Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) szTotyy


szTotyy
őstag

Egyébként szerintem nem rossz üzlet ez nightclub. Nekem eddig 1,2 millát hozott vissza (sokaknak meg sokkal többet), úgy, hogy meló meg nem sok van vele, csak néha promózni kell. És nem mondhatnám, hogy a héten sokat játszottam, akkor is inkább csak más klubjának a bárpultját támasztottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#65702) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#65701) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ps. főleg ha megy a háttérben az MC gyárcsoport, akkor a klubban gyorsan el lehet ütni az időt, amíg feltölt az eladásra.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65703) UnConnecteD válasza Plata (#65681) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

(#65704) Plata válasza UnConnecteD (#65703) üzenetére


Plata
félisten

Annyira nem érdekel hogy utána keressek.
Meg minek.
Pár hónapja elmondtam a véleményem a keresésről másik topicban.Az most is áll.😁

De gondoltam hátha valaki megvette.

(#65705) Mr.Csizmás válasza Plata (#65704) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt észrevettük.

csak írsz rendületlen ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65706) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Határozottan felszólítok mindenkit hogy ha ismerőse macska123456 aki agyilag zokni akkor azonnali hatállyal törölje. Ha pedig ph sessionba lép akkor egyből kickelni! Ma több ph (vagy épp a sessionba lévő) játékos eladását is lerendezte. Többek között a night club eladásom ami több mint 800k bevétel lett volna. Oppressorral elintézte. Nem mellesleg csak lövöldözni tud, meg aknával teledobálni a mapot. Egy bussiness battle akciónál ahhol ugyebár ha már valaki megszerezte nem öljük, ott is csak rakétázott.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#65707) Plata válasza ProgenXL (#65706) üzenetére


Plata
félisten

Én csak egy macskát ismerek,de az Fritzkandúr. :D

(#65708) ProgenXL válasza Plata (#65707) üzenetére


ProgenXL
őstag

Akiről én beszélek az szimplán idióta. :)
Sajnos másokon keresztül betud jönni és be is jön...

Fritz jó cica :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#65709) h3lios


h3lios
addikt

Vannak olyan ruhák az új kiegben, amit csak bizonyos idő után old fel a játék ?

Női karakterre van 1 fehér cipő, ami nálam pl. nem jelenik meg a boltokban.

"White Sparky Shoes" néven fut, női karakterre szeretném feloldani, a mostani fehér öltözethet pont illene, viszont nekem pl. csak a piros verzió szerepel a listán.

Valaki erről tudna valamit mondani ?

B-tag: H3lios#2825

(#65710) Plata válasza h3lios (#65709) üzenetére


Plata
félisten

Én nem láttam új női cipőt.

(#65711) h3lios válasza Plata (#65710) üzenetére


h3lios
addikt

Lehet, hogy régebbi, egyik fórum társon láttam és nekem még csak a listán sincs. :(

[link]

Erre gondoltam.

B-tag: H3lios#2825

(#65712) Plata


Plata
félisten

Ph-s sesionban eladtam a klubom árukészletét,70 láda volt 525k dolcsi értékben.
Kis teherautót kaptam,három célpontra kellett elvinni.Az első 1 kilométerre sem volt a másik 2.7 a harmadik meg három kilométer.Az utolsó célpont előtt egy barrikád várt autókkal és NPC-kkel,de beépített minigunnal nem volt kihívás.
Komolyan könnyebb volt 70 ládás eladás mint egy supply küldi.

(#65711) h3lios
Holnap megnézhetem ha gondolod,de ez melyik kategóriában van?
High Heels? Vagy egyéb?

[ Szerkesztve ]

(#65713) h3lios válasza Plata (#65712) üzenetére


h3lios
addikt

Az illető azt mondta, hogy High Heels. De neki 64-es listából a 11. volt. Viszont nekem eleve csak 61 tétel van rajta, valamint nincs ilyen sehol. Feltúrtam rendesen a boltokat....

