Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61351) Drilla válasza pokers (#61342) üzenetére


Drilla
csendes tag

Nálam csak 1-2 órára jöttek vissza a statok, szerda este SC-on. A játékot nem indítottam el, nem csináltam vele semmit, még offlineban sem, mióta kaptam a nullázást. Szerdán sem indítottam el. Kb 11-éjfél körül már megint le volt nullázva az egész és azóta is így áll. :(((

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#61352) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#61346) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hogy lehet hogy ingyen van a körözés levétel???

Amúgy nálam amíg nem tudom hasznosítani a karakterem mert azt írja nem elérhető a szerver addig nálam meg ilyen adatokat basztak el...

1. karakter: 271-es szint és egy csomó jó cucc. Köztük egy sose pótolható Kuruma Armored aminek az első ülései egy Youga motorblokkból van...
2. karakter: 657-es szint (25.3M rp) és szintén nagyon sok dolog.

Illetve kb 2500 óra. A megjelenés napjától tolom (vagyis egy nappal későbbtől mert a megjelenés napján a peccset nem tudta leszedni így azt alternatív forrásból szereztem be másnap).

Nálam is a CM meg volt csinálva, minden felnihez stb... meg volt csinálva a feladat hogy ingyen legyen XY kategóriában (vagy hogy volt az nem tudom).

És jelenleg a karakterem vissza kaptam csak épp használhatatlan mert Online nem tudok csatlakozni... :(

Smoke some weed nigga!

(#61353) Wiz Khalifa válasza Puma K (#61350) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Bocs 2016.08.24-én írtam.

És érdekes hogy nem is ez a szöveg volt amit én írtam. Hanem majdnem egy regény volt. Ez volt az amikor jeleztem feléjük hogy rám dobtak 1-2 millát és hogy nem akarok bannt. Akkor annyit írtak vissza hogy nem kell aggódnom tudnak róla és a pénzt nyugodtan elkölthetem nem lesz bajom belőle.

Smoke some weed nigga!

(#61354) bluuzia válasza Wiz Khalifa (#61352) üzenetére


bluuzia
aktív tag

"- Ha végzel az összes heisttel, akkor Lester innentől kezdve ingyen leszedi a körözést."

Kimaradt, hogy volt Avangerem és MOC-om is. :)

Szerk.: az Elegy Retro színét Én sem fogom tudni még egyszer kikeverni, az tuti.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61355) Depiboy


Depiboy
tag

Nekem megint azt játszák hogy még copy/paste válasz sincs, csak nyitvahagyják a ticketet, napokra, gondolom ma már nem fognak válaszolni.

(#61356) Penguin95 válasza bluuzia (#61346) üzenetére


Penguin95
senior tag

Összegeztem akkor már én is, miket buktam.

- 1 millió $ a számlámról.
- Több ingatlan, köztük a legdrágább házzal, a legdrágább CEO irodával, mellé egy fél millás lakás, a CEO-val szemben, meg még pár apróság.
- Egy pótolhatatlan Elegy RH8, aminek a festése egyedi volt egy bug miatt, egy Elegy RH8 Custom, egy Autarch, egy Pariah, egy Kuruma, meg egy Tornado. Mindegyiken fullos tuning.
- Egy majdnem csurig teli I/E garázst, amiben jellemzően top range autók voltak. Mondanom sem kell, a legdrágább skin volt meg.
- Úgy 200-250 óra játékidő.

Ezek arányaiban nem tűnnek soknak, viszont ezt mind egyedül kapargattam össze, mivel a haverok hamar ráuntak a játékra. Az egyedi Elegy külön fájópont, mivel azzal nyertem meg az első versenyt, amin valaha indultam Online-ban.

És ugye ha most ezt mind újra összeszedném, lehet azonnal kivágnának megint..

(#61357) Segal válasza Depiboy (#61355) üzenetére


Segal
veterán

Siman valaszolhatnak barmikor mert tobb regiobol is erkezhet a valasz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#61358) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#61354) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De jó minőségű a képed. :DDD

MOC nekem is volt meg bunki. Bár egyiket se használtam szinte csak megvettem. Ugyan úgy mint a Yacht-ot. :DD

Smoke some weed nigga!

(#61359) Puma K válasza Wiz Khalifa (#61353) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi a képet!

