válasza Mr.Csizmás (#65072) üzenetére


hNp88
aktív tag

úúú, olyan nekem is kell

hátha megint 150 euróm bánja a menetlevelet :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#65079) Mr.Csizmás válasza Plata (#65073) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

minek ha van eredeti Online a GTA V-höz

pl. community alapon bekerülnek a fejlesztők által kihagyott ziccerek, lehetőségek, nem beszélve a debugról.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65080) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#65076) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ott a link ott a link, de én a 32 playeres cuccra gondolok.... hogy azt hol tervezik bevezetni?

Mert nem egyértelmű hogy az a rész is még a fiveM -re vonatkozik e még.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65081) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#65080) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fiveM természetesen :K :D fel is nézek, mizu ott :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65082) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#65081) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha jól értem ez a fiveM egy teljesen legális, a R* által megtűrt moddolt dolog?
Ha már esetleg kipróbálom, mennyire könnyű, gyors váltogatni a fiveM és az eredeti Online között?
Mennyivel nagyobb a gépigénye a fiveM-nek?
Látom, feljebb linkeltél ezzel kapcsolatban valamit, csak most melóból nem tudom megnyitni. Ha ott találok ezekre választ, csak írd, hogy nézzem meg ott! :) Érdekes lehet ez a fiveM.

(#65083) Plata válasza szTotyy (#65082) üzenetére


Plata
félisten

Rocksztár által megtűrt moddolt dolog szerintem nincs.

(#65084) VikMorroHun válasza MikeWazowski (#65067) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az Online "hatalmas hátrányról" annyit, hogy én valamikor februárban kezdtem el ténylegesen játszani vele. Ennek a csapatnak köszönhetően most van 15 millió dolcsim, 3 (+1 szüneteltetett) MC gyáram, 1 CEO irodám, 1 yachtom, 1 bunkerem (még hátra van kb. 15 fejlesztés), 1 facilitym, 1 kocsi raktáram a legoptimálisabb beállítással és 1 közepes meg 1 kis raktáram különleges áruknak. Van 2-3 remek kocsim, oppressor, MOC, Avenger (mert akciós volt, akkor meg miért ne?).

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#65085) Mr.Csizmás válasza Plata (#65083) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Standalone
FiveM doesn't modify your GTA V installation, so you can switch between GTAO and FiveM without getting banned.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65086) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Plata, itt van az a bizonyos kanyar, amit a múltkor említettem. Ha itt kellően nagy sebességgel jön egy postakocsi (mert előtte megtolták), akkor nagy valószínűséggel kisodródik. Pár méter után megfogja egy sövény, de onnan már nem lehet visszahozni. Az elmúlt 1-2 hónapban két ilyen esetet is láttam.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#65087) Mr.Csizmás válasza VikMorroHun (#65086) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1 nekem is volt itt KO tegnapelőtt (vagy te voltál velem akkor?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65088) Reaper válasza VikMorroHun (#65086) üzenetére


Reaper
őstag

Csak elmélet, de ha utána megyek egy Vigilanteval akkor nem lehet "kilőni", vissza valami útra?

(#65089) Brenor


Brenor
aktív tag

Sziasztok!

Újratelepítettem a windows-t, a 7-est leváltottam 10-esre és ssd-re tettem a játékot, előtte hdd-n volt. Időközönként pláne gyorshajtásnál elkezd pop upolni a játék ( magyarán lassan tölt be a textúra ) és előtte nem csinálta ezeket. A texture beállítást lejjebb vettem very highról, highra, de az nem segítettet. Ez az egyik patch miatt van vagy nálam van valami?

(#65090) Met válasza VikMorroHun (#65086) üzenetére


Met
nagyúr

Repültem már ott ki és vissza lehet tolni csak ésszel kell csinálni. ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#65091) hNp88 válasza Mr.Csizmás (#65085) üzenetére


hNp88
aktív tag

tegnap olvastam végig az ismertetőt, engem nem győzött meg, kb arra épít, hogy bár tiltott bármiféle mod, de a Rockstar nem tudja detektálni... én inkább nem rakom így föl :(

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#65092) VikMorroHun válasza Mr.Csizmás (#65087) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nem én voltam, napokig nem volt időm játszani a héten.

Met: Akkor 4-ből 1-et már sikerült visszahozni. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#65093) Mike


Mike
veterán

volt mostanában a bunker akciós?

(#65094) freeknight válasza hNp88 (#65091) üzenetére


freeknight
őstag

A FiveM saját szervereket használ, saját keresővel, a gta online-hoz az égvilágon semmi köze nincs.
Az már csak hab a tortán, hogy az ő netkódjuk fényévekkel előrébb van a rockstar féle gányolásnál :U

(#65095) Mike


Mike
veterán

a nightlife dlc mikor jön ki?

(#65096) freeknight válasza Mike (#65095) üzenetére


freeknight
őstag

Júliusra van ígérve, és mivel július 31. épp keddre esik, van egy erős tippem, hogy akkor :DDD

Egy biztos, az előző dlc még mindig nem zárult le, jönnie kell még a jester classicnak, ha az kijött, csak azután lesz róla szó.

(#65097) Plata válasza freeknight (#65096) üzenetére


Plata
félisten

Arról azt hallottam hogy azért nem került be mert eltolta a Rockstar.
Próbálják kijavítani a hibáit.
Mindenki azt mondja hogy 17 lesz amikor kijön,hogy honnan szedik nem tom.

(#65098) negyven2 válasza Plata (#65097) üzenetére


negyven2
veterán

Valószínűleg innen...

Viszont mivel semmi Trailer/hivatalos bejelentés nem érkezett, így valószínűleg nem most kedden érkezik.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#65099) proof88 válasza negyven2 (#65098) üzenetére


proof88
addikt

A Nightshark az jó cucc, nem?

(#65100) Plata válasza negyven2 (#65098) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz Free nightshark?
Ez biztos hivatalos?
De lehet innen veszik.
Nightshark az drága járgány nem?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.