Ezért gondolom, hogy valami eventre járt.

B-tag: H3lios#2825

(#65714) HussarF

Mi a fene folyik itt? Felnőtt férfiak úgy keresgélik a női cipőket, ahogy max a csajomtól szoktam látni :C :C :C

A következő számot küldöm Platanak és Heliosnak ;]

Ui: Plata, nem lehet, hogy ez a buziellenesség vmi elfojtott vágy? ;]

(#65715) h3lios válasza HussarF (#65714) üzenetére


h3lios
addikt

Szeretem unlockolni az összes easter egget a játékokban. :D Ez alóla a GTA Online sem kivétel. Sajnos ez néha érdekes megoldásokhoz vezett. #Nohomo

B-tag: H3lios#2825

(#65716) Plata válasza HussarF (#65714) üzenetére


Plata
félisten

Ne magadból indulj ki. :P

(#65715) h3lios
Nem emlékszem hogy láttam volna hasonlót.
Bakancsokra emlékszem,mert azt vettem a tankhoz.Abból tudom hogy van sok féle zöld. :D

[ Szerkesztve ]

(#65717) Mike


Mike
veterán

Tegnap egy órán át próbáltam bekinlódni magam hegyipapa bulijába (a sessionbe) teljesen sikertelenül.
vmi tipp, mi nem volt ok?
próbáltam már mindenfélét, online-ból belépni, publicból, privát sessionből, offline-ból, semmi

update:
ja hogy sziimplán sokan voltak

[ Szerkesztve ]

(#65718) ProgenXL válasza Mike (#65717) üzenetére


ProgenXL
őstag

bugos session. előfordul néha. Később átmentünk másikba oda már betudtak jönni azok is akik az előzőbe nem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#65719) Plata válasza Mike (#65717) üzenetére


Plata
félisten

Pedig én is küldtem neked invet.
De ma nekem is azt csinálta.
Ha csatlakozni akartam Ph-sokra ez jött.

(#65720) Plata válasza h3lios (#65713) üzenetére


Plata
félisten

Volt pár percem így felugrottam és megnéztem.
Az eventes cipő,van belőle 3 is,fehér piros és kék.
Independance Day Special eventes cucc.

(#65721) Mike válasza MutantZombie (#65658) üzenetére


Mike
veterán

ugyanezt csinálta nekem is, amikor be akartam joinol hegyipapa bulijára

(#65719) Plata
igen, próbáltam azzal is
a kilépés, újraindítás sem segített

[ Szerkesztve ]

(#65722) Reaper válasza ProgenXL (#65706) üzenetére


Reaper
őstag

Ezzel én is találkoztam már, egy igazi sz*rházi. Egy random magyar sessionben voltam valamelyik nap és ott volt ő is meg valami haverja is, aki kb beszólt mindenkinek, de kb annyi volt. Aztán egyszer csak hallom, hogy be vagyok célozva (opressorral), majd jönnek a rakéták, kimozogtam, megálltam, hogy akkor most mi van de mentek tovább megállás nélkül. Csak úgy rámküldtek 2 rakétát, mert arra jártak. Mivel nem szedtek le, ezért nem voltam benne biztos, hogy nem valami missionön vannak és npcnek néztek így nem foglakoztam vele. Aztán elkeztdék ketten irtogatni a többieket, meg megjelent egy modder, egy magyar meg örült neki, hogy dob rá pénzt. Na akkor léptem a sessionből.

szerk.: velük egy sessionben volt ez is: kzoltan02 , ez meg néha "véletlenül" kinyírt pár másik magyart, majd amikor leszedett egy PH-st, akkor odamentem és szétkaptam, akkor gyorsan elhúzott onnan, de egy szót se szólt, pedig rákérdeztem, hogy ezt így most hogy. A másik társuk, akire nem emlékszem akkor csak simán beintett. (Aki a macskával röpködött).

[ Szerkesztve ]

(#65723) gcsaba966 válasza Reaper (#65722) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Nem valami david nevű volt?