Kajak egy vicc ez a R* :DDD

Hallod az egyik ismerős akivel toljuk, ugyan így járt valamelyik évben, hogy rádobtak néhány milliót, írt a cocksztar-nak, hogy ez és ez történt. A válasz egy az egyben ez volt amit te is írsz! :(((
Akkor úgy volt vele, hogy oké ha ezt írták akkor jó.

Viszont 2 nappal ezelőtt bevillant egy ban-olós szöveg egy pillanatra mikor jött volna ő is játszani, amit nem is értett, mert elolvasni sem tudta meg nem is történt jó ideje semmi rendkívüli a karakterével a játékban. Ennek ellenére tudott online lenni csak volt mikor egyedül volt bárhova-bárkire csatlakozott, és volt mikor velünk volt egy szerveren csak egy idő után ledobta. Meg levontak tőle 3 szintet :F

Aztán bejelentkezett RSC-re külön, hogy hátha ott van valami és nem látott semmit. E-mailt nem kapott, hogy bannolták volna így nem értette az egészet. De ezek után megint megpróbálta, hogy be tud-e csatlakozni hozzánk és sikerült aztán azóta úgy toljuk mint előtte. Totál WTF ez az egész kialakult helyzet.

Másik 2 ismerőst akiket megdobott egy csaló +1300 szinttel azokkal meg semmi nem történt (szerencsére). Még mindig 17xx-es szintűek.

Anno ők is jelezték percekkel később képeket mellékelve, hogy egyik nap-héten ennyi volt a szintjük aztán meg ennyi és ennyi lett... írták hogy szerintük ki volt az aki megdobta őket, de az esetükben csak egy automata választ kaptak és zárult a ticket.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61360) ucli válasza bluuzia (#61346) üzenetére


ucli
senior tag

Yachtod, akulád, tankod és hydrád volt?

(#61361) Wiz Khalifa válasza Puma K (#61359) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem vicc a cocksztár hanem rossz embereket alkalmaznak. :DDD Mert nem őket kéne alkalmazni.

Smoke some weed nigga!

(#61362) ucli válasza bluuzia (#61346) üzenetére


ucli
senior tag

I got 500k for pre-ordering the game. I collected nearly all rare cars with my both character. I unlocked all of the colours and some packs of chrome wheels (took me more than fifty hours), not to mention those fully upgraded cars in my garages.
I made a chart to not to forget the combination of the colours, and it'll might be different from the original one and it'll cost lots of money to repaint them.
I also created a Capture job for my daily works to make it easier, but it also disappeared.

All in all, it makes people to lose their mood to play fair.
If you are spineless, why shouldn't I be?
It would degrade myself to that level, but it's jolting.
After that, whenever you want to ban me, you would do that for no reason and everything would be gone again?

I got some numbers for you:
I played 2351 hours and 5 minutes (plus my daily job at Saturday).
16,2 mil Rp (lvl 484) my other character was at lvl 192.
151.789.416 GTA$ (thats the exact amount, see pic below) and around 120mil in cars and apartments. All of my stats has gone, included my race stats.
Factories: I/E garage was filled up yo 75%, all of them were collections. I got 36 crates in my warehouse, my bunker was at quarter, three factories were at half stock, and i ordered supplies worth up to 300k. I have pictures about them that's why I know it that well.

As i mentioned, it's three years' accomplishment.

Is it fair? Absolutely not...

Nyelvtant nem ér nézni. :P

Ez vár majd a végén titeket
:D

(#61363) Puma K válasza ProgenXL (#61316) üzenetére


Puma K
veterán

Mondjuk el tudom képzelni, hogy anno mikor csinálták a játékot és mikor még nem drogozta-itta szét magát Lohan kisasszony... akkor valamilyen szinten alapot adhatott a képhez-karakterhez.

De! azért a R* minden másolásnál ügyel arra, hogy valamit azért változtasson az egészen és ne egy az egyben ugyan azt adja át mint amit mintául vett.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61364) Wiz Khalifa válasza Puma K (#61363) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tény hogy jobban fest az amit a R* csinált "karaktert". De azért Lohant megdöngetném. :C

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#61365) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

HunLKing csak nekem újdonság? Ma találkoztam vele először, PHHU-s és 2001-es szintű

[ Szerkesztve ]

(#61366) Majkee84 válasza olddirtyB (#61365) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Ha jól emlékszem ő maga szólt, hogy egy modder írta át a szintjét.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#61367) drachoHUN válasza Puma K (#61363) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Csak ez nem Lohan a képen, hanem Kate Upton...

