Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61651) ucli válasza CactuS (#61648) üzenetére


ucli
senior tag

Vagy akár Sc nicket is. Esetleg a diagrammot megnézhetjük? :)

Kokó: szerintem a veterans nem a legjobb név szempontjából, mert az újakban elnyomást éreztethet. Valami semleges kéne nekünk inkább (pl Prohardver Gta5 helyett Prohardver GtaV).

(#61652) CactuS válasza ucli (#61651) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Beletettem, most a linkre kattintva láthatóak a válaszok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61653) Thoomaster válasza CactuS (#61648) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Én már szavaztam a másik linken, már nem tudok, igy nick-et se tudok megadni...

(#61654) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Egy ötlet:
- mi lenne, ha mindenkit kitenne a crewból Hegyipapa és újra kellene regelni?
Pl. Ő meghívhatná azokat, akikkel együtt szokott játszani és aktívak a fórumon.
Gondolom valamennyire ismeri már ezeket az arcokat.
így első sorban a régiek lennének bent, utána jönnének, akik olvassák a fórumot.
Akik pedig a fórumot sem olvassák, hát ők kimaradnának.
Onnantól pedig már kezelhetővé válna az új jelentkezők várólistája.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61655) Kiskokó válasza ucli (#61651) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pont most írtam, Hegyinek, hogy milyen jól gondoltam annó, hogy a veterans még jól is jöhet.
Ettől függetlenül nekem 8 mi lesz az új crew, felőlem lehet az enyém is vagy új. De a magyarázatod attól még nagyon gyenge ;] :P

Kb 1 éve mondtam már elősször hogy kéne egy aktiv tag crew vagy egy nagy törlés a jelenlegiben.
Majd meglátjuk mi lesz, egyelőre sajnos én is egyre kevesebbet vagyok.

Szerk :
Azzal ugye tisztában van mindenki, hogy a narancssárga válasz nyerése esetén a piros opció is alap lesz.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61656) CactuS válasza Thoomaster (#61653) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kitöröltem az első 4 választ, ahol nem volt nick, most már menni fog szerintem.

Szerk: a "vicceskedő" nick beírásos szavazatokat a végén törölni fogom. Az vulgáris poénkodásnak is megvan adott esetben a helye, közege, ez itt most nem az. Töröltem a Plata-s szavazatot, ha nem csak "poén" volt, akkor szavazzon újra az emberünk.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61657) Puma K válasza CactuS (#61652) üzenetére


Puma K
veterán

Jók a nevek :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61658) ucli válasza bluuzia (#61654) üzenetére


ucli
senior tag

Eredetileg ez volt a terv, de az túl nagy munka lenne.

(#61659) Kiskokó válasza Puma K (#61657) üzenetére


Kiskokó
veterán

Erre gondolsz ?

"Plata egy buzi"' :U
Hát nem tudom, szerintem kicsit sok. :F

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61660) Thoomaster válasza CactuS (#61656) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Thx! :)

Plata, te tényleg lebuzizod saját magad? :D (szerintem valamelyik két fiókkal szavazott, asszem tudom is ki az :DDD )

(#61661) Kelecar válasza hegyipapa (#61567) üzenetére


Kelecar
aktív tag

nah én is a Zsigát vártam inkább :( Am ez még tetszene is mert jó nagy, kár h gépfegyót nem lehet levenni róla

(#61662) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Bluuzia : Én szánok rá időt, de nem 1-2 nap lesz, de megcsinálom. Többiek döntsék el.

Cactus : A szavazás meddig tart ???

(#61663) ucli válasza hegyipapa (#61662) üzenetére


ucli
senior tag

Biztos, hogy az egyesével való kiclelgetés olyan jó megoldás? Van olyan is, akit te nem ismersz de más mondjuk igen, azzal mi lesz?

(#61664) hegyipapa válasza ucli (#61663) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Első sorban akit ismerek, nyilván azzal kezdeném. Aztán a többi vagy jelentkezik újra, vagy ott marad egy olyan crewba ahonnan eltűntnek az aktív játékosok, az majd feltűnik neki előbb v utóbb. De ez a verzió nincs a szavazásban benne, szóval kár pörögni rajta. Szavazás után okosabbak leszünk.