(#65724) Reaper válasza gcsaba966 (#65723) üzenetére


Reaper
őstag

De, de a teljes nevére nem emlékszem sajnos.

szerk.: Meg is van: david0514987

[ Szerkesztve ]

(#65725) Met válasza HussarF (#65714) üzenetére


Met
nagyúr

És halkan jegyzem meg hogy női karaktere van, de psszt:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#65726) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Másnál volt olyan bug, hogy a Club úgy érzékelte, hogy nincs megnyitva egy üzlet? Megy minden MC businessem, 5.nek a füvet tenném be, de az istenért nem akarja.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#65727) Plata válasza CactuS (#65726) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ne füvet hanem inkább ládát vagy bunkert állítsd be.
De nekem csak akkor nem érzékelte mikor be volt zárva.

(#65728) Puma K válasza CactuS (#65726) üzenetére


Puma K
veterán

Most vetted meg a füvet vagy már régebb óta üzemelteted?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65729) szTotyy


szTotyy
őstag

Cactus: zárd be, nyisd meg újra és várj egy kicsit, talán csak bebugolt! Vagy a technikusok hozzárendelésénél hibádzik valami.

Más: A klubban hogy jön össze a már sokat említett 41 garázsférőhely?? (ami elvileg a 4 garázs szint + 1 szervíz entrance helyként volt emlegetve - szép magyarosan)
Én ahogy számoltam csak 34 új férőhely van:
1 szervíz szint.
1 garázs szint, ahol csak a 3 eladáshoz szükséges kamion áll.
+ a garázs szintek 2,3,4.

Én számolok valamit rosszul, valami elkerülte a figyelmem?

[ Szerkesztve ]

(#65730) hacseki30 válasza szTotyy (#65729) üzenetére


hacseki30
tag

Szerintem jól számolsz. Majd jön még a Terrorbyte is, azzal 35.

(#65731) HussarF válasza Met (#65725) üzenetére

Szóval, ha női karaktered van és úgy kutakodsz a magassarkúk között, akkora gonddal, mint még sokan a nők sem, akkor az nem vicces? :D Hát jó... ;]

De amúgy, na, megértem valamennyire a többieket. Én is sok időt töltök egy egy új dlc után, hogy a ruhatárat rendezzem.

Ezzel együtt indítványoznék is egy új dolgot. Aki törődik a ruhatárral és vannak saved outfit-jei, mutassuk ezt be majd a képes topikban. Várjátok meg a délutánt, akkor kezdem is a sort, annak a mintájára lehet csinálni. Minden outfitről 2 kép (eleje, hátulja), esetleg rövid leírás róla.

(#65732) Kiskokó válasza HussarF (#65731) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én a való életben is szeretek vásárolni, de csak magamnak, ha nőre kell várni akkor 10 perc után a falat kaparom :D

Viszont én azt se fogom sose megérteni egy játékban miért női karakterrel játszik az ember...
Nekem ne gyertek azzal hogy "jajj inkább női segget nézek sokat mint férfit" meg az ilyen baromságokkal ha én játszok egy játékkal akkor a főszereplőt általában magamra (stílusára) próbálom csinálni, hogy minnél nagyobb legyen a beleélés a storyba.
A másik az hogy ha játszok eszem ágába nem jut egy játékbeli karakterre úgy nézni hogy "fú ennek jó a segge vagy a melle" vagy valami ilyesmi. Ott már gond van ha valaki egy grafikus karakterre "szexuális" indíttatással néz.

