Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61051) ucli válasza Kelecar (#61050) üzenetére


ucli
senior tag

Hogyan növelj rangot Ph-n 101. ;]

(#61052) bluuzia válasza Penguin95 (#61047) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Akár mennyire is szomorú, pont ugyan ez fordult meg a fejemben.
Utálom a csalókat, de az igazságtalanságnál semmi nem dühít fel jobban!

Én otthonról azt hoztam, hogy dolgozz szívvel, mindig becsületes légy, állj ki az igazadért és védd meg a gyengébbet.

Viszont ha rákényszerítenek, azt fogom tenni, amit nem akaroki: ha kifog cseszni velem a kbi@szortt R*, használni fogok mindent ami tiltott.
De csak amíg nem érem el az eddig megszerzett dolgokat - természetesen úgy, hogy senkinek ne okozzak kárt.

Ha meg lebukok, így jártam. Benyalom azt a 6800 Ft-ot és megveszem újra a játékot - mondjuk tuti nem ennyiért. :)
Tök mindegy, hogy a sajátomat kezdem elölről vagy egy újat.

Bocsánat, de bepálinkázva + sörözve ez kívánkozott ki belőlem.
Ennek ellenére, ha ilyen szarokhoz kellene folyamodnom, nagyon utálnám magam mert

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61053) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#61052) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jó a link tesó, de álj le a cuccal. :DD

Smoke some weed nigga!

(#61054) rup1u5 válasza Kelecar (#61049) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Óriási! :C Végre egy autó ami engem is érdekel!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#61055) Redneck


Redneck
veterán

Frankó kis csapatós verdák, egyet-kettőt elfogadnék. IRL is. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#61056) CJ4567 válasza freeknight (#61012) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem kapcsolt le semmit, még mindig mindenkit csalónak hisz a rendszer.

No Sana No Life

(#61057) Redneck válasza CJ4567 (#61056) üzenetére


Redneck
veterán

Én Invite only sessiont tudtam menni, vagy az nem számít Online-nak? :U Bocs ha hülyeséget kérdeztem...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#61058) CJ4567 válasza Redneck (#61057) üzenetére


CJ4567
veterán

Az is onlinenak számít. Én is tudok játszani, nem banoltak (még) ki.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61059) Kelecar válasza ucli (#61051) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Előbb linkeltem be mint, hogy végignéztem volna. Aztán közbe izgalomba' gyüttem :D

(#61060) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Hát nem tudom, lehet valami a gépeteken van, ami nem tetszik neki, mert ma megint játszadoztam kicsit, de sehol egy banán...
LSC-ba nem adtam el kocsit, és nem is versenyeztem.
Viszont Curage_7-el (remélem jól írom) adtunk el kocsit CEO-ban, loptunk ládát, hangároztunk, egy retardáltat addig baszogattunk míg le nem lépett (autolopásom akarta meghiusítani, de 2x is felribbantottam míg bevittem a kocsit 3k kárral).
Utána Ucil-nak vittünk be kocsit, valamint feltünt, hogy gyanusan kevés a "magától" lezuhanó repülő/heli/avenger/deluxo, aztán rájöttünk, hogy Plata sehol...

Bocs, az utolsó rész gonosz volt.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61061) bluuzia válasza MrYoniko (#61060) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ugye nem gondolod, hogy bármiféle szarral próbálkoztam/tunk?

Sajnos szinte már semmit nem tudott hozzáadni a gép a játékélményhez.

Nem titok, nekem tavaly volt egy nagy levonásom, a nagy ban hullám + account korrigálás idején ami kb fedezi azt az összeget, akit rám szórtak a csalók.

Emiatt nem reklamáltam. Úgy éreztem, korrekt volt az eljárás.

(B)Ez viszont rohadtul nem az.(/B)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61062) Penguin95 válasza bluuzia (#61052) üzenetére


Penguin95
senior tag

A csalás többjátékos módban tőlem is távol áll, de ez már túlmenne azon a bizonyos határon. Közel két éve vettem meg a játékot, 80%-ban totál egyedül gyűjtögettem apránként a pénzt. Sosem csaltam, nem fogadtam el semmit csalóktól, nem okoztam gondot másoknak... Ha viszont mindez egy tollvonással menne a kukába, akkor nem volna miért tisztességesnek lennem a készítőkkel, és a kiadóval szemben. Megfognám, szépen adnék magamnak úgy 200 milliót apránként, és megvennék mindent, amire korábban vagy keményen gyűjtöttem, vagy csak álmodoztam róla. Nyilván más játékosnak továbbra sem ártanék, ha ő is így tesz.

