Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61701) MrYoniko válasza bluuzia (#61700) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Szerintem konkrét levelet kéne valamelyik tagnak írni, akit megtalálsz a honlapjukon...
Bár az is lehet, hogy kb telibe lenne szarva az is...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61702) simon105 válasza szTotyy (#61694) üzenetére


simon105
tag

Nem írok már nekik, sőt, összesen 3 ticketet nyitottam. Teljesen feleslegesnek érzem. Ahogy Blu és sokan mások is írták mindenfelé, mindenkit leráznak egy automata üzenettel, úgyhogy ha lesz megoldás (kétlem már, hogy lesz), az nem a supporton keresztül fog érkezni.
Amikor az egész kezdődött, Syd és Reaper sem csinált szerintem mást, mint mi, de velük együtt sokan visszakapták a karaktereiket. Akik viszont akkor nem, azok tehetetlenek. A bannolással együtt véletlenszerűnek tűnik az egész.
Igazából feladtam én ezt már, annyira nem is bosszant, mint azt korábban gondoltam. Megvárom, hogy leteljen a hónap, és ha addig nem állítják vissza, indítok egy új karaktert. Amúgy is terveztem egy másodlagosat, de persze jobb lett volna annak tudatában tenni, hogy az elsődleges még megvan.

(#61703) MrYoniko válasza simon105 (#61702) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

No majd neked is kifarmoljuk a kollekciókat Simi, oszt egy hétvége alatt teli leszel... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61704) bluuzia válasza MrYoniko (#61701) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nem lehet levelet írni nekik. Próbáltam.
Írtam simán a support@ rockstar.com-ra, írtam választ egy sablon szöveges emailra. Mindkettőt azonnal zárták.
Tehát csak tickettet lehet indítani, ami nem jut túl tier 1-es embereken.

Lassan már tényleg nem is érdekel, mert megvettem a CEO-t + garázst. Ma megveszem a Buzzardot és elkezdek kocsikat lopni. Ahogy tehetem megveszem a Kurumát és onnantól nincs megállás. :)

A kocsijaimat sajnálom a legjobban.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61705) freeknight válasza simon105 (#61702) üzenetére


freeknight
őstag

Reddit szerint nálatok ott volt a hiba, hogy azonnal felmentetek játszani visszaállítás után.
Nézzetek meg, Syd nem ment fel játszani (mert nem tudott :DDD ) napokig, és visszakapta.
Persze, ettől még a rockstar b*szta el megint, de nem ártana emlékeztetni őket.
A visszaállításra hivatkozva kéne küldeni nekik emailt, hogy akkor most mi a helyzet?

(#61706) pokers


pokers
senior tag

Annyiszor szerettem volna már megkérdezni, hogy mit jelent GTAO-ba a crew rank? Jelenleg 98-as Jómunkásember vagyok. Ha sokat ládázok, supplyzok, ez a szint nő.
Mi a max szint és titulus? Mennyitől lehet előléptetésre számítani?
Ezek valahol le vannak írva? Mert én nem találom :B

(#61707) hegyipapa válasza pokers (#61706) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jómunkásember vagy ez a csúcs :D

(#61708) ucli válasza hegyipapa (#61707) üzenetére


ucli
senior tag

Miért van két senior? A második nem őstag akart lenni? :D

(#61709) bluuzia válasza freeknight (#61705) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én sem indítottam el!
Egyedül iFruiton nézegettem a profilomat.
Amikor szombaton visszaadták 2 órára, uninstalláltam a játékot és letöltöttem újra. Közben meg ismét bannolták.
Ha jól emlékszem, uninstall előtt lehet, hogy bejelentkeztem, elindítottam és a kezdő képernyőig el jutottam, ahol lehet választani online vagy sztori között. De nem mentem tovább, utána töröltem le.
Magát azt a szöveget, ahol írták, hogy bannolva vagyok x napig, sosem láttam, nekem nem jelent meg.
Egyedül az különös, hogy szombaton délelőtt -miután Simon írta, mi történt vele - még tudtam játszani. Megcsináltam a dailyket, majd elköltöttem 300K-t supplyra. 12:54-kor jött a mail, hogy bannoltak.