(#61665) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Hy,

A fórumon read only üzemmódban vagyok, játékban viszont többetekkel találkoztam már, meg güriztünk is sokat :)
Kapcsolatom a GTA-val jelenleg elég hullámzó, hol idő nincs rá, hol energia. Ennek ellenére sűrűn feljárkálok, jellemzően rövidebb időkre.
2016 végén jelentkeztem a krúba, most pedig leadtam a voksomat is :DD

"A hangerő, életforma!"

(#61666) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

A szavazással kapcsolatosan: nehogy az legyen a végén, hogy akik újak, olyasmire szavazzanak ami nem felel meg a régieknek...mert még azért van újonc aki fel látogat, és szavazhat is, bár mindenkinek van a szavazásra joga...

(#61667) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Szegény Hegyipapa kaptál egy csomó társadalmi munkát.
Indulhat a Sztahanov üzemmód. :D

Rosszul gondolom, hogy az új jelentkezők többsége rögtön barátnak is bejelöl?
Mert pl. kezdhetnéd a barátlistáddal. Akik ott fent vannak és tudod, hogy aktívak alapból bent lennének a V.I.P-ben. Ez szintén egy ötlet; próbálom a legkönnyebb oldalról megközelíteni - persze közel sem biztos, hogy ez az.

Előre is elnézést kérek a Crew felsőbb régiójától, de személy szerint a Leadert és a 7 commissionerből 3-mat szerintem sosem láttam. Akos 964 talán még játszott tavaly év elején.
Tehát 8 emberből Hegyipapa, Nyrdian és LaciCRM akiket ismerek.
Utána jön a 23 Lieutenants akik közül Ucil, Asuska21, Dawee93, mtamas80 és Saabe60 még játszik. Persze lehet, hogy a többiek is csak nem a GTA V-tel - vagy mindig elkerülöm őket.
Szerintem a mostani crew "keménymagja" a fentebb említetteken kívűl a Representatives csoport. Ennek a részlegnek kb. 90%-a jelenleg is aktív játékos.
Ez után jön a maradék 580 tag, akiknek jó ha 5 %-a (24 fő) játszik a fent említett emberekkel. A többiek csak elakarják adni a portékájukat, aztán menni kell, mert anyu azt mondta húzzak tanulni vagy vigyem le a szemetet.
Bocsánat, senkinek nem akartam belegázolni a lelkivilágába.

Szóval ha tűrhetően számoltam, máris csak 54 (max 60) emberről van szó.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61668) MrTomo11


MrTomo11
csendes újonc

Üdv, én a fórumon általában csak "olvasgatni" szoktam, írni nem (játékban néhányan már ismerhettek) de én is le adtam a voksomat! :)

(#61669) _BubuHUN_ válasza MrTomo11 (#61668) üzenetére


_BubuHUN_
csendes újonc

Én mostanában kevésbé szoktam aktív lenni, nemtudom, hogy mennyire okoz ez gondot.
(hopsz, új hsz-ként akartam írni :D)

[ Szerkesztve ]

(#61670) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha új crew lenne:

Kinek/kiknek lesz arra energiája hogy minden újonnan jelentkezőt átnézzen, foglalkozzon vele hogy most kezdő crew-ba van de xy idő múlva mehet a veteránba?
Jól hangzik ez a tervezgetés de ez valakinek az idejébe fog kerülni. :)
Persze nincs tömeges jelentkezés. De várom a fejleményeket :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61671) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

A tagfelvétellel látok némi problémát. Rengeteg olyan új tag került be a crew-ba akit előtte nem, vagy alig láttam, pedig napi szinten órákat játszok. Írt ide pár sort és fel lett véve. Én a tagság előtt min. fél évet játszottam crew sessionokban veletek. Eleinte 1-2 PH-s volt a barátlistámon, majd egyre több.

Az új tag felvételt nem lehetne szavazással csinálni, vagy ajánlással? Akkor kevésbé hígulna a társadalom és előszoba crew-ra sem lenne szükség. A szavazást ki lehetne írni és a már meglévő crew tagok eldöntenék, hogy akarják-e az új játékost vagy sem.