Viszont ha végleg buknám az Online-t, akkor biztos, hogy nem venném meg újra, még 2.000 Ft-ért sem. Ugyanis amennyire tudom, volt már korábban is hasonló incidens, csak kisebb mértékben. Ezek alapján pedig simán lehet, hogy legközelebb is csak úgy kitennének.

MrYoniko: Kizártnak tartom, hogy ilyesmi történt volna. Nálam maximum az MSI Afterburner az, amire riaszthatott volna, de azért remélem, hogy a GTA még nem jutott el oda, ahová a Destiny 2.

[ Szerkesztve ]

(#61063) Wiz Khalifa válasza MrYoniko (#61060) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Valószínű hogy ennyi embernek van valami a gépén ami nem tetszik neki. :U

Amúgy nekem ugyan az van a gépemen ami eddig. És semmi baja sem volt eddig sem meg ezután sem.

Smoke some weed nigga!

(#61064) Redneck


Redneck
veterán

Szerintem valami komplexebb keretrendszer problémájáról van szó. Valószínűleg le kell majd lőni kicsit a szervereket. Tolnak egy backupot és öröm, bódottá'! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#61065) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Mindentől függetlenül teljesen nyugodt vagyok mert érzem, visszakapom/juk a fullos karakteremet/ünket, hiszen semmi illegális dolgot nem csináltam/tunk.
Én mindkettőt. :) + 7 milla

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61066) Anulu79 válasza Kelecar (#61049) üzenetére


Anulu79
addikt

Én azt hittem, hogy ez a (Lada) a héten jött. Keresgéltem is de aztán csak nem lett meg. :D Én is várom már. Tiszta orosz/ukrán tuning. :DDD

(#61067) Reaper válasza Wiz Khalifa (#61063) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem vagy a Steam vagy az Nvidia FPS kijelzője van fent, aminek van overlaye. Meg a Social Club :)
Azon kívül van az egérnek egy progija ami fut és kb annyi.

(#61068) Kiskokó válasza ucli (#61051) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vagy hogyan beszélgess el magaddal lvl1000 ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61069) ucli válasza Kiskokó (#61068) üzenetére


ucli
senior tag

Skizofrén vagyok.

(#61070) ucli válasza ucli (#61069) üzenetére


ucli
senior tag

Én is. :D

(#61071) Kiskokó válasza ucli (#61070) üzenetére


Kiskokó
veterán

nem szóltam hozzátok! ;]

De tudjuk Ucil teljesen normális vagy, a hangok is megmondták a fejedben azt mesélted :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61072) Depiboy


Depiboy
tag

Na, most vettem egy szinte új accot petákokért mert nem tetszett havernak aki most vette meg, szoval ezzel 20-as szintről most nekiállok újra, akármennyire is utálom emiatt a rockstart ha függő vagyok :DD

[ Szerkesztve ]

(#61073) Wiz Khalifa válasza Depiboy (#61072) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Istenem... :DDD :C

Smoke some weed nigga!

(#61074) bluuzia válasza Wiz Khalifa (#61073) üzenetére


bluuzia
aktív tag

"Istenem..."

Tessék?

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61075) Majkee84 válasza Depiboy (#61072) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Hetente többször össze szoktam gyűjteni a 3-mas kollekciót, szívesen lemondok a bónuszról a te és a sorstársaid javára.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#61076) ProgenXL válasza CJ4567 (#61056) üzenetére


ProgenXL
őstag

csalónak hisz lehet de 2 napja nincs hír újabb áldozatról

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61077) Ghard válasza ucli (#61069) üzenetére


Ghard
őstag

;]

(#61078) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Nos nem mutogatni akartam, hogy biztos csaltok, mert meg se fordult a fejemben. Pláne nem gondoltam rátok ilyen téren Blu és Simon.
Inkább valami vezérlő progira tippelnék, amit nem kedvelt az anticheat.