Mint írtam, ticketen kívül sehogy nem lehet elérni őket. Ja de, live chaten, de ott csak papagáj üzemmódban beszél veled valaki.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61710) simon105 válasza freeknight (#61705) üzenetére


simon105
tag

Egészen biztos, hogy nem így van. Méghozzá azért, mert akkor este meg sem próbáltam felmenni, később pedig megint nullás volt a karakterem. Utána írtam nekik mégegyet, akkor kaptam az ebben a hozzászólásban olvasható választ.
Ahogy olvastam (mintha itt is lett volna erről szó), azokat nem bannolták újra, akik a megszüntetésről kaptak e-mailt. Hogy ők mi alapján lettek 'kiválogatva', azt nem tudom.

(#61701) MrYoniko:

Tényleg köszönöm szépen a felajánlást, de én nem élek majd a lehetőséggel. Azért is terveztem újat indítani, mert én jobban élveztem az elejét, amikor kicsit küzdelmesebb volt a játék.

(#61700) Bluuzia:

Nem hiszem, hogy mindennek köze lenne a SC eladásokhoz. Lehet, hogy naiv vagyok, de szerintem simán csak elszúrtak valamit. Hogy ezt utána hogyan kezelték, az más kérdés.
Persze nem tarthattak potenciális cápakártya vásárlónak, mert bár nekem 43 millióm volt 'csak', viszont mindent megvettem már a játékban, amit meg lehetett / meg akartam.

[ Szerkesztve ]

(#61711) pokers válasza hegyipapa (#61707) üzenetére


pokers
senior tag

Érdekes, mert volt mikor "Street Boss", "Public Enemy" voltam, ezek a rankok meg itt nem szerepelnek :U

Srácok!
Megvan a megoldás!
Ha már van ez a rank szint, ehhez kellene kötni a bebocsájtást a Valhallába, akarom mondani Veteransba, sicc, új crewba.
Meghatározni egy szintet, pl 51-től, addig pedig lehetne farmolni, segíteni egymást az újoncoknak az előkészítőbe, khm, előcrewba. :C

[ Szerkesztve ]

(#61712) bluuzia válasza simon105 (#61710) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nos akkor ha
Reaper és Syd vagyona nem volt ilyen komoly, akkor elég valószínű, hogy nem láttak bennünk potenciális SC vásárlót, ami egyenes út a törléshez.

Akkor pénteken este az eladásokból legalább 2 millióval nőtt a vagyonom.
Utána meg ügyesen mentünk arra a kva versenyre.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61713) simon105 válasza pokers (#61711) üzenetére


simon105
tag

Jaj, de aktív vagyok ma, bocsánat is érte :)) .

Nem jó megoldás, mert én például 407-es szinttel jelentkeztem, viszont a crew rankom az akkori és az összes addigi karakterem megszerzett RP-je alapján valami 800 körüli volt.

(#61712) Bluuzia:

Nem emésztem magam rajta, de nagyon kevésen múlt, hogy fel sem mentem akkor, mert másnap dolgoztam. Mindegy - gondoltam - játszok majd pár órát, mi bajom lehet :D .

(#61714) ucli válasza pokers (#61711) üzenetére


ucli
senior tag

Azokat a rangokat át lehet írni.

A szintes elved jó lenne, csak az a gond, hogy amikor átlépsz máshová, akkor ha nem is az összes, a szinted is megy amoda.

(#61715) Heller2 válasza simon105 (#61713) üzenetére


Heller2
aktív tag

Összedobjuk, veszünk neked az E-bay-en egy 800-as karaktert 4000 ért ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#61716) pokers válasza simon105 (#61713) üzenetére


pokers
senior tag

Akkor már teljesen nem értem ezt a rank dolgot :B
Korábban nekem is 200 felett volt, egyszer csak változott valami és kezdtem elölről a "szamárlétrát" :D

Bár akinek nagyobb rálátása van ezekre a dolgokra, jobban kiötölhetné, hogy lehetne-e alkalmazni valamilyen formában az új tagfelvételi rendszerben.