Forza JUVE!!!

(#61368) Reaper válasza braunz (#61347) üzenetére


Reaper
őstag

Én sose vettem Shark Cardot és nem is vennék. Én is kaptam banánt, majd az unban wavenél visszakaptam, hagytam neki 1 napot, majd félve ugyan, de elkezdtem játszani, miután full reinstall volt, törölve az Appadata R* könyvtárat is.
Azóta is megvagyok, kopp kopp kopp...

Ehhez képest ma is volt egy modder a sessionünkben délután, mondták többen, hogy godmodeban van, én meg pl nem is láttam a player listben, hogy bakancsot dobjak rá.

(#61369) bluuzia válasza ucli (#61362) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Köszi Ucil!

Igen volt Yacht, Akula, Tank, Hydra, MOC, Avanger és Deluxo is.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61371) ucli válasza bluuzia (#61369) üzenetére


ucli
senior tag

Azt gondolom már látni fogják, hogyha egyszer ránéznek. :)

Más: valakinek nincs arra ötlete, hogy miért nem látok messzire?
Distance scaling maxon, DoF kikapcsolva. Kipróbáltuk mással is a dolgot, ő látott engem, miközben én még a foltját sem tudtam belőni.

(#61372) Puma K válasza drachoHUN (#61367) üzenetére


Puma K
veterán

:DDD :R

Na akkor azért annyira nem drogozta-itta szét magát Lohan hogy ennyire megváltozzon... néztem is hogy ennyire durván keményen ráment volna a cuccokra...? :Y :U ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61373) simon105


simon105
tag

Volna egy saját készítésű összeesküvés-elméletem (persze nem gondolom egészen komolyan):
Tegnap nyitottam egy nem túl összeszedetten megfogalmazott ticketet (olyat, amilyet én képes vagyok), és ez jött rá válaszul:
There may have been a brief period while the system processed your (suspension or ban) that you may have been able to play. The (suspension or ban) on your account remains valid and will expire in about 23 days.
Érdemes ezt összevetni ДарСтав beszélgetésének 29. sorával. Sőt, újra átolvasva az egészet, mindegyik válasz copy/paste szagú.
Nem lehet, hogy (mindegyik összeesküvés-elméletben szerepelnie kell ennek a kérdésnek) teljesen automatizálták a supportot és rajtunk tesztelik, hogy átcsusszannak-e a 'nem csináltam semmit, vedd le a bant' típusú kérdések a rendszerükön? Biztos ezek irritálták őket a legjobban, csak nem volt elég belőlük a teszthez, ezért csináltak maguknak újabb tesztalanyokat.
(Ha eddig is köztudott volt, hogy botokkal kommunikálunk, vagy ha élő emberek eddig is csak másol/beilleszt válaszokat adtak, arról nem szeretnék tudni, én mostantól ebben hiszek és kész :DDD .)

[ Szerkesztve ]

(#61374) hegyipapa válasza olddirtyB (#61365) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Fészes csoportban írta, hogy megpiszkálták a szintjét.

(#61375) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, megértem az indulatokat, de azért próbáljátok finomabban megfogalmazni a mondandótokat. A vonalon túli hsz.-eket elvitte a radír.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61376) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Megint a sablon szöveg jött vissza. Lassan tényleg beleunok. Mondjuk ezt ők is tudják. Sajnos.

Mivel sejtettem, hogy ez lesz, így még tegnap este ebayről vettem egy használt játékot tényleg fillérekért.
Négyes színtű, egy pisztolykával és 25Kval.
Annyit csináltam vele, hogy megszereztem a Double-action revolvert és megdupláztam a pénzt 1 óra alatt!.
Na ez nem semmi, ugye? :D
Amíg nem kapom vissza a sajátomat, ezzel fogok bohóckodni, aztán elteszem, hátha tényleg jön egy "újhullám".