Az pedig hogy új crew, vagy a régi takarítása, nekem teljesen mindegy. Igaz nincs is sok beleszólásom :)

(#61672) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Harmadik szavazási pontról egy vélemény ahogy értelme is lenne :
1. Új Crew jelenlegi szabályzat kibővítése pl : Ign crewban nem lehetsz benne, Ign barátok törlése. Itt még lehetne bővíteni, miben ne legyen benne, ez már rajtatok múlik.
2. Látható barátlista (crew&friends)
Ezek szerintem alapok lennének.

3. Legtutibb, legzártabb, legbiztonságosabb crew akkor lehetne csinálni ha senki se lenne más crew-ba illetve csak crew tagok a barátok. Valószínűleg nem megoldható vagy kevesebben lennénk mert páran gondolom ragaszkondánknak más crew-hoz v barátokhoz. Bár az se baj attól még működtetne jól.
1. + 2. pontot nem csináljuk meg az új crew-nél akkor tényleg csak inaktív tagoktól szabadultunk meg, akik eddig se zavartak, annak nincs értelme.
Én felvételkor szívesen ránézek az adatlapjára az nem lenne gond.
Gondolkozzatok rajra ! Lehet ötletelni, hogy lehet még jobbá tenni a crew-t.

[ Szerkesztve ]

(#61673) MrYoniko válasza hegyipapa (#61672) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én még hozzábiggyesztenék egy kivétel listát a veterán tagoknak, mert valószínűsítem, hogy rajtuk keresztül jönnének be az idegenek.

Természetesen ha az kell én szívesen ritkítom a saját barátlistámat, amiből csak 2 nem crew tag, ha akarnak majd jelentkeznek, mert nem balhésak.
Max ha párom öccsének elborul az agya, akkor majd ajánlom figyelmébe Ucilnénit meg Sky-t, velük elszórakozhat, bár már látom előre hogy pár halál után "pussive" lesz... ;)
Viszont pl az eladást eddig is tiszteletben tartotta: "Nem az a 20k$ fog gazdaggá tenni."

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61674) simon105


simon105
tag

Én is a 3. opcióra szavaztam, mert ez a legszigorúbb, és a Methaniac-problémát talán ezzel lehetne a legegyszerűbben megoldani. Persze nemcsak róla van szó, ki tudja hányan szoktak még hasonlóképpen bejönni, mégha valamennyivel kevesebb galibát okozva is, mint ő.
Viszont szerintem a három lehetőség közül egyik sem oldja meg azt a problémát, amit korábban is feszegettek többen. Nevezetesen azt, hogy általában nem is az új tagokkal, vagy azoknak a barátaival volt gond, hanem az azokra csatlakozó barátokkal, akiket kiszűrni már teljesen lehetetlennek tűnik.
Én ezért ragaszkodnék a folyamatosan nyilvános barátlistához, illetve beleírnám a szabályzatba is, hogy minden crew tag ugyanolyan felelősséggel tartozik a rajta keresztül csatlakozók tetteiért, mintha ő követte volna el azokat. Persze egyértelmű megoldást ez sem nyújtana, de talán elrettentő hatása lehetne arra, hogy valaki nagyon lazán kezelje az ilyesmit.
Kicsit ide kapcsolódik, de mégis más téma: még nem döntöttem el, hogy pontosan hogyan térek vissza, ha letelt a 'büntetésem'.
Ha nem kapom vissza a karakteremet, lehet, hogy teljesen szűz accounttal kezdek neki újra. Ekkor az összes barátomat törlöm majd erről a profilról és kilépek majd a crewból is.
Viszont ha valami csoda folytán mégis visszakapnám (egyre kevésbé hiszek ebben sajnos), akkor is törlök majd néhányakat a barátlistámról, mert bár mindegyikük PH-s, de sokan inaktívak vagy nagyon ritkán játszottam csak velük. Persze senkit nem akarok megbántani ezzel, de túl sok volt már az 'ismeretlen ismerősöm'.

(#61675) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma megritkítom a barátlistámat mert nekem sok olyan van aki 1-2 éve fel se nézett. Nálam 2 crew lesz mindenképp. Egyik a PH-s. Másik a b.nömmel közös az nemsok vizet zavar 3 taggal. Támogatom az új crewt.