Amúgy nekem is van vagy 6-7 szett ruhám néha neki ülök csinálni párat.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#65733) Plata válasza Kiskokó (#65732) üzenetére


Plata
félisten

GTA-val én nem tudok FPS nézetben játszani,TPS-ben meg igen is jobb egy női kari,az első kariakterem pasi volt,volt is egy csomó cucca,megcsináltam vele heistesket is,apartmanjai is vannak,de aztán poénból kipróbáltam a csaj karit,sokkal jobb.
Egyébként csaj kari sokkal jobban megvan csinálva szerintem,olyan pofákat tud vágni meg unatkozni.
Nekem azt hiszem 20 outfit van,de jó párat ezer éve nem is használtam,vannak heist outfit-ek,mondjuk legalább egy éve nem voltam rendes heisten amin használhatnám őket,vannak búvár ruhák is,mert szeretek búvárkodni.Meg van pilóta és Mc-s ruha.Gondoltam hátha a pilóta ruhától fent maradok,de nem. :D
Egyébként doomsday heist-en is lehet használni a heist ruhát?
Ad ott is 50% védelmet?

[ Szerkesztve ]

(#65734) Heller2 válasza Kiskokó (#65732) üzenetére


Heller2
aktív tag

[SP]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#65735) szTotyy válasza HussarF (#65731) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha már ennyire buzulunk :) , ez a karakter/ruha bemutatás jó ötlet. Én még annyival kiegészíteném, hogy a kocsiszépségverseny mintájára lehessen is rájuk szavazni! Melyik a legjópofább, vagy melyik a legviccesebb, melyik teszik összességében a legjobban (nemtől függetlenül).

Lepi: uh, jobb lett volna, ha nem nézek rá. Amúgy köszi, hogy spoiler alá tetted. :)

[ Szerkesztve ]

(#65736) Plata válasza Heller2 (#65734) üzenetére


Plata
félisten

Hoppá Lepke lebukott. :P
Kb fél óra és mutatok neked egy képet.
Jó lehet több lesz,nem tudom mennyi idő míg el szabadulok,ha eltudok.
De csak linkelni fogom nem betenni.
Bááár.Lehet linkelni sem kéne mert látszani fog a hajója neve,abból meg hiszti lesz. :U

(#65737) Mr.Csizmás válasza Plata (#65736) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65738) Plata válasza Mr.Csizmás (#65737) üzenetére


Plata
félisten

Wow,ki ez a pasi olyan ismerős.

(#65739) freeknight válasza Kiskokó (#65732) üzenetére


freeknight
őstag

Én meg azt nem fogom megérteni miért akarja midnenáron reprodukálni magát az ember a játékban. Kicsit gyerekesnek is tartom. Felnőtt vagyok, el tudom különíteni egymástól a játékot meg a való életet.
Beleélni legjobban meg a san andreasba tudtam magam, pedig ott egy néger a főszereplő, én meg pincefehér vagyok. Ezek a dolgok nem igazán zavarnak.

Én 2 okból csináltam női karaktert: a gta-ban egyszerűen nem lehet normális férfi karaktert csinálni. Fura, gyenge áll, nincs karakteres arc, és mindegyik kb ugyanúgy néz ki. Ha Hegyi Dév meg te egymás mellé álltok és nincs kiírva a név, ha agyonütnek se tudom megmondani, melyik-melyik :D . Többieket is csak a ruha alapján tudom felismerni. Nőket sokkal jobban, egyedibbre meg lehet csinálni.
Másik meg (de ez szubjektív): anno, mikor kivittem a Mass Effect trilógiát, természetesen férfiként, gondoltam kiviszem nőként is. Ott sokkal többet számít a dolog, mert ugye hangja is van a karakternek, meg a szövege is más. Én is attól féltem, hogy majd nem tudom beleélni magam a női karakterbe. Aztán sokkal jobban tetszett a játék sztorija nővel játsszva.

Röviden: mindenki azt játszik amit akar, ezért szerintem ne nagyon szóljuk le egymást.

[ Szerkesztve ]

(#65740) HussarF válasza freeknight (#65739) üzenetére

A férfi karakter arckészítéssel nem teljesen értek egyet. Sztem lehet Meglehetősen karakteres arcokat is csinálni csak bátran kell hozzányúlni. Én is szoktam nézegetni az arcokat. Vannak, akik nagyon hasonlítanak, de van, akit arcról simán felismerek.