(#61717) hegyipapa válasza ucli (#61708) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Fogalmam sincs ezt még igen régen írhatta át valaki, az is lehet a crew alapító volt passz, de átírtam.
Ostag lett mert Ö betűt nem lehet sajna.

[ Szerkesztve ]

(#61718) #81556480 válasza ucli (#61708) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt még én találtam ki, nem tudom kivel. A PC verzió után nem sokkal, de az akkori rangrendszerben nem volt annyi rang hogy mindenhová tudjunk írni.

Sőt, jobban belegondolva PC verzió akkor még nem is volt.. xbox 360-on akkor ez a crew volt használatban.

[ Szerkesztve ]

(#61719) Kiskokó válasza ucli (#61714) üzenetére


Kiskokó
veterán

Crew szintet átvisz más crewba?? Kétlem

A veteránsba is mindenki 1-es..

Nekem amúgy 8 mi lesz a vége az ügynek én ígyis úgyis a veteránsba maradok :D

Amúgy szívesen segítek ha van időm a crewal kapcsoaltba, örülnék ha a veterán lenne az új- ahova tényleg csak azokat hívjuk akik megérdemlik (mondjuk nem tudom egyeseknek miért lenne akkor szívfájdalom ha ez lenne az új crew, nem is értem a dolgot. Bár nem is erőltetem majd eldöntik a nagyok) (A régit vagy hagynám a francba vagy törölném de az előszobás dolognak 0 értelmét látom és kurva sok macerát.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61720) ucli válasza Kiskokó (#61719) üzenetére


ucli
senior tag

Nem csak nekem hozta át a rangot, én pl most a saját crew-ba is 100 fölött kezdtem.
A jelenlegi crew logót valahogy át lehet menteni másik crew-ba? Régebben próbáltam, de nekem nem sikerült.

(#61721) Depiboy


Depiboy
tag

Ugyanigy én is beletörödtem és vettem egy másik accot- igy legalább mindig lesz egy tartalékba.

(#61722) Kiskokó válasza ucli (#61720) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ennek minden bizonnyal egy oka van, csaló vagy. :D
Pont az lenne a lényege, hogy új crewban előről kezded,és látják az aktivitást. így nem sok logika lenne benne na de mind1.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61723) olddirtyB válasza Kiskokó (#61719) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

A Ph-ba belépéskor 100-as crew rankon kezdtem, mert ennyit hozott át az előző crew-ból. Akkor én is csaló vagyok? :D

(#61724) VikMorroHun válasza bluuzia (#61704) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Bluuzia, írtad tegnap a játékban, hogy nem tudsz Heistet indítani. Szerintem a Kurumát anélkül is meg tudod venni, max. 1-200 ezerrel drágábban.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#61725) MrYoniko válasza VikMorroHun (#61724) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Tudni tud, de ha megcsinálja azt a heist-et, akkor annyit kap amennyibe a kuruma kerül.
Mi is így csináltuk fritz-el... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61726) _BubuHUN_ válasza VikMorroHun (#61724) üzenetére


_BubuHUN_
csendes újonc

a kuruma nem elérhető addig, ameddig nem csinálja meg a fleeca jobot.

(#61727) Kiskokó válasza olddirtyB (#61723) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezek szerint igen :P ;]

nem vágom akkor de logikátlannak tűnik. Pláne hogy crew lvl-nek 100ig van értelme mivel addig állíthatóak a rankok is felette már nincs. :U

Más:
Kapásból ismeretlen nekem és zárt profil

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61728) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Most nézem, Bluu eredeti profilja még meg van. Ez normális? Minden bannolt játékosnak megmarad a GTA Online profilja? Vagy ez az általános SC profil?

(#61729) ucli válasza Thoomaster (#61728) üzenetére


ucli
senior tag

Csak a játékbeli statokat törli ki, kicsit ideges lenne az illető, hogyha a többi játék is menne a levesbe.