Gunner for life

(#61676) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ha lesz előszoba/próbaidős tagság, az egyszerűség kedvéért lehetne a mostani PHHU crew. A Veterans, vagy egy teljesen új meg a rendes crew.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#61677) Reaper válasza simon105 (#61674) üzenetére


Reaper
őstag

No én a sok ötletelésből ezt támogatnám, mármint hogy mindenki a saját barátaiért felelős.
Én öcsémet azután hívtam csak be, hogy elmagyaráztam neki az etikettet, meg nagyjából a melókat, meg hogy először inkább csak utas legyen minden eladásnál, hogy lássa mi van, és én is átnéztem a barát listáját, és csak olyan haverjai maradtak, akiket személyesen is ismer. Na ezek után hívtam csak be a sessionbe.
Továbbá én annyit mondtam neki, hogy játszon velünk pár hetet, ismerjétek meg ti is, és akkor, amikor már "letett valamit az asztalra" akkor dobhat ide egy jelentkezést.
Szerintem ennél nem kell bonyolultabb. Persze én azt sem tudom én újoncnak számítok-e, nagyjából a megjelenéskor kezdtem, itt is visszakereshető, aztán abbahagytam egy jó időre és mire visszajöttem minden megváltozott a játékban és a játékosokban is. Szinte mindenki új volt Segal és Sabee, akire emlékszem régebbről de hol van már pl MalibuTomi vagy cyberkind.
Szóval nem belevau, csak ez az én véleményem, persze szavaztam, de már látom merre megy az eredmény :)

(#61678) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

A szavazatomat kitörölné vki? Mert én regényt írtam a nickem helyett :D

(#61679) szTotyy


szTotyy
őstag

Úgy látszik kezd formálódni a dolog, és a legtöbb vélemény, ötlet fedi egymást.

Hegyipapa: Ezekkel mindenképpen ki kéne bővíteni a szabályzatot, csak úgy lenne értelme az egésznek.

Azt is többen írták, hogy ha lesz új crew, az lehetne a Veterans ("ganyé" :) logó ide vagy oda), vagy a Maid. Igazából tök mindegy (bár a Veterans név adja magát), mindegyik tiszta, csak aktív tagokból állnak. Előnye, hogy már kész is van.

Bluuzia: azokat a vezetőket, akiket írtál, még én sem láttam soha. Se játékon belül, se itt. Nem tudom, aktívak-e még, jelen vannak még itt a fórumon, vagy a játékban? Mert úgy én sem látom értelmét vezetőnek lenni, ha se itt a fórumon, se magában a játékban nincs jelen, nem követi az eseményeket, már több mint 1 éve.

[ Szerkesztve ]

(#61680) CactuS válasza MrYoniko (#61673) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én még hozzábiggyesztenék egy kivétel listát a veterán tagoknak, mert valószínűsítem, hogy rajtuk keresztül jönnének be az idegenek.

Ezt nem értem, mármint rajtuk keresztül nem jönnek be? A probléma azóta áll fent, mióta megnőtt a társaság, az öregebb motorosok szerintem amúgy sem szoktak fűt fát bejelölgetni. Visszanéztem én is a barátlistámat és kb 1 nevet nem tudtam megmondani a PHsokon kívül, hogy honnan ismerem, de miután töröltem ő is beugrott. Egyik sem volt benne nagy gyűjtő crewban, holott kb. 1 éve néztem rá utoljára a listára. Viszont a Ph!sok közül is kigyalultam azokat, akiknek a neve nem ugrott be, így lehet, hogy pár aktív tag is ment a levesbe. Ezért bocsi, alkalomadtán visszajelöljük majd egymást.

A szavazás után még átbeszéljük és pontosítjuk a dolgokat, szóval a részletek nincsenek kőbe vésve.

olddirtyB: nem gáz, így tudjuk, hogy te vagy, maradhat. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61681) MrYoniko válasza CactuS (#61680) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Arra akartam célozni, hogy a veteránok jobban megválogatják a barátlistájukat, valamint nem egynek van egy másik (privát) crew-ja, pl kocsifestés miatt, ami szerintem maradhatna is.

