Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61751) Triathlete válasza Majkee84 (#61738) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ezért koccoltam én is le, mert három sessionbe mentünk de mindegyikben 1-2p után már csítelt valaki.
Fos az egész, meg tölt egy negyed óráig...

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#61752) szTotyy


szTotyy
őstag

Tegnap és tegnap előtt az esti órákban alig volt fent valaki a crew-ból. Alig voltunk néhányan egy szervren. Pedig az előző napokban, hetekben még két teli sessiont is kitettünk, annyian voltunk fent. Talán csak véletlen, hogy pont ilyen napok vannak, remélem azért gyorsan visszaáll a rend, hogy sokan leszünk online.

(#61753) MrYoniko válasza szTotyy (#61752) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mentségemre szóljon, hogy a játékidőmet bekorlátolta a főNÖk... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61754) Ghard válasza CactuS (#61747) üzenetére


Ghard
őstag

Hónapok óta nem játszottam vele én sem. Gta-ban ha 30ból van 3 csaló, attól még van esély, hogy le tudod nyomni a küldetést freemódban. Viszont pubg-ban ha 100ból csak 1 csaló van, már biztosan megszopja az ember a végén, mert itt mindenkinek egy célja van. Top5ig eljutni nem 10 perc. Azért meg nem szenvedek majd egy óráig a lootolással, hogy kapjak egy fejest aimbottal.

(#61750) ucli
sc acc, egyelőre lvl30 karakter reset után, majd igyekszem fejlődni :B
Én még március elején kaptam a bannt (második 30 napos volt ez..), exos menuvel csapkodtam ki a csalókat a lobbyból. Nem biztos, hogy ezt észrevették volna. Viszont ismerősöknek segítettem sok heistet gyorsan lenyomni, új meg nem jelent kocsikat próbáltunk stb. 1.43ra ez a menu most nincs rendesen frissítve, nem lehet kirúgni a nyomorékokat. Még a sinistert próbáltam, de ezzel sem megy jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#61755) Ghard válasza ucli (#61750) üzenetére


Ghard
őstag

Doggo-t használnak most rengetegen. Lespawnolt kocsiból lehet látni, szinte mindig a csalás neve a rendszám. De kirúgni ezzel sem lehet onlineból. Ahogy Umbrella és Terteus menuvel sem.

(#61756) Majkee84 válasza Ghard (#61754) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Ha ez így fog folytatódni, akkor hamarosan befejeződik az én GTA online karrierem is. A farmolást már egy ideje unom, a lövöldözés varázsa is megszűnik, ha nem látom a chaten a kicsillagozott hozzászólásokat. A PUBG-ot egyébként elkezdtem tolni párhuzamosan néhány hete.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#61757) szTotyy válasza MrYoniko (#61753) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez mentség, hanem kifogás! :D ;]

(#61758) MrYoniko válasza szTotyy (#61757) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ezek a puszta tények.
Inkább töltöm vele az estét ágyban, mint innen bárkivel... ;) :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61759) ucli válasza Ghard (#61755) üzenetére


ucli
senior tag

Ja, már értem miért volt másik accod. :D

Doggot néztem én is, de nem tartom túl biztonságosnak, annyian használják, hogy jövő hétre már detected lesz.
Exos-ból jelenleg nem találok naprakész verziót, a másik az infamous lenne, de az meg fizetős.

(#61760) szTotyy válasza Ghard (#61754) üzenetére


szTotyy
őstag

"Csalókat csapkodtam ki a lobbyból"
.... és olykor ph játékosok eladásába rondítasz bele Duke Nukem néven.
Bocs már, nem vitaindításból írtam le, csak kiegészítésképpen. Ezt a dolgot már megvitattuk, csak hát azóta is ott van az a szálka. Pont ezért nem is várom, nem is kell erre reagálnod. :)
Békesség! :)

[ Szerkesztve ]

(#61761) Ghard válasza szTotyy (#61760) üzenetére


Ghard
őstag

Tényleg volt ilyen :K Viszont én nem vadászok rátok célzottan, talán 3x voltam összesen PH! lobbyban 3 év alatt. Mindegyik alkalommal random dobott be a játék.

(#61762) HussarF válasza szTotyy (#61760) üzenetére

De nem csítelve rondít bele sztem.

(#61763) freeknight válasza HussarF (#61762) üzenetére


freeknight
őstag

Betéve ismeri az összes menüt szerinted? ;]

Amúgy a kedvencem, mikor a cheaterek egymást szopatják, visszahozza a régi cs go-s idők emlékét.
Nem megy a játék, nyomorult sunyin bekapcsolja az aimbotot. A mi csapatunkban Vér István ettől berage-el, és benyomja ő is, radar hackkel. 5 perc múlva már az egész szerver pörgőaimmel csapatja, mert olyan nincs, hogy őket lecsalják :DDD

(#61764) Ghard válasza freeknight (#61763) üzenetére


Ghard
őstag

A régi idők emléke nekem valahol a CS 1.6nál kezdődik, ahol az emberek nagy része még csalás nélkül játszott az interneten. Sőt, ha mégis csalt valaki, azt véletlenül sem moddernek hívtuk. Ezt főleg a korábbi hozzászólásod miatt emeltem ki. Sosem csaltam tisztes játékos ellen. Igazából egyetlen más játékban sem süllyedtem idáig, hogy csalással kelljen online lennem. Ettől még mondhatod rám, hogy egy szemét "modder" vagyok, én nem bánom :)

(#61784) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kicsit sok már az off + a csalás. Valami értelmes téma? Aki csalni mer úgyis elzavarjuk nekem 8 hogy ki lesz az :U

Én Ucilnak csak a chat spamilásától vagyok rosszul. 10 éves szint. Más nem nagyon izgat amíg a a többieket nem zavarja.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61785) ucli válasza ProgenXL (#61784) üzenetére


ucli
senior tag

Tudom, hogy elég idegesítő egy módszer, de legtöbbször ez válik be. Alternatív módszer. :D

A szavazás mikor lesz lezárva?

[ Szerkesztve ]

(#61794) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Kedves mindenki!

A PHHU crew keretein belül folyik a már hagyományossá vált szépségverseny!

Nézelődjetek, nevezzetek, szavazzatok! sok RP-t ad crewon belül :D
További részletes információk az összefoglalóban felül!

Köszönettel
Saabe60

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61795) MrYoniko válasza Kiskokó (#61794) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Lehet hogy benevezek az esélytelenek nyugalmával... ;)

Bár ahogy nézem ezt a szart meg kell venni... :(

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61796) ProgenXL válasza Kiskokó (#61794) üzenetére


ProgenXL
őstag

Való igaz pont a csalók miatt van a szavazás hogy legyen e új crew ami sokkal átláthatóbb.

Erre megy itt a f*sz méregetés hogy ki melyiket ismeri hogy smint hol használja. Elvileg ezek szembe mennek eleve a játék elveivel.

Szépség verseny számomra egyenlőre tabu marad. A találkozó jobban érdekel de egyenlőre az is kimarad :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61799) szTotyy


szTotyy
őstag

Cssk az én szememnek rossz, hogy a számomra megkedvelt emberek egymásnak esnek?? De lehet, hogy csak én vagyok túl szentimentális f@sz.

Amúgy hova tünt Plata? :))

[ Szerkesztve ]

(#61800) ucli válasza szTotyy (#61799) üzenetére


ucli
senior tag

Nem, én is inkább kussolok. Literes popcorn ugyanit eladó a kommentek mellé. ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.