Erre jó példa a WoW-ban használtam egy fishbot nevű progit pecázásra, meg egy autobot nevűt raid-en rota tartásra. Azokkal röhögve elment, de ha elindítottam a KMPlayert, hogy másik monitoron toljon kis sorozatot egyből bibaszott és elsőre 24h ban, aztán 72h...

Szóval erre értettem, hogy valami nem tetszik neki, aminek valójában köze sincs a GTA file-jaihoz...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61079) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Valaki kapott már vissza accot? Én utoljára szombaton délután nyitottam egy tickettet amire vasárnap éjfél fele kaptam választ. De azóta nem nyitottam semmit és nem is kaptam semmit se emailben se sehol.

Az online profil ugyan úgy full üres.

Smoke some weed nigga!

(#61080) Depiboy válasza MrYoniko (#61078) üzenetére


Depiboy
tag

Nekem majdnem minden program ami fut a háttérbe monitoroz, ha jól értem emiatt lehet ez? :(

Wiz Khalifa: Én is várok csak közbe egy nullás accot már elkezdtem felhuzni :D Nekem a tegnap reggeli ticketem még nem zárták le amiben röviden csak a segitségüket kértem mert egy hiba áldozata lettem, próbálj te is valami ilyet irni amiben nem szerepelnek a fentebb irt kulcsszavak mint a ban stb... hátha.

(#61081) Segal


Segal
veterán

Nekem azért az nagyon gyanús hogy még nem adtak ki semmi hivatalos közleményt hogy katasztrofális hiba történt dolgozunk az ügyön...
Nem szeretnék én senkit sem paráztatni de nekem ez arra utalhat hogy valamire mégis ugorhatott ez a ban hullám. Nyilván nem trainerre gondolok hogy játszottam milliószor elég sok érintettel csak hogy kettőt említsek bluuzia, Simon stb. de ugye nem is lőttünk egymásra, üres sessionöket csináltunk akár külső progival, milliószor kihasználtuk a játékban elérhető trükköket a gyorsabb fejlődés érdekébe pl az autólopós, pacific heist, mc bugoltatás stb (holnapig lehetne sorolni) és egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy visszamenőleg nem vizsgálta át a profilokat egy algoritmus és nyilván nem mindenkit de egy részét kidobta elrettentésként. Mondom nem paráztatni szeretnék csak egyszerűen számomra teljesen logikátlan hogy ha ilyen szintű baki történt volna a Rockstar részéről akkor csendben ülnének napok óta.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#61082) Wiz Khalifa válasza Segal (#61081) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én legutoljára mikor kaptam egy bannt egy hülye hekker miatt akkor visszaállították a profilom úgy ahogy előtte is volt. Azóta nem is találkoztam igazán hekkerrel mert mindig leléptem stb... de ha találkoztam is akkor se adott se pénzt se semmit. Tehát nem kapott a fiókom illegális dolgot.

Én futtatni még az MSI AB-t se futtatom sose a képeket Steam-ből csinálom igaz nem steam-es a játékom de hozzá adtam. De azt szinte a kezdetek óta így csinálom.

Tehát ez a feltételezés is megbukott mert nekem oszt vizsgálhatják a profilom, semmi értelme. :)

Smoke some weed nigga!

(#61083) Anulu79 válasza Segal (#61081) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem meg szimplán csak szégyenlik a képüket. :)

(#61084) CactuS válasza Segal (#61081) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

R* sose volt egy nagy kommunikátor ilyen téren (ha jól emlékszem, akkor korábban sem hozták ki címlapon, hogy skúzi, elb*sztuk), szóval nem hiszem, hogy összefügg a két dolog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61085) ucli válasza Segal (#61081) üzenetére


ucli
senior tag

Azokat a bugokat nem mi hagytuk benne, hanem ők baszarintották el, nehogy már mi legyünk a hibásak azért, mert kihasználjuk azokat... Egy bugfixszel megoldanák, ha annyira érdekelné őket.