Erre akartam célozni.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61682) Ideg


Ideg
aktív tag

Na basszus én SC nickkel szavaztam. :DDD -balf@sz-

(#61683) Met


Met
nagyúr

Próbaidő = naptári nap vagy játékóra?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61684) MrYoniko válasza Met (#61683) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Szerintem játékidö crew tagokkal...
:DDD

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61685) ucli válasza Met (#61683) üzenetére


ucli
senior tag

Naptári nap. Én 30 napos próbaidőre gondoltam, annyi idő alatt meg lehet ismerni a tagot.

(#61686) Met válasza ucli (#61685) üzenetére


Met
nagyúr

És ha nem játszik 30 napig? Érteeed? :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61687) MrYoniko válasza Met (#61686) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Pontosan, de a játékidő mérése is macerás...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61688) Met válasza MrYoniko (#61687) üzenetére


Met
nagyúr

Hát ez az.
De majd a crew főnökök megoldják, csináljanak is valamit :D
A próbaidős játékra jelentkezik náluk, óra indul, kilépéskor óra leállít.
De lehet az eladások számát kellene írni ahol segített és értékelni a teljesítményét, ucil úgy is adatbázis buzi csinál szép ki diagramot:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61689) MrYoniko válasza Met (#61688) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mondjuk lelkesen segített 100 eladásnál, közben szempont, hogy saját eladásakor mennyire várta ki türelmesen a sorát?

Ha már diagramm és Ucipnéni csinálja, akkor lehet (fás szárú, magas, lombos növény)sz alakú? :)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61690) bluuzia válasza Met (#61688) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Azért nem kell ennyire túl komplikálni. Nehogy már jelenléti íven legyen vezetve ki mennyit játszik. :)

Amúgy nem biztos, hogy megéri ennyit foglalkozni ezzel a témával. Már harmadik napja erről szól az egész topik. Mondjuk engem nem zavar.

A lényeg az lenne, ha beírjuk kit kell kickelni, akkor menjen az illetőre a bakancs.
Nem úgy, mint egyik nap valaki beírta eladás közben, hogy gyorsan kick xxx. Erre rákérdeztek, miért, válasz után megkérdezte mit kell csinálni, majd azt is, hogy kit. Akkor írtam be, hogy hülye-e vagy. De valószínűleg fel sem fogta miről van szó. Na az ilyenek azok, akikre nincs szükség.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61691) freeknight


freeknight
őstag

Én nem fogok szavazni, mert a 3.-assal szimpatizálnék, de ez túl nagy meló lenne. Senki nem várja el hegyitől (meg pár önkéntestől), hogy egyesével ellenőrizgesse az új belépőket az előszobában, meg folyamatosan figyelje a friendlistet.

Szerintem takarítani kéne a mostani crew-t ez kezdetben elég lenne, aztán igény és szándék esetén kellene csak létrehozni ezt az előszoba crew-t.

Ezt most mondom, ha 400 kevéssé aktív, vagy olyan embert, aki csak eladatni jár fel a cuccait kitennétek, nagyrészüknek fel se tűnne, vagy már arra se emlékezne, hol kell megint jelentkezni, annyira szarik bele a ph-ba :U . És akkor ott lennénk 200 emberrel, ami sokkal kezelhetőbb szám, és így szükségtelenné válna ez az egész előszobás macera.

(#61692) bluuzia válasza freeknight (#61691) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Jó ötlet!

Más: a tegnapi tickettemre - ami kicsit személyesre sikeredett - ismételten ugyan az a sablon szöveg érkezett.
Olyan, mintha el sem olvasnák. Legalább lenne benne valami más tartalom is. De nincs. Olyanok, mint egy papagáj; ugyan azt ismételgetik.