(#61730) bluuzia válasza VikMorroHun (#61724) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nekem most az a 173.250.- is elég sok pénz, de szerencsére már túl vagyok rajta.
FurryFreddy segített megcsinálni, miután felhívott ez a sánta pöcs Lester.
Egyfolytában a Facilitys Heistet akarta rám sózni, de aztán végre a sima miatt is hívott.

(#61728) Thoomaster

csak az online karaktert törölték.
A profilom meg van, de ha rámegyek a Games / Career Overviewra ott ez fogad:

e helyett:

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61731) satee76 válasza Kiskokó (#61719) üzenetére


satee76
aktív tag

Ha ez valóra válna, és csak egy zárt kör maradna, akkor a fórum is csak ennek a kis csoportnak maradna, hisz más minek is jönne ide. Én ritkán játszom, a crew szabályokat betartom, de ha kiba....nak innen attól még nem dől le a világ, és nem hagyom abba a játékot. Játszok máshol.
Így nem kell előszobáztatni se. Így nem lesz velem macera se.

(#61732) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy kis cikk és segítség az account beállításhoz, mert úgy tűnik a többség majd efelé hajlik. Ha van még extra javaslat, akkor beleírom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61733) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ezúton is köszönet annak a retkes csalónak aki szétcseszte több ph tagnak köztük nekem is a játékát.
Nem enged se mc-t se ceot inditani. Még a menüben sincs ott a lehetősége.. Az újraindítások sem segítenek.. Hiába lépek be oda ahol másoknak van mc/ceo inditva. Nem engedi..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61734) mikesum válasza ProgenXL (#61733) üzenetére


mikesum
csendes tag

Hát ez tényleg hihetetlen: egyik pillanatban még eladunk; majd egyszerre ledobja Totty-t és Blu-t, ezután a sessionben lévö összes MC/CEO-t megszünteti (kidob mindenkit belöle), majd az éppen használt járműből is kidob, végül egy fekete képernyő fogad...
Restart után pedig nincs M menüben CEO/MC lehetőség! Így tovább R*!

(#61735) HussarF válasza ProgenXL (#61733) üzenetére

Recent behaviour? Ilyen üzenetet még nem is láttam.

(#61736) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megjavult végre

Bementem az irodába észhez tért mindent.

A csaló mindenkinek felnyomta a mentális dolgot maxra és ilyenkor nem enged indítani.. ahogy lement helyreállt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61737) mikesum válasza ProgenXL (#61736) üzenetére


mikesum
csendes tag

Nekem is, bár én nem mentem be...

(#61738) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Ma volt időm egy kicsit kalandozni és sajnos ismét annyi (ha nem több) csaló van, mint a ban hullám előtt. :(

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#61739) bluuzia válasza Majkee84 (#61738) üzenetére


bluuzia
aktív tag

szerintem sokan bosszúból is belevágtak. Szemét R*

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61740) Kiskokó válasza satee76 (#61731) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha tudtál ezért írni akkor azért is tudsz hogy, leírod maradnál stb.
Amúgy meg ez a fórum crewja kiknek másnak ha nem nekünk szólna :D meg mi írogatunk csak ide

Amúgy fel lehetne álltani egy hatásos lépcsőzetes tagfelvételt, de nem akarok okoskodni, majd max elmondom ha aktuális. De még azt is meg lehente tartani hogy, ettől függetlenül elég ha újonnan regelbe a crew miatt , még még az se baj ha többé nagyon nem jön de akkor online legyen aktív. Jelenleg is sok ilyen tag van. Nem akarunk mi supercrew-t összehozni azért :DDD

Amúgy nem is, tudom hogy jött az indulat felőled.
SC nicked ? :) hello

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61741) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Twitchen lehet nézni az idei GTA speedrun maratont [link]
játékok beosztása hétfôig: [link]

/s

(#61742) Ghard válasza Majkee84 (#61738) üzenetére


Ghard
őstag

Nem igazán nevezném ban hullámnak. Igaz, konkrét számok nincsenek de nagyon nem érződik a játékon, ahogy írtad is. Amikor pubg-ból kivágnak egy hónap alatt 1 millió csalót, az már valami. :) Ha a megjelenés után itt is hasonló hozzáállás lett volna, most nem tartana a játszhatatlan szinten.