(#61086) CactuS válasza ucli (#61085) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rajta vannak az ügyön a PS - Kuruma bugot is javították... 4 év után. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61087) MrYoniko válasza CactuS (#61086) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én meg a Deluxo bugot se tudtam kihasználni, mert mire megvettem már javították... :(

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61088) Segal válasza ucli (#61085) üzenetére


Segal
veterán

Ez oke de ha pl egy fps-be benne marad egy textura bug es ugy losz le jatekosokat akkor hiaba bug elobb utobb ki fognak rakni. Itt meg arrol irtam hogy mi nem kiprobaltuk ezeket hanem folyamatosan alkalmaztuk es tisztan emlekszem arra a kezdokepernyore amikor leokeztuk hogy ne csalj, ne hasznalj ki glitcheke5 stb. mert kovetkezmenye lehet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#61089) freeknight válasza MrYoniko (#61078) üzenetére


freeknight
őstag

Vótmá :D . Tavaly júniusban msi afterburner és rivatuner miatt bannoltak embereket jogtalanul. 1-2 hét alatt mindneki visszakapta a profilját. Én ezért sem tanácsolom ezeket használni, plusz ugye egyéb hibákat is szoktak okozni.

Segal: utólag semmi értelme nem lenne "bosszút állni" a játékosokon, ha kihasználtak egy exploitot. Meg ilyenért amúgy se szoktak sehol bannolni, ahhoz előbb ki kell fejleszteni egy módszert, amivel észlelni lehet ezeket a kiskapu kihasználásokat, de ha már tudják észlelni, akkor már általában be is tudják tömni a lyukakat.
De most nem ez volt, bőven bannoltak friss karaktereket is. Redditen többen próbálták, friss karaktereket 40 perc-2 óra alatt tettek ki, pedig semmit nem csiáltak velük, csak kocsikáztak a városban.

[ Szerkesztve ]

(#61090) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Hello!

Adnátok nekem egy linket, hogy most melyik verziót kell megvegyem a steamen, hogy tudjak online játszani?
Nem kell plusz pénz és egyebek, csak megnézném miként néz ki az egész egyáltalán.

Köszönöm!

(#61091) szTotyy válasza NdrewSunix (#61090) üzenetére


szTotyy
őstag

Helló!
Egy verzió van csak a steamen, a GTA V, nem igazán tudsz mellélőni!

[ Szerkesztve ]

(#61092) freeknight válasza NdrewSunix (#61090) üzenetére


freeknight
őstag

Ha nem kell semmi, akkor simán megveszed a gta5-öt.

(#61093) NdrewSunix válasza freeknight (#61092) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Az komoly, hogy 30 euro az 50%-os ár?

http://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Auto_V/

(#61094) Met válasza bluuzia (#61074) üzenetére


Met
nagyúr

Nem a csicskájához szólt ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61095) freeknight válasza NdrewSunix (#61093) üzenetére


freeknight
őstag

Annyi igen. Még mindig mocsok jól fogy, miért csökkentenének árat?

Ha olcsóbban kell, g2a-t, cdkeys.com-ot és hasonló oldalakat tudom ajánlani. De a steames kulcs szerintem 10ezernél nincs olcsóbban sehol. Rockstaroshoz már 6ezer alatt hozzá tudsz jutni.

(#61096) CactuS válasza NdrewSunix (#61093) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, a steames verzió mindig drágább, ha nem kell steames, akkor ~ 10 Euróval beljebb vagy.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61097) NdrewSunix válasza freeknight (#61095) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Tulajdonképp nem ragaszkodom a steam verzióhoz, a lényeg nekem ,hogy ne lemezen legyen és menjen az online egyéb költségek nélkül.
Megtennéd, hogy küldesz nekem egy linket a Rockstaros "olcsó" verzióról?
Köszi szépen előre is!

(#61098) ucli


ucli
senior tag

Mai új autó:

Akciós:
FH-1 Hunter 3.100.000 helyett 2.170.000

[ Szerkesztve ]

(#61099) szTotyy válasza ucli (#61098) üzenetére


szTotyy
őstag

:C végre
4 évet késett ez a kocsi :)

(#61100) ergepard válasza NdrewSunix (#61097) üzenetére


ergepard
tag

[LINK]
Ez a rockstaros változat, semmiben sem kevesebb mint a steames, csak nem steamről fogod leszedni stb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.