Szomorú, de biztos, hogy elbúcsúzhatok mindentől.
Ilyen hozzáállásról sosem hallottam még.
Ez a Rockstar.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61693) MrYoniko válasza bluuzia (#61692) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Minőség irányítási tréningen vagyok a héten és a jövohéten is.
Pont tárgyaljuk, hogy minőség irányítás szemponjából akkor vagyunk jók, ha a vevő igényei ki vannak elégítve.
Jelen állás szerint a drága R* a minőség irányítási rendszerét (vulgárisan kifejezve magam) megbassza, már ha van neki ilyen... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61694) szTotyy válasza MrYoniko (#61693) üzenetére


szTotyy
őstag

Pont ezek azok a dolgok, amiket a tankönyvek és tanított tárgyakat a való életben meg nem tapasztaló tanárok, oktatók nem tudnak sajnos. A valóságban - mint a példa is bizonyítja - nem úgy mennek a dolgok, mint a tankönyveken. :) A Rockstar vezetősége valószínűleg sosem hallott a minőség irányítási rendszerről. Valószínűleg le is szarnák, ha hallanának róla. :) Nincs a világon olyan vállalkozó, aki a vevő igényeit a sajátja elé helyezné (persze kifelé az ellenkezőjét mutatja). A Rockstar is ilyen. Ezek nem nonprofit vállalkozások.

Más: Simon, azt írtad, hogy nem történ semmi az ügyedben, de írod folyamatosan a leveleket? Mit csinálhatott máshogy Syd, vagy Reaper, hogy ők visszakapták a karakterüket mindenestül? Csak érdekel, hogy mi a helyzet az ügyedben, meg más eltiltottnál is. Az utóbbi napok csendben teltek el e téren.

[ Szerkesztve ]

(#61695) ProgenXL válasza freeknight (#61691) üzenetére


ProgenXL
őstag

Akkor már az is előny ha új crew, de maradnak a korábbi szabályok. És akkor aktív tagot jönnek be, valamint nem kell 300+ tagot törölni egyessével.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61696) CactuS válasza MrYoniko (#61693) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk most találta ki a cégvezető, hogy ne az ügyfeleknek feleljünk meg, hanem a saját követelményeinknek, mert az jobb és nem megyünk le kutyába. Lehet a R*-nál is ez az új-hullámos szemlélet van. Vagy ez vagy az olcsó indiai törtangolos support órabére. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61697) Daw93 válasza MrYoniko (#61693) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez jó, én meg a minőségirányításban dolgozom :)

A témához szólva: Én az utóbbi pár hétben nem nagyon voltam aktív a játékban, viszont a fórumot folyamatosan követem, még ha csak read-only-ban is. Szerintem is egyértelmű, hogy szükség lenne (már régebben is lett volna) valami intézkedésre, a szavazást is nemsokára megejtem.
Ahogy látom Methaniac barátunk megint elég aktív (karácsony környékén is sokszor feltűnt).
A 2 crew témához: véleményem szerint attól, hogy mondjuk 2 crew lenne, még mindig ugyanabban a sessionban lennének az újak is mint a régiek, és ugyanúgy "bevonzanák" a random haverjaikat, akik esetleg más crewban vannak, azok pedig bevonzzák a többi más crew-os embert. Tehát ugyan az lenne mint most, csak az újak neve mellett más crew-név lenne.

Szerk: bár, ha töröltetik a random haverjait, és nincs más crewban az "újember" akkor elvileg ez megoldott.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#61698) Daw93


Daw93
senior tag

Bocsi a dupláért, de már nem engedte szerkeszteni az előzőt.

Valakinél olvastam, egy ötletet, hogy ajánlással lehetne bekerülni a crewba. Tehát nem elég hozzá egy hsz, hogy: csá én vagyok jani a hegyrő, beveszel pls.
Ezt az ajánlásos/meghívásos rendszert már én is felvetettem még tavaly év vége fele, és szerintem működhetne.

GTA Online: Daweee93

(#61699) ucli válasza Daw93 (#61698) üzenetére


ucli
senior tag

Vagy egy kicsit elvetemültebb megoldás az ajánlgatás mellé:
Mi lenne, hogyha lennének olyan időszakok (mondjuk kéthavonta), amikor tagokat vennénk fel az előszoba crew-ba?

(#61700) bluuzia válasza szTotyy (#61694) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szerintem felmérték, hogy mit nyernek azzal, ha visszaadják a karakteremet és rájöttek, hogy semmit.
Mivel mindenem megvan és tele vagyok pénzzel, tuti nem fogok shark cardot venni, mivel semmire nincs szükségem.
Viszont ha beszivatnak, talán költök arra a szarra.
Persze ez csak egy vélemény, mivel nem tudom pl. SIMON hogy állt anyagilag - itt kifejezetten a pénzre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.