(#61743) freeknight válasza Ghard (#61742) üzenetére


freeknight
őstag

De, sajnos itt tartana, szabadon visszafejthető a játék kódja, és a motor kifejezetten támogatja a módosításokat. Így azért elég nehéz működő anticheatet összehozni, érthető, ha nem is próbálkoznak vele.
Persze a gta-knak mindig is lételeme volt a moddolás.

Szerintem ha komolyan gondolják ezt az online dolgot a gta6 és a gta online két különálló játék lesz, az sokat fog majd segíteni.

De azt se tartom kizártnak, hogy most már dobni fogják a szabad moddolás lehetőségét, a shark card több pénzt hoz, mint néhány offline bohóckodó kocka.

[ Szerkesztve ]

(#61744) #81556480 válasza freeknight (#61743) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az volt itt a sláger a PC verzió előtt ( a "szarakonzol"-on kívül) hogy a GTA- a moddolás miatt GTA és ezért nagyon kell a PC verzió. Most ha valaki beír ide moddolás témában ( optikai, vagy járműcsere, akármi ami nem online) , a fő szószóló egyből leoltja hogy itt csak eredetivel játszanak és nem moddol senki.

Akik meg moddolnak, azok rosszra használva játszhatatlanná teszik az online-t. Hát ezzel kicsit így most zsákutcának érzem a dolgot. Nem látom hogy lenne-e erre megoldás, vagy ne csak rosszabb lenne hosszútávon.. GTA IV-nél még gyerekcipőben jártak ugyan ezek a csalók, de tisztán emlékszem hogy rendszeresen oszloppá változtattak, aztán lehetett kilépni és normális sessiont keresni :D

Ha így haladunk, és esetleg jön xboxra 4k patch, akkor lehet maradok az 55" 4k tv-n. Pedig a PC karakteremet sokkal jobban szerettem, mert 2013-as születésű.

(#61745) Majkee84 válasza Ghard (#61742) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Amikor elkezdődött én ugyan úgy feljártam. 2 napig a session-ökben max 10-15 fő volt, valamelyikben még annyi sem. Csalóval sem lehetett találkozni. Ebből én arra következtetek, hogy rengeteg ember érintett lehet, vagy csak beparáztak a hír hallatán. A két nap elteltével megjelent az első csaló és most megint ott tartunk, hogy alig lehet találni tiszta sessiont. A délután folyamán max 3 ilyen lehett, pedig voltam egy párban.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#61746) freeknight válasza #81556480 (#61744) üzenetére


freeknight
őstag

Én is gondolkodtam, hogy áttérek ps4-re... de ott nem tudok játszani a ph-s ismerősökkel, és már erőm se lenne újrakezdeni. Max ha át lehetne valahogyan vinni a pc-s karaktert.

De igazából mindegy, mert én most picit ráuntam a játékra.

(#61747) CactuS válasza Ghard (#61742) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet, hogy sokat bannolnak, de mi a csalók miatt hagytuk abba teljesen, mert egyre több volt, főleg miután "megjelent" a játék. Meg ugye ott is ment a killcam előtt, hogy egy streamer bemondása alapján bannoltak. Az sem éppen egy korrekt dolog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61748) VikMorroHun válasza CactuS (#61732) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem valami gubanc van a 10-11-12 pontok magyarázatával. Mintha elcsúsztak volna.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#61749) VikMorroHun válasza Ghard (#61742) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

De, nyugodtan nevezhetjük annak. [link]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#61750) ucli válasza Ghard (#61742) üzenetére


ucli
senior tag

Nem tudom, hogy te mennyire vagy képben a mostani trainerekkel, de nekem lövésem sincs, hogy mit használnak ezek. Pedig direkt vettem egy másik accountot arra a célra, hogy ezeket a jóembereket ki-/megfagyasztgassam, felgyújtsam, stb.
Amúgy adhatnál valami sc nevet 1v1-hez. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.