Viszont kínszenvedés vele játszani. Nem is tudom, hogy ha valaki ilyen kicsi, hogy tud egyáltalán bármerre is elindulni. Egyedül a Missionok jutottak eszembe, de oda is kell fegyver és ha van egy Kurumád, sima ügy. Nekem viszont egyik nincs, úgy hogy nem túl kecsegtető.
Még Dailyket sem lehet vele csinálni, mert legalább 15-ös (vagy 25) rank kell hozzá. Hehehe

Majd este felnézek, hátha találok valakit. ST-Blu

Simon: Lehet benne valami. Szerintem inkább a copy/paste a valószínű, mert néha azért mást is válaszolt.
Bár ahogy nézem az én beszélgetésemet, majdnem mindegyik válasz úgy kezdődik, hogy: "I understand" vagy "As I have stated
".

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61377) Anulu79


Anulu79
addikt

A bannokkal kapcsolatban meg szokták indokolni, hogy milyen módon szegte meg valaki a szabályt vagy még erre sem képesek?

(#61378) Penguin95 válasza Anulu79 (#61377) üzenetére


Penguin95
senior tag

Nem mondanak semmit. Csak azt szajkózzák, hogy a ban jogos, és ők ezt nagyon komolyan veszik.

(#61379) bluuzia válasza bluuzia (#61376) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Azt elfelejtettem leírni, hogy lassan egy hete ez volt az első éjszakám, amit végigaludtam.
Komolyan megkönnyebbültem, hogy kitaláltam: elengedem a dolgot, mivel megoldottam, hogy tudjak játszani. Persze nem a játék az elsődleges dolog, hanem az igazam megvédése, de ez már teljesen szélmalomharc.

Biztos, hogy nem fog elhangzani ilyen beszélgetés:
"Főni (ez nagyon tetszik :D ), itt ez a Bluuzia nevű nagyon szép képeket csatolt, és amiket ír ... Megsajnáltam. Adjuk már vissza neki a karaktereit. Úgyis jogtalanul vettük el tőle IS.
Jól van Tier 3 Kyle add vissza neki.
KLIKK ez volt a gombnyomás hangja" :DDD

Na ez az amire már nem számítok.

Anulu: pont ez a legnagyobb problémánk, hogy meg sem indokolják miért kaptuk. Ha tudnánk, akkor figyelnénk, hogy legközelebb ne forduljon elő. Viszont mivel nem csináltunk semmit, ezért az egyetlen amit tudunk, hogy jogtalanul bannoltak. Ők viszont saját részről lezárták az ügyet. Se indok, se védekezés, se karakter, semmi. Nulla.
A legszomorúbb, hogy akármikor, akárkivel megcsinálhatják.

CJ4567 a Hotringet inkább hanyagolom. :) Szerintem amiatt - valahogy volt köze hozzá, az tuti - töröltek.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61380) CJ4567 válasza bluuzia (#61376) üzenetére


CJ4567
veterán

Hotringgel most szerintem fel tudnád húzni. Az a gond, hogy februárban kezdtem, és már nem emlékszem, mit csináltam az elején. :DDD

No Sana No Life

(#61381) MrYoniko válasza bluuzia (#61376) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Na Blu, akkor SC-n jelölj, oszt összekaparunk neked ezt-azt, eladásom úgyis lesz, kocsijaim beviheted, ládázok, az is szépen adja az RP-t.
Ha meg lesz heist-es apartmanod, akkor megtoljuk neked, lóvé nekem nem kell, szal mehet a legkisebb százalékra.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61382) MrYoniko válasza CJ4567 (#61380) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én meg januárban kezdtem, 1 hónapig csak versenyek, slashers és hasonlók, ami ép duplás volt. Így 50-es voltam kb meg volt egy 10-es garázsom.
Aztán bekerültem a crew-ba és megugrott a stex a sok-sok eladással.
Csak segítőként kb 20 milla bevételem volt...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61383) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni a crewba.
46 éves vagyok, hetero. A játék megjelenése óta napi szintem játszom és már 4-es szintű vagyok.
Szeretnék egy olyan csapatban játszani, ahol egy kicsit gyorsabban fejlődhetne a karakterem.
Remélem mihamarabb elérhetem az ötös vagy akár már hatos rankot is.

SC név: ST-Blu

Köszi!

Micsoda újítás, hogy a pénzek elé odaírták, hogy Bank & Cash.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61384) Heller2 válasza bluuzia (#61383) üzenetére


Heller2
aktív tag

Át kell gondolni, elég gyanúúús vagy ! :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#61385) CJ4567 válasza bluuzia (#61383) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam csak a tutorialban volt kiírva, azóta simán csak a pénzt írja.