(#65741) freeknight válasza HussarF (#65740) üzenetére


freeknight
őstag

Karakteres nem azt jelenti, hogy egyedi. Arra gondoltam, hogy a gta férfi karaktereknek szinte teljesen hiányzik az álla. Ezt nem tudod pótolni sehogy sem. Egy férfinél az áll adja meg az arc karakterét, attól lesz férfias.
A gta-ban kb csak kisfiús kinézetű karakterek vannak emiatt.

A nőket sokkal jobban meg tudod csinálni. És egyedibbre is, az is fontos, de ez már más kérdés.

(#65742) HussarF válasza freeknight (#65741) üzenetére

Elég rég csináltam már karaktert, de úgy emlékszem, hogy az állat is lehet növelni meg szélesíteni, stb.
Nem biztos, hogy Dolph Lundgrent vagy Kasza Tibit azért össze lehet belőle hozni, de azért a kisfiús sem teljesen állja meg a helyét. De akkor legyen egy ilyen challenge. Ki tud férfiasabb GTA-s baltaarcot összerakni, komoly állal? Képek mehetnek a képes topikba :C

(#65743) freeknight válasza HussarF (#65742) üzenetére


freeknight
őstag

Lehet, de nem eléggé.
Na de mindegy is, én akkor is nőt választottam volna karakternek, ha normális és egyedi férfi karaktereket lehetne csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#65744) Mike válasza Kiskokó (#65732) üzenetére


Mike
veterán

pedig már kocka Larának is jó segge volt ;)

kép

Az én GTA karakteremnek tiszta Putyin feje van :)

(#65739) freeknight
Anno a Sims játékkal (talán 2-es) kapcsolatba írta egy fickó az sg.hu-n (remélem nem Plata :), hogy elkezdett vele játszani férfi karakterrel, összejött egy csajjal. Na most ezt meglátta a felesége, óriási patáliát csapott, így meg kellett csinálni a feleségét is, kirúgni a jelenlegi nőt, és írta, hogy most kint ül a ház előtt, és várja hogy a felesége erre járjon :D

[ Szerkesztve ]

(#65745) Mike válasza freeknight (#65741) üzenetére


Mike
veterán

hát egyáltalán nem kisfiús
plusz nekem ellenszenves a nagy áll, amikor rá tudod tenni a poharat

inkább sokan nem foglalkoztak vele (én sem) azért van ennyi klón

[ Szerkesztve ]

(#65746) Plata válasza Mike (#65744) üzenetére


Plata
félisten

Na bazd megnéztem a képet,aszittem a putyin fejű karid van rajta,ezt a ragyás croft segge. :W
Sims-es meg tuti nem én voltam,egyébként vicces sztori. :DDD

(#65747) Mike válasza Plata (#65746) üzenetére


Mike
veterán

tessék:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#65748) HussarF válasza Mike (#65744) üzenetére

Saabe meg úgy néz ki mint Pitbull, az énekes :C

Amúgy ilyen sims-es sztorim nekem is van. Régi csajom Simsezett, mondta, hogy megcsinálta magát, meg engem a játékban, úgy indította a családot. Kicsit később kérdezek, hogy mi újság van. Mondja, hogy hááát összevesztünk és elváltunk. De dolgozik rajta és összejövünk majd újra. Mondom ok. Vagy 2 héttel később megint rákérdeztem, hogy hogy áll a "családunk". Erre mondta, hogy háát, ő összejött másik faszival és már az csinált is neki 2 gyereket. Én meg hát, megöregedtem... Mondom jól van akkor, baszki :DDD :C

(#65747) Mike
Láttad te már Putyint? Sztem nem is hasonlít :D

[ Szerkesztve ]

(#65749) HussarF válasza Mike (#65747) üzenetére

Amúgy itt az enyém:

kép1
kép2

(#65750) Gawamatsu válasza Mike (#65747) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Ez inkább Daniel Craig (jelen James Bond) fiatalabb kiadása

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.