Azóta nem láttam. (Jobb screenshotom nem volt. :P)

Elvileg csak alacsony szinteken írja, utána eltűnik.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61386) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Kiraboltam egy boltot: 1914 $. Ezek az apró örömök. :DD

Mennyi kicsi, új játékos van. Most is négyen vagyunk 4-es rankkal. Gondolom többen újat vettek.
Főleg akinek ez már a második ban volt.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61387) Segal válasza bluuzia (#61383) üzenetére


Segal
veterán

Elfelejtetted megemlíteni a jelentkezésedben a ban-os előéletet ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#61388) ucli válasza bluuzia (#61383) üzenetére


ucli
senior tag

Szabályzatot elolvastad? :P ;]

Erre valaki?

(#61389) Segal válasza ucli (#61388) üzenetére


Segal
veterán

Öregszel és romlik a szemed ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#61390) MrYoniko válasza bluuzia (#61383) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Vigyázzatok vele srácok, biztos trainert használ, ha 3 év alatt 4-es szintet ért el... ;)

Gyengébbek kedvéért: csak viccelődök.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61391) Penguin95 válasza bluuzia (#61376) üzenetére


Penguin95
senior tag

Anno én így kezdtem 2 éve:

Mentem elég sok versenyt egymagamba, 8-10 körre állítva a verseny hosszát (Hotring miatt ez most 16K/10 percet jelent). Közben vettem fegyvereket is, majd megcsináltam a Fleeca Job-ot, és a jutalomból vettem egy páncélozott Kurumát (ha jobban célzol nálam, vagyis 1000 lövésedből legalább 1 talál, akkor felesleges). Összeszedtem 1 milliót versenyekkel, küldetésekkel, stb., majd elkezdtem a VIP munkákat.Innét már hamar összejön a pénz egy CEO irodára, a többi meg már jön magától.

Neked talán még annyiból könnyebb lehet majd, hogy PH-s ismerősökkel csinálhatsz több heist-et is, ami azért csak izgalmasabb, mint állandóan 4-5 féle küldetést ismételgetni.

Egyébként én innét vettem néhány tippet.

(#61392) hegyipapa válasza bluuzia (#61383) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Blu majd még egyszer jelentkezz, mert sikerült elutasításom elsőre :D sorry :(

[ Szerkesztve ]

(#61393) L-e-f-i-e válasza bluuzia (#61386) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mióta írja ki, hogy cash meg bank? o.O

=^-^=

(#61394) CJ4567 válasza L-e-f-i-e (#61393) üzenetére


CJ4567
veterán

Alacsony szinten írja ki elvileg csak.

No Sana No Life

(#61395) Met válasza hegyipapa (#61392) üzenetére


Met
nagyúr

:C

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61396) Kiskokó válasza ucli (#61371) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én kezdetek óta küzdök ezzel, Tomával meg már mással is próbáltam és én sose láttam olyan messzi mint a másik.
Eddig senki nem tudta megmondani miért.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61397) Kiskokó válasza bluuzia (#61383) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sajnáljuk de ez kifejezetten homo klubb :DDD :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61398) VikMorroHun válasza Wiz Khalifa (#61345) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ez majdnem olyan, mint amikor LJT hív, hogy intézkedjek, mert kifogyott a supply, pedig 1.) az előbb töltöttem fel 2-3 egységnyire, 2.) tegnap este bezártam a gyárat... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#61399) bluuzia válasza hegyipapa (#61392) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Aha, szóval ez a teszt, nem bot vagyok-e?

Valld be, direkt nyomtál mellé. :))
Köszi! :DDD :DD

Amúgy majd este nyomk új crew requestet, mert meló van.

Még annyi: nem tudom mikor volt utoljára ilyen jó hangulatom - mert már nem idegeskedek a játék miatt.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61400) VikMorroHun válasza bluuzia (#61376) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Simán játszható a játék kis karakterrel is. Múltkor összeírtam néhány tippet kezdőknek, de ha jól láttam, nem került be az első hozzászólásos összefoglalóba.
Ha megvan a double action revolver, akkor teljesítsd a hozzá kapcsolódó küldetést (50 fejlövés NPC-knek), kapsz érte valami 250.000-et.
Egyébként ma többen jelezték, hogy MC eladásokkal várnak.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.